- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Betjentes straf af fuld ung pige
– Giv luderen, hvad hun fortjener, Thomas, råbte den ældre betjent grinende. Thomas spændte musklerne i armene og kniplen gled et lille stykke indenfor. Pigen skreg højt af smerte

Forfatter: Kurayami
Den unge pige vaklede med hængende hoved hen ad fortovet. Gadelygterne lagde et blødt lys omkring hende, men afslørede nådeløst det strittende hår og øl-pletterne på nederdelen. Indimellem undslap der et snøvlende latterudbrud, hvilket gjorde skridtene endnu mere usikre.
Gaderne var stille på denne tid af natten, men trods stilheden hørte pigen alligevel ikke bilen som kom trillende langsomt bag hende. De store mængder alkohol pigen havde kastet i sig i løbet af byturen havde sløvet hendes sanser betydeligt, men ikke nok til at dæmpe smerten der jog gennem hendes ankel, da den ene stilet krængede ud til siden og pige gik i knæ med et lille skrig efterfuldt af diverse bandeord.
Med ét røg pigens hoved op da hun opdagede det blå lys rotere omkring hende. Ud af øjenkrogen lagde hun sløvt mærke til de blå bogstaver på siden af den hvide bil.
Et vindue blev rullet ned, og en yngre mands stemme nåede ud til pigen:
– Har du brug for hjælp til at komme hjem?
– Næh, den klarer jeg schku nok, mumlede pigen og forsøgte at rejste sig, men væltede om på siden da den forræderiske hæl med et smæld knækkede. Pigen bandede groft og flåede skoene af. Hun fik moslet sig på benene og begyndte humpende at gå, uvidende om, at nederdelen var krøbet op, så blondekanten på de selvsiddende strømper og hofteholderens snore var kommet til syne.
Politibilen rullede langsomt videre og op på siden af pigen.
Igen lød mandestemmen ud mod pigen:
– For mig at se, virker det til, at du kunne bruge et lift. Vi har tid til at køre dig hjem, hvis du vil.
– For mig a’se, schå virker det som om jeg fint ka’ klare det schelv, hr. betjent, vrissede pigen og knejsede med nakken.
Lyden fra en bildør der blev åbnet nåede pigens opmærksomhed og hun vendte sig om, parat til verbalt at kæmpe for sin selvstændige brandert.
– Hey, jeg ka’ virkelig godt selv klare det, schka’ bare lige ned, eller hen, eller – altså hen til Amaliegade, den store gule bygning, schå er jeg altså hjemme.
– Det er alligevel et godt stykke at gå på bare fødder, mente betjenten og lagde en hånd på hendes skulder.
Pigen langede irriteret ud efter betjenten med sin taske:
– Jeg kan godt selv!, fik hun sagt med bemærkelsesværdig klarhed. Men i et nu var den anden betjent ude af bilen og havde smækket hans stærke hånd om pigens overarm, mens den yngre betjent greb pigen om håndleddet med tasken. Han klemte til så hun tabte tasken og klagede sig.
– Det der stopper lige nu. Du er på ingen måde i stand til at tage vare på dig selv, min tøs.
Pigen råbte op og forsøgte at vride sig løs, men betjentene vred hendes arme om på ryggen og trak hende hen mod kølerhjelmen. Hendes overkrop blev presset ned mod det kolde metal af en stærk hånd og hun protesterede højlydt.
– Nu slapper du lige af, det var sku da utroligt. Lig så stille eller vi tager dig med ind på stationen! Råbte den ældre betjent.
Pigen stoppede sine protester mens fortsatte med at mumle vredt ned mod bilens køler.
De to mænd snakkede lavmælt bag hende, og pludselig blev pigen trukket op at stå, stadig med armene hårdt trukket op bag ryggen.
– Ej, vil I ikke nok slippe, det gør altså vildt ondt det her, snøftede pigen, og tilføjede,
– Undskyld, jeg skal nok opføre mig ordentligt, jeg er virkelig ikke ude på ballade eller noget.
Pigen syntes svagt at høre, at en af mændene lavt sagde:
– Nej, men det er vi..
– Vi mener det er en god ide, at du kommer med ind på stationen og sover din brandert ud, sagde den ældre betjent med en meget beordrende og myndig stemme. – Det er sku ikke forsvarligt at du render alene rundt i gaderne i din tilstand.
Pigen blev trukket hen til bagsædet og presset ind. Den yngre betjent satte sig ind ved siden af, og den ældre kørte. Pigen fik for første gang set ordentligt på mændene, og kunne konstatere, at betjenten ved siden af hende var midt i 30’erne, havde blondt hår og et perfekt formet lokumsskæg. Den ældre betjent virkede og lød til at være sidst i 40’erne, havde mørkebrunt hår og et meget maskulint ansigt med et kortklippet fuldskæg. Begge mænd var veltrænede, brede over skuldrene og ret høje.
I sin begyndende ædruelighed lagde pigen mærke til, at de i hvert fald ikke kørte den hurtigste vej til politistationen.
– Er I faret vild, spurgte hun kækt, – synes det virker lidt som en omvej, I tag… Pigens kommentar blev med ét afbrudt af en hånd der kom susende gennem kabinen og ramte hende klaskende på siden af hovedet. Hun tumlede omkuld ind mod bildøren, fuldstændig paf og for chokeret til at sige noget. Men to sekunder efter vendte modet tilbage og hun vendte sig om for at skælde betjenten huden fuld, men blev mødt af en utrolig stærk hånd som låste sig om hendes nakke og tvang hendes overkrop ned.
– Du sidder bare helt stille og holder din kæft, luder, hvislede den yngre betjent, mens han pressede hendes overkrop en tak yderligere ned.
Pigen mærkede pludselig noget koldt og smalt på siden af hovedet og forskrækket opdagede hun det sorte løb på en pistol.
– Ej, stop, det er virkelig ikke sjovt det her, udbrød pigen skingert, og en tåre piblede ned af hendes kind.
– Hvem har også sagt det skulle være sjovt for dig, bemærkede den ældre betjent over skulderen. – Nu gør du som der bliver sagt, og så skal vi nok lade være med at anholde dig for vold mod politiet og gadeuorden.
Pigen bed tænderne sammen, holdt et snøft tilbage og nikkede svagt. Hun mærkede presset lette fra nakken og rettede sig langsomt op. Ud af vinduet kunne hun se, at de nærmede sig udkanten af byen og begyndte at køre gennem en mindre skov.
Efter lidt tid standsede bilen på en afsides rasteplads inde i skoven. Mændene steg ud og lod pigen blive i bilen mens de snakkede lavt sammen. Hun kiggede ud på betjentene og et virvar af tanker strømmede gennem hendes alkoholsløvede hjerne. Hvad fanden laver vi herude? Hvorfor kørte de ikke ind på stationen? Åh, det her føles ikke rigtigt! Kan jeg nå ud af bilen uden de opdager mig?
Pigen tog forsigtigt i håndtaget, men opdagede til sin skuffelse, at døren var låst. Pis, bagdørene er jo altid låst! Idet hun sukkende lagde hoved i hænderne blev døren åbnet, og den yngre betjent trak pigen ud og låste hendes arme på ryggen med sine håndjern.
– Hvad laver vi herude, jeg har sku ikke gjort noget, for fan.. En hånd ramte pigen hårdt på kinden og hun faldt med et støn ind mod den unge betjent.
– Hold kæft, kælling! Vi bestemmer hvad du har gjort!, brølede den ældre betjent ind i hovedet på pigen, så spydtdråber ramte hende i ansigtet.
Den ældre betjent trådte helt tæt på pigen og jog en hånd op under nederdelen. To fingre fandt brutalt vej til pigens fisse, og med et kraftigt stød skubbede betjenten fingrene op i pigen. Hun gav et lille skrig fra sig, men fik med det samme lagt en hånd over munden af den unge betjent.
Betjenten foran fingerkneppede nu pigen i hårde og hurtige stød mens han med den frie hånd begyndte at åbne sit bælte. Der kom stønnende lyde fra pigen og tårerne løb ned af hendes kinder.
Lidt efter trak betjenten hånden til sig og skubbede pigen ned på knæ. Den yngre betjent stillede sig helt tæt op af pigen og lagde en stærk hånd på hendes skulder, mens han begyndte at spænde sit bælte op og hægte kniplen af bæltet. Den ældre betjent trak i en glidende bevægelse sin pik ud fra bukserne. Pigen spærrede øjnene og begyndte at rykke baglæns på knæene men stødte ind i manden bagved.
– Nej, jeg vil ikke, vil I ikke nok lade være.
Hendes protester blev omgående stoppet, da pikken blev presset ind mellem hendes læber. Manden lagde en hånd bag hendes hoved og kneppede hendes mund i dybe hug.
– Bider du mig slår jeg dig ihjel!, hvislede betjenten og klemte hårdt om pigens ene bryst. Pigen kæmpede med at få luft hver gang manden jog sin pik ned i halsen på hende, og flere gange tippede hendes hoved forover som om hun skulle kaste op. Efter hvad der føltes som en uendelighed trak betjenten sig med et suk ud, og pige væltede frem mod mandens ben. Hun blev med det samme grebet af den unge betjent og slæbt hen til bilen.
– Din lille beskidte luder, hviskede manden ind i pigens øre, – skal vi se hvor meget plads du har bag i?
Pigen blev lettere hysterisk ved disse ord, men manden skubbede hende med fronten ind over køleren og greb fat i pigens g-streng og rev til. Pigen klynkede da strengene blev presset ind i huden og forsøgte at komme op at stå, hvilket blev kvitteret med et slag i hendes baghoved, så hun landede tungt på det kolde metal.
Der kom et gisp fra pigen, da hun mærkede en bred kold genstand glide op mellem hendes balder og lidt efter presse mod hendes røvhul. Hun forsøgte at vride sig væk fra kniplen, men den ældre betjent lagde en tung hånd på hendes ryg.
– Giv luderen, hvad hun fortjener, Thomas, råbte den ældre betjent grinende.
Thomas spændte musklerne i armene og kniplen gled et lille stykke indenfor. Pigen skreg højt af smerte, men blev tysset på. Den ældre betjent satte munden ned til pigen øre og hviskede:
– Slap af tøs, så gør det ikke så ondt.
Kniplen blev trukket lidt ud igen og med fornyet styrke presset yderligere ind. I mellemtiden var pigens hulken stilnet af og hun lå helt stille.
– Tror hun har fattet pointen, Søren. Egentlig lidt ærgerligt, kan godt lide når de lader som om de ikke kan lide min knippel, stønnede Thomas. Kniplen blev presset yderligere op i pigens røv og Thomas begyndte at spille pik ved synet af kniplen begravet dyb i pigen.
– Skub hende hen til kanten, jeg vil også have noget, gryntede Søren og greb fat i pigens hår. Thomas gav hende et skub så hendes hoved lå ud over kanten på køleren, mens han fortsatte med at kneppe hende med kniplen.
Søren greb pigen om hagen og lod sin glinsende pik glide hen over hendes læber. Pigen kiggede bønfaldende op på ham. I takt med kniplens stødende bevægelser, græd hun protesterende:
– Nej.. nej, vil du ikke nok.. jeg vil ikke..
Søren grinede hårdt og stak sin godt stive pik ind i hendes mund.
– Hey, nu ikke så modvillig, du vil jo gerne, stønnede han.
Der kom en blanding af kvælningslyde og hulkende støn fra pigen mens hun nu både blev kneppet hårdt i røven og munden.
Lidt efter gav Søren et sidste dybt stød ind i pigens mund og kom med et grynt. Han trak sig ud og tørrede sin pik af i pigens hår. Lidt sæd piblede stille ud af pigens mundvig mens hendes hoved gled frem og tilbage i ryk i takt med kniplens vej ud og ind af hendes forpinte røvhul.
– Så er hun vist blevet varmet nok op, udbrød Thomas, og greb ned efter sit bælte. Han krængede bukserne af og trak sin dunkende pik frem. Pigen gled med et ned af køleren og faldt omkuld på jorden. Søren sprang hen og trak pigen op på bilens kolde metal igen. Hun gjorde et spagt forsøg på at dække sin forslåede og misbrugte krop, men fik presset en stærk hånd ned på brystet af den yngre betjent.
– Jeg tager lige en smøg, så tror jeg også vi bagefter skal se at komme videre. Der må jo være andre som har brug for ordensmagtens hjælp her til aften, grinede betjenten.
– Okay, jeg skal bare lige mærke tøsen inden, råbte Thomas da den ældre betjent fjernede sig.
Thomas greb fat om sin tykke pik og førte den mod pigens fisse. Pikhovedet trykkede let og søgende mod åbningen, hvilket fik pigen til at vride sig.
– Nej, vil du ikke nok lade være… Thomas, hviskede pigen fortvivlet. Betjenten kvitterede med et slag på pigens kind og bøjede sig ind over hende.
– Hold din kæft! Du skal ikke bruge mit navn, forstået din fucking hore! Hvæsede han ind i hendes øre. Han gav et voldsomt skub med hofterne og pikken gled længere op. Pigen spærrede skrækslagent øjnene op og pressede forgæves sine hænder mod betjentens bryst. Manden pumpede hurtigere og hårdere op i pigens fisse, og hun knugede krampagtigt lidt af mandens polititrøje og klynkede af smerte.
Små skrig kom anstrengt fra hendes ved de dybeste hug. Betjenten lagde irriteret en hånd over hendes mund. De sidste brutale stød blev afleveret af betjenten og han faldt lidt efter tungt ind over pigen. Hun vendte ansigtet væk og lukkede øjnene. Betjentens stakåndede vejrtrækning pustede ind i hendes øre. Manden løftede sig op på sine arme, trak sig ud og kiggede over efter den ældre betjent.
– Så er vi færdige her, Søren! Betjenten greb fat i pigens bluse og tørrede pikken ren, hvorefter han satte sin uniform i orden.
– Sæt dig ind i bilen, og du holder din lille kæft hele vejen, beordrede Thomas hårdt.
Pigen satte sig forsigtigt ind på bagsædet med et forpint ansigtsudtryk og hænderne støttende under sig, så hendes ødelagte underliv og røvhul kunne hvile. Begge betjente steg ind og bilen blev sat i gang.
På vej ud på vejen vendte Thomas sig om mod pigen, som sad og stirrede ned mod sine fødder.
– Det her er aldrig sket. Hvis vi så meget som hører et rygte, kommer vi efter dig. Vi kender din adresse og vi vil gøre livet til et helvede for dig og din familie hvis du med et ord nævner det her for nogen. Har du forstået?! Pigen nikkede svagt.
– Men du skal vide, at vi har nydt dig, tøs. Håber du skal have et lift hjem en anden gang, tilføjede den ældre betjent grindende.
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER





jens
08/04/2012 kl 1:28
den slags foregår verden over, og meget værre, hvor pigerne bliver arresteret og udsat for tortur og voldtægt i dagevis
Per
10/07/2011 kl 8:03
Meget liderligt skrevet novelle