- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Husbestyrerinden og hendes datter 3
Mon ikke din datter ved, hvad der gør dig brunstig, din so, griner bondemanden og griber moren i håret

Forfatter: Bizarr
Der vil specielt i dette afsnit blive beskrevet fantasier om meget kinky ting involverende dyr……så hvis det ikke tænder dig, spring afsnittet over.
Da moren og pigen kommer ud fra badet, kalder bondemanden på dem inde fra stuen.
Nå, skal vi ikke hygge mere i stalden, spørger moren skuffet, for hun havde set frem til at få mere dyrepik.
Jo, men du ville jo gerne vide noget mere om, hvad der tidligere er sket her på gården, griner han og klapper med hænderne på sofaen som tegn til, at de skal sætte sig på hver side af sin tykke, nøgne, behårede krop, hvor hans tykke, rejste jern står op mellem de kraftige, spredte lår, og foran sofaen står et stort tv.
Det ser da også hyggeligt ud, siger moren og dirigerer datteren hen den ene plads og sætter sig selv på den anden side af ham, og da de begge kigger på tv-skærmen, stirrer de bare på, hvordan en lille pige ligger på knæ bag en stor hanhund og holder om den enorme knude og suger på pikken som på en kæmpe slikkepind.
Åh, hvor ser det frækt ud, er det din hund, fniser pigen i sofaen.
Ja, og ham skal du nok få lov til både at slikke og blive kneppet af, griner bondemanden og nærmest skubber hendes mor ned på gulvet.
Kom så, din beskidte so, sut min pik, grynter han.
Ja, du er en liderlig, beskidt so, griner pigen, mens moren rødmer, men adlyder og lægger sig på knæ mellem hans skrævende lår og griber om hans store pik og trækker ned i huden, så hovedet svulmer endnu mere.
Åh, lille skat, du må ikke kalde mor sådan noget grimt noget, hvisker hun med en stemme, der viser, hvor meget det gejler hende op.
Mon ikke din datter ved, hvad der gør dig brunstig, din so, griner bondemanden og griber moren i håret og tvinger hendes mund ned over jernet, så hun spræller og kæmper imod, og med hænderne på hans tykke lår prøver at komme fri, mens der står slim ud af munden på hende.
Ja, bliv ved, griner datteren og glider ned på gulvet og knæler bag morens fede røv.
Nu skal du se hende blive vild i fissen, griner hun og knytter sin lille næve og gnubber den op og ned mod morens dryppende skræv, som giver efter, så hun kan presse hånd og underarm længere og længere ind i morens underliv, mens hun sitrer over hele kroppen, og der kommer halvkvalte lyde fra hendes mund.
Nej, du må ikke, stop nu, klynker moren, da han et øjeblik lader hende få pikken ud og trække vejret.
Hold nu op, mor, du er jo vild med at blive fistet, griner pigen og knepper hårdt og dybt med hånden og det meste af sin underarm.
Ja, jeg ved det godt, jeg er en brunstig sofisse, nærmest skriger moren, mens det smasker fra hendes udspilede fisse, og manden nyder at høre hende skrige op og holder bare fat i hendes hår, mens pigen får hende til at komme i en udløsning, der gennemryster hele hendes tykke krop.
Sådan kan hun li det, griner pigen og trækker sin snaskede hånd ud.
Åh du er forfærdelig, fniser moren, tænk nu på, hvad du har vist den flinke bondemand om din stakkels mor, nu vil han sikkert gøre alle mulige, grimme ting ved mig.
Ja, det er skrevet bag øret, men nu skal jeg lige have tændt for en livesending til nogle venner, der venter på noget andet, griner han og ser på pigen, kan du imens gå hen og åbne den dør derhenne.
Og hun skynder sig at komme på benene og går hen og åbner døren, og ind nærmest farer en stor Grand Danois, som både vil slikke hende i tissekonen og moren i hendes dryppende morfisse.
Nej da, sikke en stor hund, griner moren og prøver at holde den ivrige hund, så hun kan massere dens pikpose, sådan en her har tit sådan en kæmpestor pik.
Ja, det ved jeg godt, det har jeg da set på min iPad, fniser datteren og ser på bondemanden, må jeg godt sutte på den.
Du og din mor skal begge sutte ham, griner han og har et cam i hånden og tager med den anden hånd fat i hundens halsbånd.
Og selv om hunden er ret overgearet, ved den også, hvad der skal ske og prøver at stå stille mens moren og datteren knæler bag ham, og moren trækker hans jern tilbage mellem hans bagben, hvilket får jernet til at blive endnu større og tykkere, og så bliver det ellers på skift og samtidig kysset, slikket på og suttet langt ind i deres munde, mens savl og hans presperm løber ud af mundene på dem, mens bondemanden har cam’et helt hen ved deres ansigter og munde.
Ja, det er godt, mine venner er meget begejstrede, griner han og klapper moren i røven, men nu vil de se ham bedække dig, mens din datter hjælper ham på plads i din tævefisse og masserer hans klunker.
Åhhh jaaa, jeg vil have hans store, tykke hundepik, grynter moren og lægger sig straks med sin fede røv i vejret, og straks er han klar og bestiger hende og klemmer forbenene sammen om hende og støder vildt med bagkroppen, og pigen griber om det stødende jern, og efter et par stød borer det sig med et ind i hendes mor, som stivner og nærmest hyler, da den enorme rodknude igen og igen bliver presset mod hendes klistrede skræv og for hvert stød kommer længere og længere ind, indtil den er låst fast i hende, og hun mærker, hvordan dens varme sperm breder sig oppe i hendes underliv, og hunden sitrer for hvert sprøjt, og pludselig mærker hun sin datters lille hånd glide ind mellem hundens bagben og hendes lår og helt om til hendes dunkende fisse og stive klit, som hun med sine små fingre gnubber på, så moren ryster mere og mere over hele kroppen, og snart går tævefissen på hende under klynken og grynten og efterlader hende hivende efter vejret.
Åhhh, du er så dejlig fræk, lille skat, fniser hun, og da hun uvilkårligt slapper af i fissen, glider knuden ud af den med et svup, og hundespermen siler ud af hende og ned på gulvet, og hunden lægger sig og begynder at slikke sin klistrede jern ren.
Få ham op at stå, jeg vil se tøsen sutte den, griner bondemanden, og moren skynder sig at komme op på knæ og få hunden op at stå, og som en allerede erfaren hundepiksutter lægger pigen sig på knæ bag den og fisker den stadig stive pik bagud mellem dens bagben og bøjer sig frem og tager den langt ind i sin lille mund, mens bondemanden filmer i nærbillede, hvordan spyt og hundesperm løber ned ad hagen på hende.
Hvor er du dygtig, griner han, og nu er den vist helt ren, og nu skal vi have filmet noget perverst med din mor, for jeg tror, hun vil gå helt amok, og jeg har lovet en ven at filme sådan en scene.
Gud, det lyder altså slemt, stammer moren, både nervøs for, hvad hun nu skal udsættes for, og med en dunken i underlivet af spænding, fordi det tænder hende at skulle være genstand for en fremmed mands ønsker om at se noget ekstra perverst.
Jeg er sikker på, du vil nyde det, specielt fordi det bliver din datter, der knepper dig med den, griner bondemanden, og nu lægger du dig på ryggen på halmballe.
Og han tager datteren i hånden og fører hende ind i et andet rum, mens moren med bankende hjerte lægger sig med spredte ben på den store halmballe.
Lidt efter kommer de tilbage, og moren gisper efter vejret og vil rejse sig, da hun ser, at pigen kommer stolt smilende, bærende på en stor, levende ål i sine små hænder med handsker på, så hun kan holde fast i den vridende ål, som har fået trukket et kondom ned over hovedet.
Nej, nu stopper I, det må du ikke, lille skat, det er for ulækkert, trygler moren og ser med væmmelse på den store, vridende ål.
Men mor, han har jo lovet en ven at filme, mens en lille pige knepper sin mor med sådan en, griner pigen nærmest triumferende og stiller sig mellem morens vidt spredte, tykke lår, som hun på én måde har lyst til at klemme sammen, så hun ikke får den forfærdelige ål ind i sig, men samtidig dunker hendes underliv af lider, fordi det er så bizart og perverst og ophidsende, og selvfølgelig vinder liderligheden, og hun vipper alt for indbydende med underlivet, mens datteren langsomt gnider det spidse ålehoved op og ned mellem morens klistrede fisselæber, og bondemanden filmer både hele scenen med dem begge i fuld figur og meget tæt på fissen og ålen, hvis hoved efterhånden forsvinder mellem de fede fisselæber.
Og moren klynker og stønner og sitrer mere og mere i kroppen, mens pigen presser mere og mere af det tykke, vridende bæst ind i hendes underliv, og da bondemanden er tilfreds, grynter han, at så skal hun pule sin perverse mor hårdt og hurtigt med den, og det gør hende helt vild.
Åhhhh jaaaa, du skal give din perverse mor så meget ålepik, stønner hun hæst, knep mig langt ind i min perverse fisse med den, det er så vildt, som den vrider sig, og jeg er vild med, at der kommer til at sidde mange perverse mænd rundt omkring, der onanerer deres store jern og sprøjter af bar brunst, mens de ser min lille pige pule sin mor med den.
Og hendes liderlige ord og tanker er for meget for hende, og pigen fornemmer det og knepper hurtigere og dybere, og moren løfter dirrende underlivet op, så hun nærmest står i bro på halmballen og udstøder hæse nydelsesskrig, mens orgasmekramperne får hende til at ryste over hele kroppen, indtil hun falder slapt sammen og hiver efter vejret, og pigen langsomt trækker den slimede ål ud og rækker den til bondemanden, som lægger den i en spand, hvor den snor og vrider sig.
Du er sandelig en lille, dygtig tøs, griner han og ser på moren, som er ved at falde til ro efter den voldsomme udløsning, synes du ikke osse, at din datter er dygtig til at ålekneppe dig.
Åhhh, du er sådan en slem, pervers mand, når du får hende til at gøre den slags ved mig, fniser hun.
Ja, du er vild med de perverse ting, der kan opleves her på gården, griner han, og nu er det vist din datters tur, kilder det ikke slemt i tissekonen på dig, lille pige.
Jo, det var så dejlig frækt at kneppe mor med den, og måske vil din ven også se en lille pige få ål i tissekonen, fniser hun, mens moren først ser chokeret på hende og et øjeblik efter med et lystent smil.
Ja, skal han ikke se en pervers pædomor kneppe sin lille datter med den, du kan jo høre, den lille liderunge er vild efter at prøve det, siger hun og smiler til ham.
Jo, og jeg kan også høre en liderlig mor tigge om at få lavet en pervers optagelse af det, som hun vil have mig til at vise til andre mænd, ikke osse, griner han og giver moren et par handsker i hendes størrelse.
Jo, det er forfærdelig pinligt, hvisker hun rødmende, mens hun trækker handskerne på, og han lægger pigen på ryggen på halmballen.
Ja, men du nyder det jo din liderlige mær, griner han og holder spanden med den vridende ål hen til hende, og hun griber om den med den ene behandskede hånd, mens hun med den anden skubber kondomet på plads, så det sidder stramt om det spidse hoved med munden, der åbner og lukker sig.
Og han begynder at filme det, mens moren tungt åndende gnider hovedet på ålen op og ned mellem pigens små, bløde skamlæber.
Hun vrider sig og griner.
Åh, hvor den vrider sig, fniser hun.
Ja, den vil langt ind i dig, lille skat, hvisker moren og presser på, så det spidse hoved forsvinder ind i tissekonen.
Åhhh jaaa, det kilder vildt, når den vrider sig, gisper pigen og spreder sine små ben endnu mere og løfter og bøjer dem, så tissekonen ligger endnu mere blottet, mens moren fortsætter med at presse ålen længere og længere ind i hende, og han filmer både tissekonen og pigens nydende udtryk i ansigtet og morens næsten af lider fordrejede ansigtsudtryk, og man kan hør hendes gispende åndedræt.
Og nu knepper du din lille datter hårdt med den, kommanderer manden og zoomer ind på, hvordan moren kører den tykke ål ind og ud af pigen, som klynker højere og højere og dirrer over hele sin lille barnekrop, og det får bare moren til at kneppe hende hurtigere og dybere, og den lille vrider sig rundt på halmballen og udstøder snart små, halvkvalte skrig af bar nydelse, indtil hun pludselig stivner og ryster over hele kroppen, mens ålen giver hende en udløsning, der efterlader hende slapt liggende, men med et saligt smil, mens moren trækker ålen ud, smider den i spanden og bøjer sig ned over pigen og tungekysser hende, så det smasker, for pigen gengælder ivrigt hendes våde kys.
Åh, det var så dejligt, mor, fniser pigen, og nu skal en masse mænd se dig kneppe mig med den grimme ål.
Historien fortsætter under reklamen
Ja, og de vil blive så liderlige af at se det, griner moren, inden han siger, de skal gå i bad, så de ikke lugter af alle de perverse ting, de har gjort, og som er blevet gjort ved dem……..
Måske bliver historien ikke længere, det vil afhænge af jeres interesse😊😉
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER







ole0409
11/11/2024 kl 10:09
Vi mangler jo en hel del om besøg af flere gæster, måske både kusser og pikke og bi og hetero. Men ellers var det en dejlig fortsættelse, og som sædvanlig gav det en dejlig liderlig ståpik. Tænker på, hvordan din pik opfører sig under skriveriet – du må jo næsten have stort behov for at få udløst trykket, ligesom os andre.
BiAnita49
12/10/2024 kl 20:05
Mer vil have Mer perverse historierpgså gern hvor moren bliver overpisset af datteren og evt en so
rene rasmussen
01/10/2024 kl 16:32
hvad med at de også for noget heste pik smiler frækt
tomas
18/04/2025 kl 9:40 - som svar på rene rasmussen
hejsa bizarr,du skriver dejligt frækt og jeg tænker også på hvordan din pik er under dit skriveri,smiler frækt
lækkert med ål oppe i deres fisser,jeg har set det i animalsex film,det giver mig vildt stiv pik og hvad med en fisk og en hestepik?
jeg håber du skriver mere
og dejligt de bliver filmet
Just me
25/09/2024 kl 11:29
Den er vildt god. Dejligt som du får datteren til at gøre ting ved hendes mor. Måske et kapitel mere hvor moderen slikker datteren ren efter nogle dyr og datteren fister morderen igen efter ornen har bedækket dem begge igen. Ålene er vildt frække og sproget 👍
Bizarr
25/09/2024 kl 13:01 - som svar på Just me
Uhm det er altid en fryd at læse dine kommentarer her, og det går da lige ned i jernet på mig at læse dine perverse ideer til, hvad de skal gøre ved dyrene og omvendt😛😛
Du gør i hvert fald noget for at få mig til at tænke i, om mor og datter skal opleve flere perverse ting🙂
Stadig mailafholdende??🙂
Vh Bizarr