- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Kjelds krop vokser 5
To smukke drenge stod foran ham. Det var fristende. For fristende. Bjarne tog Jørgens pik og spillede den af ..
Forfatter: eventyrfortælleren
Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen
Om søndagen tog Kjeld over til Lars. Han ville vide, hvorfor Lars var taget tidligt hjem.
”Hej, du skred pludselig i går. Hvorfor?” Kjeld så spørgende på Lars.
”Sebastian blev nærgående. Pressede en finger ind i min røv. Det var ulækkert. Så jeg tog mit tøj og gik. Jeg gider ikke mere.”
”Bjarne var også meget interesseret i min røv. Han slikkede den.”
”Var det ikke ulækkert?”
”Nej. Lidt underligt, men også dejligt.”
”Skete der så mere?” Lars var nysgerrig.
”Ja. Han stak en finger ind, måske to. Jeg kan ikke rigtig huske det. Så smurte han røven og lod sin pik køre frem og tilbage. Lækkert. Pludselig stak han pikken ind. Det gjorde ondt, og jeg skreg. Lidt efter forsvandt smerten, og så var det bare dejligt.”
”Og så?” Lars ville vide mere.
”Så sprøjtede han inde i mig.”
”Kunne du mærke det?”
”Ja, det synes jeg. Så kom Sebastian ind og suttede på min pik, så jeg sprøjtede i munden på ham.”
”Bagefter var I vel trætte?”
”Nej. Vi fortsatte. Sebastian bollede Bjarne, som suttede min pik. Til sidst sprøjtede vi. Så var vi trætte og udmattede.”
”Det forstår jeg godt. Jeg gider altså ikke være med til sådan noget.”
Kjeld sendte en SMS til Bjarne: ”Ingen lektiehjælp på lørdag.”
”Hvorfor ikke?”
”Lars vil ikke. Og jeg vil ikke være der alene.”
”Hvad om nogle uger?”
”Måske.”
Øv, tænkte Bjarne. Det var et par dejlige drenge. Gode at lege med, tænkte han. Han var lige nu i gang med at træne sit fodboldhold. En flok drenge på omkring 14 år. De løb ude på banen og spillede. Han stod og så på dem. Der var mange smukke drenge på holdet. Flere af dem var begyndt at komme i puberteten. Han kunne se deres udvikling, når de var i brusebadet. Der var flere, der var begyndt at få hår i skridtet. Måske var de også begyndt at lege med deres pik. Det startede jo i den alder. Tankerne påvirkede hans pik. Det var ikke godt. Drengene måtte ikke vide, at han kunne få stiv pik ved at se på dem.
Inde i omklædningsrummet stod drengene og badede. Vandet løb ned ad deres smukke kroppe. En efter en forsvandt de ud af døren. Nu var der kun Jørgen tilbage. Bjarne kunne se, at han var tidligt udviklet. Hår omkring den store pik.
Jørgen var stadigvæk nøgen. Gik hen til Bjarne.
”Bjarne, må jeg spørge dig om noget?”
”Selvfølgelig.”
”Er det normalt, at ens tissemand bliver større, når man klør på den?”
”Helt normalt.”
”Det føles så dejligt, når jeg klør på den. Holder den i min hånd og leger med den.”
”Det er også helt normalt. Du er ved at blive voksen.”
”Har alle mænd det sådan?”
”Ja. Din tissemand bliver større, når du leger med den.”
Jørgens tissemand var begyndt at vokse. Og det var Bjarnes også.
”Vil du ikke se min tissemand?” spurgte Bjarne.
Jørgen nikkede. Bjarne trak sine bukser ned.
”Du har en stor tissemand,” udbrød Jørgen.
”Det er fordi jeg er voksen. Din vil også blive stor, når du bliver voksen. Når jeg gnider på min tissemand, bliver
den større endnu.”
Bjarne begyndte at gnide på den, og hans pik blev stiv.
”Når man bliver stor, kalder man det ikke mere en tissemand. Så hedder det en pik. Se på min pik, den er stiv. Og det kilder, når jeg gnider på den.” Bjarne gled nogle gange på sin pik.
Jørgen kikkede ned på sin pik. Den var blevet helt stiv.
”Nu skal jeg vise dig, hvordan du kan gnide på din pik, så det bliver dejligt.”
Bjarne tog fat om Jørgens pik, og gned den frem og tilbage. Nulrede pikhovedet. Fandt det følsomme sted, og gned det forsigtigt.
”Bliv ved – det er så dejligt.”
Bjarne blev ved, indtil Jørgen sprøjtede. Det var ikke meget, der kom ud, for han var jo kun en dreng, der havde fået sin første orgasme.
Der var kommet lidt sperm på Bjarnes hånd. Han smurte sin pik ind i det, og lod den glide frem og tilbage i hånden.
Han kom. Pikken sprøjtede ud på Jørgen.
”Sikke du kan sprøjte.” Jørgen kikkede forundret på den mængde sperm, som Bjarne havde sprøjtet ud.
”Det vil du også kunne, når du bliver voksen.”
Lige da Jørgen skulle gå, sagde Bjarne: ”Husk, at det vi lige har lavet, er vores hemmelighed.”
”Hvorfor det?”
”Der er nogle voksne, der synes, at man ikke må have det dejligt sammen. Så skælder de ud. Så sig det ikke til nogen. Heller ikke til dine venner.”
Men Jørgen kunne selvfølgelig ikke lade være med at fortælle det til David, som var Jørgens bedste ven. Og da han hørte om det, sagde han: ”Det vil jeg også prøve.”
Så næste gang efter træningen stod to nøgne drenge foran Bjarne.
”Bjarne. Tag min pik og vis David, hvordan man gør det dejligt for sig selv.”
To smukke drenge stod foran ham. Det var fristende. For fristende. Bjarne tog Jørgens pik og spillede den af, indtil den sprøjtede.
”Det så lækkert ud. Vil du gøre det samme med mig?” sagde David. Han fik samme tur.
”Kom hjem til mig lørdag eftermiddag. Jeg vil så vise jer, hvordan man kan få det endnu dejligere. Og så vil der være slik og colaer. I skal sige til jeres forældre, at I skal til ekstra træning, for vi skal spille kamp.” Bjarne så nogle muligheder i de to drenge.
”Vi kommer.”
Drengene forsvandt. Bjarne stod tilbage med stiv pik. Nogle hurtige tag, så var den ikke stiv mere.
Kjeld og Rolf
Kjeld var alene hjemme om lørdagen. Hans forældre skulle besøge nogle venner, og de ville først komme hjem i løbet af søndagen. Men helt alene var han ikke. Hans storebror, Rolf, var også hjemme. Han gik i gymnasiet, og skulle derfor lave lektier hele dagen. Ville ikke forstyrres af sådan en lille unge, som han kaldte Kjeld.
Men det blev han. Kjeld ville låne en bog af ham, og åbnede døren: ”Må jeg låne…” længere kom Kjeld ikke.
”Har du ikke lært at banke på,” råbte Rolf. Han havde bukserne nede, og gned sin stive pik.
”Du leger med pikken,” grinede Kjeld. ”Må jeg være med?”
Han gloede på Kjeld. ”Smid bukserne og vis mig din lille pik.”
Kjeld fik hurtigt bukserne af. Pikken hang ned mellem benene. Rolf lo: ”Sådan en lille pik. Kom tilbage, når den er stor.”
Kjeld gik hen til ham. Tog fat i Rolfs pik, gik ned på knæ og suttede den. Rolf var overrasket. Pikken kunne lide det, og Rolf begyndte at stønne. ”Åh, åh,” stønnede han. Kjeld fortsatte, og inden længe sprøjtede Rolf ind i Kjelds mund.
”Det var skønt lillebror. Du er da blevet stor.”
”Ja, og på mere end en måde,” sagde Kjeld, idet han tog Rolfs hånd og lagde den på sin pik. Den var i mellemtiden blevet stiv.
”Mærk min pik. Spil den.” Rolf tog fat om pikken, gned den, indtil Kjeld sprøjtede.
Som brødre snakkede de om at blive voksen, og have behov for at sperme. Kjeld fortalte om sine besøg hos Bjarne; hvad han havde lært om at bruge pikken til andet end tisse med.
”Du kalder det lektiehjælp. Det er da hjælp til at blive voksen. Jeg tror også, at jeg har brug for den form for lektiehjælp.”
Jeg sender en SMS til Bjarne om du må komme med.
”Det vil være fint. Jeg kunne godt tænke mig at mærke en pik på en voksen. Sutte den af, måske også prøve at få den op i røven.”
Jeg sendte en besked til Bjarne. Han svarede straks, at vi begge to var velkommen tirsdag eftermiddag. Han ville skaffe en hjælpelærer, som ville være interesseret i at hjælpe Rolf.
Senere på aften var de to brødre nøgne. De lå på Rolfs seng. Kjeld kravlede ind mellem Rolfs ben og begyndte at sutte pikken. Tungen kørte rundt om pikhovedet; fandt det følsomme sted og slikkede det forsigtigt. Rolf sprøjtede ud på sit bryst. Kjeld kravlede op på ham. Hans pik gled op og ned ad på Rolfs bryst. Den gled let, for den gled i den sperm, Rolf lige havde sprøjtet. Lidt efter sprøjtede Kjeld ud på sin storebror.
De skyllede sveden og spermen af sig. Lå og snakkede sammen om, hvad de kunne lide. Faldt i søvn i Rolfs seng – nøgne.
Den nat var der nogle, der lå i deres eller i hinandens seng og var spændt på, hvad der nu skulle ske.
Historien fortsætter under reklamen
Ville to fodbolddrenge få en god oplevelse? Og blive trænet til at blive voksen?
Ville Kjeld igen besøge Bjarne? Og vil Rolf komme med og prøve at få pik?
Ville Bjarne kunne klare alle dem, der kommer hjem til ham? Eller skal han have en eller flere til at hjælpe sig?
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER





Læserne siger: