Det blev noget af en skovtur

Derefter tog manden og knægten hende på skift, både i mund, røv og fisse. I godt en time stod sexkampen på

Forfatter: bjørnen
Så er hun på banen igen. Vores dejlige liderlige fanden i voldske grønlandske nymfoman. Kvinden, der har fået fremmed pik mere end der er vandrør i byen. Som nyder sexlivets glæder med såvelegen som fremmede mænd.

I dag er lidt af en særlig dag. Hendes mand har skrevet efter en ny elsker. Han skal være godt udrustet og ikke være bange for at eksperimentere inden for det seksuelle.

60 henvendelser fik manden, og han har nu udvalg en.

I eftermiddag skal hans kone møde den nye elsker.

Ikke i hjemmet, det er for risikabelt, men i den nærliggende skov.

Han har informeret hende om det, og hun er allerede igang med forberedelserne. De varme stråler fra brusehovedet har ramt hendes veldrejede krop og skyldet sædraster af fra hendes sexmøde i går i swingerklubben, hvor hun for Gud ved hvilken gang deltog i et gangbang-arrangement i selskab med 50 godt sprøjtende pikke.

Hun tog den hvide gennemsigtige bluse på, så man kunne se hendes store bryster og hendes brune altid strittende brystvorter- lige til at nippe i. Derefter tog hun de lange mørkerøde satinbukser på,der fremhævede hendes venusbjerg og revnen i fissen samt de store sorte støvler, der gik helt til låret.

Manden ventede i bilen og sammen kørte de hen til skoven, hvor hun tog ophold i skrævende stilling. Hun snørede desuden snorene i skridtet halvt op, så man kunne se det øverste af hendes liderlige og nu også dunkende fisse.Wow.

En bil med to unge mennesker stoppede.

– Skal du have en tur, sagde chaufføren grinende.

– Det må blive en anden gang, svarede hun kækt.

Den næste bil – en gammel Opel – kom kørende, hvor chaufføren så lidt ældre ud og havde blød hat på.

Hun håbede ikke det var ham, der om lidt skulle smage hendes fisse.

Han kørte ind til siden og efter tre forsøg havde han fået bilen ordentlig parkeret. Med sagte bevægelser steg han møjsommeligt ud af fordøren, og begyndte at gå hen mod hende. Vendte så heldigvis om – åh nej, det var blot fordi han havde glemt at låse bildøren.

Han kom helt hen til hende. Han lugtede af billig parfume.

Hendes dunken i fisse havde allerede fortaget sig.

– Nå skal vi på svampetur, sagde han leende.

Puha. Gud ske lov han skulle ind i skoven og lede efter svampe, tænkte hun.

– Nå spøg til side. Tak fordi du ville se mig.

– I lige måde, fremstammede hun.

Ja, jeg er enkemand, så derfor prøver jeg ad denne vej at opnå kvindelig bekendtskab.

– Står du ikke og fryser i det tøj, sagde han, og tørrede sig om munden, da lidt for meget mundvand løb ud fra kæberne.

Hun kunne ikke rigtig finde på en undskyldning, og nu tog han et fast tag i hendes arm.

-Nå lille skat. Skal vi finde en lysning, hvor vi kan prøve hinanden an.

De gik fem meter ind i skoven. Hun lagde sig ned og stirrede lidt måbende på ham. Han tog sine bukser af og lade dem pænt sammen og fandt en træstamme han kunne lægge dem på. Derefter gik de lange underbukser samme vej.

-Ja du føler måske det er lidt akavet, det jeg foretager mig, men jeg har ikke prøvet før, at det skulle foregå i det fri.

Nu måbede hun igen, da hun så hans pik. Han var som manden havde ønsket i annoncen godt veludrustet. 35 cm lang pik og tyk som næsten omkredsen af en kop.

– Har du noget imod, at jeg ligger nederst. Jeg er ikke så mobil. Forhåbentlig er du serviceminded.

– Det passer mig fint. Min ynglingsstilling er netop at sidde og ride på en pik, svarede hun.

Normalt når hun skulle være sammen med nogle var hendes kusse på det tidspunkt våd, men ikke i det her tilfælde.

– Skal jeg starte med at sutte dig, spurgte hun.

– Hvorhenne, spurgte han.

– På pikken selvfølgelig, svarede hun.

– Det har aldrig prøvet med min kone, sagde han, og fortsatte: Lad os da prøve.

– Så må du love, at du ikke kommer, svarede hun.

Hun var kendt for sin gode sutteteknik. Både med tungespidsen at kildre pikhovedet, lagde tungen kører op og ned ad pikken, smage på nosserne, og tage et lem langt ned i halsen. Hun besluttede sig for, at han skulle have en oplevelse.

-Hold kæft, hvor er det skønt, stønnede han.

Efter kort tid mærkede han det rykkede i hans pik. Udløsningen nærmede sig. Fornemmelser kom helt nede fra roden.Som en lille eksplosion sprang spærmen ud af revnen i spidsen på pikhovedet og han sendte en ordentlig ladning sæd ind i mundhulen.

– Fy for pokker, sagde hun og spyttede det ud.

– Ja undskyld det kom helt bag på både mig og mit lem, sagde han.

– Så må vi hellere stoppe her, svarede hun.

– Du er jo ikke ung og kan nok ikke komme en gang til, tilføjede hun.

– Kan vi ikke prøve.

– Så ok da, men denne gang forsøger jeg at få den op at stå ved hjælp af hænderne.

Sjovt nok lykkedes det hurtigt. Det var nok fordi det var lang tid siden han havde været sammen med en kvinde.

Han pressede hans tykke pik ind i hendes fisse. Sædvanligvis ville hendes fisse være våd, men i dette tilfælde var det ikke sket, så det gjorde lidt ondt. Hun følte, at hans pik fyldte hende godt ud.

Hun begyndte langsomt at ride ham, men han sagde:- Sæt bare farten op, og heldigvis hurtigt kom han – men til hendes overraskelse også hende. Wow – det lykkedes alligevel, tænkte hun.

Hun rejste sig hurtigt og før manden var kommet i tøjet havde hun forladt stedet.

Grinende modtog manden hende.

– Det må du undskylde. Det var en svepser, sagde hun.

– Idiot, replicerede hun.

– Fremover, hvis du søger en elsker så skal du skrive den aldersgruppe jeg ønsker at kneppe.

– Det forstår jeg godt, men tag det bare roligt. Da jeg så ham kom haltende og med blød hat ringede jeg til nabodrengen, så han er på vej herhen, så jeg håber han og jeg kan gøre det godt som et plaster på såret.

I det fjerne hørte de en cykelklokke.

Den unge mand var i nærheden.

Han stod af cyklen og tog i fast greb om vores lille dejlige nymfoman. Førte hende næsten med magt ind i skovbrynet, hvor han nærmest rev blusen af hende og kom hurtigt ud af bukserne og stod allerede med ståpik. Manden holdt hende, mens knægten hårdt tog hende bagfra.

Efter et lille stykke tid udbrød hun:- Jeg kommer!

Han trak pikken ud og tvang den ind i hendes mund lige til roden.

Den store suttetur gik igang, og snart efter kom han i hendes mund – denne gang spyttede hun ikke hans varme sæd ud.

Nu var det mandens tur.

Fra ryggen tog han et reb frem. Bandt hende til et træ, og startede med at give hende en dildotur på hendes klitoris.

Derefter klaskede han sin store håndflade på hendes faste baller, så det gav aftryk, hvorefter han førte pikken op i hendes nu liderlige og våde fisse.

Naboens knægt tog derefter en tusch frem fra en af sine lommer, og skrev på ballerne: Knep mig, hvorefter han på hendes store bryster skrev luder.

Alle grinte af hans påfund.

Derefter tog manden og knægten hende på skift, både i mund, røv og fisse. I godt en time stod sexkampen på. Den unge træstamme var ved at bøje flere gange, ligesom hun mente, at blade begyndte at falde af træet. Jo, det havde gået hårdt for dig, men hun nød hver slag, hver pik og de tre gange, hun fik udløsning.

Til slut trak manden sin lommekniv frem og skrev i bakken deres navne og året og dagen, hvor de fik træet til at ryste.

Manden bar hende hen til bilen, men i stedet løb hun hen til naboens søn og sprang op på bagagebæger.

-Min fisse trænger til luft.

Manden rystede på hovedet og kørte.

– Stop sagde hun til den unge elsker.

– Vi tager sgu en tur til nu vi er kommet på skovtur, sagde hun.

Det blev sent før hun kom hjem til en jaloux ægtemand.

– Hvor kan du finde på, at jeg skulle lave mad til børnene. Jeg skulle jo være sammen med mine kammerater.
Historien fortsætter under reklamen

– Du har vist glemt, at det er onsdag – og det er min friaften. Nå han blev god igen, da de gik i seng og han fik en kort sextur.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *