Onkels luderknægt del 4

”mmh hr. giv mig din dejlige sperm, sprøjt ud over mit ansigt” stønner jeg. Og så kom han! I store tykke sprøjt ud over mit ansigt..

Forfatter: hamder

Læs del 1del 2del 3

Del 4

Efter i går havde Onkel frit spil. Han tog mig hvor og hvornår han lystede og jeg adlød. Alt for at mærke hans store dejlige pik spidde mit lille drenge røvhul.

Jeg vågnede ved at Onkel fingerkneppede mit stramme hul. Omgående blev min pik stiv. ”kom så tøs, vi skal i bad, før vi pakker sammen og tager hjemad. Du kan vente med tage buttpluggen i til vi er færdige. Jeg har lagt dit tøj frem”. Jeg skyndte mig at blive påklædt. Blev lidt forvirret over et par små trusser, tror pigerne kalder dem g-streng, men den på alligevel, og så et par små shorts der dårligt nåede ned over mine baller. Og en ærmeløs t-shirt der stumpede lidt. Fik kigget mig hurtigt i spejlet og kunne konstatere at jeg lignede en billig tøs. Mmh gad vide hvad han havde i tankerne siden han ville have jeg skulle være sådan klædt.

Vi kom op til badehuset som bestod af en lang række af baderum, onkel førte mig ind i det største af dem. Kunne høre der var en inde i rummet ved siden af os. Der var en dør derind til med en lille lem midt på men begger dele var låst fra vores side. Vi kom ind og Onkel låste døren. Fandt sit kamera frem og sagde ” strip for kameraet tøs.” mmh så det var derfor jeg skulle klædes sådan på.

Onkel begyndte at tage billeder og jeg begyndte at tage tøjet af. Alt imens jeg sørgede for at gøre det langsomt nok til at han havde tid til at tage rigeligt billeder. Da jeg nåede til shortsne vendte jeg ryggen til kameraet og med strakte ben bukkede jeg mig forover og trak dem laaangsomt ned over min boblerøv og ned af mine ben. Kun g-strengen var nu tilbage. Onkel begyndte at give ordre, ”spred ballerne tøs”.

Stadig bukket forover. Spredte jeg mine ben lidt og trak ud i ballerne, så min stramme stjerne tydeligt kunne ses bag den lille trusse. ”stik en finger i din tøsefisse”- slap med den ene hånd, fugtrede langefingeren i min mund, Onkel sørgede for at få billeder af det hele, og førte langsomt fingeren mod mit stramme hul.

Fingeren nåede målet og smuttede indenfor i min røvfisse. Mmh! Det var rart. Fik dog ikke lov til at nyde det længe. ”På knæ luder og kravl over til mig” ordren blev givet med onkels bydende stemme. Sank på knæ og kravlede over til ham. Han havde i mellemtiden sat sig på en lille bænk langs den ene væg. Kiggede lige ind i kameraet og onkel klikkede lystigt på udløseren. Nåede hen til ham og sad ydmygt mellem hans ben.

”tag min pik frem og sut den”. åbnede Onkels bukser og hans store stive pik sprang mig i møde. Greb om den med min lille hånd, og tog hovedet i munden. Et veltilfreds støn undslap Onkel. slikkede og suttede lystigt på pikken mens Onkel kom med opmuntrende bemærkninger undervejs. ”mmmh du er en god suttesvans”. Bliver helt varm indeni af onkels ros og tager pikken dybt i munden. Slikker den langs skaftet op til toppen. Lader tungen cirkle om det store hoved.

Pludselig lyder en stemme ind fra båsen ved siden af: ”hva deler du tæven?”. får et chok og stopper helt op med at sutte. Onkel tager fat om mit hoved og presser pikken dybt ned i halsen på mig. ”hmm. Det kommer til at koste” svarede onkel. var ved at blive kvalt i onkels store pik i min hals. ”hvor meget ?” lyder det inde ved siden af. ”500 for at bruge hans mund, 1500 og så kan du tømme pikken i hans stramme røvfisse”.

Onkel trækker pikken lidt ud af min mund men begynder at kneppe den. ”aftale.” kommer det fra den anden bås. ”kravl hen og åbn døren for din første kunde ludertøs” siger onkel med et grin. Kravler på alle fire med røven vuggende mod onkel, hen til døren og åbner.

På den anden side stod der en lille mand med runde briller og en meget, meget stiv pik, ikke så stor som onkels, men stadig en flot størrelse. Bakker lidt bagud og kigger op på ham. Han kigger over på onkel og kaster et bundt sedler til ham. ”1500 kr, er det iorden?” spørger han.

Jeg sidder pænt på knæ med åben mund, foran manden mens Onkel tæller pengene. ”yep, du knepper bare tøsen som du vil. Men ingen synlige mærker.” svarede Onkel. Hurtigt tager manden fat i mit hoved og maser sin stive pik ind i min suttemund. Og takket være onkels gode træning, ryger den i helt til roden. Manden er tydeligvis imponeret.

Han begynder at kneppe min stramme mund. Sørger for mine læber er stramt om pikken hele tiden. Specielt når den er næsten helt ude, lader mine læber omslutte pikhovedet og tungen glider rundt på det samtidig. Mmh det er så frækt det her. At Onkel bare har solgt min krop til en vildt fremmed, underkastet hans lyster.

Begynder at massere min røvkusse og lader en finger glide op. jeg kan se Onkel gå rundt og tage billeder fra alle vinkler. Løfter røven lidt så han kan få gode billeder af min stjerne med min finger dybt begravet i den mens jeg har en pik i munden. Mmh det er lækkert. Mandens stød i min mund, og det er som om pikken vokser. Han kommer snart! ”kom ud over tøsens ansigt” kommer det fra onkel mens han stiller sig op med kameraet.

Manden trækker pikken ud og jeg griber den. begynder at spille pikken hurtigt. ”mmh hr. giv mig din dejlige sperm, sprøjt ud over mit ansigt” stønner jeg. Og så kom han! I store tykke sprøjt ud over mit ansigt. Åbnede munden for at fange noget af det. Onkel tog mange billeder. Kiggede på kameraet og gav pikken et langt slik. Lod tungen løbe fra roden og til spidsen af den fremmedes pik. Fremviste det sperm jeg havde i munden og sank det. ”tak for sperm hr.”

kravlede lidt væk, og vendte mig rundt så min røv strittede imod ham. Spredte mine baller med den ene hånd og lod en finger smutte ind i mit pikhungrende hul. ”please hr, vil du ikke stikke din dejlige pik ind i min stramme, liderlige røvfisse?” lå og stønnede bedende, med fingeren kørende langsomt ind og ud af mit stramme hul. Der gik ikke mange øjeblikke før han flåede min finger ud af mit hul, og begyndte at presse sin pik op i mit hungrende hul.

”ååååhr” jeg stønnede liderligt over hans pludselige og hårde indtrængen i mig. mmh fantastisk. ”mere, mere!” stønnede jeg og presser røven bagud for at få pikken helt op i mig. men han trækker sig væk , så kun pikhovedet var inde i varmen. Stønner lidt skuffet ”please, knep mit stramme lille hul”.

”liderlige lille ludertøs” sagde han og smækkede mig i røven. ”uuuh ja hr!” jeg var væk i liderlighed nu. Sansede kun de liderlige følelser der strømmede fra min røv. Han fortsatte med at smække mig i røven til den var ildrød og så maste han pikken til roden i mit stramme røvhul. ”åååhr ja hr! giv mig din dejlige pik. Knep mit lille hul!” jeg stønnede vildt og det var noget den fremmede kunne lide. Han kneppede mig nu hårdt.

Pludselig trak han sig ud af mig og lagde sig på ryggen. ”kom så tøs, få den luderrøv ned over min pik” kommanderede han. Hoppede hurtigt over og satte mig på pikken. Og lod den glide helt i bund i mig. bevægede hofterne og røven op og ned. ”åååååhr” det var godt på en helt ny måde. midt i mit støn stod onkel pludselig foran med en mega stiv pik. ”åbn mundkussen tøs” kommanderer han. Åbner lydigt munden og lader den store pik komme ind i varmen. Onkel tager stadig billeder.

Som på kommando vokser begge pikke i mig og kaskader af sperm skyder ind i mig. Sprøjt efter sprøjt fylder min suttemund og kunden fylder ligeledes min røv op med sperm. Sluger alt hvad Onkel skyder i munden på mig. ”mmh, Tak for din dejlige sperm Onkel”.

Tager hans pik i munden og sutter den helt ren for sperm rester. Kunden vælter mig af og rejser sig. Sætter mig automatisk på knæ og tager kundens pik i munden for at sutte den ren. imens præsenterer kunden og Onkel sig for hinanden. Det viser sig han er læge, og faktisk bor i samme by som os. ”det er da en fantastisk spermsluger du har dig, hvor længe har tøsen været under oplæring ?” spørger lægen. ”kun en uges tid” svarer onkel. lægen virker imponeret. Imens kan jeg mærke spermen løbe ud af min røv mmh.

Til mig siger kommanderer Onkel ”tøs gør rent efter dig!” på knæ og med røven mod dem begynder jeg nu at slikke gulvet rent for sperm. De aftaler at lægen skal komme over i vores camper senere. Onkel vasker mig ren for sperm, han er specielt grundig med min stramme numse, ”mmh der er rart Onkel” mumler jeg.

Med tre af sine store fingre dybt begravet i min lille røvfisse og et fast greb om min hals siger han ”du skal nu til at tjene penge til mig tøs. Ham der? Han var din første kunde. Alle der vil kneppe dig har lov. Så længe de betaler. 1500 for et blowjob og 5000 for at kneppe din røvkusse, forståer?” han presser en fjerde finger op i mig, det er nu kun tommelfingeren der mangler. Og slækker lidt på grebet om min hals.

jeg gisper og stønner” ja ja ja Onkel, jeg skal være din luder og tjene penge åååhr”. Han har mig presset op mod væggen. ”alle der har pengene har adgang. Priserne er ikke til diskussion. Medmindre andet er aftalt med mig. Og selvfølgelig sluger du al den sperm du får.”

Onkel tager fat om min lille pik og spiller den af til jeg kommer i kaskader ud over væggen ”jaa onkel, jeg vil være din lille luder og tjene mange penge til dig!”. ”godt tøs, pak nu sammen”. Og vi gik tilbage til camperen.

Historien fortsætter under reklamen

Senere kom lægen forbi kneppede mig hurtigt og snakkede så med Onkel. Noget med kvinde hormoner til at stoppe vækst og hypnose.

De blev færdige, udvekslede telefonnumre, lægen smuttede. Onkel og jeg satte kursten hjemad.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

5 kommentarer

  1. Kristina

    06/07/2023 kl 21:33

    LÆKKERT 🙂

    0
  2. Slaven12cm

    22/03/2013 kl 5:53

    Håber at det snart kommer mere

    5+
  3. claus

    21/03/2013 kl 22:37

    ja han gør ja man er sku nok for gammel nu hehe men fuck det er godt skrevet

    1+
  4. Slaven12cm

    21/03/2013 kl 19:57

    Han bliver guld vær
    Hvorfor har jeg ikke sådan en onkel

    4+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *