- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Fantasien der blev til virkelighed
Jeg havde altid haft en fantasi om at slikke en pik, men ikke bare en hvilken som helst pik. Pikken skulle tilhøre en ældre mand.
Forfatter: Petgel
Jeg ved ikke, hvorfor det forholdt sig sådan, men hver gang jeg onanerede inde på mit værelse (jeg var 18 og boede stadig hjemme), så sprøjtede jeg helt sindssygt meget når jeg tænkte på at have sådan en stiv gammel pik i munden og mærke, hvordan den voksede i munden på mig og når fantasien nåede sit klimaks og den gamle pik skulle til at sprøjte tog jeg den ud og spillede op og ned af det svulmede hoved lige indtil der væltede sperm ud. Jeg ville se, hvordan svulmelegemerne arbejdede og pumpede sæd ud, og til sidst tog jeg pikken i munden igen og slikkede den ren.
Det var sådan en eftermiddag, disse ovenstående tanker var i mit hoved. Jeg lå på min sovesofa og kørte pikken inde i mine underbukser. Det var hvis der skulle komme nogen ind på mit værelse, så ville jeg ikke side med pikken ude. Pikken var blevet ganske stor og jeg lå bare og lavede bollebevægelser og hev løs i den. Jeg nussede glansen, der var helt blottet, og pludselig fik jeg den idé at ringe til træfpunkt. Jeg havde prøvet det nogle gange før, uden at jeg havde haft heldet med mig. Der havde jeg været før genert til at give mig til kende. Jeg havde bare ligget og onaneret til det, der blev sagt på linjen. Det var mest mænd, der ringede ind, men de var alle for unge i stemmen til at jeg turde sige noget. Denne eftermiddag skulle det vise sig at være anderledes. Jeg ringede op, men havde først tjekket om der var nogen hjemme og det var det heldigvis ikke. Vi havde jo kun fastnet dengang i 80érne og oveni købet to telefoner, så jeg ville ikke risikere at andre lyttede med på den anden telefon.
Nu var jeg helt sikker på at jeg var alene, og ringede op. Mens jeg holdt røret fik jeg listet pikken ud af bukserne og begyndte at gnide på den igen. Jeg ventede et par minutter, hvor der mest var stille, men ind i mellem kom der nogen op linjen, men det var mest midaldrende mænd, der ville have en liderlig kvinde, som aldrig kom på. De håbede bare at høre en kvinde stønne list så de kunne forløse deres stive kneppe-klare-pikke, der sandsynligvis ville komme i et kæmpe brøl så snart kvinden gav sig til kende. Der var ingen kvinder denne eftermiddag. Pludselig skete der noget..en mand, der lød til at have alderen til det jeg var ude efter, og åh, hvor jeg håbede han var til unge fyre. Hans stemme lød helt rigtig sådan lidt gammel og meget liderlig.
Han hviskede i begyndelsen, men efter jeg havde taget mod til mig og respondere hans spørgsmål, om der var nogen der ville spille pik på ham? Det dundrede i mit hoved som var ved at eksplodere, altså det for oven.
Jeg havde aldrig haft en samtale på træfpunkt. Men pludselig tog liderligheden over og jeg svarede kort ”jaaae”. Nu hviskede han ikke længere, men spurgte hvor jeg boede. Jeg svarede Østerbro i København og det vidste sig at jeg var mere heldig end jeg troede. Han boede lige i nærheden, han var gift fortalte han og konen var hjemme, men efter de ikke havde så meget sex længere havde de fundet denne løsning på hans behov. Han ringede en gang i mellem ind, og spillede sin pik af, eller nogen gange kom folk til ham. Til min store overraskelse havde han ikke noget imod jeg var en ung mand. Han havde ellers kun haft besøg af unge kvinder, der ville have slikket fisse og spille hans pik, men han synes åbenbart det var okay at prøve sådan en ung gut, som han sagde.
Da jeg spurgte til at hans alder, kunne jeg næsten ikke tro mit eget held. Han var 75 år, og jeg var i ekstase, min pik var ved at gå, så jeg måtte stoppe den ind i bukserne igen. Jeg ville gemme det hele til oplevelsen. Han gav mig sit telefonnummer så vi kunne tale privat, og har fik jeg hans adresse. Der var kun fem minutters gang.
Jeg skyndte mig ned ad trapperne og nærmest småløb derover. Min pik var enormt stiv og tæt på at komme. Da jeg stod nedenfor hans opgang, og ringede på, var jeg næsten ved at dø af skræk. Alle tanker for rundt i hovedet på mig, tænk hvis jeg var blevet lokket i en fælde eller tænk hvis han havde været så liderlig og bare var kommet og bare sendte mig hjem igen.
Jeg tog mod til mig og ringede på dørtelefonen. Der gik en rum tid og jeg nåede lige at mærke skuffelsen dunke i tindingen, da døren blev åbnet. Uden at der blev spurgt, hvem det var.
Jeg gik lidt tungt op ad trapperne, fordi jeg var både spændt og bange på en gang. Hvad ville egentlig møde mig? Da jeg nåede døren, bankede jeg på med sikre bank med knoerne som var helt hvide af spænding. Der gik lidt tid, så kunne jeg høre skridt i entreen, døren gik op, og der stod en lille rund mand på ca. 75 år i døren. Han havde skjorte og seler på og ærmeelastikker. Selerne holdt et par grå bukser med presfold oppe. Han smilede til mig og sagde ”nå, det er den unge mand?” jeg svarede ”ja, det er det og tak fordi jeg måtte komme” Han slog en latter op, ”selvfølgelig måtte du det”. Han viste mig ind i stuen og jeg fik en spisebordsstol at sidde på, han selv satte sig overfor i en lænestol. Til min store forbløffelse kaldte han pludselig på sin kone, eller ettere han spurgte ud i luften, om der snart var kaffe.
En spag stemme svarede tilbage ude fra køkkenet. ”ja, der er snart kaffe til jer. Vil den unge mand have sukker eller mælk?” jeg svarede høfligt nej tak. Vi sad og snakkede lidt. Manden havde i sine unge dage været chauffør i en trælast og jeg fortalte om min læretid, som jeg var i gang med.
Så kom konen ind, med en bakke med kaffe og lidt småkager. Hun havde en pæn, hvid skjorte på og en fin nederdel samt nylonstrømper og sko med en lille hæl. Man kunne se, at hun engang havde været meget smuk og var det egentlig stadig på en aldrende måde. Hun havde parfume og makeup på, med masser af bruncreme, som det hed dengang.
Vi skænkede kaffen og jeg drak hurtigt lidt og min pik begyndte at vokse, fordi jeg kom til at kigge på mandens bukser, hvor der var en bule. ”Nå mutter, drengen er ved at blive utålmodig, skal vi starte?” sagde han. Jeg tog hænderne ned foran min buksebule, fordi jeg blev lidt flov over at han kunne se, hvad der var på færde i mine bukser. Konen kiggede ned, da han spurgte og sagde ja, ja da, skal jeg gå?” ”Nej, bare bliv” sagde han. ”Du kan jo sætte dig over ved spisebordet, på stolen ved siden af den unge mand”.
Han satte sig derefter mere tilrette i lænestolen og lynede sine bukser op, han tog selerne ud over skuldrene, så de faldt ned til siderne. Så knappede han bukserne helt op foroven, så trak nu sine underbukser ned. De var hvide med gylp og ben. Han sad tilbagelænet med bukserne helt nede om haserne og underbukserne trukket ned, så man kunne se han nu blottede pik, der var helt stiv. Der var grå hår omkring den og også på hans enorme nosser. Han trak lidt i pikken og blottede hovedet, trak forhuden tilbage så og trak så lidt frem og tilbage i den. Til sidst var den så stiv at da han slap den klaskede den ind på hans mave.
Han sagde pludselig ” kom du herhen min ven og gør som vi aftalte i telefonen, jeg har glædet mig meget til at vi skulle mødes. Du er min første dreng, og jeg er helt vildt liderlig og stiv” Det sidste var jeg ikke i tvivl om, det var bare at kigge på hans enorme lem. Jeg gik over til lænestolen, satte mig på knæ, tog pikken i hånden og trak hårdt i den. Han åbnede munden og man kunne se han nød det. Jeg kiggede kort op på hans ansigt, og bøjede så hovedet, åbnede munden og tog så meget af det stive lem ind i munden jeg overhovedet kunne. Han nød det til fulde, kunne jeg høre på hans støn. Jeg gled ned over ham med mine suttende læber, og tungen omsluttede hans pikhoved, og slikkede lige ned på hans kilder, Han kunne virkelig godt lide det og jeg var helt vildt liderlig og mens jeg sad på knæ kunne jeg ikke styre mig, så jeg sad og lavede bollebevægelser samtidig med alt sutteriet.
Jeg tog kort pikken ud af munden bare lige for at få lidt luft, og jeg skævede over på konen, der stadig sad på spisestuestolen, men hun var gledet lidt ned på stolen, havde lukket sin skjorte op og trukket sine kæmpe store hængende bryster ud over BHen så de stor lige ud i luften. De var enormt tunge kunne jeg se, og samtidig havde hun en hånd nede i sine trusser. Hun havde taget nederdelen af, uden jeg havde lagt mærke til det, og sad nu og kørte sin fisse helt utrolig hurtigt for en så gammel dame at være. Jeg blev endnu mere liderlig, men så sagde manden. ”Nå, pas nu dit arbejde, slik min pik, det var helt vidunderligt og mere liderligt, at det er en ung mand, der gør det. Alle pigerne har ikke haft dine evner.”
Jeg pressede mit hoved ned over hans pik og suttede løs igen. Hans pik var som stål, utrolig hård og stor og nu kunne jeg høre på ham, at han var ved at komme. Samtidig kunne jeg høre konen, fra den anden stol, bag ved mig, at hun også nød synes af mig, bøjet over hendes mand. Hun stønnede, og fik fremstammet, at det var utroligt lækket at se en dreng slikke hendes mand så eftertrykkeligt. ”Aldrig har jeg set noget så liderligt” sagde hun. Jeg guffede løs på pikken, der nu pumpede løs i mit hoved. Ham mundkneppede mig helt enormt hurtigt, og udstødte små skrig imens. Nå var han meget tæt på at komme. Utroligt hvor længe han kunne holde mine kæber gjorde næsten ondt og så skete det. Han vejrtrækning blev meget dyb og hurtigt og han hylede, og lige i det han skulle til at sprøjte mig i munden, trak jeg mit hoved væk og trak i piekken det bedste jeg havde lært.
”ååååååååhhhhhhhh jaaaaaaaaaahhhhh jeeeg kooooommeeeeer” skreg han og sprøjtede al sin sæd ud over min hånd. Da der næsten ikke var mere tilbage satte jeg pikken for munden igen og sugede det sidste ud af ham. Der var utrolig meget sæd udover min hånd og i min mund.
Han sagde tusind tak for en vild oplevelse, mens jeg slugte det sidste og var selv rigtig liderlig nu. Han pik var helt blød og dejlig at se på stadigvæk. Jeg lagde den fra mig, og med stiv pik og på på helt eget initiativ endte jeg mig imod konen. Hun kørte stadig løs på sin fisse.
Jeg kravlede over til hende, trak hendes trusser helt af, og vendte mig kort mod ham, som nikkede udmattet fra stolen, som tilladelse. Til min store overraskelse var hun helt glatbarberet, hvilket ikke var normalt for den tid, og slet ikke for en så gammel dame, der ikke dyrkede sex længere. Jeg havde ikke tid til at undre mig, men blev glad over den helt blottede kusse. Skamlæberne var rigtig store og hendes klitoris var helt stiv, mens hendes langefinger kørte ovenpå den.
Jeg flyttede hendes hånd, og min tunge trængte ind mellem læberne og jeg slikkede løs inden i fissen på hende. Hun gav et skrig fra sig ”Ååååååhhh jaaaa, det må du gerne blive ved med” stønnede hun. Min tunge fandt hurtigt hende klitoris og jeg sugede mig fast og hendes skød, mens min tunge kørte på hendes klitoris, stadig mere og mere hidsigt i tempoet. Nej, hvor var hun vild. ”Se Jørgen, han kan sgu få mig op på dupperne”, fremstammede hun.
Hun tog fat om sine enorme bryster og slikkede på dem, mens jeg slikkede hende. Nu kunne jeg høre skridt bag mig. Jeg sad på knæ med blottet bagdel og en kæmpe stivert. Jeg kunne høre en person sætte sig bag mig. ”Ja, Jørgen gør det bare” sagde konen. Jeg vendte mig om, og så at han slikkede på sine fingre, som hurtigt fandt vej til mit røvhul. Det havde jeg aldrig prøvet før, men jeg var så liderlig at jeg var ligeglad. Jeg slikkede videre på fissen og det var virkelig dejligt. Jeg kunne mærke at han var blevet stiv igen, og kørte sin pik op og ned mellem mine baller, for til sidst at trænge ind i mig bagfra.
Tænk at han allerede var stiv igen og klar til at kneppe mig. Jeg var lykkelig og det gjorde slet ikke ondt. Nok fordi jeg selv havde haft flere dildoer oppe i røven flere gange når jeg onanerede. Jeg var super glad, mens jeg slikkede videre på konen fisse. Hun begyndte at stønne højere og hendes røvhul trak sig sammen. Jeg kunne mærke og se, at hun var ved at komme, hendes hofter kørte op og ned i et tempo som var en 29-årig forundt.
Mens jeg slikkede bankede mandens pik inde i min røv, og han onanerede min kæmpe stive pik imens. Nej, hvor han trak i den, det var en fryd. Nu kom konen ”ååååååååååeeeehhhhhhh jaaaaaaaaah, hvor jeg koooooooommeeeeeeer uuuuuuuuuhhhhhhh, hvor er det læææææææækkeeeeeert, ååååhhh jaaa, jaaa, jaaa”. Hun sank helt sammen, hel færdig.
Manden kneppede mig stadig i røven, pikken kørte ud og ind og det var enormt lækkert, han rykkede vildt i min pik og nu var jeg ved at komme, men han kom mig i forkøbet. ”Åååååååååååhhhh jaaaaa igeeeeeeeen.” Han sprøjtede det der virkede som enorme kaskader af sperm op i mig. Og lige idet han sprjøtede kom jeg også. Jeg havde samtidig hænderne fulde af konens patter, nøj, hvor var de lækre at røre ved. Jeg kunne mærke hans pik tog det sidste ryk, og jeg kom ”Jaaaaaaahhhhh feeeedt ååååååååååååååååååhhhhhh, hvor er jeg glaaaaaaaaad” råbte jeg af fuld hals. Jeg tænkte at hvis der var noget hjemme i opgangen, må de have hørt optrinnet. Min pik var helt færdig og hans hånd var fyldt med sæd, der tapløb ned over hans fingre.
Efter at vi alle havde sundet os lidt, tog vi tøj på igen. Jeg blev kysset farvel af både manden og konen, begge snavede mig rigtig dejlig i entreen, hvor døren var åbnet ud til opgangen. Jeg blev noget vild af snaveriet, og pludselig skubbejeg døren i igen og førte konens hånd ned til min pik, mens vi snavede. Hun trak godt og grundigt i min pik og rykkede forhuden frem og tilbage, jeg var helt stiv igen og nu overtog manden snaveriet mens konen satte sig på knæ og slikkede mig færdig. ”Ååååååååhhhh, jeg koooooommeeeeeer åååååååååååhhhhh, hvor vildt” Jeg sprøjtede endnu engang, og sæden væltede ud i munden på konen, der slugte det hele. Vi krammede endnu engang farvel.
Dagen efter mødte jeg parret ovre hos købmanden, vi nikkede kort til hinanden og konen smilede skævt til mig. Da hun passerede mig ovre ved mælken, sagde hun ”Næste gang vil jeg havde dig i fissen, men tak for nu, jeg har barberet mig her til morgen igen, så jeg er helt klar. Kommer du op senere?”
Historien fortsætter under reklamen
Det var en historie fra min ungdom, og en af de mest liderlige oplevelser jeg har haft som ung.
Hvis du kan lide den, så tøv ikke med at kommentere, det bliver jeg nemlig liderlig af.
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER





frostbrent
24/06/2024 kl 19:07
For en deilig historie. Det hadde passet meg utmerket 🙂 Fortell gjerne mer…
Midtvestjyden
20/06/2024 kl 15:36
Tak for en skøn historie. Jeg kan godt forstå du stadig kan huske den oplevelse.
Niels-Henning
20/06/2024 kl 13:13
Er egentlig ikke til homosex, men den her var sgu fræk 😉
Damernes Ven
20/06/2024 kl 13:00
“… Det var en historie fra min ungdom, og en af de mest liderlige oplevelser jeg har haft som ung. Hvis du kan lide den, så tøv ikke med at kommentere, det bliver jeg nemlig liderlig af..”
Kære “Petgel”: “…om jeg kan li’ det – jeg suger det hele til mig. Er (nok kun…) til andre mænds dejlige pikke og sperm… i tankerne. Er mest til modne, store kvinder og første gange… og uendelig meget!
Vil gerne lytte, bytte, udveksle tegninger, billeder, fortællinger og..!
På “TotalSEX” er der en del fakta-fortællinger om og fra mig og venner via Nettet!
Håber og hore fra dig: Damernes Ven og brevven69@yahoo.dk
PS: TAK for virkelig stærke givende fortællinger fra Ungdom og nutider!!