Lærerindens liv som fisse 135

Er du vimmer jeg hylede da stammehøvdingens sorte gigapik høvlede ud og ind af min flækkede fisse ..

Forfatter: Frøken Fræk

Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen

I baggrunden hørte jeg stammehøvdingen slå en handel af med min 15-årige sorte elev Adam, som var den liderlige ejer af Idræts-Idas og min fisse.

”Ok! Jeg sende dig 2000 kroner på MobilePay… Så din storebror og maj knæppe de to lærerindefisser hele den lang eftermiddag,” sagde Adams far Jeff.

”To timer kan du og David kneppe mine hvide danske fisser!”

PLIIING… så røg der 2000 kroner ind på Adams konto!

SHIT! Nu skulle Ida og jeg som liderlige danske ludertøser villigt sprede ben for to gigantiske sorte pikke i de næste to timer!

”Jaj betalt for dem to hvid fisser, så jaj først vælge Frøken Fræk Fisse… så du knæppe idrætsluder, David… og så dem to hvid luder sutte sort pikke stiv igen… og så vi bytte fisser,” forklarede Jeff.

”Lad os komme i gang med to timers Fisse-Fuck-Fest! Det er alt for længe siden vi har fået hvid dansk fisse!” jublede 17-årige David, og flåede Idræts-Ida ved hundelænke og halsbånd på maven ind over vores gigantiske cirkelrunde seng.

Min kæreste Henrik Hanrej sad spritnøgen i soveværelsets læderstol med sin 14 centimeter hvide minipik lukket forsvarligt inde i et solidt pikbur – mens fjolset savlede over at se hans elskede kæreste og ikke mindst min fucking fitness-trænede kollega Idræts-Ida blive gennemkneppet og råpulet af to gigantiske sorte hensynsløse pikke, der bare udnyttede os som deres hvide kneppedukker, de havde betalt 2.000 kroner for, og derfor var vi i de næste to timer ikke andet end to danske brugskusser for teenagedrengen og hans far Jeff.

Der lå den spritnøgne 24-årige idræts-tøjte rallende og sprællende med sin alt for lækre hvide fitnessrøv ud over kanten af sengen – og de lange hvide stænger vidt spredte. Horen ventede bare på at få sort…

”PIIIIK! Øøøøjh… uuuuhhh… ååååhhh… du kørte gigapikken helt i bund i kussen i et langt brutalt HUUUUG!” hvinede tæven, med de mørke dådyrøjne bimlende i hovedet.

”FISSE… FIIISSE… der er ik’ noget bedre end HVID FIIIIISSE!” brølede David og hamrede igen og igen sin 20 centimeter fede pik i bund i idrætstævens krævende kusse – mens far Jeff grinende opfordrede sønnen til at kneppe den danske lærerinde-luderkusse vind og skæv.

Og så blev det min tur!!!

Adams far tog fat i min lange lyse hestehale og kylede mig op i gigantsengen, hvor jeg lå sprællende på ryggen, mens stammehøvdingens tøj fløj til alle sider. Hold kæft Jeff var stor, og fed og med en enorm sort knortepik, der allerede havde rejst sig ved udsigten til hvid dansk fisse.

”Nu jaj ha’ hvid fisse – og du ha’ sort pik! Rigtig majet… majet stor sort pik!” savlede stammehøvdingen, mens han kravlede op over mig, så hans gigantiske sorte vom maste sig hen over min smukke hvide krop.
”Du dansk luder sprede sin lange ben så jaj knæppe daj i sin sulten fisse! Nu du vise maj at din kusse er værd 1000 kroner som jaj betalt for dig til Adam, så jaj knæppe i to timer – uden pause!”

Jeg spredte villigt ben, så min dampende dåse var parat til at tage imod… og GIIIISP… PUUUUSTHH… al luft blev presset ud af mig, da Jeff lagde sine 150 kilo ned over mine 56 kilo, så hele min hvide krop blev presset langt ned i madrassen og mine lange slanke ben fægtede vildt i luften på hver side af Jeffs fede vom.

”Nu du dansk luder skrige og hyle når min majet stor sort pik flække sin lyserod kusse i to dele!” sagde stammehøvdingen med et perverst grin, da det gigantiske pikhoved sad og vibrerede mellem mine udspilede fisselæber.

SHIIIIT! Heldigvis var min frække fisse stadig fyldt med sperm fra dagen før, så Jeffs fede fisseflækker arbejdede sig langsomt op i mit mere og mere udspilede underliv, mens den brugte sperm blev presset ud af kussen og klistrede de enorme pumpede sorte nosser ind i sølet sæd.

KLOOOONK… så ramlede det opsvulmede pikhoved mod bunden af kussen… de kulsorte øjne roterede i hovedet på stammehøvdingen… et bredt perverst grin bredte sig i Jeffs ansigt… og så…

”FIISSE… FIIIIISSE… HVIIID FIIIIIISSE!” brølede Adams tæskeliderlig far.

Er du vimmer jeg hylede da stammehøvdingens sorte gigapik høvlede ud og ind af min flækkede fisse.

”Den dansk luder ik’ kun hyle… jaj vil høre den hvid so SKRIGE!” hvæsede perverse Jeff.

Og det gjorde jeg helt uforvarende! Jeg skreg i en syret blanding af smerte og lider, da stammehøvdingen hensynsløst… brutalt… bestialsk… sadistisk pløjede fissen op og igen… igen… og igen hamrede det fede opsvulmede pikhoved mod bunden af kussen så min stakkels livmoder blev kneppet rundt i hele underlivet.

”Naaaaj… du ommøblerer hele mit stakkels udpulede underliv! STOP… STOOOP… fissen ka’ ik’ holde til så meget sort gigapik!” hulkede jeg.
”Du bare hold kæft! Jaj betalt 1000 kroner for din fisse… så du få min 30 centimeter knæppekølle helt i bund i sin KUUUUUSSE!” brølede Jeff, og fortsatte hæmningsløst med at pule mig… mens jeg fortsatte med at hyle, hvine og skrige til den perverse stammehøvdings begejstring.

”Jaj ææælsker når hvid luder skrige som dansk slagteso… så jaj ved du få sort pik nok i sin kusse!” jublede Jeff, som nu lettede sine 150 kilo fra min maste krop – men kun for at tage fat på mine store struttende bryster.
”Jaj ææælsker dansk luders store hvid patter!” KLAAASK… SLAAASK… og sådan fortsatte idioten med at spanke mine patter, som hurtigt blev ræverøde… samtidig med at megapikken gik som et stempel i kussen. Det blev for meget for min sexfikserede krybdyrhjerne, som sendte liderlige signaler direkte ned i min kogende udkneppede flækkede fisse.

”Den GÅÅÅÅR på mig! Fissen detonerer… kussen krakelerer… så gi’ maj da for fanden al din sølede afrikanske SPÆÆÆÆRM!”
”Den hvid luder bare den vildeste knæppedåse jaj nogen tid har pulet med min stor pik. Den dansk lærerindeso er ét stort kussehul for min sort PIIIIK… og nu du få den SPÆÆÆÆRM du hyle efter!”

Og det fik jeg! Med det fede blanke pikhoved boltet til livmodermunden spulede stammehøvdingen under høje brøl gigantiske mængder afrikansk sperm direkte ind i min i forvejen sædsølede livmoder.
Det er helt syret så meget blandet sperm jeg kan opbevare i mit altid sædsultne underliv, tænkte jeg… og hamrede hælene i røven på stammehøvdingen, mens jeg hvinede at fissen gik på mig igen… og jeg ville ha’ fjamsen fyldt helt op med sprøjtende høvdinge-sperm!
”Hold da kæft! Den hvid so er for vider’komne! Jaj ik’ engang ka’ knæppe sin fisse i smadder med min gigapik,” sagde Jeff hovedrystende – og en smule irriteret over, at min grådige fisse uden problemer kunne magte hans 30 centimeter brutale kussehammer.

”Knep igennem… gi’ mig meget mer’ sort PIIIK, David!” hørte jeg orgasmeomtåget Idræts-Ida hyle. Ida lå lige til højre for mig i Henriks og min gigantseng, og den liderlige hore fik stadig fissen pulet igennem af Adams 17-årige storebror.
”De tæskeliderlige hvide lærerindeludere er sgu alle pengene værd far! Adam har godt nok scoret byens bedste danske kvalitets-fisser, som aldrig kan få nok af sorte pikke. Jeg er glad for at du ville betale brormand 2.000 kroner for at vi ka’ kneppe de to tæver på skift i to timer,” jublede David – og fortsatte brutalt med at kneppe idrætsluderens fisse vind og skæv.

”Jæ ska’ ha’ SPÆÆÆRM… jæ æælsker afrikansk neger-nosse-SPÆÆÆÆRM i min hvide danske fisse!” hvinede idrætstæven.
”Den racistisk dansk so kalde min flink, rar og majet venlig søn for NEGER! Vi staks slæbe dansk luder spritnøgen på politistation og så den hvid smatfisse blive buret inde for MEGA-RACISME i sex måneder,” sagde Davids far max forarget – samtidig med at han med et højlydt SVUUUUP trak sin sølede pik ud af fissen på mig.
”Du sikkert osse hvid RACISTISK SO!” og SLAAAAM… SMAAACK… fik mine rødstribede patter et par brutale klask så jeg peb af smerte.

”Glem det farmand! Som sort minoritet i det her skide hvide land, må vi finde os i at blive ydmyget og talt nedsættende til – ja selv af en lærerindeluder som Idræts-Ida,” sagde David – hvorpå den stangliderlige teenager hamrede sin 20 centimeter pik i bund i Idas fløjtende fisse, så horen hylede og skreg.

”Nu får du al den PIK og SPÆÆÆÆRM dit grådige racistiske luderhul savler efter,” brølede David.
”Juuuhuuuu… fissen GÅÅÅÅÅR på mig når jeg får neg… altså afrikansk nossesperm pumpet op i dåsen, og… auuuuh for kussen… pikhovedet hamrer mod fissebunden… og nu sprøjter spermen direkte ind i min sædsultne danske livmoder!” hylede idrætsluderen og fægtede vildt i luften med benene, mens den 17-årige teenagedreng blev ved og ved med at hugge sin spermspulende pik langt op i skævet på horen.

”Så længe de hvide RACISTIKE TÆVER bare spreder ben for vores tæskeliderlige sorte pikke, og villigt tager imod de enorme mængder afrikansk sperm vi spuler direkte ind i deres danske livmoder, så er det megadumt at politianmelde kneppedukkerne for racisme,” belærte David sin far Jeff – og der havde den 17-årige sorte dreng godt nok en begavet pointe!

”Nu vi bytte luder og dem to hvid tæver sutte vores pikke helt ren for sperm og fissesaft,” sagde stammehøvdingen med et sjofelt grin; hvorpå han flåede Idræts-Ida ned på knæ på gulvet. David var lynhurtigt over mig og hev mig ligeledes ned på gulvet. Der lå jeg på knæ med plirrende blå øjne og stirrede på teenagedrengens halvslappe pik, der var sølet ind i sperm og Idræts-Idas fissesaft.
”Så er der piksutning inden du skal gennemkneppes igen – din horetøs!”
SPLOOOSH… SLUUUURP… så pressede teenagedrengen sin sperm- og fissesaftsølede sorte pik ind mellem mine røde suttelæber, hvorefter knægten tog fat om nakken på mig og… KVÆÆÆÆRK… pløjede han pikken langt ned i min udspilede halsfisse, så de store sorte nosser klaskede mig på hagen.

”Så patter du pik med din røde suttemund og du malker pikhovedet med din stramme halsfisse!” kommanderede David stønnende af liderlighed.
Og så gik jeg energisk til skaftet med mine sultne piksuttelæber og når jeg åbnede munden på vid gab, kunne mine veltrænede halsfissemuskler malke pikhovedet uden jeg blev kvalt i sort pik. Og sådan skiftede jeg… SUTTE PIKSKAFT… MALKE PIKHOVED… SUTTE PIKSKAFT… MALKE PIKHOVED… og er du vimmer det havde rigelig effekt! Pikken voksede proportionalt med mit… SUTTE PIKSKAFT… MALKE PIKHOVED…
”Jeg si’r dig far! Den hvide tøjte er den vildeste piksutteso og med mega effektive halsfissemuskler som bare kan malke min PIIIIK! Naaaaj… STOP sutteriet… STOP malkeriet inden pikken går på mig… SLUT!” råbte David og flåede sin nu stangstive 20 centimeter pik op af halsen på mig.

”Ja sæ’fø’li er jeg en SLUT, søde David. Jeg elsker at være en hvid dansk SLUT for store sorte kneppegale teenagepikke,” indrømmede jeg halvkvalt, og slikkede mig sultent om mine røde læber, da den spytindsmurte stive sorte stang med det lækre glinsende pikhoved, vippede liderligt foran mine bimlende blå øjne.
Historien fortsætter under reklamen

”Din racistiske hvide so, der vil tømme mine nosser med din glubske piksuttemund. Men den går ikke (på mig)… du skal råkneppes i din sultne fisse, din danske lærerindeluder!” hvæsede David aggressivt.

Læs næste afsnit

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

6 kommentarer

  1. Stefan

    07/05/2024 kl 22:35

    Håber de bliver  gravid

    4+
    • Anonym

      08/05/2024 kl 15:24 - som svar på Stefan

      Håber arrogante idræts-Ida bliver total ydmyget og slidt op af Jeffs enorme pik og krop, så hun fortryder at have spredt ben for dejlige sorte pikke.

      Tanken gør min lille tynde hvide 14cm tissemand stiv.

      4+
      • Stefan

        08/05/2024 kl 23:04 - som svar på

        Ja hun skal have mange  horeunger

        3+
        • Anonym

          10/05/2024 kl 16:42 - som svar på Stefan

          Måske Idræts-Ida flotte store struttende patter bliver til nogle lange slappe hængepatter, når hun har født hendes første barn med Jeff.

          5+
          • Stefan

            11/05/2024 kl 22:59 - som svar på

            Frækt med lange slappe hængepatter på ung pige/kvinder

            2+
            • Anonym

              12/05/2024 kl 10:13 - som svar på Stefan

              Særligt når de en gang var stor faste runde og strittede fremad, men nu hænger på hende, forbi hun er blevet brugt. Et tegn på at hun troede hun var i kontrol og den forførende, men det er hende der er blevet forført at de flotte store mørke pikke.

              0

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *