- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Ann-Sofies farvel til jomfru-tilværelsen
Ann-Sofie havde besluttet sig. Anton skulle være den første, der gennembrød hendes skamlæber og kneppede hende . .
Ann-Sofie, 17 1/2 år, og single. Ann-Sofie venter på den eneste ene.
Han er imidlertid ikke dukket op endnu!
Det skorter ikke på tilbud, men Ann-Sofie springer ikke lige på den første den bedste, hvis det da ikke lige bare er for at holde gnister i det vordende sexliv.
Ann-Sofie er ved at indse, at den eneste ene bliver nok svær at få fat i.
Hun har udskiftet bamsen med dildoen og frække drømme giver nu i stedet våd fisse.
Ann-Sofie er eftertragtet. Hun har også en flot krop og dyrker meget motion. Lange ben, stramme balder med ikke et kg for meget, men alligevel nok at holde om. En saftig fisse, sød navle, allerede ret store bryster med stritne vorter, hævede, højrøde læber,pæn næse, lyshåret sat op i en hestehale – med håret slået ud når det ned til hendes smukke røv – og kønne blå øjne.
Drengene i hendes klasse og et par årgange over er ikke til hende. De er alt for pjattede. Næ, måske en på 21 , der med sine gode manerer kan servicere kvinden i hans liv, bære hende over dagligdagens problemskabte verden, og give kærlighed! Gammeldags tankegang, men sådan er Ann-Sofie, og det lægger hun ikke skjul på.
“Dur ikke” har dommen lydt over 12-15 unge fyrer, og hun overvejer seriøst om hun skulle prøve pigesex. Hun kan godt tænde på smukke kvinder – endda også MILFerne!
Endnu har ingen fået lov til at dyrke sex med hende, det er kun blevet til kys og kram.
Tiden er nu kommet til, at hun vil have sex!
Så må jagten efter den eneste ene droppes.
Henne ved kassen i brugsen i den lille by Ann-Sofie også er født i, har hun fået et godt øje til ham ved kassen. Hun har set efter hans fingre – ingen ring!
Foreløbig er det kun blevet til lidt flirteri og smil.
Forleden ville hun prøve at se, hvordan han reagerede. Hun havde for sjov købt 20 kondomer, som hun lagde på disken.
– Ja, jeg har fri i weekenden, sagde Ann-Sofie og grinte.
Hun fik ham til at rødme.
– Det har jeg også, sagde han svagt.
– Lørdag er det ikke slik dag? spurgte Ann-Sofie og fortsatte; – Sådan en flot fyr som dig, du har da sikkert svært ved at holde pigerne på afstand. Ja du er vel allerede forlovet?
Ann-Sofie fiskede, hvad hun kunne. Hun håbede ikke, at hun rødmede for meget, for den snak var jo ikke lige hende, men hun vovede den, for at høre ind til ham.
– Og hvad hedder så dan flotte fyr ved kassen? fortsatte Ann-Sofie med sine kække bemærkninger.
– Anton, ja bare Antog, og jeg – derefter fulgte en lang pause – kommer desværre ikke sammen med nogle.
Ann-Sofie spillede op. Stillede sig i positur med brysterne godt frem og oven i købet med spredte ben.
Ann Sofie lagde godt mærke til, at Antons øjne var rettet mod hendes underliv. Hun havde taget de stramme cowboyshorts på, som hun selv havde klippet til – man kunne ane hendes ene skamlæbe.
– Hvad sker der deroppe foran. Køen bliver længere og længere, råbte en vred ældre kvinde.
Anton kaldte mere personale til kassen. Han havde pause nu og rejste sig.
– Kom, sagde han og tog Ann-Sofie i hånden.
– Glem nu ikke de mange kondomer, sagde han grinende, og førte Ann-Sofie ud af brugsen,, han kastede hende over skulderen, og Ann-Sofie gjorde ikke modstand, mens køen ved kassen begyndte at klappe.
Da de stod uden for kyssede Anton Ann-Sofie på halsen.
– Sådan er jeg aldrig blevet forført, sagde Ann Sofie. De stod et stykke tid og stirrede intenst på hinanden. Deres ansigter mødtes langsomt. Ann-Sofie bed sig i læben, Anton rettede på noget i sine bukser, og endelig – deres læber mødtes i et langt kys, der endte med “at krydse tunger”. Det begyndte at dunke i Ann-Sofies fisse. Nu var det hende, der greb fat i Antons hoved og kyssede ham liderligt. Hun mærkede hans pik begyndte at rejse sig.
Skulle det være ham, der afsluttede hendes jomfru-tilværelse. Hun var parat til, at han måtte.
Anton hørte på Ann-Sofies liderlige stønnen.
– Jeg må hellere holde op. Min pause er ikke længere. Kan vi ikke mødes i aften, sagde Anton, og blev overrasket over, at Ann-Sofie gik ned på knæ, tog hans ståpik frem og begyndte at sutte hans lange og tykke pik.
Han kom hurtigt. En stor ladning sperm fyldte Ann-Sofie. Det var første gang hun smagte sæd. Det var ikke værst.
– Nu forstår du måske, hvad jeg mente, da jeg i brugsen i formiddag sagde “slikdag”!
De aftalte, at de skulle mødes når mørket faldt på ved gadekæret.
—–
Det var just blevet mørkt. Ann-Sofie havde forladt huset – ud af vinduet.
Det regnede, men Ann-Sofie ville ikke gå glip af stævnemødet.
Anton stod der allerede. Det blev en hed omfavnelse. De begge ignorerede regnen. Gennemblødt krammede og kyssede de i en uendelighed.
– Nu må du godt, sagde Anton lige pludselig.
– Hvad? spurgte Ann-Sofie.
– Det du begyndte på ved brugsen? sagde Anton lidt rødmende.
– Jeg er begynder, så du må vejlede mig, sagde Ann-Sofie.
Regnen tog nu til.
– Vi må finde et sted at stå i tørvejr. Anton bar Ann-Sofie over til en gård, hvor de søgte læ i loen. De gik op på høloftet.
– Vi klæder os af, så tøjet måske kan tørre, sagde den fornuftige Ann-Sofie. Anton kiggede noget, da han opdagede, at Ann-Sofie ikke havde noget under sine stramme shorts, som hun havde skam-klippet, så næsten intet var overladt til fantasien. Da hun skulle have shortsene af, vendte hun røven til, så Anton kunne se hendes stramme balder og ikke mindst revnen i hendes fisse.
Ann-Sofie havde besluttet sig. Anton skulle være den første, der gennembrød hendes skamlæber og kneppede hende.
Først over midnat forlod de høloftet.
– Jeg følger dig hjem, sagde Anton galant – og fortsatte:
– Så har du kun 19 kondomer tilbage. Skal vi, at dem får vi hurtigt brugt.
Historien fortsætter under reklamen
Ann-Sofie nikkede.
– Jeg glæder mig allerede.
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER







Adlyd Mig
23/05/2023 kl 20:12
Skøn saftig historie