- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Selmas Konkylie 2
Han blev den første voksne mand hun skrællede trusserne af for. 14 år gammel, med sin fars ældste bror.

Forfatter: Marcus
Marcus1historier@gmail.com
Læs første afsnit
“Da de kom hjem fra Hawaii, gik hendes mor i opløsning, og Selma selv mistede fodfæstet, hurtigere end en 14-årig kunne nå at stave til weltschmerz. Hun savnede, savnede, savnede det voksne blik på sig. Fra ham. Smilende øjne der så hende. Et blik kun for hende. Selmas mor så ned i en flaske, hendes far, transformeret til aske i urnen i hatteæsken, lå under hendes seng. En umedicineret diagnose på få bogstaver, tvangstanker og en død far under sengen? That’s something.
SELMA VAR JOMFRU, men det fik hun hurtigt gjort noget ved. Den første gang var med en dreng fra 9. klasse, otte dage efter hun havde fødderne på dansk jord igen. Det var på springmadrassen i skolens ulåste idrætshal en sen eftermiddag, hvor februar mørket slog tungt ind af ruderne ovenfra. Det var hurtigt, dårligt og glemt, før hun fik sine trusser på igen. Han lovede at stå af, men kom selvfølgelig i hende. Boys. Der skete ikke noget, men, Selma fik gang i P-piller og lovede sig selv aldrig mere at knalde med drenge, og, hvorfor skulle hun også det, når så mange mænd stod i kø for at betale for at være sammen med hende? En køn bad-girl-tøs med attitude, tidlige bryster og næsepiercing. En ældre pige i Ungdomsklubben viste hende et sted på nettet. Lærte hende et par regler. Resten? Easy-fucking-peasy.
SELMA STARTEDE BLIDT ud. Forstod instinktivt, at hun ikke skulle begynde med at skrælle trussen af, men læne sig ind i det. Langsomt. Starte med det uskyldige, og rulle trussen ned til sidst, måneder senere, når de stod og savlede og flåede i lænken. Og hvem sagde, hun ikke måtte lyve? Det kunne være første gang mange-mange gange at hun gav hånd, mund, fisse, røv? Hun var sgu ligeglad, som hun begyndte at sælge sig selv som ulovlig jomfru. Hun fik penge for det, men, det var ikke derfor, hun gjorde det. Hun tog andet fra mændene end de sedler, de troede, hun var ude efter.
DEN FØRSTE DADDY var i starten af 40’erne. Præcis hendes fars alder. Hun smilede, viste tunge, og krævede 400 kroner for et hurtigt håndjob i det solcenter, de stod i. Tænkte at ingen ville betale så mange penge, for noget så banalt og ligegyldigt. Så med skjult vantro, hvordan han fandt fire 100-kronesedler frem med rystende fingre. Hun lynede op. Han forsøgte at kysse hende. ‘Vil du også kysse, Daddy?’ hviskede hun. ‘Så koster det 100 kroner mere!’ Han betalte. Hun snavede med ham. Rev ham af. Det tog længere tid, end hun havde troet, men han så hende, SÅ HENDE i sekunderne før han eksploderede i hendes hånd. Da hendes tommeltot blidt kærtegnede sædstrengen på hans overspændte pik, hviskede hun hæst ‘Ja, Daddy, og så eksploderede han klynkende i hendes lille hånd. ‘Nå sådan’, tænkte Selma.
OG DER VAR håndjobs til mænd i parkerede biler, håndjobs til mænd i biler i bevægelse, mænd i solcentre, i biografer, parker og offentlige toiletter. Som vinteren forsvandt ind i foråret fik Selma pænt hurtigt styr på det. ‘Sådan her, Daddy? Kan du li det, Daddy?’ Hendes stemme lille og uskyldig, hendes alder stadig ulovlig og stodderne ejakulerede næsten hurtigere i hendes hånd, end det havde taget Selma at fiske dem frem. Den næste halvanden måned tømte hun 22 forskellige pikke. Pengesedlerne næsten faldt ud af baglommen på hendes stramme jeans. Hun fik hurtigt en crowd, og så begyndte hun at sælge mere af sig selv. Sin mund.
Fuck nu af hvor hun slugte sperm.
DET VAR OKAY. Lige før de kom, så hun altid op. Dér. Et blik der fæstnede hende og fangede hende ind. En voksen der så hende. En sommerfugl spiddet til en tavle med en tegnestift. Så slugte hun deres fedtede sæd. Slikkede deres pikke rene. Smilede til dem. Lod dem rage lidt, for, allerede her i de første måneder, vidste hun, at repeat customers var de bedste. De passede på hende, for hver og én af dem ville gøre næsten alt, betale lige hvad fuck hun krævede, for at være alene i 20 minutter med en sprød, stram villig og ligeglad teenager. At hun også var ulovlig, fandt mange af dem endda garanteret ophidsende? Det afholdt dem i hvert fald ikke for at købe hende. Selma gav en fuck for det, og hun suttede så meget pik, at hun overvejede at købe knæbeskyttere.
EN ONKEL PÅ hendes fars side, så lidt for længe på Selma over bordet til en kusines konfirmation i Maj. Selma undlod at se væk. Blikket ladet, læberne adskilte, tungespidsen udfordrede ham. Måske fordi kusinen gav sig selv til Gud, for der en Fanden i Selma. Tør du? Spørge mig? Det gjorde han. Hun satte pris på, og han blev den første voksne mand, hun skrællede trusserne af for. 14 år gammel, med sin fars ældste bror. Onklen stjal penge fra konfirmandens gavebord, rippede flere af sin datters konvolutter. Selma var ligeglad. Finansieringen måtte han sgu selv rode med. Bilen lugtede af motorolie. Han var blid. Selma kom sekunder før han fyldte hende med sæd. Hun gad ikke at snave med ham bagefter. Han var halvfuld og blev sur, men, han havde set på hende på dén måde, lige før han kom, og det kunne fandeme noget. Resten? Efterspillet? Det var bare ubegribeligt ligegyldigt. Som klatter af sæd i en lille pigetrusse.
OM NATTEN HAVDE hun noget at lægge i hatteæsken, og satte den andægtigt op på sin seng. Løftede låget. Smed Onklens ti 500-krone sedler ned i bunken til de andre sedler. Nu havde hun ofret til alteret, og så dikterede hendes tvangstanker, at hun gerne måtte løfte konkylien op til sit øre. Hun smilede svagt, da hun gjorde det. En krusning.
DEN TREDJE GANG, hun var på hotel, var det med en Daddy der slog. Han betalte for det, så, det var ikke overraskende, men, hun blev chokeret over smerten. I et splitsekund sagde alle impulser i hendes krop, at hun skulle væk. Flygte! Men, hun tænkte hurtigt, besluttede sig for at undersøge det her, hvad det kunne? Lænede sig ind i oplevelsen, og satte ord på, til den fuldvoksne mand der stod og ragede op over hende, som hun lå på knæ på gulvet. Hans krop et spørgsmålstegn, øjne der var ophidsede men også beklemte. Hun reddede ham: ‘Fuck yeah, Daddy…’”
SELMA STOPPER SIN højtlæsning fra min bærbare, da jeg drejer mig. Ser på mig, som hun sidder i skrædderstilling på sengen. Jeg står ved vinduet, vendt halvt mod hende. ‘Sådan slutter jeg det her afsnit. Med præcis de tre ord.’ Mit smil er koldt. Hendes øjne ser igennem mig. Uden at smile. Himlen er decembergrå, mørk og tung. Ikke én enkelt stjerne skinner ned og ind på vores hotelværelse på 9. sal på Bella Sky. En sengelampe lyser. En pære på badeværelset over vasken er tændt. Ellers er værelset uoplyst, med dunkle hjørner. Som stemningen i byen, som stemningen imellem os. Jeg drejer mig væk fra hende, fanger hendes refleksion i vinduet, før Københavns udrullede view suger al min opmærksomhed.
Det er, som om stjernehimlen er faldet ned, og ligger strøet ud over byen, tænker jeg, mens jeg langsomt ruller mit sorte læderbælte om min hånd, så kun de sidste 30 centimeter hænger frit. Slår prøvende ned i min frie hånd. Det svirper. På den helt rigtige måde. Vikler bæltet af. Lægger det ved siden af de to sæt håndjern, glidecremen, tøjklemmerne af træ og kondomerne på det lave bord ved min side.
I spejlingen i vinduet retter Selma uanfægtet sin opmærksomhed mod skærmen. Fortsætter:
“HUN BLEV VED. Og ved. Genopfandt sig selv, da ingen mere troede på, at hun var jomfru. Blev noget andet for dem, mændene. Tvangstankerne bestemte mere, end hun ville være ved, men, hun forsøgte at lade som om hun var ligeglad med den skrue-uden-ende hun var fanget i. At låget først måtte tages af hatteæsken, hvis hun havde sedler at ofre. Og hun satte fortsat konkylien mod sit øre, som hun voksede fra stort barn ind i den unge kvinde. Konkylien og dens fortryllelse over hende var den samme, da hun blev 22, som da hun var 14. I to-tre sekunder stod han bag hende, mens bølgerne slog ind mod stranden og Selmas mundvige krøllede lidt op ad. Sandet prikkede under hendes fødder, og solen varmede hendes krop.
Nogen siger, at man kan høre havets brusen, når man sætter en konkylie op til øret…”
SELMA KLAPPER MIN bærbare sammen med en halvkvalt lyd. Kigger ud i luften, uden rigtigt at se. Jeg ved godt, at hun går rundt på en strand på Hawaii lige nu. Føler sandet mellem sine tæer. En tåre glider ned ad kinden på hende. Hun er væk, forsvundet, for så at vende tilbage igen. Hun trækker vejr ind. Tungt. Tører sin kind. Ser fra væggen hen på mig. ‘Kom her’ siger jeg, uden varme, mens jeg går hen til væggen, hvor hendes blik hvilede lige før. Hvis hun vil have omsorg, må hun gå et andet sted hen. Glemme skal jeg sgu nok få hende til. Jeg er en mand af nuet, og er her udelukkende for at sperme i hende. That’s it.
Selma rejser sig robotagtigt. Tager sine støvler på igen. Stiller sig med ryggen op af væggen. Genkender stemningen fra alle sine år som Sugardater; finder ind i sin egen rolle. Armene foldet over kors bag på ryggen. Ser på mig med et blik der veksler mellem ligegyldighed og let foragt. Det er i det spektrum.
Jeg venter. Har ikke rørt hende endnu til aften på værelset. Eller kysset hende. Endnu. Venter lidt, så bøjer jeg mig frem, og kysser hende vådt med tunge. Fordi jeg har lyst, og ligeså meget fordi jeg ved, hun ikke bryder sig om at snave med en Daddy. Modvilligt møder hendes tunge min. Vi kysser i et halvt minut, så trækker jeg mig væk, vikler min venstre hånd om hendes pagelange hår, der er pink i dag. Jeg holder hendes ansigt fast. Står trukket væk fra hende. Hun ved, hvad der kommer, men, ikke hvornår. Jeg smiler koldt, mens jeg tæller ned i mit indre. Selma låst fast i mit greb; en ung hore jeg kan bruge, som jeg lyster.
Konkylier, sandstrande og urner? Cry me af fucking river. Jeg har leveret. Nu er det hendes tur til at ligge det af. Hele aftenen, natten og i morgen formiddag med.
JEG VENTER STADIG. Hendes bryst hæver og sænker sig. Hun har en ærmeløs, hvid top på uden BH, tæt på gennemsigtig. Inciterende, stive nipples. Sorte langskaftede støvler der slutter ti centimeter under hendes knæ. Kort, sort nederdel og sorte strømpebukser med bagsøm, der tigger om at blive flænset.
Hendes ben er sygt pæne. Brysterne monster smukke. Lyset i hendes øjne slukket.
Et minut glider langsomt ind i to. Så hamrer jeg uden varsel min flade hånd ind på hendes venstre kind. Lussingen er så hård, at hendes hoved ryger til siden og hotellet svajer. Klasket har ekko, kan høres værelser væk. Hendes læber skælver, hendes kind allerede rød, men der er svagt liv i øjnene nu. Gnist. En kontakt trykket let ned.
Historien fortsætter under reklamen
Langsomt drejer hun sit ansigt mod mig. Hendes stemme; hæs og sensuel. Jeg kan se barnet på 14 i den unge kvinde, da hun trodsigt hvisker:
‘Fuck yeah, Daddy…’
( 2 / 4 )
Læs næste afsnit






Goldengirl
19/12/2024 kl 17:44
fuck yeah Daddy…. mere tak!!!
Niels-Henning
19/12/2024 kl 7:21
Fuck ja.. det gav en lækker morgenspiller. 💦💦