- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Min onkels kone
Hun er drivvåd, min onkel siger jeg skal finger kneppe hende med 3 finger. Imens jeg slikker hende
Forfatter: Garderen fra KBH
Jeg var på weekend hos mine forældre, som boede i Ålborg på dette tidspunkt. Min onkel og hans kone skulle komme og spise om aften, så der blev lavet lækkert mad. Efter maden foresatte vi med at sidde og nyde lidt vin og spiritus.
På et tidspunkt bliver der så tændt for musikken og onkel’s byder spørger om vi ikke skal danse, jo da, lad få gang i bentøjet og få en svingom. Efter et par nr. trækker hun mig indtil sig og spørger, lidt forsigtig uden de andre kan høre det. Om jeg vil med hjem og kneppe hende imens min onkels så på. Jeg kigger på hende, hun er en kvinde på ca 40 år og jeg selv er 24. Hun har en flot krop når man tænker på hun har 3 børn. Har kun haft fornøjelsen at se hende med tøj på indtil denne aften.
Hun siger til mig at hun lige skal tale med min onkel og om han vil give hende lov til at jeg skal kneppe hende. Mit svar til det var, hvis han siger ja så skal hun komme med hendes trusser og ligge i min lomme. Hun svare, det er en aftale.
Vi sætter os ved bordet hvor de andre sidder og lader som ingenting.
Lidt efter går min onkel på toilettet, og uden jeg lige tænker over det så rejse min onkels kone lidt efter og går ud til ham.
Jeg syntes der går lidt lang tid, så jeg tænker at jeg hellere må gå udenfor og se om de er blevet uvenner over hendes forslag, men der er de ikke, man kan se der er lys på gæstetoilettet, der er heldigvis en blyindfattet rude, så med lidt held af at stå i mørket kan jeg se ind af de lidt lyse farver i ruden.
Min onkels kone sidder med hans stive pik og sutter til den store guldmedalje, jeg står lidt og betragter dem, da døren indefra stuen går op og ud kommer min far, han siger nå er der kø til toilettet, jeg svare bare ja derfor pissede jeg i haven.
Gik ind i stuen igen og sad måske 5-10 min før min onkel og konen kom ind og satte sig.
Så gik der et øjeblik og så spurgte onkels kone om vi skulle danse, ja klart, jeg var jo spændt på hvad svaret ville være, skulle jeg med hjem og knalde onkels kone eller var han blevet sur over hendes forslag. Nå ud på gulvet og svinge til de høje toner fra anlægget, min nysgerrighed var stor, så jeg spurgte hende hvad onkel havde svaret, og pludselig lagde hun noget i min bukselomme.
Vi fik danset færdig og hun satte sig ved bordet og jeg skulle ud på toilettet og se hvad hun havde lagt i min bukselomme.
Ude på toilettet fik jeg trukket et par fine hvide trusser op af lommen, jeg foldede dem ud og satte dem op under næsen og fik en fantastisk duft af en varm fugtig kvinde som jeg inden længe jeg skulle begrave mit ansigt i.
Der gik måske en times tid så spørger min onkel om jeg vil med hjem og smage hans nye flaske whisky, jo tak meget gerne, med det jeg har i vente så skal der smages mere end whisky.
Vi kommer hjem til dem og jeg får anvist den ene lænestol og min onkel sætter sig i sofaen, så siger min onkel til konen at hun skal vise mig sin krop så jeg kan se hende som gud har skabt hende.
Hun begynder at tage tøjet af. Først trøjen og derefter bh’en og ud kommer et par meget velformet bryster, så ryger bukserne og da jeg har hendes trusser i lommen så er bar hud med det samme, en lækker veltrimmet og kan se et par lækre skamlæber der ser fugtige ud.
Hun står og viser sig frem, står nulre sine brystvorter så de får en anselig størrelse, så tager hun begge hænder og spreder sine skamlæber så jeg kan se hun er drivvåd. Min onkel siger lidt efter om ikke jeg skulle få mit tøj af så jeg kan knalde hans kone.
Og 2 min efter står jeg med stiv dolk og er så klar til at gå ombord i denne flotte kvinde. Hun kommer hen imod mig og går på knæ tager min pik i munden og sutter stille og roligt. Jeg er helt oppe at køre, her står jeg med stiv pik i munden på min onkels kone og han sidder og ser på. Efter et stykke tid beder jeg hende lægge sig ned og sprede sine ben så jeg kan nyde synet af hendes våde fisse, hun spreder sine skamlæber og jeg nærmer mig hendes fisse og jo tættere jeg kommer på mere kan jeg dufte hendes skød, fuck jeg er tændt, ligger og kysser og slikker lidt på hendes skamlæber, et enkelt slik imellem dem.
Hun er drivvåd, min onkel siger jeg skal finger kneppe hende med 3 finger. Imens jeg slikker hende, jeg klør på, og hold nu kæft en virkning det havde på hende, mine fingre gled op den våde fisse og da jeg atter satte tungen på hendes klit så kom hun i et brag, hun sprøjtede mig i ansigtet og jeg tog imod.
Min onkel sagde at hun længe har haft et ønske om at jeg skulle kneppe hende , og når de havde sex så fantaserede hun at det var mig der tog hende, det fik hende til at komme hurtigt, hun havde åbenbart et crus på mig.
Nu ville hun sutte pik og jeg skulle slikke hendes fisse, vi fik vendt os og jeg nyd virkelig synet af den flotte fisse, vi lå lidt og nød hinanden da jeg pludselig mærke at hun tog pikken til roden, for satan en oplevelse, det var så frækt da den gled ned i hilsen på hende der gik ikke lang tid før jeg kom, jeg vat dybt i halsen på hende og det var som om at hun malkede min pik med sine muskler eller var det hendes synke bevægelser der fik det til at føles sådan. Hun fik tømt mig godt, og nu skulle vi have et glas whisky som min onkel havde lovet.
Efter jeg havde sundet mig lidt, så kom hun kravlende over til mig og tog min pik i munden, resultatet udeblev ikke, stiv dolk, jeg skulle ligge mig på ryggen, hun ville ride. Hun satte sig op og tog min pik og styrede den op i hendes våde fisse.
Efter et stykke tid så spørger min onkel om han må deltage og hun kigger på mig, ja sagde der jo et hul der ikke fyldt endnu, han kommer over og stiller sig bag hende, jeg trækker min pik ud og køre sin stive pik op i hendes fisse, lidt efter tager han ud og siger jeg skal kneppe fisse så tager han røven.
Jeg får min pik op i hende og kort efter kan jeg mærke at han er
Trængt op i hendes bagerste, også går det over stok og sten, jeg tror hun kommer 3 gange før vi skifte vis tømmer os i hende.
Historien fortsætter under reklamen
Hun ruller af og ligger fladt på gulvet, Nu vil hun gerne i seng og syntes jeg skulle overnatte der….






Lancelot
16/07/2024 kl 10:58
Meget deilig novelle! håper du skriver mer(på denne). Skulle ønske jeg hadde en slik tante da jeg var 24;-)