- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
All you need is love
Måske havde min kone bemærket de afslørende blikke, jeg og min datter var begyndt at sende hinanden og de små berøringer

Forfatter: Mille
De rå mandestemmer gjaldede, celledørene smækkede i, jeg gik og låste dørene.
Pludselig blev jeg opmærksom på, at der blev mere stille. Påfaldende stille.
Mit blik søgte efter Dorthe, min kollega.
Jeg nåede lige at få øjenkontakt med hende, hun signalerede panik og var i fuld gang med at starte et skrig, og de trak hende ind i en celle.
Så lagde en bred hånd sig over hendes mund, og inden jeg kunne reagere, mærkede jeg to hårdtpumpede arme gribe mig:
-Du må hellere forholde dig roligt. Ellers må jeg bruge min kniv.
En hånd famlede på mit skød, og én kluklatter lød:
-Jeg kan mærke, du ved, hvad der skal ske – og du kan vist lide det!
Inde fra cellen lød der tumult, så et kort skrig.
Kort efter begyndte en madras at knirke afslørende, der lød lidt protesterende klynken fra min kollega.
-Dorthe kan vist lide det, hva’?
Jeg forsøgte igen at befri mig fra de to’s greb:
-Lad hende være! Ellers kommer I aldrig ud herfra.
Det fik bare de to til at klukke endnu mere:
-Dorthe får mere pik end nogensinde før – og du får noget at drømme om derhjemme!
Da de endelig slap Dorthe ud, kom hun vaklende ud med tårer i sine øjne, og forgæves forsøgte hun at holde sammen på de pjalter, der var alt, hvad der var tilbage af hendes uniform.
Hun faldt rystende i mine arme.
Og så mærkede hun min stive pik.
Hun veg straks tilbage fra mig, greb mig i mine arme, klemte hårdt og så mig vredt i øjnene:
-Dit svin! Giver sådan noget dig STIVPIK!
Med sine små knytnæver hamrede hun på min brystkasse.
Hun rystede mig med flammende øjne:
-DIT SVIN!
*
Et sidste dybt stød, og det fossede ind i hende.
-Godt, godt, hviskede hun med sine læber mod mine.
-Godt, godt, sagde hun igen tungt åndende.
-Du ved, hvordan jeg vil have det. I min kusse eller i min mund. Kun der.
Langsomt faldt mit åndedræt til ro, og nu meldte Samvittigheden sig igen.
Hun måtte have kunnet ane det:
-Tænk ikke på det, far. Vi elsker hinanden, og tager det bare et skridt videre, du stikker din dejlige pik ind i mig. Ingen tager skade, vi skal ingen børn have, vel?
Hun smilede og tog ømt fat i min slappe pik.
Hun var 21, en voksen kvinde, jeg 44.
Vi havde længe være tiltrukket af hinanden, så skete det naturligvis.
-Hvordan har du det med at sige op hos Fængselsvæsenet?
Hun så bekymret ind i mine øjne.
-Det er OK, det var på vej. Nu må jeg videre.
-Hvad med Dorthe, hun sagde vel også op?
Jeg trak på skuldrene.
-Efter den behandling, hun var udsat for!
Hun så forfærdet på mig:
-Det var jo gruppevoldtægt!
Jeg trak igen på skuldrene:
-Måske siger hun op, måske mener hun, hun selv lagde op til det, måske strittede hun ikke nok imod. Hvem ved?
-Jamen, far!
Nu greb hun om min pung og klemte lidt rigeligt hårdt.
-Jamen, far. Antyder du, at hun selv kunne lide det? Og hvorfor bliver du stiv igen?
Hvem af os, der gjorde mest for at få mig til at ligge øverst, kan diskuteres, men med sin ene hånd førte hun min pik ind.
-Du er en gris, mumlede hun, men hjalp til, da jeg begyndte.
Da jeg var kommet helt ind, standsede jeg kort og lod hende føle hele min piks længde.
Det vidste jeg, hun kunne lide.
Så gik jeg i gang, og hun begyndte med det samme at klynke.
*
Det begyndte mellem os, da min datter var 15, og hendes mor havde pakket sine ting og flyttet.
Måske havde min kone bemærket de afslørende blikke, jeg og min datter var begyndt at sende hinanden og de små berøringer, måske havde hun allerede på det tidspunkt mødt en anden. Hvem ved.
Den første nat, jeg lå alene i min seng, vågnede jeg ved, at dynen blev løftet og Stine kravlede ind til mig:
-Du skal ikke lige her alene, far, hviskede hun.
Så gik det op for mig, at hun var nøgen.
Jeg lavede plads til hende, hun lagde sit hoved på min brystkasse og duften af hendes hår og tandpasta lullede mig i søvn.
Det var lidt uklart, hvad der skete, men jeg vågnede ved min udløsning og duften, der bredte sig.
Enten havde jeg i søvne fået en stivpik, og Stine havde opdaget det og så hjulpet mig til lettelsen.
Eller hun havde kælet så meget for min pik, at den blev stiv nok og så bragt den til udløsning med sin hånd.
Lige meget, jeg elskede min datter endnu mere nu.
*
Var det det hele?
Hun var fuldt bevidst om den kølige brise, der kærtegnede hendes nøgne lår – og kusse – da hun gik ned ad den lille stationsbys næsten øde gågade.
Ham, Lone havde bollet i den lille park, havde betalt hende ekstra for hendes trusser, så han havde fået dem med, det var egentligt rart med en brise, der diskret kærtegnede hende der, hvor en pik lige havde været.
Hvor længe mon der ville gå, før rygtet begyndte at løbe, at hun, denne teenager, gjorde det for penge?
Ham, fyren, sad nok lige nu og pralede overfor sine arbejdskammerater eller på sit stamværtshus med hende der, han lige havde knalder det hvide ud af øjnene.
Teenager gør det for penge
Sjovt nok, Lone skammede sig slet ikke, det pirrede hende bare, skulle hun være luder nu, var det vel bare om at få så meget reklame som muligt?
Hendes kusse skreg ’JA!’
Hun trak på skuldrene, det var lidt bekymrende, hvis LuderAne, som hele byen kendte hende som, fik det at vide og oplevede hende som en konkurrent.
LuderAne var ret kraftigt bygget og IKKE en, man havde lyst til at rage uklar med, der var en gang, LuderAne havde fået lidt rigeligt at drikke og lagde ret klodset an på en fyr, en splejs af en fyr.
Han forsøgte efter bedste evne at undslå sig, men han havde ikke en chance overfor LuderAnes kraftige arme.
Hun smækkede ham op ad baren, de to eneste andre kunder jublede, da hun holdt ham fast med sin ene arm og brugte den anden til at rive hans bukser ned.
Fyren sprællede og gylpede, men blev svigtet på det groveste af sin pik, der sprang stiv ud og ind i LuderAnes sultne mund.
Var der en ting, LuderAne forlangte mere end mandepik, var det mandesæd.
Hun gik smilende fra baren, uden at have alt for travlt med at tørre sin mund.
Barens to øvrige kunder vovede en stille applaus, mens den offeret nøjedes med svagt rødmende at hale sine bukser op og spekulere på, om han var blevet misbrugt.
Eller bare brugt.
Den historie ulmede i Lones hjerne, da hun gik hjemad.
-Ved du måske, hvor vi kan finde en villig pige?
Overrasket standsede hun og så på de to, der stod foran hende.
De to jakkesætklædte mænd i fyrene, den ene grå i toppen, mon ikke de begge spillede tennis eller squash eller sådan noget, de så i hvert fald begge ud til at holde sig i form.
-Næh, sagde hun.
Så røg det ud af hende:
-Kan I nøjes med mig?
Hun var selv forskrækket over sin ligefremhed, men nu var det der.
Selv om hun kunne mærke parkkundens sæd begynde at dryppe ud af sig, var hun allerede i gang med den næste aftale!
Hun vidste ikke, hvad hun skulle mene om sig selv, men hun vidste pludselig:
Hun kunne lide det!
De tog alle tre tilbage til hendes lille lejlighed, og jakkesættene kom af.
Stolt drejede hun rundt og viste dem sin nøgne ungpigekrop.
Hendes smil blev bredere, da hun så deres stive pikke blive befriet for deres underbukser.
-Ja, hviskede hun og strakte sine arme ud mod dem, og de gled villige ind i hendes gavmilde favntag.
-Ja, jeg har tre huller, de er jeres nu!
De viste ret hurtigt, at det ikke var første gang, de delte en pige og hendes åbninger.
Hurtigt kom de frem til, at den ene lagde beslag på hendes mund, det havde hun prøvet så mange gange før.
Da den anden listede sin pik ind i hendes anus, protesterede hun først, men indså så hurtigt, at sådan måtte det være – og det var slet ikke så slemt.
Så da den ene lagde sig på ryggen og fik sin pik ind i hendes røvhul og blottede hendes ventende fisse, var hun bare så klar.
Med den ene under sig og de anden ovenpå, begge spiddede hende med hver sin pik, skreg hun af vellyst:
-Ja! Dejligt! KNEP MIG! KNEP MIG MERE!
Historien fortsætter under reklamen
Spørgsmålet var snarere, hvor lang tid, der tog fyren-hvad-var-det-nu-han-hed at sprede hendes telefonnummer.






Læserne siger: