- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
En anderledes Halloweenaften
Lægen konstaterede over for den lille pige at han var nødt til at udblokke hendes tissekone så han kunne få ..

Forfatter:
Tiden nærmede sig heftigt halloweenaften og man kunne se hvordan reklamebladene var spækket med forskellige masker og udklædningsdragter,
og når man kørte forbi supermarkederne kunne man se hvordan der var spækket med tonsvis af halloweengræskar foran deres indgangsparti i håbet om at sælge så mange græskar som muligt.
Jeg hadede Halloween lige så meget som jeg hadede Valetins dag fordi jeg mente at begge dage var noget Amerikansk lort som forretningerne havde taget til sig udelukkende for at tjene penge,
men jeg kunne godt se hvor nærmere vi kom på Halloween aftenen jo flere mere eller mindre mislykkede udskæringer af græskar lå der med lys i de forskellige haver undtaget hjemme hos mig.
Jeg havde lidt den ide om at udklædningsdragter og masker hørte til den lidt mere Dansk tradition som hed fastelavn,
men det var ligesom om den dag var blevet skubbet lidt i baggrunden der var iværtfald ikke så mange børn mere der var ude med raslebøtten til fastelavn
som der var førhen .
Ud over jeg lige havde holdt min 75 års fødselsdag for min familie og mine venner skete der ikke så meget,
men jeg havde det fint på den måde med at jeg passe mig selv uden det helt store af nogen art.
Det var blevet Halloween aften men der plejede aldrig at komme nogen børn forbi så det regnede jeg heller ikke med der ville gøre i dag,
men jeg var lige gået i bad da det ringede på døren og jeg tænkte hvem fanden kommer nu så jeg tog hurtigt et håndklæde om mig og gik ud og åbnede døren.
Til min store overraskelse stod der tre små pige iført hver sin maske og i forskellige kostymer da jeg åbnede døren,
i første omgang blev jeg lidt paf da jeg så dem men fik sagt at de kunne komme ind og vente i stuen medens jeg lige gjorde mit bad færdig.
Da de kom ind i stuen spurgte jeg hvor gamle de var for jeg kunne godt se på deres højder at de ikke var lige gamle, og den største sagde at hun var 9 år og den mellemste fortsatte med at hun var 7 år og da jeg som den sidste spurgte ind til den mindste sagde hun at hun var 5 år.
Jeg åbnede en pose slik og sagde nu kunne de lige hygge sig med den medens jeg lige gik ud og gjorde mig færdig på badeværelset,
jeg forsvandt ud på badeværelset og tændte igen for bruseren og selvom jeg ikke i første omgang havde skumle bagtanker med de tre små piger var det alligevel som om der skete et eller andet.
Medens jeg stod under bruseren tænkte jeg lidt på de tre små piger der sad inde i stuen og ventede og jeg kunne godt mærke min pik begyndte at rejse sig,
men selvom jeg tit havde tænkt på små piger havde jeg aldrig udført det i virkeligheden men havde altid taget trykket med min høre hånd.
Jo mere jeg tænkte på de tre små piger jo stivere blev min pik og jeg begyndte igen at gnide på den med min højre hånd for at lette trykket,
men der var ligesom om et eller andet slog klik og jeg tænkte hvorfor stå her og spille pik når der sad tre små piger som helt frivilligt var gået med ind i min stue.
Jeg tog hurtigt håndklædet om mig igen og inden jeg nåede ind i stuen fandt jeg en ny pose slik,
og da jeg stod foran de tre små piger spurgte jeg om de kunne gætte hvad det var som jeg var klædt ud som
men der kom ingen kommentar.
Da jeg lod håndklædet falde til jorden og min stive pik stod lige ud i luften foran dem så de alle tre måbende til , og jeg sagde at jeg var klædt ud som børnelokker jeg fortsatte med at spørge om de vidste hvad en børnelokker var.
Det vidste de to på 9 og 7 år godt for deres forældre havde fortalt dem at de aldrig måtte gå med en fremmet mand der tilbød dem slik, men den lille på 5 år vidste ikke hvad det betød så da jeg forklarede hende hvad det var så hun lidt skræmt ud.
Jeg fortsatte mine spørgsmål med at spørge om de vidste hvad en pædofil var men det var der ingen af dem der vidste,
så jeg sagde at en pædofil er en voksen mand som godt kan lide små piger.
Og han godt kan lide at få sin tissemand ind i de små pigers tissekoner og tage deres mødom,
både hende på 9 år og hende på 7 år vidste godt hvad en mødom var men igen måtte jeg forklare den lille på 5 år hvad en mødom var. Og jeg forklarede hende at det var en jomfruhinde der sad inde i tissekonen som godt kunne gøre lidt ondt når den sprang, men at de pædofile mænd synes det gjorde dejligt i tissemanden når de gik igennem jomfruhinden. Og jeg fortsatte med at de fleste piger hurtigt bagefter syntes det gjorde dejligt i tissekonen,
så hun kunne godt begynde at glæde sig for det ville ikke vare længe inden hun mistede sin mødom.
jeg sagde til pigerne at de skulle beholde deres masker på. men at de skulle begynde at smide deres tøj samtidig viste jeg dem en lille blå pille og da jeg slugte den sagde jeg den kunne holde min tissemand stiv i flere timer.
Der var ikke sket meget med pigernes tøj så jeg sagde igen i en mere bestemt tone at de skulle tage alt deres tøj af,
Jeg begyndte at trække bukserne ned på den 9 årige pige så hendes trusser kom til syne i håbet om at de andre to ville følge med men det gik stadig meget langsomt.
Så det endte med at jeg flåede bukserne af dem så de alle tre stod i trusser,
der blev stilhed da jeg spurgte hvem der ville være den første for de ville alle tre en efter en komme til at miste deres mødom.
Den lille på 5 år begyndte at græde og sige at hun ville hjem , men jeg forsikrede hende om at hun ikke kom hjem før jeg havde taget hendes mødom. Så hun kunne godt begynde at tage hendes trusser af, ellers ville jeg flå trusserne af hende når det blev hendes
tur.
Jeg besluttede at det var lige som med slik at man altid gemte det bedste til sidst,
så jeg greb fat i pigen på 9 år og trak trusser og resten af tøjet af hende så hun kun lå med masken for ansigtet.
Da jeg spredte hendes ben og min pik begyndte at glide ind i hendes tissekone kunne jeg godt mærke hun var stram, så jeg tænkte at vist hendes tissekone er så stram hvordan bliver det så ikke at få pikken ind i de næste to.
Det var lidt ophidsende at vide at de to andre piger sad og så på da jeg gled genne den 9 årige pigen mødom, og at hun stadig havde maske på så jeg ikke vidste hvem jeg lige havde tømt mit sperm op i eller taget mødommen på.
Pigerne blev byttet rundt så nu var det den 7 åriges piges tur til at mærke pikken i tissekonen, men det var ligesom med den 9 årige at jeg måtte hjælpe hende af med trusserne men hun havde stadig masken for ansigtet.
Min pik var stadig hammer stiv på grund af den blå pille så det var ingen problem at presse den ind i den 7 åriges tissekone, bortset fra hun var endnu mere snæver end den 9 årige
men jeg fik arbejdet pikken længere og længere ind i hendes tissekone og jeg kunne mærkede jeg var inde ved hendes mødom, hun gav et lille skrig fra sig da jeg gik gennem hendes mødom og fortsatte til jeg nåede bunden af hendes tissekone og jeg havde for anden gang taget en mødom og spermet i en tissekone uden at vide hvem der var bag masken.
Nu var der kun den 5 årige pige tilbage og jeg vidste godt at hun ville være utrolig snæver ,og at der skulle arbejdes en del med hende vist det skulle lykkedes at få pikken ind i hendes tissekone og tage hendes mødom.
Hun havde stadig sin fine hvide kanin maske for ansigtet, og hun begyndte at græde bag masken da jeg greb fat i hende og fortalte hende at nu var det blevet hendes tur til at miste sin mødom.
Hun gjorde voldsomt modstand da jeg tog fat i kanten af hendes trusser, og som jeg havde sagt til hende fra starten endte det med at jeg måtte flå trusserne af hende.
Og der kom en lille yndig og dejlig tissekone til syne og da jeg spredte de to små skamlæber med et par finger kunne jeg se ind i en meget meget snæver åbning,
så jeg startede med at køre et par finger ind i hende
for at varme hendes 5 årige tissekone op og gøre den klar til min pik.
Jeg spredte hendes ben helt ud til siderne så hendes tissekone åbnede sig mest muligt og stillede mig mellem hendes ben så pikhovedet var lige ud for hendes snævre åbning,
jeg kørte pikhovedet frem og til bage i hendes lille revne samtidig med jeg forsøgte at arbejde pikken ind i hende men jeg kunne godt mærke hun var meget meget snæver.
Hun græd stadig men jeg fortsatte mit arbejde med at åbne hendes tissekone, jeg havde efterhånden fået hende åbnet så meget at mit pikhoved var inde i hendes tissekone.
Jeg begyndte at presse endnu hårdere på for at få pikken endnu længer ind i hendes tissekone,
Jeg kunne se smerten i hendes ansigt og hvordan hendes tissekone blev total udblokket.
Jeg fortsætter stadig mit arbejde med at åbne hendes tissekone og det lykkedes mig at få pikken endnu et stykke ind i hende og jeg kunne mærke hvordan tissekonen strammer om min pik ud over pikhoved havde jeg måske 2 3 cm af min pik inde i hende.
Selvom hun var utrolig stram vidste jeg at jeg havde fået pikken arbejdet så langt ind og åbnet hendes 5 årige tissekone så meget at nu var det kun et spørgsmål om tid inden hendes tissekone ville give
efter så jeg kunne få pikken endnu længere ind i hende,
Jeg fortsatte mit arbejde og pressede endnu hårdere på og jeg kunne mærke hvordan tissekonen gav efter og min pik gled endnu et stykke ind i hende,
jeg pressede endnu en gang på og jeg kunne mærke at pikken gled et stykke længere ind jeg var nu så langt inde at pikhovet stødte på hendes mødom.
Jeg spurgte hende om hun var klar for lige om lidt ville jeg tage hendes mødom, men hun nåede ikke at svare inden jeg stødte pikken i gennem hendes mødom og fortsatte op i bunden af hendes tissekone.
det var tydeligt både at høre og se på hende at det gjorde ondt da jeg trængte gennem hendes mødom men nu hvor den var taget kunne hun igen slappe af, og jeg kunne trække pikken ud af hendes meget snævre tissekone efter jeg havde fyldt hendes tissekone med sperm.
Hun lå stadig med hendes ansigt gemt bag masken så det var den tredje på samme aften at jeg havde taget mødommen på og fyldt tissekone med sperm uden at vide hvem der gemte sig bag masken.
Allerede da pigerne var på vej ud af døren fik jeg dårlig samvittighed og fortrød hvad jeg havde gjort ved dem,
men min fortrydelse hjalp ikke de tre piger for de ville aldrig få deres mødom tilbage.
Da jeg åbnede for nyhederne næste morgen kunne man se både på tv og nettet,
at tre små piger på henholdsvis 5 år 7 år og 9 år var blevet voldtaget under et Halloweenbesøg.
Men politiet kendte godt både gernings manden og gernings stedet, så de var allerede på vej ud for at foretage en anholdelse.
Der blev nedlagt navneforbud på både gernings mand og på de tre små piger nok mest for at beskytte de tre pigerne,
selvom der var navneforbud varede ikke længe inden alle vidste hvem der var gernings manden.
Og der kom mange had beskeder hvor jeg blev nævnt både med navn og adresse,
beskederne lød blandt andet på at jeg skulle have pikken skåret af – eller hvor jeg skulle slås ihjel –
der var også en hvor jeg skulle kneppes af en stor tyk heste pik – medens andre manede til besindig hed og mente at lovgivningen nok skulle give mig den straf som var passende for min gerning – der var også enkelte positive som var send anonymt hvor der stod bare det var dem med en parentes hvor der stod (bare uden straf) men der var et klart overtal af had beskeder.
De tre små piger blev indkaldt til en undersøgelse for at sikre dna spor,
de syntes alle tre at det var pinligt at det var en mandlig læge der skulle undersøge dem.
De syntes også det var pinligt da de blev lagt i en gynækologstol som passede mest til en voksne,
og deres ben blev spred helt ud til siderne og lagt i bøjlerne.
Men som lægen sagde var det for at åbne deres tissekoner mest muligt så han kunne lave en grundig undersøgelse,
det undrede dem også da han tog et par gummihandsker på og startede med at undersøge dem analt ved at føre en finger så langt ind i deres endetarm som muligt for de havde fortalt at det var deres tissekone der var blevet brugt.
men han forsikrede dem for at det var for at lave så grundig undersøgelse som muligt,
da han var færdig med at undersøge dem analt sagde han at han ikke fandt noget spor der så nu ville han fortsætte med deres tissekoner.
Han tog et par nye gummihandsker på og smurte dem godt ind med glide creme
og forklarede at han var nødet til at undersøge deres tissekoner så grundigt som muligt for at se om der var nogle dna spor,
han startede med at undersøge den 9 årige pige ved at føre tre finger ind i hendes tissekone. Og de blev grundigt kørt frem og tilbage inden han til sidst pressede alle tre fingre ind i bunden bunden af hendes tissekone,
og da han trak fingrene ud igen konstaterede han at der var sæd rester i bunden af hendes tissekone.
Undersøgelsen fortsatte med den 7 årige pige og hun blev undersøgt lige så grundigt som den 9 årige både analt og i tissekonen,
hvor lægen igen konstaterede at han fandt sæd rester i bunden af hendes tissekone.
Det var blevet den 5 årig piges tur og efter hun var blevet lagt i gynækologstolen og hendes ben var blevet spredt helt ud og lagt i bøjlerne,
blev hendes tissekone total åben.
Og samtidig med lægen tog gummihandsker på sagde han at hun havde en fin lille tissekone,
men at han først lige ville undersøge hende analt og igen førte han en finger så lang ind i hendes endetarm som muligt men fandt heller ingen dna spor i hendes tarm.
Læge tog nogle nye gummihandsker på og sagde til pigen at fordi hendes tissekone var så lille var han
nødet til at undersøge hende meget grundigt så undersøgelsen ville nok tage lidt tid men han var nødet til at undersøge hendes tissekone ekstra grundigt for at sikre sig om der var spor,
lægen tog et nyt sæt på gummihandsker på inden han trykkede en stor klat glide Creme ud af tuben og smurte det rundt i den 5 åriges tissekone.
Han fortsatte med at smøre et tykt lag glide creme rundt på gummihandskerne,
inden han forsigtigt pressede den første finger ind i hendes tissekone og den blev grundigt kørt frem og tilbage inden han fortsatte så der nu var to finger inde i den 5 åriges tissekone.
Efter lang tid hvor han kørte de to fingre frem og tilbage i den lille revne trak han fingrene ud af hende,
men kun for at trykke et nyt tykt lag glide creme ud af tuben som blev grundigt fordelt rundt i hendes tissekone.
Og han smurte også et god lag på gummihandskerne
inden han fortsatte med tre fingre
og igen blev de kørt frem og til bage i hendes tissekone,
inden han til sidst begyndte at presse fingrene længere og længere ind i hende.
Hun begyndte højlydt at beklage sig over at det gjorde ondt i tissekonen,
men lægen konstaterede over for den lille pige at han var nødet til at udblokke hendes tissekone så han kunne få alle tre finger ind i bunden af hendes tissekone.
Han pressede alle tre fingre endnu håre og længer ind i hendes tissekone og han konstaterede at hendes mødom var væk og fortsatte med alle tre finger til han var i bund på hendes tissekone.
Da han til sidst havde trukket sine fingere ud af hendes godt ømme og udblokkede tissekone kone,
konstaterede han endnu en gang at han også havde fundet sæd rester i bunden af hendes tissekone.
Nu vor alle tre piger var blevet undersøgt og der var blevet fundet tydelige dna spor i alle tre pigers tissekoner var det blevet tid til at udmåle en straf og afsige en dom,
og på grund af den grove voldtægt jeg havde udsat alle tre piger for lød dommen på forvaring på ubestemt tid.
Jeg modtog dommen og valgte at gå i frivillig isolation for jeg vidste godt hvad der ville ske vist jeg kom ud mellem de andre fanger,
der var gået næsten et år og vi nærmede os igen Halloweenaften og de tre små piger var igen klædt ud
men de havde alle tre lært at de ikke skulle gå med ind til fremmede mænd.
Selvom jeg havde siddet et år i isolation valgte jeg at forlænge min isolation,
jeg tænkte lidt tilbage på de tre pige som jeg have taget mødommen på og spermet dybt oppe i deres tissekoner.
Men jeg vidste stadig ikke hvem de tre piger var som gemte sig bag maskerne,
men jeg havde stadig fortrudt at jeg havde udsat de tre små piger for en fuldgyldigt voldtægt og taget deres mødomme.
Historien fortsætter under reklamen
jeg tænker der er lidt delte meninger om min handling nogle vil nok tænke bare det var mig men uden selve straffen,
og andre vil tænke at jeg fik en retfærdig straf og at så længe jeg sidder her kan jeg ikke gøre andre små piger fortræd .
Jeg håber alle læsere har gættet at historien er ren fantasi, og den på ingen måder skal udleves eller afprøves i virkeligheden.
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER





Læserne siger: