Firmafesten del 1,5

Hun vil have mig om på ryggen og jeg adlyder gerne. Jeg ligger nu udstrakt på ryggen med mit lem begravet i hendes indre …

Forfatter: MarLou – skrevet af Jakob

Læs del 1

Jakobs version af firmafesten

Jeg har netop opdaget at min dejlige kæreste har skrevet om vores første tid sammen. Det er sjovt at høre hendes version af forløbet, men for mig startede det lang tid før firmafesten.

Som I sikkert allerede ved, hedder jeg Jakob og er 24 år. Da jeg havde været slagtermester i et par måneder, blev jeg spurgt af vores firma om jeg ville bytte butik. Slagtermesteren i den anden butik havde problemer i privatlivet og ville derfor gerne til en mindre butik. For mig betød det at jeg blev tilbudt en langt større butik, med større salg og med mere personale under mig.

Da jeg startede, tog alle godt imod mig, men jeg fandt hurtigt ud af jeg ville få problemer med to af mine ansatte, nemlig køkkendamen og slagtersvenden. Udover os tre, skulle der også være to lærlinge i slagter afdelingen, men da den ene lærling lige var blevet uddannet, var der stadig ikke ansat en ny. Efter et par uger begyndte de to “problembørn” at gå mig på. Min kæreste var den første der lagde mærke til det og en morgen vi gik alene sammen spurgte hun ind til det. Før det havde vi bare smalltalket og hygget med grove jokes. Jeg fortalte hende at Lizzi var en doven kælling der ikke lavede en skid i køkkenet og at Thor overhovedet ikke hørte efter hvad jeg sagde og at det derfor var umuligt at få gennemført ændringer i afdelingen. Hun fortalte at hun faktisk havde været oppe at skændes med Thor om mig før jeg startede. Han var kommet med udtalelser om at han aldrig ville kunne have respekt for en Mester der var så ung som mig. Hun var blevet tosset, da hun mener det er dybt uretfærdigt at dømme folk på ting de ikke selv kan gøre for…alder, køn, sexualitet m.m. Hun endte med at sige til ham at noget måtte jeg jo kunne, for ellers var jeg ikke blevet Mester så tidligt. Og at Lizzi var en doven kælling der ikke kunne lave mad,vidste alle.

Det hjalp mig meget at snakke tingene igennem med en der både har forstand på branchen og som absolut ikke er bange for at sige sin mening, også selv om vi ikke altid er enige. Hun er også super god til at opfange mit humør og få mig tilbage til mit sædvanlige glade jeg, med en kvik bemærkning eller lidt kærlig mobning. Hun har reddet mine medarbejdere fra mange skideballer på den måde. Da der var gået ca halvanden måned blev der ansat en ny lærling og svenden valgte at forlade firmaet. Vi gik nu igennem processen med at få ansat en ny Svend og vi fandt en gut på ca 50 som lød som om han ville passe ind i butikken. Vi er en ret special personalegruppe i butikken og Butikschefen går derfor meget op i at ansætte folk der passer ind personligt såvel som fagligt. Desværre ringede han tre dage før han skulle starte og sagde han ikke ville have jobbet alligevel. Pga ferie m.m hastede det med at finde en ny Svend. Jeg vidste at min gode ven Lasse gerne ville prøve noget nyt,problemet var bare at han er samme alder som jeg og det er resten af slagterne også. Det er kun Lizzi der er ældre, tror hun er ca 55. Da jeg gik til min kæreste med problemet fik jeg en skideballe ” Det kommer vel for helvede an på hvad man kan og ikke hvor gammel man er” Det måtte jeg jo give hende ret i, og da jeg gik til butikschefen med ideen kunne han heller ikke se noget problem i det. Lasse blev overflyttet til butikken i løbet af en uge og så var der styr på slagter afdelingen, så nu manglede der bare køkkenet. Vi blev enige om at fokusere på slagter afdelingen og så måtte køkkenet køre som det plejede i et stykke tid. Alt dette havde gjort at min skat og jeg var kommet meget tæt på hinanden.

Vi gik tit alene sammen en times tid så vi fik altid snakket og pjattet før de andre mødte. Jeg fandt dog hurtigt ud af at vores kollegaer misforstod vores forhold. De begyndte at sladre om hende bag hendes ryg og kalde hende Cougar m.m. Jeg blev sur og ked af det på hendes vegne, for på det tidspunkt var vi jo bare gode venner. Jeg vidste ikke helt om jeg skulle fortælle hende det, men besluttede dog at gøre det en morgen. Hvad ville hun sige… Ville det være enden på vores venskab, hun havde støttet mig så meget og jeg vidste jo at jeg ikke kunne undvære hendes meninger og input. Nogle gange synes jeg ikke min dag var startet før jeg havde set hende, også selv om vi ikke altid fik snakket særligt meget sammen.

Da jeg endelig tog mig sammen til at fortælle hende det, grinte hun bare. ” det er da bedre end det sidste rygte der var om mig, nemlig at jeg er lesbisk og min kæreste er kioskdamen”. “Hey hvis du var lesbisk ville du da kunne score noget der er bedre end hende, hun er pisse kedelig”grinte jeg. Hun sagde, hun var skide ligeglad med hvad andre sagde og vi vidste jo at der intet forgik, så fuck om de andre havde ondt i røven. Hun vidste godt at vores kollegaer blev forvirret over hende. Hun har været ansat i butikken i rigtig mange år og hun havde aldrig fortalt særligt meget om sit kærlighedsliv, så der var folk i butikken der troede hun ikke havde haft en kæreste i alle de år. Og at hun derfor blev sat i samme kategori som kioskdamen som har været uden kæreste de sidste 20 år ..og uden sex!!!! Kollegaerne vidste dog godt hun fik sex, for vi taler rigtig meget om sex og samliv. Jeg har nok lært mere om kvinder ved at lytte til mine kvindelige kollegaers snak end jeg ville have gjort hvis jeg havde haft flere hundrede kærester.

Det var nu blevet sommer og dermed ferietid. Først havde jeg to ugers ferie og derefter havde hun tre uger. Da jeg kom tilbage efter min ferie gik det op for mig hvor meget jeg savnede hende, jeg anmodede derfor om venskab på Facebook og da hun godkendte den, skrev vi sammen resten af hendes ferie. Jeg så på det tidspunkt lidt til en pige, sød og dejlig, helt sikkert, problemet var bare at det ikke altid var hende der var i mine tanker under sex. I kan vel selv gætte hvem der havde taget hendes plads. I starten slog jeg det hen, tænkte at det var noget pjat og at det ville gå over igen. Da ferien var slut og min skat kom tilbage havde jeg næsten ondt i maven af spænding over at se hende igen. “Har du savnet mig” spurgte jeg i “sjov”. ” næh, skulle jeg det ” svarede hun grinende. “Det har jeg jo ikke nået med alle de beskeder jeg har fået. Tak for god underholdning”.

Hun gik igang med sit arbejde og jeg gik igang med at skære bøffer. Hver gang jeg så op, syntes jeg hun var i nærheden og altid i en stilling hvor jeg kunne nyde synet af hendes bagdel eller få et lille kig ned i hendes skjorte. Pis , jeg kunne mærke min pik rejse sig ved synet. Ikke okay, kan sgu ikke stå med jern på, når drengene møder. Jeg prøvede at ignorere det, men da hun kom hen og snakkede lidt senere, gik det helt galt. Hendes smil og hendes dejlige krop gjorde mig helt kulret. Da hun gik var jeg nødt til at gå på wc og tage mig en spiller. Vildt pinligt. Kan huske der engang var en artikel i avisen om sex og onani på arbejdspladsen, tror det var ca halvdelen af alle der havde dyrket sex og/eller onaneret på deres arbejdsplads. Da vi diskuterede det i butikken, var både hun og jeg uforstående over at folk gjorde det…nu jeg forstår dem meget bedre.

Tiden gik og vi snakkede og pjattede som vi plejer. Jeg havde slået op med den pige jeg så. Når jeg var sammen med hende synes jeg hele tiden hun var kedelig og uinteressant, sådan havde jeg ikke følt før ,da synes jeg bare hun var dejlig og det var rart at tingene var så ukompliceret. Jeg fandt ud af jeg savnede en der kunne give mig modspil. Jeg har en mening om næsten alt og er skide stædig, ikke altid den bedste kombination. Det gør at folk siger ” ja ja Jakob ” bare for at få fred, den går ikke idag. Min kæreste ved noget om alt, så vi har nogle vilde diskussioner og hun lader mig ikke slippe afsted med noget.

Hverdagen gik stille og roligt sin gang, den største forskel var at jeg nu var nødt til at spille pik i bruseren hver morgen. Og min fantasi fik frit løb, i mine tanker var der ikke den overflade i butikken jeg ikke havde gennemkneppet hende på. At det meste af butikken er video overvåget var kun et ekstra krydderi. Problemet var bare at det ikke altid var nok, nogle ting gjorde at jeg var nødt til at gøre det på arbejdet også. Som den morgen hele butikken holdt morgenmøde. Jeg stod lænet op ad et bord i hjørnet og spiste min morgenmad, da jeg tabte noget. Hun gik på knæ og samlede det op, kiggede op på mig og hviskede stille ” du tabte noget”. Jeg kunne se direkte ned i hendes skjorte. Fyldige bryster omgivet af en sort blonde bh. Mums.

Butikschefen var igang med at fortælle om sidste uges salg, men alt hvad jeg så var at hun sad i den helt rigtige højde, lige udenfor mit skød. Min tanker gik straks et helt andet sted hen, i min fantasi lynede hun mine bukser ned og tog blidt min pik i munden og først da chefen pludselig spurgte ” Jakob, var det i denne uge eller i næste uge ?” vendte jeg tilbage til virkeligheden. Hun havde rejst sig op for længst og nu sad hele butikken og kiggede på mig mens de ventede på svar på chefens spørgsmål. Jeg fik fremstammede et svar, mens jeg velsignede det forklæde der er en del af min slagter uniform. Det gjorde de ikke kunne se den kæmpe rejsning jeg havde i mine bukser. Lige så snart chefen var færdig, satte jeg kursen mod herretoilettet, jeg var så stiv jeg næsten ikke kunne gå. Da jeg nåede derned, smed jeg straks bukserne og tog et solidt tag i min pik, begyndte stille at gnide på den, med hendes mund om min pik på nethinden. Sekundet efter jeg kom, bankede det på døren, det var hende. Chefen havde sendt hende ned for at høre om jeg var ok. Hun opdagede gudskelov ikke noget, så sagde bare jeg havde det lidt skidt.

Jeg vidste efterhånden ikke hvad jeg skulle gøre. Jeg havde aldrig været så tændt af en kvinde før. Jeg vidste hun var langt over min standard. Jeg har aldrig set mig selv som Guds gave til kvinder. Og en ting er hun er ældre end mig, men hun er også super sød og enormt lækker. Jeg var flere gange ved at knalde Lasse og de andre en på skrinet, når de kommenterede hendes skikkelse i sjofle vendinger. Jeg var nok også nervøs for, at hvis hun ville have en ung fyr så ville hun ikke vælge mig, men Lasse. Han er typen der træner meget og tøserne synes han har den perfekte krop. Dette gjorde at jeg gik på kur. Masser af træning samt proteinpulver. Kedeligt ad helvedet til, men meget effektivt. Da jeg havde været på kur en uges tid, kom hun og spurgte ind til det. Fortalte hende om min kost og træningsplan. ” Åhhh nej, skal du nu til at være lige som Lasse. Du er dejlig som du er “. Dejlig?… Hvem mig??? Jeg ved jeg lyder pisse usikker, men det er vi vel alle sammen engang imellem. Jeg vidste ikke helt hvad jeg skulle sige, men hun forsatte bare ” husk du har noget Lasse ikke har….. Charme, hjerne og butikkens bedste røv”. Hun gik storgrinende derfra.

Stoppede med kuren med det samme. Ved ikke om piger i min egen alder har samme mening som hende, men besluttede at hvis de ikke kunne lide mig som jeg er, så er det sgu bare ærgerligt. Vidste at jeg snart var nød til at finde mig en kæreste, så jeg kunne få mine tanker væk fra hende. Jeg prøvede at lægge afstand til hende, men det hjalp ikke meget. Især ikke da der ikke gik særlig lang tid før hun kom og spurgte hvad der var galt. ” hvad har jeg gjort?” Typisk hende at tro hun har fejlet. Prøvede at slå det hen, for kunne jo ikke fortælle hende jeg følte mig som en sexgalning hver gang jeg var nær hende.

Det var nu blevet tid til firmafesten. Hun har jo fortalt om den, så dette er min version af aftenen. Der vil naturligvis være gentagelser, men det må I leve med.

Min dag startede som den plejer…op klokken lort og på arbejde. Lasse og jeg havde tjansen i slagteren, men det var heldigvis en stille dag. Vi gik og hyggede og snakkede om festen. Lasse var vild i varmen og ville score, jeg sagde han skulle holde sig væk fra vores egne piger og istedet tage en af dem fra de andre butikker. Har selv den regel at jeg skal holde mig væk fra dem jeg arbejder med. Det er noget rod når man er chef og jeg skal sgu ikke have ødelagt min karriere som 23 årig. Godt råd, ikk??

En times tid før vi lukkede, gik Lasse og jeg i bad. Vores elev Morten gik med, han har gennem længere tid haft en mancrush på Lasse så her var chancen for at se ham afklædt. Lidt mærkeligt, men hver sine lyster. Gutten er sgu lidt underlig. Efter bad og omklædning gik vi op for at hjælpe de andre med at lukke butikken. De andre var også blevet sendt ned at klæde om lidt ad gangen, så mange af dem gik rundt og hjalp kunder i festtøj. Dette gjorde at vores kunder var super hurtig færdig og vi kunne komme afsted i en fart. Så op i bussen og afsted til B&W hallerne. Vi vidste hvor vi skulle sidde, for hver butik havde fået sit eget bord og man skulle have fast plads. Det var vist butikschefen der havde fordelt pladserne. Jeg havde fået plads oppe ved ham selv og vinmanden.

Desværre gik der kuk i planen fordi vi kom så mange samtidigt. Jeg havnede i modsatte ende af hvor jeg skulle have været. Før maden var der taler m.m. Maden var en lækker buffet. Da det blev vores tur til at komme op at hente mad var jeg en af de sidste til at få lettet røven, så jeg stod næsten sidst i køen. Og der stod hun…. Helt forrest i køen. Hun stod og pjattede med vinmanden. Klædt i en sort kjole med høje hæle. Har ikke en skid forstand på tøj, men fuck hun forstår sgu at klæde sig. Kjolen var af den slags der smyger sig ind til taljen og hofterne og så udvider sig forneden. Brysterne var pænt dækket til, men ingen var i tvivl om hvad hun havde at byde på. Diskret, smuk og sexet som bare fanden. Ihvertfald i min øjne. Sikkert godt jeg alligevel ikke sad i nærheden af hende.

Havde jo holdt afstand fra hende i et par uger nu og havde planlagt at score en kollega fra den butik jeg var i før. Sabrina havde flere gang lagt kraftigt an på mig mens vi var i samme butik, så jeg vidste det ville blive nemt at få hende med hjem. Jeg var simpelthen nødt til at få taget mig sammen til at finde en pige og få mine tanker og følelser til at falde på plads. Sabrina var lige typen der kunne hjælpe mig, vi ville kunne lege kærester i et par måneder og så ville det være slut. Hun var ikke klar til noget super seriøst, så det passede jo fint. Og jeg gik jo ikke på kompromis med min chefregel, for vi var jo ikke i samme butik mere, så jeg var ikke hendes chef mere. Efter maden var jeg ovre og snakke med dem fra min gamle butik og også med Sabrina. Hun var lige så sød som altid, men havde sgu glemt hvilken type pige hun er. Masser af makeup, stramt tøj. Havde jeg skiftet syn på piger i det halve år jeg havde været i den nye butik?

I den gamle butik var hun en af de mest omsværmet og den de andre prøvede at ligne. I den nye butik er pigerne mere naturlige, diskret makeup og ingen påmalet øjenbryn. Har nok vænnet mig til at piger kan være top lækre uden tonsvis af makeup. Er nu i en butik der er fuldt af stærke piger der ved hvad de vil. Nå men hun var vel god nok til det jeg skulle bruge hende til. Ja ja jeg ved godt det er en grov bemærkning, jeg har allerede fået en dummeflad for den ( tak,skat ). Jeg havde haft en hyggelig aften med en masse sjov og ballade med alle dem jeg kendte. Havde fået en del øl, men var ikke særlig fuld. På vej tilbage fra wc, så jeg en fyr der havde fanget en pige i et hjørne. Pigens kropssprog fortalte tydeligt at hun ikke synes det var den mest fantastiske situation hun var havnet i. Jeg besluttede mig for at blande mig…. Man er vel ordenligt opdraget.

Da jeg kommer tættere på kan jeg se hvem pigen er. Jeg får bekæmpet min første reaktion, som er at give ham en knytnæve i ansigtet. Da hun får øje på mig lyser hun op i et lettet smil. En pludselig indskydelse får mig til at sige ” Hej skat ” og så læner jeg mig ind til et kindkys. Det var ihvertfald planen, men istedet finder mine læber hendes og min krop brænder af lyst. Jeg trækker mig lidt tilbage og ser ind i hendes smukke øjne. Jeg må have mere, så jeg kysser hende igen. Jeg ved ikke om det er den eneste gang jeg får lov til at kysse hende, så jeg vil bare have det til at vare evigt. Da vores læber skilles kommer fjolset fra før med en smartass bemærkning om min alder. Jeg præsenterer mig som hendes kæreste bare for at pisse ham mest muligt af. Jeg hører egentlig ikke hvad der mere bliver sagt. Kan han ikke bare skride, jeg har sjovere ting i tankerne. Der flyver lidt flere bemærkninger gennem luften, så for at stoppe diskussionen vender jeg hende om mod væggen igen og kysser hende, samtidig passer jeg på ikke at stå for tæt på hende, da jeg har den største ståpik nogensinde. Pis at man har behov for ilt. Jeg er nødt til at slutte kysset og lige så snart jeg gør det, siger hun forfjamsket tak for hjælpen og skynder sig væk.

Flot Jakob, der fik du da skræmt hende væk. Nok ikke den mest cool måde at vise man har følelser for en pige. Brug dog dine ord, dit fjols. Jeg forsætter med at skælde ud på mig selv mens jeg leder efter hende. Jeg vil ikke spørge de andre om de har set hende. Ved at dette er noget vi skal holde for os selv lige meget hvordan det ender. Jeg finder hende udenfor. Hun sidder nede ved vandet og er helt fordybet i sine tanker. Jeg rømmer mig, men ved ikke helt hvad jeg skal sige. Hun begynder at takke for hjælpen og jeg spørger om hun er okay, med at jeg kyssede hende. Det var helt fint siger hun og slå det hen. Pis, tænker at dette er min chance for at fortælle hende hvad jeg føler. Her er det så, jeg ville ønske jeg var bedre til at udtrykke mig med ord, men jeg får dog fortalt at jeg har ønsket at kysse hende længe hvorefter jeg tager fat i hende og kysser hende inderligt. Hun kysser mig tilbage og spreder benene så jeg kan komme helt tæt på hende.

Jeg er i himmerige. Og pludselig får jeg et slag i brystet. Hun har skubbet mig væk af al sin kraft. Hun skælder ud og begynder at løbe ind igen. Jeg får fat i hende lige efter indgangen, jeg hiver fat i armen på hende, og jeg kan se hun giver sig i smerte. Jeg trækker hende helt tæt på mig og fortæller hende at jeg vil have hende og at jeg har villet det længe. Så kommer dødsstødet. Hun skælder mig hæder og ære fuld og slutter af med jeg bare er en horny 23 årig dreng og hvis jeg er trængende er der masser af tøser her jeg kan kneppe. Hun forsvinder ind i mængden og jeg står forstenet tilbage. Lidt efter ser jeg hende i køen ved baren. Jeg er nød til at prøve igen, så jeg stiller mig i kø bag hende og venter til hun er færdig med at snakke, jeg maser mig ind foran hende og får gjort klar at jeg vil have hende, ikke kun sexuelt men med alt hvad det indebærer. Hun griner nærmest vantro da hun snerrer “så du vil have vi bliver kærester?? . ja det skal da nok blive godt, vi skal fortælle hele butikken det, hvad tror du dine slagterdrenge siger til at du knepper en der er 20 år ældre, du bliver så meget til grin…Det kommer ikke til at ske, så drop det” hun skynder sig væk og jeg ved slaget er tabt, hun har ikke de samme følelser som jeg.

Jeg ved egentlig godt at jeg ikke har gennemtænkt det helt. For hun har ret, hvad ville de andre sige og hvad med jobbet…. ville en af os blive tvangsforflyttet hvis det kom ud. Finder ud af med mig selv at jeg er pisseligeglad, de kan bare komme an, det er hende og kun hende, der betyder noget. Nåhh nej fjols, hun vil jo ikke have dig. Mit humør er helt i kulkælderen. Jeg bestiller en masse drinks og sætter mig tilbage på min plads. De andre kan godt se mit festhumør er væk og jeg bliver da også spurgt om hvad der er i vejen. Nægter at tale om det, så sidder bare og bliver mere og mere deprimeret, mens jeg kører drinks ned. Jeg kan se hun sidder og hygger sig med de andre. Lede kælling, du smadrer mit liv og så hygger du bare videre. Jeg er absolut ikke sød ved hende i mine tanker og får brugt ord om hende som ville gøre hvem som helst flov.

Lasse kommer over og vil høre hvad der er galt. Flipper ud på ham og truer ham med tæv, så han skynder sig at gå. Jeg ser han går direkte ned til hende og at de går sammen. Forræder , har dog senere fundet ud af at de to i fællesskab har forhindret mig i at dumme mig til en firmafunktion. Ikke skide smart at drikke sig i hegnet og komme op at slås, når man vil have en langvarig karriere i firmaet. Jeg må desværre indrømme der er dele af aftenen jeg ikke husker. Ved at jeg kysser med Sabrina, forstår dog ikke helt hvad hun vil med mig. Jeg kan umuligt have været godt selskab på det tidspunkt. Jeg husker at firmaets øverste chef siger tak for i aften og at vi kommer op i bussen. Jeg ved jeg har været led ved min kæreste ( sikkert meget værre end det hun skriver i sin version ).

Min hjerne bliver først klar i det sekund jeg får verdens bedste tilbud ” du kan tilbringe natten sammen med hende eller sammen med mig, hvad vælger du ?? ” Jeg kan ikke tro mit held, har hun skiftet mening ? jeg ved det ikke men jeg er nødt til at prøve. Da vi går ude på vejen indser jeg at hun nok ikke har skiftet mening, for hun vil slet ikke i nærheden af mig. Jeg har det af helvedet til, både fysisk og mentalt. Udover små glimt er det næste jeg husker, at jeg vågner på min sofa. Nogle har sat en spand foran mig, den var sikkert tom da den blev sat, men det er den bestemt ikke nu. Stuen lugter af sprut og bræk. Jeg vælter ud af sengen, åbner vinduet og bliver enig med mig selv om at jeg hellere må finde en tandbørste og en bruser inden jeg finder min seng. Efter badet sætter jeg kurs mod min seng, hvor jeg bliver mødt af en overraskelse. Hvad fanden laver hun i min seng? Jeg tænker at hun ihvertfald ikke er der for min skyld. Med det møgfald jeg fik tidligere, har vi ikke en chance for en fremtid sammen. Jeg frygter allerede den snak vi er nødt til at tage næste morgen. Vi er nødt til at få vores samarbejde til at køre på arbejdet og så må jeg glemme alt om mine følelser og om hvor ydmyget jeg føler mig. Jeg vender mig om på siden og falder i søvn.

Jeg vågner med et sæt et par timer senere. Jeg ligger helt tæt op ad hende. Min næse er fyldt med duften af hende og jeg har hånden inden for hendes skjorte. Jeg lader min hånd glide over hendes glatte, varme maveskind og jeg kan mærke min pik blive hård. Min hånd nærmer sig hendes bryst…. Nej stop for fanden, lige meget hvor tændt jeg er ved jeg det er forkert. Hvordan kan jeg ligge og gramse på hende når jeg ved hun ikke vil have mig. Pis, vidste ikke jeg havde så meget moral. Jeg fjerner hånden og lægger mig om på ryggen. Morgenlyset generer mine øjne, så jeg dækker dem med armen. Lidt efter kan jeg høre hun vågner, hun ligger lidt og kigger på mig og så prøver hun at komme ud af sengen uden at vække mig. Da hendes underliv er lige over mit kan jeg ikke lade være med at lette mig lidt. Hendes varme skød stryger hen over min pik og straks bliver jeg mega hård. Hun forsætter ud på wc’et. Og jeg ligger tilbage med en stiv pik som jeg ikke kan bruge til noget som helst. Jeg skubber mig helt ud til kanten af sengen og krøller mig sammen for at skjule min tilstand. Jeg lader som om jeg sover da hun kommer tilbage. Aldrig har en kvinde været skønnere i en herreskjorte … Det er ren tortur. Hun smutter hurtigt i seng igen og da jeg kan høre hun sover, falder jeg også i søvn.

Jeg vågner ved det kilder i mit skæg. Det næste jeg bliver opmærksom på er de bløde læber der rører mine. Jeg kigger op og ser direkte ind i hendes dejlige øjne. Hun kysser mig igen. Jeg lægger nu mærke til hvor min hånd er, nemlig på hendes fyldige røv. Jeg kærtegner den blidt og da kysset slutter synker hun tilbage i sengen og smiler til mig. Jeg er bange for at ødelægge øjeblikket, så jeg rykker mig nærmere uden at sige noget. Jeg kysser hendes skulder og hals og da jeg kan høre hende stønne kan jeg ikke lade være med at smile. Sejr. … Endelig….. nu ved jeg hun er her, fordi hun vil. Jeg lader min hånd glide ind under skjorten og denne gang får min hånd lov til at kærtegne hendes bryst .

Jeg lader min hånd forsætte ned til hendes varme skød, og ind i hendes blonde trusser. Jeg kan mærke varmen og fugten fra hendes revne, så jeg ved hun er tændt. Jeg kan stadig ikke helt tro det sker i virkeligheden så jeg har behov for hun siger det. Da jeg spørger om hun er sikker, stønner hun straks ja. Jeg fører en finger op i hende og jeg kan mærke hun næsten kommer på stedet. Jeg trækker den hurtigt ud og fører den til mine læber. Har altid elsket duften og smagen af en kvindes skød. Jeg elsker at slikke en kvinde og jeg ved det er noget hun ikke bryder sig om, men det problem må vi jo tage hvis tingene udvikler sig som jeg håber. Jeg fører fingeren op til min mund og slikker den ren… så lækkert. Jeg kysser hende igen og hun begynder at massere mit lem… så godt. Men hvis hun ikke stopper, kommer jeg i bukserne, så jeg flår både hendes og mit tøj af i en fart. Hun beder mig om at kneppe hende og det siger jeg selvfølgelig ikke nej til. Min pik finder hendes varme grotte og jeg kan mærke hvor våd og varm hun er.

Men selv om hun er parat til mig, har jeg svært ved at trænge helt ind i hende. Hun er SÅ stram. Da jeg når i bund ved jeg at dette kan jeg ikke holde til ret længe. Da jeg ser begæret i hendes øjne eksploderer jeg i en stormflod af en ladning. Man skulle tro jeg havde sparet op i flere år og det ved vi jo alle er løgn. Jeg falder sammen som en klud ovenpå hende. Pis, nu fortryder hun da helt sikkert at hun er havnet i seng med så ung en fyr. To ryk og det var overstået. Da jeg kigger ned på hende, ser hun på mig med et kærligt smil mens hun kærtegner min nakke. Jeg undskylder at det gik så hurtigt. Hun smiler bare og forsikrer mig om det er ok. Hun trækker mig tættere på og bare den lille bevægelse får min pik til at rejse sig igen. Hun vil have mig om på ryggen og jeg adlyder gerne. Jeg ligger nu udstrakt på ryggen med mit lem begravet i hendes indre. Jeg er hård igen og kan ikke vente med at kneppe hende. Jeg kigger op på denne vidunderlige skabning. Hendes fyldige bryster, hendes let buttede mave, hendes faste lår er præcis som jeg havde fantaseret om, ja hvis ikke bedre. Jeg begynder at kærtegne hendes spændstige lår, men får i en fast tone at vide, at det har jeg da ikke fået lov til, hun fjerner mine hænder og lægger dem over mit hoved.

sex milf rider pik Bevægelsen gør at hendes bryster er lige udenfor min mund. Jeg rækker tungen ud og får fat i vorten. Den bliver stenhård med det samme. Da hun synker ned over mig prøver jeg naturligvis at lade mine hænder glide op ad hendes lår igen. Jeg får at vide at denne gang er det hendes tur, hun fører igen mine hænder op over mit hoved, men denne gang presser hun ned på min overkrop så jeg ikke kan få fat i hendes bryster. Hun sidder helt stille på min stenhårde pik og bare kigger på mig. Hvis jeg ikke havde været så pisse liderlig ville jeg være blevet forlegen over den meget direkte vurdering af min krop. Hun må være tilfreds med det hun ser, for hun begynder at kærtegne mig. Hun følger omridset af mine tattoos på arme og bryst. Hun begynder at kysse dem.

Historien fortsætter under reklamen

Hun når til den store tattoo jeg har på maven og samtidig begynder hun at bevæge sig langsomt op og ned på mit lem. Det er så lækkert at jeg er tæt på at komme flere gange. Men det er ikke mig der bestemmer, så hver gang stopper hun, smiler frækt til mig og sidder helt stille indtil det er drevet over og så starter hun forfra. Pludselig hvisker hun at jeg skal få hende til at komme. Altid til tjeneste. Jeg vælter hende om på ryggen og begynder at kneppe hende hurtigt og intens. Hun begynder at stønne kraftigt, så jeg trækker mig helt ud af hende. Dette er noget af en satsning nogle af de piger jeg har været sammen med har været vild med det og med andre har det været noget lort. Med min pik ude af hende kommer hun lidt til sig selv og kigger anklagende på mig. Jeg giver hende et hurtigt kys og mens jeg kigger hende i øjnene borer jeg min pik dybt ind i hende i et laangt sejt stød. Hun buer i ryggen og kommer i en kraftig orgasme. Trækningerne i hendes skede malker min pik til endnu en udløsning. Jeg ligger lidt og kærtegner hende, mens jeg ser hende vende tilbage til verden. Jeg lægger mig ved hendes side og ligger bare og nyder den matte fornemmelse i min krop. Jeg tror aldrig jeg har været mere tilfredsstillet. Jeg siger til hende at det var fantastisk, hun siger med smil i stemmen at hun har prøvet bedre. Vi griner og jeg vender mig ind til hende og falder i søvn.

Læs næste afsnit

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

6 kommentarer

  1. Postmand Per

    17/03/2016 kl 11:37

    Godt skrevet slagtermester. Læste den lige igen og kunne se, du manglede kommentaren. Ses vi i aften?

    0
    • Jakob

      17/03/2016 kl 11:56 - som svar på Postmand Per

      Skal hjem og passe vores Putte, men nok lige en hurtig omgang.

      Vi mødes bare det sædvanlige sted. ??

      0
      • Postmand Per

        17/03/2016 kl 12:33 - som svar på Jakob

        Hvis det er det sædvanlige sted, så skal det godt nok også være en hurtigt omgang. Fuck, det er koldt i kølerummet. Det er jo lige før, den falder af 🙁

        0
        • Jakob

          17/03/2016 kl 12:43 - som svar på Postmand Per

          Det er derfor en quckie blev opfundet.

          Ellers tager vi den op af kipstegeren, så får du varmen med det samme.

          0
  2. Peter

    29/04/2015 kl 9:02

    Hej. Det er en virkelig fræk historie. Er det nogle liderlige modne kvinder der vil skrive til en ung fyr? Racingsuperfly@gmail.com
    Knus Petet

    0
  3. MarLou & Jakob

    27/04/2015 kl 18:19

    Kommentarer modtages gerne 🙂

    0

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *