Mit efterår (2)

i lange seje sprøjt tømte jeg mig for anden gang inden for et døgn op i min lille datters dejlige stramme fisse ..

ADVARSEL: Incest – far og datter

Forfatter: Set&Sket

Læs forrige afsnit

Det er tidlig lørdag morgen. Jeg er alene i køkkenet og stille pusler jeg rundt, laver kaffe og skænker en kop god stærk sort kaffe. Stille sætter jeg mig ned og kigger ud af vinduet – det vil sige; det eneste jeg ser, er reflektionen af køkkenet i glasset, der med den sorte vintermorgen som baggrund virker som et spejl. Og hvad er det så, jeg ser? En mand i sin bedste alder, gift på 17. år med den dejligste kvinde, der giver mig alt, hvad en mand kan have brug for: Ubegrænset kærlighed og loyalitet, al den sex, jeg kan forvente, og aldrig er hun bange for at prøve noget nyt af eller komme med idéer selv, en god fast indkomst, der sammen med min heller ikke ubetydelige hyre gør os i stand til at leve et økonomisk nogenlunde bekymringsløst liv, og ikke mindst er hun mor til vores skønne nu 15-årige datter, som altid har været sine forældres fryd.

Jeg ser desværre også på en mand, der er dybt bekymret. Det er han ikke mindst fordi, han er ved at smide alt det, han har brugt et helt liv på at bygge op, ud i skraldespanden, og det på grund af, at han ikke kan styre sin virile pik, og fordi han ikke har kunnet holde fingrene fra sin datter. Skal han være helt ærlig – og det skal man jo engang imellem – så har hun heller ikke været en ren uskyldighed i den sammenhæng, men det ændrer jo ikke ved, at manden dér i vinduet er voksen, og at det er ham, der burde være fornuftig nok til at styre sine lyster, også selvom de er blevet udfordret på det groveste.

Kaffen smager dejlig bittert og river godt og grundigt ned gennem spiserøret, da jeg synker en stor mundfuld af den brandvarme tjærelignende væske. Straks føler jeg, hvordan koffeinen suser igennem kroppen og hjernen trækkes i gang med et lidt hurtigere tankeforløb. En løsning på mine bekymringer skal findes, for ellers bliver jeg ædt op indvendig fra, hvis ikke én eller anden venlig sjæl når at slå mig ihjel, inden alle mine misgerninger går op for omverdenen.

Det hele startede for et par måneder siden, hvor jeg kneppede min datter på hendes værelse, da jeg opdagede, at hun lå og onanerede med mig i tankerne. Jeg tænkte vist, at så skulle hun da have den rigtige vare. Det satte hun også stor pris på bagefter, og selvom jeg påpegede over for hende, at det skulle være en dyb hemmelighed, og at hun aldrig skulle forvente noget lignende igen, gjorde hun sig stor umage for, at i hvert fald det sidste løfte ikke blev overholdt. – Og man er jo kun et menneske. Ikke?

Allerede samme aften var hun på stikkerne igen. Da jeg gik fra hende på værelset, gik hun i bad og jeg ind i soveværelset for at fundere over, hvad det egentlig var, jeg havde gjort. Så var det, at det gik op for mig, at jeg jo havde en bil, der skulle hentes på værkstedet, og det helst inden de lukkede. Jeg fik hurtigt gjort mig i stand og susede ud af huset med en besked gennem badeværelsesdøren, at jeg lige skulle hente vores bil, og at jeg ville tage et par pizzaer med hjem. “OK!” lød svaret. “Jeg skal bare have den med skinke og ananas,” råbte hun gennem den lukkede dør og bruserens hvislen.

Det var rart at komme ud i den friske luft og få klaret tankerne. I rask gang gik det hen mod værkstedet, og jeg begyndte at få mere styr på mig selv. ‘I aften skal du bare forklare hende, helt alvorligt, at det var en engangsforestilling, og at det aldrig vil ske igen.’ Jeg snakkede til mig selv med lav stemme. Mest for at understrege vigtigheden af mine beslutninger over for mig selv, men også for at jeg selv kunne høre mine løfter til mig selv. ‘Og så skal vi til lægen i morgen for at få en fortrydelsespille, og så skal han snakke beskyttelse med hende.’ Et minuts tid gik jeg i tavshed, og så fortsatte min hviskende stemme: ‘Nu håber jeg, at lægen holder sit tavshedsløfte over for Charlotte, for jeg er sgu ikke sikker på, at hun vil have at Cecilie får p-piller endnu.’

Mine spekulationer kunne være fortsat længe endnu, hvis det ikke var fordi jeg var nået hen til værkstedet. Så fik jeg tankerne på afveje, for nu skulle det handle om bilen, som jeg nok skulle forvente, stod overfor en større regning på udskiftning af bremser samt skift af tandrem næste gang, min vej faldt den vej fordi. Værkføreren var en hyggelig gut, jeg snakkede godt sammen med, så tiden gik hurtigt, og jeg kom fri af bekymringernes åg for en stund. Efter at have ‘hyggeskændtes’ om regningen og betalt den, fløj jeg ned til det lokale pizzaria og hentede to pizzaer og den obligatoriske 2 l Coca Cola, og så satte jeg kursen hjem.

Cecilie havde gjort klar til at vi skulle spise, og vi kastede os uden de store ord over maden. Det var fascinerende at betragte hende sultent køre det ene stykke pizza efter det andet ind. Utroligt hvor meget appetit sådan en slank og spinkel pige kan lægge for dagen. Det var næsten så jeg faldt i staver, da jeg sad og betragtede hende; hun var iført den samme kjole, som hun havde på i eftermiddags, da hun kom hjem, det næsten tørre, lyse, godt skulderlange hår hang løst med et let fald igennem det, og sommerens farve på den faste, bløde hud var ikke forsvundet endnu og stod helt klart. Det var en pige, der var nem at forelske sig i ved blot et øjekast. Og det var min datter.

Hun så op på mig, mens jeg sad og stirrede. “Hvad kigger du på, far?” Øjnene plirrede uskyldigt. “Dig…” min stemme var hæs, og jeg kunne kun fremstamme det ene ord. Jeg rømmede mig. “Jeg tænker på, skat,” jeg havde stadig en noget svag stemme, men nu var jeg i gang, “har du og mor nogensinde talt om beskyttelse?” Hun så på mig. Ikke undrende, snarere spørgende, som om hun faktisk godt forstod spørgsmålet, men godt ville have det uddybet. “Altså p-piller eller sådan noget, så man undgår at blive gravid, når man går i seng med hinanden.” Jeg kunne mærke hvordan varmen skød op i mine kinder. På trods af, at jeg lige havde kneppet hende for et par timer siden, var jeg alligevel pinligt berørt af at sidde her sammen med hende og tale om prævention.

Hun så på mig med et blik, jeg ikke lige kunne tolke. “Næh.” Svaret var kort og præcist, og gav ikke meget plads til at skjule mig og min forlegenhed bag. Jeg rømmede mig. “Så tror jeg, at vi skal have ringet til lægen i morgen for at få en aftale om at få nogle piller til dig.” “OK!” Igen et kort svar, men jeg kunne se på hende, at hun forstod, hvad jeg mente, og en bølge af lettelse skyllede ind over mig. – Nu var dét på plads. Nu manglede bare at få det gjort klart for hende, at eftermiddagens hændelse kun kom til at ske denne ene gang – i eftertanken kan det jo godt siges, at det var tilfældet, for jeg kunne jo kun tage hendes mødom én gang…

Hakkende og stammende fik jeg forklaret hende, at jeg var blevet revet med af stemningen, og at jeg havde overtrådt en grænse, som jeg ikke måtte, og derfor ville jeg tænke mig meget bedre om en anden gang, så det ikke ville ske igen. Hun så op på mig, da talestrømmen døde hen. Hun havde tårer i øjnene. “Jamen far.” Hun snøftede. “Det var så dejligt i eftermiddags. Jeg har altid ønsket det, og du var så sød ved mig.” Nu begyndte tårerne stille og roligt at løbe ned af hendes kinder. “Du må ikke sige, at det var den eneste gang. Please, søde far. Det må du ikke.” “Jamen lille skat. Det er forbudt, det vi gjorde. Jeg kan blive straffet.” Jeg kunne se på hendes udtryk, at hun skulle til at sige noget, så jeg fortsatte hurtigt : “Og hvad med mor?” Det fik hende til lige at vente et kort øjeblik. “Hvad tror du, hun vil synes?” “Hun behøver da ikke vide noget!” Hun lød meget trodsig. Som kun en teenager kan lyde. “Nej, skat. Hverken hun eller nogen anden må vide noget om i dag, men det går altså ikke, at vi fortsætter.” Jeg holdt lige en pause for så at sætte et stød ind, som jeg håbede, hun ville forstå og acceptere: “Skat! Jeg elsker mor. Jeg vil ikke gøre hende ked af det. Vi har været sammen i så mange år, og jeg vil blive ved med at holde sammen med hende.” “Nåmen mig elsker du ikke?” Hun næsten skreg det ud i rummet. “Jo, min skat. Jeg elsker også dig. Men du er mit barn, og forældre skal ikke have sex med deres børn. Det var en fejl, det der skete i eftermiddags. Jeg er ked af, at det skete, men det gjorde det, og nu må du bare forstå, at det ikke vil ske igen.” Uden et ord rejste hun sig og gik. Ud af køkkenet og ind i stuen. Gråden i hendes stemme kunne høres, da hun halvhøjt sagde noget i retning af ‘idiotfar!’

Jeg sad lidt og funderede, inden jeg stille og roligt ryddede op efter os, stillede den sparsomme opvask i maskinen og gik ind i stuen til Cecilie. Hun sad i hjørnet i sofaen med benene trukket op under sig. Det var tydeligt, at hun havde grædt, også efter hun var gået herind. Hun skulede ondt til mig. Det gjorde faktisk lidt ondt inde i mig, men jeg forsøgte at vise mig som den voksne, jeg er, og satte mig ved siden af hende. Jeg lagde en hånd om skulderen på hende, og selv om hun stadig skulede til mig, skulle jeg kun trække let i skulderen på hende, før hun lod sig falde ind mod mig. “Hør her, snuske.” Jeg brugte min blide stemme og forsøgte at lyde mere overbevisende og fast, end jeg følte mig. “Jeg holder virkelig meget af dig. Elsker dig. Men ikke som en kæreste. Som min datter. Du må aldrig tro andet, end at jeg vil gøre alt for at du får det godt. Det kan så godt være, at du ikke synes, det er det rigtige, jeg gør, men tro mig, skat, jeg prøver altid på, at gøre det rigtige. Det gjorde jeg bare ikke i eftermiddags.” “Jo, far! Det var det rigtige. Det er noget, jeg har drømt om i lang tid, og det var endnu bedre, end jeg havde forestillet mig.” Hun snøftede. “Skat, prøv at høre her. Jeg elsker dig. Som en datter. Jeg elsker mor som en voksen kvinde. Jeg savner hende, når hun er ude at rejse med sit arbejde. Vi elsker tit med hinanden, og når vi så er væk fra hinanden, samler vi en masse lyst til sex sammen, som vi så får udløsning for, når vi ses igen. Da jeg opdagede dig i eftermiddags, mens du lå der på sengen, blev jeg bare alt for optændt af lyst til sex, og jeg tænkte ikke rigtigt på, hvem jeg havde sex med, men det var dejligt og godt. Det må bare ikke ske mere.”

Hun havde vendt sit ansigt ind mod min brystkasse, og jeg kunne mærke hun rystede en smule. Hun græd igen. Jeg lod min hånd glide ned ad hendes ryg. Ingen BH! Hvis jeg ikke dybt inde i mig selv var klar over, at jeg ikke havde talt helt sandt, da jeg sagde at jeg ikke havde tænkt over, hvem jeg havde sex med i dag, så blev jeg det nu, for bare den iagttagelse var nok til at få det til at rykke i pikken, der hurtigt begyndte at fylde mere i bukserne. Uden at det skulle komme til at virke påfaldende, lagde jeg igen min hånd på hendes skulder, og forsøgte blidt at rejse hende, så hun ikke lå ind over mig. Det gik ikke helt efter planen, for i stedet for at flytte sig lidt væk fra mig, slog hun armene om halsen på mig og trak sig tættere ind på mig. Hun pressede sig ind til mig, og igennem det tynde kjolestof og min egen stramtsiddende t-shirt fornemmede jeg klart konturerne af hendes skønne, faste teenagebryster, der blev presset ind mod mig. Nu gjorde det decideret ondt i pikken, for den pressede umanerligt meget på for at komme fri, eller i det mindste blive rettet på plads i en mere behagelig position i mine bukser.

Jeg er helt sikker på, at hun kunne fornemme min situation, for hun nærmest klyngede sig tættere og mere intimt ind mod mig. Jeg var nærmest desperat, for jeg ville hverken falde i igen, hvor svært det end ville være at undgå det, eller skubbe hende fra mig på en alt for afvisende måde, for hvad kunne hun så finde på? Det blev dog det, sidste, jeg valgte, for da hun ville op og sidde på skødet af mig, kunne jeg simpelthen ikke andet end at afvise hende. Min pik var dels så øm, at det ville have gjort for ondt med hendes vægt til at presse den yderligere, og dels ville hun have betragtet dens tilstand som en invitation til mere. Bestemt pressede jeg hende tilbage i sofaen, rejste mig og sagde, at jeg ville lige sætte en kop kaffe over til os, så kunne vi snakke videre lidt senere. Hun tog umiddelbart nederlaget i stiv arm, for hun kom ikke med sure tilråb eller med store grådscener.

Resten af aftenen gik stille og roligt. Vi fik aftalt, at jeg bestilte tid hos lægen dagen efter, og at vi ville tage eftermiddagen som en oplevelse, og vi skulle aldrig mere diskutere den sag, eller tale om den til nogen. Vi gik hver især tidligt hver til sit, og jeg brugte en del tid i soveværelset på at se TV; en dødsens kedelig dokumentar om mobiltelefoner og hvor de materialer, de laves af, kommer fra. Til sidst var min hjerne ved at være så tom, at jeg kunne falde i søvn.

Så snart jeg trådte ind i drømmeland, var min datter den helt store hovedperson. Hun var for det meste nøgen, vimsede rundt om mig og pirrede mig til at komme efter hende. “Elsk med mig, far!” “Knep mig med din store tykke pik, far!” Udtryk, der susede rundt i mit hoved, uanset om jeg flygtede eller løb efter hende og opfyldte hendes ønsker. Et par gange i løbet af natten vågnede jeg og opdagede, at jeg lå og spillede pik, mens jeg drømte om, hvordan jeg igen og igen kneppede løs med hende; i køkkenet, i stuen og sågar i carporten med hende på kølerhjelmen af bilen, mens folk ude på gaden kunne komme forbi og se på moderne teenageopdragelse. Forvirrede og brudte scener i en fantasiverden, hvor mine frustrationer blev sluppet løs på en måde, de ikke kunne eller måtte slippes løs på i den virkelige verden.

Sidst på natten begyndte drømmen at få et mere realistisk forløb. Jeg lå på siden i min seng mens hun lå op af min ryg og pressede sig ind til mig i den typiske skeformation. Blidt greb hun rundt om min pik, der stod rank, som den havde gjort i lang tid, og begyndte at stryge den med blide tag. Det var en pragtfuld fornemmelse; hendes faste bryster, der pressede sig mod min ryg – jeg kunne ligefrem mærke hendes små erigerede vorter trykke sig ind mod huden – og hendes lille spinkle hånd, der med overraskende fasthed spillede pikken af. Jeg var på orgasmens rand, da hun flyttede på sig, trak sig lidt væk og væltede min afslappede krop om på ryggen og lagde sig ned mellem mine ben. Så tog hun igen fat om det stive skaft og begyndte at gnide op og ned på det igen. Jeg brummede af tilfredshed. Som en kat, der spinder.

Det blev brat afbrudt, da jeg mærkede hendes fugtige læber lukke sig om spidsen af pikhovedet. Den fornemmelse var så skøn, at jeg simpelthen måtte se, om hun ville gøre mere, end bare kysse. Jeg åbnede øjnene og kiggede ned på Cecilie, der med læberne om pikhovedet kiggede op på mig. Hun lod lige sin tunge løbe rundt om spidsen, inden hun gjorde tungen fast og lod spidsen spille i det lille hul, hvor min sperm om et øjeblik ville skyde afsted, hvis hun ikke stoppede snart. “Nåh! Det kunne vække dig, hva’?” Hendes tone var drillende, og jeg var dybt fortumlet. Var jeg vågen nu? Eller drømte jeg blot meget livagtigt? “Kan du se, far? Du vil jo gerne. Din pik fortæller, at den er helt klar.” Hun lod sin hånd gnide et par gange op og ned ad skaftet, inden hun igen lukkede munden rundt om pikken. Igen denne fornemmelse af skøn fugtighed om det overspændte pikhoved – lystfyldt og svalende på samme tid.

Hele natten havde jeg drømt om hende. Mere og mere livagtigt. Og nu (var jeg rigtig vågen denne gang?) lå hun her og suttede min pik. Det var skønt. Det var skræmmende virkeligt, for ikke alene fornemmede jeg ned til mindste fiber, hvordan hun tog mere og mere af pikken i munden – nu gabte hun over hele det opsvulmede pikhoved – men den uøvede entusiasme, hun lagde for dagen, kunne umuligt være opfundet i en drøm, hvor alt ellers er så perfekt. Et sted langt borte i mit indre bimlede en alarmklokke, men den blev overdøvet af et smask, da hun trak munden væk fra pikken og kiggede op på mig med et beslutsomt blik: “Kom far, stik din store pik op i min våde og villige fisse!”

Al forsigtighed og alle betænkeligheder og fornuftige tanker var væk. Jeg rullede rundt på sengen, så hun kunne komme lidt længere op i sengen og så gled jeg ind over hende. Hun spredte villigt benene, og jeg styrede med stor sikkerhed pikken hen til hendes ganske rigtigt fugtige revne. ‘Hvis det er sådan hun vil have det…’ var den tanke, der igen og igen for gennem hovedet på mig, og det blev også det styrende mantra for mig de næste minutter. Med stor styrke pressede jeg pikken op i hende og hun gav et lille klynk fra sig, da jeg på det nærmeste flækkede hende, mens jeg centimeter for centimeter trængte op i hendes snævre og stramme skede. Hold op, det var lækkert at mærke, hvordan hun en smule modvilligt tog imod og blev ved med det, mens jeg pressede hende til smertegrænsen og over. “Aaauuuvv!” Hun græd en smule, da jeg i et langt pres fyldte hende helt ud. Lige siden i går aftes havde hun fyldt alle mine tanker; først havde hun prøvet at lokke mig til at kneppe hende i går aftes, så havde hun gennemsyret alle mine drømme hele natten for til sidst at vække mig, mens hun suttede min pik. Hvis hun ikke ville have mig til at kneppe sig nu, var det fandme bare ærgerligt. Nu skulle jeg have udløsning for al opsparet liderlighed.

Med lange seje stød begyndte jeg at kneppe hende. I starten klynkede hun af smerte. Ikke et ord om, at jeg skulle stoppe kom over hendes læber – ikke at det havde gjort nogen forskel, for nu var jeg så liderlig, at intet kunne have stoppet mig. Og så, stille og roligt, begyndte hun at slappe lidt mere af, og hendes klynken gik mere og mere over til at blive små liderlige støn, hver gang jeg hamrede i bund i hendes totalt udblokkede fisse. Igen og igen stødte jeg helt i bund, mærkede hvordan hendes stramme skede lukkede sig tæt om mit bankende stempel, hvordan hendes silkebløde indre hver gang bød mig velkommen i en varm og fugtig omfavnelse og hvordan hun med sine utrænede skedemuskler forsøgte at holde pikken fast, inden jeg igen gled tilbage.

 

jomfru ung pige kneppes første gang“Åh-jah! Åh-jah!” Klynkede hun nu, hver gang jeg fyldte hende ud, hvilket fik mig til at øge styrken og hastigheden i mine stød. Hun slog sine ben om mig og pressede mig op mod sig, hver gang jeg stødte indad og jeg kunne mærke på hende, at hun var tæt på at komme. Hun begyndte at klynke endnu mere og endnu højere, og jeg kunne mærke, at hendes fisse begyndte at trække sig sammen i spasmer, lige inden hun i et højt hyl skreg sin orgasme ud i soveværelset. Hun strammede grebet om mig med sine ben, og idet jeg følte, at jeg trængte længere op i hende end tidligere, sprang det hele også i mig. Alt blev sort og hvidt på én gang og i lange seje sprøjt tømte jeg mig for anden gang inden for et døgn op i min lille datters dejlige stramme fisse. Orgasmen blev ved og ved. Hun klynkede og pev at det ikke måtte stoppe, og at hun ikke kunne klare mere, mens pikken igen og igen pumpede inde i hende, længe efter at der ikke var mere i mig, der kunne tømmes ud i hende.

Hvor længe, vi begge red afsted på orgasmebølgen, ved jeg ikke. Det virker stadig urealistisk, og tiden ophørte med at eksistere; alt føltes både som sekunder, minutter og timer, og alligevel var det næsten for hurtigt overstået. Langsomt fik jeg syn og virkelighedssans tilbage, og inden jeg kollapsede totalt, rullede jeg ned ved siden af hende. Min pik klaskede slapt ned mod mit lår; indsmurt i rigelige mængder af vores blandede safter, og allerede næsten helt skrumpet ind til normal størrelse. “Åh, far!” Hun stønnede veltilfreds, “kan du ikke se, at det var det rigtige?” Hun drejede sit hoved og kiggede mig i øjnene. Og i det øjeblik kunne jeg ikke se hende i øjnene og benægte, som jeg havde gjort tidligere. Samvittigheden kæmpede inde i mig for at sige det rette, men jeg kunne ikke få et ord over mine læber. Tavst så jeg hende blot dybt i øjnene, og at dømme ud fra hendes ansigtsudtryk, følte hun, at hun fik den bekræftelse, jeg aldrig har givet hende med ord. En benægtelse lige nu ville også have lydt mere end almindeligt hul, omend den har været over mine læber og i mine tanker adskillige gange siden.

Historien fortsætter under reklamen

Hvor længe vi lå sådan og blot så på hinanden, ved jeg ikke, men pludselig rejste hun sig op: “Jeg skal i skole!” Og hurtigt var hun på benene og på vej ud af soveværelset. Kort efter hørte jeg bruserens plasken fra badeværelset, og jeg selv fik taget mig sammen til at komme ud af sengen. Et hurtigt kig på uret fortalte mig, at vi ikke var specielt sent på den, for klokken havde kun lige passeret syv, så jeg var faktisk ikke mere end et kvarter senere oppe end normalt, så jeg kunne sagtens nå på arbejde til sædvanlig tid. Alt i huset lignede sig selv fra de tidligere dage; alle ting stod som de plejede, Cecilie vimsede rundt i huset som sædvanligt, og vores lille morgenleg i sengen begyndte mere og mere at ligne en fantasi og en svimlende fornemmelse i kroppen, snarere end en virkelig hændelse.

Da hun med et hastigt kys på min kind tog sin sædvanlige overfladiske afsked med sin håbløst gammeldags far, var jeg lige ved at føle, jeg måtte have drømt det hele. Men da hun gik ud af køkkendøren og lige vendte sig og så kort på mig, så jeg for mit indre blik hvordan hun på samme måde havde vendt sig i soveværelsesdøren og set tilbage på mig med et selvsikkert og besidderisk blik. Hun havde været helt nøgen, og hun havde stået, så jeg ikke kunne undgå at se den tynde stribe af vores blandede safter, der løb ned af hendes lår. På det tidspunkt var jeg egentlig godt klar over, at det ikke var sidste gang, jeg havde forbrudt mig på mine løfter og idealer om at være en god far på den samfundsmæssigt rigtige måde.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

14 kommentarer

  1. Lancelot

    04/06/2017 kl 11:44

    Veldig bra historie! Og veldig godt beskrevet hvordan han “boller” henne! Hadde virkelig ønsket at det kom en fortsettelse her!

    0
  2. ole

    21/01/2016 kl 5:36

    ønsker at hun var min datter,å ha pikken inni sin egen datter må være en utrolig nytelse.

    2+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *