Min lillesøster 13

3 sekunder senere lå Line nøgen sammen med os. Gitte var ikke vant til pigesex, så man kunne mærke elektriciteten

advarsel
Forfatter: ingeniøren

Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen

Efter at Line og jeg var blevet kærester, viste Line, Emma og Camilla sig, som de erfarne i deres klasse. De var efterhånden blevet 14-15 år, men hvis de viste sig, lidt for erfarne, ville det jo stadig kunne tolkes som noget ulovligt. Specielt Emma spillede op til de ældre drenge. Hun lod som om, at hun ikke kunne få pik nok – Jeg havde været der, og vidste, at det ikke bare var noget hun lod som om. Jeg tror faktisk at det var hende der „lånte“ mors sugekop-dildo. Den blev i hvert fald væk, så mor red både Kristian, far og mig indtil far gav hende en ny og lidt større i fødselsdagsgave. Den var sjovt nok ikke med mellem gaverne da familien kom til fødselsdagskaffe.

Camilla blev mere og mere pigeorienteret, og gik ofte hånd i hånd med andre piger. Alligevel kom hun af og til for at få pik – masser af pik, og det virkede som om, at hun foretrak at blive udblokket af fars kødklump. Hun red ham og dehydrerede ham så vi drillede ham med, at være en rosin når Camilla havde fået hvad hun ville have.
Mor var lidt sjov – hun gik på jagt efter vasketøj på vores værelser, og i soveværelset. I hvert rum forlangte hun betaling for vask. Hos mig var det typisk, at jeg tog hende bagfra. Når hun kom ind på Lines værelse blev der slikket og smasket, og når hun nåede til far, kunne vi høre, at der blev rusket godt igennem.

Så kom Line tit ind til mig. Puttede sig ind til mig og hviskede „Det er dejligt, at mor og far stadig kan råpule“ – Så kiggede hun mig i øjnene og spurgte „Vil du stadig råpule mig, når vi når samme alder?“ Jeg smilede og spurgte „Skal jeg vente så længe?“ – „Hvorfor har du så meget tøj på?“ kom smilet tilbage, og snart blev der suttet, slikket, aet osv til lyden af nosser der klasker og uuhmm og smask.

En dag, jeg kom hjem fra skole, stod Gitte i indkørslen. Hun sagde „Jeg vil ellers ikke bede om at få pik, men Kristian kan altså ikke noget, og jeg trænger rent ud sagt til at få noget til at fylde min kusse“. På en eller anden måde endte vi på mit værelse. Jeg lå på ryggen og så hendes flade bryster flappe op og ned. Jeg havde faktisk lidt problemer med at holde den stiv.

Gitte hoppede af, og gav sig til at sutte og suge – tro mig, det var noget hvor hun var mester. Jeg fyldte hendes mund, og hun slugte det hele.

Vi lå og kælede lidt, da Line pludselig kom ind. „Åååh jeg synes nok, at jeg hørte noget lagengymnastik:“ 3 sekunder senere lå Line nøgen sammen med os. Gitte var ikke så vant til pigesex, så man kunne nærmest mærke elektriciteten, da det var Line, og Lines tunge og mund der kærtegnede Gittes krop. Gitte holdt samtidig om min pik, og spillede den lidt i takt med de ryk hun oplevede af at Line slikkede hendes fisse.

Line havde et par fingre oppe i Gittes fisse, og hun fandt åbenbart det helt rigtige sted. Gitte gispede lige et par gange og så kom et hyl der startede helt nede i maven. Saften væltede ud af hende i en kæmpeorgasme. Hun nærmest hoppede rundt i sengen.

Da hun slappede af, og prøvede at få vejret igen, holdt hun om både Line og mig. „Børn, jeg har aldrig oplevet noget lignende – nu kan jeg klare en periode i afholdenhed igen“. Line lagde hovedet mellem Gittes bryster og spurgte „Har du ingen gummielsker?“ „en hvad?“ spurgte Gitte. Line smilte og smuttede ind på værelset og fandt en solid dildo.

Da hun kom med den sagde Gitte „Ååh – en pseudopik – jeg har aldrig prøvet“ Line sagde „Så er det på tide, at du får prøvet“. Line begyndte at massere Gittes hals, bryster, mave og inderlår. Snart var det som om det dampede ud af Gittes kusse. Line sagde „sut nu på den, og sørg for at den får rigeligt spyt“. Gitte gumlede på gummipikken, og Line førte den ned til fissen. Hun pressede en smule, og snart var det som om Gittes kusse åd dildoen. „Nu skal du bare passe det tempo der passer dig, og måske nulre klitten lidt – og lige nu skal du blive ved, for vi vil se, at du kommer igen.“

Gitte gispede lidt og grinte „Jeg har aldrig masturberet mens andre så på“ Gitte fandt langsomt tempoet, og stønnede dybt. Line var kravlet hen over Gitte og sad i en 69‘er over mit hovede og sugede på min pik. Gitte begyndte at brumme dybt, og snart blev den lille seje krop gennemrystet af en orgasme.

Line hoppede af og spurgte „kunne du lide Henrik?“ – Gitte gloede lidt „Henrik?“ – Line grinte og sagde „ja, han er min elsker og han hedder Henrik“ Gitte smilte stort „Må jeg låne Henrik, indtil jeg får købt en Jonas?“ Vi grinte alle sammen, og efter lidt afsluttende kys og kram fik vi lidt tøj på igen — glemte jeg at sige, at Gitte ikke havde trusser på? Gitte gik ned ad trappen og ud i indkørslen hvor mor var på vej ind. Da mor kom ind spurgte hun til hvad Gitte ville.

Jeg sagde „aarh hun trængte bare til lidt omsorg“ Mor grinte og sagde „Men det så ud som om hun havde en velvoksen dildo i hånden“ „Ja“ sagde Line „Henrik er midlertidigt flyttet ind til naboen“ Mor kiggede først lidt uforstående, og så skraldgrinte hun. Mor pegede på Line „Det betyder jo bare, at vi skal være lidt gode ved Kristian“

Samtidig hørte vi fars bil i indkørslen. Da han kom ind sagde han „Jeg trænger til noget fyraftensfisse“ Mor kiggede på os og sagde „Laver I mad, så sørger jeg for at løven forbliver en blid missekat“.
Historien fortsætter under reklamen

Line og jeg lavede mad, og følte og klemte på hinanden som man nu gør som kærester. Vi kunne røre i gryderne til nogle dybe prust og støn. Og netop som Line dryssede hakket persille ud over gryderetten hørte vi både et dybt brøl og et indestængt skrig. Så var vi klar til at spise.

Læs næste afsnit

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *