- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
En fucked-up familie – 5. del
Lars lod hænderne glide ned af lillesøsters inderlår, før han satte tungen lige mellem skamlæberne og begyndte at slikke

Forfatter: MandenFraLandet
Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen
Far havde alligevel fået kolde fødder med hensyn til at fortælle mor om lillesøsters graviditet – han havde en gammel skolekammerat som var partner i en gynækologisk klinik i den provinsby vi boede i og han ville først se om han kunne få ordnet tingene diskret med hans hjælp.
Hvad der skete under den første konsultation er en blanding af hvad min lillesøster og min far fortalte samme aften, da vi lå i min seng efter sex.
Far havde ringet og talt direkte med Lars – som kammeraten hed – og han havde forsigtigt sagt, at hans datter havde fået et problem, som han gerne ville tale med ham om i diskretion på grund af hendes alder. Lars var meget forstående og gav min lillesøster og far en tid lige efter almindelig lukketid.
Mor var på kursus med overnatning i 3 dage, så vi havde huset for os selv og behøvede derfor ikke finde på en forklaring på at far og lillesøster kørte afsted mod byen ved 4-tiden.
De var ankommet til klinikken samtidigt med at Lars’ kolleger var på vej hjem så han var selv kommet ud og havde vist dem ind i undersøgelsesværelset.
Lars var på fars alder og en høj, slank mand. Han holdt sig øjensynligt i god form og hans blonde hår var klippet helt tæt til hans hoved. Han var iført en hvid kittel som stod åben, og indenunder havde han jeans og en skjorte.
Efter den indledende snak kom Lars hurtigt til sagens kerne.
‘Lad mig så høre hvad det her drejer sig om’ spurgte han og kiggede på min far.
Far sad og kiggede lidt forlegent på ham og fik så endelig sagt ‘Det er min datter – hun er blevet gravid. Og med hendes alder er det jo ikke ligefrem det smarteste der kunne være sket.’
‘Ok – nej, det er godt nok tidligt at blive gravid som 13 årig’ svarede Lars ‘men hvad vil du have jeg skal gøre?’ spurgte han.
‘I første omgang undersøge hende for at se at alt ser ok ud men jeg er også i tvivl om hvad vi gør nu – hun skal jo have en abort’ forklarede far.
‘Ok – lad os tage en ting ad gangen. Hvad med at vi starter med en undersøgelse og så kan vi tage abort-snakken bagefter – der er jo også spørgsmålet om hvem faderen er. Og med din datters alder er det jo faktisk en politisag’ forklarede Lars med alvorlig stemme.
‘Ja – det er rigtigt’ svarede far med lidt undvigende stemme.
‘Lad os få dig ud af tøjet og op på undersøgelseslejet’ smilede Lars til min lillesøster ‘du kan klæde dig af derovre’ sagde han så og pegede over mod en knagerække på væggen ved siden af døren.
Lillesøster gik over og begyndte at klæde sig af mens far og Lars småsludrede – hun kunne mærke at hun var tændt af Lars. Han mindede hende om hendes far – og bulen foran i hans jeans fik det til at kilde i hendes fisse.
Hun kom til at tænke på smedene og hvor let det havde været at tænde dem og spekulerede om hun kunne gøre noget tilsvarende med Lars – tanken om at blive taget af Lars og hendes far samtidigt tændte hende helt vildt.
Hun var begyndt at få lidt hår på fissen men barberede det konsekvent af – nogle gange hjalp far og jeg hende. Hun ville gerne blive ved at være helt glat så da hun vendte sig om og gik hen til undersøgelsesbriksen så hun meget ung ud – hun bemærkede at Lars kiggede på hendes fisse med hvad der lignede mere end professionel interesse og det sendte straks stød ned i hendes kusse.
‘Hvis du lægger dig op på briksen og lægger benene op i bøjlerne, så kommer jeg over og kigger lidt’ smilede Lars imødekommende.
Lillesøster lagde sig op og spredte benene og lagde dem i bøjlerne så hendes skød nu var helt blottet – tanken om at både Lars og hendes far kunne kigge lige op på hendes fisse tændte hende og hun kunne mærke at hun blev mere og mere våd og tændt.
Lars satte sig på en taburet med hjul og rullede over mellem lillesøsters spredte ben – hun kunne se at han med det samme gennemskuede hvad der foregik. Hendes fisse glinsede af hendes safter og både skamlæberne og klitten var lettere opsvulmet.
‘Lad mig nu se’ hviskede Lars for sig selv – han var klart påvirket af at have en ung pige på 13 liggende nøgen med spredte ben og øjensynligt liderlig foran sig på trods af at han var gynækolog.
‘Skal jeg sprede fissen lidt’ halvt hviskede lillesøster lige pludseligt og inden Lars kunne svare lod hun sine hænder glide ned mellem benene hvor hun med fingrene spredte sine skamlæber og lod en finger glide over klitten.
‘Det behøver du ikke – jeg prøver lige først selv med et par fingre’ sagde Lars nu med en lidt grødet stemme – han var klart ikke upåvirket af situationen.
Lillesøster holdt fingrene dernede men lod dem hvile på lårene og mærkede nu Lars’ fingre. Han lod først fingrene glide omkring skamlæberne og stak så pegefingeren op i hendes fisse som nu sejlede i hendes safter. Hun var så tændt som hun sjældent havde været før.
‘Jeg mærker lige om slimhindernen i skeden virker intakte’ mumlede Lars mest for min fars skyld.
Han brugte nu begge hænder til at holde hendes skamlæber fra hinanden og havde højre pegefinger oppe i hende.
‘Jeg prøver forsigtigt at stikke to fingre op i dig for at mærke ordentlligt efter’ mumlede han nu – tydeligt påvirket af situationen og stak derefter også sin langefinger op i hende. Lars fornemmede på det tidspunkt at han havde mistet kontrollen over situationen og da pigen foran ham så ud til at nyde situationen og faren heller ikke sagde noget lod han bare tingene ske drevet af sin egen liderlighed.
Far var nu stenhård i bukserne og kunne nærmest ikke tro hvad der skete lige foran øjnene på ham men det tændte ham totalt.
‘Jeg får en mærkelig fornemmelse når jeg rører mig selv her’ hviskede lillesøster nu og lod sin pegefinger glide frem og tilbage på hendes klit mens hun stønnede og klynkede lidt.
Lars kastede nu et blik over på far, som om han pludseligt huskede at han rent faktisk også sad i konsultationen – men da han fik øjenkontakt med ham, blev han klar over at det var ligegyldigt. Far havde det blik, mænd får når de er helt tændt og fuldstændigt ligeglade med hvor de er og hvad der sker – al hjerneaktivitet er blevet overført til pikhovedet.
‘Lad mig lige prøve noget’ hviskede Lars nu hæst og så skete det – han bøjede sig forover så han ansigt forsvandt mellem lillesøster spredte ben og det næste hun mærkede var hans læber som forsigtigt nibbede i hendes klit.
‘åhh ja … slik mig … jeg er så fucking liderlig … åhhhh … bliv ved’ stønnede og klynkede lillesøster og det var stikordet til far, som havde åbnet bukserne og flået sin jernstive og våde pik frem og nu sad og kørte på den mens han så det vildt frække syn foran sig.
Lars slap lillesøsters fisse med fingrene men fortsatte med at slikke hende mens han febrilsk åbnede sine bukser og fik kitlen krænget af. Han rejste sig op og nærmest flåede bukser og sko af i én bevægelse mens han med en fodpedal fik bragt undersøgelsesbriksen ned på højde med hans skridt. Hans pik stod stiv og dunkende ud fra hans skridt og den var tyk! Pikhovedet skinnede nærmest lilla og det var helt vådt af hans præsperm. Hans nosser var en spændt, glat pose under hans pik og han var helt glatbarberet.
‘Nu skal du fanme få pik din liderlige tøs’, stønnede han og satte sit store dunkende pikhoved mod hendes våde fisse og pressede til. Lillesøster gav et skrig fra sig, da han trængte op i hende.
‘Fuck du har en lækker fisse tøs – tag min stive pik’ stønnede han mens han stødte ud og ind af min spinkle søster hvis fisse var helt udspilet om hans lem.
Far var totalt tændt ved synet – Lars stod i sin skjorte og sorte sokker og kneppede løs i hans 13 årige datter. Han kunne se hans veltrænede baller skiftevis blive stramme og afslappede, når han stødte ind og ud af lillesøsters kusse.
Far smed nu også bukser og sko gik over til siden af briksen hvor lillesøster sultent tog hans jernstive pik i munden og begyndte at sutte ham. Lars gloede fascineret på det forbudte der foregik lige foran hans øjne men fortsatte med at kneppe løs.
‘Jeg vil også give hende en tur når du er færdig’ hviskede far mens han kiggede på Lars med et liderlig smil ‘jeg elsker at kneppe hende når hun har fissen fuld af sperm – det plejer hendes bror at sørge for’.
Det var dråben, der fik Lars til at komme i et brøl. Han huggede ekstra hårdt til og skød 8-9 ladninger af tyk, hvid sperm langt op i lillesøster, før han stakåndet trak sig ud af hende.
‘Din tur’ stønnnede han.
Far trak sin pik ud af søsters mund og gik om og ind mellem hendes spredte ben, hvor han så hendes totalt gennemkneppede fisse der sejlede i en blanding af Lars’ sperm og hendes safter.
Han satte sig først på hug og slikkede hende med flad tunge, så han fik så meget af blandingen som muligt med, og så stak han tungen op i hende, inden han rejste sig og lod sin dunkende pik glide op i lillesøster.
‘Giv mig din pik i munden mens far knepper mig’ stønnede lillesøster og Lars var ikke sen til at tage imod invitationen og trådte hen og stak sin tykke pik ind i min søster mund – hun kunne dårligt få mere end hovedet indenfor men det var nok ‘fuck du sutter godt tøs’ stønnede Lars og lagde hovedet tilbage.
Far kneppede løs i min søster og Lars lod sin hånd glide ned over hendes mave og begyndte at lege med hendes opsvulmede klit og der gik ikke længe før hun skød ryg og kom i en rullende orgasme som også sendte far over kanten – han skød hele ladningen af sperm langt op i hendes kusse før han faldt sammen.
Søster suttede videre på Lars’ jern og pludseligt begyndte han at grynte og stønne og så tog han fat i hovedet på lillesøster og skubbede så meget af pikken ind i hendes mund han kunne få før han kom igen. Søster slugte så meget hun kunne men der løb sperm ud af hendes mundvig og ned af hendes kind – far lænede sig forover og tog det på sin finger før han førte det ind i munden og slikkede det i sig mens han kiggede på Lars som smilede frækt tilbage.
Langsomt faldt der ro over dem alle 3 – far havde trukket sig ud og sad nu på Lars’ taburet og Lars stod lænet op af væggen mens han fik pusten igen.
Min søster lå stadig med benene i bøjlerne og der var fri udsigt til hendes totalt gennemkneppede fisse som var smurt ind i spermen fra de to mænd. Hun lå og lod en finger dovent løbe ned i revnen, mens hun hvilede sig ovenpå anstrengelserne.
‘Det er det mest perverse jeg har været med til men fuck det var frækt’ smilede Lars ‘er det dig der har gjort tøsen gravid’ spurgte han nu min far.
‘Det er enten mig eller hendes storebror’ svarede far ‘vi har kneppet hende fast det seneste års tid’.
‘Jeg går ikke ud fra at du vil beholde barnet?’ spurgte Lars nu min søster.
‘Nej – jeg vil have en abort’ svarede hun uden at tøve ‘hvad gør vi for at det ikke bliver opdaget?’ spurgte hun.
‘Du kan få en medicinsk abort’ svarede Lars ‘så undgår vi at du skal i fuld narkose og jeg kan ordne det hele. Jeg foretager de indledende undersøgelser i dag og så foreslår jeg at din far får dig fritaget for skolen i morgen. Vi kører ud i mit sommerhus hvor det hele vil være overstået på nogle timer.’
‘Efter nogle dage laver vi endnu en aftenaftale så jeg lige kan kontrollere at alt er i orden’ tilføjede han med et frækt smil.
Han skubbede sig ud fra væggen og gik om mellem hendes spredte ben og satte sig på hug – far sad stadig nøgen på taburetten ved siden af.
Lars lod hænderne glide ned af lillesøsters inderlår, før han satte tungen lige mellem skamlæberne og begyndte at slikke hende. Han slikkede blandingen af fars og sit eget sperm blandet med min søsters kussesaft i sig som om det var den fineste rødvin. Ind i mellem lod han læberne fange hendes klit som han nulrede mens hun lå og vred sig på briksen.
Min far var stiv igen og rejste sig op bagved Lars.
‘Stil dig lige op Lars’ hviskede han hæst, og uden at slippe min søsters skridt med tungen rejste Lars sig nu op, så han stod foroverbøjet med ansigtet nede mellem lillesøsters ben.
Far satte sig på hug bagved Lars og skilte hans baller og hans lyserøde stjerne kom til syne – far bøjede sig forover og pressede sin tunge op i Lars som gispede ved fornemmelsen.
Efter et par minutter rejste far sig op og satte sit blanke våde pikhoved mod Lars’ våde hul og begyndte at presse. Lars skubbede bagud og far følte pludseligt hvordan hans pikhoved gled op i Lars som gav et lille skrig ved den indledende smerte – det var tydeligt at Lars ikke var vant til at få pik men stemningen havde fået ham til at smide alle hæmninger.
Da smerten var væk, begyndte far at kneppe Lars stramme hul.
‘Fuck du er stram’ stønnede far mens man kunne høre hans hofter klaske mod Lars’ baller.
‘Jeg holder ikke længe Lars’ stønnede han.
‘Bare kom – sperm mig i røven’ stønnede Lars som et øjeblik slap lillesøsters fisse.
Og så kom far i 6-7 hårde stød oppe i Lars stramme hul.
Lillesøster var nu tæt på at komme ved fornemmelsen af Lars sultne tunge i sin gennemkneppede fisse og pludseligt skød hun ryg og kom igen.
Far trak sig ud af Lars som rettede sig op – hans tykke pik stod hård og klar ud fra hans skridt og han trådte nu hen til søster men satte nu pikhovedet mod hendes bageste hul.
‘Nu skal du sgu få sperm i begge huller’ stønnede han og pressede sig op i min lillesøster. Hun gav et skrig fra sig, som bare tændte ham endnu mere og nu blev hendes lille glatte røvhul gennemkneppet af Lars’ store tykke pik. Han holdt ikke ret længe før han kom i adskillige hårde stød oppe i hendes hul og så faldt han sammen ovenpå hende.
Bagefter bar de lillesøster ud i personalets omklædningsrum hvor de vaskede hende ren og gik i bad.
‘Så ses vi i morgen i mit sommerhus ved 8-tiden’ sluttede Lars af efter han havde foretaget de forudgående undersøgelser til morgendagens abort og far bar lillesøster ud i bilen og lagde hende på bagsædet. Hun var så øm i fissen og røven og i det hele taget udmattet at hun ikke kunne gå på benene.
Far og lillesøster kørte tidligt næste morgen, og jeg så dem først om eftermiddagen hvor de var tilbage igen – lillesøster gik direkte i seng og lagde sig til at sove.
Historien fortsætter under reklamen
Dagen efter havde far sygemeldt hende fra skolen så hun skulle være alene hjemme – det vil sige der kom en kurérforsendelse efter vi var taget afsted som ændrede på det forhold.






Anonym
03/04/2024 kl 4:52
Dejligt du skaber meget liderlighed hos mig. Når du fx taler om lillesøsters glinsende fisse.om brorens og farens store pik, og barnefissen der mange gange spørger og er behjælpelig med at sprede fissen for pikken, det er så smukke og liderlige billeder du skaber. Hold kæft det virker på min p-i k. Din tekst tåler læsning igen igen. Jeg havde måske forventet at du havde inddraget en liderlig mor og yogaveninde med en 7-9 årig fissekløende pige med. Jeg gentager: Din tekst skal hyggelæses, med pik i hånd. hilsen Per.