- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
En hanrejs bryllupsnat
Jeg kunne ikke forestille mig, at Sandra ville være mig utro på selve vores bryllupsnat, men var alligevel nysgerrig efter at se hvor langt hun ville gå…
Forfatter: Hanrej -husbond
For 4 år siden blev jeg gift med min smukke og sexede kone Sandra. Vi havde været sammen i 10 år, siden vi var i midt tyverne, men havde nu besluttet os for et romantisk bryllup.
Her er den (næsten) sandfærdige historie om vores bryllupsnat.
Selve vielsen og middagen forløb fint. Det foregik på et lille gods, hvor vi også skulle tilbringe natten. Vi var glade og blev fejret af familien og gode venner.
Da min hustru hen på aftenen var blevet en smule bedugget, lagde jeg mærke til hvordan hun begyndte at flirte med de mandlige tjenere. Især en af dem fik hendes opmærksomhed: en høj veltrænet ung fyr på omkring de 25. Han gav også min kone særlig opmærksomhed i form af smil og øjenkontakt, som udviklede sig til direkte fysisk kontakt: en hånd på hendes skulder, og hvisken i øret, som fik hende til at fnise som en skolepige.
Det gav et lille stik i mig hver gang, men jeg slog det hen, og glædede mig i stedet over, at hun jo var min.
…
Da vi kom op til vores bryllupssuite var jeg lidt muggen. Men min kone var sød og hengiven, kyssede mig kærligt og pressede sin lækre krop imod mig. Der gik ikke længe før jeg glemte alt om den unge tjener, og tænkte kun på min kone, og den fantastiske bryllupsnat som ventede.
Min kone gnubbede min pik udenpå bukserne, og der gik ikke længe før jeg var hård.
Jeg skulle lige til at begynde at knappe hendes kjole op, da det bankede på døren.
Satans også! Hvem fanden var det som ikke kunne fatte at nu vi ville være private?! Jeg troede at det var en af gæsterne som var gået forkert, og begyndte at trække min kone hen til den store dobbeltseng, som var overstrøet med rosenblade.
Men Sandra rev sig løs, og åbnede døren.
“Roomservice” Lød en dyb stemme ude fra gangen.
“Ihh hvor dejligt, kom ind” kvidrede min kone, og ind kom den unge tjener som hun havde flirtet med hele aftenen, med en rullebakke med champagne, frugt og chokolade.
“Kan det ikke vente” Sagde jeg spagt. “Stil det udenfor”
Men han ignorede mig, og kørte bakken hen til det lille sofaarrangement i suiten. Sandra var lige i hælene på ham, og placerede sig i sofaen, imens han begyndte at arrangere champagne, glas og frugt på bordet foran hende.
Historien fortsætter under reklamenJeg stod tøvende og overvejede hvad jeg skulle gøre, og besluttede mig til at vente så jeg kunne lukke døren efter ham, når han var færdig.
“Vil du ikke have et glas med?” Spurgte Sandra.
“Jo tak gerne” Svarede han friskt. “Men jeg har kun to glas med”
“Jamen tag bare det ene, min mand har ikke godt af mere alkohol i aften. Han skulle jo gerne kunne tilfredsstille sin nybagte kone på bryllupsnatten” Det sidste blev sagt med en fnisen, og fik den unge mand til at bryde ud i latter.
“Kom sæt dig her” Hun klappede på sofaen ved siden af sig.
Jeg kunne mærke rødmen stige op i mit ansigt. En blanding af vrede og ydmygelse.
“Du kan sætte dig der, Claus” Sagde hun til mig, og pegede på en stol.
Nej nu måtte hun styre sig ….
Det var så ydmygende at blive henvist til en stol, og jeg var så rystet, at jeg blev helt lammet. Jeg kunne ikke gøre andet end at sætte mig hen til dem, på en stol.
Den unge tjener, som fortalte at han hed Nikolaj, havde hældt op i glassene, og nu sad de så og skålede, og så hinanden dybt i øjnene. Jeg så hvordan Sandra rykkede sig tættere på ham. Hun havde trukket brudekjolen sammen omkring sig, og åbenbart også trukket den op, så man kunne se hendes lange slanke ben, med de hvide silkestrømper og hvide stiletter.
Jeg følte mig pludselig så træt og modløs, og min pik var for længst blevet slap igen. Havde bare lyst til at sove og vågne igen, og komme langt væk fra dette hotel.
Jeg tror jeg må have døset hen og vågnede med et sæt. Åbnede øjnene langsomt. Og jeg må helt bestemt have været væk, for jeg så nu hvordan Sandras kjole var trukket længere op, og den unge tjener havde sin hånd oppe under brudekjolen. Så langt, så den måtte være helt oppe i nærheden af min kones fisse!
Jeg missede med øjnene, og så nu, at de to sad og kyssede vildt og lidenskabeligt. Han havde tungen langt inde i munden på Sandra, og hendes hånd havde travlt med at rage ham i skridtet. Jeg så hvordan hun famlede efter knappen i bukserne, fik knappet op, og gik i gang med lynlåsen.
Nej dette kunne ikke være virkeligt! Det måtte være en ond drøm!
Jeg rystede på hovedet, som for at vække mig selv. Jeg var vågen, desværre. Det måtte stoppes nu! Jeg lukkede øjnene og rømmede mig, hvilket fik dem til at trække hoveder og hænder til sig.
“Sov du lidt skat”? sagde Sandra.
“Ja jeg må have blundet. Mon ikke også vi skal se at komme i seng” brummede jeg.
“Jo snart min skat. Vi skal lige drikke champagne først, det er jo vores bryllupsdag i dag”
Sandra placerede igen hånden på Nikolajs lår, meget tæt på bulen i hans bukser, som så ud til at være enorm! Der gik heller ikke mange sekunder, før hendes fingre med de lyserødt lakerede lange negle, fandt vej dertil. Strøg kælent hen over den, for derefter at lægge hele hånden på den. Hun krammede pikken gennem stoffet, og kørte hånden langsomt op og ned i hele den længde. Jeg ville anslå den til på det tidspunkt at være 20 cm og meget tyk. Min egen pik bliver ikke mere end 15 cm i stiv tilstand, og jeg indrømmer gerne, at jeg ikke er særligt godt udrustet.
“Jeg er altså træt” mumlede jeg.
“Jamen så gå du bare i seng” smilede hun, og vendte atter opmærksomheden mod Nikolaj, og ikke mindst hans bule.
Jeg begyndte at mærke en underlig følelse sprede sig i min krop. Ydmygelsen brændte i mig, men den var blandet med en anden følelse. Min pik begyndte at røre på sig. Jeg var blevet liderlig! Hvordan kunne det dog hænge sammen? Jeg var forvirret og ulykkelig, men efterhånden mere og mere tændt.
Jeg kunne dog ikke forestille mig, at Sandra ville være mig utro på selve vores bryllupsnat, men jeg var alligevel nysgerrig efter at finde ud af hvor langt hun ville gå.
Så jeg besluttede mig for at lade som om jeg døsede hen igen. Jeg dristede mig til at lave en svag snorkelyd, hvilket fik Sandra til at fnise forventningsfuldt.
Gennem mine halvt lukkede øjenlåg, kunne jeg nu følge udviklingen. Og der gik ikke lang tid, før jeg opdagede hvilken liderlig og piksulten kvinde jeg havde giftet mig med.
Sandra begyndte straks at lyne Nikolajs bukser ned, og fik hånden møvet ned til pikken. Et højt gisp undslap hendes læber, da hun fik fat, og trukket den fri af bukserne. Og da jeg så den, forstod jeg hvorfor.
Pikken var større end jeg havde forestillet mig! Mindst 25 centimeter, og tykkere end Sandras overarm. Sandra greb omkring den, og begyndte at spille den med begge hænder. Trak forhuden tilbage, så det kæmpestore pikhoved kom fri. Den dryppede allerede af præ-sperm.
Hun slikkede sig om munden, og bøjede sig mod den. Omsluttede det våde pikhoved med sine røde læber, og begyndte at sutte, mens “uhmm”-lyde kom fra hende. Slikkede i lange strøg op og ned af det lange tykke skaft, og lod tungen lege på hovedet og ned i pikrevnen, hvor hun slikkede dråberne i sig.
Hun har aldrig slikket min pik på den måde!
Nikolaj trak sine bukser længere ned, og afslørede et sæt store spændte og glatbarberede nosser. De var næsten lige så røde som pikhovedet, og så ud som om de var sprængfyldte med sperm.
Da min kone så dem, udbrød hun “Wow! jeg har aldrig set så store lækre nosser! OG din pik er fantastisk! Stor og hård og UHMMMMM!”
Jeg mærkede min egen pik rykke på sig, den var så hård som aldrig før, men nok ikke mere end de 15 cm den plejer at blive. Hans pik var næste dobbelt så lang som min, og mere end 4 gange så tyk.
Det gav et stik af jalousi, men liderligheden var større. At se min kone tilbede denne store pik og de spermfyldte nosser, som hun lige nu slikkede og masserede med sin våde tunge, var så ophidsende som jeg aldrig havde oplevet før.
Indimellem kiggede hun op på ham, med et liderligt blik, for igen at dykke ned og tage pikken i munden. Hun måtte virkelig kæmpe for hver centimeter, for pikken var så tyk, at hendes læber nærmest blev strukket ud omkring den.
Pludselig stoppede hun, og løftede hovedet. Hun hviskede et eller andet i hans øre. Det lød som “Nu skal vi prøve noget sjovt”.
Så rejste hun sig, og nærmede sig mig. Lagde sig på knæ foran mig, og lydløst begyndte hun at trække mine bukser ned. Jeg forsøgte at lade som ingenting, da hun med to fingre tog fat i min pik og holdt den lodret ud fra min krop.
“Kan du se hvad jeg mener?” Hviskede hun henvendt til Nikolaj. “En regnorm” Hun fniste lidt. “Og så er den endda hård”
Nikolaj grinede lidt, og tog fat i sin pik, som for at demonstrere hvor stor den var.
“Jeg trænger sådan til at mærke en rigtig pik i min fisse” hviskede Sandra “En lækker mandepik som rigtig kan fylde mig ud”
Ok nu var det vist på tide at vågne, besluttede jeg, og slog øjnene op!
“Åh skat er du vågen? JEg har sådan lyst til dig, og til at lege med din pik”
Det vidste jeg jo var løgn, men Sandra bøjede sig ned, og begyndte at sutte min pik. Hun tog hele pikken i munden, og nosserne med, og jeg kunne ikke lade være med at tænke på, at det måtte føles helt anderledes, end den monsterpik hun lige havde leget med.
Nikolaj rejste sig, og kom over til os. Stillede sig så pikken var lige ud for Sandra, og sagde “Lad nu den der lille pik være, og kom her og få en rigtig mand”
Sandra slap øjeblikkelig min pik, og hendes fokus var med det samme 100% på Nikolajs, som hun kyssede hengivent lige for øjnene af mig.
“Stop” fik jeg fremstammet, men Sandra hørte mig ikke. Helt væk var hun, i den store pik, som hun nærmest voldtog med sin grådige mund, imens hun kiggede tilbedende op på dens ejermand.
Jeg begyndte selv at spille min egen hårde pik. Det var så ydmygende og samtidig voldsomt ophidsende, at se hvordan min kone tilbad denne store monsterpik.
Jeg så hvordan han begyndte at støde ind i munden på hende og hvordan hendes fingre legede med de store tunge nosser, indtil de trak sig sammen, og han med et brøl kom, og fyldte min kones mund med sperm.
Sandra suttede og sugede lystigt videre, som for at tømme ham fuldstændig, og hun spildte ikke en dråbe. “Uhmmmmmm hvor er det lækker sperm” stønnede hun.
Hun har aldrig slugt min sperm! For det igennem mig, og i det samme sprøjtede jeg selv.
Vildt ophidset og liderlig af ydmygelsen, fik det min pik til at sperme, og jeg så hvordan Sandra kiggede ud af øjenkrogen, og hvordan hun fniste af min sølle pik, og de ynkelige små klatter sæd som sprøjtede ud af den.
Hun fangede kort mit blik, og med et ondt smil fortsatte hun med at slikke og sutte på den store pik, som stadig var hård, og som stadig dryppede sperm ud i munden på hende.
Min egen pik var slap igen, og Sandra vendte hurtigt sin opmærksomhed mod Nikolaj, og sendte ham et liderligt tilbedende blik, alt imens hun havde hans pik i munden.
Endelig slap hun pikken, men kun for at sige:
“Åhhh gud den pik vil jeg gøre ALT for! Glæder mig til jeg skal mærke den dybt i min våde liderlige fisse. Uhmmmmm tænk på at jeg har måttet nøjes med den dér” Hun pegede på min slappe pik. “Nu vil jeg kneppes så jeg kan mærke det! Og min mand kan få lov at se på, så han kan se hvordan en kvinde skal tilfredsstilles”
(Fortsættes)
Historien fortsætter under reklamenGiv forfatteren en kommentar - KLIK HER






Anonym
21/06/2016 kl 8:07
En skam der aldrig kom en fortsættelse.
Viborgherre
20/06/2016 kl 21:12
Stiller gerne pik til rådighed.
aksel
04/05/2015 kl 11:56
det er lige mig med min kæreste hun skal voldtages jeg skal holde hendes arme medens mandens pik stødes op i hende og sprøjter så jeg kan slikke og drikke sæden og sutte ham ren
malerklat
09/01/2016 kl 15:36 - som svar på aksel
Kunne godt hjælpe dig..
Syntes sku også det ville være frækt med
Fremmed sæd i min kæreste…lidt ekstra krydderi
Hanrej?fyn
13/08/2014 kl 19:43
Det kunne være lidt frækt at blive udsat for.
Slem Fyr
12/08/2014 kl 17:06
Der er da mere sport i det, hvis man finder en tøs, som virkelig er forsømt. Hun er nem at lokke og manden ved at han aldrig får noget igen, hvis han brokker sig.
Det giver lige et ekstra pift at kneppe konen, når manden ved det 🙂
Anonym
17/08/2014 kl 14:43 - som svar på Slem Fyr
Noget du har erfaring med ?
Slem Fyr
17/08/2014 kl 16:29 - som svar på
Jeg har da kneppet en enkelt trængende tøs, selv om manden stod udenfor og råbte. 🙂
Sexy Satan
12/08/2014 kl 13:35
Hehe… Det er sjovt som det giver en masse positive tilbagemeldinger hvis man knepper sine børn eller voldtager kvinden/pigen – men at man har en lille pik og ens kone knepper en anden, det rammer dybt i de maskuline følelser og det skal der tages afstand fra. 😉
God historie og god anderledes vinkel!
johndoe
12/08/2014 kl 9:31
Bryllup den ene dag og skilsmisse den næste hvis det havde været min kone
Anonym
11/08/2014 kl 17:01
Sikken lille pik du har – det må ikke være sjovt men det er heller ikke altid lige sjovt at have en stor og tyk pik som min. Det kan give komplikationer desværre.
Jess
mick
11/08/2014 kl 14:27
Fuck for et skvat 😉
Selvfølgelig skal hun have ordentlig pik 😉