- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Lægeleg med lillesøster
Hun lagde sig på ryggen og fnisede. Jeg smilte til hende: “Nå unge dame, hvor gør det ondt henne?”

Forfatter: Elias C.
Efter en del år med knas i kærligheden, havde min mor fundet en fyr og skulle på date. Og havde så efterladt mig til at passe min 7 årige lillesøster Laura til dagen efter. I hvert fald hvis mors date gik godt, men det plejede den nu at gøre med den fyr hun så. Så jeg kunne se frem til at passe Laura, i stedet for at tage til fest hos min klassekammerat. Det var en let nok tjans, men jeg ville nu hellere have leget med pigerne til festen. I stedet var jeg fanget derhjemme med Laura.
Men mine interesser lå nu et lidt andet sted end babydukker og den slags. Så jeg satte lidt tegnefilm på til hende, og gik så op på mit værelse, så jeg kunne finde den bærbare frem, og se på nogle lidt mere udviklede piger end min lillesøster. Jeg havde nu aldrig haft sex, og jeg havde ikke en kæreste på det tidspunkt, så jeg var ret liderlig for at få noget fisse. Heldigvis skulle jeg ikke vente særlig længe, med at mærke følelsen. For mens jeg var godt i gang med at spille pik, til nogle billeder af dejlige topløse kvinder på stranden, tikkede der en besked ind i et chatvindue jeg også havde åbent. Det var fra en fyr, der vist var noget ældre end chatrummet for 11 til 13 årige tillod, da beskeden lød:
“Hej med dig lille ven, er du frisk på lidt sjov?”
Det gjorde mig nu ikke noget, jeg chattede tit med voksne, man kunne jo altid blokere hvis det var. Så jeg svarede:
“Måske, det kommer vel an på hvad du mener??”
Han svarede:
“Er du alene hjemme?”
Jeg svarede:
“Nej, min lillesøster er her også.”
Han spurgte så:
“Nå da, det lyder da dejligt. Er hun sød? Hvor gammel er hun?”
Jeg blev lidt betænkelig ved hans interesse for Laura, og prøvede at dreje samtalen over på mig med svaret:
“Hun er 7 år, jeg passer hende da vores mor er på date, lidt irriterende, jeg ville hellere være til fest, og være sammen med nogle piger på min egen alder. Og måske prøve noget sjov med dem, du ved, ha, ha.”
Han spurgte så:
“Har du da prøvet noget med piger før?”
Jeg svarede:
“Nej kun lidt kysseri, så jeg er pænt liderlig for at prøve noget mere.”
Han spurgte så:
“Nå, der er måske en du godt kan lide?”
Selvom der nu var en del jævnaldrende piger jeg havde lyst til at prøve noget med, var den eneste jeg lige kunne komme i tanke om, min klassekammerats lillesøster, der vist havde et godt øje til mig, så jeg svarede:
“Det ved jeg nu ikke, men der er en pige fra 4. der vist er lidt lun på mig. Men hun er jo kun 10 og har ikke fået bryster endnu, så jeg ved ikke om jeg vil lege med hende, udover måske give hende lidt finger, ha, ha.”
Jeg havde nu fantaseret lidt om hende, men dog ikke mere end det. Jeg ville jo helst dem der var lidt mere veludviklede. Han svarede så:
“Det lyder da som om du har overvejet det…”
Jeg måtte jo indrømme med svaret:
“Ja måske, jeg har da tænkt på hende et par gange når jeg har, du ved nok…”
Han svarede så:
“Det gør du måske tit hva? Det lyder sådan. Men når du nu er så liderlig, hvorfor knepper du så ikke bare med din lillesøster i stedet for?”
Det havde nu aldrig faldet mig ind at røre Laura, men da jeg så den besked, kunne jeg ikke undgå et par hurtige forbudte tanker om hende. Og måske fordi jeg havde været i gang med at spille pik og var ret liderlig, valgte jeg at fortsætte samtalen. Og sagde så:
“Men hun er jo kun 7 år. Det ved jeg nu ikke om er en god ide.”
Han svarede:
“Ja, men du sagde jo at hende fra 4. klasse var helt flad foran, og at du alligevel tænker på hende. Så hvis du virkelig har lyst til at kneppe hende, kan du vel ligeså godt gøre det med din søster. Så stor forskel er der da ikke på en 7 årig, og så en 10 årig der endnu ikke har fået bryster. Og din søsters fisse er helt sikkert lige så hårløs som en 10 årigs, så det vil jo næsten være det samme.”
Jeg måtte nu indrømme at der var en slags logik i hans argument, eller også havde min liderlighed skubbet alt fornuft ud af mit hoved. Så nysgerrigt spurgte jeg så:
“Men hvordan får jeg hende til det? Jeg mener en 7 årig er da ikke interesseret i sex.”
Han svarede:
“Du bliver overasket, tro mig, selvfølgelig er hun det. Lad mig foreslå at spørge hende, om hun vil lege læge med dig. Og så tage den derfra, det kan du da vel godt finde ud af, ikke?”
Jeg tænkte lidt før jeg svarede:
“Jo måske, men jeg ved nu ikke. Jeg mener hun er jo min søster, er det ikke lidt mærkeligt?”
Han svarede så:
“Åhh hold op, der er sgu da mange søskende der har sex med hinanden, det er helt normalt. Men det må du jo selvfølgelig selv om, du kan jo også bare nøjes med at spille pik, i stedet for at prøve en ægte fisse. Men jeg må løbe, min egen date er her nu, så en ting er helt sikkert. Jeg får i hvert fald fisse i dag, men du må da have held og lykke…”
Efter han var logget af, sad jeg tilbage med en stiv pik, og en kæmpe trang til at prøve hans foreslag. Han havde vel egentligt ret, hvis jeg kunne spille pik til en 10 årig, kunne jeg vel også have sex med en 7 årig, selvom hun jo var min lillesøster. Så jeg trak bukserne op og gik ned til Laura, der stadig sad i sofaen og så tegnefilm. Jeg satte mig ved siden af hende og hun lænede sig så op af mig. Jeg mærkede et sug i maven, og var ret nervøs for hvad hun ville sige til min frække ide. Men jeg tænkte at der var vel ikke andet for, end at spørge hende. Så jeg lagde min arm om hende, og hviskede i hendes øre:
“Hey, hvad siger du til at vi leger en lidt uartig leg, nu hvor vi er alene?”
Laura fniste lidt og spurgte:
“Hvad mener du?”
Jeg smilte til hende og svarede:
“Jeg tænkte bare om du ville være med til at lege læge, du ved, sådan noget med at tage tøjet af.”
Hun fniste lidt nervøs og sagde så:
“Det må vi da ikke for mor.”
Vi var lidt blufærdige derhjemme, så nøgenhed foregik jo mest alene for lukkede døre. Så jeg mærkede en vis nysgerrighed i hende, og fortsatte:
“Nej men hun er her jo ikke, så kan vi jo godt. Og hvis vi ikke siger noget til hende, finder hun jo heller ikke ud af det, vel?”
Hun kiggede fnisene på mig og svarede så:
“Ja okay, så kan vi godt.”
Jeg var helt anspændt i kroppen, over snart at skulle se og røre en fisse. Så nervøs for at nogen skulle kigge af vinduet, eller hvis mor pludselig ville komme hjem, tog jeg Laura med op på mit værelse og sagde så:
“Okay, jeg starter med at lege lægen, så hvis du tager din nederdel og trøje af, så kan jeg starte med at undersøge din krop.”
Laura tog så sit tøj af, og stod kun i sine små trusser, da jeg så bad hende:
“Her, læg dig op på min seng.”
Hun gjorde som jeg bad om og lagde sig på ryggen, og kiggede fnisene på mig. Jeg smilte til hende, og spurgte så med en fjoget og legene stemme:
“Nå unge dame, hvor gør det så ondt henne?”
Hun grinte lidt over mig, og svarede så:
“Det ved jeg ikke.”
Jeg fortsatte så:
“Hmm, det er måske her? Eller her måske?”
Jeg prikkede hende blidt et par gange, først på skulderen og dernæst på maven. Hun fniste og rystede med hovedet, så jeg prøvede igen:
“Hva så med her?”
Jeg pillede let på hendes flade bryst, og kildede hendes lille brystvorte lidt.
Hun grinte og rystede igen på hovedet. Så jeg forsatte:
“Nå, så er det måske lige her?”
Denne gang havde jeg prikket hende på inderlåret, og fnisene svarede hun så:
“Ja, det er næsten der.”
Jeg smilte til hende, og sagde så:
“Næsten? Hmm, så må vi jo hellere se nærmere på det.”
Jeg tog fat i hendes små trusser, og trak dem af hende, så hun nu lå helt nøgen foran mig. Jeg betragtede hendes fisse et kort øjeblik, og stak så min finger ned til revnen. Og idet jeg mærkede hendes glatte læber, gav hun lille spjæt og grinte højt, så jeg spurgte:
“Nå, det er måske din tissekone der gør ondt.”
Hun nikkede fnisene med hovedet, så jeg fortsatte så:
“Jamen, så må jeg jo hellere kysse dig der, så det ikke gør av mere.”
Uden at vente på hvad hun ville sige til at blive kysset på sin fisse, bevægede jeg mit hoved ned til hendes glatte revne, og kyssede den blidt. Hun løftede sine ben lidt og grinte højt, og jeg kyssede den så et par gange mere, inden jeg så slikkede lidt i den. Det var en vidunderlig fræk fornemmelse, både fordi det var lidt forbudt, men også det at jeg prøvede jeg at smage fisse for første gang. Jeg var ved at eksplodere i mine bukser, men jeg prøvede at holde mig tilbage. Men kunne mærke at jeg bare måtte kneppe hende, så jeg løftede hovedet op fra hendes lille våde fisse og sagde så:
“Okay nu er det din tur til at være lægen.”
Laura rejste sig så op, og jeg tog så mit tøj af, så jeg kun stod i boksershorts. Og lagde mig så på sengen, mens Laura så forsigtigt og fnisene prøvede at lege læge, med ordene:
“Hvor gør det ondt?”
Jeg var så liderlig for at stikke min pik ind i hende, at jeg kækt svarede:
“Det er min tissemand, den er helt stor og stiv. Her, se selv.”
Jeg trak hurtigt ned i mine boksershorts og tog dem af, så hun kunne se min stive og næsten dunkene pik. Hun kiggede med et overasket blik på den, og spurgte så:
“Hvorfor er den så stor?”
Jeg trak min forhud langsomt lidt frem og tilbage mens jeg svarede:
“Det er fordi jeg er bollesyg, og det eneste der virker på det, er at bolle.”
Hun kiggede lidt forundret på mig, og spurgte så:
“Skal vi da så bolle?”
Jeg smilte sødt til hende, og svarede kækt:
“Ja, for det er jo dig der er lægen, så skal du jo kurere min bollesyge.”
Hun grinte lidt fnisene og sagde så:
“Okay.”
Jeg tog fat i hendes lille nøgne krop, og trak hende så ned i sengen til mig. Jeg lagde mig oven på hende, og pressede mit pikhoved mod hendes stramme fisse. Hun vidste ikke helt hvad hun skulle gøre, men jeg sagde:
“Prøv at spred dine ben lidt, så jeg kan få min tissemand ind i dig.”
Hun gjorde som jeg sagde, og jeg pressede så hårdt på, så mit pikhoved fik åbnet hendes dejlige stramme fisse op. Det var så en vidunderlig følelse, at jeg kom med det samme, og fyldte hendes lille fisse godt op med mit sperm. Hun ømmede sig lidt, men sagde ikke noget og jeg begyndte så at kneppe hende lidt mere. Mit sperm virkede fantastisk som glidemiddel, så jeg fik min pik godt ind, og åbnet hendes vidunderlige stramme fisse helt op. Hun pustede og stønnede en smule, og selvom det nok gjorde lidt ondt, bad hun mig ikke stoppe. Så jeg kyssede og kneppede hende indtil jeg kom igen ikke længe efter. Jeg trak min pik ud af hendes lille sperm fyldte fisse, og lå så ved siden af hende og sagde:
“Wau, det var sjovt, synes du ikke?”
Hun nikkede smilene, mens hun kløede sig lidt i sin fisse, så jeg kyssede hende og forsatte så:
“Nå, men nu hvor vi har prøvet at bolle, så kan vi jo også lege med dine babydukker, og så lege Far, Mor og Børn.”
Historien fortsætter under reklamen
Den var Laura med på, og så var det lige pludseligt, ikke længere så slem en tjans at passe hende, når mor skulle på date.







Den unge far
09/01/2025 kl 18:04
Sygt lækkert!
Mette
30/10/2023 kl 11:03
Fuck hvor er den bare fræk. Jeg håber rigtig meget på at der komme en mere. Nu må jeg jo lige leje med mig selv. Er passe våd i min fisse.
Denungefar
24/10/2023 kl 11:24
Må sgu godt udløse et afsnit til 😜
Niels-Henning
21/10/2023 kl 17:05
Wow en lækker historie.. lige min drøm
Jørgen
21/10/2023 kl 13:57
Dejlig leg mellem søskende, søsteren som er 7 år men hvor gl er brormand, det mangler han at fortælle.
Elias C.
21/10/2023 kl 15:00 - som svar på Jørgen
Jeg tænkte at man måske selv bedre kunne forestille sig det ifh. til læserens fantasi, men umiddelbart skrev jeg historien med en ide om han var en 12½ – 13 år.
Peter
21/10/2023 kl 12:28
Den voksne mand skulle være med på en Skype forbindelse
Elias C.
21/10/2023 kl 12:57 - som svar på Peter
Ja, men jeg tænkte at den så måske ville læne sig lidt for meget op af handlingen i Tanya fra videochatten. Og ville hellere holde muligheden åben for han kunne vise sig igen på en eller anden måde i en senere beretning.
SWO
21/10/2023 kl 12:11
Kommer der en fortsættelse af historien? Næste gang de leger læge, kunne en af tingene være, at de skal aflevere urinprøver.
Elias C.
21/10/2023 kl 12:32 - som svar på SWO
Har ikke lige skrevet noget mere om dem her endnu, så alle muligheder er vel åbne…
Morten
21/10/2023 kl 10:46
Ej en fræk historie, tak for den.
Gad gøre det samme bare med en lillebror eller til en fantasi om en anden.
Mortensnap2019