Lektiehjælp for rigmandstøs del. 3

“Åben din mund for helvede” råbte Rikke, og greb Nicoles hår. Jeg spillede pikken og sendte så ladning på ladning ned i Nicoles åbne svælg ..

Forfatter: Ares
Læs forrige afsnit

Jeg var ikke nået langt ned af gaden, før der tikkede en sms ind på min mobil. Det var fra RIkke.

“Hej søde. Jeg ved ikke om jeg skal undskylde for det her. Hun tvang mig til at fortælle alt om hvad vi har lavet. Hun siger, at hun kunne fornemme der var sket noget. Sådan noget intuitivt noget. Men jeg håber ikke det ændrer noget imellem os, for vil ikke undvære at have sex med dig. Det er det frækkeste jeg endnu har prøvet. Skriv til mig. Knus din Rikke”

Jeg lagde mobilen tilbage i lommen uden at svare. Jeg vidste ærligt talt ikke hvad jeg skulle skrive til hende. Hvis jeg brugte fornuften, ville jeg skrive farvel og tak, og det ville såre hende. Men fulgte jeg min pik, ville jeg skrive, at det vi lige havde foretaget os var det frækkeste jeg nogensinde havde prøvet. Og det ville måske såre hende endnu mere. Derfor var midlertidig stilhed nok den bedste løsning.

Der gik et par dage før jeg endelig tog mig sammen. I den tid havde jeg modtaget flere beskeder fra både Rikke og Mette. Rikkes beskeder var lige dele ytringer om tålmodighed samt detaljerede beskrivelser af hendes uforløste liderlighed. Mettes var mere tilbageholdende og professionelle, ud over de mange nøgenbilleder af hende selv i forskellige udfordrende positioner. Da jeg endelig skrev, var det dog til Rikke.

“Hej tøs. Undskyld det tog så lang tid, men måtte lige synke det her. Før jeg tager min beslutning, så må du fortælle mig 3 ting: 1. Hvad lavede du med din mor efter du forsvandt ud af stuen? 2. Har du lavet noget med hende før? 3. Hvordan havde du det med alt det vi lavede sammen os 3? Svar ærligt, ellers må vi slutte det her. Knus”

Da jeg havde trykket send, sad jeg i 5 minutter og ventede, inden svaret tikkede ind.

“Hej søde. Vi har altså ikke lavet noget før, men må indrømme, at det var frækt. Hun kyssede mig inden jeg nåede at få vasket ansigtet, og der glemte jeg helt at det var min mor. Det var så frækt at lade vores læber lege med din sperm. Så hvis du er frisk på at fortsætte med at lege, har jeg en ide…”

Okay, endnu engang dette underlige skift i sind. Men måske var det at snakke om sex ligesom når vi kneppede. Inden var hun genert og teenageagtig, men lige så snart vi gik i gang, var hun fyrig, moden og selvsikker. Denne gang var jeg ikke sen til at svare.

“Fucking frække tøs! Hvad havde du i tankerne?”

“Min bedste veninden får dårlige karakterer i dansk, og hendes forældre er på kroophold weekenden over.”

De næste par dage var de længste i mit liv. Jeg havde aftalt med Rikke, at vi skulle mødes uden for hendes venindes hus fredag aften, efter hendes forældre var taget afsted. Hun var enebarn, så vi ville være helt alene. Dagene slæbte sig afsted, og flere gange måtte jeg spille pik til hendes sms’er fyldt med fantasier. Hun havde tilsyneladende drømt om det længe, men ingen af hendes tidligere “hjælpelærere” havde fået hende til at føle sig tryg nok til at prøve det. Veninden, Nicole, vidste intet om hvad vi havde lavet sammen, men ifølge Rikke, var hun lidt af en slut, som havde haft gang i alle drengene i klassen.

“Hun snakker om at ville prøve en mand. Hun siger, at drengene ikke kan styre hende, så hun har ligesom selv lagt op til det”, skrev hun den ene dag, hvorefter hun sendte et billede af de nye håndjern hun havde købt. Jeg var helt klar på den!

Køb håndjern HER

Da fredag endelig kom, var jeg for en sjælden gangs skyld hoppet i en skjorte, og havde sat håret i stedet for at smide en cap på. Det gik ikke at ligne en stor dreng, når nu jeg skulle være en “mand”. Jeg havde lånt min kammerats bil, og da jeg rullede ind i venindens forældres indkørsel, stod Rikke der allerede. Jeg hoppede ud, og skyndte mig over for at kramme hende. Det blev dog lidt akavet, da hun samtidig, med sin underlige men charmerende usikkerhed, prøvede at trække ned i sin ultra korte og sorte nederdel. Fødderne var i et par tennissko, og på overkroppen havde hun en stram hvid skjorte. Med håret i to rottehaler lignede hun den perfekte pornoskolepige, og allerede nu var min pik stiv som et bræt.

“Du ser mega fræk ud tøs” hviskede jeg til hende. Hun rødmede og smilede til jorden, inden hun vendte sig og ringede på. Der gik ikke 2 sekunder, før døren blev flået op.

“Kom ind,” råbte en stemme som allerede var på vej op af trappen i den store villa “der er Paradise!”

Vi gik ind, og Rikkes sko klappede imod trætrinnene. Hele første salen viste sig at tilhøre Nicole, og alle vægge var pyntet med plakater af popsangere og filmstjerner.

“Kom nu herind!” lød stemmen fra værelset ved siden af. Rikke gik først ind, og blev med det samme overfaldet af en pige på hendes egen højde, men med et kæmpe manke af mørkerødt hår.

“Hvad så smukke!” råbte hun, imens hun krammede Rikke, som kun perleveninder gør det.Det var først da hun endelig slap Rikke, at hun opdagede mig. Hun tog et skridt tilbage, og rynkede brynene. “Hvem er han?”

“Det er bare ham min hjælpelærer” svarede Rikke. Det var sjovt at se forskellen imellem dem. Rikke var lille, lys og spinkel med langt lyst hår, middelbryster og en lille røv. Hun var stille og genert, og kun den frække ludertøs når hun fik færten af sex. Nicole derimod var bred over hofterne, havde kæmpe bryster samt en par muskuløse ben, som var tydelige i hendes stramme yogatights. Hun havde en tætsiddende top på, som stoppede lige over navlen. Maveskindet var stramt, og på trods af den kolde årstid, havde hun en flot lysebrun hudfarve. Ansigtet var livligt og let fregnet, og håret var vildt og tykt. Hun lignede en ung løvinde, til forskel for Rikke, som mere mindede om en sky då.

“Hvorfor har du ham med?” spurgte Nicole, og smed sig på maven i sengen med ansigtet imod fjernsynet. Jeg kiggede grådigt på hendes røv, som lå rund og indbydende bag de tynde stof i tightsne.

“Han er god til at lære fra sig”

Nicole havde måske hørt det før, og hvis ikke, var det så tydeligt, at alle ville undre sig over det. Rikkes stemme og holdning havde skiftet sig i løbet af et enkelt sekund, og nu lignede hun endnu mere en farlig jæger end hendes veninde. Nicole vendte sig langsomt imod hende med sammenknebne øjne.

“Hvad lærer han så fra sig?” spurgte Nicole,

“Alt muligt. Han har meget erfaring.”

“Så må jeg jo låne ham en dag” svarede Nicole med den drillende teenage stemme, som kunne tænde op under enhver mand.

“Jeg låner ham ikke ud.”

Nicole vendte sig grinende om imod fjernsynet igen, og lå med bukkede ben og vippede med fødderne.

“Men jeg vil gerne dele ham med dig nu”

Nicoles fødder blev stille, og lagde sig så ned imod sengen. Hendes åndedræt blev hurtigere, og jeg kunne se hendes baller spændes.

“Jeg troede ikke du gad den slags. Det sagde du til mig så sent som sidste gang vi var til gymnasiefest.” Nicoles stemme var hæs, men også tvivlende.

“Jeg gider ikke når det er Kenneth eller Marcus. De er børn. Men Nick… han er en mand. Og han kan håndtere det”

“Håndtere hvad?”

Rikke rakte ud og vendte veninden rundt, og satte sig så overskrævs på hende. “Os!” svarede hun.

De to piger kiggede intenst på hinanden. Jeg havde ingen anelse om hvad der foregik imellem dem. Jeg kendte ikke deres historie, men den var vist ikke helt uskyldig, det kunne jeg da fornemme. Rikke havde kun fortalt om venindens eskapader med gymnasiets drenge. Hun havde ikke fortalt om de eskapader de havde foretaget med hinanden. Da der ikke skete noget i lang tid, bestemte jeg mig for at tage den dominerende rolle. Måske var det kun det de ventede på.

“Klæd hinanden af” sagde jeg, og frygtede i samme øjeblik at de ville smide mig ud. Det skete dog slet ikke!

Uden at bryde øjenkontakten rejste pigerne sig fra sengen, og lagde armene om hinanden. Som om det var øvet på forhånd, skiftedes de til at trække tøjet af hinanden. Først Rikkes skjorte, så Nicoles top. Derefter satte løvinden sig på knæ og hev jægerens nederdel af, inden hun selv fik afmonteret hendes tights. Under det øverste lag var pigerne, til min store glæde, nøgne. Begge var glatte, og huden glinsede allerede af sved på dem begge. Brysterne hævede og sænkede sig under den heftige vejrtrækning. De var som to gudinder.

“Nicole” kaldte jeg stille.

“Ja,” svarede hun, uden at kigge på mig.

“Kys hende!”

Nicole rakte straks hånden frem, og lagde den blidt om Rikkes ansigt. Med en ekstrem ømhed rykkede hun hende helt tæt på, inden hun lagde det letteste kys på hendes læber. Med det samme trak hun sig væk igen.

“Rikke” Rikke vendte sig om imod mig, og mødte mit brændende blik. “Kys hende… Ordentligt!”

Nu startede det. Nu skulle Nicole vide hvad hun havde indlagt sig på. Rikke greb venindes hår med sin ene hånd, og flåede hendes ansigt ind til sit, inden hun pressede tungen dybt ind i hendes mund. Hendes anden hånd klaskede hun hårdt imod hendes ene balle, og lod den derefter klemme og kramme den, indtil den var ildrød. Da kyssede endelig stoppede, var Nicole stakåndet, og hendes øjne skinnede af liderlighed.

“Hvor kom det fra?” stønnede hun.

“Hold kæft” svarede jeg, og greb hende i armen. Jeg smed hende ned på sengen, og trykkede hendes knæ op imod hendes bryster, så røven lå åben op i luften.

“Tag armene om på ryggen!”

“Hvorfor” stønnede hun lidt skræmt.

Rikke slog hende i røven. “Gør det nu bare tøs” råbte hun. Jeg måbede kort, inden jeg fik fisket håndjernene frem, og fik lagt dem om Nicoles håndled. Selvom de var godt spændt fast, trykkede Rikke dem alligevel lidt ekstra sammen med et liderligt blik. Jeg var målløs. Her gik jeg og troede hun udelukkende var submissiv, og så var der alligevel en lille sadist gemt i hende. Hun var sku ikke til at blive klog på.

“Smid tøjet skat, imens jeg gør hende klar” sagde Rikke, og lagde sig derefter bag den rødhårede, fastspændte tøs. Jeg skyndte mig at tage tøjet af, og da jeg sekundet efter var nøgen, var rummet allerede fyldt med liderlige støn.

Rikke lå på alle fire bag veninden, og havde med hænderne spredt hendes baller. Hendes lyse hår faldt ned over den solbrune røv, og hendes tunge var forsvundet op i den lyserøde, glinsende fisse. Med lange strøg slikkede hun fra klitten op til hullet, og nogle gange gled tungen helt op til det glatbarberede røvhul. Når den gjorde det, gik der et gys igennem Nicoles krop, og hendes hænder lukkede sig hårdt i. Hun nød det.

Jeg havde lyst til at banke pikken op i Rikke, men vi havde aftalt, at det ikke skulle handle om hende. Hun havde sagt at hun gerne ville “observere”. Jeg havde troet, at hun ville se os kneppe, og så blive sat til at slikke og sutte os på skift. Nu kunne jeg regne ud, at hun ville prøve at bestemme. Måske for første gang nogensinde.

Da Nicole nærmede sig sin orgasme, trak Rikke sig tilbage.

“Nej, nej, bliv ved! Please!” tiggede Nicole.

“Hold din kæft din luder” hvæsede Rikke. Hun vendte sig om imod mig. “Skal jeg sutte dig klar skat”

Jeg fik ikke mulighed for at svare, inden hun hev mig helt over ved siden at venindens ansigt, hvor hun gik på knæ, og tog mig i munden. Jeg kunne se Nicole kigge med store sultne øjne, men Rikke ikke så meget som værdigede hende et blik. Hun suttede med en vildskab, som jeg ikke havde oplevet før. Som ville hun tømme mig inden jeg fik mulighed for at kneppe hendes veninde. Da jeg var lige op over, måtte jeg hive hende væk ved håret, for ikke at komme ud over hende.

“Hvem er så bedst?” spurgte hun med en pludselig vrede.

“Det er du” svarede jeg forvirret.

Hun lyste op i et smil. “Okay, så må du gerne kneppe hende” sagde hun, med kærlig stemme. Fucking underlig tøs!

Jeg skyndte mig om bag Nicole, inden Rikke måske skulle skifte mening. Selvom det var rigtigt nok, at det var det bedste blowjob jeg havde fået nogensinde, kunne jeg bare ikke vente med at kneppe denne her nye, stramme fisse. Jeg vidste jeg ikke ville holde længe, men da Nicole var lige så overtændt som mig, ville det ikke blive det store problem.

Med et fast greb om min dunkende pik, første jeg hovedet op imod Nicoles læber. Hun spændte i kroppen, da de første centimeter gled ind i hende. Et støn undslap hendes læber, samt et lille “av!” Det var den lille lyd, som satte mig i gang. Jeg strakte mig bagover, greb om hendes røv, og hamrede pikke op i hende. Med vilde stød kneppede jeg hendes fisse, som hun med garanti aldrig har prøvet det før. Rikke havde sagt at hun ville have en mand, så det fik hun.

Nicole skiftevis skreg, stønnede og tiggede om mere. Rikke havde stillet sig ved siden af mig, og havde stukket en hånd ind under min røv, og havde et godt greb om mine nosser. Den anden havde hun lagt på Nicoles lænd, og to fingre pressede hun nu op i hendes røv.

“Nej, det må du ikke! Ikke der! Det vil jeg ikke! Det gør ondt!”

Rikke hørte ikke Nicoles hyl. Hun stod blot og kiggede mig i øjnene, imens hun fingerkneppede hendes veninde og masserede mine spændte nosser.

“Knep hende” hviskede hun. “Brug luderen. Fyld hendes lille fisse ud. Når du kommer, skal du komme i hendes mund. Og så skal vi kysse. Vi skal kysse med din sperm imellem os. Knep hende!”

Det var ved at blive for meget. Nicole havde nu også overgivet sig til Rikkes fingre, og stønnede som en sindsyg, imens hun med lynfart nærmede sig en orgasme. Jeg holdt min så meget igen som jeg kunne, da jeg ville opleve hendes kommende eksplosion. Og da den endelig kom, skuffede den ikke. Med en strøm at støn og højlydte “åh gud” og “fuuuuuck”, spændte hun ryggen i en bue, og vendte det hvide ud af øjnene. Hendes fisse klemte sindsygt om min pik, som jeg bankede langt op i hende, samtidig med at Rikkes fingre forsvandt i hendes røv. I næsten et minut skreg hun, indtil hun væltede forover, dækket af sved og desperat hivende efter vejret.

Jeg hev pikken ud, og vaklede op til hendes hoved.

“Åbn munden”

“Hvad” hviskede hun.

to piger deler pik og sperm snowballing cumshot“Åben din mund for helvede” råbte Rikke, og greb Nicoles hår. Hun hev hovedet bagover, og tvang hendes mund åben med fingrene. Jeg spillede pikken i hurtige ryk, og sendte så ladning på ladning ned i Nicoles åbne svælg. Nicole kom til sig selv ved det andet sprøjt, og kæmpede for at komme fri. Det var vist ikke hendes livret, men hun havde intet valg. Da den sidste smule sperm var ude, kollapsede jeg på gulvet.

Jeg blev hevet tilbage til virkeligheden af en flok smaskelyde. Da jeg åbnede øjnene, så jeg Rikke på knæ for enden af sengen. Hun havde stadig fat i venindens hår for at holde hendes ansigt oppe, og deres tunger legede voldsomt med hinanden, imens spermen løb fra mund til mund, og ud over deres kinder og hager. Længe blev de ved, indtil Rikke endelig sank det hun havde i munden. Da hun havde slugt det hele, kiggede hun på mig.

“Du skal gøre noget for mig”

“Hvad vil du have min skat” smilede jeg til hende.

“Hævn” svarede hun med et koldt grin.

Historien fortsætter under reklamen

Læs næste afsnit’

Ris, ros og ideer er altid velkomne i kommentarerne eller på min mail:
Ares.jensen@yahoo.com

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

1 kommentar

  1. Mr.SexyPants

    25/11/2015 kl 14:03

    Hej, elsker denne historie om en rigmandstøs som bliver straffet, og hvordan Rikke har bevæget sig fra at være submissiv til en anelse dominant. Ide til næste historie: Rikke udnytter Nicole og det bliver rigtig nasty, fx at Nicole skal kneppes af Rikkes far, eller skal drikke lektiehjælperens pis nogen i den dur. Glæder mig til næste historie

    0

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *