En nat med Laura

”Klar til mere pik?”. Hun kiggede op fra puden. ”Bare ikke i røven skat”

Forfatter: pumped-kid4

Jeg havde tjekket ind på hotellet. Jeg kiggede på uret. Om en time ville hun dukke op. Jeg skulle se hende for første gang. Vi havde mødt hinanden over en online chatfunktion, og havde skrevet og snappet sammen, over de seneste 7 måneder. Der var også i ny og næ, blevet sendt et par frække billeder, så jeg havde en forventning om hvad der ventede mig.

Alligevel fløj sommerfuglene i maven hurtigere end nogensinde før. Jeg pakkede min taske ud. Jeg vidste det ville blive hendes første gang, og hun sikkert var nervøs for aftenen. Med mine 28 år, var jeg 13 år ældre end hende, men heldigvis havde det ikke afskrækket hende endnu.

Jeg fyldte skuffen i natbordet med det sexlegetøj jeg havde medbragt. Selvom det var hendes første gang, havde hun givet udtryk for, hun ville prøve ”det hele”. Alt blev lagt i skuffen, mens tankerne om hende og hendes perfekt formede krop fløj rundt i mit hoved.

Jeg tog et hurtigt bad, og trak i noget tøj. Jeg lagde mig tilbage på sengen og begyndte igen at fantasere. Laura. Navnet poppede op igen og igen – tænk at jeg er så heldig, at få lov til at være hendes for en aften. Klokken skred frem, og hun skulle nu ha’ været her for en 15 minutter siden. ”Hvad hvis hun brænder mig af”, fór det rundt i mit hoved. ”Hvad vil hun dog også med sådan gammel idiot som dig”, men den sidste tanke nåede jeg dog kun lige at tænke til ende, inden det bankede på døren. Jeg mærkede hvordan sommerfuglene nu fløj hurtigere end før. Jeg rejste mig og gik hen mod døren. Og idet jeg åbnede døren stod hun udenfor.

Wow. En gudinde stod på den anden side af døren. Hendes lange hår hang løst ned, og omsluttede hendes ansigt, der rummede de smukkeste øjne. Hun havde en top på, der lige præcis var nedringet nok til man kunne se hendes vidunderlige bryster. Hendes stramme jeans fremhævede hendes hofter. En total velproportioneret krop. Noget som kun kan være skabt af gud selv. Min mund løb i vand. Tænk at så smuk og sexet en ung pige alligevel var mødt op.

”Hej” fik hun sagt, med blikket slået ned. Det var tydeligt hun var genert. Jeg rakte hånden ud, og løftede hendes hage, og vores øjne mødtes. ”Hej. Du skal ikke være generet. Du ser helt fantastisk ud prinsesse”, svarede jeg hende. Hun smilede. Et smil der kunne få hele verden til at se lys ud, selv på den mørkeste dag. ”Jeg må nok indrømme, jeg er lidt nervøs”, sagde hun. ”Bare rolig – vi tager tingene i dit tempo – og du er altid velkommen til at sige nej”. Hun smilede. ”Jeg har fyldt skuffen op med legetøj, så hvis du stadig har mod på det, kan du få lov at prøve det hele” grinede jeg til hende. Hun smilede. ”Ja – det vil jeg virkelig gerne”. Hun virkede stadig genert, og mine sommerfugle fløj stadig rundt. Tænk at så smuk en ung pige var mødt op. Det var slet ikke til at forstå. Tænk at hun ville være min i nat – og at jeg måtte være hendes.

”Har du lyst til noget?” spurgte jeg. Hun grinede. ”Pik? Er det ikke derfor vi skulle mødes”. Jeg grinede med. ”Jo, men det kunne være du havde lyst til noget inden. Er du sulten?”. ”Kan vi ikke bestille noget herop? Jeg vil gerne blive hos dig” svarede hun. Jeg nikkede. Vi bestilte sushi. Og der ville gå en times tid inden det kom. ”Du ser virkelig blændende ud. Har du ikke lyst til at dreje en gang for mig, så jeg kan se dig?”. Hun smilede. ”Der er vist ikke noget der er værd at se”. Jeg kiggede på hende med alvor i øjnene. ”Det vil jeg ikke høre dig sige igen. Du er den mest vidunderlige pige. Du har former og en krop som alle andre piger vil misunde dig for. Du er guddommelig. Så vil du ikke for min skyld rejse dig?”. Hun rødmede, og rejste sig. Igen blev jeg mundlam. En helt vidunderlig krop. Hendes lækre lange ben, var tæt omsluttet af hendes jeans, der sad perfekt på hendes stramme og lækre røv. Toppen var lige præcis så kort at man anede hendes mave. Og samtidig så nedringet af hendes bryst blev tydeligt. ”Hold nu kæft hvor er du bare lækker” udbrød jeg. Hun rødmede igen.

Jeg rejste mig, og gik helt op af hende. Jeg lagde mine hænder på hendes hofter. Vi stod kun ganske få cm fra hinanden og vores øjne mødtes. ”Du har ingen grund til at rødme. Jeg mener hvert et ord jeg siger – og nu kysser jeg dig”. Jeg lagde mine læber mod hendes. Varmen fra hendes mund mødte min, og snart åbnede hendes mund sig, og vores tunger flettede sammen. Jeg trak hende helt tæt til mig, og jeg kunne mærke hendes bryster. Hendes dejlige fyldige bryster. Mine hænder gled ned på hendes røv, og begyndte, at massere den. Jeg lagde min ene hånd på maven, og lod den langsomt glide op til hendes bryst. Jeg tog fat. Wow. Hendes dejlige store og fyldige ungpigebryster føltes vidunderlige i min hånd, og jeg kunne høre hende udstøde et sagte suk. Jeg trak mig lidt fra hende og kiggede. ”Det er vist på tide, vi får gjort noget ved dig – og der er en time til maden kommer”. Med ét kom nervøsiteten tilbage til hende, og jeg forsatte. ”Jeg tror vi starter stille og roligt med bare at forkæle dig lidt”. Hun smilede. Jeg trak hendes trøje af, og nød hvordan hendes bryster lå i hendes sorte BH. ”Den får jeg vist heller ikke brug for”, smilede hun, og førte sine hænder om på ryggen og hægtede BH’en op. Hendes BH faldt af, og pludselig var der frit udsyn. Min pik rørte på sig, og blev lynhurtigt stiv, da mine hænder tog om hendes velformede bryster. Jeg skyndte mig selv at smide min t-shirt, så hun ikke stod helt alene uden tøj. Jeg førte hende over til sengen og lagde hende ned. Vores munde mødtes igen, og denne gang forsatte jeg med at kysse hende ned af halsen, og ned til hendes bryster. Jeg lod min tunge glide over hendes nipples, og bed blidt i dem, mens de blev mere og mere stive. ”Det er dejligt” hviskede hun. Jeg kyssede hende længere ned af maven, indtil jeg nåede til hendes bukser. Min hånd åbnede hurtigt, og lynede ned. I et snuptag var hendes busker røget af, og hun lå nu nøgen kun i sin sorte g-streng. Jeg begyndte at kysse hendes ben, og nåede op til hendes inderlår. Jeg kunne fornemme duften af hendes våde fisse. Jeg kyssede hendes inderlår, lod min tunge lege, og langsomt lod jeg en finger glide på ydersiden af hendes trusser. ”Ta’ min g-streng af, og knep mig”, stønnede hun. Jeg kiggede op på hende. ”Nej smukke, du er ikke klar til pik endnu”. Jeg adlød dog hendes ordre om at fjerne g-strengen, og til syne kom hendes dejlige helt glatbarberede fisse. Jeg lod min tunge lege omkring hendes skamlæber. Det var tydeligt hun var våd, og jeg glædede mig til at smage hende.

Jeg forsatte med at pirre hende, ved at lade min tunge lege rundt om hendes skamlæber, inden jeg gav efter for hendes stønneri og lod tungen løbe gennem skamlæberne. Jeg var i himlen. Hendes stramme fisse, og smagen af hendes våde safter. Hun stønnede og begyndte at vride sig, og i det øjeblik min tunge fandt hendes klitoris udstødte hun et lille skrig. Jeg nød det. Hvert sekund med min tunge begravet i hendes underliv var en drøm, og hun syntes at nyde det ligeså meget. Hun stønnede og vred sig, mens min tunge legede med hendes klitoris. ”Jeg er klar”, stønnede hun. ”Jeg er klar, jeg er klar. Vil du ikke godt kneppe mig, jeg vil ha’ din pik”. Jeg kiggede op. ”Ikke før efter maden min skat, men jeg har noget andet”. Jeg rejste mig og gik over til skuffen. Åbnede den. Hendes øjne fulgte mig, da jeg tog en dildo op af skuffen. ”Hvad har du ellers deri?” spurgte hun med en blanding af spændingen og nervøsitet i stemmen. ”Du må vente og se” smilede jeg tilbage. Jeg lagde mig tilbage imellem hendes ben, og fandt hurtigt hendes klitoris igen. Jeg lod langsomt en finger glide op i hendes våde stramme hul. Jeg mærkede varmen fra hende, og det var svært for mig, ikke bare at efterkomme hendes ønske, og flå mine bukser af og kneppe hende sønder og sammen.

Jeg trak min finger ud, og lod dildoen finde vej op i hende. Hun udstødte et højt suk. ”Ja. Fuck ja. Gi’ mig mere”. Jeg forsatte, og hun begyndte at stønne højere og højere jo hurtigere jeg lod dildoen køre frem og tilbage i hende. Jeg tændte vibratoren, og lod den massere hendes klitoris, mens jeg hurtigere og hurtigere kneppede med hende med dildoen. Hun stønnede højere end før. ”Jeg kommer lige om lidt, bliv ved. BLIV VED”. I samme nu bankede det på døren. Jeg kiggede på hende. ”Bliv ved med at knep dig selv, så henter jeg maden. Men vær stille”. Det var ikke nødvendigt at sige to gange. Hun overtog hurtigt dildoen og forsatte med at kneppe sig selv. Hun vred sig i stilhed, og det pirrede hende, at hendes mund skulle forblive tavs. Jeg hentede maden, og var pirret af, at hun lå lige rundt om hjørnet, mindre en 2 meter væk og onanerede mens jeg betalte for vores mad. Jeg lukkede døren, og trådte ind til hende igen. ”Er du kommet, eller skal jeg overtage igen?”. ”Forsæt skat. Få mig til at komme, jeg er så tæt på.” Jeg satte mig mellem hendes ben igen, og satte hastigheden på dildoen op. ”Kom for mig skat – bare skrig det ud”. ”Jeg kommer, jeg kommer, jeg kommer”, skreg hun, inden hendes krop gav efter i krampe af velvære. ”Fuck ja”, stønnede hun da jeg trak dildoen ud. Jeg smilede til hende. ”Det var det bedste jeg har oplevet”, stønnede hun udmattet. ”Bare rolig – efter middagen får du den helt store tur”, men lad os lige få lidt mad først.

Jeg samlede hendes sorte g-streng op, så hun ikke skulle sidde og spise helt afklædt. ”Skal du ha’ mere tøj på, eller må jeg nyde synet af dig mens vi spiser?” spurgte jeg. ”Er det ok, jeg tager min top på?” svarede hun. ”Selvfølgelig, men bare lad BH’en ligge”. Hun trak trøjen over hovedet. Hendes manglende BH, gjorde hendes bryster endnu tydeligere, og hendes stive nipples var tydlige gennem toppen.

Da vi havde spist pakkede jeg hurtigt maden væk. Hun rejste sig og hjalp, og det var ophidsende at se hendes bryster der gyngede med under trøjen og hendes lækre røv der vimsede rund på hotelværelset. ”Blev du mæt?” spurgte jeg hende. Hun smilede frækt tilbage. ”Tjo, men jeg kunne måske godt bruge noget dessert ”, svarede hun imens hun kom tættere på mig. Hun havde et frækt smil om munden. ”Nå nå. Har du noget særligt i tankerne?” spurgte jeg. Hun svarede ikke, men forsatte hen mod mig. Hun kyssede mig og trak sig helt ind til mig, så jeg igen kunne mærke hendes bryster op af mig. Hendes hånd fandt hurtigt bulen i mine bukser. ”Jeg har længe tænkt på, jeg gerne vil prøve at ha’ din pik i munden”. Hviskede hun. Hun satte sig på knæ, og knappede mine bukser op, inden hun tog dem af, og lod mig stå i boxer-shorts. Hun trak boxer-shortsne ned, og lod pikken stå lige ud i luften, stiv om den var. ”Jeg har aldrig haft en pik i munden før, så undskyld hvis jeg gør det forkert”. Sagde hun, siddende på knæ, kiggende på mig, mens hendes ene hånd tog fat om min kraftigt erigerede pik.

”Jeg skal nok hjælpe dig, hvis du får brug for det”, men jeg nåede ikke engang, at færdiggøre sætningen, inden hendes læber omsluttede min pik. Hendes læber tog fat om pikken, og begyndte langsomt, at sutte frem og tilbage. Jeg mærkede hvordan hendes tunge samtidig legede med pikhovedet inde i hendes mund, alt imens hun stønnede. Hun førte den ene hånd ned til mine boller, og begyndte at massere dem. Jeg stønnede, og hun stoppede straks, og kiggede op. ”Var det ubehageligt”. Jeg smilede ned til hende. ”Nej skat – du er vidunderlig. Og du ser så dejlig ud med min pik i munden!”. Hun smilede og forsatte. Hendes hænder masserede mine boller, mens hun suttede løs på min pik. ”Længere mod roden skat”, sagde jeg til hende, og hun skubbede hovedet længere og længere mod roden. Hun stoppede et kort øjeblik. ”Jeg er bange for du er for stor til jeg kan tage dig til roden. Ellers skal du i hvert fald hjælpe mit hoved på vej”.

Jeg kiggede på hende, ”Så må du sige stop hvis det bliver for voldsomt.” Hun satte læberne tilbage om min pik, og jeg lagde en hånd bag hendes hoved, og begyndte langsomt at trække det tættere på mig. Min pik kom længere og længere ind i munden på hende. Jeg kunne høre hun stønnede, men gjorde ikke tegn til, at det var ubehageligt. Jeg trak lidt mere til, og min pik nærmede sig nu hendes hals. Hendes tunge legede videre, selvom det var sværere for hende. Jeg skubbede til. Det sidste stykke, og mærkede hvordan min pik røg helt ned i halsen på hende. Holdt hendes hoved låst i den position. Jeg gav slip. Hun trak sig væk og gispede efter vejret. Hun kiggede op. ”Jeg kunne ikke få luft, da du var helt i halsen på mig”. ”Undskyld – du skulle bare sig stop”. Hun smilede tilbage. ”Det gør ikke noget, det var frækt!”.

Hun nåede kun akkurat at færdiggøre sætningen inden min pik igen var i munden på hende. Hun tog den til roden igen. Hendes hænder holdt fast på min røv, for at hun kunne tvinge min pik helt ned i halsen på sig selv. Hun forsatte. Igen, og igen. Tog hun pikken helt til roden. ”Ta’ din trøje af. Lad mig se dine bryster mens du sutter mig”, sagde jeg, og hendes trøje røg af med det samme. Hun forsatte. Lod sine hænder lege med min boller, mens hun suttede min pik. ”Jeg kommer snart skat” Hun forsatte – hurtigere og hurtigere. ”Baby, spil den af på mig, og lad mig komme dig i hovedet og munden”, stønnede jeg. Hun tog pikken ud af din mund, og begyndte at spille den af. Hurtigere og hurtigere, hårdt og fast. ”Jeg kommer nu”, skreg jeg. Jeg fjernede hendes hånd og forsatte med at spille den af. Som den frække og artige pige hun var, åbnede hun munden, og kiggede op på mig. ”Så gi’ mig din sperm. Sprøjt mig i hovedet!”.

I et stort skrig, kom jeg. Min sperm sprøjtede ned i munden på hende, og ud over hendes ansigt. Hun slugte hvad der havde ramt hende i munden. Siddende på knæ, med min sæd i hovedet, smilede hun op til mig, ”Det var vel nok en dejlig dessert”. ”Tak smukke. Du er virkelig vidunderlig – og jeg kunne ikke have ønsket mig mere”. Hun smilede frækt tilbage. ”Jeg elskede også at have din pik i munden, og vil meget gerne prøve igen?”. ”Bare rolig. Du skal nok få lov at sutte mere pik i aften – men vi har mange ting vi skal nå endnu!”. Hun smilede tilbage. ”Hvis bare det er halvt så dejligt som indtil videre, må du udnytte mig præcis som du vil hele natten”.

Hun rejste sig op. ”Jeg tror lige jeg tager et bad, og så er jeg klar igen”. Med sæd løbende ned langs mundvigen rejste hun sig op og gik mod badværelset. Lige inden hun gik derind vendte hun sig om mod mig. Hun smed sin top, så hendes dejlige d-skålsbryster kom til syne. Hun trak sin g-streng ned, og kiggede på mig. ”Kommer du med? Jeg skal vel ikke selv sæbe mig ind?”, grinede hun. Jeg fulgte efter ud på badeværelset, hvor vandet allerede løb. Hun havde ikke trukket bruseforhænget for, så jeg kunne se hvordan hendes smukke krop blev glinsede i vandet. ”Kommer du?”, smilede hun. Jeg trådte ind under vandet, og fandt sæben. Jeg startede med at sæbe hendes nakke, i masserende bevægelser. Derefter lod jeg mine hænder bevæge sig om til hendes bryster. De dejligste bryster man kunne forestille sig. Jeg kunne lege med dem hele dagen. Jeg lod mine hænder glide ned af maven, og ned til hendes fisse. Langsomt masserede jeg hende, mens vandet rendte mellem mine fingre. Hun lukkede øjnene, og stønnede.

”Du skal vist ikke blive ved ret længe før jeg kommer”, hviskede hun. Mine fingre begyndte at arbejde hurtigere og hendes stønneri tog til. ”Må jeg ikke godt få pik nu?” tiggede hun nærmest. ”Nej. Bare kom for mig. Så går vi ind i sengen, og så skal du få alt det pik du overhovedet kan forestille dig”. Om det var ordene eller mine fingres arbejde der gjorde udslaget ved jeg ikke, men i samme nu gav hendes ben efter og hun udstødte et højt gisp. ”Du fik mig til at komme igen baby – lov mig du snart knepper mig?”. Jeg smilede til hende. Det lover jeg dig.

Hun trådte ud af bruseren og tørrede sig. Jeg vaskede mig færdigt, men inden hun forlod badeværelset fik jeg stoppet hende. ”Kan du huske du spurgte hvad der var i skuffen?”. Hun smilede og nikkede. ”Gå ind og åben den. Den er fyldt med ting jeg gerne vil gøre med dig. Ta’ tingene op og kig på dem. Hvis der er noget af det, du ikke har lyst til at prøve, lægger du det bare tilbage i skuffen. Og husk, hvis du ikke ved hvad tingene er, må du bare spørge.” Jeg fik knap sagt sætningen færdig før hun piskede ud af badeværelset. Jeg kunne høre hun rumsterede i skuffen, og var spændt på hvor mange ting hun havde lagt tilbage. Jeg tørrede mig, og bandt håndklædet om livet. Jeg gik ind i værelset, og så min lækre pige ligge på maven, med hendes perfekte røv smilende til mig, mens hun undersøgte tingene. Skuffen stod åben og var tom. ”Jeg synes ikke du har lagt noget tilbage?” spurgte jeg. Hun drejede hovedet og smilede til mig. ”Jeg sagde jo også jeg gerne ville prøve det hele!”. Foran hende lå reb, olier, anal-kugler, og hun havde også lagt dildoen fra tidligere til.

Køb anal-kugler dildo – sexlegetøj HER

”Og ved du godt hvad det hele er til?”. Hun nikkede. ”Ja – jeg har altså set porno før”, grinede hun. ”Men, jeg ved bare ikke rigtig hvad vi skal starte med?”, forsatte hun. ”Bare rolig, det ved jeg. Bare læg dig på maven.” Hun gjorde som hun fik besked på. Jeg fandt olien frem, og hældte noget i hænderne. Jeg begyndte at massere hendes ryg, først i nakken, og ned af ryggen og ned på ballerne. ”Du skal bare vide. Jeg har tænkt på dig længe, og jeg har lyst til at gøre rigtig mange ting med dig. Knalde dig på alle mulige måder. Smække dig. Binde dig og kneppe dig til du ikke kan længere. Hvis du på et tidspunkt synes det bliver ubehageligt, kan du altid sige stop, for jeg har ikke i sinde at gøre noget du ikke kan li’. Men jeg har lyst til dig. Jeg har rigtig meget lyst til dig!” Mine hænder havde fundet ind mellem hendes baller og ned til fissen. Jeg kunne mærke hun allerede var driv-våd. ”Bare gi’ mig alt hvad du har”, stønnede hun. Jeg vendte hende om. Smed mig ned over hende og kyssede hende. Jeg havde tabt håndklædet så min stive pik, hvilede nu mod hendes skød. ”Knepper du mig nu?”, smilede hun. ”Nej”. ”Men du lovede det jo”, sagde hun. ”Bare rolig – der går ikke længe. Læg dine hænder op over hovedet”. Hun gjorde som hun fik besked på, og jeg tog det første reb, og bandt hendes håndled sammen, og fast til hovedgærdet.

”Fra nu af, er du total i min magt, men husk. Du kan altid sige stop!”. Hun smilede. ”Det bliver vist ikke nødvendigt”. Jeg lod min tunge finde hendes fisse, og begyndte at slikke hende. Hun udstødte med det samme et højt støn, da jeg fandt hendes klitoris. Jeg lod tungen lege lidt. Jeg rakte ud efter glidecremen, og smurte min pik ind i det. Jeg kiggede op på hende. ”Er du klar?”. ”Fuck ja. Knep mig. Knep din lille pige! Jeg trænger til pik – ta’ min mødom”. Jeg kravlede op til hende, slikkede hendes bryster, og bed i hendes stive nipples. Jeg forsatte op på halsen. Jeg lagde min mund helt til hendes øre. ”Hvis min lille pige gerne vil ha’ pik, skal hun nok få det”. Hun udstødte et højt støn i det øjeblik min pik trængte op i hende. Det var vidunderligt, at trænge op i hende. Hendes stramme helt jomfruelige fisse, gjorde det svært at komme helt op, men det var en vidunderlig fornemmelse hvordan den lille stramme fisse omsluttede min pik. Hun var våd. Meget våd.

Hun stønnede, i takt med jeg begyndte at trække pikken ud og ind af hende, helt langsomt. For hvert stød kom jeg længere ind, og hun stønnede højere. ”Åhh ja baby. Træng længere ind i mig”, stønnede hun. Jeg stødte igen, og kom nu helt op i hende. Mærkede hvordan jeg fyldte hende ud. Hun skreg. ”Ja skat. Bliv ved”. Jeg forsatte, først med nogle langsomme dybe stød, inden jeg begyndte at sætte tempoet op. Jeg kunne mærke hvordan hendes safter løb ned af hendes ben, og der var ingen tvivl om hun nød at ligge på ryggen med min pik langt oppe i sig. Jeg satte tempoet yderligere op. ”Hva’ vil du gerne ha’?” spurgte jeg grinende. ”Pik. PIK! PIK! Knep mig nu bare. Knep mig til jeg skriger”. Hun snappede efter vejret da jeg endnu engang stødte langt op i hende. Jeg satte nu tempoet op. Kneppede hende hårdere og hårdere. ”Fuck ja – bliv ved. Jeg kommer snart!” skreg hun. Jeg forsatte. Mit blik var låst i hendes, mens mine hænder havde et fast tag om hendes store bryster. ”Så kom for mig skat. Bare skrig det ud”, stønnede jeg. Hun skreg. Højt. Og hendes krop gav efter. I en kæmpe krampe, af nydelse. Hun skreg, og jeg trak mig ud. ”Ja skat! Fuck ja!”. Jeg smilede til hende. ”Der mistede du din mødom prinsesse. Og vi er ikke færdige endnu”. Jeg kravlede op til hende. Min pik var fyldt af hendes safter.

”Her. Smag dig selv”, smilede jeg til hende, mens hun chanceløst fik min pik i munden. Jeg trak mig ud, og kiggede på hende. ”Jeg smager jo meget godt”, grinede hun. ”Men tror du ikke kan få den længere ind?”. Hun fik kun lige færdiggjort sætningen inden min pik var helt nede i halsen på hende. Hendes ben spjættede. Og jeg trak mig ud. ”Kunne du’ li’ det?”. Hun kiggede op på mig. ”Jeg vil ha’ mere. Gi’ mig den igen”. Jeg puttede igen min pik langt ned i halsen. Trak den ud, og lod hende derefter sutte min stive pik. Jeg trak pikken ud, og lod mine boller falde i munden på hende. Hun begyndte at sutte på dem, mens jeg langsomt spillede den af på mig selv. ”Er du klar til mere?”. Hun nikkede. ”Ja – jeg vil ha’ mere pik”. Jeg kravlede ned på hendes mave. Lagde min pik mellem hendes bryster og lod langsomt min pik glide imellem dem. ”Vil du ikke godt kneppe mig igen, spurgte hun”. Jeg smilede. ”Jo, men nu skal vi prøve noget andet”.

Jeg løsnede rebene fra hovedgærdet. ”Vend dig om”, beordrede jeg, og hun fulgte trop. Jeg bandt rebet fast igen. Jeg kravlede ned til hendes røv. ”Stik røven i vejret til mig”. Og igen fulgte hun trop. Jeg tog glidecremen frem, og fandt anal-kuglerne. Jeg sprøjtede en stor klat glidecreme i røven på hende, inden jeg lod en finger lege med stjernen. Jeg havde anal-kuglerne i den ene hånd, mens min anden hånd kærtegnede hendes klitoris. ”Er du klar?”, spurgte jeg. Hun svarede ikke, men nikkede blot, og lagde sit hoved i puden. Hun stønnede. Hun var stadig ophidset, og det tændte hende at der skulle ske noget nyt, og samtidig at min hånd legede med hendes fisse. Jeg lod den første kugle lege med stjernen.

Og i et pludseligt skub, var den første kugle oppe i røven på hende. Hun udstødte et højt ”åååh”, men der kom ikke noget stop. Den næste kugle var lidt større. Jeg skubbede til, og pludselig var også den næste kugle inde i hende. Den tredje kugle fløj ind. Den fjerde kugle var endnu større. ”Er du klar til flere?”. Hun stønnede. ”Jeg er ikke lige så vant til at ha’ noget i røven”. ”Gør det ondt?” spurgte jeg. ”Kun lidt – men det er også lidt dejligt. Jeg ved ikke hvordan jeg skal forklare det.” Jeg kiggede på kuglen og tænkte, der var langt fra størrelsen på kuglen til min pik. Jeg puttede den fjerde kugle i, inden den blev efterfulgt af den sidste og femte kugle. ”Nu er der ikke flere”. Hun stønnede. Svarede ikke. Jeg satte mig bag hende. ”Klar til mere pik?”. Hun kiggede op fra puden. ”Bare ikke i røven skat”. Jeg smilede. Lige nu var der heller ikke plads, så jeg stødte derfor med høj hast pikken ind i fissen på hende. En højt støn kom fra hende. ”Ja. Fuck det er dejligt”. Jeg forsatte med at kneppe hende. Kuglerne i røven gav tyngden der fik min pik til at fylde hende endnu mere ud. Jeg stønnede mens jeg kneppede hende. Hun skreg højere og højere. Jeg løftede min hånd, smækkede hende i røven. Hun skreg. Jeg smækkede igen. Hun skreg. Jeg smækkede igen, hårdere end før. Hun skreg i vildskab. ”Bli’ ved. Fuck ja skat. Bliv ved. SMÆK MIG – KNEP MIG!!!”. Jeg smækkede hende igen. Hårdere og hårdere, mens jeg blev ved med at kneppe hende. ”Jeg kommer igen nu skat. For helvede! Jeg kommer igen”. Hun skreg, og hendes krop gav efter. I samme øjeblik som hun blev ramt af orgasmen trak jeg anal-kuglerne ud. Jeg trak mig også ud, og hun sprøjtede. En sprøjteorgasme, der fik hele kroppen til at forsvinde i én lang krampe. Hun vred sig, sparkede rundt og stønnede. ”Åhhh ja. Ååhhh ja, det er så dejligt”. ”Du er ikke færdig endnu skat.” smilede jeg. Da hendes krop faldt til ro, kiggede hun på mig. ”Jeg kan snart ikke mere – jeg er ved at være øm, at alt det pik!”. Jeg satte mig bag hende. ”Du skal heller ikke kneppes i fissen lige nu skat”. Jeg fandt glidecremen igen, og lagde en stor klat på hendes røv. Hun var stadig udvidet efter kuglerne, men slet ikke lige så meget som min pik ville komme til at fylde. ”

Er du klar til at få den i røven?”. Hun nikkede, og lagde hovedet i puden. Jeg trængte stille ind i hende. Hun skreg. ”ååååårrhhskat. For helvede det gør ondt!”. Jeg stoppede. ”Skal jeg trække mig ud?”. ”Jeg ved det ikke – det kan godt være det er rart når du først er helt oppe i mig. Det var jo dejligt før”. Jeg smilede. Trængte dybere i hende. Hun skreg igen. Højere. Jeg stoppede. ”Er du okay?”, men den gang skreg hun af lyst. ”Ja skat. Det er rart. Du fylder mig ud”. Jeg forsatte og var snart helt inde i røven af hende. Jeg begyndte at kneppe hende. Først langsomt så hurtigere og hurtigere. Hun stønnede. Skreg højere og højere.

”Knep mig skat! Knep mig for helvede. Brug din lille pige”. Jeg rakte ud efter vibratoren, og tændte den. Jeg fandt hendes klitoris, og begyndte at massere. Hun skreg højere end nogensinde. Min pik kneppede hende hårdt i røven, mens hendes klitoris blev masseret! ”Jeg kommer igen skat. Hvad gør du ved mig. Selv i røven kan du få mig til at komme”. To hurtige stød senere skreg hun igen. ”Jeg kommer. Jeg kommer”. Jeg kunne mærke hvordan hendes røv trak sig sammen om min pik. ”Skat – du skal snart komme. Jeg kan næsten ikke mere.” Jeg trak mig ud. Bandt hende op. ”Så rid mig skat – rid mig til jeg kommer. Lad mig sprøjte op i dig!”. Jeg lagde mig på ryggen, og hun kravlede op på mig. Min pik forsvandt hurtigt op i hende. Som en helt erfaren tøs, red hun min pik som ingen før. Hurtigere og hurtigere. Jeg stønnede højere og højere, og kunne høre hende skrige.

Historien fortsætter under reklamen

”Jeg er så tæt på at komme skat”, stønnede jeg. ”Også mig. Du får mig til at komme igen”. Hun red videre. Hendes bryster hoppede foran mig. Hun rettede ryggen og tog sig til brysterne, mens hendes hofter vuggede videre over min pik. Jeg rakte hænder op og tog på hendes bryster. ”Jeg kommer nu skat. Jeg kommer nu”, skreg jeg. ”JEG KOMMER SKAT”, råbte hun nærmest endnu højere. Jeg eksploderede. Verden stod stille et øjeblik, da jeg kom. Jeg skreg mens jeg sprøjtede op i hendes stramme fisse. Hun skreg med, og hele hendes fisse trak sig sammen om mig. Det var vidunderligt. Hele hendes krop gav efter. Hun faldt sammen over mig, stadig med min pik oppe i sig. Jeg fik trukket mig ud, og kunne se, hvordan min sperm løb ud af hende. ”Det var fantastisk – jeg vil snart ha’ mere pik igen”, smilede hun. Jeg nikkede – ”Ja skat! Det var det. Du er så sindssygt dejlig, og det er uden sammenligning det bedste sex jeg har haft.” Hun puttede sig ind til mig. Hendes bryster helt op af mig. Jeg kyssede hende. ”Du må altid få min pik baby. Du må altid få min pik”. Hun smilede. ”Og et af mine huller har altid plads til dig”!

Og sådan fik jeg taget mødommen på min novellekarriere. Håber i syntes om det. Jeg er i gang med at skrive en ny – og hører gerne fra jer, med ideer. Skriv på snapchat ”pumped-kid4”

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

12 kommentarer

  1. them1977

    16/11/2015 kl 18:20

    lækker lækker historie…

    0
  2. Ginger

    15/11/2015 kl 20:19

    Åh ja, lille lækre Laura tænder på at være daddys lille luderpige. Jeg tror måske, du bliver nøædt til at invitere nogle venner næste gang, når nu hun er så piksulten

    0
  3. Teentøsen

    15/11/2015 kl 15:22

    Gid man var hende. Tak for orgasme 😉

    7+
    • pumped-kid4

      19/11/2015 kl 19:53 - som svar på Teentøsen

      Du er velkommen! 🙂 Du kan altid skrive til mig 🙂

      0
  4. julie lover

    14/11/2015 kl 22:36

    rigtig godt skrevet glæder mig til mere.

    3+
  5. Anonym

    13/11/2015 kl 17:53

    6 stjerner for historien jeg blev liderlig af at læse den

    0
  6. søren

    13/11/2015 kl 8:11

    Utoligt velskrevet jeg blev liderlig af at læse den godt gået bare jeg kunne skrive sådan jeg har lige oplevet det samme det var kun 2 timer på hotel i Hvidovre louise 19år og hendes veninde var med (21år) og og legede med sig selv louise ville prøve en ældre mand mig 46 år

    Tak for den

    1+
    • pumped-kid4

      13/11/2015 kl 19:14 - som svar på søren

      Lyder lækkert Søren!

      Du kan kontakte mig på olli73143@gmail.com – hvis du har flere detaljer. Jeg er igang med at skrive en historie, der netop i lidt i samme genre 🙂

      Mvh.
      Pumped-kid4

      0
  7. FuxieDK

    13/11/2015 kl 6:56

    Utrolig velskrevet af en debutnovelle..

    Keep up the good work 😉

    0
  8. spar

    13/11/2015 kl 6:52

    Fantastisk ??
    Bare kom med mere

    0
  9. Patrick

    12/11/2015 kl 18:19

    Mega lækker historie fik et billed af en Laura jeg gik på efterskole med ville elske at se mere med hende

    0

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *