Anette – del 51

Pigerne satte sig rundt om mig. De skiftede pænt imellem sig med at sutte og give mig håndjob.

Forfatter: Troldmanden

Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen

Anette kom hjem en onsdag og var i godt humør. Efter aftensmaden gik vi over i stalden. Jeg skulle smide tøjet og lægge mig på pulten. Jeg lå på ryggen og mine ben blev bundet op i luften. Jeg kunne konstatere, at i den position blev det ikke til vaginal kærlighed. Der var ikke plads til en kvindekrop for mine ben.

Anette satte sig på mit ansigt og sagde: ”Slik mig til jeg kommer, før sker der ikke noget med dig” Hun bøjede sig ned og trak forhuden tilbage og gav spidsen et slik. Jeg brugt mine hænder og skilte skamlæberne ad. Sådan fik jeg hurtig adgang til skeden, hvor jeg borede tungen ind. Gik tilbage til klitoris og suttede og bed lidt i den. Jeg gik tilbage og tungekneppede hullet, mens mine hænder var på Anettes klitoris. Jeg kunne kun se hendes baller, men hun kom og lidt saft dryppede ind i munden på mig. Som belønning gjorde hun min pik godt våd ved at deep throate et par gange.

Hun steg af og gik fra mig. Da hun kom tilbage, havde Anette taget en strapon på. Hun kom hen og stak et par glidecremeindsmurte fingre op i min stjerne. Da hun havde været inde med tre, satte hun strapon mod mit hul. Hun arbejdede sig ganske få centimeter ind. Så sagde hun: ”Jeg skal se, om du kan få en prostataorgasme. Jeg kiggede stille Anette ind i øjnene. Hun arbejdede sig ind og begyndte at kneppe mit hul. En gang imellem tog hun fat i min pik og gav den et par strøg.
Hun kunne åbenbart mærke, at jeg var tæt på, for hun klemte mine sten. Så havde sæden arbejdet sig op igennem min pik og det flød stille ud af den. For at tømme mig helt, brugte hun hånden til sidst. Anette trak sig ud. Tog en skammel og satte sig ved siden af mig. Hun lod en finger fange min ladning og førte den op til min mund.

Jeg suttede fingeren ren. Anette forsatte en finger ad gangen. Så sagde hun:

”Jeg har inviteret min kollegaer hjem på fredag til en sammenkomst. Du ved, at ud over mig, så er der en læge mere, Thomas. To sygeplejsker, Pernille og Marianne og en lægesekretær Britt. Når vi har spist den middag, som du laver til os, så skal vi lege over i stalden.”

Jeg svarede at det er da en god idé. To mænd og tre kvinder. Så rette Anette mig. ”Der er kun en mand. Thomas er bøsse. Jeg har besluttet, at han skal have din røv, og du skal få ham til at komme med munden. Er det en aftale?” Jeg nikkede. Anette skulle have lov til at styre løjerne.

Hun løste min ben og suttede mig stiv. Så satte hun sig på min pik. Hun red godt til. Jeg satte en tommelfinger på hendes klit, og så begyndte hun at klemme min pik, som ikke kunne undgå at reagere. Vi kom sammen. Da vi kom i seng, lagde vi os som plejer i ske og faldt i søvn.

Det blev fredag. Jeg gik og kokkererede, og da Anette kom med sine kollegaer, hilste vi pænt på hinanden. Anette tog dem med over i stalden for at vise den frem. De ville så tage en drink der ovre i baren, og jeg kunne trykke på knappen, når maden var klar.

Da vi sad og spiste, gik snakken fint. Kollegaerne fortalte, at Anette havde fortalt om, hvordan vi levede, og da de var nysgerrige, havde Anette inviteret dem hjem. De syntes, at det var en spændende stald. Thomas kiggede på mig. ”Anette siger, at du aldrig har dyrket homosex. Men hun har lovet mig, at du vil give mig et blowjob, og jeg kan bruge din røv.” Jeg kiggede på ham og svarede: ”Anette bestemmer og styrer løjerne i aften. Jeg har ikke prøvet det homoseksuelle før, men en gang skal være den første. Så har hun lånt mig ud, så er det sådan det er.”

Pernille, Marianne og Britt ville dog bare lege med mig. De syntes dog, at Thomas skulle starte. Så ville de tage over. Anette kyssede mig og gav mig en pille. Du spiser denne, når vi går over i stalden. Vi er fire, som skal bruge dig. Du skal jo holde til det hele.

Vi gik over i stalden. Smed tøjet og kiggede lidt på hinanden. Så satte Thomas sig på en bænk. ”Jeg skal nok guide dig, sammen med pigerne, som kan følge med. Så gå bare i gang”. Han sad og hans pik hang slapt ned. Jeg lå foran ham og vejede hans kugler i hånden. Der var størrelse på løgene, og jeg tænkte på, hvor meget der så var af sæd. Jeg trak hans forhud tilbage og slikkede forsigtigt på pikhovedet. Jeg kørte tungen rundt. Anette kommenterede, at det var sådan det skulle gøres.

Det var lidt nyt at slikke på sådan en pind. Smagen var lidt sødlig og salt. Tæt på fissesaft. Anette sagde, at jeg skulle tage ham så langt ind, som jeg kunne. Mens jeg lå og pattede gav Britt mig en finger i røven og min pik begyndte at rejse sig. Efter lidt tid skubbede Thomas mig tilbage. ”Læg dig på alle fire” sagde han.

Nu lod han sin pik glide ind i min røv. Det var nu en varm stang modsat den strapon, som Anette havde prøvet på mig et par dage forinden. Han tog mig om hofterne og arbejde sig ind. Det gjorde lidt ondt i starten, men da han begyndte at kneppe, var det ikke ubehageligt.

Anette hviskede mig i øret. ”Hvor skal han komme”. Jeg svarede, at det måtte hun bestemme. Hun kyssede Thomas og sagde: ”Du fylder ham i røven.” Thomas satte tempoet op, og jeg kunne mærke noget varmt brede sig i mit røvhul. Han trak sig ud og gik hen foran mig. Anette forlangte, at jeg suttede og slikkede ham ren.

Da Thomas var blevet ren rejste han sig. Han trak mig op og gav mig en lille snaver. ”Jeg trækker mig tilbage nu. Jeg tror at damerne vil have glæde af din stang resten af aftenen” sagde han og tog et fast greb om min pik. Den stod. Nu stod fire kvinder omkring mig, og de vinkede farvel til Thomas.

Jeg blev ført over til sengen og lagt ned på ryggen.

De skiftes til at tage min pik i munden. Jeg fik en elastik omkring kuglerne og en penisring om roden. Marianne satte sig på mit ansigt. ”Anette siger, at du er god til at slikke. Bevis det.”

Jeg kunne kigge op ad hendes slanke mave og skimte den faste b-skål. Jeg brugte min hænder og kælede lidt for hendes røv mens jeg lod tungen glide op i fissens indgangshul. Hun sukkede lidt. En af mine fingre fandt en blodfyldt klitoris, så jeg lod min mund suge den ind. Min tunge dansede rundt på den.

Hun kravlede af lige inden, at hun kom. Hun satte sig på min pik, og begyndte at ride. Jeg lod mine hænder kærtegne hendes bryster inden, at jeg tog hende om livet, for at styre hendes bevægelser. Hun lagde sig fladt ned på mig. Hendes klitoris blev nu gnedet mod min krop. Hun stak tungen ind i munden på mig. Jeg kunne mærke, at hun strammede om min pik, og så kom hun stønnende. Hun satte sig op og kiggede på Anette. ”Han er god nok. Det er spændende om han holder til jer andre.”

Hun kravlede af, og den buttede Pernille satte sig nu på mig. Hun vendte sig, så jeg havde udsigt til en fyldig bagdel. Hun red selv og fik en Magic Wand af Anette. Udsigten forsvandt, da Britt, den magre kvinde satte sig på mit ansigt. Hun fik samme tur, som Marianne. Jeg kunne få mine hænder op til hendes lille a-skål. Jeg legede med de små bryster.

Britt var lidt anderledes. Hun kan i en voldsom sprøjteorgasme. Jeg nåede at lukke øjnene, men jeg blev oversprøjtet i hele ansigtet. Nu blev min pik krammet igen, da Pernille kom. Jeg var endnu ikke kommet. Anette stod ved siden af, og jeg kunne se, at hun var fugtig i skridtet. Hun satte sig på min stang. Hun sad helt stille og tog Magic Wand og satte på sin klitoris. Britt hentede en varm fugtig klud og tørrede mit ansigt af.

Britt og Pernille begyndte at kæle med Anette krop. Anette sad stadig stille, og Britt overtog Magic Wand. Pernille tungekyssede med Anette og nev lidt i hendes brystvorter. Jeg kunne se, at Anette var tæt på. Så klemte hun pludseligt min pik. Orgasmen rullede igennem hende. Da hun var faldet til ro, hoppede hun af. Jeg lå nu på ryggen med en kraftig rejsning.

Pigerne satte sig rundt om mig. De skiftede pænt imellem sig med at sutte og give mig håndjob. Jeg var ved at gå til. Mine kugler smertede. Anette hentede vores silikone dilator med vibrator. Hun skubbede den stille og roligt ned gennem mit urinrør. Jeg lå helt stille. De tændte for vibratoren. Jeg blev stimuleret som aldrig før. De skulle alle prøve at skrue op og ned for vibrationerne. Anette fjernede elastikken omkring mine kugler. Hun lod lige hånden glide op og ned ad min stang. Det var ren tortur. Pikringen forhindrede, at jeg kunne komme af med sæden.

Marianne forslog, at de fjernede pikringen, så de kunne se, om jeg kunne komme af med sæden, selv om urinrøret var blokeret. Anette fjernede pikringen. Min sæd pressede på for at komme ud. Mine kugler smertede. Så tog Marianne fat om pikken og gav mig et fast håndjob. Langsomt, meget langsom kom sæden piblende ud i en meget svag strøm og gled ned ad pikken sider. Det var en mærkelig fornemmelse. Summen i pikken og den langsomme opstigning af sæd, var helt tydeligt for mig. Så klemte Pernille mine nosser, og Anette trak dilatoren ud af mig. Så kom sæden i en kraftigere strøm. Marianne og Pernille fortsatte med håndjob og klemmen af kuglerne til, der ikke kom mere sæd ud. Mit maveskind var fyldt med sæd.

Britt tog en lille ske og skrabede sæden væk. Når skeen var fyldt, skulle jeg slikke den ren. Min pik stod stadig. De hev mig op og monterede mig i stativet. Bundet på arme og ben. De stod lidt fra mig, og så spillede de ringespil. Efterhånden var de gode til at lade plastikringene falde ned over min stang.

De forlod mig og gik op og åbnede en flaske et eller andet. Jeg stod med 3 ringe på pjoverten. Britt kom ned til mig. Hun lod sin tunge glide rundt på min læber. Hun holdt fast om lemmet og bevægede hånden lidt frem og tilbage. Hun slap pikken. Nulrede mig lidt i nakken. ”Du er en dejlig fyr. Jeg vil spørge Anette om det ikke skal være en fast tradition, hvor du er med som vores legetøj. Jeg går hjem nu, så lægerne har netop bestemt, hvordan de får dit flag til at lægge sig” Hun slap mig og gik.

Pernille kom ned til mig. ”Jeg var den bedste til ringespillet” sagde hun og fjernede ringene. ”Min mand vil godt bolle mig bagi, men jeg tør ikke. Anette har sagt, at du kan hjælpe mig på vej” sagde hun og løsnede mig. Hun gik hen og bøjede sig over den pult, som jeg tidligere havde ligget på. Hendes store fyldige røv skinnede mod mig.
Jeg gik tæt på. Viste hende glidecremen og smurte hende ind bag i. Først kom en enkelt finger ind igennem stjernen. Så blev det til to. Jeg kom en klat på pikken, og så satte jeg den mod hendes stjerne.

”Slap af, og lad som om, at du skal skide”

Hun slappede af og jeg fik hovedet ind igennem stjernen. Jeg holdt en lille pause, så hun kunne vænne sig til det. Hun sagde: Det er lidt mærkeligt. Det gjorde ondt til at starte med, men nu er det ikke så slemt.” Jeg gled langsomt helt i bund og hun jamrede lidt. Jeg stod igen stille. Min ene hånd fandt hendes klitoris. Jeg sagde til hende: ”Nu trækker jeg mig tilbage, så kun lidt af mig er inde i dig. Så boller du dig selv på min pik” Hun lod mig glide næsten helt ud, og så stødte hun tilbage. Hun fik lidt mere tempo på, og jeg gned løs i hendes skridt. Jeg kunne ikke mærke, da hendes orgasme kom rullende. Men hun skreg den ud.

Hun lå lidt med hænderne omkring hovedet. Så lod hun mig glide ud. Min pik stod stadig. Den var stadig ladt. Fordømte piller. Så kom Marianne hen. ”Jeg har været glad for din tunge. Din pik var heller ikke dårlig. Jeg vil have dig bagfra, og du fortsætter til din pik blive slap. Hun lade sig også hen over pulten. Jeg stak lige en finger ind og legede lidt med hendes g-punkt. Hun sagde lidt kommanderende: ”Jeg skal kneppes. Kom nu i gang. Jeg stak pikken ind i hendes varme og våde kanal og begyndte at bolle løs. Hun var så våd, at der kom smaskelyde fra fissen.

Jeg tog Pernille virkelig hårdt. Jeg holdt om hofterne og trak hende mod mig, hver gang jeg stødte til. Hun begyndte at få orgasmer, og hendes fisse malkede mig. Jeg fortsatte. På trods af hendes herlige spasmer i fissen kom jeg bare ikke. Mon der overhovedet var mere saft i kuglerne. Pernille hylede og skreg.

Anette kom over. Kyssede mig og sagde: jeg må vist hellere hjælpe til. Hun tog en lang tynd metaldildo og pressede ind i mind røv. Hun ramte min prostata og endelig kunne jeg skyde en ladning afsted. Pikken blev endelig slap og gled ud ad Pernille.

Pernille tog tøj på og tog hjem. Anette puttede sig ind til mig. ”Har du det godt med det hele?” spurgte hun. Jeg krammede hende og bar Anette i seng.
Historien fortsætter under reklamen

”Det har været fint, men jeg behøver ikke lege med flere mænd foreløbig.” Anette grinte. ”Thomas vil ellers godt invitere dig med på bøssebar. Han har venner, som altid kan lide nyt kød” Jeg klappede hende i røven. ”Jeg tror at vi trænger til at sove. Jeg gør i hvert fald” sagde jeg og slukkede lyset.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *