- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Et godt tilbud
“Jeg kan ikke vente mere, jeg ved godt vi er i familie, men den pik der bliver jeg nød til at mærke i min fisse!”
Forfatter: TinkerTailor
fraekforfatter@gmail.com
Min historie starter et par år tilbage. Mit liv startede ganske normalt, og derefter ændrede tingene sig dramatisk. Først har du brug for at vide lidt mere om mig og min tvillingesøster Christine, og hvordan vores normale bror, søster forhold blev vendt op og ned.
Både min søster og jeg voksede op med vores mor i en lille by uden for Århus, vores dårlige undskyldning for en far skred for flere år siden, og drak sig oftest halvt ihjel. Vores mor tog sig af os så godt som hun kunne, men at være en enlig mor med en familie at forsørge, var ikke let, derfor hun tilbragte en stor del af tiden ude af huset og på arbejdspladsen. Hvilket betød, at jeg og min søster var nødt til at underholde os selv en stor del af tiden, hvilket naturligvis førte til at vi har et ganske tæt forhold.
Da vi nåede en alder af 18 arbejdede vores mor stadig dag ud og dag ind. På det tidspunkt var jeg allerede godt igang med puberteten. Jeg var høj og muskuløs, og trænede ofte for at holde mig i form. Og jeg havde ingen problemer med at score damer, og af en 18 årige ville jeg da mene at jeg havde fået spredt mit sæd.
Min søster derimod er en komplet Gudinde, jeg er 185 cm høj, og min søster er 165, så hun er ganske kort, men hun er den smukkeste ting i verden. Hun har fantastiske kurver, en krop man ville dræbe for og flotte lange ben. Hendes bryster er temmelig store, hendes bh størrelse er ’30EE” Hun har den perfekte røv som sidder helt som den skal. Oven i alt dette har hun langt sort hår og de mest fantastiske isblå øjne, du nogensinde kommer til at se se,
Nå men tilbage til historien …
Jeg var lige kommet hjem fra en lang dag i træningscenteret og var lige kommet ind gennem døren, da min søster kom ud i entréen i en stram og afslørende top og spurgte mig hvor jeg havde været.
“Jeg har været over og træne, ligesom jeg gør hver søndag. Det samme jeg har gjort de sidste 5 år.
“Ej ja, undskyld… jeg har bare ikke styr på dagene længere. Men mor har haft ringet, hendes chef har bedt hende om at blive. Så hun kommer ikke hjem før kl. 06 i morgen tidlig.” Hun sukkede som hun altid gør når det omhandler vores mor.
“Igen! Hendes chef er sgu da et røvhul” Fik jeg nærmest råbt. Jeg tog min taske over skulderen, og gik ud på badeværelset for at tage et bad.
På badeværelset, mens jeg tog mit tøj af, tænkte jeg på Christines fantastiske krop. Hun er virkelig lækker med den stramme top, de små hotpants og hendes fyldige læber. “Damn” tænkte jeg for mig selv. Hvad jeg ikke ville gøre for at få lov til at kneppe hende. Tankerne om min søster havde haft sin virkning, og da jeg tog mine underbukser af sprang min pik ud af sit fængsel. Alle 25 cm. stod ved fuldt flour til ære for min søster og hendes fantastiske bryster. Jeg kiggede ned på min pik og beundrede kort hvor lang og tyk den var. Jeg kom til at tænke på alle de piger der har suttet på den og fået deres små fisser udblokket af min pik. Jeg kunne ikke slippe tanken om min søster og var nød tvunget til at tage en spiller under bruseren.
Efter jeg var kommet ud at badet, og fik tørret mig selv af, gik jeg ned for at joine min søster til den film hun havde sat på. Da jeg kom ind i stuen var der en helt speciel duft i luften… Duften af liderlighed og sex. Den fantastiske duft en fisse efterlader efter en ordentlig omgang tilfredsstillelse. Jeg ignorerede det og satte mig ved siden af min søster for at se filmen. Min pik havde ikke lagt sig helt efter turen i badet, og min søster så en smule fortumlet ud.
Efter et par minutter inde i filmen smider min søster pludselig armene op i luften og udbryder “Hvorfor er der aldrig noget godt i fjernsynet !”
“rolig rolig… hvaf fanden er der galt med dig ? er der noget galt?… du vet godt du kan fortælle mig alt”
“Hvis jeg fortæller dig det, lover du så ikke at grine?”
“Selvfølgelig griner jeg ikke. jeg ville da være en elendig bror hvis jeg begyndte at grine, når du prøver at fortælle mig hvad der går dig på.”
“Ok… Men, det er bare fordi jeg ikke har haft sex i snart 6 måneder… og jeg går rundt og er konstant liderlig. Det er blevet så slemt at det ikke engang er nok at onanere.”
Jeg kiggede på min søster, og forsøgte at holde lidt latter tilbage.
” Jeg kender det godt” sagde jeg “Jeg har ikke fået noget siden jeg slog op med Camilla. Og jeg kan godt mærke at der er ved at være tryk på dernede”
“Det er pisse nedern, syntes du ik?” sagde min søster lidt fjernt
Jeg tænkte ikke over det og svarede ja. Jeg kiggede over på min søster. Hun sad og kiggede på mine træningsbukser. Jeg blev pludselig opmærksom på at al den snak om sex havde fået min pik til at puste sig helt op. Man kunne tydeligt se pikkens aftegning i bukserne.
“Anders! Er din pik stiv?” spurgte min søster pludselig, stadig med øjnene fæstnet på afmærkningen af min pik.
“Øhhh… Ja, undskyld Christine. Men som sagt så har jeg heller ikke fået noget i evigheder. Og al den snak om sex har gjort mig liderlig.” Svarede jeg lidt forlegent
“Ok… jamen det… øhhh… det er vel også forståeligt. Men hold da kæft et telt du har” Jeg kiggede på min søster mens hun snakkede, men hun fjernede aldrig blikket. Hendes øjne var brændt fast til bulen af mine 25 cm som stod fuldt rejst under mine bukser.
“Heh, ja søs… men jeg er jo ikke den eneste i familien med store buler. I det mindste falder min pik ned igen. Dine bryster er altid store og stolte” svarede jeg for at prøve at bryde isen. Vi begyndte begge at grine højlydt, men hun tog ikke øjene væk fra mine bukser.
“Ja mine bryster er temmelig store, men det får man når men kun er 165 høj og ens bryster er dobbelt E, så ser de jo kæmpe store ud.” Hun smilede, og holdte en kort pause. Så spurgte hun mig om noget jeg ikke havde forventet.
“Anders… jeg er villig til at lave en aftale med dig.”
“Hvilken form for aftale?” spurgte jeg
“Hvis nu du får lov til at se mine bryster, og måske får lov til at rører dem. Så får jeg lov til at se din pik?”
Det var som en drøm, jeg skulle se min søsters bryster, og så vil hun se min pik. Jeg svarede hurtigt med et “ok”, og vi fortsatte. Christine lænede sig frem og fjernede hendes top over hovedet, så der kun var en sort bh til at skjulte hendes vidunderlige kloder.
Et øjeblik gik, hvor jeg bare sad og nød farven på hendes hud. Hendes bryster var ved at sprænge ud fra deres skjul. Jeg så den sorte bh glide væk fra hendes smukke kugler, og kunne kun synke dybt da hendes bryster kom til syne. Jeg sad og stirrede på min søsters bryster, og jeg havde aldrig set nogle flottere bryster i mit liv.
“Du må godt rører ved dem, hvis du har lyst” sagde min syster med svag raspede stemme. Det var de smukkeste ord, jeg nogensinde havde hørt, jeg løftede min arm og rakte stille ud efter et bryst. Min pik sprang, og var ved at eksploderer i mine bukser da jeg kom i kontakt med min søsters hud. Tiden stod næsten stille. Jeg sad og kærtegnede min søsters bryster og nød det i fulde drag, da hun pludselig sagde “Min tur!”
Jeg rejste mig op og kiggede ned på min søster som sad på gulvet foran mig. Jeg rakte ned i mine træningsbukser og tog fat om min pik. Jeg ville nyde et hvert sekund af dette øjeblik. Min søster sad på gulvet og jeg kunne høre hende trække vejret dybt. Med den anden hånd trak jeg langsomt bukserne ned og afslørede min 25 cm kampklare pik for min tvillingesøster… Hun sad bare og stirrede. Man kunne se på hende at hun lige skulle acceptere længden og tykkelsen på min pik. Hendes øjne glinsede, og hendes blik var fjernt.
“Hold nu kæft Anders! Din pik er et fucking monster!” Næster råbte hun, mens hun kiggede på min pik.
“Jeg plejer heller ikke at få klager over størrelsen fra de piger jeg er sammen med.”
“Nej det kan jeg fandme godt forstå, når du løber rundt med en kølle som den der! Den er jo enorm.” Hun kiggede mig chokeret på pikken… “Må jeg prøve at røre ved den ?” sagde hun og fjernede endelig blikket fra min pik, og kiggede mig dybt i øjnene. Jeg stirrede ind i hendes isblå lidderlige øjne, og kunne kun nikke. Jeg var ude af stand til at svare min søster som hun sad der og beundrede min pik.
Med et sidste “wow” rakte hun hånden frem og tog fat om min pik. Hendes lille hånd klemte om min pik, hun skulle lige være sikker på at den var ægte. Hun begyndte langsomt at køre hånden frem og tilbage på skaftet. Her sad min søster… Min tvillingesøster, og onanerede min pik. Min søster satte sig op på hendes knæ. Min pik var lige udfor hendes mund, men stadig med min pik i hendes små bløde hænder.
“Åhh Gud Anders, jeg har aldrig set en pik så stor som den her. Du er meget større end nogen anden fyr jeg nogensinde har været sammen med.” Sagde hun med et svagt støn i stemmen. “Anders… Jeg er så mega fucking liderlig” sagde hun igen med et liderligt blik i hendes øjne, og med de ord åbnede hun hendes mund og lod sine læber omslutte min pik. Hendes tunge legede med mit pik hovede, mens hun smagte på min beton hårde pik. Jeg stønnede højt og kastede blikket op i loftet.
“Undskyld Anders!… Undskyld, men jeg er bare så fucking liderlig. Jeg bliver simpelthen nød til at sutte på den her pik, den er alt for vild.” sagde hun hurtigt og tog pikken tilbage i hendes varme mund. Denne gang pressede hun med en glidende bevægelse hele pikken så dybt ned i hendes hals som hun kunne. Jeg stønnede højt mens min søster gang på gang tog mig langt ned i hendes hals. Min søster var en mester i at sutte pik. Her sad hun i vores stue med min pik dybt i halsen og gav mig den bedste omgang deepthroat jeg nogensinde har fået. Pludselig trak hun pikken ud af hendes hals og begyndte at onanere mig, mens hun brugte hendes spyt som glide creme.
Hun kiggede på mig med glinsende øjne og sagde ” Ka du godt li´ at din søster sidder her på knæ og sutter på sin brors store tykke pik”
“Da kan du fandme tro jeg kan” Sagde jeg til hende og tog fat om hendes hovede og pressede min pik tilbage i munden på hende. Hun kæmpede ikke imod, men tog istedet pikken helt til roden. Jeg var i himlen…
Jeg tog fat i min søsters hår og trak hende væk fra min pik. Pikken var lige udfor hendes ansigt, hun kiggede beundrende på køllen foran hende som var svøbet ind i hendes spyt.
“Christine” stønnede jeg “Jeg har et tilbud til dig”
“Hvad?” spurgte Christine, mens hun forpustet kiggede mig liderligt i øjnene.
“Hvis du gir mig en omgang spansk med dine fantastisk bryster” sagde jeg med en smil på læben. ” Så får du lov til at sidde på min pik!”
“Det er fandme en aftale” svarede hun. Hun rejste sig og snavede mig inderligt, og skubbede mig derefter ned i sofaen
Christine sad på knæ mellem mine ben og legede med sine store bryster. “Er du sikker på at jeg skal putte den store pik mellem mine bryster ?” sagde hun mens hun pressede hendes bryster sammen.
“Christine! Nu tar du den pik, og så knepper du den med de kæmpe bryster som den billige søster du er!” Hun tog pikken mellem hendes bryster og gik så ellers igang med at kneppe min pik. Hun kiggede ned og åbnede hendes mund, så mit pikhovede kom ind i varmen hver gang jeg stødte til. Det var uden tvivl noget at det smukkeste jeg nogensinde havde set.
Efter et par minutter rejste Christine sig op og kiggede mig liderligt i øjnene… “Nu skal din søster altså have den pik op i sin fisse!…” sagde hun. “Jeg kan ikke vente mere, jeg ved godt vi er i familie, men den pik der bliver jeg nød til at mærke i min fisse!” Med disse ord kravlede hun op i sofaen, satte et ben på hver side af min pik, hendes bryster lige udfor mit ansigt, tog fat om min pik og spillede den til fuld størrelse, så satte hun pikken til hendes glatte lille fisse og kiggede mig dybt i øjnene. Hun tog en dyb indånding og begyndte langsomt at glide ned over min pik. Hun gave et lille støn da hendes fisse gav efter for mit pikhovede. Uden at bryde øjen kontakten sænkede hun sig yderligere over min pik.
“Fuck! Du er vildt stor” stønnede hun da hun var kommet halvvejs. “Åhh, jeg tror ikke der er plads”. Sagde hun.
Jeg tog fat i hendes hofter og hjalp hende lidt på vej. Da den sidste af de 25 cm var blevet klemt i bund i Christines fisse, vendte hun det hvide ud af øjene og stønnede højt mens orgasmen kom rullende ind over hendes krop. Hun faldt sammen over mig, stadig med min pik dybt begravet i sig.
“Det er den bedste orgasme jeg nogensinde har fået… tak brormand” hviskede hun i mit øre. Hun begyndte langsomt at køre hendes fisse op og ned af skaftet på min pik. Jeg begyndte at støde med. Hvert stød blev gradvist hårdere og hårdere og dybere og dybere. Vi stønnede begge højt. Christine begyndte at trække vejret dybere og dybere og stønne højrere og højere. Pludselig spændtes hendes krop endnu engang i en bue, og Christine kom for anden gang.
Efter hendes anden orgasme, trak jeg mig ud af hendes glødende fisse, vendte hende rundt, satte pikken udfor hendes fisse. og begyndte langsomt at glide op i hende bagfra. Jeg nød hver centimeter af hendes våde varme fisse, indtil alle 25 cm var omgivet af min søsters fisse.
“Åhhhh Anders, der er aldrig nogen der har været så dybt i mig… Fuck det er godt… Knep mig Anders… Knep din søster!
Med de ord begyndte jeg at forfølge mit eget klimax… hvart stød hårdere og dybere. Christine stønnede højt og bed sammen på en sofa pude for ikke at skrige for højt. ” Åhhh shit, Christine jeg kommer snart” stønnede jeg. Christine hoppede af min pik og drejede runde. Hun bukkede sig ned og tog min pik i munden.
“Kom i din søsters mund brormand. Jeg vil smage din fede sperm.” Jeg kiggede hende dybt i øjene. Min pik blev om muligt større. Jeg kunne mærke sæden strømme fra mine kugler og ud gennem pikken… “Jeg kommer” skreg jeg, og Christine slugte min pik til roden. Jeg følte jeg kunne blive ved med at sprøjte. Det var et vidunderligt syn. Christine kiggede mig dybt i mine øjne mens min pik var begravet i hendes hals… hun slugte det bedste hun havde lært. Da jeg de sidste kramper af orgasmen havde lagt dig, tog hun fat med hendes små hænder og begyndte at malke mig for de sidste dråber. Hun kiggede på min pik og gav den et kærligt kys. “Det var lige hvad jeg havde brug for… Anders… Vil du ikke nok love mig at det ikke er sidste gang vi gør det her?” spurgte hun.
Og som hun sad der med et stort smil på læben, og lidt sæd på kinden kunne jeg jo kun smile tilbage og sige “Det lover jeg”
Slut.
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER






En gammel stivstikker
17/01/2013 kl 20:41
Det er en rigtig god historie. Hvornår kommer der en fortsættelse?
fyn fyr
21/08/2012 kl 19:29
julie jeg er klar at spil din boer stil
Lars
09/08/2012 kl 11:20
Kommer der ikke en opfølger? Vil virkelig sætte stor pris på mere af denne stil 😀
Søs
06/08/2012 kl 19:39
Suværen historie!! Håber der kommer meget mere om de to frække søskende.
den uprøvede bi-fyr
03/08/2012 kl 10:44
Mmmm total lækkert. Den må/skal bestemt følges op!!!!!
Kapik
02/08/2012 kl 21:22
Søger en søs!
Julie
02/08/2012 kl 15:30
Gid min bror ville være med til sådan noget..
kasper
02/08/2012 kl 15:49 - som svar på Julie
Hej Julie
Jeg vil med glæde lege din bror og hjælpe dig, hvis du har lyst til det???
Jeg er 17 🙂
bemon
02/08/2012 kl 16:50 - som svar på Julie
du skal bare sige det til ham, så kommer han løbende med tungen hængende ud af bukserne
brian
02/08/2012 kl 18:33 - som svar på Julie
Julie
du skal bare sige til så kan du godt få hjælp af mig
Julie
14/08/2012 kl 21:56 - som svar på brian
Hvor gammel er du da?
fr-kk18
16/09/2012 kl 18:39 - som svar på Julie
jeg er en dreng på 19 der godt ville være din bror julie;)
Liderlig1
24/08/2012 kl 1:04 - som svar på Julie
Julie jeh ville med glæde være din bror:)
den frække
02/08/2012 kl 15:06
Håber der kommer en fortsættelse
Kyllingen
02/08/2012 kl 14:02
LÆKKER historie og hamrende godt skrevet! Tak for det!
HH
02/08/2012 kl 13:44
Altså WOW! Super godt skrevet – super fræk – super NICE!!!!