Svigermor er min Slavetøs del 8

”Hun er en tre huls luder, så hvis du har lys, kan du tage dine drikkepenge i naturalier”

Forfatter: Aamand

Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen

Masken del 8

Naboen havde fortalt mig, at han havde fortalt om hans eventyr med Tøsen. Flere havde selvfølgeligt været interesseret i at prøve hende også. Jeg havde svaret at det ville koste i så fald og jeg ville vide hvor mange de ville være. Et brutalt Gang bang kunne være noget. Tøsen havde jo selv givet indtryk af at det gerne måtte være voldsomt og en yderligere ydmygelse af hende tiltalte mig. Jeg havde en ide, som krævede lidt udstyr, men jeg havde fundet en der kunne hjælpe mig måske.

Det ringede på min dør, jeg kiggede ud af dørspionen og kunne se Tøsen stå lidt beklemt, naboen stod neden for trappen og kunne kigge lige op under hendes nederdel. Sjovt hun ikke brød sig om det. Han havde bollet hende og misbrugt hende og Alligevel var det for meget at han stod og kiggede. Jeg forbarmede mig og åbnede. Tøsen stod i selvsiddende strømper, en kort nederdel og en stram T shirt. Ingen BH, men det var heller ikke nødvendigt. Jeg syntes hun så lækker ud og lige klar til misbrug. Hun kom ind og jeg lukkede døren. ”Tag din nederdel og T shirt af” Hun tog hurtigt hendes tøj af og stod nu i en lille G streng, strømper og et par højhælede sko.

Jeg lynede ned og pegede på min pik. Tøsen kom på knæ og begyndte at kæle for min pik. Det var et par dage siden og jeg var trængende. Jeg kunne mærke at jeg var ved at komme og tog fat om hendes baghoved og holdt hende, mens jeg fyldte hendes mund og hals med min sæd. ”Slik mig helt ren og så kører vi”.

Tøsen slikkede mig ren og kiggede lidt forvirret. ”Hvor kører vi hen?”. Jeg lynede op og svarede. ”Jeg skal nok dirigere, vi går ned til bilen”. Tøsen klædte sig på og fulgte efter mig. Jeg satte mig på passagerer sædet og Tøsen tog førerpladsen. Hun tog selen på. Jeg rettede den lidt til, så den lå mellem hendes bryster og de blev fremhævet mere, de blev presset mod T shirten og hende vorter stod frem. Hun var tændt og sikkert liderlig. Hun havde heller ikke fået noget i flere dage.

Jeg havde fundet en mand der lavede Bondage udstyr og tøj der passede til. Jeg ringede til ham undervejs og sagde vi var på vej. Tøsen fulgte mine anvisninger. ”Skal jeg kneppes, eller misbruges?”. Spurgte hun. ”Det tror jeg ikke, vi skal kigge på påklædning. Men man ved jo aldrig, hvad der kan ske”.

Vi ankom og vi gik hen til døren. Det var en privat villa og kun et lille skilt på postkassen afslørede at der var et firma på adressen. Døren blev åbnet af en mindre, lidt fedladen mand. Lige en af Tøsen favoritter, bortset fra at ham her så ud til at være mere velsoigneret. ”Det var mig der ringede”. ”Ja, kom indenfor. Hvad kan jeg hjælpe med”. Svarede han mens vi gik i kælderen. Der var et stort lokale, fyldt med diverse Bondage udstyr. Både påklædning, men også bukke, skamler og et kors. Der stod også en gabestok. Det så spændende ud. Jeg blev helt opstemt. Tøsen så mere bekymret ud. ”Vi skal se på en maske til Tøsen her”. Sagde jeg. ”Det skal være en slags hjelm med en halvmaske, så øjnene er dækket og mund og næse er fri. Jeg vil gerne at den kan låses fast med en lille hængelås, så den ikke kan tages af”.

Hen kiggede lidt rundt og fandt så et par masker frem. ”Det er ikke det her du søger, men jeg vil prøve at finde frem til noget der ligner, og så laver jeg en til dig”. Han satte en på Tøsen. Den dækkede hendes øjne. Hun var ikke helt ugenkendelig, men kun for en der kendte hende godt, ville se det måske var hende. ”Ja, den dækker fint. Så skal vi bare kunne låse den. Kan man lave det så jeg kan klipse et par stykker for Tøsens øjne, så hun bliver blindfoldet?”. Han fandt en ny maske frem. Øjenhullerne var lukket med to stykker Skind, der var monteret med små trykknapper.

Tøsen tog den første maske af og satte den anden på. ”Kan du se noget?”. Spurgte jeg. ”Nej, det er helt mørkt”. ”Godt” sagde han, ”så mangler jeg bare at tage nogle mål til at fastspænde den. Vil du have en slags hjelm, eller stropper?”. ”Det ved jeg ikke. Hvad bliver bedst?”. ”En hjelm vil sidde bedre fast, hvis det bliver lidt voldsomt. Men stropper er nok mere elegante”. Jeg skulle bruge en der sad godt fast. Jeg regnede med at det ville blive voldsomt, når hun skulle i kælderen med naboen og hans venner. ”Jeg tror, vi skal have en hjelm lignende ting”. Han tog nogle mål og skrev det ned. Tøsen gik lidt rundt og kiggede nysgerrigt på alt udstyret, mens vi talte færdigt. Han sagde ”Det vil være færdigt i næste uge. Henter I selv?”. Jeg fik en ide. ”Ja, Tøsen kommer og henter det. Hun er en tre huls luder, så hvis du har lyst. Så kan du selv tage dine drikkepenge i naturalier”. Han kiggede vurderende på Tøsen og nikkede. ”Det vil jeg nok”. Med et lille lystent smil. Tøsen var stadig optaget af at studere udstyret. Jeg sagde sagte til ham. ”Du beder hende om hendes mobil, og så film det hele, så godt du kan. Tøsen er hysterisk angst for at hun vil blive vist frem på nettet, så det er en lille leg jeg har”. Han smilte bredt nu. ”Det vil ikke være noget problem”. Jeg kaldte på Tøsen og sagde til ham. ”Hun betaler når hun henter”.

Vi kørte derfra. Det var en stille villavej lidt uden for byen. Der var en lille skov i udkanten. En parkeringsplads og en grusvej ind i skoven. ”Parker her”. Sagde jeg og Tøsen svingede ind på pladsen. Jeg steg ud. ”Tag din nederdel og T shirt af og gå ind ad vejen”. ”Ja men, hvad hvis nogen ser mig?” Jeg kiggede på hende og hun kunne se at det ikke hjalp. ”Der er ikke nogen her nu og hvis nogen skulle se dig, kan det jo kun gøre dem glade”. Hun steg ud og lagde hendes tøj på sædet. ”Nu går du ind i skoven og vender om når jeg siger til”.

Hun sneg sig væk fra bilen og hen til grusvejen. Jeg fandt min telefon frem og begyndte at filme hende som hun gik med ryggen til mig. Højhælede sko er ikke det rigtige fodtøj til en skov, men det gik nu meget godt for hende. Hun havde gået ca. 100 meter, da jeg råbte hun kunne vende om. Hun vendte sig, mens hun kiggede forsigtigt rundt. Der var nu ingen ude lige nu. Jeg havde håbet lidt, at der ville være en hundelufter. Tøsen nåede hen til mig igen. Jeg fortsatte med at filme. ”Tag dig selv på brysterne og slik dig liderligt om munden”. Hun gjorde som beordret, mens hun kiggede lystent i kameraet. ”Læg dig ind på bagsædet og leg med dig selv”.

Hun lagde sig på ryggen og begyndte at pille sig selv i hendes fisse. ”Bliv ved, til du får en orgasme”. Hun var både liderlig nu, men også bange for at der ville komme nogen. Hun gnubbede løs og glemte snart hendes bekymringer for at blive opdaget. Jeg filmede løs mens hun masturberede og hun gispede, da hun til sidst kom. Vi kom hjem og vi endte i soveværelset. Vi havde ganske almindelig blid sex. Jeg tænkte hun trængte til lidt ro på vores sexliv og jeg kunne også godt lide det roligt en gang imellem. Der gik et par dage, så fik jeg besked om at masken kunne hentes. Jeg sendte en SMS til Tøsen. ”Du kan hente masken nu. Send mig et billede af din påklædning, inden du kører. Både dit undertøj og et hvor du er påklædt. Du skal være sexet”. Der gik en lille halv time, så modtog jeg et par billeder. Hun havde et par strings på en lille BH. Det var okay. På den næste var hun iklædt en meget kort nederdel og en croptop. Det var nyt, men så godt ud. Måske skulle hun have en navlepiercing? Det var middag nu og jeg ventede ikke hun ville være her før om et par timer.

Tøsen dukkede endelig op. Hun så lidt brugt ud og satte sig forsigtigt. Hun havde lædermanchetter på hendes håndled og ankler. ”Nå, fik du det bestilte”? ”Ja og lidt til”. Hun åbnede posen og lagde tingene frem. Der var lidt mere end en maske. Der lå også en læderpadel og en kort ridepisk. Jeg kiggede undrende på hende. ”Jeg tænkte du ikke havde noget imod at jeg købte lidt mere. Jeg kan godt lide at få et par slag engang imellem”. Hun rejste sig og løftede op i hendes nederdel. ”Jeg fik ham til at teste det på mig. Han slog hårdt, men det virkede”.

Hendes balder var røde og der var et par strimer hen over dem, sikkert fra ridepisken. ”Du har manchetter på”? ”Jeg bad ham om ikke han ville give mig et par slag med Padlen og pisken. Du havde åbenbart givet ham lov til at bruge mig”. Hun fandt hendes telefon frem. ”Han mente at jeg skulle spændes fast til en buk, mens han slog mig. Manchetterne var en gave, mod at jeg beholdt dem på, til jeg kom her”. Hun fandt filmen og gav mig hendes telefon. Jeg satte mig tilrette og pegede mod mit skridt. Tøsen forstod og fiskede min pik frem, mens jeg så filmen. Snart var hendes læber om mit lem og jeg nød både det og filmen. Tøsen stod foran manden med telefonen. Hun blev beordret til at strippe. Det gik hurtigt, hun havde jo ikke så meget på. Da hun havde lagt hendes tøj, spurgte hun. ”Jeg har set på et par ting. Vil du lade mig mærke dem, så jeg ved hvordan det føles”?

Han filmede videre mens hun gik hen til et bord med forskellige genstande på. Hun tog den Læderpadel og lille pisk, som hun havde haft med hjem til mig. Jeg kunne høre ham svare, ”det kan jeg godt, men jeg vil spænde dig fast så”. Han smed nogle manchetter hen til hende. ”Tag disse her på”. Tøsen spændte manchetterne om hendes ankler og bagefter hendes håndled. De var sorte med rødt filt indvendig. Der var sat karabinhager på, så de kunne låses fast til en krog.

”Læg dig hen over den buk derhenne”. Tøsen lagde sig på maven, med benene spredt. Telefonen blev lagt på gulvet og jeg kunne høre han ordnede nogle ting. Telefonen blev løftet op igen og jeg kunne nu se at Tøsen var spændt fast til bukken. Hun lå med spredte ben, som var fikseret til hvert sit ben på bukken. Hendes bryster var klemt under hende og hendes arme var spændt fast til de to forreste ben. Han gik hen mod hende. Jeg kunne se hendes ansigt tæt på nu og jeg kunne se hans stive pik bevæge sig mod hendes mund. Hun åbnede den og tog imod hans pik. Han kneppede hende et stykke tid. Han trak sig ud og tog Læderpadelen frem. Han gik om bag hende. Han slog hende let på den ene balde. Hun gispede ved slaget. Hun fik et let slag på den anden balde også.

Padlen forsvandt ud af syne, blot for at komme hårdt tilbage. Jeg kunne næsten ikke se den ramme, men hendes balde blev flad og rystede og et rødt mærke sprang frem. Den anden balde fik samme tur. Tøsen gispede højt. Telefonen blev lagt igen og han rumsterede rundt. Han tog telefonen op igen og filmede Tøsen ansigt igen. Hun havde en rød Ball gag i munden, der var spændt rundt om hendes hoved. Han fortsatte med at slå og nu kunne man kun høre en mumlen fra Tøsen. Hun var blevet godt rød nu og hun havde lidt tårer i øjnene. Han tog pisken nu og gav hende et par hårde slag, lige over balderne. Jeg kunne se at huden sprang lidt og nu græd Tøsen. Jeg havde lidt blandede følelser, men jeg havde jo givet ham lov og Tøsen ville jo selv prøve. Men filmen ophidsede mig og jeg kom i Tøsens mund. Hun slikkede mig ren og fortsatte med at slikke mig, denne gang lidt mere blidt og stille. Hun var godt afrettet efterhånden. Han bevægede sig frem mod hende igen, denne gang kunne jeg se hans pik bevæge sig mod hendes fisse. ”Du er jo godt våd, din lille Luder”. Hørte jeg. Han kneppede hende hårdt, men trak sig ud inden han kom. Han pressede hans godt smurte pik mod hendes røvhul og den gled langsomt i bund. Filmen rystede nu, mens hun blev gennemkneppet og til sidst kom han i hende.

Jeg sendte Tøsen hjem. Jeg havde lidt arbejde at lave de næste par dage, men jeg modtog som sædvanlig en Selfie fra Tøsen hver morgen. Jeg fik en ide og skrev til hende. ”Jeg vil have nogle billeder af dig, mens du giver en mand et Blowjob og jeg vil se hans sæd i din mund. Hvordan og hvor, det finder du selv ud af. Og send et før billede af din påklædning”. Jeg ventede lidt, hun skrev ikke tilbage. Jeg skrev. ”Du har til sidst på eftermiddagen”. Der gik lidt tid. ”Jeg kan da ikke bare gå ud og tilbyde mig, som en anden Luder”.

”Du er en Luder og du kan og vil”. Der gik en lille time, så modtog jeg et par billeder. Hun stod i en G-streng og en BH. Det næste billede var hun iklædt en stram T shirt og et par Leggings, der ikke overlod meget til fantasien. Det var midt på formiddagen. Jeg skrev tilbage. ”Du har glemt dit halsbånd, send billede”. Hun sendte et. Hun så ikke for glad ud. Der gik nogle timer, så fik jeg en Sms fra Tøsen. ”Jeg kan ikke. Jeg kan ikke bare gå hen til en og spørge om han vil have et Blowjob. Det er ydmygende”. Jeg skrev tilbage. ”Det er dit problem. Det skal være ydmygende. Jeg vil have den film og billeder. Du har mange muligheder. En motorvejsrast. En sexshop, eller du kan tage hen til min nabo. Han vil sikkert gerne hjælpe dig. Du har ikke lang tid igen”.

Jeg var spændt på hvad hun ville gøre. Jeg ville dominere hende fuldt og helt. Jeg ville ikke knække hende helt. Hun var trods alt mor til min kæreste. Men jeg ville have kontrol over hende. Endelig fik jeg en film fra hende. Det så ud som om det var en sofa, hun lå på knæ foran, med en pik i munden. Jeg kunne ane en person mere i baggrunden Hendes T-shirt fra trukket op så hendes bryster var frie. Og jeg kunne se en hånd i hendes halsbånd som trak hende ind mod en pik. Hun så skrækslagen ud. Det viste sig at der var to mænd mere. Det blev en god film. Hun blev godt spermet til.

”Hvor er du?”. skrev jeg. ”Jeg er i sexshoppen, i biografen”. Jeg svarede. ”Bliv der, jeg er ikke så langt derfra”. Jeg havde lyst til at bruge hende også. Måske flere kom forbi. Det var vist en populær Sexbio. Jeg måtte bakke ud af gården bag Sexshoppen igen. Der var fyldt op. En syv, otte biler. Da jeg gik ind af døren var der ingen kunder i butikken. Det lovede godt, måske Tøsen havde travlt. Da jeg kom ned ad trappen, kunne jeg høre at der var fuld gang i den. Tøsen var nøgen og var bøjet hen over sofaryggen. En bollede hende bagfra og hun havde en pik i munden. Hun var godt svinet til af sæd. Hendes halsbånd sad dog endnu.

En af fyrrene stod og filmede Tøsen med hende telefon. Jeg gik hen til hende. ”Nå, du har travlt, kan jeg se. Du vil måske ikke med hjem endnu?”. Tøsen slugte en mundfuld sperm og kiggede op. ”Jo, jeg vil gerne gå nu”. Jeg tog hendes telefon. ”Har I nydt det, drenge?”. Jeg kiggede rundt. Der lød flere ”Ja”, fra de tilstedeværende. En sagde. ”Hun er en fræk lille sag og da vi så halsbåndet og skiltet. Så bad hun jo ligesom selv om det”.

Jeg vendte mig til Tøsen. ”Tag dit tøj på”. Tøsen kravlede rundt og ledte efter hendes tøj. Alle kiggede på hende. En lækker nøgen kvinde der kravlede rundt på alle fire. Snart havde hun fundet hendes tøj og klædte sig på. Hendes trusser blev nok fyldt med sperm og hendes T shirt blev også klistret til i sperm. Jeg nød det. Vi gik op ad trappen og forlod shoppen. Vi gik om på parkeringspladsen til hendes bil. Den holdt bagerst, hun ville være sikker på hun ikke ville blive opdaget, holdende der. ”Hvordan gik det”. Spurgte jeg. ”Der sad tre dernede da jeg kom og jeg måtte betjene dem alle, da de jo hørte mig spørge, om de ville have et Blow job. Det gik galt da den ene så mit Luder skilt, og du skrev jeg skulle vente der. Der kom så fire mere. Ham du så holde i mit halsbånd, sagde til dem, at jeg var en Luder der ville kneppes”. Jeg trak hende om bag bilen og åbnede bagklappen. Jeg lagde hende henover den og trak hendes Leggings og trusser ned. De var godt sølet til af sperm. Jeg stak min pik i hendes røvhul. Den gled nemt helt i bund, hun var blevet kneppet flere gange der. Den var glat og udvidet. Snart havde jeg også fyldt hende med min sperm.

Jeg trak hende rundt og hun slikkede min pik ren. Det var helt automatisk efterhånden og ligegyldigt hvilket hul jeg havde kneppet, så rengjorde hun uden beklagelser. ”Nu de kunne se du er en Luder. Betalte de så?”. Spurgte jeg lidt nysgerrigt. Jeg kendte svaret, men man vidste jo aldrig.
Historien fortsætter under reklamen

”Nej, selvfølgelig ville ingen betale. Jeg bad heller ikke om det. Det ville have været endnu mere ydmygende for mig”.

Læs næste afsnit

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

3 kommentarer

  1. JohnDoe

    10/05/2024 kl 14:56

    Glæder mig til at høre hvordan bryllupsdagen kommer til at foregå

    2+
  2. Just me

    07/05/2024 kl 16:27

    Lækker fræk historie. Hun kunne be om at det de vil betale skal de putte op i hende så hun selv efter kan pille det ud. Måske på film

    måske der er nogen som vil betale for at hun boller med hunden

    4+
    • Anonym

      08/05/2024 kl 18:22 - som svar på Just me

      Kan være hun bliver bedækket af nogle af hendes rigmandsnaboers store hunde, efter de opdager hende.

      4+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *