- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Drømmenes verden IV
“Prøv at holde om deres tissemænd skat” stønnede jeg liderligt. Peter og Henrik hjalp hendes hænder til deres mandepikke

Forfatter: Linda
Læs del 3
Endelig var arbejdet overstået, jeg satte igang mod fritidshjemmet for at hente Cecilie efter en lang dag. Igen var vejret trist, gråt og kedeligt. Jeg faldt i staver, mens jeg kørte fra kontoret og regnen piskede mod ruden, tankerne om forrige nats skønne orgasme dukkede atter op og min mave krummede og væmmede sig ved tanken om, at jeg
jeg gnedet min kusse til en sprøjtende orgasme til tanken om, at Cecilie slikkede og fingerkneppede mig, men samtidig var tanken også pirrende. Det havde jo været en skøn og lang orgasme, men samtidig er det dybt tabu, at have denne slags drømme.
Hvor jeg dog hadede denne konflikt der udspillede sig inden i – skammen der rasede og flåede mit indre, som barberkniver, samtidig med forelskelsen i Cecilie – mere end en mor normalt vil være i sine unger – som de første forårsblomster, der bryder gennem den øverst muld i skovbunden.
Denne gang var det mig, der stod og ventede i regnen og nåede at blive gennemblødt fra top til tå, inden Cecilie endlige dukkede op. Hun lyste op i et smil da hun så mig og løb mig i møde. Hun kastede sig i mine arme og gav mig den største krammer. Jeg klemte hende ind til mig, strøg hendes våde hår til siden og kyssede hende.
“hej mus, har du haft en god dag”
Cecilies kinder fik en blussende farve, da mine læbestiftrøde læber havde sat et mærke på hendes bløde kind.
“Aaaddd ej helt ærlig moooor, jeg er for gammel til sådan noget”
“nååhhh så det mener du” sagde jeg leende, og gav hende et drillende kram og et kys mere. Kysset, krammet og bare det at være tæt på Cecilie gav en dejlig fornemmelse i maven, fornemmelsen af sommerfugle som ved den første forelskelse, imens forsøgte Cecilie at tørre mærket fra læberne af.
Vi kravlende ind i bilen for underslippe den silende regn, smilede til hinanden, hvor var det skønt at se min datter igen.
“Hvad siger du til vi stopper forbi blockbuster og tager nogle film med hjem. Så kan vi tage vores natkjoler på når vi kommer hjem, bestille pizza, og finde vores varme dyne og rigtig hygge, når det er sådan et møgvejr?” spurgte jeg Cecilie. Hun kiggede på mig med de søde dådyr øjne og jeg vidste, at jeg ikke behøvede at spørge to gange om det samme.
Cecilie mente vi skulle se bollevenner, hvilket jeg ikke havde noget imod, har altid synes at Justin Timberlake er lidt cute, og så ville hun også et af andens shows, så vi rigtig kunne grine. Mens Cecilie ledte efter filmene, gik jeg rundt i afdelingen med klassiske film, for at se om jeg kunne finde noget spændende. Mine øjne løb over de mange titler, hvad var det?, mine øjne søgte tilbage, hvor de var kommet fra, mine øjne stoppede.
Grinte lidt indvendigt over titlen – Lolita – og tænkte at det nok var en film, der var blevet placeret forkert.
Jeg tog covert ud, men det så nu ikke ud til at være en pornofilm. Begyndte at læse bagpå coveret. Min moderkusse fik en dejlig kildende fornemmelse, da jeg læste hvad den handlede om, og tænkte jah hvorfor ikke? Det må jo være en klassiker siden den stod i denne afdeling.
Mens jeg stod og læste hørte jeg en mandestemme bag mig.
“Har du set den før?”
Vendte mig om og kiggede på en lidt ældre og smilende mand. Jeg rystede på hovedet, næhhh det havde jeg nu ikke måtte jeg erkende.
“Det er en klassiker, og hvis det er din datter derovre, han drejede hovedet over i retningen mod Cecilie, så er jeg sikker på, at det er en film som en flot mor med sådan en flot datter vil synes om”
sagde han med et lettere frækt smil. Jeg blev helt rød i kinderne, og min kusse kvitterede for komplimentet ved at pumpe en smule.
“øhhh tak” fik jeg fremstammet lettere forvirret og gik over mod Cecilie, der også havde fundet de film hun havde sagt vi skulle se.
“Er du klar mus?”
“Nix mor, vi skal jo også have noget slik” hendes kønne ansigt lyste op i et smil.
“Oki, men skynd dig lidt, mor er jo gennemblødt af regnen af skat”
Vi stillede os i kø. Jeg stillede mig bag ved Cecilie og holdt om hende bagfra og lod den ene hånd lege lidt med hendes lange hastehale. Nød at stå tæt omfavnet med hende og dufte til hendes skønne glatte hår. Vi trissede langsomt frem ad i køen og da det blev vores tur lagde Cecilie de tre film på disken. Da ekspedienten tog lolita filmen, stod jeg ubevidst og nussede Cecilies mave lige i kanten af hendes nederdel. Fik betalt for filmene og vi skyndte os hjem, så jeg kunne komme af det våde tøj og få varmen igen.
Mens Cecilie var i bad, fik jeg bestilt vores favorit pizzaer, så de kunne være klar til, når vi skulle se film og hygge os. Efter Cecilie var det min tur, og pizzaerne kom lige som jeg trådte ud af badet. Råbte til Cecilie at hun bare kunne finde pegene i min taske.
Da jeg kom ud fra badet, nyvasket og i min natkjole, havde Cecilie allerede hente dynerne og hyggede sig allerede. Satte mig hos hende, gav hende et kram og kys, hvor var hun skøn efter et bad. Vi startede bollevenner og spiste, grinte og hyggede os som vi aldrig havde lavet andet. Hvor var det skønt med en rigtig mor og datter aften. Det var efterhånden et stykke tid siden vi havde haft sådan en.
Da den første film var overstået, skiftede Cecilie til Anden, mens jeg gik ud for at hente et glas vin. Jeg havde ikke den stor lyst til at se showet, da det havde været en del gange på tv, så jeg besluttede mig for at jeg ville se, om der var noget på nettet, mens jeg dog stadig fulgte halvt med, så musen ikke skulle føle sig alene. Det var der nu ikke fare for, for Cecilie nød og grinte af showet, mens hun guffede slik i sig. Der var ikke så meget at se på nettet, så jeg besluttede mig for at logge på chatten, for at slå lidt tid ihjel.
Kontormand48 og han sendte straks en besked, da jeg loggede ind.
“Hej søde, hvad laver mor så i aften?”
Fortalte ham, at vi havde en rigtig pigeaften og hyggede os.
“mmmm gad jeg godt være med til” svarede han så.
Vi skrev frem og tilbage, imens jeg nød druernes kælen for ganen, og kom i bedre og bedre humør i takt med at lidt mere af de søde druer kom indenbords.
Sad henslænget og følte mig næsten som en frue fra overklasen i det gamle Rom, der ligger og spiser en klase af druer.
Cecilie lå og skraldgrinede og nød Andens show, kunne det være en bedre aften? Afslapning, vin, film, chat og en datter, der rigtig hygger sig.
Historien fortsætter under reklamen
Kontormanden ville vide hvad jeg havde på. Fortalte ham, at det jo var tøsehygge aften, så havde fundet natkjolerne frem, så fik komplimenter om, at det da var sødt og lige vejr til den slags. Smilte og var glad.
“Kan hun se din behåret kusse?” spurgte kontormanden, jeg var ved at spyttet vinen ud over computerskærmen – “øhhh nej, sidder jo med dynen over og har trusser på”
“så gå ud og tag dine trusser af, og tag et par nylonstrømper og stiletter på og kom så tilbage” stod der i den næste besked.
Jeg kiggede over på Cecilie, som havde travlt med at følge med på tv’et. Jeg sad og tænkte lidt og skammen kom tilbage, men vinen måtte have erobret fornuften. Så jeg rejste mig og gik først ind i soveværelset. Jeg fandt et par hvide selvsiddende nylonstrømper og brune stiletter frem og gik så ud på toilettet for at “skifte”. Jeg smed mine trusser og lod fingrene glide igennem min tætte mørke kønsbehåring, fuck hvor var det pirrende, at jeg snart skulle sidde trusseløs, mmm var så småt ved at blive våd.
Jeg satte mig på toilettet og tog strømperne på og satte mine fødder ned i skoene. Spredte mine ben let og min hånd søgte min kusse, begyndt at gnide den til tanken om, at jeg om få øjeblikke ville sidde trusseløs overfor Cecilie, så hun havde frit udsyn til min våde kusse, hvis hun kiggede.
Jeg var ved at komme bare ved tanken, da jeg gik tilbage i stuen med smårystende ben og stiletterne hjalp ikke ligefrem til at holde på balancen, havde aldrig prøvet noget så pirrende.
Cecilie var opslugt af tv’et og lagde ikke mærke til noget, da jeg satte mig ved computeren igen.
“Er du trusseløs nu?” Stod der på skærmen. Jeg måtte jo skrive et bekræftende ja, og mærkede hvordan min kusse saftede mere ved at skrive det til kontormanden.
“mmm du sådan en fræk mor, har din datter set din varme kusse?”
“Nej ikke endnu” var mit svar, uden at jeg dog kunne været helt sikker. Jeg spredte mine ben let, så min kusse åbnede sig en smule og træk natkjolen lidt op, så Cecilie ville have bedre udsyn til min mørke kønsbehåring og glinsende indgang, såfremt hun kiggede.
“mmm jeg sidder og gnider mine 22cm og tænker på dig, fuck hvor ville jeg gerne være hos jer lige nu og hygge med jer begge. Snak lidt med din datter”.
Uhhh nød hans søde komplimenter og han virkede også mere og mere sød, men tænkte ja, ja den god med dig 22cm, det siger alle I mænd jo. Tror ikke jeg har mødt en, der har skrevet hans pik var under 20cm, hvilket jeg skrev til ham, efterfulgt at et lille grin.
Mellem beskederne skulede jeg over mod Cecilie, både for at følge med i hvad hun lavede, men også for at få et glimt af om kunne kiggede. Mine øjne fangede hendes brune dådyr øjne en enkelt gang, hendes blik søgte straks væk, men hun havde fået farve i kinderne, åhh hvor er hun bare sød, når hun får lidt farve. Jeg satte mig til bedre til rette og spredte mine ben mere, så min kusse åbnede sig mere, så hun kunne se lige op i mig, hvor jeg dog nød at sidde sådan.
Det var så satans pirrende, forbudt, skønt, skammende, alle følelserne rasede igen igennem kroppen, men det var de pirrende og skønne følelser, der nu havde overtaget.
“Mus, hvad siger du til at vi tager ud og shopper imorgen, så vi kan være klar til mgp?”
Cecilie drejede hovedet og vores øjne fandt hinandens, smilede til hende og ventede på hendes svar. Hun brød øjnkontaken, og hendes søde dådyr søgte mod mit private sted.
Spredte mine ben lidt mere, så hun bedre kunne se, at jeg var våd. Da hendes øjne fandt mine åbne kusse, blussede hendes kinder sødt rødt. Jeg lagde en hånd på mit nylonklædte ben, og mens jeg kiggede på hende kælede jeg for mit ben.
Åhhhh Gud, hvor følte jeg mig slem ved at sidde og vise min kusse, men det tændte mig som var jeg klar til den lukkede.
Min kusse besvarede hendes nysgerrige øjne ved at sende flere glinsende dråber ud i kønsbehåringen, havde jeg gnedet den var jeg kommet på stedet.
“jaaaa er du sikker mor? Det vil være så nice, hvis vi kommer afsted i morgen”
Hendes øjne flyttede sig ikke, mens hun svarede.
“Jamen selvfølgelig er jeg det mus, vi skal jo være fine til MGP, som vi plejer ikke også?”
Cecilie smilede og nikkede. Jeg trak ned i natkjole, for at dække kussen, og gjorde som om jeg ikke var klar over, at den var gledet op. Cecilie så lidt skuffet ud, da hun ikke længere havde udsyn til kussen og vendte tilbage til dvd’en og guffede et stykke slik i sig.
Jeg skrev videre med kontormanden, da Cecilie havde rettet opmærksomheden mod tv’et.
“Fik du vist hende din moderkusse? Var det dejligt?” Jeg måtte jo indrømme, at det havde tændt mig, som bare f*****, og at både mit indre og kussen var i brand.
Pludselig kom der en ide i hovedet – ved ikke hvad der gik af mig, men det endte med at jeg inviterede kontormanden til at se MGP sammen med os.
“Det kan da godt tænkes, men på en betingelse” svarede han grinende. “Har du noget sexlegetøj?”
Ja en dong, en magic ward, og elskovskugle svarede jeg ham.
“Så skal du tage dine elskovskugler med i morgen, og lige inden I skal shoppe, så skal du sætte dem op, så du går rundt med dem i din moderkusse, mens I går og holder i hånd”.
Var blevet så liderlig af at vise mig frem, så var helt med på hans ide.
“Men så skal du også gøre noget mig” svarede jeg kægt tilbage.
“Når du sprøjter i aften, skal du tænke på mig, og derefter er der lukket for det varme vand de næste par dage”
“Øhhh det første er let nok” svarede han hurtigt, “nr.2 er dog lidt svære” grinede ham,
“nåå så ingen selvkontrol, sikke da noget”. svarede jeg frækt tilbage
Da vi havde fået sagt godnat til hinanden, var Cecilies dvd også blevet færdig, og hun ville hoppe ind i sin seng. Jeg kyssede hende godnat, og hun havde kun lige forladt stuen, så fandt min hånd og fingre min våde kusse, der trængte til forløsning oven på denne aften.
Jeg kom i en skøn hulkende orgasme, mens jeg tænkte på hvordan kontormanden forkælede mig med de 22cm og tog mig som den liderlige mor jeg er, mens min lille datter kigger på.
Hvor tiden dog gik langsomt næste dag på jobbet, aldrig har den sneglet sig så langsomt som ligge netop denne dag.
Jeg havde fået lov til at gå lidt tidligere så jeg kunne hente Cecilie, når hun var færdig i skolen. Da klokken slog 13, rejste jeg mig fra min plads, pakkede tasken og gik ud på toilettet. Låste døren, trak mine trusser ned og fandt mine elskovskugler frem. Jeg suttede dem våde, gned min kusse lidt og satte dem så op, åhhh hvilken følelse.
Trak trusserne op og gik ud på parkeringspladsen. Kuglerne bevægede sig skønt oppe i mig for hvert skridt jeg tog. De forkælede hver en centimenter og jeg behøvede ikke at tage mange skridt, før effekten og belønningen af deres skønne behandling kom. Bilens små rystelser, da jeg kørte, var med at øge og forlænge den dejlige behandling kuglerne gav, så min kusse var godt våd, da jeg fik hente musen, og vi kørte ud til storcentret for at shoppe.
Vi kom til centret og gik i retningen af indgangen, min hånd fandt Cecilies. Hvor var det dejligt at gå med fyldt kusse, mens jeg holde Cecilie i hånden. Vi gik først en runde bare for at nyde det hele – alle menneskerne, butikkerne, duftene fra cafe’erne, inden vi ville shoppe.
“Du må helt selv vælge et par sko og en kjole, som du vil have på til MGP, skat”.
“Ihhhhh niiiiice mor”, Cecilie lyste op i et stort smil. Nok kan vi kvinder bruger meget tid i butikker, men ehhhh så prøv at tage afsted med en tween, så får vi det til at se ud, som det kun tager 10 min. Alle tøjbutikkerne og skobutikkerne skulle undersøges nøje fra enden til anden, inden det første valg kunne foretages. Endelig faldt valget på en rød satin aften/cocktail kjole, der gik hende til hende knæ. I butikken ved siden af, fandt jeg selv en lang hvid kjole med slids op til midt på låret. Så var det tid til finde et par sko.
Vi gik ind i Drachmann, da de har stort udvalg. Vi gik rundt i butikken hver for sig og kiggede. Jeg måtte dog stoppe op flere gange da kuglernes behandling, var ved at blive for meget. Efter et stykke tid kom Cecilie tilbage med et par sko. Vi grinte begge to vi havde begge fundet de samme sko, et par sorte ruskinds stiletter. Jeg havde jo lovet hende, at hun helt selv måtte vælge, så kunne ikke sig ned til hendes valg, men belærte hende om, at de altså var svære at gå i og at hun først skulle gå dem til, ellers kunne de være ubehagelige at gå i. Fik betalt for vores sko, og da vi kom ud af butikken, spurte Cecilie om hun ikke måtte gå dem til nu.
Vi satte os på en bænk og pakkede skoene ud. Cecilie trådt ned i de nye sko, og måtte indrømme at de faktisk klædte hende, men Jeg kom nu til at le, så kuglerne hoppede og dansede i min kusse, for nu var jeg godt nok kommet afsted med Bambi på glat is. Cecilie gik forsigtigt og usikkert, som da stape møder Bambi uden på isen. Men jeg var stolt over, så dygtig og fin hun var i hendes nye sko, og tænkte, hvor bliver hun dog stor hurtigt, allerede ved at være en lille kvinde. Fandt hendes hånd da vi gik videre, og jeg nød den feminine lyd fra vore hæle da vi gik rundt.
Vi gik ned til cafe området for at spise en tidlig aftensmad. Mens vi spiste sad jeg lidt uroligt for at lade kuglerne arbejde min kusse kvitterede ved at sende flere safter ud i trusserne der efterhånden var godt gennemblødte. Vi sad og pjattede og hyggede os, da det blev tid til at finde hjem.
På vej ud til bilen, stoppede vi forbi change, så jeg kunne lave de sidste indkøb. Vi kiggede på udvalget og det gav i sug i maven, da jeg fandt det sødeste sæt lingeri, en sød sort blonde bh og et par sorte gennemsigtige g-strenge med blonde sommerfugl foran. De havde et sæt magen til i rødt og min glæde blev større, da jeg så at det sorte kunne fås i størrelse xtra small. Fandt et par hvide og et par sorte selvsiddende nylonstrømper med ekstra bred blondekant til gå med de to sæt.
Vi var helt udkørte og trætte, da vi kom hjem. Både af al den shopping, den meget gående rundt, og for mit vedkommende naturligvis også over de konstante påvirkninger oppe i mig. Dejligt med mor datter tid igen, mens vi sad og slappede af, gav jeg Cecilie det sorte lingeri jeg havde købt tidligere. Det er til dig skat, fordi du er sådan en sød datter og din gamle mor elsker dig. Hun blev mega stolt da hun fik det.
Dagene gik, og vi havde svært ved at vente til lørdagen. Hver aften skrev jeg med kontormanden vi glædede os begge til at ses og han sagde han også havde overholdt nr. 2. Jeg var nu ikke sikker på det, for han kunne stadig være fræk i sit sprog. Fredag lå der så en mail til mig fra kontormanden. Han var ked af skrive så sent, men en god ven havde også inviteret ham til MGP. Jeg følte en kniv i hjertet og var skuffet, da jeg læste det. Lidt længer nede skrev han så, at de kunne jo også bare kigge forbi begge to. Hmm jeg havde jo købt ind til MGP festen, så hvorfor ikke? Svarede ham bekræftende, at de måtte de da rigtig gerne, jo flere jo bedre.
Om lørdagen var travlt i det lille hjem. Der skulle ryddes op, gøres rent, pyntes op, laves 3 rettes menu. Cecilie var god til at hjælpe, men hvor blev vi dog forpustet. Det var tid til et bad, gøre klar og klæde om. Der var kamp om badeværelset, men plads til at vi grine, le og pjatte med hinanden. Da jeg havde klædt om og kom ud fra soveværelse var jeg ved at falde bag over, da Cecilie tog imod mig. Hvor var hun flot og sexet i hendes nye røde kjole, sorte nylonstrømper og sorte ruskinds stiletter. Hendes hår havde hun sat i en flot hastehale, der var bundet op med en stor lyserød sløjfe.
Gud hvor er min lille pige blevet stor tænkte jeg. Jeg gik ud for lægge make-uppen og musen kom ud.
“mooooor må jeg ikke også låne noget?”
Smilte til hende og gav hende så lidt puder, marscara, rouge og lyseblå øjnskygge at prøve med. Jeg hjalp hende en smule, så hun ikke kom til at ligne en cirkus klovn. Da vi var ved at være færdige ringede det på døren.
Cecilie løb, med mig lige i hælene, ud for at åbne. Det var Peter (kontormanden) og hans ven Henrik. Henrik hilse høfligt på først Cecilie og så mig og rakte mig en indpakket flaske vin.
“Jeg tog lidt med til maden, håber det er ok”. Ja selvfølgelig svarede jeg. Kom inden for. Jeg fortalte Henrik hvor køkkenet var, og han gik ud for at stille flasken. Imens strøg Peter Cecilie over håret og gav hende kram.
“Du må så være Cecilie, hvor er du da stor og flot” sagde han.
“jaaa taaaak, synes du virkelig?” spurgte hun, med lidt stolthed i stemmen.
“Helt bestemt søde”, hun smilede og gik ind i stuen. Da Cecilie var gået, rakte Peter mig en stor buket roser, mørkerøde og lyserøde.
“Så kan I selv bestemme hvilken farve der symboliserer hvem” grinte han.
Jeg slog min arme om ham og gav ham et knus, da min kind ramte hans, drejede jeg mit hoved og hviskede i hans øre
“mor er trusseløs i aften, har du holdt din del?” og bed ham blidt i øreflippen.
Han tog om mine skuldre og holdt mig lidt ud “av for den, hvor er du fræk” hviskede han og smilte frækt til mig.
Vi spiste inden MGP skulle starte. Cecilie og Henrik sad på den ene side og Peter og jeg på den anden side. Peter og jeg havde svært ved at holde fingre fra hinanden, vi havde hele tiden en hånd under bordet og kælede hinandens lår og kusse/pik. Da vi havde spist gik jeg ud for at tage opvasken kom Peter ud og tilbød at hjælpe. Han stillede sig bagved mig og kyssede min nakke.
“mmmm hvor er I flotte begge to i aften”.
Jeg vendte mig og greb hans mandepik, gav den et klem. “Synes du?” smilede til ham og gav ham et kys.
“Så afgjort, I ligner hinanden, man kan godt se I er mor og datter”.
Gik ind i stuen for hente det sidste.
Cecilie og Henrik havde taget deres pladser og sad og pjattede, da MGP startede. “De kommer godt ud af det med hinanden” sagde jeg til Peter, der var ved at tørre de sidste ting.
“Ja Henrik er alletiders”.
Vi gik ind til Cecilie og Henrik, der stadig pjattede og grinede. Peter satte jeg på den anden side af Cecilie og jeg satte mig overfor dem. Cecilie nød deres opmærksom, og jeg var glad for at hende nyde det. Vi fandt vores stemmesedler frem og drøftede de forskellige numre i takt med de spillede. Cecilie sad og drak Cola, mens vi andre fik vin. Peter og Henrik, blev hurtig kåd af vinen.
Inden stemmerne skulle fordeles, måtte jeg en tur på wc’et. Både fordi jeg var trængende, mens også fordi min trusseløs kusse, nød at se den opmærksomhed Peter og Henrik gav Cecilie.
Fik gjort mig færdig og tørrede min kusse lidt længere en normalt. På vej ud stødte jeg ind i Peter, som gav mig et kys og klap bag i.
“Hvor er i søde i strømperne, har du noget imod, at jeg prøver at mærke dem på Cecilie? Og hvorfor viser du ikke din flotte kusse lidt frem? Jeg gispede “det…det.det må du godt”.
“nååhhh det kunne mor tænke sig?”
Jeg nikkede blot og rødmede en smule.
Jeg gik ind i stuen igen og lidt efter fulgte Peter efter og satte sig igen ved siden af Cecilie. Han lagde sin store hånd på hendes ben og begyndt at kæle for hendes søde strømpeklædteben.
“nej hvor er dine ben bare fine glatte Cecilie, prøv at mærk Henrik”
Henriks hånd fandt Cecilies andet ben og nussede det på samme måde. Cecilie grinte højt “eeeeej synes I?” hun smilede lidt stolt. Jeg nød at se på dem hygge sig og MGP var ved ebbe ud.
Jeg rykkede mig lidt i lænestolen, så min kjole “tilfældigt” gled lidt til side. Cecilie øjne fandt hurtig min kusse, da hun nu havde udsyn til den, mmmm nød den pirrende fornemmelse og Cecilie øjne, der var boret til kussen, der hurtigt glinsede igen.
Peter smilte, da han fik øje på det og hviskede noget til Cecilie. Hun grinte og fnes lidt, kiggede på Peter, han nikkede til hende. “Moooor man kan altså se din tissekone” grinte hun.
Jeg vidste ikke hvad jeg skulle sige eller kigge hen.
“Er den ikke flot Cecilie, det synes jeg i hvert fald” sagde Peter hurtigt, og Henrik stemmede i. “Linda hvorfor viser du også ikke din kusse, så vi rigtig kan se den?”
Vil I gerne det da, spurgte jeg med sagte stemme.
“jaaaaa” udbrød Peter og Henrik. Jeg blev lidt flov, men rejste mig og trak langsomt kjolen af, stod nu kun i de nye hvide selvsiddende strømper med den ekstra brede blondekant og de nye sorte ruskinds stiletter. Følte mig lidt genert og flov, men kunne mærke på min kusse og at jeg også nød alle deres øjne der åd min krop fra top til tå.
Jeg kunne se at Peter og Henrik nu sad med en ordentlig bule gemt bag deres bukser som havde svært ved at skjule deres værktøj.
“Er du lige så flot, som din mor Cecilie?” Spurgte Henrik med et frækt smil.
“næææ det tror jeg ikke” sagde hun og rødmede.
“ej må vi ikke se Cecilie” spurgte Peter hende.
Hendes brune øjne søgte mine og jeg nikkede til hende. Cecilie rejste sig og Peter hjalp hende med at tage kjolen af. Hun stod nu det sorte lingeri sæt, sorte selvsiddende strømper og de sorte ruskinds stiletter.
Kunne ane hendes søde glatte mis bag den gennemsigtige g-streng. Jeg sank en klump, wooow hvor var hun en flot pige og så sexet, når hun er genert.
“nåååå Cecilie tror du også Peter og Henrik er flotte?” smilede jeg til hende, hun trak lidt på skulderne, “hmmm ved jeg ikke mor”.
“Der er kun en måde at finde ud af det på”, mere behøvede jeg ikke at sige, inden Peter og Henrik stod op og var ved at tage bukserne af. Begyndte at gnide min driv våde kusse. Henrik fik først bukserne af, og hans stive mandpik, var ved at ramme Cecilie i ansigtet da den svippede ud.
Jeg var ved at tabe næse og mund da Peters mandepik blev befriet fra buksernes fængsel. 22 stive cm, kom ud i det fri, så var det jo rigtigt nok.
Han havde den flottest mandepik jeg længe havde set! flot stort hoved, lige skaft og en flot, stor rund fast pung, der var glat.
De satte sig på hver side af Cecilie og deres hænder begyndte igen at kærtegne hendes krop blidt. Åhhh det var liderligt at se Cecilie blive forkælet, mens hun havde en stiv mandepik på hver side at sig.
Peters hånd fandt Cecilies søde glatte mis, og begyndt at kæle for den med en finger. Hun spredte sine ben lidt mere af sig selv så han bedre kunne komme til og sukkede stillede. Han tog sin finger op til munden, fugtede den og satte den så ned til Cecilies lyserøde jomfruelig indgang.
Jeg lod et par fingere glide op i mig og fingerkneppede min kusse, mens jeg nød at se Cecilie få spillet sin søde mis. “Prøv at holde om deres tissemænd skat” stønnede jeg liderligt. Peter og Henrik hjalp hendes hænder til deres mandepikke. Hendes hånd lukkede sig instinktivt om dem, og begyndt at gnide stille. De stønnede begge med det samme.
Åhhh det var liderligt at se hende gnide en mandepik for første gang. Vi roste hende alle, og Cecilie blev mega stolt.
“Linda kom da over til os” sagde Henrik. Jeg gik over til dem. Jeg satte mig op bag Cecilie på sofaens ryglæn og spredte mine ben, så hun kunne kigge lige op i min kusse, hvis hun lagde hovedet tilbage. Samtidig kunne jeg bedre se hende spille deres stive pikke.
Gned min kusse mens jeg guidede Cecilie til hvordan hun skulle spille deres pikke. Peter fik trusserne af Cecilie, åhhhhh det var dejligt at se dem lege med hendes mis. Hendes lille glatte mis saftede lidt, så den glinsede.
Jeg havde også svært ved at få øjene fra Peters skønne pik og nød hvor liderlig jeg blev af at se min datter onanere deres mandepikke. Peter sagde til Cecilie hun skulle prøve at kigge op. Hun lagde hovedet tilbage og kiggede lige op i min dampende kusse.
“åhhh prøv at kysse din mors kusse”
stønnede Peter og Henrik i kor. Jeg skreg min orgasme ud, da min datters små røde læber endelig kyssede min kusse rigtigt.
“Åhhhh kys mors kusse, du må ikke stoppe skaaaat”, den gik på mig igen, det var som orgasmen ingen ende ville tage. “jaaaa Linda bliv ved, kom for din søde datter”, stønnede Peter.
“åhhhhh for S****, jeg kommer snart” udbrød Henrik.
“åhhh vil se jer sprøjte på hende” hulkede jeg af liderlighed. Henrik satte sig på knæ mellem Cecilies spredte ben og placerede det store, glinsende pikhoved så det ramte hendes glatte mis. Et par strøg mere på mandepikken, der voksede yderligere og han sprøjtede 3 tykke baner varm sperm ud over Cecilies mis.
Hendes øje blev store, da spermen sprøjtede. Spermen løb mellem hendes skamlæber ned over mellemkødt og dannede en lille sø ved numsen.
“åhhh skat spil Peter til hans også kommer” stønnede jeg til hende, mens jeg igen begyndte at gnide min kusse.
Nus hans pung med den anden hånd imens skat, prøv at mærke hvor sædtung han er. Jeg hviskede i Peter øre “kom så! sprøjt din opsparede sperm over min datter”.
Det blev for meget for Peter, han spædte ryggen tilbage og med et brøl, som dyrenes konge, sendte han 8 lange sprøjt ud i ansigtet på Cecilie. Han sprøjtede så kraftigt at noget af den skønne hvide sperm også ramte hendes hår og lyserøde sløjfe. Åhhhh det var skønt, at se min pige badet i tyk, hvid og varm mandesperm.
Det var ikke kun Peter det blev for meget for Cecilie rystede i hendes livs første orgasme, en lille en, men hun kom. Jeg skreg en ny orgasme ud, da jeg så Peters mange sperm sprøjt ramme Cecilie i ansigtet, så mine safter løb ned ad mine lår og over de hvide nylonstrømper.
Da jeg var ved at undslippe orgasmens klør, ville jeg gengælde Cecilies søde kys af min kusse og at hun havde fået mig til at komme. Henrik havde igen taget plads i sofaen, så der var plads til at jeg kunne sætte mig mellem hendes ben. Jeg lagde min datters sorte nylonklædte ben på mine skuldre og kyssede hendes glatte mig. Mmmm hendes let hævede bløde glatte skamlæber, blandet med hendes safter og Henrik sperm, smagte som en skøn cocktail.
Mmmmm endelig slikkede jeg min datters lille mis åhhhh føltes skønt og mine følelser for hende blev mangedoblet, jeg forsatte med at slikke til hendes mis var helt ren og hun igen fik en sød lille orgasme, hvor hun nærmeste borede hendes ruskinds stiletter ind i min ryg.
Da Cecilie var kommet igen slappede vi alle af, tæt omfarvnet. Et stykke tid efter, hvor vi bare havde nusset og slappet af, ville Henrik hjem af og begyndte at tage sit tøj på igen. Peter rejste sig også og kom i tøjet.
Historien fortsætter under reklamen
“Tak for det bedste MGP, nogen sinde, og hvor er Cecilie bare dejligt” sagde Henrik, da vi tog afsked med ham.
“Ja det er det min tur til, at komme afsted” sagde Peter…”Bliver du ikke natten over?” fløj det ud af mig. Han kiggede smilende på mig “er du sikker?”, jeg nikkede til ham og gav ham et kys som svar på, at jeg var helt sikker.
Vi gik ind til Cecilie i stuen. “Nåhh skat, skal vi ikke se at komme i seng, det er jo blevet sent”. Cecilie smilede træt “jooo er mega træt mor” Vi fik puttet Cecilie og fandt så soveværelset, der kaldte lokkende på os.
Biiiiip – Ej ikke igen, ikke bare endnu en drømt tænkte jeg, da jeg rakte over, for at slukke vækkeuret. Jeg mærkede en dejligt mandearm om min talje, da jeg rækte over for at slukke for uret…….
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER





Angert
03/04/2023 kl 14:18
Wow for en fræk mor og datter, læser hastigt videre kan ikke lade vær med det. Linda hvor skriver du godt og dejligt ❤️
Kys Angert
Angert9264@gmail.com
Damernes Ven
05/09/2021 kl 13:16
… læser ord/ord..
RAMT af Linda… og persongalleriet… OG kommentarer/svar!
TAK fra Damernes Ven og brevven69@yahoo.dk
Mikael.Olsen@live.dk
04/04/2021 kl 13:47
Hold da op en dejlig fræk mor og datter. Hører med til mine fantasier at få lov af en dejlig fræk mor. Gør det kun endnu frækkere 😉
Den gamle
02/12/2013 kl 11:31
Meget fin historie du må komme med meget mere.
Jan
04/11/2013 kl 15:14
Super historier bliv bare ved
Jesper
03/11/2013 kl 23:10
Mega fræk historie … Du er jo en drømme kæreste … Suk
Hvad mon der sker om morgenen med Peter og din pige … Alle 3 i sengen er sødt.
Tænker på at Henrik kunne besøge dig igen evt med en søn så i kunne bytte lidt smiler
Hvad tænker du om den fantasi?
Jess
A.
02/11/2013 kl 7:34
Har virkelig set frem til dette 4. afsnit. Og jeg blev i den grad glædeligt overrasket over, at det ikke blot var et kort action-afsnit. Du får bygget fint op. Men som tidligere nævnt, så skal du passe på, at du ikke kommer for hastigt afsted.
Især det sidste lille twist, hvor man et øjeblik tror, at det hele var en drøm og så alligevel ikke, glædede mig.
Jeg savnede dog lidt, at få et indtryk af pigens oplevelser. Pas endelig på ikke at begynde at beskrive, hvad der foregår i hendes hoved, men lad hendes tanker og følelser komme til udtryk igennem hendes handlinger. Dette gælder i øvrigt for alle figurerne, med undtagelse af fortælleren, som vi naturligvis er inde i hovedet på i forvejen.
Der er ikke noget, der bryder fantasien mere end en alvidende fortæller; noget du dog endnu ikke har gjort dig skyldig i. Alt i alt, keep up the good work. Du skriver virkelig godt.
jamie
31/10/2013 kl 11:09
godt skrevet håber på en forsættelse hvor de kommer tilbage og tager hendes jomfru fisse på skift
troubadur
29/10/2013 kl 13:28
du skriver kanon godt 🙂 men pas nu på,du ikke ødelægger den fine optakt,ved NU skal der ske noget,NU skal der noget kød,på,NU kommer gartneren,og hans ven,og deres hund,og koner,og deres døtre og SÅ..du ved.:) de første 2,bygger du forrygende op,så kommer der lidt,eller særdeles meget kul på nu:)Men keep it up,og som sagt skrive kan du sgu:) fortsat god dag,til alle herinde
Linda
29/10/2013 kl 22:24 - som svar på troubadur
Mange tak for roserne 😀 Er også glad for din konstruktive kritik.
Jeg har ikke skrevet noveller før, så er godt at få feedback. Som sagt har jeg ikke skrevet før, men forstår godt hvad du siger og kan godt følge dig.
Lige nu er jo nok i en fase, hvor jeg forsøger at finde min stil, samtidig forsøger jeg at finde en balance i historien forstået på den måde, at jeg gerne vil have at den til tider bygges langsomt op, mens den andre gang (som du skriver) får lidt mere “kul”. Håbet er, at på den måde bliver historien ikke alt for langsommelig, men samtidig heller ikke bare bam bum der ud ad. Giver det mening?
Jeg er i gang med næste afsnit, og der bliver der nok også “kul” på, dog ikke med nye personer, så bare rolig hunde, kone, døtre kommer ikke nu – måske senere men ikke nu 😉
tabumand@live.dk
28/10/2013 kl 16:50
pyha hvor var den skøn Tak. tabumand@live.dk
Linda
29/10/2013 kl 22:12 - som svar på tabumand@live.dk
Er jeg glad for at høre 🙂