Lasse’s historie 5. Del

Min bedste veninde ligger smurt ind i min sperm. Og jeg ligger her med den sorteste samvittighed

Forfatter: MarLou

Der er gået et par uger siden min fiasko med thaipigerne. Jeg kan stadig ikke fatte at jeg ikke kunne få den op og stå. Det var første gang, jeg vil gerne skyde skylden på pigerne, men jeg ved jo det er mine tanker om Rosa der fucker med mit hoved. Jeg har holdt mig væk fra byen og i stedet bare hygget med vennerne, enten hjemme eller hos dem. Det lyder som noget der ikke kunne give mig problemer, men nej.

Mit sexliv har siden thaipigerne været ikke-eksisterende, andet end hvad jeg selv har klaret. Har ikke rigtigt fundet ud af hvad jeg vil, andet end at den type piger jeg plejer at være sammen med, ikke er nok mere.

Endnu en gang har jeg fucket op, hvis nogle finder ud af det mister jeg mine to bedste venner. Jeg tilbragte lørdagen hjemme hos mine venner, MarLou og Jakob. Hun var for en sjælden gangs skyld på arbejde på en lørdag, så Jakob og jeg lavede mad til hun kom hjem.

Da vi har spist, sætter vi os i sofaen og drikker det sidste vin. Jakob har smidt sig på chaiselongen og hun og jeg sidder i den anden del af sofaen. Der går ikke længe før hun sidder og småsover. Klart hun er træt efter 14 timer i biksen. Hun læner sig op ad mig i søvne og putter sig ind til min skulder. Dette er noget vi har gjort tusindvis af gange før. Jeg er fast inventar i deres hjem. Men denne gang er noget anderledes, for jeg kan mærke hun påvirker mig. Det føles som om min hud brænder der hvor hendes hånd hviler på min arm.

Min pik er halvstiv og det går helt galt da hun vender sig lidt og hånden ender på mit lår. I mine tanker lader hun hånden glide op til min pik og begynder at massere den hårdt og rytmisk. Jeg kigger i desperation hen på Jakob som gudskelov er opslugt af filmen. Min pik er megastiv og presser mod jeansene. Mit blik glider over pigen der ligger op ad mig. Nej kvinden, hun er 17 år ældre end Jakob og jeg, men hold kæft hvor ville jeg gerne udforske hendes krop. Mit blik vandrer ned over hendes store bryster, den let buttede mave og de strømpeklædte ben. Det giver et ryk i pikken da jeg kommer i tanke om at Jakob har fortalt hun næsten altid går i selvsiddende og ikke strømpebukser. Hun giver et lille suk fra sig i søvne.

Jeg rejser mig brat, men inden jeg er nået mere end et par skridt stopper Jakob mig. Jeg kommer med en forklaring om at jeg lige vil lave kaffe til os. Da jeg står i køkkenet, læner jeg mig mod køkkenbordet. Pikken står stiv i bukserne og tankerne kører om kvinden inde på sofaen. Hva fanden sker der i mit hoved… Hun er min bedste veninde og hun tilhører min bedste ven. Jeg laver kaffe mens jeg tvinger pikken til at lægge sig. Efter lidt tid er jeg klar til at gå ind i stuen igen. Heldigvis er jeg så heldig at MarLou har trukket et tæppe over sig. Efter en times tid går de i seng og jeg falder i søvn på sofaen.

Jeg vågner næste morgen ved at Jakob skubber til mig “ Lasse, for fanden. Du snorker”. Han skælder ud over han ikke kan høre hvad de siger i nyhederne. Og så beder han mig fise ind og sove videre ved siden af MarLou. Jeg tager mit tæppe og tumler ind i sengen og falder straks i søvn igen. Jeg vågner ved at hoveddøren smækker, det er Jakob der er gået på arbejde. Jeg vender mig om i sengen. Det skulle jeg aldrig have gjort for der ligger MarLou, hendes natkjole er krøbet op, så jeg kan se kanten af trusserne. Min pik rejser sig ved synet. Blikket glider opad til udskæringen. Jeg kan se lidt af de fyldige bryster, så jeg nyder hvordan vejrtrækningen får dem til at bevæge sig. Jeg ved ikke hvad der går af mig, men jeg rækker hånden ud og lader min tommelfinger glide hen over den ene vorte. Den rejser sig straks og hun giver et lille støn fra sig i søvne.

Jeg lader hånden omslutte hele brystet, mens jeg rykker mig tættere på hende. Min hånd finder min pik i mine bukser. Mens jeg begynder at spille den af åbner jeg natkjolen så jeg kan se de to smukke halvkloder.

Min hånd finder hendes inderlår og jeg kærtegner den bløde hud. sovende pigeHun sukker af velvære da jeg blidt kører hånden over hendes køn. Jeg bøjer mig ind over hende og tager hendes stive vorte i munden. Jeg bliver straks belønnet med et højt suk af vellyst. Jeg ved det jeg gør er SÅ forkert, men jeg kan ikke stoppe mig selv. Lige så stille får jeg lirket en finger op i hende. Hun er varm og stram og en smule våd. Jeg kører den blidt frem og tilbage et par gange men så tør jeg ikke mere.

Jeg trækker hånden til mig og slikker fingeren. Duften og smagen får mig næsten til at miste besindelsen. Hvor ville jeg gerne stikke min stive pik op i hende og få hende til at hvine af fryd. I Stedet tjekker jeg hun stadig sover. Jeg er tæt på at komme, så jeg tager hendes hånd og lægger den på min pik. I søvne kærtegner hun den blidt. Jeg ligger helt tæt på hende, jeg kan dufte hende og jeg kan nyde synet af den lækre modne krop.

Jeg tager om hendes hånd og begynder at spille pik med den. Fuck hvis hun vågner nu er jeg virkelig på skideren, men løbet er kørt, jeg er helt derude hvor alt andet er ligegyldigt. Hvis det havde været enhver anden, havde jeg nok boret min stive pik op i hende. Nu nøjes jeg med at misbruge hendes hånd. Jeg øger tempoet om pikken og bøjer mig frem og slikker hendes bryst og stive vorte. Da hun kommer med et lille stille støn, kommer jeg ud over hendes lår og skød. Spermen kommer i store kaskader og jeg kan ikke huske hvornår jeg sidst har følt mig så tømt. Da jeg slipper hendes hånd, vender hun sig væk fra mig og sover videre.

Da fornuften vender tilbage, slår det mig hvor absurd det hele er. Min bedste veninde ligger smurt ind i min sperm. Og jeg ligger her med den sorteste samvittighed. Jeg rejser mig forsigtigt og henter en klud og får fjernet spermen. Jeg ordner hendes tøj

Normalt ville vi have spist morgenmad sammen og hygget i et par timer inden jeg skulle op og træne. I stedet skynder jeg mig i tøjet og går min vej.

Jeg er så fucked hvis nogen opdager det.

Læs næste afsnit

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

3 kommentarer

  1. M

    19/03/2016 kl 21:21

    Kommer der flere afsnit?

    0
  2. marlou

    20/01/2016 kl 1:24

    skal nok se om jeg kan få noget klar til dig snart 😉

    1+
  3. Crazz

    19/01/2016 kl 16:28

    Dejligt at læse næste afsnit :D. Kan slet ikke vente for mere 😀 mer mer mer :D!! Elsker din måde at skrive på :)!

    0

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *