Bolette og Frank – Novellen

analsex sexnoveller totalsex.dkDet var den mest effektive måde at komme på; Noveller om små piger, der på den ene eller anden måde blev forulempet seksuelt

Forfatter: Mrs.Curvy45

Hun vidste godt,at det hun tændte på,når hun lå i mørket og læste erotiske noveller og legede med sig selv – at det ikke var noget, hun kunne dele med nogen. Det var noget, hun skulle holde helt for sig selv. Det var hemmeligt og meget forbudt! Hendes familie og venner ville slå hånden af hende, hvis de vidste, hvordan hun lå og vred sig til fantasier og historier om små nøgne piger. Ingen normale mennesker ville kunne forstå det. Hun kunne se overskriften på BT og de nedenstående kommentarer på Facebook for sig;

“Mor til 2 tænder på mindreårige børn” De ville ikke forklare noget i overskriften, eller skrive at det kun var i fantasien. Hun ville blive offentlig lynchet og miste sit gode job.

Ja hun ville i virkeligheden miste alt, hvad der var vigtigt for hende. Også hendes børn. Derfor havde hun også mange gange besluttet sig for, at NU ville hun ikke længere læse sådan noget! Ja hun ville slet ikke tænke på det mere! .. Men det gik desværre ligesom, når hun besluttede sig for at gå på kur. Hun kunne ikke holde det ret længe, og før hun fik set sig om, lå hun igen og onanerede med den ene hånd, og scrollede ned af skærmen med den anden. Det var den mest effektive måde at komme på; Noveller om små piger, der på den ene eller anden måde blev forulempet seksuelt. For det var jo det de blev i novellerne. Forulempet. Hun lå ikke og bildte sig ind, at børnene nød sex. Hun tændte på, elementet af udnyttelse.

Når hun ellers ikke lå og var liderlig. tændte hun slet ikke på børn. Langt fra. Hun havde testet sig selv af, ved at stå og kigge lidt i smug på de små piger i omklædningsrummet i svømmehallen. Der var ingen reaktion ved hende overhovedet. Hun følte sig moderlig og på ingen måder tændt. Hun havde endda også tørret sin lille niece efter et toiletbesøg uden at føle den mindste seksuelle lyst.Hendes egne børn testede hun ikke sig selv på, det var på ingen måder nødvendigt. Det vidste hun uden at blinke! Og på baggrund af alt dette, var hun fuldstændig 100 % sikker på, at hun ikke var pædofil. Faktisk kunne hun finde på at bilde sig selv ind, at hun var fuldstændig normal… lige indtil hun lå med fingrene i skridtet igen og skammede sig!

Bolette sad i sengen og læste, hvad hun havde skrevet. Hun var i tvivl, om hun turde dele det på bloggen. Det var det mest private, hun bare tilnærmelsesvis havde overvejet at fortælle om sig selv. Ville hun blive lynchet eller hædret for at stå frem? Det kunne gå begge veje. Det var ved at være noget tid siden, hun havde fået omtale i medierne, og nu var det på tide at få lidt gang i bloggen og hendes navn igen. Hun var kendt for at være provokatør og gik ikke af vejen for en god debat på tv. Men det her var dælme kildent, og det kunne koste hende alt, hvis folk troede, hun var pædofil.

Historien fortsætter under reklamen

“Hvad laver du skat?” Frank kom smilende ind og smed sig på sengen ved siden af hende. “Jeg arbejder på min blog” svarede Bolette, og klappede computeren sammen. Hun sad lidt og tænkte over, at hun nok burde dele det med ham, inden det kom ud på nettet. Men turde hun?hvordan ville han tage det? Han trak i hendes ben. “Kom skat” inviterede han kælent. “Jeg har lagt ungerne i seng, du så så optaget ud, så vi ville ikke forstyrre dig”

Hvor var hun heldig, hun havde ham! Hun elskede ham.Hun var tryg ved ham.Han var hendes bedste ven og.. ja selvfølgelig skulle han vide det! Hun rejste sig, slukkede lyset, klædte sig af til trusserne og puttede sig ind til ham. Han var helt klar!.. Men det var hun ikke..

“Skat, der er noget jeg skal fortælle dig” “Mmmm” lød det.. han var startet med at nusse hendes ryg, og var på rekordtid nået til hendes inderlår. “Frank det er vigtigt” Hun fjernede hans hånd. “Bare fortæl skat” svarede han.

Hun kunne høre, at han var igang med at tage sit tøj af. “Altså jeg….” Modet svigtede hende, det var simpelthen så grænseoverskridende for hende. ” Ja.. jeg tænkte på, om du ville læse en novelle, jeg er faldet over på nettet? Den er virkelig god” “Uhhhm det vil jeg gerne skat- er den fræk?”

Bolette svarede ham ikke, men tog sin telefon på natbordet og swipede lidt på den. “Husk at det bare er en novelle Frank, altså den er god, men det er jo fiktion”.. “Ja men det ved jeg da godt Bolette?” Frank smilede og rakte ud efter telefonen. Hun gav ham den, og puttede sig ind i hans venstre armhule. Et sted hvor hun altid fandt tryghed og ro. Hun ville ikke kigge på ham. Hun ville afvente hans reaktion på hendes yndlings novelle. Åh hvor havde hun leget med sig selv mange gange til den. Den om onklen, der skulle være barnepige for sine 2 små niecer. Onklen, der drak den ene lille niece fuld, og legede med hendes lille hårløse tissekone. Han slikkede den lille revne, tog billeder af den og befølte de små gajolbryster.

Bolette blev våd bare ved tanken. Hun kunne se det for sig. Det var som en film i hendes hoved. Hun kunne høre Frank give lidt på sig og trække vejret tungt. Den anden niece var lillesøsteren. Hun skulle lære at slikke onkels pik, og dernæst fik hun olie i numsen og blev kneppet bagi af onkels tommeltot. Onkels behandling af de små uskyldige pigebørn var i det hele taget super fræk, og Bolette fik de vildeste orgasmer, når hun så de små niecer for sig.

Frank lagde uden et ord om novellen telefonen over på natbordet, og begyndte at kysse hende på maven, og bevæge sig med små blide kys ned mod hendes trussekant. Hun var lettet! Lettet og stang liderlig! Hans bløde og varme tunge vækkede langsomt hendes skød. Hun vippede nærmest usynligt underlivet op imod ham og pressede numsen ned i sengen. Hans tunge fortsatte længere ned. Han slikkede hendes revne uden på trusserne,sugede hendes kønslæber imod stoffet og lavede små liderlige og tilfredse kys rundt langs trussekanten ved inderlårene. Han kørte en finger forsigtigt op og ned i hendes våde trusserevne, så han lavede en cameltoe på hende. “Skat slik min fisse rigtigt” stønnede Bolette. Hun var varmet helt op nu, og var mere end klar til ham.

“Se skat, nu ligner du en lille pige” hun kunne se i det kun halvmørke soveværelse, at han kiggede op på hende. Bolettes puls steg. Markant. Hvad ville hans næste sætning være? “Nu ligner du den lille pige fra novellen- hun fik også en cameltoe” Bolette holdt vejret, og nåede lige at tænke, at det egentlig var vildt så meget aktivitet, der kunne være i hendes underliv, samtidig med at hendes krop og sind var gået i “frys-mode”,inden Frank hev hendes trusser til side og jog et par fingre op i hendes drivvåde hule.

“For helvede hvor var den fræk Bolette” stønnede han og gav los! Han slikkede, sugede, smaskede og spiste hendes køn, som om, han aldrig havde smagt hende før. Imens kneppede han hende med fingrene. Der var flere fingre nu, de pressede imod hendes skedevæg hårdt og hurtigt. Bolette var nu både lettet, lykkelig og liderlig. Sikke en følelse! Hun holdt ikke tilbage, lod bare de væsker der kom sprøjte ud af hende. Hun tænkte på onkel, på niecerne og på Franks tykke pik, hun endnu ikke havde mærket idag.

“Knep mig skat” Stønnede hun og forsøgte at vende sig om på siden. Hans mund og fingre slap hende, og han greb om hendes røv, og vendte hende helt rundt. “Op på alle 4 skat” komanderede han hæst. Hun adlød lydigt. Han spyttede ned på hendes bagerste hul, og begyndte langsomt at udvide hende med først med en finger.. så to.. “Fuck hvor er du stram” stønnede han. “Stram som en lillepige fisse” Bolette troede ikke sine egne ører. Sagde han lige dét!?

Historien fortsætter under reklamen

“Og nu skal sådan en lille lolita som dig satme mærke min fede pik!” fortsatte han. Han var helt i sin egen verden, da han hamrede sit lem op i hendes overhovedet ikke klar-og meget stramme numsehul. Hun blev nærmest kastet fremover. Det gjorde vildt ondt! Bolette var lige ved at græde. Hun sagde ikke noget, hun ville ikke stoppe ham. For fanden hvor var det hele bare liderligt. Hun havde aldrig oplevet ham sådan her før. Og hun kunne lide det!

Frank havde fat i ballerne på hende, pumpede løs med pikken og blev ved med at gentage. ” Fuck en stram lille fisse” “Fuck en stram lille fisse” ” Fuck en stram lille fisse” og så kom han ellers i noget af et primalskrig. Bolette kunne mærke pulsen i hans pik oppe i sig, og da han trak sig ud væltede spermen med ud. ” Du kom godt nok meget skat” konstaterede hun kærligt. ” Jeg har heller aldrig været så liderlig før” svarede han med et frækt smil…

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

8 kommentarer

  1. frank

    21/02/2018 kl 12:06

    super dejlig novelle forsæt endelig 🙂

    2+
  2. Den Liderlige Bedstefar

    21/02/2018 kl 2:36

    Den 1. maj 2017 kl 19:35 – skrev du som svar til Jann:

    “Haha partykiller Jann! ? Neeej Frank er yderst refleksiv, bare vent og se ? ”

    Jeg opfattede det som om, at du ville komme med en fortsættelse (Bolette og Frank har jo selv 2 småpiger, hvis alder dog er ukendt / uoplyst, de omtales bare som mindreårige børn), som de begge måske har i tankerne.

    Det er jo ikke sikkert, at de direkte vil bruge vold, men måske mere vil lege kærligt med dem (undervisnings-agtigt).

    Men vedrørende Bolettes Blog, kan hun jo starte med at skrive om overvejelserne mellem fantasi og virkelighed, i forbindelse med den erotiske leg med små børn.

    1+
  3. Jann

    01/05/2017 kl 17:16

    Og rullede om siden, allerede snorkende som den ureflekterede mand han er ?
    Dejligt dilemma og fræk omgang, med den velkendte bratte signaturslutni
    ?

    1+
    • Lady

      01/05/2017 kl 19:35 - som svar på Jann

      Haha partykiller Jann! ? Neeej Frank er yderst refleksiv, bare vent og se ?

      1+
  4. Ham

    01/05/2017 kl 9:58

    Mer af det

    1+
  5. Hans

    01/05/2017 kl 8:10

    Genkender overvejelserne omkring fantasi og virkelighed. Er spændt på fortsærrelse ?

    1+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *