- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Jens og gymnasietiden 9
Louise havde inviteret sin veninde Pernille til at deltage i løjerne. Pernille var en høj slank blondine ..
Forfatter: Sexijulius
Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen
Jeg havde aldrig været i tvivl om at mine forældre var ret velhavende, selvom vi aldrig havde diskuteret økonomi.
Min far var seniorpartner i et internationalt revisionsfirma, og vi boede i et hus i Rungsted. Både mor og far kørte mercedes.
Alligevel kom det som en overraskelse, da min far en dag delagtiggjorde mig i en del af forretningen. Han fortalte, at han udover sit normale arbejde havde en ejendomsportefølje på 14 beboelsesejendomme i København og på Frederiksberg, så når jeg skulle til at studere, ville jeg kunne få en lejlighed i den centrale København.
Han syntes jeg skulle studere økonomi, men jeg var fast besluttet på at det skulle være jura. Jeg ville være erhvervsadvokat.
Jeg manglede stadig 3G men havde ret gode karakterer.
Jeg nød kvinders opmærksomhed specielt lidt mere modne kvinder, selvom jeg ikke sagde nej til noget elskov med mine klassekammerater.
Blandt lærerne havde vi en virkelig tiltrækkende fransklærer. Jeg havde brugt al min charme på at komme i bukserne på hende men hun var helt utilnærmelig. Nok fordi hun var min lærer. Jeg forberedte mig altid godt til timerne var meget aktiv og efterhånden vildt forelsket i min lærerinde. Hun havde langt mørkt hår og var altid klædt ulastelig i jakke, bluse, nederdel og som regel mellemhøje stiletter. Hun havde et par dejlige bryster, lange ben og en fantastisk make-up.
Selvom hun var utilnærmelig, drillede hun mig med nogen gange at kikke mig direkte i øjnene, slikke sig diskret om læberne indtil jeg blev blussende rød i hovedet, hvorefter hun smilede. Hun var ikke i tvivl om min interesse.
Den var ikke få gange jeg lå hjemme og fantaserede om hende når jomfru-hulhånd klarede trykket.
Jeg elskede stadig med Bente og hendes mor. Det blev efterhånden primært moderen Louise der fik min opmærksomhed, da Bente havde fundet sig en kæreste. Jeg var mindst en gang om ugen i seng med Louise og det gik hedt for sig. Hver eneste gang jeg var hos hende nærmest rev hun tøjet af mig. Efter at hun havde prøvet analsex havde hun ingen grænser. Hun ville altid eksperimentere. Jeg husker en gang hvor jeg mødte op i shorts og polo. Jeg blev modtaget i døren af denne dejlige kvinde kun iført læderkorset med åbninger til brysterne, sorte strømper med søm, stilethæle flotte røde læber og en ridepisk i hånden. Ingen trusser men en dejlig glatbarberet fisse. Min pik stod straks hvilket kunne ses udenpå shortsene.
Hun kommenderede mig til at tage alt tøjet af lægge mig på knæ og kysse hendes sko. Jeg gjorde som befalet men åbenbart ikke hurtigt nok, for hun tog fat i håret og pressede mit hoved ned til skoene. Jeg fik besked på at jeg denne aften skulle være hendes slave og gøre præcist det hun ønskede. Jeg nikkede forstående, hvilket bevirkede at jeg fik et rap i numsen med pisken – denne aften skulle det være “javel min hersker”. Efter nogle fejltrin og nogle rap lærte jeg hurtigt at falde ind i rollen.
Nu fortalte Louise, at vi ikke skulle være alene denne aften. Hun havde inviteret sin veninde Pernille til at deltage i løjerne. Hun kaldte på Pernille, der kom ind i et fuldstændig lignende kostume som Louise. Pernille var en høj slank blondine på vel omkring 35 år. Hendes fisse var dog ikke glatbarberet med trimmet i et hjerte. Det så utroligt frækt ud.
Jeg blev beordret til at bære Pernille ind i sengen – i ren befippelse glemte jeg “javel min hersker” hvorfor jeg atter fik et rap med pisken.
Jeg løftede Pernille op. Hun havde en fantastisk dejlig parfume på, som gjorde hende endnu mere tiltrækkende end hun i forvejen var. Prespermen dryppede allerede fra min pik.
Jeg fik hænderne bundet på ryggen og blev derefter beordret til at slikke Pernille til en ordentlig orgasme. Jeg havde altså alene min tunge at gøre godt med. Jeg var vant til at bruge fingrene men måtte slikke alt hvad jeg havde lært. Samtidig satte Louise sig over skrævs over Pernilles hoved og beordrede hende til at slikke sig. Samtidig kunne jeg se at Louise legede med sine brystvorter.
Jeg slikkede Pernille lidt på mellemkødet og lod tungen arbejde sig langsomt op langs skamlæberne, rundt om klitoris og tilbage. Jeg stak tungen ind i revnen og lod den glide op til klitoris igen jeg lavede roterende bevægelser med tungen. Det var svært med hænderne på ryggen og en dunkende pik, men mit arbejde bar tilsyneladende frugt. Pernille begyndte at få nogle krampetrækninger i mellemgulvet og efter kort skreg hun sin orgasme ud i rummet. Louise var begyndt at lege med sig selv. Hendes fingre arbejde hårdt med hendes egen klitoris og hun kom i en mindre orgasme.
Derefter mente Louise, at Pernille skulle have noget pik, så mine hænder blev løsnet og jeg fik besked på at lægge mig på ryggen. Min pik stod ret op som en lygtepæl. Pernille var lidt betænkelig ved størrelsen, men Louise sagde pjat, du sætter dig bare godt ned over den. Du er jo plask våd så bare kom i gang. Pernille stak forsigtigt pikken op og satte sig på den. Da den var helt i bund kunne jeg mærke livmoderhalsen. Pernille var utrolig stram. Hun begyndte langsomt at bevæge sig.
Louise satte sig bag Pernille og tog godt fat i brysterne, der stak ud af korsettet. Hun nev i brystvorterne, mens Pernille satte tempoet op. Hun stønnede højt samtidig med at hun lænede sig tilbage mod Louise. Hver gang pikken var i bund kom der et lille gisp fra Pernille, når pikken rampte livmoderhalsen. Pernilles stramme skede nærmest sugede min pik, når hun bevægede sig op og ned. Tempoet var efterhånden ret hurtigt og jeg kunne mærke, at jeg var ved at komme. Jeg kom samtidig ned at Pernilles orgasme væltede ind over hende. Min pik begyndte at blive slap, men hun fortsatte med at bevæge sig, hvilket resulterede i endnu en orgasme. Det så utroligt frækt ud med to lækre lidt modne kvinder sidde tæt op ad hinanden i korset og strømper. Stiletterne var for længst smidt. Pernilles make-up var løbet lidt ud men de røde læber så både frække og indbydende ud.
Jeg havde stort set ligget stille under hele agten. Pernille trak pikken ud hvorefter de 2 kvinder begyndte at slikke den ren. De slikkede kuglerne og op langs skaftet. Louises tunge legede lidt med pikhovedet, hvorefter hun tog hele pikken i munden. Hun var ved at få brækfornemmelser, da den kom helt i bund. Det så utroligt frækt ud med de røde læber som omsluttede pikken og der gik ikke lang tid før den atter var kampklar. Nu ville hun have en baghyler. Hun lagde sig på alle 4 og vrikkede med røven. Jeg stillede mig på knæ bag hende og pressede pikken ind. Louise var knap då stram som Pernille med det var en dejlig fornemmelse at mærke varmen omslutte pikken. Jeg bevægede mig i langsomme stød ind og ud. Pernille lå med hovedet under og hver gang jeg trak mig udad,slikkede hun undersiden af pikken. Indimellem suttede hun på kuglerne. Det var i begyndelsen en lidt underlig fornemmelse og efter lidt var det faktisk rigtig dejligt. Tempoet blev sat op. Jeg begyndte samtidig at lege med Louises numsehul og pressede en tommelfinger ind i hullet. Louise lod til at nyde det. Hun sukkede, når jeg bevægede tumlen, samtidig med at jeg gav nogle hårde stød i fissen.
Pernille havde flyttet sig bag mig og var begyndt at bearbejde mit røvhul. Hun havde fundet en dildo, som hun havde smurt ind i glidecrem, og pressede den ind i min anus. Det var svært at slappe af samtidig med at jeg kneppede Louise, men ind kom kom dildoen og i samme takt, som jeg kneppede Louise røvkneppede Pernille mig. Hver gang dildoen var helt inde ramte hun min prostata , hvilket hver gang betød at jeg skreg lidt.
Jeg kunne mærke på Louises sammentrækninger i skeden at hun var ved at komme, hun kom i en rullende intens orgasme. Jeg havde svært ved at koncentrere mig med dildoen i røven og var langt fra at komme. Pikken var stadig stiv. Louise krævede nu at få den i røven. Efter den første gang med analsex var hun blevet helt vild med den, så jeg pressede pikken, der var godt smurt ind i fissesaft, ind i hendes røv. Den gled let ind. Det var en vanvittig følelse at have en dildo i røven og en pik i en andens røv. Følelsen var så intens at der ikke gik lang tid før jeg kom med et brøl og skød ladningen op i Louises røv.
Jeg var helt udmattet, men kvinderne var ikke færdige endnu. De begyndte at kysse hinanden intenst og efter lidt lagde de sig i en 69’er med Pernille øverst og begyndte at slikke hinanden. Jeg tog dildoen ud og sundede mig lidt samtidig med at jeg lå og så på de 2 kvinder tilfredsstille hinanden. Der var ingen tvivl om, at det havde de prøvet før. Jeg lagde mig bag Pernille og begyndte at kysse og slikke hende i nakken. Jeg lod mine hænder arbejde sig ned over korsettet til brysterne som jeg legede med. Pernille nød det tilsyneladende. Jeg lod hænderne fortsætte ned ad korsettet ned ad det bare stykke til strømperne.jeg lod en finger glide let ned af den ene søm i strømpen og op igen. Jeg ved ikke hvad der gik af mig. Men mens hun lå der med røven strittende op og med Louises tunge bearbejde hendes klitoris var min pik igen begyndt at rejse sig.
Mens Louise slikkede fangede hun mine øjne og på en eller anden måde forstod jeg, at hun ville have, at jeg skulle røvpule Pernille, så jeg satte pikken til anus og gled langsomt ind. Pernille stønnede højt. I det samme kom Louise i en højlydt orgasme.. Pernille begyndte at støde bagud. De var begge holdt op med at slikke hinanden. Samtidig med at jeg havde godt gang i Pernilles anus begyndte hun selv at bearbejde sin klit med den ene hånd. Der gik ikke lang tid før jeg kunne mærke at hendes ringmuskel trak sig hårdt sammen, da hun kom i en højlydt orgasme. Ringmusklen trak sig så meget sammen, at det føltes som om hun var ved at klippe pikken over. Da hun atter slappede lidt af trak jeg mig ud. Jeg havde ikke fået udløsning men var temmelig øm.
Vi lå alle 3 ved siden af hinanden og slappede af. Jeg fik at vide at de 2 veninder havde kendt hinanden i flere år og havde indimellem også nydt hinanden seksuelt. Da Pernille havde hørt om min behandling af Louise, havde hun tryglet om at være med. Det var baggrunden for opspillet. De var ellers ikke til SM sex, men mente at den var den eneste måde de kunne få mig ind i legen. Jeg mente nu nok vi kunne have fundet en anden vej men havde nydt det bortset fra rappene med pisken. Pernille fortalte at det rent faktisk var første gang hun var blevet røvkneppet, og når hun havde leget med Louise havde de heller ikke praktiseret dildo-analsex. Hun var lidt skuffet over at jeg havde trukket mig ud før jeg havde sendt en ladning af sted, men jeg måtte sige at det ikke kunne blive i denne omgang – jeg var simpelt hen for øm i pik og nosser. Jeg foreslog, at de tog korsetterne af. Så ville jeg massere dem. Den var de med på begge. Louise foreslog at hun tog et bad mens jeg masserede Pernille – så kunne de efterfølgende bytte. Pernille lå på maven med hænderne under panden. Da Louise gik ud blinkede hun til mig og slikkede sig om munden.
Jeg startede ned at massere Pernilles nakke og arbejdede mig ned langs ryggen. Pernille slappede helt af og havde tunge åndedræt. Hun havde ikke taget strømperne af så dem rullede jeg af samtidig med at jeg masserede benene. Jeg gjorde en del ud af inderlårerne og kom ind i mellem til at strejfe hendes skamlæber. Det gibbede i hende. Jeg bad hende vende sig. Det var først her jeg virkelig så hvor dejlige hendes nødder var. 2 velformede c-skåle med et par utroligt flotte lyserøde brystvorter. Jeg begyndte at lege lidt med brysterne, hvilket Pernille nød. Hendes åndedræt var begyndt at blive hurtigere. Jeg suttede på brysterne og tungen legede med vorterne. Jeg lod mine hænder kæle for hendes mellemgulv, der hele tiden trak sig sammen. Min ene hånd havde fundet vej til hendes skamlæber som jeg stille og roligt begyndte at lege med. Jeg flyttede mine kys op ad halsen og begyndte at kysse hende samtidig med at jeg bearbejdede hendes klitoris. Hun trak nu vejret heftigt. To af mine fingre trængte ind i hendes fisse og fandt efter lidt søgen hendes g-punkt, som jeg i masserede og trykkede på. Pernille begyndte reflektorisk at lave samlejebevægelser.
Vi lå sådan et stykke tid mens vejrtrækningen efterhånden blev ret heftig. Min flade hånd masserede trykkende klitoris mens de 2 fingre i skeden bearbejdede g-punktet. Min aktivet begyndte af have sin virkning. Pernille stod pludselig som i en flitsbue og skreg orgasmen ud samtidig med at fissen sprøjte fissevæske ud.
Pernille sank sammen og begyndte at kysse mig. Det var den bedste orgasme hun nogensinde havde fået. Louise havde ikke overdrevet, når hun havde fortalt om mine evner. Louise kom ind, men havde allerede taget tøj på. Hun havde fået nok for i dag. Samtidig grinede hun og spurgte om Pernille var tilfreds – hun havde jo sagt at jeg kunne noget både med pik og fingre.
Pernille håbede på en gentagelse en anden gang.
Historien fortsætter under reklamen
Jeg gik i bad sammen med Pernille, men det blev nu kun til ren afvaskning. Vi var for udmattet til andet.






Boysdk
28/07/2024 kl 7:51
Virkelig fræk serie! Glæder mig til næste kapitel! Måske Jens også skal prøve at have noget pik ?