- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Maria tog på firmarejse
”Det her er lidt kinky…dels er du min bror, og dels har jeg fået lov af din kone ..
Forfatter: ingeniøren
Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen
Med tiden jævnede det sig lidt ud. Jo red sin unge ingeniør – de kneppede som kaniner. Jette begyndte at få besøg af drenge fra hendes klasse. Besøg som af og til betød lyden af dybe støn fra hendes værelse. Både Birgitte, Maria og jeg fniste udenfor hendes værelse. Når de afsluttende grynt havde lydt blev der inviteret på kaffe eller sodavand og kage. Det var så sjovt at se de unge mennesker – totalt brugte, men nu skulle de lige se ”normale” ud. Det betød at jeg jævnligt kneppede Birgitte og selvfølgelig Maria. Og når Jette ikke lige havde et handyr i fælden, fik min pik en tur i den stramme pigefisse. Birgitte blev på mange måder efterhånden vores hushjælp. Hun havde nogle ar på sjælen, som gjorde, at det var meget vanskeligt for hende at søge arbejde. Vi var glade for, at hun tog sig af rengøring, vask og af og til madlavning. Maria var altså en bedre kok end Birgitte, men de hjalp hinanden, og vi fik noget godt at spise. Birgitte blev ikke udnyttet. Hun gjorde tingene af egen fri vilje, og betalte aldrig en krone for at bo hos os.
På et tidspunkt måtte Maria på en forretningsrejse i 14 dage måske lidt mere. Birgitte tog en dyb indånding og sagde ”Så er det nu, at jeg skal prøve at være alene med en mand, også selv om det er min bror” Maria trak Birgitte til side, og havde en tæt samtale. Samme aften kneppede jeg Maria god rejse. Da jeg var kommet i hende trak hun mig ind til sig, og hviskede ”Jeg har aftalt med Birgitte, at hun sover sammen med dig. Selv om vi jævnligt har haft en 3-kant, gør du ingenting før Birgitte beder om det” Jeg nikkede.
Vi fik Maria sendt afsted, og første nat lå vi med ryggen til hinanden. Ved morgenbordet kiggede Jette på os og misforstod situationen. Hun smilte og sang den gamle gnags-sang ”vi er de vilde kaniner”. Birgitte indrømmede, at hun stort set ikke havde sovet, men hun havde krydset en forhindring. Hun havde sovet sammen med en mand, som ikke gjorde hende noget. Jeg kyssede min søster på panden, og tog på arbejde.
Jeg tænkte ikke nærmere over det, men da jeg kom hjem duftede det let parfurmeret. Jeg kom ind og så Birgitte i en hvid skjortebluse. Brystvorternes aftryk afslørede, at hun ikke havde bh på. Hun havde dækket op til 2 og jeg spurgte ”hvad med pigerne?” ”De har fået besked på, at holde sig væk – Deres mor vil have noget pik i fred og ro” svarede hun. Hun serverede maden og gik bag mig og masserede mine skuldre let. Birgitte var bestemt bedst til italiensk mad, og ja, det var en pastaret med hjemmebagt baguette. Ja, det er fransk, men passer fint til næsten al mad. Vi sad over for hinanden. Birgitte var smuk som hun også var da vi var helt unge. De levende lys blinkede i hendes øjne.Vi sad overfor hinanden. Birgitte tog min hånd og sagde ”du aner ikke hvad jeg har været udsat for” ”Stop” sagde jeg ”jeg vil ikke vide det. Jeg vil bare at min lillesøster har det godt nu” Birgitte rejste sig, og gik hen bag mig. Jeg kunne mærke en blød pat mod hvert øre.
”Maria har givet mig lov til at malke enhver dråbe sperm ud af dig” Jeg kunne kun grine lidt, for det lignede Maria. Birgitte kyssede mig og så mig dybt i øjnene. ”Det her er lidt kinky – dels er du min bror, og dels har jeg fået lov af din kone til at kneppe din hjerne ud” Birgitte gled ned på mit skød. Hun havde åbnet blusen, og hviskede ”så tag på mig, som du gerne ville som knægt – lad mig mærke den knægt jeg lurede på, og som gerne lige ville røre ved mig” ”Du skal være blid ved mig. Jeg har fået rigeligt hård sex” hviskede hun mens jeg slikkede den ene brystvorte. Æltede det andet bryst, og havde hånden på hendes fisse udenpå bukserne.
Birgitte rejste sig og trak mig i retning af hendes værelse. ”Jeg vil altså ikke kneppe dig i din kones seng” fniste hun. På hendes værelse stod vi overfor hinanden. ”lad os blive nøgne, og bare nyde hinandens kroppe” Jeg trak hende ind til mig og kyssede hende først på panden, men lige efter, fik vi et tungekys som virkeligt beseglede, at vi holdt af hinanden. Vi lå tæt, og jeg kunne mærke hendes varme bløde krop. Birgitte kiggede mig dybt i øjnene og hviskede ”Ja, det er forkert, men jeg har haft lyst til det, siden vi var ganske unge” jeg kunne kun kramme hende og mærke at min efterhånden ¾ stive pik ramte hendes glatte fisse. Birgitte skubbede mig om på ryggen og skrævede ind over mig. Jeg kunne mærke hendes smaskvåde fisse glide frem og tilbage på pikskaftet. Jeg havde hænderne på hendes baller, og Birgitte lænede sig frem så når hun rystede patterne klaskede hun mine kinder med silkebløde bryster.
Birgitte gled frem og tilbage på min pik, og jeg kunne høre på hendes vejrtrækning at der nok var noget på vej. Birgitte tog en dyb indånding, hun tog fat i min pik og sank ned over den med et tilfreds suk. Jeg havde da kneppet Birgitte mens hun havde boet hos os, men det var første gang vi var alene, og denne gang var det i et anderledes roligt og mere intimt tempo. Jeg lod hænderne glide fra ballerne op langs hendes sider til de lidt tunge bryster. Birgitte red og vrikkede sig til noget som startede med dybe gisp. Hun kæmpede næsten for at få vejret. Birgitte lænte sig bag over og løftede sig op over pikken mens hun sprøjtede ud over mit bryst. ”Nej, nej det har jeg aldrig oplevet før” gispede hun.
”Det er dejligt” grinte jeg ”så gør jeg da noget rigtigt” Birgitte var én stor undskyldning for at have sprøjtet på mig. I det samme ringede min telefon. Det var Maria ”knepper I” spurgte hun ”ja, Birgitte har lige sprøjtet ud over mig” svarede jeg. Birgitte holdt sig for ansigtet og vendte hovedet væk.
Efter en smule firmasnak sagde jeg ”vær nu flink ved den unge mand i receptionen, han kan sikkert godt trænge til at prøve en erfaren kvinde” Maria grinte og sagde ”Det vil jeg så gøre”
Historien fortsætter under reklamen
Jeg kunne sagtens se for mig, at hun knappede en ekstra knap op i blusen. Lænede sig frem og med en pegefinger under hans hage bare hviskede ”Room 507”.






Læserne siger: