- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
14 Årig sexdebut
Det var en helt almindelig skoledag, og jeg sad i timen og tænkte på den lækre pige i klassen
Forfatter: LakluKinky
Hej, jeg hedder Rasmus, og jeg er 14 år gammel. Jeg bor i Jylland, og er enebarn.
Jeg har brunt hår, er ca. 1.75 i højde, slank, med brune øjne.
Jeg vil gerne fortælle om min første gang.
Det var en helt almindelig skoledag, og jeg sad i timen og tænkte på Kristina. Hun var den lækre pige i klassen, hun havde en lille fin strutrøv, gode håndfaste bryster, ikke særlig høj, et kønt lille ansigt, og lyst hår med brune striber.
Jeg sad bare og tænkte på hvordan jeg ville gøre hvis jeg fik chancen, for at kneppe hende. Disse tanker fik min pik til reagere, og jeg kunne ikke styre noget. Læreren plabrede stadig løs, om et eller andet der skete i romertiden.
Jeg rakte hånden op og spurgte om jeg måtte gå på toilet. Jeg gik så normalt så muligt ud af klasseværelset, og jeg troede ikke nogen bemærkede det. Da vi fik fri, gik jeg ud for at låse min cykel op, da Kristina kom hen til mig, og kiggede på mig, med et lumsk smil.
“Havde man stiv pik i historie i dag?” spurgte hun. Jeg var mundlam, og vidste ikke hvad jeg skulle sige.
“Bare rolig, jeg siger det ikke til nogen, hvis du hjælper mig først.” hviskede hun i mit ene øre.
“Hvhvhvad skal jeg da gøre?” stammede jeg. “Min veninde Laura, har aldrig prøvet at få pik før, så jeg vil gerne have at du giver hende lige hvad hun vil have” sagde hun hårdt. “ok” fik sagde jeg bare. “Kom med!” skyndte hun på mig. Vi gik ind i et lille depot, som rengøringsdamen plejer at opbevare forskellige redskaber i. Kristina forlod lokalet, og jeg stod helt selv, i det lille depot. Pludselig går døren op, og Laura går ind. Hun er også køn, men ikke på samme måde som Kristina. Laura har brunt hår, brune øjne, små bryster, og en meget normal flad røv.
Hun begyndte at tage sit tøj af, og efter 10 sekunder, stod hun helt nøgen foran mig. Mit pik var allerede blevet meget stiv, og jeg kunne mærke hvordan den pressede på bukserne. Jeg lynede ned, og hev pikken frem. Hun lagde sig på et lille bord i knæhøjde, og spredte benene. “Knep mig” beordrede hun. Jeg kunne ikke vente, og satte pikken mod hendes hul, og skubbede til. Der var ingen jomfruhinde, så jeg kørte bare på. Hun var meget stram, og man kunne godt mærke der ikke havde været nogen. Jeg skulle lige til at komme da hun trak min pik ud, og begyndte at spille den af på mig. Jeg kunne ikke holde mig mere og jeg kom i ansigtet på hende. Hun tog nu fat i mit hoved og førte det ned til hendes lille fisse. “Slik mig” beordrede hun igen. Jeg begyndte at slikke hende, og hun nød det. Hun lænede sig bagover, og skreg en orgasme ud, efter cirka 10 sekunder. Vi kom hurtigt i tøjet, og drog hjemad.
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER







spar
04/01/2014 kl 1:15
Kunne mærke der ikke havde været nogen…? 🙂