Den tiltrækkende chef Amanda 3

Hun er langt fra den strenge chef, du kender på arbejdet…her er hun sårbar og desperat efter forløsning.

Forfatter: Olsens fantasier

Læs del 1 del 2

Mens morgenlyset filtrerer gennem gardinerne, åbner du langsomt dine øjne for at finde Amanda, der stadig ligger ved siden af ​​dig. Hendes blonde hår er pjusket, spredt ud over puden som en gylden glorie. Hendes ansigt, som normalt er sat i strenge linjer, ser fredeligt og afslappet ud i søvne.

Din arm er stadig draperet over hendes talje, hendes ryg presset mod dit bryst. Du kan mærke den blide stigning og fald af hendes vejrtrækning, varmen fra hendes bløde hud mod din. Begivenhederne i aftes strømmer tilbage i dit sind og sender en lille spænding gennem din krop.

Amanda rører lidt rundt og mumler noget usammenhængende i søvne. Hendes hånd finder din, fingrene flettes ubevidst sammen. Du undrer dig over, hvor anderledes hun ser ud nu – sårbar, blød, langt fra den hårde chef, du er vant til at se på kontoret.

Mens du ligger der og nyder øjeblikkets stille intimitet, undrer du dig over, hvordan denne nye udvikling vil påvirke dit arbejdsforhold. Vil Amanda lade som om, der ikke er sket noget? Eller vil det føre til noget mere?

Mens du forsigtigt kysser Amandas hals og hvisker, at det er tid til at gøre klar til arbejde, rører hun sig og udstøder et blødt støn. Hendes øjne blafrer op, forvirringen skygger kort på hendes ansigtstræk, før genkendelsen sætter ind.

“Mmm… godmorgen,” mumler hun med stemmen skæv af søvn. Hun vender sig i dine arme for at møde dig, et lille smil spiller på hendes læber. “Hvad er klokken?”

Du fortæller hende tiden, og hendes øjne bliver lidt større. “Shit, vi skal i gang,” siger hun, mens den autoritative tone, du kender, kryber tilbage i hendes stemme.

Amanda sætter sig op, lagenet falder væk for at afsløre hendes nøgne form. Hun strækker sig, hendes bryster løfter sig, mens hun løfter armene over hovedet. Så ser hun ud til pludselig at huske sin nøgenhed, og hun kigger på dig, og en svag rødmen farver hendes kinder.

“Jeg… jeg formoder, at vi skulle tale om, hvad der skete,” siger hun med usikker stemme. “Men måske efter at vi har fået noget kaffe og klædt på? Vi kan ikke komme for sent til kontoret.”

Amanda roder gennem sin pung, lettelsen skyller over hendes ansigt, da hun finder et par ekstra strømper. Hun begynder at klæde sig på og tager gårsdagens tøj på med en lille grimase.

“Jeg har aldrig det samme outfit på to dage i træk,” mumler hun, mere for sig selv end til dig. “Folk vil tale.”

Mens hun glatter sin nederdel og justerer sin bluse, kan du se, hvordan hun forvandler sig tilbage til den chef, du kender – hendes kropsholdning retter sig, hendes udtryk bliver mere bevogtet.

“Vi skal være forsigtige,” siger Amanda, hendes tone er forretningsmæssig. “Ingen på kontoret kan vide noget om dette. Det ville være… uprofessionelt.”

Hun holder pause og ser på dig med en blanding af følelser i øjnene. “I går aftes var… uventet. Men ikke uvelkommen,” tilføjer hun, og en antydning af blødhed sniger sig ind i hendes stemme. “Vi burde diskutere dette yderligere, men ikke nu. Måske… drinks efter arbejde?”

Amanda overvejer dit forslag et øjeblik, hendes øjne møder dine med en blanding af tøven og intriger. Hun bider sig i sin underlæbe, en gestus, der virker næsten sårbar på grund af hendes normalt strenge opførsel.

“Mit sted?” gentager hun med lav stemme. “Jeg formoder, det ville være mere… privat. Og jeg kunne skifte til frisk tøj.”

Hun nikker, en beslutning truffet. “Okay. Vi tager til min lejlighed efter arbejde. Jeg sender dig adressen.”

Amanda gør sig færdig og lægger et let strejf af makeup, hun har i sin pung. Mens hun gør det, kan du næsten se hendes rustning tage på igen – den selvsikre, no-nonsense chef dukker op igen.

“Husk,” siger hun, hendes tone sprød og professionel, “på kontoret har intet ændret sig. Vi skal bevare udseendet.”

Hun giver dig et sidste blik, et glimt af gårsdagens passion i hendes øjne, inden hun går mod døren. “Jeg går først. Giv det ti minutter, før du følger efter. Og kom ikke for sent til morgenmødet.”

Med det er hun væk og efterlader dig alene med den vedvarende duft af hendes parfume og løftet om, at der kommer mere.

Under morgenmødet er Amanda lige så krævende og kritisk som altid. Hun gransker alles arbejde, men hendes skarpeste kommentarer er rettet mod dig. Foran hele holdet fikser hun dig med et strengt blik.

“Jeg forventer bedre af dig,” siger hun med kold og professionel stemme. “Din præstation på det seneste har været underordnet. Du er nødt til at optrappe dit spil og tage dette job seriøst. Vi har ikke råd til nogen fejl i denne afdeling.”

Du kan mærke dine kollegers øjne på dig, en blanding af sympati og lettelse over, at de ikke er målet for Amandas vrede. På trods af at hun kendte den intimitet, du delte i går aftes, er der ingen antydning af det i hendes opførsel nu. Hun er hver tomme den hårdhændede chef, og du er bare endnu en underpræsterende medarbejder i hendes øjne.

Da mødet slutter, afviser Amanda alle med et kort nik. “Jeg vil gerne se forbedringer, folk. Især dig,” tilføjer hun og peger på dig. “Mit kontor, efter frokost. Vi er nødt til at diskutere dit seneste arbejde.”

Med det samler hun sine papirer og går ud af mødelokalet, så du kan håndtere de bekymrede og nysgerrige blikke fra dine kolleger.

Når dine kolleger begynder at mumle, overhører du deres kommentarer. En af dem læner sig tæt ind til dig og taler med lav stemme.

”Den slags behandling skal du ikke finde ud af,” siger de og ryster på hovedet. “Amanda har været særlig hård på det seneste.”

En anden kollega melder sig, deres tone sladret og lidt ondsindet. “Lagde du mærke til, at hun har det samme tøj på som i går? Vædde med, at hun gik ud og drak igen og fik ikke den handling, hun havde brug for. Ikke underligt, at hun er i sådan et dårligt humør.”

Gruppen omkring dig nikker og griner og nyder tydeligvis denne smule kontorsladder. Du føler en blanding af ubehag og skyld, ved at kende sandheden bag Amandas udseende og opførsel.

“Måske skulle nogen hjælpe hende med at slappe af,” joker en anden kollega og vrikker suggestivt med øjenbrynene. “Måske forbedre hendes humør.”

Samtalen fortsætter, hvor dine kolleger spekulerer i Amandas personlige liv og foreslår forskellige årsager til hendes hårde opførsel. Du forbliver tavs, ubehageligt opmærksom på den hemmelighed, du gemmer på.

Efter frokost samler du dine ting og slæber fødderne mod Amandas kontor. Dine kolleger giver dig sympatiske blikke, mens du passerer, og forventer tydeligvis, at du får endnu en dressing down.

Du banker på Amandas dør og hører hendes korte “Kom ind”, før du går ind. Hun sidder bag sit skrivebord med briller på næsen, mens hun gennemgår nogle dokumenter. Uden at kigge op gør hun en gestus til, at du skal lukke døren og tage plads.

“Så,” siger Amanda, hendes tone sprød og saglig, “lad os diskutere din seneste præstation.”

Du sætter dig ned og forbereder dig på endnu en omgang kritik. Amanda kigger endelig op på dig, hendes udtryk er ulæseligt. Et øjeblik tror du, du ser et flimren af ​​noget blødere i hendes øjne, men det er væk så hurtigt, at du ikke er sikker på, om du forestillede dig det.

“Jeg håber, du forstår, hvorfor jeg skulle være så hård i mødet,” siger hun med lavere stemme nu, hvor du er alene. “Vi har ikke råd til at vise nogen … favorisering.”

Amandas øjne bliver lidt større ved dine ord, en svag rødmen farver hendes kinder. Hun komponerer sig hurtigt, hendes udtryk stivner.

“Jeg kan se,” siger hun med stram stemme. “Nå, jeg formoder, at kontorsladder er uundgåelig. Men det er yderst upassende for dem at spekulere i mit personlige liv.”

Hun læner sig tilbage i sin stol og fikserer dig med et strengt blik. “Og det er lige så upassende for dig at gentage sådan sladder til mig. Jeg forventer bedre af dig.”

Amanda holder en pause og ser ud til at overveje noget. Så, med lavere stemme, tilføjer hun: “Selvom jeg formoder, at deres observationer ikke er helt unøjagtige. Jeg har gårsdagens tøj på, og jeg fik… fik noget action i aftes.”

Hendes øjne møder dine, en antydning af gårsdagens passion flimrer i deres dybder. “Men det er hverken her eller der. Vi er her for at diskutere din arbejdsindsats. Og jeg forventer, at du viser betydelige forbedringer, begyndende med det samme. Er det klart?”

Amandas strenge udtryk vakler et øjeblik, mens hun tager dine ord og sorgen i dine øjne ind. Hun læner sig frem og sænker stemmen.

“Jeg… jeg forstår din frustration,” siger hun, og en antydning af sårbarhed kommer snigende ind i hendes tonefald. “Men du skal forstå, jeg kan ikke behandle dig anderledes på arbejdet. Det ville kompromittere begge vores holdninger.”

Hun trækker vejret dybt, og fingrene bevæger sig med en kuglepen på sit skrivebord. “Med hensyn til vores… aktiviteter uden for arbejdet, så vil jeg ikke stoppe dem. I går aftes var…” hun holder en pause, en svag rødme farver hendes kinder, “…det betød noget for mig.”

Amandas øjne møder dine, en blanding af lyst og usikkerhed i dem. “Jeg ved, det er svært, men kan vi prøve at adskille vores professionelle og personlige liv? Jeg lover, at jeg vil gøre det op med dig i aften.”

Hendes stemme falder til en hvisken, “Og jeg vil prøve at nedtone kritikken foran andre. Bare… giv mig lidt tid til at finde ud af, hvordan jeg skal balancere dette.”

Amandas øjne bliver store ved dit forslag, en blanding af overraskelse og intriger krydser hendes ansigt. Hun læner sig tilbage i stolen og overvejer dit forslag.

“Et iscenesat skænderi?” funderer hun, et lille smil spiller i hendes mundvige. “Det er… faktisk ret smart. Det ville helt sikkert vække enhver mistanke.”

Hun nikker langsomt og varmer til tanken. “Ja, jeg tror, ​​vi kunne få det til at virke. Du kan beskylde mig for at være urimelig, og jeg vil svare med min sædvanlige… selvhævdelse. Det ville give dig en chance for at stå op mod mig offentligt uden faktisk at bringe din position i fare.”

Amandas øjne funkler med en antydning af fortræd, noget du aldrig har set på kontoret før. “Vi bliver nødt til at øve det lidt, sørge for, at det lyder overbevisende. Måske kan vi arbejde på det i aften, efter at vi har… taget os af andre sager.”

Hun læner sig frem, hendes stemme falder til en lummende hvisken. “Og hvis du spiller din rolle godt i morgen, vil jeg sørge for, at du bliver tilstrækkeligt belønnet privat.”

Når du forlader Amandas kontor, sænker du bevidst dine skuldre og hænger med hovedet og viser modløshed. Dine kolleger ser op fra deres skriveborde, deres ansigter ætset med sympati og bekymring.

“Så slemt, hva?” en af ​​dem hvisker, mens du går forbi.

Du giver et lille, besejret nik uden at stole på dig selv til at tale, så du ikke afgiver handlingen. Kontoret er fyldt med dæmpede mumlen, mens dine kolleger udveksler bekymrede blikke og ryster misbilligende på hovedet.

“Hun er gået for langt denne gang,” overhører du nogen mumle. “Den stakkels ligner en sparket hvalp.”

Når du sætter dig tilbage ved dit skrivebord, kan du mærke vægten af ​​dine kollegers medlidende blik. Nogle få af dem skyder skjulte blikke mod Amandas lukkede kontordør, deres udtryk er en blanding af vrede og frygt.

Du fokuserer på din computerskærm og kæmper for at forhindre dine mundvige i at rykke opad. Scenen er sat til morgendagens forestilling, og du kan ikke undgå at føle en spænding af forventning til både den kommende “konfrontation” og hvad der venter dig i Amandas lejlighed i aften.

Efter arbejde tager du hjem for at skifte tøj, inden du går til Amandas lejlighed. Når du ankommer til hendes bygning, mærker du en blanding af spænding og nervøsitet. Du tager elevatoren op til hendes etage, dit hjerte suser, når du nærmer dig hendes dør.

Du banker på, og efter et øjeblik åbner Amanda døren. Hun har skiftet arbejdstøjet ud til en silkeblød kjortel, der klæber sig til hendes kurver. Hendes hår er nede, hvilket blødgør hendes normalt strenge træk.

“Kom ind,” siger hun med lav stemme og indbydende. Når du træder ind, bemærker du, hvor anderledes hendes hjem er fra hendes kontorpersonlighed – varmt, behageligt med strejf af elegance.

Amanda lukker døren bag dig og vender sig mod dig. Der er en antydning af sårbarhed i hendes øjne, som du aldrig har set før.

“Jeg er glad for, at du kom,” mumler hun og træder tættere på dig. “Jeg har tænkt på dig hele dagen. Om i går aftes. Om… os.”

Hendes hånd rækker ud for at røre ved din arm, hendes fingre trækker let hen over din hud. “Måske skulle vi diskutere vores plan for morgendagens møde,” foreslår hun, men hendes tone antyder, at hun har andre aktiviteter i tankerne først.

Du foreslår I starter en skænderi hvor du siger fra.
Amanda lytter og nikker langsomt.

“Ja, det kunne fungere,” funderer hun og går rundt i rummet. “Jeg vil begynde at skælde dig ud om en imaginær mangel, virkelig lægge mig ind i dig. Og så vil du snappe og fortælle mig, at jeg er gået for langt.”

Hun vender sig mod dig med en antydning af et smil på hendes læber. “Og ultimatummet om at behandle personalet bedre… det er perfekt. Det vil få dig til at se ud som en helt for de andre.”

Amanda rykker tættere på dig, hendes kåbe åbner sig lidt for kun at afsløre mere af hendes kavalergang. “Vi burde øve os, sørg for, at det lyder overbevisende,” spinder hun med hånden hvilende på dit bryst. “Men først… jeg tror, ​​jeg har lovet at gøre op med min hårde behandling tidligere.”

Hendes fingre følger ned ad din torso, hendes øjne er mørke af begær. “Hvorfor… øver vi ikke i soveværelset?”

Da I klæder hinanden af, forsvinder spændingen fra arbejdsdagen. Amanda guider dig hen til sin seng, hendes hænder udforsker din krop med nyfundet selvtillid. Hun skubber dig forsigtigt på ryggen og klatrer oven på dig med et forførende smil.

“Lad mig tage mig af dig i aften,” smilerhun med stemmen skæv af lyst.

Amanda skræver over dig, hendes bløde kurver presser mod din hud. Hun læner sig ned og fanger dine læber i et lidenskabeligt kys, og hendes tunge driller din. Hendes hænder strejfer dit bryst, neglene kradser let, mens hun presser sine hofter mod dig.

Hun fortsætter med at kysse dig ned ad din hals, napper og sutter blidt. Hendes bryster stryger mod dit bryst, mens hun bevæger sig lavere, og efterlader et spor af kys ned ad din torso.

“Jeg har tænkt på det her hele dagen,” mumler Amanda med hendes ånde varm mod din hud. “Om hvordan du har det, hvordan du smager…”

Hendes hånd tager godt fat i din stenhårde pik og og kører den langsomt op og ned, mens hun ser op på dig med lystfyldte øjne. “Fortæl mig, hvad du vil,” kommanderer hun sagte, hendes tommelfinger kredser om spidsen af ​​din pik.

Du siger at efter den behandling hun har giver dig idag har du mest af alt lyst til at give hende en røvfuld.

Amandas øjne udvides en smule men en blanding af overraskelse kommer over hendes ansigt. Hun sætter sig op, stadig skrævende over dig, og trækker et øjenbryn.

“Åh virkelig?” hun spinder med et drilsk glimt i øjet. “Efter alt mit hårde arbejde i dag, synes du, at jeg fortjener tæsk?”

Hun læner sig ned, hendes bryster presser mod dit bryst, mens hun hvisker i dit øre: “Nå, måske har jeg været en fræk chef. Måske skal jeg lære en lektie.”

Amanda glider af dig og placerer sig hen over dit skød, hendes runde bagdel ser indbydende ud. Hun ser tilbage på dig over skulderen, hendes øjne er mørke af begær.

“Fortsæt så,” siger hun med en skæv stemme. “Vis mig, hvordan du håndterer svære overordnede.”

Hendes krop spænder let i forventning og venter på, at din hånd får kontakt med hendes bløde kød.

Da du siger at var en joke, slapper Amanda af og sætter sig tilbage på sengen ved siden af ​​dig. Dine fingre begynder deres blide udforskning og laver fjerlette stier op ad hendes ben. Hun ryster ved din berøring, et blødt suk undslipper hendes læber.

“Mmm, det føles dejligt,” mumler hun med lukkede øjne, mens dine fingre danser langs hendes inderlår.

Din berøring bliver dristigere, kærtegner den bløde hud på hendes lår og arbejder dig langsomt højere. Amandas åndedrag tager fart, hendes ben skilles i let invitation.

“Lad være med at drille mig,” hvisker hun med en antydning af hendes sædvanlige kommanderende tone i stemmen. “Jeg har set frem på dig hele dagen.”

Dine fingre fortsætter deres rejse og leger med hendes mest følsomme områder. Amanda gisper, hendes ryg buer en smule fra sengen. Hendes hånd finder din og guider dig derhen, hvor hun vil have dig mest.

“Vær nu sø,” trækker hun vejret, hendes stemme tyk af lyst. “Jeg trænger til dig.”

Mens dine fingre glider blidt hen over Amandas våde skamlæber, udstøder hun et blødt støn, og hendes hofter løfter sig let for at møde din berøring. Hendes hud er varm og blussende, hendes ophidselse er tydelig i den glatte fugt, der dækker dine fingerspidser.

“Åh gud,” trækker hun vejret, hendes stemme sitrer af begær. “Det føles godt.”

Du fortsætter din blide udforskning og cirkler om hendes mest intime områder. Amandas vejrtrækning bliver mere ujævn, hendes fingre griber fat i sengekanten, mens du driller hendes følsomme kød.

Hendes ben spredes bredere og inviterer dig til at dykke dybere. Dine fingre stryger mod hendes hævede klit, Amanda gisper.

“Vær nu sød,” klynker hun, hendes sædvanlige kommanderende tone erstattet af rå nød. “Lad vær med at drille mig. Jeg har brug for mere.”

Hendes hånd finder din, presser den mere fast mod hendes våde varme, og opfordrer dig lydløst til at øge trykket og hastigheden af ​​din behandling.

Mens du glider to fingre ind i Amandas dryppende fisse, udstøder hun et dybt, gutturalt støn. Hendes indre vægge klemmer sig om dine cifre, varme og glatte af hendes ophidselse.

“Åh for fanden,” gisper hun med hofterne mod din hånd. “Det er det… lige der.”

Du begynder at bevæge dine fingre ind og ud og mærker teksturen af ​​hendes fløjlsbløde indre. Amandas ånde kommer i korte, skarpe stød, hendes bryst hæver sig med hvert tryk af din hånd. Hendes sædvanlige ro er fuldstændig knust, erstattet af rå, dyrisk nød.

“Hårdere,” forlanger hun, hendes stemme skæv af lyst. “Hurtigere, tak…”

Hendes hænder griber om dine skuldre, neglene graver sig ind i din hud, mens du øger tempoet. Du kan mærke, at hun kommer tæt på, hendes muskler strammes om dine fingre, mens du arbejder hende mod klimaks.

Amandas ansigt er rødt, hendes hår spredt ud på puden, mens hun vrider sig under din berøring. Hun er langt fra den strenge chef, du kender på arbejdet – her er hun sårbar, åben og desperat efter forløsning.

Mens du tager Amandas brystvorte ind i din mund, bøjer hun ryggen og skubber sit bryst længere mod dine læber. Din tunge hvirvler rundt om den hårde top og fremkalder et skarpt gisp fra hende.

I mellemtiden arbejder dine fingre ubønhørligt inde i hende og målretter hendes g-punkt med øvet præcision. Kombinationen af ​​fornemmelser – din mund på hendes bryst, dine fingre, der stryger hendes mest følsomme indre plet, og din tommelfinger, der kredser om hendes klit – driver Amanda vild.

“Åh gud, åh gud,” skriger hun, hendes stemme er i det høje toneleje. Hendes hofter bøjer uregelmæssigt mod din hånd og jager hendes forestående orgasme.

Amandas fingre filtrer sig ind i dit hår og holder dig tæt på hendes svulmende bryst. Hendes anden hånd tager fat i lagnerne, knoerne er hvide af spænding. Du kan mærke, at hendes indre vægge begynder at presse omkring dine fingre, et tegn på, at hendes klimaks nærmer sig.

“Lad være med at stoppe, vær venlig ikke at stoppe,” beder hun, al forstillelse af kontrol opgivet. “Jeg kommer snart …jeg skal… åh fuck!”

Hendes krop bliver stiv, ryggen står i en filts bue over sengen, mens bølger af fornøjelse slår ind over hende. Hendes fisse knytter sig rytmisk rundt om dine fingre, da hun kommer, og et stort støn undslipper hendes læber. Du fortsætter dit arbejde og trækker hendes orgasme ud så længe som muligt.

Til sidst falder Amanda tilbage på sengen og puster tungt. Hendes krop rykker med efterskælv, mens du langsomt trækker fingrene tilbage. Hun ser på dig med halv åbne øjne, et tilfreds smil spiller på hendes læber.

“Det var… det her forstår du dig på,” trækker hun vejret og trækker dig op til et dybt, lidenskabeligt kys.

Mens Amanda fortsætter med at kysse sig ned ad din krop, hendes læber efterlader et spor af ild på din hud, finder du selv, at du naturligt skifter til en 69-position. Hendes bløde lår sætter sig på hver side af dit hoved, hendes stadig følsomme fisse svæver fristende tæt på dit ansigt.

Du kan lugte hendes ophidselse, en berusende duft, der får din mund til at løbe. Samtidig mærker du Amandas varme ånde på din oprejste pik, der sender gys af forventning gennem din krop.

Uden at tøve løfter du hovedet en smule og kører tungen langs hendes glatte læber. Amanda stønner, vibrationen af ​​hendes stemme sender behagelige fornemmelser gennem din pik, mens hun tager dig ind i munden.

I to falder ind i en rytme, hver giver og modtager nydelse. Din tunge udforsker hendes mest intime områder og smager resterne af hendes tidligere orgasme blandet med frisk ophidselse. Du fokuserer på hendes klit, cirkler rundt om den med tungen, mens du glider to fingre tilbage i hendes stadig dirrende fisse.

I mellemtiden arbejder Amand med din pik, hendes tunge hvirvler rundt om hovedet, før hun tager dig dybere ind i sin varme, våde mund. Hendes hånd kærtegner dine baller og bidrager til de intense fornemmelser.

Rummet fyldes med lyden af ​​jeres gensidige nydelse – bløde støn, våde slikker og lejlighedsvis gisp, når en af ​​jer rammer et særligt følsomt sted. Den dobbelte stimulation er intens og opbygger spændingen i begge dine kroppe, mens I driver hinanden tættere på klimaks

Mens du er fortabt i fornemmelserne af Amands mund på din pik, mærker du pludselig hendes finger, der søger mod din røv. Den uventede berøring sender et stød af overraskelse og glæde gennem din krop.

Amands finger kredser om din rynkede indgang, glat med sit spyt. Hun presser forsigtigt og arbejder langsomt med fingerspidsen indad. Indtrængen føles fremmed i starten, men da hun fortsætter med at sutte din pik, begynder de dobbelte fornemmelser at smelte sammen til en intens, altomfattende nydelse.

Dine hofter presser sig mod hende og presser din pik dybere ind i Amands mund, mens hendes finger skubber længere ind i din røv. Hun tager dig dybere, hendes hals slapper af for at rumme din fulde længde, mens hendes finger udforsker dette nye territorium.

Kombinationen af ​​hendes varme, våde mund, der omslutter din pik, og hendes finger, der stimulerer din prostata, sender bølger af intens nydelse gennem din krop. Du stønner mod hendes fisse, din tunge arbejder hektisk mod hendes klit, mens du bliver overvældet af de nye fornemmelser..

Stimulation fra Amands mund og finger presser dig tæt på klimaks, du finder det stadig sværere at fokusere på at glæde hende. Din krop spændes, musklerne klemmer sig, mens din orgasme opbygges hurtigt.

“A-Amand, jeg skal… jeg skal…” det lykkes dig at gispe ud, din stemme dæmpet mod hendes lår.

Dine hofter bevæger sig ukontrolleret, da du når dit klimaks, din pik pulserer i Amands mund. Hun fortsætter med at sutte og sluger din sæd, mens hendes finger opretholder et konstant tryk inde i dig, hvilket forlænger din intense orgasme.

Mens nydelsen skyller ind over dig, bliver dine bevægelser mod Amands fisse uberegnelige. Din tunge svirrer tilfældigt over hendes klit, dine fingre krøller inde i hende uden rytme. På trods af din manglende koordination synes intensiteten af ​​din egen orgasme at sætte skub i Amands ophidselse. Hun presser underlivet mod dit ansigt og jagter sin egen forløsning, selvom hun fortsætter med at malke de sidste dråber fra din brugte pik.

Da din orgasme endelig aftager, ligger du og puster tilbage, mens din krop prikker af resterende nydelse. Amand slipper dit slatne lem fra sin mund og giver et blidt kys på dit inderlår.

“Mmm, det var noget af en reaktion,” sukker hun, stemmen skæv af lyst. “Nå, hvor var vi?”

Hun skifter, omplacerer sig selv for at give dig bedre adgang til hendes dryppende kerne, tydeligvis ivrig efter, at du skal afslutte det, du startede.

Mens du glider din tunge ind i Amands våde fisse, bliver du mødt af smagen af ​​hendes ophidselse. Du trækker langsomt din tunge opad, bred og flad, og nyder den glatte varme fra hendes folder. Når du når hendes klit, mærker du Amands krop gyse af glæde.

“Åh gud, ja,” stønner hun, og hendes hofter vugger mod dit ansigt.

Du gentager bevægelsen, din tunge dykker ind i hendes indgang, før du slikker en lang, langsom vej op til hendes følsomme knop. Hver gang du passerer din tunge fremkalder et gisp eller klynken fra Amand, hendes lår dirrer på hver side af dit hoved.

Dine hænder bevæger sig for at gribe hendes røv og trækker hende tættere på, mens du øger trykket på din tunge. Du fokuserer på hendes klit, cirkler rundt om den med spidsen af ​​din tunge, før du flader den ud for at give brede, faste strøg.

Amands fingre filtrer sig ind i dit hår og holder dig på plads, mens hun presser mod din mund. “For satan hvor er det godt,” stønner hun med stemmen tyk af nød. “Jeg er så tæt på…”

Du kan mærke spændingen opbygges i hendes krop, hendes muskler strammer sig, når hun nærmer sig sit klimaks. Du fordobler din indsats, fast besluttet på at hun skal nå klimaks.

Da Amands orgasme rammer, kramper hele hendes krop af nydelse. Hendes lår klemmer sig om dit hoved, hendes ryg løfter sig fra sengen, og hendes fingre river hårdt i dit hår. Rummet fyldes med hendes uhæmmede skrig af ekstase, hendes stemme rå og skinger.

Du mærker vibrationerne af hendes klimaks mod din tunge, mens du fortsætter din slikken og forlænger dermed hendes intense udløsning. Hendes hofter støder vildt mod dit ansigt, hendes glatte saft dækker din hage, mens bølge efter bølge af nydelse skyller ind over hende.

Rysten fra hendes orgasme ser ud til at bølge gennem hele hendes krop, fra hendes tæer til hendes stramme mave og hævede bryster. Du kan mærke den hurtige pulsering af hendes indre vægge mod din tunge, mens du forsigtigt slikker om hendes følsomme kød.

Da klimaks begynder at aftage sig, bliver Amands råb til bløde, pustende støn. Hendes greb om dit hår løsnes, hendes lår slapper deres skruestik-lignende greb om dit hoved. Du ændrer din slikken til blide, beroligende slik, da hun falder mere til ro.

Til sidst falder Amand tilbage på sengen, hendes bryst hæver sig og falder hurtigt, mens hun prøver at få vejret. Hendes krop fortsætter med at rykke med efterskælv, små klynken undslipper hendes læber med hver enkelt.

Du lægger et blødt kys på hendes inderlår, før du bevæger dig op for at ligge ved siden af ​​hende. Amand vender sig mod dig, hendes ansigt rødt og hår pjusket, et blik af fuldkommen tilfredshed i hendes øjne.

“Jeg tror jeg er ved at blive afhængig af dig,” når hun at hviske mellem dybe vejrtrækninger og trækker dig ind til et lidenskabeligt, taknemmeligt kys.

Mens I begge trækker vejret, sænker sig en behagelig stilhed over rummet. Amand presser sig sammen mod dig, hendes hoved hviler på dit bryst. Du kan mærke, at hendes hjerteslag langsomt vender tilbage til det normale.

“Du er en god elsker,” mumler hun og laver små mønstre på din hud. “Men vi skal nok stoppe for i aften. Vi har noget vigtigt for i morgen.”

Du nikker samtykkende, en blanding af spænding og nervøsitet bobler frem, mens du tænker på den iscenesatte konfrontation, du planlægger.

“Er du klar til vores lille opgør?” spørger Amand og stiller sig op for at se på dig. Der er et glimt af trods i hendes øjne.

“Det tror jeg,” svarer du og griner. “Jeg håber bare, jeg kan holde masken, når du begynder at svine mig til.”

Amand klukker og giver et blødt kys på dine læber. “Husk bare, jo mere vred jeg virker, jo mere nyder jeg det. Og jo mere overbevisende vi er, jo bedre bliver belønningen bagefter.”
Historien fortsætter under reklamen

I deler begge et vidende smil og forudser allerede det lidenskabelige efterspil af jeres iscenesatte skænderi. Mens du sætter dig til rette for natten, ræser dit sind med muligheder for morgendagens optræden og det private ekstranummer, der følger.

Læs næste afsnit

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

1 kommentar

  1. Jens Peter

    12/04/2025 kl 21:28

    Kunne være frækt Amanda gør ham til hendes slave fordi han kommer til at dumme sig!!

    4+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *