Svigermor er min slavetøs del 19

Dominaen tog en læderpadel og slog Elke hårdt på fissen. Elke hylede og fik en ringgag i munden.

Forfatter: Aamand

Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen

Jeg kom hjem og gik næste dag i gang med at finde materialer til mit projekt. Der tikkede en SMS ind fra Tøsen. Hun stod i et hvidt sæt undertøj og strømpeholder. Et nyt billede, men denne gang et sort sæt. Hun så lækker ud. ”Jeg gik ned til Elke i sexshoppen og spurgte om hun havde lyst til at gå ud og handle ind til mig. Der var ikke travlt, så hendes kollega, sagde det var Okay. Vi spiste sammen og hun spurgte om jeg ville hjælpe hendes veninde, som var Domina, med at misbruge Elke”.

Hun var blevet en hel sexmaskine, min Tøs. ”Du sagde at jeg selv måtte bestemme her i Amsterdam, så jeg gik med hende hjem. Hun havde skrevet til hendes herskerinde. Dominaen og jeg satte os i sofaen og Elke blev beordret til at strippe. Hun blev sendt ind i soveværelset for at forberede tingene. Vi gik ind og der var snor i alle fire hjørner af sengen. Elke måtte lægge sig på ryggen og blev bundet stramt, med spredte arme og ben. Dominaen tog en læderpadel og slog Elke hårdt, lige på fissen. Elke hylede og fik en ringgag i munden. Hun blev ved med at slå til Elkes fisse var rød og ophovnet. Hun fandt en stor Strapon dildo frem og gav mig. Mens jeg spændte den om mig, fortsatte hun med at slå på Elkes bryster. Jeg fik at vide jeg skulle voldtage Elke med Dildoen. Det må have gjort ondt, for hun var jo fuldstændig ødelagt mellem benene. Den var stor og Elke jamrede igennem gaggen. Dominaen pressede mig i bund i Elke. Jeg kneppede hende og Elke kom hurtigt. Jeg tog hendes ringgag ud og vi kyssede, mens jeg fortsatte med at kneppe hende, lidt blidere. Jeg blev slikket til orgasme, mens at Dominaen fortsatte med at mishandle Elke på forskellig vis.”

Det var liderligt at læse Tøsens beretning. Nu kunne jeg godt have brugt hende her. Der kom et billede mere. Elke lå på sengen og med en gag i munden. Jeg kunne kun kende hende, fordi jeg havde set hende før. Det kunne bruges til Tøsen. Så var hun ikke så nem at genkende. Jeg ville offentliggøre Tøsens billeder. Dels for at ydmyge Tøsen, men også for at glæde, en masse mænd. Jeg havde hentet materialer til en form for Gabestok, jeg ville lave. Jeg skar hul til Tøsens hoved og til hendes hænder. Den skulle være til at gå med, så jeg kunne slæbe hende rundt i den. Jeg satte kroge i hver ende, så den kunne spændes fast også. Jeg havde fået fat i et par sofaer og nogle lænestole, jeg satte i en halvcirkel. Så man kunne se hvad der skete foran dem og det passede med en stor Tv-skærm jeg ville købe. Jeg kontaktede en kammerat som solgte overvågningsudstyr og fik monteret skjulte kameraer overalt. Der ville ikke være nogle skjulte hjørner. Bortset fra mit teknikrum, som jeg kunne se alt i og optage og klippe. Jeg fik hver dag billeder fra Tøsen, hvor Tjeneren tog et billede af hende, når hun sad og ventede på kunder. Den først morgen skrev hun til mig. ”Tre nye kugler og 1000 euro. Der var special ønsker, en endefuld til mig”. Efterfulgt af en Smiley. Næste morgen kom flere billeder. Et hvor hun sad og var klar til nye kunder. Men også et hvor der løb sæd ud af hendes fisse og ned af benene. Det lignede bordet i baren. Hun skrev. ”Jeg skal strippe i baren, når den er lukket og han vil kneppe mig bagefter. Jeg må ikke tage mit tøj på, når jeg går op på værelset. Det er så frækt”.

Vi blev færdige med at trække alle kablerne og fik testet udstyret. Min kammerat spurgte mig, ”hvad skal du bruge det til, det er jo ikke for indbrud?”.

”Nej. Du skal nok få lov til at se hvad det er til, senere”. Grinte jeg til ham. ”Jeg har fået nogle små kameraer, til at teste. De fylder ikke mere end en lille knap. De skal styres fra din telefon, med en rækkevidde på et par hundrede meter. Måske du også kan bruge dem?”. Jeg fik straks en ide. Tøsens halsbånd. De så ud som en lille knap, meget diskrete. Der kom et nyt billede fra Tøsen. Denne gang var det hendes mund og hendes røv, der var fyldt med sperm. ”4 kugler og 1200 euro”.

Jeg var i en genbrugsbutik og fandt et par gamle senge. En jernseng med tremmer i hovedgærde og i fodenden. Der var gyldne kugler på hvert sengehjørne. Den ville være god til at binde hende fast i. Den anden var en flad sengebund, med en madras. Så kunne man komme til fra alle sider. Jeg fandt et stort klædeskab også og en kommode med fire store skuffer. Der skulle være plads til Tøsens legetøj. Et par sofaborde og en stor skærm. Jeg lavede et kors, som blev skruet fast i væggen og en buk, som hun kunne blive lagt hen over. Toilet og bad, blev renoveret. I det ene hjørne af lokalet, var der et afløb. Det rensede jeg og gjorde klar. Det kunne bruges til urinlege, når Tøsen skulle skylles af. Jeg fik hver dag billeder og enten tre kugler, eller fire. Det svingede lidt. Den tredje dag fik jeg et nyt billede. En fisse der var fyldt med sperm. Ikke Tøsens, kunne jeg se, der var ingen tatovering. Det næste billede viste Tøsen slikke fissen ren. ”Det er den kvindelige tjener i aften. Hun tog hendes ven med i Baren. Jeg måtte strippe igen for dem og slikkede dem begge klar til at bolle hinanden. Han blev stiv igen, da jeg rengjorde ham, så han tog mig i røven også”. Det lød godt alt sammen. Hun fortsatte. ”Det meste er blevet filmet, så du kan se det senere”. Hele ugen gik sådan og fredag aften var den sidste dag, der var konference. Tøsen skrev. ”Jeg har tjent godt til dig og jeg er ikke alt for øm endnu. Jeg savner ikke tissemand, håber du klarer dig, nu jeg ikke kan tage trykket for dig?”. Jeg skrev tilbage. ”Jeg tænker jeg kører ud til Laila på Bordellet. Hun kan tage trykket for mig”.

Jeg havde ikke haft behov for andre kvinder før. Men jeg kunne godt mærke at jeg trængte til en kvinde. Laila kunne bruges og måske vi kunne finde ud af nogle ting sammen, som Tøsen skulle bruges til. Jeg ringede til Bordellet. Laila var der og sagde hun ikke arbejdede om lørdagen. Men hun kunne undtagelsesvis køre Escort, til mig. Da hendes aftale var blevet aflyst. Det passede egentligt fint. Hun fik adressen på fabriksbygningen og ville komme omkring 20-tiden. Det ville give mig mulighed for at tjekke kameraer og udstyr. En ting jeg nok ville glemme at informere Laila om. Der kom en ny SMS fra Tøsen. ”Baren er egentligt lukket i aften, da de har haft travlt hele ugen. Men min ”Alfons”, har bedt mig komme derned i aften. Jeg vil få en pæn slat penge, har han lovet. Jeg er lidt spændt. Han har fået at vide at det er sidste aften. Jeg vil gemme lidt til dig også”. Hun sendte en Smiley og et hjerte.

Det lød godt. Jeg var oppe på mere end 6000 euro nu og så lidt mere i aften. Det var blevet til 18 kugler i alt. Det kunne hurtigt blive til en halskæde også. Tøsen fortalte mig senere om aftenen. Det havde været hårdt, men frækt. Tøsen måtte indrømme at hun tændte på Dominans. Hun havde taget hendes røde Hotpants på og den tilhørende Corsage. Der havde siddet tre mænd og tjeneren, da hun kom ned i den lukkede bar. Der havde været almindelig tilfredshed med hendes påklædning. Tjeneren præsenterede mig på hollandsk, så jeg vidste ikke hvad han sagde, men mændene kunne lide det. Han bad mig om at strippe for dem, jeg vendte min røv til dem da jeg skulle trække min G streng ned. Jeg hørte en bifaldende mumlen. Jeg skulle stille mig med spredte ben og armene over hovedet. ”Fortæl dem, hvad de må og hvad du kan lide, så må vi jo håbe det svarer til hvad jeg sagde”.

Den var svær. Jeg ville gerne have det hårdt, men jeg ville jo heller ikke ødelægges. Jeg har været liderlig hele ugen, ved tanken om de ting jeg gør. Jo flere orgasmer jeg fik, jo mere liderlig blev jeg. De pegede på min fisse, jeg kunne mærke det løb ned af mine ben. Jeg sagde på engelsk til dem. ”Jeg har tre huller I kan bruge, jeg kan lide det hårdt, men jeg vil ikke have tæsk. Men mærke at jeg bliver brugt”. De rejste sig og snart havde jeg hænder og fingre overalt. En tog hans bælte af. Jeg var bekymret for om han ville slå med den. Men hen tog en stol og pressede mig brutalt ned på den. Mine arme blev presset om bag stolen og han brugte remmen til at fiksere mig. En borede en finger op i min fisse og de andre mishandlede mine bryster. De blev æltet og klemt. Jeg fik et par lussinger og mine bryster fik også en del. Jeg fik en pik i munden og snart måtte jeg give dem alle Blowjobs. Det løb ned af mig. De havde ikke holdt igen med at drikke undervejs. Jeg håbede de kunne blive ved at have stive pikke, der er ikke noget ved en halvfuld mand, med en halvstiv pik. Tjeneren sagde noget og jeg blev trukket op og slæbt med ind bagved og op på et værelse. De smed mig på sengen og nu blev jeg kneppet godt og grundigt. Snart var begge mine huller fyldt igen. Jeg blev taget Doggystyle, hvilket gav dem mulighed for at give mig en endefuld. De kunne alle godt lide at slå mig mens de kneppede mig. Jeg fik nogle gode orgasmer. De begyndte at blive færdige og Tjeneren sagde noget til dem.

Jeg blev løftet op igen og slæbt ud på badeværelset. Denne havde et badekar og jeg blev lagt ned i den. Nu forstod jeg hvorfor de havde drukket så tæt hele aftenen, ingen havde været på toilet endnu. Det fik jeg så ”glæde” af. 4 mand der overpisser en, giver en del urin. Jeg var smurt ind i sæd og nu urin. De havde lukket for afløbet, så jeg lå der i al den urin. Jeg måtte slikke dem alle sammen rene for urin bagefter. De gjorde sig klar til at gå. Tjeneren sagde jeg skulle blive liggende. Jeg kunne høre døren gå og at mændene gik. Pludselig hørte jeg en kvinde. Det var den anden tjener der kom ind. Døren blev låst, hørte jeg og hun kom ud til mig. Hun strippede uden et ord og stillede sig op på kanten af badekarret. Jeg skulle åbne min mund og hun pissede mig ned i munden. Hun havde også været trængende, min mund blev fyldt og det løb ned af mig. Jeg skulle gøre mig ren og komme ind til hende bagefter. Hun lå nøgen og legede lidt med sig selv. Jeg kravlede ned over hende og begyndte at slikke hende. Jeg kunne jo godt regne ud hvad jeg skulle. Hun væltede mig om på ryggen, da hun var kommet.

”De har været lidt hårde ved dine bryster”. Hun legede med dem. Jeg var stadig liderlig, så det gjorde ikke så ondt endnu. Men jeg vidste de ville være ømme i morgen. Jeg blev vendt om og hun kærtegnede. Min røde røv. Hun slog mig hårdt et par gange og satte hendes hånd mellem mine ben. Hun trak den ud og snuste til den. ”Du er jo liderlig”. Lød det. Hun tog en tube med glidecreme og smurte hendes hånd ind. Jeg blev trukket op på knæ og hun stak hendes fingre i min fisse. Snart havde hun hele hånden inde og begyndte at kneppe mig med den. Hun pressede den længere ind hele tiden.

Hun tog min klitoris i mellem hendes fingre, med den anden hånd. Hun klemte og nulrede den og det bragte mig over kanten. Jeg fik den største orgasme, i lang tid. Jeg faldt sammen i sengen. Hun trak hendes arm ud og lagde mig ind til sig. Vi lå der og holdt om hinanden og kyssede lidt. Jeg er ikke lesbisk, men det var dejligt. Hun spurgte om det var den sidste aften. Da jeg jo havde værelset en uge endnu. Jeg sagde til hende at jeg havde flere ting jeg ville nu og derfor ikke ville lege Luder mere. Men jeg lovede hende at jeg gerne ville have et besøg af hende, men kun til lidt blid sex. Hun kyssede mig på munden og stak hende tunge ind og legede med min. ”Det vil jeg holde dig op på”, sagde hun og smilede. Vi rejste os og forlod værelset. Jeg gik nøgen ned i baren igen, for at finde mit tøj. Det lå hvor jeg havde smidt det. Men min G-streng manglede. Der var en der ville have en souvenir. Jeg listede op på mit eget værelse og faldt i en tiltrængt søvn.

Dette fik jeg selvfølgelig først fortalt, da hun kom hjem. Men hun havde fået 1500 euro ud af det. De to tjenere fik det jo gratis. Så nu blev det til 21 kugler.

Der kom en bil forsigtigt rullede ind af porten, kunne jeg se. Det var Laila. Jeg gik hen til døren og vinkede til hende. Hun kørte hen og parkerede foran døren. Hun steg ud. Hun så heller ikke værst ud. Stramme leggings og en kort top, som knap dækkede hendes bryster. Vi kom ind og hun stak hende hånd frem. ”Lad os ordne betalingen først”. Ja, selvfølgelig. Jeg var jo ikke vant til at skulle betale. Det er rart med sin egen lille Luder. Hun fik de aftalte 2000 kr. Jeg bød hende ind i en af sofaerne. ”Vil du se en film med Tøsen?” spurgte jeg. ”Har du film med hende?”. ”Masser, hvad har du lyst til?”.

”Måske, noget lidt Kinky”. Jeg fandt den første frem, hvor Tøsen var bundet til stubben og blev kneppet af hendes hund. Laila så fascineret på det. Så fandt jeg filmen fra kælderen, hvor naboen og hans venner havde misbrugt Tøsen. Laila var blevet liderlig. Jeg trak hendes Leggings af hende og satte mig foran hende og slikkede hendes fisse, mens hun så film. Hun fik en sprøjteorgasme. Hun trak mig op og fik mine bukser af mig. ”Knep mig”, lød det. Jeg stak min pik ind i hende. Hun var godt smurt. Hun trak mig helt ind med hendes ben, hun satte om min krop og låste mig fast. Jeg holdt ikke længe og snart kom vi begge to. Jeg trak hendes top op og kælede for hendes bryster. ”Er hun er rigtig slavetøs?”. ”Ja. Jeg har en kontrakt med hende. Hun kan lide at blive domineret og misbrugt. Gerne lidt hårdt, også”. Laila kiggede lidt rundt. ”Hvad er det her for et sted?”.

”Det er et sted jeg har lavet, så jeg har et sted til at kunne misbruge Tøsen, på forskellig vis. Vil du have en rundvisning?”.

”Ja, gerne. Jeg vil også skylles ud. Jeg glemte du skulle bruge kondom. Jeg er jo ikke en hobby luder. Men professionel”. Smilte hun. Jeg viste hende ud i omklædningsrummet, hver der var en bruser. Hun blev klar og vi gik nøgne rundt og kiggede. Hun var også en flot pige, men manglede Tøsens faste og veltrænede krop. Tøsen var mindst ti år ældre, men det ville man ikke kunne se, hvis de stod ved siden af hinanden. ”Hvorfor kontaktede du mig, når du har din egen Luder?”. Jeg grinte stort. ”Vi var i Amsterdam og der skulle være en kongres i denne uge. Så hun er travlt beskæftiget med at tjene penge til mig. Tjeneren på hotellet, har fået lov til at være hendes Alfons denne uge. Han misbruger hende sikkert også. Hun er jo ikke professionel, så hun er populær, da hun ikke forlanger kondom”.

Vi nåede hen forbi hjørnet med risten. ”Det her er til urinlege, havde jeg tænkt. Tøsen er ikke så vild med det. Men det er noget jeg bestemmer. Har du lyst til noget at drikke?”. Laila nikkede. ”En sodavand. Jeg skal køre”. Jeg fandt drikkevarer frem og vi satte os igen i sofaen. Laila tog min pik i hånden og legede med den. Det virkede og jeg blev stiv. ”Du skal jo have noget for dine penge”. Nu var det hendes tur til at lægge sig på knæ. Hun slikkede mine nosser og mit skaft, mens hun fortsatte med at gnide mit pikhoved. Jeg kom snart ud over mig selv. Hun fortsatte blidt med at køre hendes hånd op og ned af min pik. ”Nu havde det været rart med min Tøs. Hun slikker jo ren bagefter”. Laila lo. ”Ja, men så må du jo lade det sidde”. Jeg kælede lidt for hendes bryster og nulrede hendes brystvorter. Hun skubbede mig væk. ”Jeg plejer ikke at få orgasme med min kunder. Det gemmer jeg til min ven. Men det var dejligt og frækt”. Hun fortsatte, mens hun klædte sig på. ”Vi har af og til ledige vagter, hvis du mangler penge. Din Tøs vil være en populær pige”.

”Nu må vi se”. Sagde jeg. Laila kørte og jeg lukkede porten og gik ind for at se filmen jeg havde optaget. Det var lidt justeringer, men ellers kunne man se alt. Der var en grund til at jeg havde lavet en rundvisning. Der var ikke meget, der ikke blev optaget. Jeg pakkede sammen og tog hjem. Dorte havde skrevet en længere mail. Der var stadig problemer, men hendes far ville komme hjem inden to måneder. Hun bad mig også om at kigge på et hus, hun og hendes far havde fundet. Det lå på vejen bag forældrernes hus, men åbenbart med have op til hinanden. Jeg svarede at det var trist med alle de problemer og at jeg savnede hende. Mærkeligt nok, så savnede jeg hende lidt. Også hende modvillige sex. Det gik jo så også kun fordi hendes mor havde ofret sig for mig.

Næste dag fik jeg en MMS fra Tøsen. Hun lå nøgen og med spredte ben i sengen. ”Se her er din misbrugte Tøs. Jeg er rød over det hele og min fisse trænger til en lille pause. Selvfølgelig kun hvis du tillader det?”. Jeg lå lidt og nød synet. ”Du har været en sød pige. Så du har lov til at gøre lige hvad du har lyst til, indtil vi ses næste fredag”. Tøsen sendte en Smiley og et hjerte og et kys. Jeg vidste ikke helt hvordan jeg skulle tolke det. Jeg kørte ud til det hus, som Dorte havde omtalt. Det var et stort 2 etages hus, med kælder. En gammel Patricier villa. Det var til salg og stod tomt. Så jeg gik ind i haven og rundt om huset.
Historien fortsætter under reklamen

Ganske rigtigt. Svigerfars hus lå lige bagved. Der var mindst tyve meter, fælles hæk. Perfekt, så kunne Tøsen give mig en diskret aften guffer, inden vi gik i seng.

Læs næste afsnit

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

1 kommentar

  1. Kurt

    07/05/2025 kl 8:51

    Igen en særdeles skøn og fræk inspirerende læsning, som jeg sætter meget stor pris på!

    0

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *