- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Anette – del 46
Efter få stød kunne jeg mærke at sæden pressede sig på. Da hun begyndte at krampe i underlivet ..
Forfatter: Troldmanden
Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen
Det blev morgen, og vi skulle videre. Spejderne var også begyndt at pakke sammen. Anette blev krammet farvel, og hun gav dem vores adresse. Hun sagde til mig: ”Hvis de søde drenge kommer til Danmark, må vi da invitere dem” Jo for Anette var spejderknob blevet til spejderkneb. Hun havde haft det pragtfuldt. Hun nussede mig i nakken, mens vi kørte videre. ”Jeg er virkelig glad for spejderturen, men nu er det dig det gælder. Nu er det din tur til at blive serviceret.” sagde hun til mig. ”Når vi kommer frem til næste campingplads, så benytter du mig bare og leger med mig, indtil dine behov er dækket. Du skal ikke tænke på mig. Jeg står lidt i gæld” sagde hun og lod sin hånd kærtegne mit lår.
Vi kom frem og blev tjekket ind på campingpladsen. Vi fik at vide, at det var en naturistcamping, så mange ville være nøgne. Vi bestemte selv om vi ville være nøgne, og campingfatter kiggede på Anette. ”Jeg kommer ned til jer, når I har fundet en plads og fået slået solsejl op med mere. Vi trillede ind og fandt et sted, hvor solen kom igennem trætoppene.
Vi havde fået arrangeret os, og sad i hver vores stol. Anette kiggede på mig. ”Skal jeg ikke lige tage det værste tryk af dig”. Jeg smed min shorts og Anete lagde sig på knæ og begyndte at slikke mit lem. Det var rart at mærke hende tunge og piercingen, som gled rund om min glans sammen med den våde tunge. Sutte pik, det kunne hun til fulde.
Jeg så campingfatter komme gående ned mod os. Han var nøgen, men havde en campingkasket på hovedet. Jeg sagde til Anette, at vi fik gæster. Anette svarede, at jeg bare skulle nyde det. Campingfatter kom hen til os og rømmede sig. Jeg sagde til ham: ”Jeg nyder at min kone betjener mig, så hvad vil du?” Jeg kunne se, at hans pik rejste sig. Han gik på knæ bag Anette, og jeg nikkede. Han førte sin pik ind i Anettes våde revne. ”Jeg ville bare sikre mig, at I havde det godt”.
Anette suttede mere intensivt. Jeg kunne mærke, at pikken i hendes fisse gjorde, at hun arbejdede godt og herligt med min pik. Jeg tog Anette hoved og løftede det. ”Vend dig om og lad mig få din røv. Så kan campingfatter bare fortsætte i kærlighedskanalen” Vi byttede rundt. Jeg kunne mærke campingfatters bevægelser gennem skedevæggen. Jeg førte min ene hånd frem til hendes klitoris. Campingfatter lænede sig frem og slikkede Anette på brysterne. Anette tog ham om hovedet og trak hans ansigt op til sit. ”Nu knepper du til” sagde hun og begyndte at lade sin tunge lege med hans.
Han stønnede tungt. Jeg kunne mærke at han voksede inde i Anette. Med et begyndte hun at klemme rytmisk om hans kæp, og hun kom. Der må have været kraft i hans sprøjt, for jeg fornemmede dem, selv om jeg var i bagindgangen. Sæden pressede sig ud gennem min pik og jeg spulede min elskede kones anale kanal.
Campingfatter trak sig ud og Anette rejste sig og tog mig i hånden. Vi skulle i bad. Anette sagde til campingfatter, at det var fin service, som han havde ydet. Da vi kom op til badet, gik vi sammen ind og vaskede hinanden. Jeg og Anette var grundige med at sæbe hinanden ind. Der kom to fyre ind i badet. De kiggede lidt på os, for Anette var i gang med at forkæle mig med et håndjob samtidig med, at vi tungekyssede.
De kom hen til os og tog fat i Anette. ”Når du kan være rar mod campingfatter, som vi så, kan du også være rar ved os.
De trak hende hen til en badeskammel. Den ene satte sig ned, og løftede hende op, så hun sad på ham med front imod ham. Anette sukkede og løftede sig, så hun gled ned over hans pik. Hun sad stille og lod den anden trænge ind i røven. Der var stadig mine sædrester der, så han gled nemt ind. Hun vinkede mig hen. ”Du må nøjes med min mund.” Hun tog mig dybt helt til roden. Efter et par glid frem og tilbage over min pik med munden, tog hun den ud og sagde til fyrene. ”Gå til den og fyld mig med jeres sæd”. De nærmest voldkneppede min kone. Jeg kunne mærke, at deres bevægelser helt oppe i hendes mund, hvor hende sugen var urytmisk.
Med et kom begge fyre og skød kanonerne af. Anette tog mig helt ind, så jeg stødte mod halsåbningen. Hun klemte om mine kugler, og så kom jeg også. Anette var nu fyldt op med sæd i alle sine huller. Vi trak os alle ud ad hende og fik hende op at stå. Anette forlangte, at vi slikkede hvert vores hul rent. Hun delte min sæd med mig og de 2 fyre slikkede hvert deres hul. Anette kom endelig i et brag af en orgasme. Jeg måtte holde hende, for at hun ikke skvattede sammen. Anette krammede de to fyre farvel og vi gik tilbage til vores VW. Vi var begge glade og tilfredsstillet og lagde os op i sengen.
Anette puttede sig ind til mig. ”Jeg lovede kun at tage mig af dig i dag. Det er smuttet. Du ved, at jeg skal ikke berøres ret meget før, at jeg er tændt. Jeg kan ikke kontrollere mig selv mere.” Jeg kyssede hende. ”Det er det, som jeg godt kan lide ved dig. Vi må vente til i morgen med at have kærestedag, for i aften er der bålfest” sagde jeg og gav hende en folder. I folder stod der, at til festen var der 3 områder. Et grønt, hvor man ikke kunne sige nej til sexlege, et gult hvor man skulle give tilladelse og et rødt, hvor man ikke måtte røres eller kontaktes. Der ville være bålmad, drikkevarer og det kostede 50,- for at deltage. Jeg sagde: ”Jeg har betalt, men vi kan til at starte med bare sætte os i den røde cirkel.”
Da vi kom op til den store bålplads, var der flere små bål, som ville holde myggene væk og lune vores nøgne kroppe. Vi satte os på nogle træstubbe. Campingmutter og fatter gik rund og uddelte paptallerkner og øl. De fleste sad og spiste og kiggede på hinanden. Da campingmutter, en kvinde i midten af 40´erne havde spist, gik hun ind i den grønne midtercirkel. De to fyre gik hurtigt ind i midtercirkel. Hun satte sig på knæ og suttede dem begge stive. Så gjorde de lige som med Anette. Den ene lagde sig ned, fik campingmutter oven på. Den anden gik ind i røven på hende. Så blev hun taget med en voldsomhed, og hun kom med et skrig.
De trak sig ud og campingfatter kom med nogle reb. Fyrene trak sig ud og så fandt en buk, som campingmutter blev bundet op over. De tog campingmutter på skift, og da fyrene var tæt på, gik de om foran hendes ansigt og skød deres ladninger ud over hendes ansigt. Flere var nu rykket tættere på og sad i den orange kreds. Anette tog mig i hånden. ”Kom” og hev mig ind i den gule kreds. Hun gik på knæ og trak min forhud tilbage og lod tungen glide rundt om glansen. Jeg blev hurtig en mand med fyrtårn.
Et negerpar kom hen til os. ”Må vi være med?” kom det. Anette slap min pik og rakte ud efter hans. Jeg nikkede til den lille slanke negerkvinde, som overtog Anette sutteri. Snart var der 2 meget stive pikke. De to kvinder slap os og lagde sig sammen i en 69´er.
Han gik om bag Anette. Han nikkede til mig og gjorde et kast mod sin kvinde. Begge trængte vi ind i deres kusser. Efter et par stød bad de om, at vi trak os ud. Så satte de sig på alle fire med ansigterne mod hinanden. De tungekyssede og satte sig lidt op og legede med hinandens bryster. Så blev vi vinket tilbage til bagdelene og fandt igen ind i lysthusene. Anette fik chokoladestang, mens min marcipanstang blev chokoladeovertrukket.
Kvinderne hviskede lidt sammen, og så sagde de i kor: ”Den af jer, som kommer sidst, skal ind i den grønne cirkel sammen med den af os, som kommer først.” Jeg var nu i tvivl. Jeg kunne se på Anette, at hun kunne komme, hvornår det skulle være. Øjnene var allerede lidt blanke og slørede. Skulle jeg mase på, og komme med derind, eller skulle jeg bare kigge på fra den orange ring. Jeg traf ikke beslutningen. Anette kom med et klagende hyl. Chokoladestangen havde gjort, hvad en skulle. Da Anette begyndte at klemme ham rytmisk, så råbte han sin orgasme ud.
Den lille spinkle negerkvinde kiggede på mig. ”Jeg hedder Eva, og nu vil jeg have dig for mig selv.” Anette og David, som han hed, måtte ind i den grønne cirkel. Kvinderne slog straks ringe om David og lagde ham ned. De bandt ham til jorden, og puttede en pille i munden på ham. Alle kvinderne red sig til en orgasme på ham.
Eva og jeg lagde os i ske og kiggede. Hun tog sin lille hånd og ledte mig ind i den varme fisse. Vi nød showet. Anette var også hurtigt omringet. Hun blev også bundet til jorden lige ved siden af David. En ad gangen besteg de Anette. Jeg kunne se, at Anette fik indtil flere orgasmer.
Efter en lille time var der ikke meget liv i cirklen mere. Kvinderne var blevet trætte af David. Viagraen virkede ikke mere, og han lå nu med slatten pik. Mændene havde trukket sig ud ad Anette, og den fede hvide klistrede sperm gled ud af Anettes kussehul. Eva bad mig om at gøre hende færdig. Hun trængte til forløsning.
Jeg trak mig ud, og lagde Eva på ryggen. Jeg dykkede og begyndte at slikke hendes underliv. Tungen gled rundt langs skamlæberne, ind i selve skedeindgangen og jeg tog klitoris i munden og sugede. Jeg fandt g-punktet, og så kom Eva. Jeg trak mig op, og mærkede igen den varme stramme kanal om min pik. Efter få stød kunne jeg mærke at sæden pressede sig på. Da hun begyndte at krampe i underlivet, så kunne jeg ikke holde mig mere, og skød kanonen af.
Vi fire smuttede sammen i bad og tog en godnat øl inden, at vi gik i dynerne. Jeg krammede og kyssede Anette. Anette havde nu fået masser af pik i et par dage, og glædede sig til at forkæle mig i morgen. Det glædede jeg mig også til.
Næste morgen kravlede Anette ind til mig og lod sin hånd gå på opdagelse. Hun fandt hvad hun søgte og legede med min stang. Da den stod ret, tog hun mig i munden. Fandt øjenkontakt og lod læberne kører ned og op ad min pik. Hun rakte ud efter noget til højre. Så kunne jeg mærke noget mod min stjerne. Hun kørte en anal vibrator op i mig. Hun tændte for den, mens hun deepthroatede mig. Jeg stønnede: ”Anette for fanden. Jeg kommer for hurtigt” Anette lod min pik komme så langt ind i sin mund som muligt, og så kom det første sprøjt. Det gik lige ned i halsen på hende. Så trak hun munden tilbage og holdt hårdt om min pikrod. Vibratoren kørte stadig. Så slap hun grebet og jeg fyldte hendes mund. Da der ikke kom mere sæd ud, slukkede hun for vibratoren og lagde sig op på mig. Åbnede sin mund og lod min sæd dryppe ned i min mund. Så tungekyssede vi.
Da vi kiggede op, kunne vi se fyrene fra i går kigge ind ad vinduet. Anette åbnede det. ”Jeg har kun sex med min mand i dag. Han er lidt forsømt, så bare gå videre” De trak på skulderen og gik. Vi åbnede døren og satte os uden for med kaffen. Vi sad så tæt på hinanden, at Anette kunne nå mit ene lår, og der var hendes hånd.
Der kom mange mænd forbi og takkede Anette for at hun havde været i den grønne cirkel. De var glade for, at jeg delte ud af hende. Anette sagde til dem alle, at hun kun ville have mig i dag, og en gang imellem kom hånden op og klemte min nøgne pik. Hun tændte mig stille og roligt. Flaget rejste sig igen. ”Skal jeg ride dig?” spurgte hun. Jeg sagde, at det ikke skulle være herude, for kom der en hen til os, så ville hun bare give efter. Hun grinte. ”Der har du ret i. Kom med” Sagde hun og hev mig op i camperen.
Hun skubbede mig ned på sengen, og så lod hun min kæp glide op i hende, da hun sænkede sig ned over mig. Hun gjorde det så langsomt, at jeg meget langsomt blev lukket ind i varmen. Centimeter for centimeter. Anette smilede. Hun vidste, hvordan jeg havde det. Hun tog mine hænder og trak dem ud til siden. Lagde sig tæt over mig og begyndte at bevæge sig i små ryk rundt på min stang. Jeg sukkede: ”Frække tøs”. Svaret kom: ”Du fylder mig bare, når du kommer. Bagefter slikker du mig bare ren”.
Jeg nød Anette. Hun legede med mig. Men jeg kunne ikke holde evigt. Da hun samtidig var tæt på mit ansigt, slikkede mine læber, og lod sin tunge lege rundt i min mund, så kom jeg. Anette kunne mærke det. ”Jeg kan mærke, at du fylder mig skat” Hun hjalp lidt til og lavede bækkenbundsknibninger. Jeg blev tømt helt af. Hun blev liggende stille indtil. at jeg gled ud. Hun rejste sig op og satte sig omvendt på mit ansigt. Så jeg slikkede hende ren, og hun slikkede mig ren. Så rejste vi os op. Hun så mig i øjnene. ”Du mangler at få min røv. Den får du senere, min kære troldmand. Når du tager den, vil jeg gerne komme sammen med dig.” Vi sad uden for resten af dagen og mange kiggede forbi for at snakke om i går.
Det blev aften, og Anette gav mig glidecremen. Jeg bad hende om at lægge sig ned på maven, og så kom jeg en klat i stjernen og smurte mine hænder ind. Jeg kom en finger stille og roligt ind. Så blev det til to fingre. Jeg fik den tredje med ind. Jeg lod den anden hånd glide ned til skeden, og her fik jeg også presset tre fingre op. Anette sukkede.
Jeg fjernede min hænder og greb om hendes hofter og trak hende op på knæene. Jeg gled nu ind igennem den velsmurte røv. Jeg gik helt i bund. Da jeg var helt inde skubbede jeg hendes skuldre ned i madrassen. Jeg lod en finger gå ind i skeden og her fandt jeg hendes g-punkt.
Historien fortsætter under reklamen
Nu begyndte jeg at arbejde i hendes anale kanal, og stimulerede g-punktet kraftigt. Anette stønnede og hendes skede muskler begyndte at klemme om min finger. Jeg satte tempoet op og kørte kraftigt frem og tilbage i røven. Anette skreg en orgasme ud og faldt fladt ned på sengen. Jeg fortsatte med at kneppe. Jeg kunne ikke holde til mere, og jeg fyldte røven op med sæd. Da jeg faldt ud, vippede jeg mig ned ved siden af hende. Hun kravlede ind til mig og vi faldt i søvn. Jeg var bagerst og holdt om hende med mine arme.






Læserne siger: