P-pladsen

Havde altid fået streng besked på, at holde mig fra p-pladsen, for der kom mange mærkelige mennesker ..

Forfatter: Elsker sex

Jeg voksede op på landet. Mine forældre havde en forholdsvis stor gård, hvor der var en del jord til og en lille smule skov. I den fjerneste ende af marken var der en p-plads lige op til vores jord, hvor der var et par borde-bænkesæt og toiletter. 5-6 rækker træer og en smal stribe græs adskilte den fra vores mark.

I den lille skov, som var 400 meter derfra havde jeg bygget en hule. Der var jeg tit om sommeren, sammen med min bedste ven Henrik, som boede et par kilometer væk. Havde altid fået streng besked på, at jeg skulle holde mig fra p-pladsen, for der kom mange mærkelige mennesker sagde min mor.

Jeg var lige fyldt tretten år og havde fået en kikkert i fødselsdagsgave. Den havde jeg længe ønsket. Der var ved at blive sommer. En dag hvor jeg skulle over til hytten og mor igen, formanede mig om, at holde mig fra p-pladsen, blev min nysgerrighed for stor. Der var ingen derovre. Jeg smuttede over for at kigge. Da jeg gik gennem træerne, undrede det mig, at der lå en del papir og flere brugte kondomer. Jeg gik ind og kiggede på toilettet, der lugtede ikke specielt godt. Overalt var der tegnet og skrevet på væggene. Der var tegnet mange tissemænd og alt muligt frækt var skrevet over det hele. Lad mig sutte din pik, knep mig med din dejlige pik osv. Nogle steder stod der endda datoer og telefonnumre. Det var frækt at læse og se på. Da jeg gik tilbage var min tissemand helt stiv og inde i hulen gned jeg på den. Det var første gang, at min pik sprøjtede. Jeg vidste godt, hvad det var og blev vildt glad, da det endelig skete.

Fortalte Henrik om toilettet og da vi 2 dage efter var i hulen, skulle vi begge over og kigge. Da vi smuttede tilbage, havde vi begge en bule i shortsene. Vi hørte en bil køre ind og løb det sidste stykke. Vi fandt kikkerten og så en ældre mand komme igennem træerne. 5 minutter senere kom der en bil mere. En ung mand kom igennem træerne og satte sig på knæ foran den ældre. Han trak hans shorts ned og begyndte at slikke på hans pik som blev helt stiv. Vi var ved at komme op og slås om kikkerten.

Jeg havde den stiveste diller i shortsene. Den unge mand havde nu hele hans stive pik inde i munden. Den ældre havde fat om hans hovede og begyndte at bolle ham i munden. Henrik flåede kikkerten fra mig. Jeg lagde mig på ryggen og havde straks hånden nede i shortsene. Fuck det er frækt, hviskede Henrik. Jeg trak shortsene ned til knæene, så jeg rigtig kunne spille. Henrik rettede på hans pik, da han lå på alle fire. Fuck han sprøjtede ham i munden. Her Lasse se spermen render ned af ham. Det var rigtigt. Det løb ned af hans hage. De kyssede og gik tilbage gennem træerne. Da jeg vendte mig om lå Henrik og spillede på hans diller. Jeg spillede også igen og snart sprøjtede vi begge. Vi grinte begge og aftalte ikke at sige noget som helst om dette.

Ca. en uge efter var de tilbage. Denne gang mærkede jeg pludselig Henrik kravle bag ved mig, da jeg lå på alle fire. Hans hånd gled ned i mine shorts og han begyndte at gnide på min stive diller. Nøøøjjhhh hvor var det dejligt. Han trak mine shorts ned og gned hurtigere. Da den ældre mand sprøjtede ned i halsen på den unge, sprøjtede min pik helt vildt. Aldrig havde den sprøjtet så meget. Da de kørte, spillede jeg også Henriks pik til den sprøjtede.

Allerede dagen efter var der gevinst igen. Et nyt par dukkede op. De smed alt tøjet og bredte et tæppe ud. De lå snart og suttede pik på hinanden. Yes han skal bolles, hviskede Henrik.

Jeg flåede kikkerten til mig. Rigtig nok havde han lige rullet et kondom på og begyndte at presse pikken op i ham. Vi skiftedes hurtigt til at kigge. Pludselig havde han ham om og ligge på ryggen. Han satte sig over ham og gled ned over hans pik og begyndte at ride ham. Da han kom kunne vi høre det. Da de kørte derfra, var vi begge totalt liderlige. Vi smed også vores tøj og begyndte at spille pik. Pludselig rykkede Henrik over og tog omkring min pik. Han gned kort på den og tog den derefter i munden. Vi fik hurtigt lagt os, som de havde gjort og snart kom vi begge i munden på hinanden. Det smagte faktisk helt ok.

Der var ferie. Henrik var lige taget sydpå med forældrene, hvor de skulle være i fjorten dage. Jeg ville komme til, at savne ham og vores hyggestunder. Jeg havde ikke kunnet glemme synet, af manden som pressede hans pik op i den anden og kneppede ham. Næsten hver aften, når jeg var kommet i seng, lå jeg og legede med min numse, mens jeg spillede pik. Det var vildt dejligt, især når jeg var ved at sprøjte og pressede en finger op, så spredtes den fantastiske følelse i hele kroppen og jeg fik de dejligste orgasmer.

En aften havde jeg åbenbart stønnet så højt, at mor kort efter stak hovedet ind og hviskede sover du Lasse? Jeg lod som om jeg sov. Næste dag havde jeg en gulerod og noget vaseline, som jeg havde taget i skabet på toilettet med i hulen. Der var desværre ingen på p-pladsen, men jeg fik alligevel den skønneste oplevelse, da jeg kneppede mig selv, med den store gulerod.

Det blev torsdag. Nu kommer onkel Lars jo imorgen, når vi skal på weekendophold, det har du vel ikke glemt. Nej mor… Onkel var omkring de 40 år. Han var skide sød og sjov. Tror aldrig han havde haft en kæreste, hvilket jeg ikke fattede. Han var i god form og rimelig muskuløs, kortklippet og en flot mand.

Jeg gik i hulen ved middagstid om fredagen, igen medbringende gulerod og vaseline. Ca. kl. 13.15 drejede en bil ind på p-pladsen. Fik fat i kikkerten. Så lige manden gå ind på toilettet. Det lignede altså onkels bil. Der kom en bil mere. Han var ihvertfald ikke over 20 år. Han gik også ind på toilettet. Mon virkelig det var onkel der var derinde. Jeg løb over marken og listede hen til bagsiden af toilettet. Yes vinduet var heldigvis åben.

Åååhhh hvor sutter du godt…Ååhhh ja…Ååååååhhhh lød det. Jeg er så liderlig og trænger til at mærke din stramme røv. Vil du have min pik op i dig, din liderlige dreng. Det lød som onkel. Åååhhhjjaaa Lars…Knep mig med din store pik. AARRGGHHHJJAAA..ÅÅÅHHHHJJAAA. De stønnede begge helt vildt. Du skal sprøjte mig i munden Lars..ÅÅÅHHHH Knep mig hårdere, skreg han. Jeg kommmer..JAAHHH..JJJAAAHHHH.JJAAAAAHHHHHHHHHH. Jeg kom også og sprøjtede spermen ud i buskene. Så nummerpladen da bilen kørte.

Da jeg kom hjem holdt onkels bil i gårdspladsen, det var den samme nummerplade. Jeg skyndte mig ud i bad. Tankerne for gennem mit hovede. Var onkel bøsse. Var det derfor han ikke havde en kæreste……

Hej min dreng sagde onkel da jeg kom ud på terrassen. Han trak mig hen og gav mig et kram. Synes da at du vokser og vokser. Du holder den slanke form, det er godt at se.
De gamle tog afsted midt på eftermiddagen. Onkel gik ned og redte op i gæstehuset nede i haven. Jeg tænkte på, hvad der var sket på toilettet. Onkel var til mænd. Mon han kunne tænke sig at lege med mig? Jeg ville ihvertfald gerne. Der var mega varmt. Vi sad på terrassen kun i shorts. Der var blevet mørkt. Jeg snupper altså lige et bad, inden jeg går til ro Lasse. Han lod hånden glide gennem mit hår og gik i bad.

Han kom ud kun med håndklædet om livet. Tror også jeg vil have et bad onkel. Det kan jeg godt forstå. Kan du sove godt min dreng. Han trak mig helt ind til sig og lagde armene omkring mig. Jeg tog omkring ham og mine hænder krammede hans baller. Bildte mig ind, at jeg kunne mærke hans pik vokse ligesom min.

Ude i badet var jeg så liderlig, at jeg blev nødt til at spille den af, for at få tankerne hen på noget andet. Jeg sprøjtede ud i kabinen, men det hjalp overhovedet ikke. Jeg var lige liderlig og måtte bare have sex med onkel. Jeg ville så gerne, hvis han også ville kneppe mig. Mens jeg tørte mig fik jeg en ide. Jeg tog vaseline på langefingeren opførte den op. Jeg ville være klar til onkel. Han skulle bare kneppe mig!

Onkel smed håndklædet og hoppede under sommerdynen. Han klemte sgu mine baller. Onkel havde fantaseret om mig flere gange, men hver gang var han blevet sur på sig selv. Lars for helvede, det er sgu da din nevø, hvad fanden tænker du på… At bilde dig ind, at han tog på dine baller, du er sgu ikke rigtig klog din gamle perverse stodder!

Jeg kom ind af døren til gæstehuset og hviskede, sover du onkel? Du lader som om du sover, så går han igen, tænkte onkel. Må jeg sove hos dig onkel? Jeg listede under den tynde dyne. Onkel lå med ryggen til mig. Sover du hviskede jeg. Onkel sov. Jeg puttede mig helt ind til ham og lagde armen omkring ham. Uhhhhmmmm hviskede jeg.

Jeg var sikker på han sov. Jeg begyndte at nusse hans bryst. Hans brystvorte var helt stiv. Min pik rørte på sig i mine stramme underbukser. Jeg lod hånden glide ned på onkels hofte. Hov hvad var det. Jeg lod den glide længere ned. Han havde ingen underbukser på. Han var helt nøgen. Jeg fik forsigtigt krænget mine egne af og puttede mig igen helt ind til ham. Min pik stod stiv op af maven.

Jeg lagde armen omkring hans mave og efter få minutter tog jeg mod til mig. Min hånd gled ned til hans pik. Hold da op den var stor. Måske ikke tykkere end den store gulerod men meget længere. Jeg kælede for den og den blev større og større. Uhhmm hviskede onkel. Jeg stoppede og lyttede, nej han sov heldigvis stadig. Jeg lukkede min hånd omkring den og gned forsigtigt på den. Den blev helt stiv. Wooww hvor er det frækt, tænkte jeg og gned stille på den. Jeg var fuldstændig liderlig og måtte smage hans store pik.

Jeg trak dynen af og satte mig på knæ. Onkel trillede om på ryggen. Jeg sad helt stille. Han sov stadig. Jeg bukkede mig ned og lod min tunge lege med hans pikhovede. Der kom lidt sperm ud, som jeg glædeligt slikkede i mig. Jeg begyndte igen forsigtigt at gnide på den, mens jeg suttede ham. Jeg var nu så liderlig, at jeg var fuldstændig ligeglad med om han vågnede. Onkel gav sig lidt og små støn undslap hans læber.

Satte mig overskrævs på ham og styrede hans store pik mod min hungrende stramme stjerne. Jeg kiggede på hans ansigt, da jeg gled ned over pikhovedet. Onkel slog øjnene op og jeg gled længere ned over ham. Ååååhhh hvor er du dejlig Lasse. Jeg har mange gange drømt om dig. ØØØJJJJ hvor er du stram. ÅÅÅHHHH. Jeg gled helt ned over ham. Det gjorde en smule ondt. Jeg sad stille et øjeblik. Nøøøjjjhhh hvor er du stor onkel…Din store pik fylder hele mit stramme hul…Åååhhh.

Jeg begyndte forsigtigt at glide op og ned, mens jeg stønnede…Er det dejligt onkel?…Elsker du at kneppe din liderlige nevø?…Knepper jeg bedre end ham på p-pladsen onkel… Jeg var så liderlig! Jeg red ham hurtigere og hurtigere. Jeg skreg min orgasme ud. Spermen sprøjtede ud over onkels bryst og ansigt.

Jeg faldt ned over ham, stadig med hans store pik oppe i mig. Onkel tog mit ansigt i hans hænder og kiggede mig dybt i øjnene. Du er verdens dejligste dreng og aldrig nogensinde er jeg blevet redet så godt. I guder hvor er du dejlig! Han begyndte at tungekysse mig, mens hans hænder klemte hårdt om mine små stramme baller. Han slyngede benene ud over sengekanten og rejste sig, stadig med pikken oppe i mig. Jeg slyngede benene omkring ham. Han gik hen til fodenden og lagde mig ned på sengen.

Han lå mine ben op på hans skuldre da han sad på knæ på gulvet og tog fat om mine lår. Han bankede hårdt pikken i bund. ÅÅÅÅHHHHHHH skreg jeg. Han kneppede mig hårdere og hårdere. Hver gang klaskede hans store nosser mod min lille røv.
Historien fortsætter under reklamen

Onkel stønnede højere og højere. Pludselig spændte hans pik og han skreg hans orgasme ud. Det var den vildeste følelse, da han pumpede alt hans dejlige sperm op i mig.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

4 kommentarer

  1. Bi-Young/Old-Incest-Lover

    31/12/2024 kl 19:47

    Onkel & Nevø, eller “Onkel” og nevø er så

    himmelsk deilig! Sikkert mange av dine lesere

    som også ELSKER SEX! ;-))

    0
  2. Præsten

    29/10/2024 kl 14:14

    Du har gjort det igen, en fantastisk god historie.

    5+
  3. Slave

    29/10/2024 kl 5:14

    Kom to gange. Super go glæder mig til de næste mange afsnit

    10+
  4. Jøsse

    28/10/2024 kl 23:07

    Fræk fortælling, bare jeg havde haft sådan en onkel da jeg var 13

    10+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *