Den første gang i sommerhus

Hun trak mine bukser og underbukser ned på mig, og spurgte:”må jeg prøve at tage den i munden?” ..

Forfatter: Den frække knægt

Jeg var 14 år, lyst kort hår, dyrkede en del motion, især cykling men også svømning, så var det man ville kalde meget pæn. Var af personlighed en smule nørdet, meget høflig, eftertænksomhed og naive som alle andre teenagere.

Jeg var i den periode i livet hvor alle drengene i klassen snakker om pigernes bryster og forsøger at overbevise hinanden om at vi har haft masser sex, bare for at gøre hinanden misundelige, men vi ved nok godt inderst inde i vores pik, og patter tænkende hjerne at det har ingen af os, og at det nærmest vi har været kvinde undertøj er enten vores mors, eller et tilbud i Bilka på undertøj. Jeg var lige kommet i den alder hvor tilbudsaviser nærmest føltes som pornoblade, med deres halvnøgne modeller i. Men på trods af så mange tanker om nøgne piger/kvinder, så havde jeg stadig ikke haft stiv pik, og jeg vidste nærmest ikke hvad sex var.
Mig og mine kammerater kunne finde på at købe nogle kondomer for at bevise overfor for hinanden at vi havde sex, selvom det jeg gjorde med dem var at smide dem ud der hjemme

Jeg skulle med i sommerhus med min mor, mine søskende, og et par af min mors veninder og deres børn. Jeg gad mildt sagt ikke, for det der var mit et og alt den gang var at spille Playstation, jeg kunne spille i timevis nærmest døgn, uden at tænke på andet. For en uge hvor jeg skulle være i et kedeligt sommerhus med mine små søskende og mine mors kedelige veninder, og deres frygtelige børn, og ingen Playstation. Men jeg var lige præcis ikke gammel nok til at vælge, så jeg skulle med, imens jeg vidste at mine venner skulle til sodavands fest og ville snakke om at de havde kysset nogle piger i løbet af deres efterårsferie.

Da vi kom ud i sommerhuset, fik vi delt værelser op jeg fik mit eget, med en smal seng i og et lille sengebord, mit værelse låg lidt væk fra de andre soveværelser, som var i den anden ende huset, mens mit var ved siden af stuen og køkkenet, hvilket jeg synes var pisse irriterende, da jeg vidste at så ville blive holdt vågen til sent på aftenen af forældrene der ville snakke højt og drikke en masse rødvin, og samtidig ville jeg blive vækket tidligt. Så torturen begyndte med det samme, og det gjorde overhovedet ikke mit humør bedre af at vi skulle ud og gå en lang tur alle sammen, i rigtig kedeligt gråt efterårs vejr.

På gå turen gik jeg til at starte med for mig selv, efter lidt tid kom en pige der var to år ældre(16år). Jeg havde slet ikke lagt mærke til hende under uddeling værelser og udpakning af tøj. Hun var en af min mors veninders datter, jeg havde set hende mange gange før, men havde blot betragtet hende som en sød person, uden hun havde gjort noget særligt indtryk på mig, derfor havde jeg også helt glemt hende.

Vi begyndte at hygge snakke, vi faldt hurtigt et godt stykke efter de andre på gåturen. Vi har aldrig snakket sammen, før har vi kun leget som børn nu gør sammen. Men nu snakkede vi sammen, rigtig godt, om det er nu er vi blevet store.

Efter gåturen stod på aftensmad og så skulle de små i seng. Imens de små blev lagt i seng spurgte hun om jeg ikke ville med på en aften tur. Jeg tænkte at det kunne vi godt. Så vi sneg os ud, det var blevet mørkt udenfor, og der var ikke nogen i området. Kort efter at vi noget lidt væk fra sommerhuset, mærkede jeg en hånd i min, den var dejlig blød, mit hjerte begyndte at banke, jeg kiggede på hende og hun smilede stort, jeg så hende pludselig på en helt ny måde. Nu lagde jeg mærke til hendes smukke blå øjne, lange lyse hår, og nogle gode store bryster. Sådan havde jeg aldrig kigget på en pige før.

Vi gik ind i en skov månen gjorde at det var forholdsvis lyst. Hun flettet vores fingre sammen, jeg mærkede noget bevæge sig i mine bukser, jeg vidste ikke hvad det var, jeg havde aldrig prøvet det før. Jeg kiggede helt utroligt på hende, for jeg var nervøs for om det var farligt. Hun smilede stort, og sagde at det var helt normalt. Det begyndte at gøre ondt, jeg gik lidt væk bag nogle træer og åbnede bukserne, mit pik strittede ud i luften, jeg kiggede bare på den, og forstod ikke helt hvad der skete. Hun spurgte om hun måtte se, jeg svarede ikke fordi jeg fuldstændig fordybet i hvad der skete med min pik.

Hun kom hen og kiggede lidt, uden at sige noget og så sagde “det er godt nok en flot pik du har, må jeg røre?”, hvilket jeg svarede hun gerne måtte. Hun satte sig på knæ lige foran min pik, og smilede til min pik, som hun var helt fascineret over den, hvilket beroligede mig, men også bekymret mig for hvad hun kunne finde på at gøre med min pik. Hun tog forsigtigt fat om den med hendes silkebløde hænder, min pik blev sten hård, det var tydeligt at se blodårene på min pik. Hun spurgte om det var dejligt, jeg svarede at det var fantastisk. Hun gav slip i min pik igen, rejste sig op og kyssede mig med hendes bløde læber på min kind, det var første gang jeg fik et kys på kinden, jeg kunne nærmest flyve og sprænge i luften som det største fyrværkeri, så glad var. Hun sagde “vi bliver nok nødt til at gå ind, ellers bliver vores forældre bekymret, men er du med på en tur igen i morgen aften?”, om jeg ville, det var det jeg allerhelst ville, men valgte for ikke at virke for begejstret blot at sige “det kan vi godt”. Vi skyndte os ind, og vores forældre havde vist ikke opdaget vores lille gå tur. Da de var begyndt at drikke sig godt fulde.

Næste dag gik med endnu en gå tur hvor vi forsøgte at gå hver for sig for ikke at vores forældre skulle opdage noget. Men samtidig havde jeg vildt svært ved holde øjnene fra hende, jeg blev glad i hele kroppen bare af kigge på hende, men hun forsøgte hver gang at kigge væk.

Da det blev aften udnyttet vi igen at de mindre børn skulle ligges i seng, til sniger os ud, med et stort smil på læben. Vi går hurtigt direkte ind i skoven, imens vi holder i hånden og fletter fingre, smiler og griner to teenagere der udmærket godt ved at det er forkert det vi gør, men ikke kan lade vær. Imens vi gik blev min pik hård, den strittede i mine bukser. Mit hjerte bankede af glæde, hvilket bankede rundt i hele kroppen.
Da vi kom ind i skoven begyndte vi at gå langsommere, opdagede hun bulen i bukserne, og smilede stort og nærmest lækkersulten på.

Jeg var vildt spændt på hvad der skulle ske, det var tydeligt at mærke på hende at hun havde en klar ide om det selvom hun ikke andet end stor smilede og fniste. Vi var kommet godt ind i skoven. Vi stoppede op, og hun tog fat i min nakke og pressede mit hovede ind mod hendes så vores læber mødtes, jeg troede blot vi skulle kysse, så jeg forsøgte rent automatisk at trække mit hovede bagud igen, men hun holde godt fat i mit hovede, jeg mærkede hun forsøgte at presse hendes tunge ind imellem mine læber, jeg blev vildt nervøs, jeg vidste ikke hvad jeg skulle gøre, havde godt hørt om tungekys, men vidste ikke hvordan man gjorde, og samtidig ville jeg ikke virke som en der ikke vidste hvordan man gjorde. Så jeg fyrede min tunge ind i hendes mund og ind i hendes kind, og så hårdt over i den anden side, så det har nok været vildt voldsomt og ubehageligt. Samtidig mærkede jeg hendes tunge lege stille og roligt rundt i min mund, og forsøgte at ramme min tunge fornemmede jeg. Jeg begyndte at slappe af i tungen, og vores tunger begyndte nærmest en kinddans, det var vildt dejligt, måske også frækt, selvom jeg ikke helt vidste hvad det dækkede over. Jeg begyndte at ligge mærke til hendes vidunderlige duft af hunkøn, som gør at man som teenager dreng bliver helt høj, og lykkelig, og ikke hvad man skal gøre.

Hun stoppede kyssede, som jeg ellers følte aldrig måtte stoppe. Hun lyne hendes jakke op, og havde en hvid skjorte på inden under. Hun spurgte om jeg havde lyst til at knappe den op, jeg nikkede blot, da jeg var vildt nervøs, for at skulle røre ved hendes tøj, og så ovenikøbet lige udenfor hendes bryster. Hun bad mig starte nede fra. Jeg rystede på hænderne, fordi jeg var nervøs for at gøre det rigtigt, selvom det endelig er så simpelt, så var pludselig noget af det sværeste i hele verden. Men jeg fik de første par knapper op, og hendes smukke navle kom frem, jeg strejfede hendes silkebløde hud, jeg var så koncentreret at jeg næsten ikke lagde mærke til at hun nusset mig i.

Efter nummer to knap begyndte jeg at ryste meget på hænderne, hun nusset mig i håret, og sagde “slap helt af, det gør ikke noget hvis du kommer til at røre mine bryster imens du knapper min skjorte op”, jeg var så nervøs at jeg ikke kunne svare. Jeg tog en dyb indånding, og knappede næste knap op, nu kom kanten af hendes bh frem, den var hvid med blonder. Det var meget specielt at røre den. Jeg bevægede mine hænder hen mod den næste knap, den ud for hendes bryster, jeg turde næsten ikke, af spænding på hvordan det ville være at komme så tæt på hendes bryster. Jeg tog fat i knappen, mærkede med det samme hendes fløjlsbløde bh, det var spændende at have hænderne så tæt på et par bryster. Den næste og sidste var meget nemmere at få op. Nu stod hun der med helt åben skjorte, så jeg kunne se hendes hvid blonde bh, jeg vidste ikke hvad jeg skulle gøre af mig selv. Hun knappede bh op, så hendes mellemstor bryster kom frem, og hendes små stive brystvorter. Hun spurgte “synes du om dem?”.

Jeg var næsten ved at tappe kæben, og besvime over at være så heldig. Svarede stammen “ja”. Hun tog fat i mine hænder og førte dem hen på hendes bryster. Wow de var fascinerende, helt uvirkeligt at mærke sådan nogle, som jeg havde fantaserede om i lang tid, som mig og kammeraterne havde snakket så meget om, og nu stod jeg endelig med et par gode bryster i hænderne. Hun satte sig på knæ foran mig, og knappede mine bukser af, hvor min pik kun var nogenlunde hård. Hun trak mine bukser og underbukser ned på mig, så min pik kom frem. Hun spurgte “må jeg prøve at tage den i munden?”, jeg var vildt lykkelig over at hun gad tage min pik i munden.

Hun tog min pik i hendes varme fugtige munden, hun lod hendes tunge glide ind under min forhud, ind til glansen, fuck det var godt, nej vidunderligt, nej en drøm, mindst det og så set meget mere og meget bedre end det. Min pik blev også helt hård, hun tog pik ud munden, jeg kiggede mærkeligt på hende, hun tog hendes bh af og sagde “tag den i munden”, tog den i munden, hvilket føltes mærkeligt at stå med et stykke stof i munden, oveni købet et hvor jeg også kunne smage en bi smag af noget af, nok af hendes bryster. Hun tog en pakke kondomer frem, og trak et omkring min pik, og sagde “så du ikke sprøjter over det hele”, sagde hun med et kæmpe smil på læben. Jeg smilede lummert stort. Hun tog pikken i munden, nu med kondom på. Selvom det af gode grunde føltes lidt gummi artigt, var stadig en dejlig følelse, at mærke hendes varme mund, og så var det bare surrealistisk, som en drøm hvor jeg var pornostjerne, at se hende med min pik i munden, og hendes gode bryster løst.

Jeg kom meget hurtigt, og meget voldsomt, hvis ikke jeg havde haft bh i munden havde jeg brølede så højt at hele området havde kunne høre det. Det var en vild oplevelse, en helt igennem ubeskriveligt, det var som om at jeg nu havde prikkede hul i en ballon og der var ingen vej tilbage, nu var jeg rigtig voksen. Jeg må være helt ærlig at jeg var lige glad med hende og alt andet for første gang i mit liv, det eneste jeg havde på hovedet var at min drenge pik var blevet en mande pik. Hun havde imellem tiden taget min pik ud af munden. Jeg havde fyldt kondomet godt op med sæd. Hun rejste sig op, og spurgte smilende om “var det godt?”. Jeg gav hende bh, og sagde “det var fantastisk”, og kyssede hende på munden, og så på begge bryster og så på munden igen. Jeg smed kondomet i en busk, og tørrede min pik af med et lommetørklæde, som jeg også smed ind i hækken. Imens havde hun taget bh på, og knappede skjorten. Jeg trak underbukserne op og knappede bukserne. Vi gik stor smilende ind i sommerhuset, denne gang opdagede vores forældre os, de spurgte hvad vi havde lavet, vi svarede næsten i kor “ikke noget, bare gået en tur”, selvom det strålede ud af os hvad vi havde lavet. Vi gik hver til sit, og i seng, selvom det var svært at sove efter sådan en fantastisk aften.

Næste dag skulle vi alle i zoo. Jeg tænkte fuck det bliver en lang og kedelig dag, inden en forhåbentlig god aften. Men lige inden vi skulle køre, kom min veninde mor hen og spurgte “vil du med eller blive her med Marie(min veninde), imens vi er i zoo?”, jeg svarede “jeg vil gerne blive her”, hun svarede “fint, hun er ude boblebadet, vi skriver når vi kører”. Jeg skyndte mig ind på mit værelse og skiftede til badebukser. Jeg gik derefter ud på badeværelset, der sad min veninde helt vildt fræk i en lyseblå lille bikini, hele krop prøvede at udstråle overskud, men inden under var hun vist lige så nervøs som mig. For det var første gang efter alt det vi havde været igennem at jeg så hende med så lidt tøj på, nu var hun ikke bare en pige der var sød, nu var en hun en fræk pige, både af udseende og sind.

Hun spurgte “skyller du dig så du kan komme ned til mig”, jeg svarede “ja” og gik ind under bruseren og imens jeg skyllede mig fik jeg halv stiv pik, jeg tændte for kolde vand for at køle den lidt ned, men det hjalp ikke. Tanken om at hun var næsten nøgen på den anden side af badeforhænget tændte mig. Jeg gik hurtigt ned i det halv store boblebad, imens jeg forsøgte at skjule min halv stive pik, jeg håbede på at hun ikke ville opdage det, men hun smilede og sagde “det er helt i orden”, jeg rødmede. Jeg satte mig overfor hende, med spredte ben ned i boblebadet, med hænderne foran mit skridt. Hun skubbede med hendes fod mine hænder væk, og begyndte at nusse min bule i badebukserne.

Da bilerne kørte væk, tog hun hendes øverste del af bikinien så hendes frække bryster kom frem på. Hun pressede hendes lille bløde fod op langs mit lår, ind under mine badebukser, så hun med storetåen nusset min stive pik. Tændte på max for boblerne, og tog hendes under del af bikinien af, så hun sad helt nøgen i boblebadet. Men uden at jeg kunne se hendes fisse, på grund af de mange bobler. Hun spurgte “tager du ikke badebukserne af? Det er meget mere behageligt når man er nøgen”. Jeg var tog mine badebukser af, det var vildt dejligt, at min pik ikke var pakket inde mere i et på badebukser, boblerne gjorde også at min pik bevægede sig ekstra meget, det tændte mig. Min veninde tog hendes under del af bikinien af så hun også sad helt nøgen. Hun bevægede sig hen til mig i vandet, hun satte mellem mine ben. Jeg mærkede hendes små faste silkebløde balder, på hver side af min hårde pik. Hun gnuppet hun balder mod min pik, den blev stenhård af det og var tæt på at komme, da hun pludseligt gik op ad vandet, jeg så hendes fine balder, hun var det smukkeste jeg nogensinde havde set. Jeg gik med hende op, med min pik strittende ud i luften, vi gik under bruseren, jeg troede vi skulle vaske os, men hun tog bruseren og skylde blot min pik, og slukkede for bruseren.

Hun tog min hånd og vi gik ud midt i badeværelset, hun lagde et par håndklæder på gulvet foran mig mig og satte sig på dem. Hun tog min stive pik i munden, og begyndte at lade hendes tunge danse om min pik. Jeg tog fat hendes hovede, uden at tænke på hvordan hun ville have med det, da min krop rystede helt, jeg pressede mine fingre ned i hovedbunden på hende, og trak hendes hovede frem og tilbage. Fuck det var godt at mærke hendes bløde tunge lege med min pik, og varme fugtige mund, som suge sig om min pik. Af ren refleks rev jeg hendes hovede ind, så hun fik hele min pik i hendes mund, jeg kom i skrig, det var tydeligt at mærke at der var tryk på, jeg trak hende lidt ud, og kom i tog mindre ryk.

Jeg var fuldstændig flad for energi, og tænkte først nu på hvordan hun havde det, så jeg sagde til hende “undskyld jeg var så voldsom”, hun smilede stort og sagde “det var fantastisk frækt”, imens der stadig var noget af min sæd inde i hendes mund. Vi gik ind i bruseren igen og skylde os. For at undgå at se hendes fisse kiggede jeg ikke ned. Jeg kravlede ned i boblebadet igen, og min veninde satte sig imellem benene på mig, så jeg igen havde hendes balder omkring min, nu slappe pik, jeg masserede hendes gode bryster, og legede med hendes brystvorter imens vi bare slappede af. Efter noget tid aftalte vi at gå op af vandet hver for sig. Jeg gik først op ad vandet, ind i bruseren og skylde mig, bagefter tørrede og tøj på, og gik ind på mit værelse. Der låg jeg i lidt tid, i min seng og læste i en bog, før at min veninde kom ind i ført morgenkåbe.

Hun åbnede morgenkåben, og inden under var hun helt nøgen. Jeg kunne ikke lade vær med at køre elevator blikket ned over hendes frække krop, hendes smukke ansigt, med de flotte blå øjne, og det søde smil, de frække mellemstore bryster med deres fine brystvorter, og så var hun helt glat barberet mellem benene, så hendes lille stramme revne. Jeg var helt paf over at se en helt nøgen kvinde overfor mig, jeg vidste ikke hvad jeg skulle gøre af mig selv. Hun kom hen til mig begyndte at knappe mine bukser op, og trække mig boksershorts ned, imens trak jeg min tshirt af. Hun sagde så “hop ud af sengen”, jeg gjorde hvad hun sagde, og hun lagde sig op i sengen delvist sidene og med spredte ben.

Jeg kiggede næsten lækker sulten på hendes fise de små fine lag der i den, jeg var næsten helt opslugt i at betragte den. Hun smilede frækt “har du lyst til at slikke min fisse?”, det skulle hun ikke spørge om to gange, da jeg var nysgerrig på hvordan den føltes og fungerede helt.

Så jeg kravlede med det samme op mellem hendes ben, jeg var mildt sagt i vildrede over hvordan jeg lige skulle gøre, for jeg havde set i pornofilm at bare var noget med at gå amok med tunge og fingre, og puf så kom hun, men jeg huskede også hvad min lære havde sagt i seksualundervisningen at pornofilm gjorde de alting alt for voldsomme. Så jeg forsøgte at røre lidt med min finger rundt omkring på hendes inderlår. Jeg tog mig sammen, og prøvede at slikke hende forsigtigt med spidsen af min tunge, hendes fisse, hun sagde “mmmm”, jeg begyndte at slikke hende hårde, hun tog fat i min hovedbunden og pressede mig ind i mod skridt. Jeg smagte en saft komme ud af hende. Jeg prøvede at stikke min tunge op i hendes silkebløde fisse, hun pressede mit hovede næsten ubehageligt hårdt ind imod hendes fisse. Pludselig vibrerer hendes mobil, det var en sms, der stod “vi er tilbage om ca 30 minutter”. Vi skyndte os at tage tøj på og gå ind i stuen og spille Ludo, og prøve at lade som ingenting var hent.

Da de kom tilbage til sommerhuset spurgte vores forældre hvad vi havde lavet, vi svarede at vi havde spillet Ludo i 4 timer.

Resten af gik med aftensmad og så se film, vi gik begge tidligt i seng efter en lang og lærerig dag.

Det var sidste dag i sommerhuset, jeg var spændt på hvad planerne for i dag var.

Efter morgenmaden tog min mor og min veninde mor, mig og min veninde til side og sagde “vi ved godt at i rigtig glade for hinanden, så vi har besluttet os for at tage i sommerland uden jer hele dagen, så i har god tid til at spille “Ludo” med hinanden”, herefter rekte min mor mig en pakke kondomer og tilføjede “Husk at beskytte jer når i spiller Ludo”. Jeg rødmede og skulle lige til at sige at vi ikke har noget kørende, men min mor sagde blot “vi ses” og gik.

Jeg kiggede måbende på min veninde, og vidste ikke hvad jeg skulle sige. Det vidste min veninde heldigvis “skal vi ikke gå ind på dit værelse og spille “Ludo” “. Hun tog mig i hånden uden at vente på et svar, og vi gik på mit værelse. Jeg lukkede døren, hun skyndte sig at smide hendes t-shirt, så hendes sorte blonde bh kom frem. Imens stod jeg og vidste ikke helt hvad jeg skulle gøre af mig selv, skulle vi virkelig til at have sex, og ville jeg kunne det. Heldigvis sagde min veninde “kan du ikke smide dit tøj, frække”, jeg skyndte mig at tage mom t-shirt af og smide bukserne. Jeg kiggede på hende, nu stod hun der uden bh og uden bukser kun i ført en fræk sort g-streng. Jeg kunne se at hun var frugtig mellem benene, det tændte mig at se hende stå der.

Hun gik ned på knæ foran mig og trak mine sort boksershorts ned, og frem kom min halv stive pik. Hun smilede til mig og tog min pik i munden, det var dejligt endnu end gang at mærke hende sutte min pik, med hendes varme mund og hendes bløde tunge der legede med min pik, især glansen. Min pik kvitterede ved at blive helt stiv. Hun tog min pik ud af munden og sagde “læg dig på ryggen i sengen”. Jeg smid min dyne ned på gulvet og gjorde som hun sagde. Hun tog hendes g-streng af, så hendes lille våde, ny barberet fisse kom frem. Hun satte sig i sengen, med spredte ben lige udfor min pik. Jeg spurgte med usikker stemme “skal jeg ikke tage kondom på”, hun svarede “nej. Du er jo jomfru og jeg er på p-piller”, og tog fat i min hårde pik, og førte den hen til hendes godt fugtige fisse. Hun lod hendes fisse stille og roligt glide ned over min pik, imens hun stønnede svagt, det var vildt hvor blød hendes fisse var, men samtidig strammet den på den dejlig måde rundt om min pik.

Jeg tog mine hænder på hendes balder og lod dem bare svagt røre, da jeg ikke rigtig vidste hvor jeg skulle gøre af mine hænder. Hun pressede min pik helt op i hende. Hun lagde hendes hænder på min brystkasse, det tændte mig endnu mere, så min pik voksede oppe i hende, hendes i forvejen stemme fisse stramme sig mere omkring min pik, imens hun bevægede sig op og ned ad min pik. Jeg kunne mærke at min pik var ved at komme voldsomt, og få sekunder efter imens den var helt bund i hendes fisse kom jeg. Det var fantastisk at jeg tømme mig op i hende, og se hendes glæde over at jeg fylde hende med min varme sæd. Hun sagde “lad os gå i bad inden det drypper ud”. Vi gik ind i den brusenichen sammen, imens min sæd så småt begyndte at dryppe ud af hendes fisse. Vi tændte for vandet og lod det skylde ud over vores begges kroppe, hun trak mig helt hen til hende, og begyndte at kysse mig, med tungen.

Der gik ikke lang tid før at min pik blev stiv. Jeg kunne ikke styre mig selv, min pik skulle bare lettest trykket i. Så jeg stoppede kyssede, og vendte hende så hun vendte med ryggen til mig. Jeg tog med min ene hånd fat i hendes hofte og den anden i min pik, som jeg pressede forholdvis hårdt op i hendes godt våde fisse. Min pik gled nemt op i hende. Imens jeg styrtede hende med mine hænder på hendes hofter. Jeg kom i tre hårde stød oppe i hende imens jeg rev hende ind mod mig hver gang. Jeg gav slip på hende, hun vendte sig om og kyssede mig på munden og sagde “tak”. Vi vaskede hinanden rene og gik ned i boblebadet og slappede af, vi var begge fuldstændig tomme for energi, og bare slappede af ind de kom tilbage. Vi gik op ad boblebadet og tørrede os og tog et håndklæde rundt om hinanden.

Vi fik lov af vores forældre at ligge resten af aftenen inde i min seng sammen, og slappe, mens vi låg nøgne i ske og så en romantisk film sammen. Det var dejligt efter den her uge at slutte af med ligge helt nøgen op af hende og mærke hendes bløde hud. Vi faldt i søvn imens vi låg og så film. Jeg vågnede ved at hun gnuppet hende balder op af min morgen stive pik. Hun fik skubbet mig om på ryggen, og lagde sig oven på mig imens hun pressede hendes fisse ned over min pik. Den var igen blevet fugtig. Det var dejligt for sidste gang på den drømme ferie at mærke hendes bløde stramme fisse massere min pik, ind til den kort efter kom.

Hun kravlede ud af sengen, fandt et par af mine boksershorts og tørrede min sæd af hendes fisse, hvor efter hun kort slikkede min nu helt slappe pik ren. Jeg viskede “tak”, og svarede viskene med det største smil “det er mig der takker”. Hun tog hendes tøj på og listede ud af mit værelse, heldigvis var de andre ikke vågnede i nu. Imens låg jeg i sengen med det største smil over hvor fantastisk en uge det havde været.
Historien fortsætter under reklamen

Da de andre vågnede tog jeg tøj på og gik ind til de andre og spiste morgenmad, imens mig og min veninde smilede stort til hinanden. Efter morgenmaden kørte vi hjem. Lige inden sagde jeg til min veninde “tak for de fantastiske oplevelser”, hun smilede rødmende og sagde “det er mig der takker. Frække”. Hvor efter vi gik ind i hver vores bil og kørte væk.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

8 kommentarer

  1. shyx50

    05/09/2023 kl 20:05

    Dejlig fræk historie *SF*

     

    0
  2. Gokkelyn

    27/08/2023 kl 10:48

    God historie – godt skrevet – der må godt komme en fortsættelse 🙂

    0
  3. Klaus

    23/08/2023 kl 21:30

    Hvor skriver du virkelig rigtigt godt, 5 store stjerne her fra.

    Håber da du og din dejlig veninde har være sammen siden, ellers håber jeg at I meget snart kommer til det og at du vil fortælle os om det.

    1+
  4. Den frække knægt

    21/08/2023 kl 22:19

    Tak for de pæne ord, altid dejligt at andre end mig selv kan lide det jeg skriver:)

    1+
  5. TheLonelyWolf

    21/08/2023 kl 20:47

    Fantastisk god veludviklet mesterværk.

    1+
  6. PeterPan

    21/08/2023 kl 13:58

    Meget smuk første gang 🥰

    2+
  7. Dyrejan

    21/08/2023 kl 9:14

    Fantastisk dejlig, sød og fræk historie

    3+
  8. Damernes Ven

    21/08/2023 kl 7:29

    Utrolig flotte fantasier!

    DU kan virkelig noget med ord og fantasier. Du tænder meget!

    Damernes Ven og brevven69@yahoo.dk

    4+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *