- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Min sidste uge i skole. Del 1
han hev bæltet af og foldede det i hans hænder efter han så begyndte at slå mig i røven med det. Det gjorde så ondt, men aligevel blev jeg våd
Forfatter: Martin
Hej jeg er en ung pige på nu 17, jeg vil gerne fortælle en historie om dengang jeg var 15 år, jeg var en stille pige, aldrig typen der normalt ville hoppe ud i situationer som jeg ikke var tryk ved, men den dag mine forældre kom og sagde til mig at vi skulle flytte ændrede alt sig. Jeg var lige begyndt i 8. klasse og havde et trykt og godt netværk der hvor jeg boede.
Det var en varm sommerdag i start August, jeg var på vej til skole, iført en hvid sommerkjole og et par hvide Converse All Star sko, og ingen undertøj det var simpelthen for varmt til det, på vej til skole så jeg nogle store sorte skyer komme frem ude i horisonten, det så ud som om det trængte op til regn, jeg skyndte mig extra meget i håb om jeg kunne nå op til skolen inden det begyndte at regne, men selvfølgelig har man ikke altid hellet med sig.
Jeg var kun halv vejs til skole da jeg mærkede de første regndråber ramme min hud, jeg gav et dybt suk og løb alt hvad jeg kunne, men det var for sent. Det væltede ned med regn og da jeg nåede til skolen var jeg fuldstændigt gennemblødt, og ikke nok med det så kunne man osse se lige igennem min kjole. Jeg skyndte mig ind af hoved døren til skole og ud på det nærmeste toilet.
Jeg syntes selv jeg var meget stille men lige inden jeg noget at lukke døren til toilettet hørte jeg en dyb mande stemme som jeg kendte, døren blev åbnet og der stod min engelsk lære hr. Jensen. Han kiggede på mig lidt og spurgte så hvorfor jeg var forsinket, han kiggede sig over skuldrende og inden jeg nået at svare gik han ind på toilettet og lukkede døren i.
Jeg sagde til ham om han ville være sød at gå ud, men han kiggede bare på mig og smilte skævt “du kunne da bare lade være at komme forsent til undervisning din lille pjækkerøv!”. Han tog fat i mit hår og lagde mit hoved på toilet brættet, så jeg stod med røven i vejret.
Jeg prøvede at skrige på hjælp men hver gang jeg sagde noget, slog han mig hårdt i røven, tårene trillede ned af mine kinder, han sagde at hvis jeg bare tiet stille skulle han nok sørre for vi begge fik noget godt ud af det her.
Jeg kiggede på ham, og kunne se der ikke var nogen udvej, så jeg gjorde som han sagde. Han to fat i sit bælte og åbnede det, han hev bæltet af og foldede det i hans hænder efter han så begyndte at slå mig i røven med det. Det gjorde så ondt, men aligevel blev jeg våd, og håbede på han ikke ville lægge mærke til det, men det gjorde han. Han stak hurtig sin hånd mellem min ben og hviskede mig i øret “nu det vist lidt for sent og sige du ikke nyder det hvar din lille luder?!”
jeg kunne ikke lade vær med at græde og det blev værre og værre indtil han sagde at jeg skulle vende mig om og sætte mig på knæ forant ham, jeg gjorde som han befalede og satte mig foran ham. Han lynede sine bukser op og ud sprang en stor stiv pik. Han sagde at jeg skulle sutte på den, jeg havde aldrig før givet et blowjob, det vildeste jeg havde prøvet var at få finger af min ex kærste.
Jeg to hans pik i munden, han to fat i mit hoved og bankede sin store pik ind i min mund, jeg var lige ved at brække mig i alt det pik, men inden jeg vidste af det afleverede en tyk ladning sperm i min lille ung pige mund. Han hev pikken ud af min mund, og væltede mig bagover. Han kiggede på mig og spyttede mig i mit ansigt og sagde “se at få noget tørt tøj på, du skal være i klassen om 5 minutter”. Han slukkede lyset gik ud og lukkede døren med et brag!. og der lå jeg så halv nøgen med munden fuld af sperm, i mørket og, vidste ikke hvad jeg skulle gøre.
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER





Morten
15/06/2012 kl 4:21
frække tøs
Bi-girl
14/06/2012 kl 22:23
Kommer der ikk en ny lærer ind og knepper hende hårdt?
Pedersen
14/06/2012 kl 20:13
Rigtig god start. Fortsæt bare…
Uartig tøs
14/06/2012 kl 13:40
Har prøvet noget lignene med min matematiklærer. Men skriv enelig noget mere
den dominerede fyr
14/06/2012 kl 19:13 - som svar på Uartig tøs
heii uartige pige lad mig høre din version om din matematiklære 🙂 eller lad os skrive sammen vis du har lyst 😛
fyn fyr
14/06/2012 kl 9:54
detn er dn go histori komer mer e det skriv