- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Lærerindens liv som fisse 194
”Du blev kneppet af 10 sorte teenagepikke på jeres bryllupsnat!…Du er jo hamrende utro mod din stakkels ægtemand ..
Forfatter: Frøken Fræk
Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen
To dage senere var chef-jordemor Jeanette klar til som aftalt at besøge Eva og hendes to tvillinger.
Og hun fulgte naturligvis IKKE Evas anbefaling om at møde op uden trusser og BH. For den perverse sorte teenagedreng skulle eddermama få læst og påskrevet og belært om etik og MORAL og hvordan man som indvandredreng RESPEKTERER hvide kvinder her i Danmark.
Da Jeanette kom ud på gaden, var det godt nok varmt – mindst sex-og-tyve grader. Chef-jordemoren gik hurtigt tilbage til sin lejlighed. Smed de alt for varme jeans og den tækkelige langærmede skjortebluse.
Iførte sig et hvidt røvkort skørt, ingen patholder, men en megastram top, som hendes store struttende patter i lutter begejstring over at blive udstillet var ved at poppe ovenud af.
Så var Jeanette igen på vej ud af døren. Men SHIIIT… det er så hedt at mine trusser allerede er sjaskvåde, tænkte hun. Hvorpå chef-jordemoren hurtigt krængede de sjappede trusser ned over sin lækre stramme røv og kylede dem ind i entréen.
”SÅ ER JEG KLAR TIL AT GIVE HAM ADAM EN OVERHALING HAN ALDRIG NOGENSINGE GLEMMER – SÅDAN EN LIDERLIG PERVERS SORT TEENAGEMØGHVALP!” hvæsede Jeanette indædt, mens hun med raske skridt gik gennem byen.
Chef-jordemoren blev ganske overvældet da hun i udkanten af byen nåede frem til Evas og Henriks enorme luksusvilla.
SHIIT… det er simpelthen så varmt at kussen koger og fissesaften løber ned af lårene på mig, tænkte den anstændige og altid korrekte chef-jordemor, da hun ringede på døren.
”Jamen kom endelig indenfor! Eva sidder i soveværelset og fodrer de to tvillinger. Heldigt at min hustru har to store mælkejunger, så der er én til hver af tvillingerne,” sagde Henrik Hanrej og åbnede døren til det gigantiske soveværelse.
”Velkommen Jeanette! Dejligt du vil besøge os og se til mine to skønne – og ja meget forskellige – tvillinger,” sagde Eva.
”Tak for invitationen; men hvad skal I med en cirkelrund seng, der er flere meter i diameter?” spurgte chef-jordemoren fuldstændig overvældet.
”Nåååhh… men det var nok mit sjove påfund,” sagde Eva og sendte Henrik Hanrej et undskyldende, småsjofelt smil.
”Der kan jo være rigtig mange i den seng – altså samtidig,” udfrittede chef-jordemoren en anelse naivt.
”Ja det er selvfølgelig MEGET privat… men på Henriks og min bryllupsnat lå jeg her i gigantsengen med vidt spredte ben, uden trusser og med min brudekjole trukket helt op om livet… og ja… så var der altså 10 sorte liderlige teenagedrenge, der tog mig på skift… mens min elskede brudgom sad spritnøgen der i lænestolen med sin sjove lille hvide dingenot låst forsvarligt inde i et pikbur,” forklarede Eva the Fuck Toy – mens de to søde babyer fortsatte med at sutte mælk ud af deres ludermors store struttende mælkejunger.
”Du blev kneppet af 10 sorte teenagepikke på jeres bryllupsnat! Men du er jo hamrende utro mod din stakkels ægtemand og tilmed en max pervers horetøjte,” konstaterede Jeanette uden omsvøb.
”Jamen sådan er det, når man dagligt er afhængig af, at få sorte teenagepikke kørt af i fissen,” sagde Eva the Fuck Toy.
I det samme gik døren til soveværelset op, og ind trådte Evas 16-årige sorte 9. klasseelev – ADAM!!!
”Jamen god dag og velkommen fru chef-jordemor. Eva har talt meget rosende om Deres helt UNIKE KOMPETENCER når det handler om tvillinger med to forskellige fædre,” sagde Adam og gav hånd til den forbløffede chef-jordemor, der gav den veltrænede sorte høflige dreng elevatorblikket. Chef-jordemoren var helt benovet over at blive tiltalt med DE!
”Nåååh… men jeg er nu ikke FRU… for jeg har hverken mand eller kæreste,” oplyste Jeanette.
”Undskyld! Så er De jo FRØKEN chefjordemor. Det gør selvfølgelig det hele meget nemmere!” sagde Adam kryptisk – og med et sultent blik i sine kønne mørke øjne.
”Jeg tænker at min elskede hanrej lige tager vores babyer og lægger dem til at sove inde i børneværelset,” sagde Eva hurtigt, med tanke på, hvilke grænseoverskridende planer charmerende og altid liderlige Adam havde.
Hvorefter Henrik som en altid lydig hanrej forlod soveværelset sammen med de to bedårende pludrende tvillinger.
”Hør nu her Adam! Eva har fortalt mig, at bag din høflige facade er du max dominerende, og du TVINGER Eva til at… altså sprede ben for din store sorte teenagepik flere gange om ugen. Det er både UMORALSK og manglende RESPEKT for din ANSTÆNDIGE hvide lærerinde. Så det må stoppe øjeblikkeligt!” fastslog chef-jordemoren – mens hendes blå øjne stirrede på den voksende bule i Adams bukser.
”Altså hvem der er mest UMORALSK, er vist et spørgsmål om DEFINITION. Siden jeg startede i Evas 8. klasse, har jeg kaldt hende Frøken Fræk, fordi hun på min 15-års fødselsdag spredte ben for mig og jeg gennemkneppede horen efter skoletid på klassens kateder. Og lige siden den dag har Frøken Fræk været min hvide favoritluder,” forklarede Adam med et stangsjofelt smil i sit kønne ansigt.
”Frøken Fræk?? Men er det ikke forfatteren til den her alenlange perverse og grænseoverskridende sexfortælling?” spurgte chef-jordemoren forvirret.
”Jo altså… det er mig, der har skrevet de første 193 kapitler – og lige nu er jeg i gang med kapitel 194, og hvis du ikke vil være en del af min fortælling – ja så må du smutte nu Jeanette,” sagde Frøken Fræk (alias Eva the Fuck Toy).
”Nåååhhh… jaaahhh… jeg mener nej… jeg har faktisk læst alle kapitler, som jeg finder særdeles velskrevne om end noget sexuelt grænseoverskridende… men det er selvfølgelig en nødvendig del af min FAGLIGE læsning, som chef-jordemor,” forklarede Jeanette.
”Ja selvfølgelig er det en del af Deres FAGLIGE læsning,” spruttede Adam af grin.
”Og nu skal jeg give frøken chef-jordemor et eksempel på PRAKTISK FAGLIGHED,” sagde teenagedrengen og SVUUUP flåede Adam brutalt chef-jordemorens stramme top op over hovedet på tøjten, så de store patter gyngede begejstret.
”Blandt sorte teenagedrenge bruger vi det FAGLIGE UDTRYK: HVIDE KLASKEPATTER.”
KLAAASK… DAAASK… SLAAASK… er du vimmer hvor chef-jordemoren hylede, da Adam hensynsløst klaskede til Jeanettes store hvide dinglende patter, som slaskede mod hinanden og hurtigt blev ræverøde.
”STOOOP… STOOOP… din sorte knægt… det er et brutalt OVERGREB på en anstændig hvid kvinde,” hvinede chef-jordemoren.
”Ok! Frøken chef-jordemor. Så prøver jeg i stedet med et FAGLIGT UNDERGREB,” kluklo Adam og smut forsvandt teenagedrengens sorte hånd op under Jeanettes røvkorte skørt.
”Tænkte jeg det ikke nok! Den ANSTÆNDIGE, MORALSKE chef-jordemor er mødt op uden trusser!” jublede Adam.
”Men det er jo hedt udenfor… der er sex…” længere nåede den ANSTÆNDIGE chef-jordemor ikke, før Adam kørte to sorte fingre direkte op i tøjtens sejlende saftige fisse.
”… og-tyve grader i skyggen… få dine sorte fingre ud af min FIIISSE!” hylede Jeanette.
”Frøken chef-jordemor har selv valgt at være en del af Frøken Fræks UMORALSKE og perverse sexfortælling. Og her i kapitel 194 bliver det rigtig sjovt at være chef-jordemor – ja og ikke mindst at være en liderlig sort 16-årig teenagedreng,” skraldgrinede Adam, mens knægtens tøj fløj til alle sider… og SVUUUP…
”Waaauu… den er mega STOOOOR!” gispede Jeanette, da Adams 23 centimeter sorte pik sprang stangstiv ud af bukserne. Hvorefter knægten flåede sin kommende hvide jordemorluder ned på knæ i tøjtens lange lyse hestehale.
”Åbn kæften din mær!” SPLOOOSH… så kørte Adam sin gigantiske pik direkte ind mellem Jeanettes røde piksuttelæber og helt ned i horens halsfisse, så tøjten gurglende og rallende måtte patte sort pik, for ikke at blive kvalt i teenagedrengens stive kæp.
”Nogenlunde god piksutteso… men frøken chef-jordemor trænger til at få TRÆNET mund- og halsfissen,” stønnede Adam – og kylede tøjten op i gigantsengen, hvor horen lå sprællende med vidt spredte ben.
”Så er der førstegangs sort mega pik til frøken chef-jordemor,” jublede Adam, og lagde sin sorte veltrænede krop ind over Jeanette så teenagedrengens 16-årige pikhoved langsomt blev presset ind mellem den kommende hvide luders sejlende saftige fisselæber.
”Du gør det ik’ din møghvalp… jæ vil ik’ ha’ sort PIIIIK… det er voldtægt af en anstændig dansk kvinde,” hylede Jeanette.
”Hold nu kæft din hvide møgmær! Du accepterede at blive en del af Frøken Fræks frække fortælling, og du har læst alle de første 193 kapitler, så du ved udmærket hvordan vi sorte tæskeliderlige teenagedrenge behandler hvide voksne danske kvinder. I er ikke andet end villige kneppedukker for vores store sorte PIIIKKE,” hvæsede Adam, og pløjede fissen op på chef-jordemoren med sin fløjtende fede fisseflækker, som i ét langt glid gik helt i bund i Jeanettes kusse.
”AUUUUHH… for FIIISSEN… dit sorte pikhoved hamrer mod min stakkels livmodermund… og du har ikke KONDOM på pikken,” gispede Jeanette.
”Det er kun begyndelsen til at du bliver MIN PRIVATE DRESSEREDE HVIDE LUDER, som spreder ben på kommando. Og kondomer er noget fucking miljøsvineri. Mine hvide ludere får altid deres frække fisser og livmoder sprøjtet fuld af min økologiske afrikanske sperm,” hvæsede Adam, hvorefter den liderlige teenagedreng igen, igen og igen hamrede sin 23 centimeter fede kussehammer helt i bund i chef-jordemorens stramme fisse.
”Jæ fortryder… jæ vil ik’ være med i Frøken Fræks perverse fortælling… og jæ vil ikke spermsprøjtes af din ulækre afrikanske sæd… få din mega pik ud af min stakkels udkneppede FIIISSE,” hylede Jeanette.
”Jeg beklager Jeanette! Men nu er du allerede skrevet ind i kapitel 194 i min altid grænseoverskridende sexfortælling. Så det er for sent at melde fra. Men indtil videre er det kun Adam, der bruger dig som kneppedukke og sexlegetøj,” sagde Frøken Fræk beroligende.
”Indtil videre er det kun Adam… men hvem tager mig når Adam er færdig med mig? ååååhhh… min sultne FIIISSE… nu GÅÅÅÅR den på maj… jæ får orgasme med en brutal kneppegal sort teenagedrengs store stygge pulende PIIIIIIK,” vrælede Jeanette – mens orgasmen bredte sig op igennem tøjtens hvide luderkrop og helt ud i de gyngende gennemklaskede rødstribede patter.
”Hammergod mega stram fisse der sidder i skrævet på chef-jordemoren… horen har ingen kæreste, så tøjten får alt for lidt PIIIIIK… og nu GÅÅÅR den på mig… chef-jordemoren får sin fisse og livmoder spulet fuld af min økologiske afrikanske luksusSPÆÆÆÆÆRM,” brølede Adam og gav den skrigende chef-jordemor de sidste sex brutale bundpul med sin fede spermsprøjtende 23 centimeter sorte gigantpik.
”Så har Adam DRESSERET dig og din piksultne orgasmedåse, Jeanette. Så nu bliver du også en hvid luder for sorte teenagepikke,” sagde Frøken Fræk – med slet skjult begejstring over at kunne udvide sin syrede sexfortælling med endnu en villig hvid luder, der bliver frivilligt voldtaget af store hensynsløse sorte teenagepikke.
”Men Eva… hvor mange sorte teenagedrenge skal på mig… altså lige i streg?” spurgte chef-jordemoren en smule skræmt, med Adams afrikanske sperm sjaskende ud af sit netop DRESSEREDE lyserøde luderhul.
”Altså Marco er far til Ida-Smatfisses sorte pige; Eduardo er far til Kusse-Karinas sorte dreng; Benjamin er far til Fisse-Frederikkes sorte pige og Adam er far til min sorte pige. Men de to sidste sorte teenagedrenge Alex og Chris er jo ikke blevet teenagefædre og har derfor ingen ludermor de kan kneppe. Så de stakkels drenge har i lang tid ingen hvid fisse fået på deres liderlige sorte pikke. Og drengenes nosser er i den grad pumpede med afrikansk sperm, der bare skal tømmes langt op i en hvid luders livmoder. Så det bliver interessant at se om chef-jordemorens underliv kommer på overarbejde, når jeg skriver kapitel 195,” forklarede Frøken Fræk med et… altså frækt smil i sit kønne ansigt.
”Jamen du er jo hamrende pervers, Eva! At du skriver sådan en fortælling hvor hvide anstændige kvinder bliver hensynsløst voldtaget og ydmyget af en horde liderlige sorte indvandre-teenagedrenge,” hvæsede Jeanette forarget.
“Har du tænkt dig at Alex og Chris med de spermpumpede sorte nosser skal voldtage mig lige i streg, når du skriver kapitel 195?” spurgte den ANSTÆNDIGE chef-jordemor med store bimlende blå øjne, samtidig med at den nyligt DRESSEREDE hores luderfisse savlede af lider og fissesaften blandet op med Adams klistrede afrikanske sperm sjaskede ud af skøgens gennemkneppede horehul.
Historien fortsætter under reklamen
“Jeg ved aldrig på forhånd hvad der sker i det næste kapitel af min uendelige perverse grænseoverskridende sexfortælling. Men det er helt sikkert, at alle vi hvide luderfisser altid mere eller mindre frivilligt spreder ben for de sex søde, sjove tæskeliderlige sorte teenagedrenge,” sagde Frøken Fræk, med et stangsjofelt smil – ved tanken om, at Jeanette nu bliver den sjette DRESSEREDE hvide luder, der skal gennemkneppes af de sorte drenges store stygge fisseflækkerpikke.









Læserne siger: