- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Pernille – 1 Intro
Tine spurgte, om jeg havde en agurk i nærheden. Det havde jeg. ”Find den, og knep dig selv med den”
Denne serie er en spinoff, af novelleserien ”Vores nye liv”. Denne foregår hos Tine og Peter.
Jeg hedder Pernille, er 19 år, bor stadig hjemme hos mine forældre i Nordjylland, sammen med mine to brødre. Blev færdig med gymnasiet i sommer, og arbejder nu hos en større virksomhed, for at tjene lidt penge. Mine forældre er meget kristne, og ser gerne at en kommende kæreste/mand også er kristen. Det har de aldrig lagt skjul på. Det ved jeg at det helt sikkert ikke skal være, og af den grund har jeg aldrig haft en kæreste, da jeg simpelthen ikke gider den diskussion.
Har siden gymnasiet gerne ville finde mit eget, men det kniber med pengene, og jeg vil gerne flytte langt væk fra Nordjylland og mine kristne forældre og omgangskreds.
Selv om jeg aldrig har haft en kæreste, så er sex ikke en ukendt verden. Der findes mange gode ting som man kan fornøje sig med, og internettet har været en stor inspiration. Er helt med på at sådan er sex sjældent i virkeligheden. Er også medlem af et par swinger grupper i København, dog på en Facebookprofil, som kun bruges til det. Den almindelige kan familie og venner se, så de skal ikke se hvad jeg laver, når jeg er alene og drømmer mig langt væk.
En dag så jeg denne annonce, som fangede min interesse. Den lød vildt spændende, det var i København, og jeg kunne ikke få den ud af hovedet.
Seksuelt nysgerrig pige søges.
Vi er et par omkring de 40. Hun er ægte rødhåret, helt glatbarberet, og konstant liderlig. Flot slank krop, med lækre bryster, og piercinger, dejlig fast røv.
Han er trænet, Stor lækker pik på 22 cm og 6 cm i diameter.
Vi har et stort lækkert hus, men kan godt bruge lidt hjælp i hverdagen.
Vi har ingen børn eller dyr, så det er mest indkøb, madlavning og rengøring.
Vi er ALTID nøgne når vi er hjemme, og har et meget aktivt sexliv, både hjemme og ude, og gerne sammen med andre.
Så du er åben for sex med os, og på sigt med andre.
Vi forestiller os at du er 18-25 år, nysgerrig på sexlivet, og har mod på at udforske denne verden.
Om du har erfaring eller ej, betyder ikke det store, bare kemien er der, og du har mod på at udforske dine grænser.
Vi stiller en lækker lejlighed til rådighed i kælderen, med egen indgang, så du også har (lidt) privatliv.
Lønnen er 6000 kr. om måneden, og inkl. mad, el, vand, varme og internet.
Er du interesseret, så skriv en PB til os, og fortæl om dig selv, og for at vi ved at du er seriøs, vedhæfter du en video, hvor vi ser dig onanere og komme. Ansigt skal ikke være synligt på videoen, men gerne et billede af dig i fuld figur også.
Er der ikke video og billede med, bliver brevet slettet uden at læse det.
Tine og Peter
Så annoncen da jeg var på arbejde, og blev helt fra den. Kunne slet ikke koncentrere mig om noget resten af dagen. Selv min chef spurgte om jeg var OK. Undskyldte med hovedpine, og fik mig kæmpet gennem dagen. Var på toilettet flere gange, og læse opslaget, og kunne mærke at jeg var drivende våd. Er altid helt glatbarberet, da det føles så lækkert, og så meget som jeg onanerer, så ville hårene bare være fedtede hele tiden.
Om aftenen fik jeg skrevet et udkast til dem. Skrev længe, og rettede det mange gange, inden jeg kom frem til dette.
Videoen og billederne måtte jeg vente med til der var ro i huset. Så var teksten da i det mindste på plads.
Hej.
Så jeres opslag på Facebook, og vil elske hvis det bliver mig, der må bo hos jer. Jeg er 19 år, blev færdig med 3. G i sommer, og har job, men ellers ikke de store planer.
Jeg er 182 cm høj, 72 kg, og har lidt til gården og gaden, som man siger. I kan se, hvordan jeg ser ud på billede og video.
Elsker at gå nøgen rundt hjemme, når mine forældre og søskende ikke er hjemme, men det er desværre sjældent.
Jeg træner en del, og vil gerne smide lidt kg, men elsker også mine fyldige bryster og røv.
Min seksuelle erfaring er lig 0. Har kun kysset med enkelte fyre, men aldrig været sammen med andre, end mine dildoer. Det sker til gengæld ofte. Har nogle store nogen, som jeg elsker at have dybt oppe i mig. Har også prøvet med nogle mindre, i det frække hul.
Jeres billeder tændte mig helt vildt, som I kan se på videoen.
Håber at høre fra jer snart.
Frække hilsener Pernille.
Billedet jeg sendte med, viste mig for oven. Kun hoved og bryster. På billede kunne de se en køn pige, med et kønt naturligt smil, isblå øjne, lyshåret, let krøllet hår, som nåede ned til skuldrene. Flotte faste D skåls bryster, med store fyldige vorter.
Fik også lavet den krævede video, og det tog et par forsøg før den var god. På videoen kunne de se en stor dildo, hvorpå jeg havde skrevet Peter. Kunne lige så godt være fræk fra starten, så jeg fangede deres opmærksomhed. Jeg sad på en stol, med benene oppe på bordkanten. Vidt spredte. Min helt glatte fisse glinsede af safter, og snart nærmede dildoen sig mine fugtige skamlæber. Den gled uden problemer ind i varmen, og jeg stønnede dybt. Jeg kneppede mig selv med dildoen, og man kunne høre min fisse smaske af alle safterne. Mine ydre skamlæber er fyldige, og de indre hænger lidt udenfor. Synes selv at den er smuk.
Udbrød ”Åhhhh ja Peter. Knep mig. Knep mig dybt. Lad mig mærke dig komme i mig” Stønnede højt da jeg kom, og pressede dildoen så langt ind som jeg kunne. Havde brugt en dildo, som kunne fyldes, så det lignede at den sprøjtede i mig. De kunne se noget hvidt løbe ud langs dildoen. Da jeg trak den helt ud, kunne de se noget hvidt dryppe fra min fisse.
Jeg fik den klippet og redigeret. Man er vel på Tik Tok, og sendte det til dem. Liderligheden over hvad jeg havde gjort, gjorde at jeg ikke kunne sove. Endte med 2 orgasmer mere, inden jeg endelig faldt i søvn.
Havde fri næste dag og sov, der kom en besked på telefonen. Den var fra Tine og Peter, og de spurgte om jeg havde tid til at snakke over Messenger. Svarede at jeg var alene hjemme, og at de var mere end velkomne til at ringe med det samme.
Der gik et minuts tid, så ringede telefonen. Havde sat den på bordkanten, så da jeg trykkede OK, viste billedet mit værelse. Sover altid helt nøgen, da det er det bedste. Gik ind foran kameraet. Helt nøgen. Gik tættere på, og hilste på. Peter og Tine sad tæt sammen, så de begge kom med på billedet. De så søde ud begge to. Kunne se at Tine var virkelig smuk. Peter var en pæn mand.
Vi hilste på hinanden. Snakkede om alt muligt. Snakken blev dog hurtigt frækkere. Mine erfaringer med sex, kom fra erotiske noveller på nettet og porno. Jeg vidste godt, at sådan var sex ikke i virkeligheden, men havde lyst til bare at opleve, og lære så meget som jeg kunne. Jeg håbede virkelig på at det blev mig de valgte, og glædede mig til at høre fra dem. Jeg fortalte at jeg var faldet over svingergruppen på Facebook ved at tilfælde, og havde søgt om medlemskab. Tanken om at komme i en svingerklub, tændte mig, selv om det også gjorde mig vildt nervøs.
Tine spurgte, om jeg havde en agurk i nærheden. Det havde jeg. ”Find den, og knep dig selv med den” Der gik lidt tid, så var jeg tilbage igen. Stod tæt på kameraet, og de kunne se agurken glide dybt op i mig. Jeg stønnede en del, og nød at vise mig frem. ”Tag agurken ud, og spis den” Sagde Tine.
Jeg trak langsomt agurken ud, bukkede mig ned, så ansigtet kom frem på skærmen, og tog en bid, efter jeg havde slikket på agurken. ”Det er ikke første gang, jeg får sådan en agurkesnack” sagde jeg grinende. Elsker smagen af mine safter.
Vi afsluttede opkaldet, med løfte om at jeg ville få svar senest fredag. De regnede ikke med mange ansøgere.
Agurken kunne ikke komme tilbage i køleskabet, så smed mig på sengen og kneppede mig til en voldsom orgasme, inden jeg med velbehag spiste resten.
Var vildt liderlig hele dagen, og gik på nettet for at finde billeder af ting jeg fandt interessante, og drømte om at prøve. Fik det hele klippet sammen og sendte det til dem sidst på aftenen, da der var ro i huset.
Videoen jeg havde lavet, bestod af en masse billeder, af kvinder og par, i alle tænkelige kombinationer. Også mere ekstreme billeder, hvor man kunne se kvinder blive straffet, på de mest udspekulerede måder. Til sidst, var der en kort video af mig selv, siddende på en stol, med mine store bryster bundet hårdt op med et reb, så de stod lige ud i luften. Havde sat tøjklemmer i brystvorterne, og da jeg rejste mig, kunne de se klemmer i skamlæberne og klitten også. Dem i skamlæberne var bundet fast til lårene med tape, så min fisse stod vidt åben.
Jeg kiggede ind i kameraet, og sagde med den mest liderlige stemme ”Jeg har været slem, og trænger til at nogen straffer mig. Har aldrig prøvet det med andre, men tanken gør mig så liderlig” Lod billedet glide tilbage til min fisse, så de kunne se en fluesmækker, komme ind i billedet. Den forsvandt ud af billedet, for at vende tilbage for fuld fart, og ramme lige på min fisse, igen og igen. De kunne høre mig stønne højt, før jeg til sidst kom i en højlydt orgasme.
Viste mit ansigt igen. Denne gang rød i hovedet og forpustet, og frisuren helt i uorden ”Håber I vil straffe mig. Vil gøre alt hvad I siger, bare jeg får lov at bo hos jer. Har været konstant liderlig, siden vi snakkede sammen sidst”.
Da jeg vågnede næste morgen, var der en ny besked fra dem. Der var en masse billeder. De fleste af Tine der tog et catsuit på. Det var vildt frække billeder, og de sidste viste hende kysse med en anden pige. De så vildt hotte ud, og jeg måtte igen lege med min liderlige fisse. Den drev af mine safter, og fik taget et billede som viste den drivende våd, med en lang tråd, med en dråbe i enden, som hang fra den. Fik sendt det til dem, efter jeg havde fået min tiltrængte udløsning. Tror mit sexdrive er højere end de flestes.
Skrev igen til dem om natten
Hej igen.
Har ikke kunne sove, efter jeg så de billeder af pigerne i Catsuits. Det har gjort mig så liderlig. Jeg vil gøre alt for at det er mig i vælger, til at bo hos jer, og vil stå til jeres rådighed døgnet rundt seksuelt. Hilsen den Totalt liderlige nordjyde 😊
Havde vedhæftet en video, som jeg havde taget under dynen. Den viste en dildo, banke ud og ind af min fisse. Kunne svagt høre da jeg kom, da jeg gjorde alt for at være stille, men kroppen afslørede orgasmen. Min mave og benmuskler sitrede ukontrollabelt, da orgasmen overmandede mig. Kameraet rystede lidt, og så kom mit ansigt frem. Totalt uglet hår, og et kæmpe smil, som blev afløst af dildoen, som jeg slikkede ren, inden jeg hviskede ”Håber I har sovet godt. Det kan jeg forhåbentlig nu” og så sluttede videoen.
Om morgenen lå der en besked fra Peter
Hej frække.
Håber du fik sovet efter din lækre orgasme. Vi har snakket om det, og det bliver dig der får job og lejlighed, når det passer dig. Vi er tilbage i Danmark lørdag aften, og derefter er vi klar til at byde dig velkommen. Skal du bruge en dækhistorie til dine forældre, siger du bare til. Så finder vi ud af noget. Vi glæder os til at møde dig, og lære dig op i vores frække verden.
Mange frække hilsner Tine og Peter
Det var den bedste besked ever at vågne op til. Skyndte mig at skrive tilbage.
Hej i to skønne mennesker
Mange mange tak. Det vil i aldrig komme til at fortryde. Glæder mig helt vildt allerede, og har brygget en historie sammen til mine forældre, men den kan vi altid koordinere, når vi kommer tættere på at jeg flytter ind. Håber det kan blive om en uge eller to. Job og tag over hovedet har jeg jo 😊 Glæder mig til vi snakkes ved. Fortsat god ferie.
Jeres frække logerende.
Vedhæftet var et billede af mit ene bryst set fra siden. Det var en meget stor og meget stiv brystvorte.
Skrev sammen med Tine og Peter igen søndag, og aftalte at jeg skulle komme over tirsdag aften, og blive til fredag.
Historien fortsætter under reklamen
Jeg fortalte mine forældre at jeg var kommet med på et afbud, på et arbejdsrelateret kursus, fra onsdag til fredag. Det var jo næsten også sandheden. De skulle bare vide hvilken slags kursus
Fortsættes..






kupfa
07/02/2026 kl 7:23
Glæder mig til de næste noveller i denne tråd