Et lortejob med goder – del 10

Hun fleksede med ringmusklen om min pik, som når hun tidligere har skidt imens vi kneppede. Ganske rigtigt kunne jeg mærke


Forfatter: BruneLyster

Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen
Vågnede lørdag morgen til alarmen på uret, og fik hurtigt slået den fra. Jeg havde to skønne piger liggende ved siden af mig, og de lå begge og sov som små babyer, så jeg fik lige så stille listet mig ud af sengen, og mod toilettet for at stille morgentrangen. Havde selvfølgelig morgenjern på, og med flashback til nattens begivenheder, måtte jeg indrømme overfor mig selv, at det havde været intenst at dyrke elskov med Benetia – hun blev jo ved med at finde på nye ting hun ville prøve, og jeg fik mærket/følt ting som jeg aldrig havde oplevet med mine kærester gennem tiden, til trods for den store aldersforskel imellem os. Jeg satte mig på brættet og fik mast pikken ned i lokummet, og lænede mig så ellers så meget forover jeg kunne, for at lette trykket på blæren. Så skylle fjæset og en tandbørste i kajen – for derefter at tage min sko på, og det meget beskidte regnslag omkring mig, sammen med min værktøjstaske – for at klokken ‘lort’ om morgenen at gå de 300-400 meter fra Stinas til Ellens sommerhus.

Heldigvis en stille morgen i kvarteret og alle lod til stadig at sove, men som jeg runder hjørnet for enden af vejen, kommer der en ældre kvinde gående imod mig med hendes store hund, og da hunden har ret lang snor kommer den mig i møde. For at ‘kontrollere’ hunden, tager jeg den ene hånd frem for at nusse dens hoved, imens min anden hånd holder på tasken. Hvad jeg ikke lige havde tænkt over, var at jeg ikke havde vasket mig her til morgen, og at hele mit væsen æmmede af sex og hormoner, hvilket køteren straks registrede, og slikkede lystigt mine fingre, så hånd og til dels op af armen, inden ejeren er kommet tæt nok på, til at jeg retter mig op, for at kigge hende i øjnene. “Du har godt nok hundetække kan man se” hvortil jeg svarede at jeg var vokset op med hunde, og hun spørger selvfølgelig ind til hvilke racer, og imens jeg remser op har hendes hund fået hovedet op under regnslaget. Jeg mærker først dens ru tunge på mine nosser, for umiddelbart efter at slikke på min stadigt stive pik, hvilket giver et gib i mig, og jeg stopper talestrømmen et kort øjeblik, og slår hånden ned af regnslaget – som for at vifte køteren væk, hvilket får kvinden til at kigge ned, og trække hunden til sig, imens hun undskyldte for dens opførsel. Hvad hun heller ikke kunne undgå at bemærke, var at mit jern nu stod ud af regnslaget som et telt, og da hun igen kigger op på mig, kan jeg se hvordan hendes pupiler udvider sig, og hun forsøger at samle sine tanker om at sige “Fortsat god dag”. Jeg gengælder hilsenen og fortsætter mod Ellens hus, og som jeg nærmer mig hoveddøren, kan jeg se i vinduet at kvinden stadig kigger efter mig, og jeg tænker kort om jeg skal vende mig om og flashe pikken for hende, men besinder mig, og fortsætter i stedet rundt om huset til terrassen.

Det der møder mit syn er efterladenskaberne fra et vildt druk orgie, ser det ihvertfald ud som om, for der står tomme flasker overalt, og på drømmesengen ligger Ellen og sover med et tæppe halvt over sig. Hun ser squ fræk ud med hendes lækre former, og jeg tænker om jeg skal vække hende med en omgang af det blide elskov jeg lige havde dyrket med Benetia, men mærker også at min tunge er som sandpapir, og jeg skal have væske førend jeg kan slikke. På bordet står der et par vandflasker, de der af glas med stort skruelåg, og jeg går over og tager den ene, og efter at have løsnet låget, sætter jeg flaskens store åbning til munden, og uden omtanke tager jeg en ordentlig slurk, for nærmest øjeblikkeligt at blive ramt af lynet, og min krop falder helt sammen, og jeg når kun lige at sætte flasken i en stol, før jeg tilter mod brædderne. Med en arm for jeg støttet mig til sofaen, der giver efter og brager op i væggen ind til soveværelset, og så lægger jeg mig ellers helt fladt ned. Alt kører rundt i systemet, og det kræver voldsom koncentration bare at komme op og sidde igen, hvor jeg kan konstatere at Ellen stadig snorksover, og lidt efter lidt får jeg rejst mig igen. Sniffer til flasken fra stolen, og må indse at jeg lige har drukket noget meget potent sprit.

Så med sprit i blodet ændrede mine søde uskyldige elskovs tanker sig til at gå mere i retning af afstraffelse, og Ellen skulle deraf overpisses i stedet, og jeg lister over foran hende, og trækker op i regnslaget for at kunne se pikken fremme. Den var nu faldet efter Faldet og med lidt nussen kom tissetrangen tilbage, og jeg rettede den ned mod Ellen. De første strint nåede end ikke drømmesengen, og jeg var nød til at stille mig helt op af sengen, for at være sikker på at næste strint ramte hende, hvilket det gjorde, og hun reagerede ved at dreje sig lidt på sengen. Så fik jeg løsnet mere op, og jeg fik nu gang i en egentligt strøm af pis, og det blev rettet direkte mod hendes hoved, og som selvfølgelig resultere i, at hun vågner med et set og jeg holder strømmen tilbage, og inden hun har set der er mig, skælder hun ud, men da hendes øjne ser klart breder der sig i stedet et stort smil på hendes læber, og hun spørger om jeg har mere morgen te til hende. Jeg åbner igen for hanen, og hun er hurtig til at få munden tættere på, så intet går til spilde. Da strømmen aftager har hun pikken helt inde i munden, og grundet regnslaget kan jeg ikke se hende, så jeg trækker regnslaget over hendes hoved, og stikker selv hovedet ned gennem halsen, så jeg kan se hendes fantastiske mund bearbejde min pik.

Min pik var nu igen blevet jernhård af Ellens kyndige tunge og mund – og det der med at hun kan bruge sin halsmuskel til nærmest at malke pikken med, det var noget jeg ikke kunne få nok af. Men modsat normalt kildede det ikke på samme måde i de nedre regioner, og jeg følte at jeg kunne holde meget længere end de normale par minutter (er altid hurtigt med morgen leveringen), og Ellen fornemmede vist det samme, for hun samler noget af savlen der løber ned af pikken, og lader sine fingre finde mit brune hul. Hun får hurtigt indført to/tre fingre i min tarm, og finder min lille nød, som hun stimulere samtidigt med at hun tager mig helt ned i halsen, og jeg nærmest tripper på stedet af nydelse, og kan mærke jeg er tæt på nu. Men manglen på ilt under regnslaget gør mig om muligt endnu mere omtåget, og mine sanser kører på nøddrift og jeg kan kun holde balancen grundet Ellens mund og fingre. Men lige med et hører jeg en drengestemme sige “Er det ham du har fortalt om”, og i ren befippelse får jeg løftet hovedet så hurtigt, at jeg ikke får det op gennem halsåbningen, men i stedet får viklet ansigtet ind i det, og før jeg ved af det ‘mister’ jeg totalt balancen, og lander på drømmesengen. Jeg når ikke at få frigjort mig af regnslaget førend Ellen har sat sig ovenpå min brystkasse, og få sekunder efter mærker jeg endnu en krop sætte sig ovenpå mine ben.

“Ja – er han ikke ligeså lækker som jeg beskrev” hører jeg Ellen sige, og dernæst igen drengestemmen “Jo der er flot pik han har”, og så mærker jeg hænder der tager fat om roden på pikken, og nulrer nosserne, og så mærker jeg han letter lidt fra mine ben, og dernæst en varm mund om mit pikhoved. Tankerne myldrede rundt i hovedet på mig, og jeg havde efterhånden svært ved at få luft i regnslaget, og vred mig deraf nogle gange, indtil det gik op for Ellen at det ikke var af liderlighed, men af luftmangel, hvilket hun så kvitterede med at trække halsåbningen ned foran ansigtet, og så sskubbe fissen lige ud for min mund. Jeg fik ilt til min omtumlede hjerne, og af ren refleks stak jeg tungen ud, og gik i gang med at slikke hende. Hun roste mig for at lade en dreng lege med min pik, og sagde at kun snæversynede mennesker ikke sat pris på begge køn, og at jeg skulle tage ved lære af den måde jeg blev kærtegnet på. Jeg skænkede det ikke så mange tanker, men slikkede lystigt videre i honningkrukken, og tænkte egentligt ikke over hvem det var som slikkede mig, da jeg igen for sammen, denne gang ved lyden af en moden mandestemme “Nåh der er nok gang i den fra morgenstunden her hva”, hvortil Ellen siger “Ja min skat han er lige kommet” – shit det er hendes mand der er her, men hvem er så knægten grubler jeg over.

Ellen rejser sig fra min brystkasse, og hiver regnslaget over hovedet på mig, og da jeg igen har vænnet mig til lyset, ser jeg Ellen stå og holde om en høj kraftig mand, som har en snabel uden lige hængende mellem benene. Han smiler ned til mig, og præsentere sig selv som Freddy, og så kigger han ned mod knægten, og siger han hedder Flemming, hvilket får drengen til at løfte hovedet fra min pik, og smilende sige “Velkommen til Familien”. Jeg får nærmest øjeblikkeligt kvalme da jeg ser denne overfede knægt med bumser i hele fjæset, sidde min min pik i hånden og lader tungen lave cirkler om mit pikhoved, og skal lige til at vippe ham væk med hænderne, da Freddy i bestemt tone siger “Her bestemmer jeg, og ingen lægger en hånd på Flemming”. Ellen er hurtig til at følge op, og fortæller at de er gift, men at Freddy har valgt andre græsgange. De lever i et åbent forhold, og de stadig er glade for hinandens selskab, og kan sagtens dyrke sex sammen uden jalousi. Freddy har for år siden ‘reddet’ Flemming fra at ende sine dage som narkoman på Istedgade, da han havde set ham i Palads biografen gøre tilnærmelser overfor andre mænd i spillemaskine afdelingen i kælderen. Han havde købt ham til en tur på lokummet, og Flemming havde slikket Freddy til den bedste orgasme nogensinde, hvilket var udslaget for Freddy om at skifte hunkøn ud med hankøn, og han tilbød at være Forsørger for Flemming. De havde nu været sammen i fire år, og har det skønt med hinandens drifter, og jeg har det fint med at være i åbent.

Jeg er stadig påvirket af spritten og får sagt “Hver sine lyster – fint med mig”, hvilket de alle tre åbenbart tolker som, JA lad os lege videre, og før jeg ved af det har Ellen sat sig på min mave, knægten slugt pikken helt ind i munden igen, og Freddy bukkede sig ned for enden af solsengen, og lagt sit lem på mit ansigt. Ellen nulrede mine vorter og opfordrede mig til at smage på pikken, og jeg stak forsigtigt tungen frem, og slikkede op og ned af skaftet, hvilket åbenbart var nok for Freddy, for hans lem svulmede op for hver gang jeg havde slikket. Ellen bukker sig ned og slikker hans pik fra oversiden, og til tiden møder vores tunger hinanden, og jeg mærker de elektriske impulser galoperer mellem ørene og direkte videre nedad til pikken. Hendes håndflader glider op langs min hals, og hun ender med at holde mine kinder i hånden, imens hendes fingre nulrer mine ører. Dernæst bruger sin mund og pande, til at presse Freddy lidt tilbage, så hans pikhoved er ud for min mund, for derefter at slikke rundt om glansen, og igen ramme mine læber, så jeg instinktivt åbner munden, og lader tungen glide hendes i møde. Freddy brummer lystigt, og Flemming stopper med sin mundbehandling, for at se hvad der sker. Som han får kigget rundt om Ellen, ser han situationen og udbryder “Prøv det – der er vildt lækkert af mærke pikken nede i halsen”, hvortil Ellen presser pikhovedet ned mellem mine læber, og Freddy skubber lidt frem, så jeg får en tredjedel af hans pik i munden. Ellen holder mine kinder i hendes hænder, så jeg ikke kan spytte pikken ud, og roser mig for at være en god dreng, og siger jeg skal bare slappe helt af.

Jeg forsøger at lytte efter, og kan mærke at pikken nu nærmer sig drøbelen, og min hals begynder at gagge, hvortil Ellen får fortalt at jeg skal prøve at synke, som når man drikker en stor mundfuld vand, og på fjerde forsøg lykkedes det Freddy at få sit lem forbi drøbelen, og videre ned i min hals. Jeg føler jeg kvæles, men mærker samtidigt at blodet strømmer ned i min pik, og hele min krop bliver varm. Freddy registere at jeg mangler luft, og trækker pikken helt ud, og Ellen kigger på mig og spørger mig om jeg er okay, og inden jeg når at svarer siger Flemming “Han er vist mere end okay, for se lige den stivert han har fået”, og Ellen drejer hovedet for at se om det passer. Da hun kigger tilbage på mig, er det som om hun lige har fået en længe ønsket gave, for hendes øjne lyser helt op, og hele hendes ansigt signalere yderste tilfredshed, og hun siger til mig “Jeg er så glad for at du igen og igen bekræfter mig i, at du er den rigtige for os” til hvilket jeg ikke helt kan svare, idet Freddy på ny har indført sit fede lem i min mund, og endnu en gang forsøger at kommer helt i bund. Mærker dog at min pik bliver dirigeret hen til en varm åbning, og glider helt i bund, for derefter at køre stille op og ned. Aner ikke om det er Ellen eller Flemming som nu leger med min pik, da det eneste jeg kan se er Freddys behårede nosser og røvhul.

Som tidligere prikker det igen i underlivet hver gang Freddy skubber snabelen helt ned i halsen på mig, men jeg panikker ikke længere, og Freddy er god til at give mig luft fra tid til anden. Hører så Ellen sige til Flemming at han skal slikke mine nosser, hvortil jeg kan regne ud, at hun igen er i færd med at ridde min pik. Flemming er virkelig en ørn til at sutte/sluge en pik, og ligeså forstår han helt nøjagtigt hvordan han skal behandle mine spændte nosser, med henholdsvis blide kildende tungespids slik, til at bide blidt i dem, for så at suge dem helt ind i munden og kører tungen rundt om dem. WOW han var god til at holde mig hen trods Ellens ivrige ridt og Freddys konstante penetrering af min hals, blev jeg holdt på kanten af orgasme hele tiden. Den første der kom var Freddy, som tog fat om nakken på mig, og løftede mig halvt op fra drømmesengen, og pressede sig så helt i bund i min hals og tømte ladning på ladning direkte ned i min mave, imens jeg gaggede og kæmpede for at få luft. Ellens slap mit ansigt og Freddy trak pikken ud, og jeg faldt nærmest ned i drømmesengen igen – med sperm og snot i hele ansigtet – og Ellen lagde sig med det samme ned oven på mig, og snervede mig dybt og sensuelt samtidigt med at hun fleksede med ringmusklen om min pik, som når hun tidligere har skidt imens vi kneppede. Ganske rigtigt kunne jeg mærke hendes lort glide ned over mine nosser, og Flemming fjernede straks munden, hvilket fik Freddy til at kommandere ham til at smøre Ellens lort ind i min pik og nosser.

Jeg nød at tungekysse med Ellen længe, og eftersom spritten havde gjort mig ude af stand til at komme, lod jeg mig bare følge flowet, og lod mig rive med, da Flemming begynder at indsmøre min røv og mit hul med Ellens lort. Flemming forsøger at spytte på mine nosser, for at få lorten til at glide nemmere, men har åbenbart ikke nok, for Freddy rømmer sig, og snotter en klat ned på mine nosser, som jeg rent faktisk kunne mærke landede. Flemming leger videre med mit hul, og Ellen og jeg er helt optaget af hinandens vorter og tunger, at vi ikke helt hører/registrere hvad der foregår bag os, men jeg mærker noget større end Flemmings finger i mit hul, og en svag smerte breder sig i ringmusklen, og det er først da Freddy siger “Hold nu op med at være så sippet, det er helt almindeligt mad der har været igennem maven”, at jeg indser at den fede knægt nu er ved at kneppe mig i Ellens lort. Af uransagelige årsager får jeg nydelse af det, hvilket Ellen bemærker idet jeg bliver fraværende i kysset, og hun sætter sig op på min pik, og vender hovedet for at rose Flemming, for endelig at komme på rette spor, og siger han skal nive i hendes vorter imens hun ridder mig. Selv bruger hun to fingre fra hver hånd til at massere sin store klit fra hver side, og jeg kan ikke undgå at se sammenligningen med en lille pik der onaneres, for hver gang hun kommer op til klittens top spænder hun i ringmusklen og sitrer i kroppen, og når hun kører ned igen, slapper hun modsat af, og lukker stadig mere og mere afføring ud mellem hende og Flemming.

Jeg er i min helt egen verden, og har kun øjne for Ellens fingre og deres magiske arbejde, og registere kun i baggrunden at Flemming gagger grundet hørmen, og hans pik gibber i min røv, inden han trækker den ud, for så at mærke at den kommer retur igen, men denne gang i noget større udgave. Det var Freddy som havde overtaget Flemmings plads, og hans pik var endnu ikke helt faldet, så det var en smal sag for ham at få den i bund i min røv, og da han er helt inde, tager han sine store labber rundt om Ellen og griber hendes store patter, for at klemme dem brutalt, vride i dem, flå dem til siderne, for til sidst at hive hendes vorter op i luften, imens hun selv insisterede på at skulle have min pik helt i bund hver gang hun satte sig ned. Han bad Flemming gå om foran og pisse Ellen i ansigtet, men da Flemming åbenbart lige var kommet oppe i min røv, var hans pik faldet, så de første strint ramte hende kun på maven, og han stilte sig derfor op med en fod på hver side af mig, og så
Synet var vildt at se på, og jeg blev selv meget opstemt af optrinnet, og kunne mærke at det gjorde Freddy sandelig også, for hans pik fyldte mig nu ud i sådan en grad, at jeg følte jeg akut skulle skide. Men Freddy havde andre planer, og da Ellen endelig fik sin forløsning, og safterne væltede ud af fissen på hende, udover min mave og bryst, faldt hun sammen over mig, og Freddy benyttede lejligheden til at boltre sig i mit uprøvede mandehul. Jeg forsøgte at kysse og slikke Ellen i ansigtet, for ligesom at sikre hun var okay, men hun virkede næsten som besvimet, og jeg lå deraf helt passiv og kunne kun lade Freddy gøre sig færdig. Han var dog lige kommet i min mund for mindre en ti minutter siden, så han var meget potent, og fik banket sin pik ind i alle mulige retninger, og deraf også ramt min prostata igen og igen. En fornemmelese jeg ikke havde prøvet før, spredte sig nu fra dybt oppe i min tarm ned gennem underlivet og videre ned i tæerne, og så begyndte mine ringmuskler ellers at ville presse indtrængeren ud, og hele min krop pulserede indefra. Det var det Freddy havde ventet på, og han tog nu fat om mine lår, og skubbede dem næsten halvt op på ryggen af Ellen, for så at lade hans pik pløje frem og tilbage i dens fulde længde, helt ude fra hvor pikhovedet udvidede åbningen, til helt op hvor hans store nosser klaskede mod mine egne. Fuck det føltes fantastisk, og jeg kunne mærke hvordan min sæd blev skubbet ud af min pik, til trods for jeg ikke var kommet.

Ellen kommer til sig selv igen med mine lår klemt fast mod hendes baller, og hun smiler og jeg ser også at hendes øjne er helt våde, som hun nærmer sig for at kysse mig igen. Freddy kommanderer Flemmning ned og slikke hans nosser, og samtidigt med det vælger han at omslutte hver vores sæt nosser i hver sin hånd. Han trækker og slikker på Freddys nosser, og mine hiver han i, hver gang Freddy støder i bund. Alle de smerte signaler blander sig i min opkogte hjerne, og næsten som ud af det blå kommer jeg i den største orgasme, jeg nogensinde havde prøvet, hvor mine ben sitrer og spasmer, min pik vælter sperm op i røven på Ellen, og mit røvhul presser alt hvad det kan for at få Freddy ud, hvilket gør at han kommer for anden gang denne tidlige morgenstund. Og som han plejer når han kommer, er det med sit mandige brøl, hvilket for vakt Ellens opmærksomhed, som hurtigt tysser på ham grundet fru Hansen, og Freddy knytter hurtigt i. Min orgasme forlænges af Ellens niven og hiven i mine vorter, alt imens hun sidder og flekser med sin ringmuskel, og Flemming slipper nu vores nosser, og jeg fornemmer indestængt sæd presse sig op i Ellens røv, som trykket blev lettet. Freddy trækker pikken ud, og kommanderer Flemming til at slikke den ren, men han nærmest begræder at han ikke kan få sig selv til det, og i stedet går han op foran mig, og siger at så må jeg rydde op efter mig, og sætter så pikken mod mine læber. Jeg ved ikke om det er spritten der har berøvet mig for mine sanser, men jeg kan hverken lugte eller smage den, så åbner munden for at han kan køre den længere ind, og da han har den inde ved drøbelen, omslutter jeg mine læber om hans fede lem, og som han trækker den til sig igen, kører jeg tungen rundt for at løsne så meget lort som muligt. Da han ser resultatet udbryder han “Fandme så om ikke vi her har en sand lærling. Se Flemming – sådan skal det gøres”, og jeg ligger med munden åben, fyldt med mine ekskrementer, og det kan Ellen bare ikke stå for, så hun er hurtigt nede og stikker sin tunge helt ind i min mund, og helt besat forsøger hun at suge alt op af min mund. Freddy stikker igen pikken hen mod min mund, og jeg lader ham endnu engang få den så langt ind han vil, og da han selv er for forsigtig, tager Ellen fat om hans hofter, og trækker ham tættere på, så jeg får den helt ned i halsen, og kan mærke hvordan hans nossehår kilder i min næse. Jeg har fået så meget selvkontrol over gaggerefleksen, at jeg tør prøve noget nyt, og jeg stikker derfor tungen helt frem, for at slikke hans nosser og da han mærker den, spænder det lidt i pikken igen, og jeg for straks bange anelser om at hans pik ville vokse sig til fuld størrelse igen nede i min hals, så jeg trak tungen til mig igen, og lod mine læber suge fast, imens han igen trak sig tilbage og med rosende ord til min rengøring satte sig i havestolen. Ellen kom igen og sugede min mund tom, og efter hun havde slikket mit ansigt, kravler hun af mig, og rejser sig op for at beskue hvor svinsk jeg ser ud.

Som jeg ligger der i morgensolens bagende stråler, døser jeg hen efter hormonerne forlader øverste etage, og jeg kommer først til mig selv igen, da jeg mærker noget vådt rammer min pik, og da mine øjne har vænnet sig til lyset, ser jeg det er Flemming som står og pisser på mig. Det føles rart og jeg læner hovedet tilbage igen og lukker øjnene. Det gør Flemming mere modig, og han drejer strålen op af maven, over brystet op til halsen, hvor jeg tænker skide værd med det, og åbner munden for at tage imod hans pis. Der var ikke meget tilbage, så det blev kun en lille slurk, og i ren provokation fulgte jeg den op med et stort Ahhhh, der øjeblikkeligt fik Freddy op at stolen og går hen og stiller sig over mig, for så at bede Flemming om at nulre hans vorter til han pisser. Åbenbart noget de har gjort mange gange før, for efter kort tid begynder Freddys pik at dryppe, og han retter den mod min mund, og så kommer strømmen ellers løbende. Han får ramt mig lige ned i halsen med første strint, og jeg får det i luftrøret, så hoster og hakker alt imens han pisser videre i mit ansigt, og da jeg endelig har fået hostet hans pis op, og gerne vil tage imod igen, var tanken tom og det blev kun til et par afslutningsstrint. Jeg smilte og takkede for morgen te – som Ellen havde kaldt det tidligere – og spurgte om der var andre som skulle tømme tanken, hvortil Ellen ikke kunne stå for muligheden, og satte sig på hug over mig ansigt, og da jeg åbnede munden, åbnede hun for slusen. Belært af før, havde jeg stukket tungen op i ganen, så hun fyldte hurtigt min mund med pis, og da hun selv så det løb over, holdt hun inde og kiggede bedende på mig, hvorfor jeg slugte hele mundfulden og gaber op på vid gab igen. Hun gentager et par gange, og er så selv løbet tom, hvorefter hun smider sig i sofaen, og jeg igen ligger der og bager for mig selv, dog denne gang med en halv liter ekstra væske i maven, og en tilstødende tissetrang selv. Jeg spurgte derfor Freddy om det ville være okay med ham, hvis Flemming gjorde vorte nulre tricket på mig, hvilket han straks kommanderede Flemming til at gøre, så imens han sad for enden af drømmesengen og nulrede mine vorter, mærkede jeg hvordan trangen til at pisse vitterligt blev større og større. Og så kom forløsningen da jeg mærker at pis løber ud på maven, først stille men da Flemming vrider og niver i vorterne kommer der fuld blus på, og pikken blev samtidig hård så strålen kom langt op på brystet, og jeg greb selv fat i den og rettede strålen op i munden. Det føltes vildt frækt at være til skue, som var det mig der var underholdningen, og da jeg er færdig med at pisse, spørger jeg om der er andre som skal have del i min krop, hvortil de alle griner og siger det vist er på tide med et bad.

Jeg bliver liggende i solen imens de på skift benytter udendørs bruseren, og da Flemming står under den løber den tør for varmt vand, hvilket betyder minimum 2 timers opvarmningstid, inden jeg kunne blive skyllet. Jeg drejede om på siden og puttede mig i stedet, nu de andre var gået ind i huset for at lave morgenmad, men da jeg vågnede igen var det fordi solen var gået om bag det store træ, og min krop var begyndt at blive småkold. Jeg kigger rundt og kan se at der er rydeligt på terrassen, og at døren ind til huset er lukket. Jeg får kigget på uret og ser klokken er et, hvilket betyder at jeg har blundet i mere end tre timer, og de nok højst sandsynligt var gået på stranden. Jeg får taget mig en ordentlig skyller, og vasket mig helt rent, men da huset er lukket, kan jeg ikke komme i arbejdstøjet igen, og ej heller fortsætte på opgaven. Jeg kigger overalt på terrassen efter en nøgle, men efter et kvarters søgen bliver jeg utålmodig, og tænker der måske var et åbent vindue på forsiden, så jeg går rundt langs hækken, og da jeg kommer til bedet foran vejen, træder jeg op langs hækken, for at kigge ud og spotte om der er nogen på vejen. Kysten er klar og jeg træder tilbage igen, og går hen langs huset for at tjekke vinduerne, men det tager lidt tid, for jeg er stadig barfodet, og hele vejen rundt langs fundamentet ligger der sten og grus som er vildt ubehageligt at træde på. Sidste mulighed er vinduet til viktualierummet, som viser sig at være trukket til men ikke haspet på, så jeg finder en pind og forsøger at vrikke vinduet op, og det lykkedes, men fordi det er så højt oppe skal jeg trække mig selv op og igennem. Deraf lister jeg tilbage på terrassen, på med skoene og finde et tæppe og tage havestolen, for så igen at liste frem mod forsiden, tjekke at kysten var klar, så hen forbi huset med stol og tæppe, og heldigvis var jeg i skjul bag høje buske henne ved vinduet. Jeg får makket det hele til, og er i færd med at kravle gennem vinduet, hvor jeg på indersiden febrilsk prøver at gøre plads til at jeg kan tage fra, da jeg hører en stemme sige “Er det en ny form for humor I har herovre”, og i chok retter jeg mig op, og banker hovedet op i hængslet. Shit det gjorde nas, og midt i mit smerteudbrud går det op for mig, at stemmen tilhører kvinden med hunden.

“Kom nu skal jeg hjælpe dig ned” hører jeg, og mærker så et sæt hænder støtte mig op på balderne, og får mig vredet retur igen, og ned på havestolen. Hun har stadig fast i mine baller, og klemmer lidt i dem imens hun trækker mig ned fra stolen. Da jeg er nede slipper hun, og udbryder “Åh Gud du har slået hul i hovedet”, hvorfor jeg selvfølgelig fører hånden om i nakken, og kan godt mærke det er fugtigt, og da jeg ser på hånden er der ganske rigtigt blod på, og hun tager fat i den, og kigger mig i øjnene og siger den klarer vi hjemme hos mig. Jeg kigger mig omkring for er jo ikke nudist, så vil helst ikke ses, hvortil hun siger hun bor lige der, og peger på hjørnegrunden som ligger skråt overfor Ellens hus, men noget højere oppe. “Jeg kunne se dig oppe fra haven luske frem og tilbage, så indbrudstyv skal du nok ikke regne med at blive” hvorefter hun trak mig ud på vejen, og vi gik om til hendes hus. Da vi nåede indkørslen bemærkede jeg ‘Hansen’ på postkassen, og tænkte om dette måske var hende Ellen havde refereret til tidligere.

Vi kommer ind i huset, og jeg bliver sat på en stol i køkkenet, hvorefter jeg får en pose frosne ærter i et viskestykke, som jeg skal holde på såret, imens kvinden ville finde første hjælps kassen frem. Det kolde omslag gør godt, og min hjerne kommer stille til sig selv igen, og beundrer det pæne sommerhus, som minder mig om det min kærestes moster har, nærmest som i samme stil som ved opførelsen. Sad i min egen verden og lavede beregninger på, hvor lang tid det måtte have taget dengang, uden alle de smarte maskiner jeg havde i mit arsenal, at bygge sådan et kvalitetshus, da kvinden kommer tilbage til køkkenet, men denne gang iført sygeplejerske uniform, med navneskilt og det hele, hvoraf jeg kunne se hun hed Jette Hansen og var Oversygeplejerske på Hillerød Sygehus. Jeg blev noget paf og anede ikke hvad jeg skulle sige, så hun overtog og forklarede at hun for nyligt var gået på pension, men at hun når enhver lejlighed bød sig, påførte sig uniformen igen, for at udføre flere gode gerninger.

Jeg følte mig pludselig i meget trygge hænder, og Jette klarede da også opgaven lynhurtigt, alt imens hun fortalte mig, hvordan hun og Balder – som jeg først antog var hendes mand, men som viste sig at være hunden – var flyttet permanent op i sommerhuset efter hendes mand var gået bort. De havde sammen købt Balder dengang hendes mand fik konstateret kræft, men han nåede desværre kun at opleve Balders et års fødselsdag. Jeg sad helt forstenet og lyttede til hende imens hun arbejde på mig, og det var først da jeg mærker hendes hende glide om fra nakken til min brystkasse, at jeg erfarer hun er færdig med at sy mig sammen. “Nu er du nød til at tage den med ro i dag, så såret ikke springer op igen”, sagde hun imens hendes krop kom tættere på min ryg og jeg fornemmede hendes bryster gennem uniformen, “Så hvad kan jeg gøre for at få dig til at slappe helt af” spugte hun, alt imens hun kørte fingrene rundt i min sparsomme brystbehåring. “Lidt massage vil nok gøre godt” fik jeg sagt, og hun siger så går vi ind i soveværelset, og jeg tager hende i hånden og lader hende vise vejen. Inde i soveværelset står der kun en hospitals seng, som Jette siger jeg skal lægge mig op i, og hun går selv over til skabet for at tage håndklæde og olie – jeg registrere nu at hun forsøger at få håndklædet ind under mig, og letter deraf røven så hun får plads, hvorefter hun trækker det på plads og slutter af med at sige tak og giver mig en kys på ballen.

Men inden hun påbegynder massagen undskylder hun sig lige med at tage uniformen af, da hun ikke vil have olie på den, til hvilket jeg siger fint med mig. Jeg ligger med hovedet ned i madrassen og ser ikke hun lægger uniformen, men jeg mærker at hun er nøgen idet hun sætter sig overskrævs på mine baller, og det er meget tydeligt at der er tale om en behåret kvinde, for det kilder så vildt på mine balder og ryg. Hun presser en lang stråle olie udover min ryg, for dernæst at lægge sig ned ovenpå mig, og med sine bryster fordele olien ud. Hver gang kom hun helt op i nakken og helt ned til lårene, og jeg nød det til fulde, hvilket min vejrtrækning nok også har afsløret, for Jette begynder nu ved hver tur op, at køre sine hænder op langs mine ben, og op til balderne, strejfer nosserne og trækker balderne fra hinanden, så jeg kan mærke hendes vorte røre mit brune hul. Sådan har jeg aldrig prøvet det før, og det går selvfølgelig lige i pikken, trods det er en gammel hejre som påvirker mig.

Jette må have en sjette sans for hvornår nok er nok, for da min pik dunker lystigt derudaf, siger hun “Nu er det vist tid til forsiden”, og rejser sig op fra min røv, og da jeg får drejet mig rundt, kigger jeg op på pose og sæk, for hold nu op hvor alt hænger på hende, og det skyldtes til dels de store ringe hun havde i vorterne og i skamlæberne, men også tidens tand kunne tydeligt ses, med mange ar og mærker, men jeg kan også se i hendes øjne at den indre flamme et tændt, og da hun igen sætter sig nedover mig, er det med pikken solidt plantet mellem hendes hængende skamlæber. Sjovt nok ses hendes klit dårligt, idet huden hænger så meget omkring den, men da hun glider tilbage over mine ben, ser jeg hvordan Jette med fingrene, først viser mig de ydre læber, som trækker kussen op, og da hun derefter trækker i hver side af kussens top, ser jeg hvordan hele hendes underliv åbner sig op for øjnene af mig, og alt glinser som var det belagt med perlemor, og midt i det hele er hendes kussehul, som jeg ser har en plug sidende. Så hun havde enten rendt rundt med den hele tiden, eller sat den op da hun tog uniformen på, men uanset hvad så det frækt ud, og hun kunne både se og mærke på mig at hun tændte mig. Jeg tog hånden op til hendes kusse, for at lege lidt med pluggen, og efter at have presset lidt på den, og nydt hvordan hendes vejrtrækning blev påvirket af det, trak jeg den tilbage for at se hvad det var for en udgave hun brugte.

Det var ikke lige hvad jeg havde forventet at se, men en masse små kugler på en streng der kom væltende ud af hendes kusse, for til sidste at overdynge mig med pis. Men hvad satan var det lige, havde hun haft den oppe i pisrøret og ikke kussen, for nu som den kom ud kunne jeg se kussens hul nedenunder, det var fandme også udblokket med en plug, og da Jette ser jeg har spottet den, spørger hun om jeg også vil trække den ud for hende. Den sidder noget mere fast, og kræver deraf noget mere bearbejdning, og da den er halvt ude af hullet, spotter jeg ‘halen’ fra endnu en plug, som sad oppe i hendes røv, så det var da godt nok en gammel krage med lysten intakt jeg havde gang i, og om muligt blev jeg mere opstemt af hele det bizarre optrin, og da den endelig slap hendes kusse var den stor som en knyttet hånd, og hele hendes krop gik i orgasme, og hendes tarm gav også efter, og ud kom en meget lang streng a la den hun havde haft oppe i urinrøret, men med væsentligt større kugler på og meget længere. Faktisk så lang at den var smurt ind i hendes lort på det yderste af pluggen. Jette sad og rystede oven på mig, imens hun krammede sine bryster og satte neglene i hendes vorter og hev i ringene, og gang på gang kunne man se og mærke orgasmerne rulle igennem hende. Hun henholdsvis klemte om min hofte, for så at lade kussen og røven kører frem og tilbage på min pik. Det var så smukt og ægte, at det gerne måtte have varet noget længere, men Jette kom igen tilbage til virkeligheden, og hendes ansigt gik fra lyst til rødmen.

Hun undskyldte mange gange, men det havde været så frækt og grænseoverskridende, at hendes orgasme havde taget kontrollen fra hende, og at hun normalt godt kan holde på pluggen i analen, men også at jeg havde bare mindet hende så meget om hendes mand, at alt inde i bare forløste sig, og hun var mig meget taknemmelig, men også flov over måden hun forførte mig på. Jeg beroligede hende med at alt var i orden, og at fornøjelsen havde været på min side, hvortil hun skraldgriner og kommentere at jeg da vist ikke har slappet af endnu, for dernæst at glide helt ned af mine ben, bukke sig forover, og tage min pik i munden. Hun suger meget hårdt syntes jeg, og det gør faktisk ondt, men så mærker jeg noget jeg ikke havde prøvet før, nærmest som hun havde et dobbelt sæt læber, bløde ydre og hårde indre, da det går op for mig at hun ingen tænder har og bruger protese, men den havde jeg ikke bemærket hun havde taget ud, så nu suger hun sig ned over pikken, alt imens hun nærmest tygger sig gennem pikken, og jeg har svært ved at finde ord for hvor vidunderligt det føltes, men i løbet af ingen tid sprøjtede jeg min ladning dybt ned i halsen på hende. Da sidste dråbe var suget op, slipper hun pikken og jeg ser hvordan hun har gemt spermen i munden, og viser mig hvor stor ladningen er, inden hun stolt læner hovedet tilbage og sluger det hele. Da hun igen kigger på mig er det med ordene “Man skal aldrig lade vitaminer gå til spilde, det lærte min mand mig på vores første date”. Hun bukker sig frem og kysser mig på panden, og siger at nu er behandlingen overstået, og at hun har en aftale med en veninde på stranden om 20 minutter, så hun giver mig håndklædet, som jeg svinger om livet, og så viser hun mig ud igen.

Jeg går tilbage til huset, og ser at stol og tæppe er fjernet, og skynder mig rundt til terrassen, dog kun for at se alt stadig er lukket, men imellem dørfalsene er der sat et stykke papir, hvor der stod “Nøglen er i Kongestolen” og så fik jeg ellers trosket over til annekset, og hoppet op i bassinnet, og måtte da også helt ned at ligge, for at se nøglen som sad fast oppe under sædet – og ikke for at være sart, men de burde nok overveje at få den højtryksrenset, for den var smurt ind i brunt bejs. Jeg fik lukket mig ind i huset, og fandt mit tøj ude på badeværelset, sammen med en besked om, at de havde været inde og handle ind da jeg sov, og da jeg ikke var her da de kom tilbage, og de kunne se at der var blod på vinduet, antog de at jeg var på sygehuset, og var selv taget på stranden. Der stod også at de fik gæster klokken 17, så der så de gerne jeg var kørt, samt at jeg ikke skulle vende tilbage før tidligst klokken 11 næste dag. Kiggede på uret – 15:20 – og indså at starte noget op nu, det ville ikke give mening, og deraf låste jeg huset af og lagde nøglen på plads, og gik så ud til bilen. Som jeg kørte op af vejen
så jeg om pigerne var i haven, for så kunne jeg da lige sige hej, men alt så lukket ud, så de var nok også på stranden. Så jeg besluttede at sætte kursen hjemaf, men måtte lige gøre stop på tanken for at købe noget drikkelse. Den søde dame stod igen igen bag disken og smilede til mig, og som hun gav mig returpenge, spurgte hun om jeg kunne komme forbi i morgen eftermiddag og kigge på den opgave vi havde talt om. Jeg forklarede hende at jeg var spændt lidt hårdt for på den nuværende opgave, men at jeg kunne komme sidst på dagen når jeg kørte hjemover. Det accepterede hun, og skrev hurtigt adressen ned på en lap papir, som jeg stak i lommen sammen med småpengene, hvorefter vi sagde på gensyn, og jeg startede turen hjemover.

Jeg kom hjem til ro og stilhed, og tænkte at nu jeg var alene, så skulle der spilles på playstationen og bestilles pizza. Fed aften og den nat drømte jeg de mest bizarre sex fantasier, jeg til dato havde haft, og da jeg vågnede ved tre tiden for at skulle pisse, var jeg nødsaget til at tage en spiller for overhovedet at kunne lette blæren.
Historien fortsætter under reklamen

Sov tungt og dejligt og vågnede igen ved nitiden med lækkert morgenjern. Solen skinnede og jeg følte at det ville blive en fed dag.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *