- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Cynthias nye liv kapitel 12
Joe skreg rundt om den enorme sorte pik i halsen da han fik en 30cm lang dildo presset op
Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen
Susie hænger i baren.
Senere den dag kørte LaTesha tilbage til baren med Susie. Hun fortalte Max, at han kunne være så hård ved Susie, som han ville, så længe han ikke lavede åbne sår eller brækkede knogler. Susie græd, mens hun stod der og lyttede til sin herskerinde, der sagde til Max, at han skulle være hård ved hende. Hun havde allerede hørt fra de andre, hvad der var blevet gjort ved dem, og det var slemt nok. Hun kunne ikke forestille sig, hvilket helvede hun ville få i sin tid på baren.
Denne gang var det ikke Stephanie, der klædte Susie på, men Max. Først fik han Susie til at tage tøjet af. Så gav han hende en læder-bh på. Det var dog ikke en almindelig bh. BH-skålen bestod af en tre tommer bred strop, der gik rundt om hendes bryster, så cirka 5 cm brystkød var blottet. Stroppen kunne justeres, så den passede til enhver bryststørrelse, med et sæt justerbare spænder. Bh’en havde en hætte, der dækkede det resterende blottede brystkød. Inde i hætten var en klips, som Max hægtede på Susies brystvortering. Der var en fjeder fastgjort til klipsen, der forbandt den med hætten. På den modsatte side af hætten, i midten af den, var der en T-stang, der var forbundet med fjederen på den anden side. Da Max havde fastgjort hætten til hendes bryst, trak han den så langt ud, som den kunne, indtil Susie stønnede af smerte. Derefter slap han stangen og lod hætten klikke tilbage mod hendes blottede brystkød, hvilket forårsagede hende mere smerte. Derefter greb han fat i stangen og vred den flere gange, indtil Susie skreg af smerte, og han ikke kunne dreje den længere. Da han slap den, fik fjederen indeni den til at dreje tilbage til sin normale position. Det faktum, at brystvorteringene der var så nyligt piercet, gjorde det mere smertefuldt for hende.
Da Max havde givet hende Bh’en på, tog han et par lædertrusser uden skridt på. Der var også et læderunderlag, som han fastgjorde, som dækkede hendes kønsdele og hendes numse, så den blotlagte del ikke kunne ses. Han indsatte en sølvkugledildo i hendes kusse. Han fortalte hende, idet han gjorde det: “Denne lille dildo er en af mine mere vidunderlige kreationer.
Den kan mærke temperaturændringer. Hvis du lader den glide ud af din kusse, vil nogle fine skarpe nåle blive frigivet ind i din fisses dejlige, følsomme kød. Det er ret smertefuldt, det forsikrer jeg dig om. Den styres også af denne kontrol. Den vil vibrere eller give stød, som jeg vil have den til. Den vil blive i dig, indtil det hele starter i aften. Indtil da vil jeg lege med dig ved at aktivere den på forskellige indstillinger, når du mindst venter det. Hvis du spilder en drink, giver jeg dig stød. Hvis du ikke gør det, vil jeg få den til at vibrere. Når vi har lukket baren og åbnet igen til vores lille private fest, vil vores gæster få mulighed for at prøve deres nye legetøj. I modsætning til resten af dine værelseskammerater vil du opleve lidt glæde. Du vil lide mere smerte, end du nogensinde har troet muligt. Jeg er sikker på, at du vil huske denne aften resten af dit liv. Gå nu ud i baren og meld dig til Stephanie. Happy hour er godt i gang.”
Susie gik ud til baren og begyndte at være servere. Resten af Happy hour, indtil klokken ti, sørgede Max for at tænde for kontrollen med tilfældige intervaller. Det var et bevis på Susies kontrol, at hun ikke gjorde meget mere end at hvine, da han gav hende chok med dildoen. Selv når han satte den på den højeste indstilling, gav hun ikke meget mere end at skrige. Der var en gang, hvor hun mistede kontrollen lidt, på et af de mere alvorlige tidspunkter, og den sølvfarvede dildo begyndte at glide ud af hendes kusse.
Det fik stifterne til at springe ud, og hun kollapsede ned på knæ af smerte. Heldigvis havde hun ingen drinks i hænderne det øjeblikket. Hun blev ved med at skrige af smerte i de få minutter, det tog Max at komme hen til hende og nulstille dildoen. Smertetårer strømmede ned ad hendes kinder hele tiden og et stykke tid efter, han havde sat den onde dildo op igen. Hun gik tilbage og serverede igen, da hun endelig kom sig over torturen. Også i løbet af aftenen var der et par gæster, der var fra organisationen og kendte til den unikke bh, hun havde på. De nød det med stor glæde at trække og vride de små stænger på kopperne.
Klokken ti blev baren lukket, og stamkunder blev bedt om at gå. Klokken halv elleve var baren fyldt med næsten tredive medlemmer af Coch Organisationen. Der var et par stykker af dem, der havde medbragt deres hunde. Auktionsskiltet var oppe igen og indikerede, at der ville være en velgørenhedsauktion nytårsaften. Men der stod ikke, hvad der blev solgt på auktion. Alle medlemmer af organisationen vidste, at det var Susie selv, der skulle sælges på auktion.
Susie så skiltet og spekulerede på, hvad auktionen handlede om, og hvilken velgørenhedsorganisation de støttede. Hvis hun havde vidst, at det var hende, der skulle sælges på auktion, og at pengene skulle betale for LaTeshas entré til organisationen, ville hun havde være skrækslagen og nok forsøgt at flygte, når hendes tid i baren var forbi. Men hun var lykkeligt uvidende om, hvad hendes fremtid var. Hun troede uskyldigt, at dette bare var LaTeshas måde at straffe hende på, og at tingene bagefter til sidst ville vende tilbage til det normale.
Klokken halv tolv blev Susie ført op til scenen, hvor et sæt lænker, der hang i et reb, var blevet sænket ned fra loftet. Max låste hurtigt hendes hænder i lænkerne. Han trak hende derefter op, indtil hun hang med fødderne et par centimeter over gulvet. Han lagde derefter manchetter på hver ankel, der havde kæder fastgjort. Han trak hendes ben udad og fastgjorde derefter kæden til øjebolte, der var indlejret i gulvet. Da han var færdig, slukkede han for den sølvfarvede dildo og tog den ud af hendes kusse.
Han vendte sig mod den ventende menneskemængde og bekendtgjorde: “Denne slave er her for jeres fornøjelse. Hendes herskerinde har sagt, at alt er tilladt, så længe hun ikke er permanent skadet, og ingen brækkede knogler eller åbne sår. Hun bliver straffet for at være en dårlig slave for sin herskerinde. Jeg vil tage det som en stor ære at høre hendes skrig hele natten. Du er velkommen til at afprøve dit udstyr på denne dumme slave.
For at komme i gang, tag et kig på den lodseddel, i trak, da du kom ind. Det nummer, i trak, er den rækkefølge, hvori i får mulighed med at bruge denne slave. I får ti minutter hver. Hvis en gruppe gæster ønsker at gå sammen og kombinere deres tider for at have hende lidt længere eller for at lade en af gruppen udføre al den tortur, der er acceptabel. Husk, at den eneste begrænsning for, hvad i gør, er ikke at brække knogler eller åbne sårskader. Bortset fra det, er alt tilladt.”
En af gæsterne rejste sig ved sit bord. Der var fem ved bordet, og han spurgte: “Så hvis vi vil, kan jeg lege med slaven i halvtreds minutter? Det ville være ti minutter til hver af os. Og vi kan gøre, hvad vi vil?”
Max smilede og svarede: “Absolut. Hvis du også vil tage dig tid til at flytte hende, er du mere end velkommen til det, men din tid starter, så snart du kommer på scenen. Jeg holder øje med tiden og giver dig besked, når du er to minutter er fra at løbe tør for tid. Så hvis du holder nummer et, er tiden nu din.”
Fyren smilede og samlede en taske op, der så ud til at have en masse i sig. Da han nærmede sig scenen, sagde han: “Jeg havde nummer et. Mine bordkammerater har besluttet at give mig deres tid og bedt mig om at bruge deres ting på hende. Så vi skal lege med slaven i halvtreds minutter. Er det tilladt at kneppe hende?”
Max smilede: “Alt, hvad du vil, undtagen de restriktioner, jeg nævnte.”
Fyren var lige kommet op på scenen og havde smidt sin taske på gulvet lige foran Susie. Han begyndte straks at tage hætterne af bh’en. Han trak dem så langt ud, han kunne, hvilket fik hende til at skrige af smerte. Da han havde holdt dem så langt ud som muligt og vredet dem til sin tilfredshed, rakte han ind med sin frie hånd for at frigøre klipsen, der holdt den fast til hendes brystvortering. Han gentog derefter processen med hendes anden bryst. Da han havde fået Bh kapperne af, fjernede han ikke resten af Bh’en, han synkroniserede dem bare endnu tættere, hvilket afbrød blodcirkulationen og fik det blotlagte brystkød til at skubbe ud til en lilla kugle med lyserøde brystvorter i midten.
Fyren rakte ned til sin taske og trak en kæde frem. I begge ender af kæden var der krokodillenæb med skarpe, spidse tænder. Klemmerne var fjederbelastede, så de var svære at åbne, men når de blev sluppet, ville de klikke hårdt ned. Da han fastgjorde dem til hendes meget følsomme brystvorter, skubbede han dem endnu hårdere sammen og lyttede til Susies skrige. Hver gang hun holdt op med at skrige, brød alle ud i jubel og applaus. Da han havde fået begge brystvorter fastklemt, trak han hårdt i kæden mellem dem. Dette fik klemmerne til at gribe endnu hårdere, end de havde gjord. Susie kunne ikke tro den smerte, hun følte. Hun skreg og skreg af smerte.
Da han var færdig med at klemme hendes bryster, bøjede fyren sig ned og begyndte at sutte og tygge på Susies klit. Han gjorde det heller ikke blidt. Han prøvede sit bedste for at påføre Susie så meget smerte som muligt uden at beskadige huden. Publikum jublede og råbte efter mere, mens han fik Susie til at skrige af smerte. Da han var tilfreds, tog han en anden alligator klemme og satte den på hendes udstående klit. Hendes skrig var lange og hårde, da han pressede klemmen hårdt ned. Til sidst fastgjorde han en kæde til klitklemmen og fastgjorde den til kæden mellem hendes bryster. Han sluttede af med at trække i kæden, hvilket forårsagede Susie alvorlige smerter i hendes brystvorter og klit.
Da han havde sat klemmerne på, rakte han ned i posen og trak en kæmpe analplug ud. Denne særlige analplug var dækket af små sølvstrimler. Den var 10 cm bred på det bredeste sted og 5 cm bred på det smalleste sted. Den var også omkring 15 centimeter lang. Han holdt den op til hendes mund og beordrede: “Du må hellere få den her tingest godt smurt ind. Den skal ind i din røv, smurt eller tør, det er op til dig.”
Susie begyndte at slikke og savle så meget fugt på anal pluggen som muligt. Mens hun gjorde det, fortsatte tårerne med at strømme ned ad hendes kinder fra bryst og klit torturen. Da fyren mente, den havde nok smøring, trak han den ud og tvang den straks ind i hendes røv. Dette fik hende selvfølgelig til at skrige af smerte, da anal pluggen tvang sig vej ind. Hun troede, at han ville rive hende fra hinanden, mens han tvang den ind. Da pluggen var helt på plads, stoppede hendes skrig endelig og blev til klynken fra den resterende smerte.
Susie hang der og klynkede, mens hun så fyren række ned og trække noget ud af sin taske. Da hun kiggede, så hun, at det var et langt metalhåndtag med et 10 cm stort hjul i den ene ende. Hjulet havde skarpe stifter rundt om hele omkredsen. Han begyndte at køre det hen over hver en blotlagt del af hendes krop. Den del, der gjorde mest ondt, var, da han kørte nålene hen over hendes kusse. Skrigene, hun udstødte denne gang, var flere end på noget andet tidspunkt. Han brugte et godt kvarter med hjulet, torturerede hende og sørgede for, at nålene prikkede hende i huden. Før han var halvvejs færdig, tryglede Susie ham om at stoppe. At hun ville gøre hvad som helst for at han skulle stoppe.
Endelig stoppede han. Han havde brugt i alt tredive minutter på at torturere Susie indtil videre. Hun hulkede og græd nu, da han rakte ned i sin taske. Han trak en 9 halet pisk frem , dens tråde var af blødt skind, men knuderne var hårde med en lille stålkugle i midten. Den var designet til at efterlade små blå mærker på hendes krop, mens hun blev pisket. Han begyndte metodisk at piske Susie over hele hendes krop. Han piskede hende hårdt og gned hende derefter med håndtaget, mens han ventede på, at smerten skulle aftage.
Så trådte han tilbage og gentog processen. Hver gang hun blev ramt af pisken, skreg hun, og hver gang ventede han, indtil skrigene døde ud, mens han kærtegnede hendes mest følsomme dele, hendes brystvorter og hendes klit, kusse eller røvhul, med piskens håndtag. Han fortsatte sådan, indtil han havde ti minutter tilbage. Det var da, han smed pisken i tasken, tog sin pik ud og gik hen til hende. Susies kusse var på det rette niveau til, at han bare kunne træde frem og stikke sin pik ind. Mens han kneppede Susie, greb han fat i kæden til hendes brystvorter og klit og begyndte at trække den hårdt ud.
Han timede hvert træk i kæden med hvert indadgående stød fra sin pik. Han ville derefter forsigtigt nippe og vride hendes brystvorter eller klit, mens han langsomt trak den ud. Den kombinerede nydelse og smerte fik hendes begejstring til at vokse. Hun kunne ikke tro, at hun var klar til at komme af at blive tortureret. Hendes tortur bøddel var en mester i det, han gjorde, og når han bemærkede, at hun var tæt på at komme, trak han hårdt i kæden og tog kanten af.
Han blev ved med at kneppe hende gennem 2 min. varsel og derefter 1 min. varsel. Det var, da Max kaldte 30 sekunder, at fyrene speedede hans bestræbelser på at bringe hende til orgasme. Han speedede sine stød ind i hende og begyndte virkelig at knibe og manipulere hendes brystvorter og klit. Han fik hende til at komme ti sekunder før hans tid var gået. Men i det øjeblik hun gik ud over kanten og kom, greb han fat i kæden med den ene hånd og kontrollen til anal pluggen med den anden, og med kontrollen på højeste indstilling trykkede han på knappen. Smerten, der oversvømmede hendes krop, var uudholdelig, men den fik også hendes orgasme til at blive mere og mere intens.
Da fyren var færdig med at komme i hendes fisse, var tiden udløbet, og Susie kom stadig. Han trak sig ud og efterlod hende hængende der, mens hendes krop vred sig af kombinationen af smerte og ekstase. Da han gik bag hende, slukkede han anal pluggen og trak den ud. Han trak derefter hurtigt klemmerne af hendes klit og bryster, samlede sine ting og gik tilbage til bordet. Susie blev efterladt klynkende og grædende af smerten, der stadig strømmede gennem hendes krop. Hendes sind var blevet knust af total ydmygelsen ved at blive tvunget til at komme, mens hun blev tortureret.
Resten af natten blev Susie tortureret, men ingen så kyndigt som den første. Hun kom ikke igen. De andre gav hende bare en del smerte. Den første fyr var en mester, i at få sine slaver til at elske smerten på grund af den nydelse, de fik af den. De fleste af de andre elskede bare at påføre smerte. De var ligeglade med, om pigen kom eller ej. Det handlede om deres nydelse og ikke slaverne. Og deres nydelse resulterede altid i en andens smerte.
Hver en fiber i Susies krop var plaget af smerte, efter at den sidste kunde var færdig med at torturere hende. Hun blev ikke taget ned fra hvor hun hang. Ved slutningen af aftenen kunne hun knap nok løfte hovedet. Da hun gjorde det, var blikket i hendes øjne tomt. Der var ingen fri vilje tilbage. Hun havde accepteret, at hun var en smerte slave. Da det var tid til at stoppe, gav Max den første fyr et nyt kick. Han lod ham få sin vilje med hende resten af natten. Max gik til sit kontor og lagde sig ned på sofaen og lyttede til Susies skrig af smerte og nydelse. Klokken var fire om morgenen, før fyren blev træt af at lege med Susie og sluttede af. Han lod hende hænge der til hun blev hentet den næste morgen.
Det var sådan, Susie blev fundet, da Rob kom den næste morgen for at hente hende. LaTesha havde spurgt ham, fordi hun skulle tidligt i skole for at tale med en professor før timen. Han var forbløffet over de blå mærker, der dækkede hendes krop. Men han kunne se, at der ikke ville være nogen permanent skade. Han bar Susie ud til bilen og kørte hende hjem. Han vidste, at de havde planlagt festen til den aften, og hvis det hele gik godt, ville de finde ud af præcis, hvad der var sket den foregående fredag aften.
Den aften holdt LaTesha og pigernes hus en fest med LaTesha, Rob, Cynful, Stephanie og hendes kæreste, hvor Julie, Molly, Susie og June var de pligtopfyldende tjenere. De skulle hver især have små, sexede franske tjenestepigekjoler på og opvarte dem med hænder og fødder under alt. Det var bare en privat fest, og de spiste middag og fik drikkevarer, mens de lyttede til musikken.
Efter middagen flød alkoholen frit, og til musikken dansede Rob med Stephanie, LaTesha og Cynful. Mens alkoholen blev serveret, sørgede LaTesha og Rob for ikke at drikke for meget, men fortsatte med at presse Stephanie og hendes kæreste til at drikke. Da det var tydeligt, at Stephanie var ved at blive fuld, kom June en pille i kærestens drink. Snart sad han i en stol og sov, uvidende om, hvad der foregik. Stephanie var ikke klar over, hvad der foregik med ham, fordi Rob og LaTesha holdt hende travlt beskæftiget med at tale om skole og andre ting, især om, hvad der skete i baren, og hvordan hun havde det med det.
Da kæresten var ude af billedet, gjorde LaTesha Stephanie opmærksom på det og sagde: “Hej Stephanie, det ser ud til, at Tim ikke kan holde til at drikke spiritus.”
Stephanie fnisede, som nogle piger har en tendens til at gøre, når de er fulde, og sagde: “Ja, det kan jeg godt se.”
Rob sagde: “Jeg ved, at du ikke er klar til at give op endnu, så hvorfor tager jeg ikke et par af pigerne med og hjælper ham ovenpå og lægger ham ind i et af værelserne, indtil du tage hjem?”
Stephanie svarede: “Det lyder som en god idé. Natten er stadig ung, og jeg vil virkelig ikke hjem endnu. Han har aldrig været i stand til at holde sig fra de stærke vare.”
Rob tog Susie og June med, og de tre hjalp med at få Tim op ad trappen. Det var ikke så svært, i betragtning af at han stadig kunne tale og gå, men bare ikke var helt klar over, hvad der foregik, ligesom mange kvinder, der havde fået stoffet i drinks. Da de fik ham ind i et af værelserne, kiggede Rob på Susie og sagde: “Okay, nu ved vi, at Stephanie bedøvede jer, så som hævn skal I hver især kneppe hendes kæreste. I skal bruge kondom, når I gør det, og så gemme det fulde kondom for at give det til hende som en del af jeres hævn. Susie, du går først, og så June. Når I er færdige, vil Susie, Molly og Julie være heroppe. Her er de fire kondomer, I hver især skal bruge.”
Susie, der stadig så hjemsøgt ud efter sin prøvelse aftenen før, kiggede ned i gulvet, så underdanigt som muligt, da hun svarede: “Ja, Mester.”
Hun vendte sig om og begyndte at klæde Tim af. June hjalp hende, og snart havde de ham nøgen. Han var for ophidset til at yde modstand, men han var bevidst nok til at efterkomme anmodninger og ordrer, som de blev givet. Hans libido var slet ikke påvirket, og da de havde ham nøgen, begyndte Susie med at sutte på ham for at få ham hård. Han fik hurtigt rejsning, og da han var hård nok, tog Susie et kondom og rullede det på hans erigerede skaft. Hun klatrede op og fik pikken op med sin kusse og begyndte at kneppe ham.
Nede i stuen så LaTesha, at Stephanie begyndte at vride sig. Hver drink, hun havde fået, var blevet kraftigt tilsat et elskovsmiddel. Og med hver drink var hun blevet mere og mere seksuelt ophidset. Hun var ved at nå det punkt, hvor hendes sexlyst var svulmet op, og alt, hvad hun kunne tænke på, var at få en form for lindring. Det var kort efter, at Rob og de andre tog Stephanies kæreste op ad trappen, at LaTesha lænede sig ind og lagde armen om Stephanie. Hun begyndte forsigtigt at gnide Stephanies venstre øre med sin venstre hånd. Hun gjorde dette et øjeblik, og Stephanie begyndte at få et lyst betynget udtryk i ansigtet. Til sidst kunne hun ikke klare det længere, og da hun huskede, hvad hun havde set på dameaftenen i baren, vendte hun sig mod LaTesha og lænede sig ind for at kysse hende. LaTesha smilede og indså, at tingene ville blive meget lettere, end hun oprindeligt havde troet.
Så snart de kyssede, begyndte LaTesha at gnide og nive Stephanies bryster. Hun trak sig væk fra at kysse Stephanie og begyndte at knappe hendes bluse op. Hun kiggede på Cynful, nikkede bekræftende og gik tilbage til at nippe til hendes øre og gnide hendes bryster.
Cynful vendte sig om, tog et videokamera frem og satte det op på baren for at sikre sig, at det kunne opfange alt, hvad der skete på sofaen. Hun sørgede for, at mikrofonen var skruet så højt op som muligt. Da hun var færdig, tog hun sit tøj af og gik hen til LaTesha og Stephanie.
Da Cynful kom hen til sofaen legede LaTesha med Stephanie bryster, vred og nev dem, så hun bogstaveligt talt vred sig rundt, og løftede gentagne gange sine hofter, som om hun kneppede luften. Hun stønnede og tiggede: “Knep mig,” med bløde, sensuelle gisp. Cynful gik straks i gang med at løsne de jeans, som Stephanie havde på. Hun var snart nøgen fra taljen og ned. Kort efter bukserne var taget af, færdiggjorde LaTesha knapperne på hendes bluse og tog den af. De næste, der blev taget af, var trusser og bh, hvilket efterlod hende helt nøgen bortset fra hendes sokker.
Cynful førte det ene af Stephanies ben væk fra sofaen og ned på gulvet, løftede det andet og kravlede ind under det, mens hun lod benet hvile på ryggen. Hun lænede sig derefter ind og begyndte at slikke og drille Stephanies kusse og klit. Cynful kendte de instruktioner hun havde fået. Hun skulle ikke få Stephanie til at komme, men tage hende ud til kanten og holde hende der. Snart fik hun Stephanie til at tigge om at lade hende komme.
Ved det første tegn på Stephanies tiggeri spurgte LaTesha: “Du har ikke noget imod, at vi laver en lille video af vores lille kærlighedssession, vel?”
Stephanie var så liderlig og så desperat for at komme, at hun kun var halvt klar over, hvad spørgsmålet var. Hun ville så gerne komme og var så fuld og begejstret, at hun udbrød: “Åh gud, jeg er ligeglad, bare lad mig komme.”
LaTesha svarede: “Så du har ikke noget imod, at vi optager det her?”
Stephanie gispede desperat. “Nej, nej, bare optag mig, lad mig bare komme.”
LaTesha så et øjeblik til, mens Cynful fortsatte med at føre Stephanie til kanten af orgasme og holde hende der i et par minutter, og derefter bakkede hun tilbage og lod hende køle lidt ned. Gentagne gange tog hun hende til kanten og stoppede for at lade hende køle ned, og hver gang hun gjorde det, blev Stephanie mere og mere desperat i sine bønner om at lade hende komme.
LaTesha spurgte endelig: “Fortæl mig, hvad du gjorde ved mine piger sidste fredag.”
Stephanie svarede: “Jeg blandede noget i deres drinks for at gøre dem mere føjelige. Lad mig nu komme.”
LaTesha spurgte: “Hvorfor gjorde du det?”
Stephanie svarede: “Åh gud, lad mig dog komme.”
LaTesha svarede: “Når du fortæller mig, hvorfor du bedøvede mine piger, lader jeg dig komme.”
Stephanie gispede, da Cynful sugede på hendes klit. “Åh gud, så min kæreste kunne kneppe dem.”
LaTesha var lamslået over indrømmelsen. Pigerne havde ikke flirtet, som de var blevet fortalt. Det var alt sammen gjort for at lade hendes kæreste voldtage pigerne. Hun spurgte: “Fortæl mig, hvad han gjorde.”
Stephanie sagde: “Du sagde, at du ville lade mig komme. Lad mig komme, vær nu sød.”
LaTesha svarede med en lovende stemme: “Når du fortæller mig, hvad han gjorde, lader jeg dig komme.”
Stephanie svarede: “Åh gud, du er nødt til at lade mig komme. Jeg kan ikke holde det ud længere. Lad mig komme, vær sød.”
LaTesha svarede strengt: “Ikke før du fortæller mig alt, hvad du og din kæreste gjorde ved mine piger i sidste uge.”
Stephanie stønnede frustreret og begyndte åndeløst at fortælle historien, mens Cynful fortsatte sin mesterlige orale manipulation af hendes kusse og klit. Hun fik et drømmende, begejstret blik, da hun fortalte om sine og kærestens eventyr den foregående weekend og sagde: “Min kæreste kommer til alle mine fester. Hvis han kan lide en af pigerne, får han mig til at proppe noget i deres drinks, så han kan have sex med dem.” Da han så dine fire piger sidste fredag, besluttede han, at han ville have dem alle, så jeg blandede en særlig kande Marguerita fyldt med stoffet.
Susie flirtede han med hele natten, hun havde afvist hans tilnærmelser og sagde, at du ville blive sur på hende, hvis hun gjorde det. Hun drillede ham også virkelig. De første af pigerne, der gik under, var Susie og Molly, fordi de drak mere end Julia og June. Da Susie og Molly begyndte at vise tegn på stoffet, overtalte han dem til at lade ham tage dem med op ad trappen for at gå i seng.
Han fortsatte med at kneppe dem, som han ville, da han fik dem derhen. Hvis de var jomfruer, ville han ikke give dem en bid. Han ville ikke have, at pigen, han voldtog, skulle indse, at hun var blevet voldtaget, og det er en sikker måde, det kan ske på. Hvis de var jomfruer, ville han kneppe dem i deres hals eller røv, afhængigt af hvad han ville på det tidspunkt. Mens han var ovenpå og kneppede dem, havde jeg det sjovt, så snart de to andre var gået under med stoffet i sig.
Det var Julia, der fangede mit øje. Jeg klædte hende af og begyndte at sutte på hendes bryster. Til sidst arbejdede jeg hende hen på midten af gulvet og vendte hende om på ryggen. Jeg slikkede hende ned til hendes kusse, og hun bevægede sig ikke for at stoppe mig, fordi hun var bedøvet. Jeg begyndte at slikke hendes kusse og bevægede mig rundt, så min fisse var over hendes mund. Jeg sænkede mig ned på hendes ansigt og beordrede hende til at slikke.
Hun gjorde, hvad jeg sagde, men uden megen entusiasme eller styrke på grund af stoffet. Men det var nok. Hun fik mig snart mod min orgasme. Jeg vendte tilbage til at sutte på hendes kusse, da jeg hørte et smerteskrig ovenpå. Jeg så til, mens June kæmpede for at gå ovenpå for at se, hvad der skete. Hun nåede aldrig længere end trappen, før hun besvimede. Jeg vendte tilbage til at sutte og slikke Julias kusse og timede det, så jeg kom, når hun gjorde.
Åh gud, jeg har brug for at komme, åh. Men da jeg kom, kunne jeg ikke lade være. Jeg tissede ved et uheld i hendes mund. Jeg kravlede hurtigt af hende, da hun begyndte at kaste al den alkohol op, hun havde drukket. Jeg tog tøj på og gik op ad trappen, mens hun lå på gulvet i sit opkast. Jeg fandt min kæreste, der var ved at blive færdig med at kneppe Susie i røven. Så hjalp jeg ham med at placere hende og Molly, så det så ud som om, de lå i en 69er. Jeg tog en vaskeklud og tørrede sæden af, der dryppede ud af Susies røv, og så gik vi. Vil du lade mig komme nu nuuuuu.
LaTesha spurgte: “Så dig og din kæreste har gjort den slags før?”
Stephanie svarede: “Åh gud … ja … mange gange.”
LaTesha spurgte igen: “Så du og din kæreste bedøver og voldtager piger til fester, I arbejder til?”
Stephanie tryglede: “Ja, det gør vi … vær nu sød, lad mig komme.”
“Hvor mange gange?” spurgte LaTesha.
Stephanie stønnede frustreret og tryglede: “Otte eller ni, lad mig komme.”
LaTesha vendte sig mod Cynful, der pligtopfyldende slikkede og sugede på Stephanies kusse, og nikkede til et ja. Cynful fordoblede sin indsats og fokuserede al sin opmærksomhed på Stephanies klit, mens LaTesha bøjede sig ned over hendes hoved og begyndte at sutte på hendes bryster. Stephanie tog den brune, stive brystvorte ind i munden og begyndte at sutte. Snart kom hun over kanten og skreg af orgasme. De fortsatte og bragte hende til orgasme efter orgasme. Det varede ikke længe, før hun kom igen og igen. Hun besvimede til sidst af udmattelse.
Omkring det tidspunkt kom Rob og de fire piger ned. Hver af pigerne holdt et kondom, der var knyttet i toppen, og som indeholdt Stephanies kærestes sæd. LaTesha smilede til dem og sagde: “I vil ikke tro, hvad jeg har fundet ud af. Vi skal hen til Max nu.”
LaTesha gik hen til videokameraet, og efter at have spillet et kort øjeblik for at sikre sig, at deres stemmer kunne høres, tog hun kameraet og lagde det i sin taske. Hun vendte sig mod pigerne og sagde: “Nu passer i alle på Stephanie og hendes kæreste. Vi er tilbage om et stykke tid.”
LaTesha og Rob kørte. Da de kom til Max’ bar, gik de ind på hans kontor. Det var lidt efter midnat, og baren var stadig meget travl. Da Max var færdig med at se videobåndet af Stephanies tilståelse, smilede han, fordi han vidste, at han havde præcis, hvad han skulle bruge for at gøre Stephanie til sin slave. Han vendte sig mod Rob og LaTesha og sagde: “I to har lige givet mig min næste slave. Det her er dynamit. I to tager hjem i aften og bringer Stephanie og hendes kæreste hertil omkring middagstid. Jeg har en lille overraskelse til tøsen og hendes kæreste. De vil begge betale for, hvad de gjorde, mens de arbejdede for mig.”
LaTesha og Rob kørte tilbage til huset. De fandt Stephanie og hendes kæreste stadig sovende, hvor de havde efterladt dem. Pigerne var alle gået i seng og havde efterladt Cynful for at holde øje med Stephanie. Rob tog hende med, og de tog hjem.
Næste morgen omkring halv ti stod LaTesha op og vækkede alle pigerne. Så vækkede hun Stephanie. Da hun var vågen, sagde LaTesha til hende: “Max vil gerne se dig og din kæreste i baren klokken 12. Han sagde, det var meget vigtigt. Noget om et job, han har brug for jer begge til, eller noget i den retning. Hvorfor vækker du ikke din kæreste og bliver vasket? Vi tager jer med derover. Du ser stadig lidt beruset ud efter festen.”
Stephanie gik op for at vække sin kæreste. Hun fandt ham nøgen, siddende på sengen med hænderne på hovedet. Han kiggede op, da han så Stephanie komme ind, og sagde: “Jeg føler, at jeg er blevet kørt over af en lastbil. Det må have været en fed fest, men jeg kan ikke huske noget. Jeg kan ikke engang huske, at jeg kom herop og klædte mig af.”
Stephanie sagde: “Jeg ved, hvad du mener. Jeg husker heller ikke meget fra i går aftes. Vi har dog ikke tid til at fjolle rundt. Max vil se os i baren. Han sagde noget om et job til os to. Jeg var ikke klar over, at du havde arbejde for ham før.”
Stephanies kæreste så ud, som om han prøvede at huske noget, og med et forvirret udtryk i ansigtet sagde han: “Det har jeg ikke. Jeg har aldrig mødt manden. Er du sikker på, at han sagde, at han ville se os begge?”
Stephanie trak på skuldrene og svarede: “Det var det, LaTesha sagde. Hun sagde, at han ville se os klokken 12 i baren. Så lad os blive vasket og klæde os på. Vi havde tydeligvis begge en vild tid i går aftes.”
De gik begge ud på badeværelset og tog hurtigt et bad og gjorde sig klar. Efter at de havde fået det samme tøj på igen, de havde haft på aftenen før, gik de ned ad trappen. De kom hurtigt ind i LaTeshas bil og kørte hen til Max’ bar.
Da de ankom, gik de ind i baren og direkte til Max’ kontor. Da de kom ind, blev de begge straks grebet, kastet på gulvet og lagt i håndjern af et par politibetjente. De to var så overraskede, at de ikke havde tid til at reagere, før håndjernene var på. Da de var blevet lagt i håndjern, hjalp de to store betjente dem op og førte dem hen foran Max’ skrivebord, de to betjente, en slank, hvid, rødhåret politikvinde, holdt Stephanie og en stor, muskuløs sort politimand holdt hendes kæreste.
Max stirrede på dem med albuerne på skrivebordet, fingerne foldet sammen og hagen hvilende på hænderne. Han havde et rovdyrs smil på ansigtet, mens han stirrede intenst på Stephanie. Hun gøs af frygt ved blikket, fordi hun vidste, at det ikke var godt for hende. Hun havde set det blik på ham før i baren, og det endte aldrig godt for den person, han fokuserede det på.
Max sagde endelig: “I to har været meget, meget dårlige mennesker. Det ser ud til, at du, Stephanie, har brugt de små fester, jeg sender dig til, til at bedøve og voldtage uskyldige unge kvinder. Se med her og lyt godt efter.”
Han trykkede på en knap på sit skrivebord, og en skærm i den anden side af rummet blev sænket, og videoen, som LaTesha havde taget aftenen før, begyndte at spille. Den spillede, og de kunne alle tydeligt høre lyden af Stephanie, der tilstod, hvad hun og hendes kæreste havde gjort. Stephanies og hendes kærestes ansigter blev hvide ved hendes tilståelse, især med betjentene i lokalet.
Da videoen sluttede, sagde Max: “LaTesha var sød nok til at tage et kondom fyldt med din kærestes sæd med sig i går aftes. Vores to politivenner her fik det analyseret og sammenlignet med deres uopklarede sagsakter. De fandt ud af, at mindst seks voldtægter var knyttet til ejeren af den sæd.”
Max vendte sig om og kiggede på Stephanies kæreste og sagde: “Det må være dig. Dit DNA og identifikationen kan ikke bestrides. Så her er sagen. I kan gå med politiet lige nu og blive taget med ind til byen, hvor I begge vil blive sigtet for seksuelt overgreb og voldtægt af de seks piger og alle fire af LaTeshas piger. Det er ti tilfælde af voldtægt eller seksuelt overgreb, og det burde sætte jer hver især bag tremmer resten af jeres unge liv. Og tro mig, alle fire piger er mere end villige til at vidne imod jer efter det, du har udsat dem for i baren. Hvad har du at sige til det?”
Stephanie var i panik, og da hun kiggede på sin kæreste, vidste hun, at han ikke ville være til nogen hjælp. Han stirrede på hende med en kombination af overraskelse og had. Hun havde stort set forrådet ham for en orgasme. Han kunne ikke tro, at hun havde gjort det mod ham. Stephanie vendte sig tilbage mod Max og sagde, da hun begyndte at græde: “Hvad er vores anden mulighed?’ Jeg vil ikke i fængsel. Der må være noget, vi kan gøre.”
Max smilede, da han kiggede på Stephanie og hendes kæreste. Han havde dem lige, hvor han ville have dem. Han sagde: “Nå, her er aftalen. Hvis vi ikke anmelder jer, bliver vi medskyldige i hver eneste voldtægt og overfald, I har været involveret i. Det ville også sætte os bag tremmer. Hvad tror du, der skal til for at gøre det værd at tage den slags risiko?”
Stephanie vidste at pigerne, der blev afpresset af LaTesha og Rob til at være deres sexslaver. Hun regnede med, at hvis hun havde valget mellem at gå i fængsel resten af sit liv eller at være sexslave, hvor hun i det mindste ville have en form for liv, så ville hun vælge at være sexslave. Hun kiggede ned i gulvet, mens hun sagde: “Jeg … jeg … jeg kunne være din sexslave, ligesom LaTeshas piger er over for hende og Rob.”
Max vidste, at han havde Stephanie nu, i hvert fald hvis hendes kæreste gik med til det, han ville fri til. Han vendte sig mod ham, så ham i øjnene og sagde: “Det er dig, hvis DNA matcher politiets rapporter om voldtægt af seks piger. Så her er sagen, og tænk dig grundigt om. Du kan komme i fængsel og blive en luder for den mest modbydelige af de indsatte, og blive voldtaget nat efter nat og ikke have nogen frihed overhovedet, til at gøre noget eller gå nogen steder hen, eller du kan blive sexslave for Larry og Monica her. Du vil stadig blive voldtaget nat efter nat, men i det mindste indimellem vil du have lidt frihed. De er medlemmer af den samme organisation, som jeg er medlem af, og de har ledt efter en ny mandlig slave til at underholde dem. I det mindste med dem vil du opleve noget, der ligner et normalt liv mellem voldtægterne, bare at du vil blive brugt og misbrugt seksuelt efter deres lyst, og jeg mener virkelig af dem begge. Så hvad bliver det? Enten bliver du deres sexslaver, eller også kommer I begge i fængsel meget lang tid.”
Stephanie kiggede på sin kæreste og tryglede: “Vær sød, Joe. Jeg vil ikke i fængsel. At være sexslave må være bedre end det. Du ved, at du ikke ville holde særlig længe der. Jeg ved, at jeg ikke kan. Vær sød … jeg beder dig … gør, hvad de siger.”
Joe kiggede på Stephanie og derefter Max og derefter på de to betjente. Til sidst vendte han sig mod Max og sagde: “Jeg tror ikke, jeg rigtig har noget valg. Jeg gør, hvad du vil.”
Max smilede, da han sagde: “Okay så. For at besegle aftalen, Joe, vil jeg have, at du klæder dig af, går hen til Larry og tager hans pik ud og sutter ham af. Stephanie, du stripper og går ind under dette skrivebord lige nu og tager min pik ud og sutter mig af. I må begge gøre et ordentligt stykke arbejde, ellers er der ingen aftale.”
Stephanie klædte sig af, før Joe overhovedet havde fået sin skjorte af. Da han havde fået bukserne af, var hun allerede under skrivebordet og var i gang med at sutte Max’ pik. Joe så ud, som om han skulle til sin egen begravelse, da han var færdig med at strippe og gik hen til Larry. Han knælede ned foran ham og tog hans enorme, 25 centimeter lange, men endnu bløde pik ud.
Han kiggede på pikken i den yderste frygt, mens han greb den med hånden og begyndte at pumpe den frem og tilbage. Han lænede sig ind og slikkede tøvende på hans pik. Så åbnede han munden og begyndte at tage hovedet af hans 25 centimeter lange og 6,5 centimeter brede pik ind i munden. Så snart hovedet af Larrys pik gled ind i hans mund, greb Larry ham på begge sider af hovedet og trak ham voldsomt ind over hele sin piks længde. Joe var ulykkelig og kneblet og ville have kastet op, hvis pikken ikke havde stoppet hans hals. Larry holdt ham der, indtil han holdt op med at få krampe, og trak derefter hovedet af, kun for at ramme sin pik tilbage i Joes hals.
LaTesha og Rob sad på sofaen og så scenen foran dem. De kunne ikke se Stephanie, men de kunne se resultatet af hendes anstrengelser i Max’ ansigt. Men det, der var ved at ske med Joe, gjorde dem begge varme. LaTesha stak hænderne ned i bukserne og begyndte at fingre sin kusse, mens hun så til, mens Rob trak sin pik ud og begyndte at onanere.
Mens al Joes opmærksomhed var fokuseret på smerten ved at blive kneppet i halsen af en så massiv pik, havde Monica lynet sine bukser ned og trukket en lige så massiv strap-on dildo ud af sine bukser. Så snart hun havde den ud, spyttede hun i sin hånd og gned den på sin enorme dildo. Det var alt glidecreme, hun kom på, mens hun bevægede sig hen og førte dildoen ind mod Joes røv. Hun greb fat i hans røvballer og trak dem fra hinanden. Hun lagde dildoens hoved mod hans røvhul og uden tøven pressede hun den ind så hårdt hun kunne.
Joe skreg rundt om den enorme sorte pik i halsen af den forfærdelige smerte ved at få en 30 cm lang og 6 cm tyk dildo presset op i hans røv uden glidecreme. Han følte dildoen rive og flå i hans røvhul. Han fortsatte med at skrige, mens han nu blev tævet af den enorme levende pik i halsen og den matchende dildo i hans røv. Hvad han ikke vidste var, at dildoen faktisk var en nøjagtig kopi af Larrys pik, som de havde lavet til at bruge på deres slaver. De hamrede virkelig Joe i begge ender.
LaTesha og Rob kom begge hurtigt af spændingen. Rob vaskede sin pik mens LaTesha slikkede sine saftige fingre rene. Snart rejste de sig og sagde: “Vi forlader jeg nu, Max. Nyd dine nye slave.”
Max smilede og sagde: “Tak jer to. Jeg har været ude efter den her tøs i en evigheder. I har lige fremskyndet processen med mindst et par måneder. I finder en indbetaling på 100.000 på hver af jeres bankkonti på mandag. I denne uge tjente I mig tæt på en million, med jeres små slavepiger, og oven i købet gav I mig den slavepige, jeg har været ude efter i flere måneder. I to er langt det bedste, der er sket for vores organisation i lang tid.”
Historien fortsætter under reklamen
LaTesha og Rob tog begge hjem efter det og nød en dejlig rolig weekend. De spekulerede begge på, hvad der kunne ske nu, som ville matche spændingen fra den forgangne uge. De vidste dog begge, at de skulle holde fokus på skolen.







Læserne siger: