- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Bare en almindelig dreng del 3
Så her stod jeg i nylonstrømpebukser og en sort BH imens Mohammed ganske åbenlyst legede med sin pik.
Forfatter: Alexander
Endelig hjemme. Det havde været en temmelig dårlig dag… århundredets underdrivelse…jeg sneg mig ind og gik ovenpå. Af med det pis og sædfyldte tøj..og så i bad.
Herinde følte jeg mig næsten ren igen. Smerten i min numse var der stadig. Det var ligesom om at min røv ikke længere lukkede helt til, jeg spekulerede på om den skaldede fitness satan havde permanent ødelagt mit røvhul.
Et dejligt langt bad og mange tanker. Jeg tænkte på alt der var sket. Jeg tænkte på søde Emma. Hvordan fanden skulle jeg komme ud af den her situation…for få dage siden var mit største problem hvordan jeg kom i bukserne på Emma. Nu var mit største problem at undgå at andre mænd kom inde i mig..og når man tænker over det, hvad fanden er det så der gør at bøsser har lyst til det her. Jeg mener, det gjorde pishamrende ondt – det var ikke frækt på nogen måde. Det var bare smerte. Jeg tror ikke engang at det er fordi at jeg ikke tænder seksuelt på mænd. Selv hvis man gjorde det så kan jeg ikke se hvordan man skulle kunne synes at det er dejligt at en eller anden stor mand banker sin pik op i ens røv med ulidelig smerte til følge. At stå på et beskidt dsb toilet mens en stor bodybuilder holder ens krop fast og hans store pik bare hamrer op i røven på en…fuldstændig uden mulighed for at gøre andet end bare at håbe at manden snart er færdig med at voldtage mig.
Anyway. Imens jeg stod her under bruseren og nærmest filosoferede over hele bøsse situationen så stod jeg samtidig og skyllede min numse ud for sæd…. Fuck hvor er det sygt.
Efter mit bad tror jeg at jeg havde behov for at føle mig mere normal igen. Så jeg begyndte at surfe lidt porno. Dog ikke anal denne gang, det havde ligesom mistet sin tiltrækningskraft. Jeg fandt noget helt almindelig School Girl porn. Og begyndte at lege med mig selv. Det var så dejligt igen at bare fantasere om at kneppe en lækker stram tøs i noget lækkert tøj. Hende her havde en kort nederdel på. Nylonstrømper og g-streng. Fyren trak hendes trusser til side og kneppede hende hårdt.
Jeg onanerede, min hånd kørte op og ned af min pik som så mange gange før, men min hjerne blev ved med at forråde mig. Mine tanker kunne ikke slippe at imorgen var det mig der havde tøsetøj på…imorgen var det mig der havde nylonstrømper på og suttede pik…jeg kunne slet ikke slippe tankerne. Og jeg kunne ikke komme…af nysgerrighed gik min søgning over på trans derefter crossdresser og sissyboy. Det blev bare mere og mere underligt. Min pik blev faktisk endnu mere stiv da jeg så nogle af videoerne. Jeg så en tøs blive kneppet i røven imens hendes pik hoppede rundt. Hun lignede en lækker pige fuldstændig, med store bryster og en lækker røv. Det var frækt. Men da jeg så kom i den mere virkelighedstro kategori med crossdressere så var det en anden sag. Jeg mener at i den første video var det i min fantasi mig der kneppede den lækre trans tøs. I de næste videoer med amatør crossdressere fortalte min hjerne mig at det var sådan det kommer til at se ud når mænd knepper mig i røven….for helvede hvor er jeg i problemer.
Jeg kunne ikke en gang komme…min erektion faldt og jeg gik i seng.
Så ringer vækkeuret. Jeg havde fuldstændigt udskudt alle tanker om hvordan jeg skulle komme igennem den her dag. Jeg vidste at jeg skulle have tøj på fra Mohammed pose…
Ok, der var jo ingen vej udenom. Måske pengene jeg havde med igår kunne få ham på andre tanker – men indtil da måtte jeg spille med så her stod jeg 20 minutter før jeg skulle afsted…jeg havde trukket g-strengs trusserne på, helt op i min revne. Hvordan piger synes det er fedt forstår jeg ikke. Det er jo ligesom slet ikke at have underbukser på. Så nylonstrømpebukser, puha det var faktisk en lækker følelse at trække på. Altså rent fysisk påvirkning – ikke bøsset. Den sidste ting i posen var en matchende sort BH. Det var lidt svært at lukke den, sværere end at åbne den tænkte jeg grinende – indtil jeg huskede at det jo ikke var mig der skulle åbne Emmas BH, det var min BH der skulle åbnes…i spejlet stod nu en latterlig klam bøsserøv i tøsetøj..for helvede. Ok videre. Jeg skulle jo kun have det på indtil jeg kunne forhandle med Mohammed tænkte jeg. Jeg trak et par jeans på og en stor trøje. Sådan. Nu kan ingen se noget tænkte jeg.
afsted på cyklen. Problemet her var at jeg jo vidste hvad der var under mit drengetøj. Hele vejen til gymnasiet kunne jeg mærke strengen i min numsesprække. Mærke frygten ved om dem bag mig kunne se mine nylon strømper når jeg cyklede.
Endelig i skole. Ind i klassen og klar til undervisning. Den første jeg mødte var søde Emma. Jeg kunne slet ikke kigge hende i øjnene og da hun krammede mig så trak jeg mig væk i frygt for at hun skumle mærke min BH. Fuck hvor er det her langt ude. Anyway. Emma kunne mærke at jeg trak mig, men nok ikke hvorfor. Timen var ca 10 min igang da Mohammed og Anton kom.
I den første pause gik Mohammed ud til sine taber venner som altid. Jeg fandt min gruppe, og så..Anton. Alle talte og grinte som normalt. Alt var fint. Alt normalt…nå ja, bortset fra at jeg stod i nylonstrømpebukser med en trussestreng imellem mine baller…
Vi stod i gruppen og talte lidt om festen. Chris sagde at det var fandme også ærgerligt at jeg ikke kunne komme med i byen, og at jeg bare måtte gå hjem og kede mig hver gang de andre tog afsted. han mente at jeg jo bare gik hjem og så porno og onanerede til klassebilleder af Emma. De andre grinte selvfølgelig. Ja tak tænkte jeg…imens jeg tænkte på at min aften efter festen endte med perkersperm i min hals…
Anton sagde nærmest henkastet at han skulle forresten hilse fra Mik. Jeg sagde Mik hvem? Min ven Mik nede fra fitnesscentret, han sagde at han havde mødt dig? Fucking idiot… det var ham der havde arrangeret at jeg blev voldtaget…jeg svarede bare at jeg ikke kendte nogen der hed Mik, så han måtte tage fejl.
Timen startede igen, uden videre problemer. Så nåede vi til middagspausen. Så kom der en besked fra Mohammed. “Toilettet ved lokale 32 om 5 minutter”. Som befalet…5 minutter efter mødtes jeg med Mohammed. Jeg skulle tage tøjet af og vise mig frem for ham.
Så her stod jeg i nylonstrømpebukser og en sort BH imens Mohammed ganske åbenlyst legede med sin pik i underbukserne. “Du er sgu en da pæn kælling efterhånden Alexander”. “Min pik bliver stiv af at se dig, men Alexander virker ikke rigtig længere – vi skal bruge et navn der passer til en dansk bøsserøv der elsker pik og tøsetøj…hmm…den må vi tænke lidt over”. Han stod nu med sin pik i hånden og onanerede kraftigt. “Åh du ser så fræk ud, jeg kan ikke vente med at kneppe dig…se hvor glad du gør min perker pik. Gør det dig ikke liderlig at se hvad du kan gøre ved rigtige mænd?”
Han vinkede mig hen til sig, mit ansigt var nu ud for hans stive pik. Han kommanderede mig til at kigge ham i øjnene imens han onanerede “Åh for helvede hvor du tænder mig…åh..jeg kommer..jeg fucking kommer…åben din mund og slug mit sæd…ÅBN FOR HELVEDE”.
Jeg havde intet valg, mine læber skiltes og han onanerede mig i munden. Hans pikhoved hvilte på min underlæbe imens han sperm ramte bagsiden af min hals. Fy for helvede hvor var der klamt. “Jaaa slug mit sæd for helvede..tag det hele…fuck….sut mig, sut pikken som en god kælling”. Jeg lukkede munden omkring hans store pik og slugte for anden gang hans sperm. Fuldstændig i hans magt. Ingenting jeg kunne gøre. Smagen af sæd og pik vendte sig i maven, det var så fucking klamt det her.
Mohammed knappede sine bukser til igen og sagde at han havde en lavet en aftale mere til mig. Men denne gang måtte jeg leve med ikke at få min lille drengekusse bollet igen. Manden han havde lavet en aftale med, havde en lidt anden smag…”det er proffessor Hansen, han kan sgu ikke få den op og stå længere, men han vil betale for at sutte den af på dig”. Jeg protesterede og sagde at jeg fandme ikke skulle have min pik suttet af min åbenbart bøssede gamle dansk lærer.. Mohammed klaskede mig en lussing og mindede mig om at det ikke var så svært at dele videoer.. og han forstod slet ikke hvad problemet var..”du skal bare stå der med dine nylonstrømper nede om lårene imens du får suttet din pik, det er sgu da ikke så slemt, og der giver gode penge”.
Mohammed trak sine bukser op og sendte en sms. Kort tid efter bankede det på døren og Hansen stod der. Han gav Mohammed nogle penge hvorefter Mohammed gik.
“Goddag Alexander. Jeg vidste slet ikke at du var så lækker en lille pige”. Den gamle mand nærmest savlede over mig. Hvordan fanden kunne nogen ved deres fulde fem synes at jeg så lækker ud…”sæt dig ned og lad mig se din lækre lille drengepik i din frække små trusser”.
Jeg satte mig på toilettet og svarede ham at han skulle vide at jeg ikke var bøsse og at jeg synes han var fucking klam. “Sikke da en grim mund på sådan en pæn lille tøsedreng”. Han stod der i hans nærmest tweed bukser og en cardigan. Fuldskæg og gråt hår. Rynker og så det her underlige klamme smil på læberne. Hansen satte sig på knæ foran mig og begyndte at røre ved mine lår med hans gamle hænder. De kørte stille ned af benene på mig. Hans ansigt var kun 30 cm fra mit skridt – altså der hvor mine nosser stak ud på hver sin side af er par alt for små pige trusser indenunder strømepebukserne. Jeg kunne se i hans ansigt at han var helt vild med det her, fucking gamle klamme svin.
Hans hænder arbejde nu begge på mit Venstre ben, han strøg mig skiftevis blidt og så mere insisterende op og ned af mit underben. Han løftede min nylonklædte fod og begyndte at kærtegne den med hans hænder. Det var så mærkeligt at se ham lege med min fod, se ham blive nærmest liderlig af det – og så begyndte han at slikke på min fod, slikke mine tæer igennem nylonstrømpen….føj hvor var han en klam stodder. ..”åh ja lille Alexander, lad mig tilbede din smukke fod, jeg vil slikke dig som du fortjener”. WTF. Han suttede mine tæer imens hans anden hånd kærtegnede min lægmuskel. Jeg kunne mærke hans gammelmandssavl igennem nylonstrømperne. Fuck det var underligt det her, på ingen måde seksuelt ophidsende for mig, bare mærkeligt – men stodderen var godt nok vild med det tydeligvis.
Hans tunge og hænder arbejdede sig langsomt op af mit ben. Hans hoved var nu imellem mine lår. Jeg kunne mærke hans tunge vejrtrækning nu bare centimeter fra hvor min pik var. Jeg kunne næsten græde ved tanken om det næste som jeg vidste der ville ske. Han trak med i strømpebukserne, stadig med hovedet imellem mine lår hvor han slikkede og stønnede som en besat. Jeg løftede min røv kort fra sædet og strømpebukserne forsvandt stille ned over mine lår.
“Ja min lille frække prinsesse. Åh ja” stønnede han imens hans ene hånd kørte udenpå de små trusser og strejfede mine udstillede nosser. Min pik var selvfølgelig slap, da der ikke var noget som helst ophidsende ved ham eller det der skete for mig…pludselig rejste han sig lidt op og begyndte at tungekysse mig, jeg blev så overrasket at hans gamle kaffe og røg stinkende (og nu også smagende…) tunge var inde i min mund før jeg forstod hvad der skete. Hans hånd havde samtidig sneget min slappe pik ud forbi trusserne og han legede lidt med den imens. Kysset stoppede “Ja min lille prinsesse, det er dejligt ikke. Jeg ved godt at det er lidt forbudt men du er så lækker”. Hans hoved forsvandt ned til min blottede pik. Han tog min stadig helt slappe pik ind i munden og suttede og slikkede. “Åh du smager godt Alexander, din tissemand smager så dejligt, lad mig nu sutte din unge tissemand, det er så frækt, du er så fræk”.
Han suttede og slikkede videre uden at der skete noget. Jeg kiggede ned på ham, ned på den gamle mand der havde min pik i munden, kiggede på det underlige syn af hans halvskaldede hoved imellem mine nylonklædte ben. Han trak mig lidt længere ud på brættet imens hans tunge ivrigt legede med mit pikhoved og hans hænder kørte op og ned af mine nylon lår. Det ville have været superfrækt hvis det havde været Emmas hoved jeg kunne se dernede tænkte jeg – altså uden nylonstrømperne og gstrengs trussen…jeg ved ikke om det var ren mekanik, eller den kortvarige tanke om Emma, men jeg mærkede min pik vokse….nej nej nej…det må ikke ske det her, jeg kan ikke få ståpik af det her.
Men der var ikke noget at gøre. Min pik voksede stødt i Hansens mund. hans hånd på skaftet og den varme og fugtige mund der nu kumme mærkes på undersiden af min pik hver gang han kørte sig selv op og ned. Friktionen fra mine nylonlår gjorde det ikke mindre. Min hjerne forsøgte at sende signal til min krop om at det her ikke var iorden. Vi skulle ikke reagere på denne måde….
Hansen stønnede uforståelige ord men ind imellem hørtes hans begejstring for at prinsessens tissemand godt kunne lide hans voksne mund….jeg blev mere og mere stiv, imod min vilje, men det skete. Min hjerne overgav sig – jeg lukkede øjnene og tænkte på Emma istedet. Jeg forestillede mig at det var Emmas unge læber der nu gled op og ned af min pik. Jeg forestillede mig at det var Emma der stønnede liderligt og savlede på mig. Jeg kumme mærke at jeg kom tættere på nu. Så længe jeg ikke kiggede på det gamle klamme svin og mine tøseben…så var det ok. Jeg kan mærke at jeg snart kommer i Emmas mund….eller ihvertfald den mund jeg drømte der var Emmas.
Så uden varsel stak Hansen en finger op i ræven på mig…”åhh nej nej, hvad laver du…stop stop ikke gør det”. Hansen onerese mig imens hans finger var oppe i mig og hans ansigt kortvarig var løftet fra pikken. Igen kyssede han mig “ja det er rigtigt, nyd det lille dreng, mærk min mandefinger i din numse, mærk hvor liderlig du er…om lidt kommer du som en god lille tøs imens du får finger”. Nej nej nej. Jeg vil ikke…ikke sådan her. Hansens mund var over min pin igen og hans finger var nu 2 fingre. Der var ingen smerte kun underlige følelser der strømmede ind over mig. Jeg ville ikke have at det stoppede. Jeg måtte komme.
Hansen stoppede med at sutte mig og holdt mig bare i hans mund imens hans fingre var overalt inde i min anus. Min pik faldt en lille smule men samtidig lækkede spermen ud af den, orgasmen nærmest gled henover mig. Hans fingre malkede mig, det gamle svin malkede sæden ud af mig. Der var ingen sprøjt af sperm og ingen følelse af at nu kom jeg voldsomt og lige nu, nej sæden drev bare ud af mig og ind i munden på ham. Jeg græd og hulkede imens.
Erkendelsen af hvad der skete og at det var fingrene i min røv der fik mig til at komme var alt for meget. Det var alt for flovt, alt for umandigt. Men jeg kunne ikke gøre noget. Det skete.
Jeg tror jeg forsvandt et øjeblik da jeg åbnede øjnene igen så havde Hansen ikke længere fingrene i røven på mig og min pik hang slapt ned imens der stadig kom lidt sperm ud af den. Hansen takkede mig og sagde at jeg var en rigtig god lille luderdreng og han havde nydt at smage mit drengesperm. Det sidste han sagde slog mig helt ud “det var dejligt at mærke at det ikke kun var for pengenes skyld du gjorde det, det er altid rart når man kan se hvor liderlig sådan en lille dreng egentlig kan blive af at man nusser lidt om ham”….fuck det var jo mere bøsset end at blive taget i røven. Jeg har lige spermet en klam mand i munden og nydt det. Jeg sidder på min skole med nylonstrømpebukser nede om knæene, med en tissemand der lige er blevet malket Tom i min professors mund og jeg er helt udmattet.
Historien fortsætter under reklamen
Hansen takker og siger vi ses snart…så går han. Og inde. Jeg kan sanse at lette mig og låse døren så er Mohammed tilbage og griner da han ser mig sidde der “nå så blev tøsen lige tømt hvad? Du tænder åbenbart på gamle mænd istedet, det er godt at vide…ha ha”.






Jes
30/11/2023 kl 16:47
vild frækt, den måde han bliver ydmyget og brugt på..
undrer mig dog over at han ikke har smagt sperm- har vi ikke alle spillet pik til pornoblade sammen med nogle venner, og så taget en pik i munden, når liderligheden blev for stor ?:-)
tak for en fræk fortælling
Jes og kontakt69@outlook.dk
Thomas Surferboy
30/11/2023 kl 21:21 - som svar på Jes
Alle drenge har smagt på deres sperm når de onanerer!! Men heterodrenge vil aldrig indrømme det!! At tage sperm med munden og synke det er en bøsseting.
Glat drengepik
14/02/2024 kl 13:14 - som svar på Thomas Surferboy
Jeg har siddet på knæ på mangen et toilet med munden fuld af sperm fordi mit hoved blev holdt fast! Men det er en del af ydmygelsen med de kinky lyster til dominans der for tid til anden bare skal udleves
Thomas Surferboy
03/11/2023 kl 10:07
Hvornår dukker afsnit 4 mon op??
Thomas Surferboy
30/09/2023 kl 13:31
En detalje – når Mohammed masturberer og kommer i munden på Alexander (som jeg går ud fra bliver beordret ned på knæ), så bør Alexander lære at han skal folde hænderne bag nakken imens. Det understreger magtforholdet mellem dem.
Thomas Surferboy
30/09/2023 kl 9:46
Vildt lækker læsning, hvordan andre fyre fuldstændig tager seksuel kontrol over Alexander og bare bruger ham som de har lyst. En lækker detalje, at han meget modvilligt opdager, at han tænder på det. Ham skal de nok få gjort en god drengeluder ud af.