- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
En aften med motion og femdom
“Du skal slikke det sidste af min behårede tissekone. Kom så…vi piger gør det jo, så kan du også…”
Forfatter: A. Harry Bush
Løb
Det var aften og han havde været ude og løbe en kort tur. Da han åbnede bryggersdøren, blev han mødt af sin kone, der ventede på at han skulle komme tilbage.
Hun var ligesom ham selv iført tætsiddende træningstøj, der fulgte hendes former. hendes hår var sat op i en stram hestehale.
“Nå så kom du endelig.” – “Var det en dejlig tur?”.
“Ja, det var lækkert.” svarede han, mens hans blik bevægede sig ned ad hendes krop. “Du ser lækker ud.” komplimenterede han hende, da han lukkede yderdøren.
“Tak, i lige måde, jeg har ventet utålmodigt på du kom hjem.” – “Tag dit tøj af og lig det der på gulvet.”
Med den sidste tilføjelse ændrede hun tonen og lød nu kommanderende.
Hun vidste, at han tændte på at blive domineret af hende, og i aften havde hun tænkt sig at give ham en oplevelse til wank-banken.
Han så overrasket på hende, men kunne se på hendes alvorlige og afventende blik, at han hellere måtte gøre som der blev sagt.
Hurtigt fik han sko og strømper af, han trak t-shirten over hovedet og løbebukserne og underbukserne trukket af, og smidt det sammen med det andet tøj på gulvet.
“sådan kan jeg lide at se min mande-slave iklædt.” sagde hun drillende, og tilføjede så med en barsk tone: “vend dig om, og saml dine hænder på ryggen.”
Han gjorde øjeblikkeligt som der blev sagt, og mærkede straks hendes hånd gribe om det ene håndled og følelsen af en ru nylonrem blive snoet om begge hænder, strammet godt til og bundet, så hans hænder nu var fikseret på ryggen.
“buk dig så forover og lad mig se dine muskuløse baller.” – igen adlød han med det samme, og mærkede nu hendes ene hånd tage fat om sin højre balle, klemme hårdt og hive i den, så kærtegnende videre til den anden balle og ned af hans baglår.
“Føles det dejligt hernede?” spurgte hun, da hendes håndflade bevægede sig ind mellem hans ben og langsomt op ad hans inderlår.
Idet hun strejfede hans faste glatbarberede pung, svarede han med et stønnende “åh ja.”
I det samme greb hun hans pung og klemte hårdt om hans testikler. “Jeg er din herskerinde, når du bliver domineret af mig, husk at kalde mig det!” – “Ja herskerinde, undskyld herskerinde!”
Hun slap nu han pung og gav den et par lette dask, hvilket fik ham til at spjætte.
“Vend dig om og vis mig din pik, jeg vil se om den er blevet stiv.”
Han vendte sig mod sin kone med sin allerede halvstive pik, delvist strittende ud i luften. “Jeg ved, du kan blive større end det der.” Hun greb løst fat om hans pik og så ham i øjnene. “Begynd så at knep min hånd så jeg kan mærke du vokser.”
Efter kun få stød i hendes varme håndflade var hans pik fuldt erigeret.
“Det var bedre…” sagde hun og slap hans hårde pik. hun tog fat om kanten på sine leggins, trak dem ned til anklerne og afslørede et par hvide blondetrusser. Hun bemærkede, hvordan hans blik var fast fikseret på hendes sparsomt dækkede skød. “Kunne du godt tænke dig at få lov at se min fisse, slave-mand?” spurgte hun ham drillende.
“Ja herskerinde, må jeg se din perfekte fisse?”
Med et “værsgo” tog hun fat i trussekanten og trak de hvide trusser ned over sine hofter og baller, vrikkede med underlivet og lod dem falde ned om anklerne.
Hendes venusbjerg var dækket af en trimmet, men tæt-groende trekantet busk af bløde mørkebrune hår.
“Kan du lide at se på min behårede liderlige tissekone.” – “Ja herskerinde, du er så lækker, tak herskerinde.”
Derpå satte hun sig på knæ i tøjbunken mellem dem og fremlagde sine intentioner:
“Jeg vil have at du stikker din store stive pik frem mod mig så jeg kan slikke på den, mens jeg tilfredsstiller mig selv. Tror du at du kan finde ud af det slave-mand?”
Forelsket og syg af liderlighed, fremstammede han “Ja herskerinde, det lyder så dejligt.”
Hun tog sin klitorisvibrator fra bordet ved siden af hende, spredte sine varme og glatte kønslæber og satte den mod sit våde køn. Hun sukkede dybt da pulseringerne på hendes klit begyndte, satte sig til rette og åbnede munden for hans pik.
Han præsenterede sit dunkende pikhoved for hendes læber. Hun stak sin tunge frem og legede med spidsen af den hårde pik. Fokuseret på sin egen nydelse og følelsen mellem sine ben slikkede hun blidt på hans lem, og smagte på safterne, der allerede var begyndt at strømme ud af hans liderlige pik.
Han var fristet til at støde igennem og kneppe hendes mund for fuld kraft, men deres leg dikterede, at han holdt sig i ro og stod stille, som han var blevet befalet.
Hendes pirrende kærtegn fortsatte, og han kunne se og mærke at hendes vejrtrækning, som sammen med de strittende brystvorters bevægelse under den tætsiddende træningsbluse, intensiverede, da hun var ved at nå sit klimaks.
Hun lukkede munden om hans pikhovede, suttede og tog den længere ind i munden. Hendes åndedræt var nu kraftfulde og korte gennem næsen på grund af pikken som fyldte hendes mund.
Med den ene hånd omkring legetøjet som stimulerede hendes klit, samlede hun to fingre på den anden hånd og førte dem ind i sin sivende våde skede. Hun fandt sit g-punkt og begyndte hastigt at kneppe sig selv, til hun kort tid efter eksploderede i en våd og rystende orgasme som nåede ud i hver en millimeter af hendes krop.
Da orgasmen først ramte hende, havde hun ladet hans pik glide ud af sin mund og våd af præsperm og savl, lod hun den hvile mod sin kind, mens orgasmen rullede hen over hende.
Da hun igen åbnede øjnene og så op på sin mand, sagde hun med en saglig tone i stemmen: “Nød du at stå der og se mig onanere?”
“Meget herskerinde, jeg var også tæt på at sprøjte, da du slap min pik.”
“Du havde vel ikke tænkt dig at få udløsning uden at bede om tilladelse?” – Hun rejste sig op og trådte ud af træningsbukserne og trusserne, der stadig lå omkring hendes ankler.
“Det er mig der bestemmer hvor, hvornår, hvordan og om du overhoved får lov til at få orgasme, og sprøjte din sæd ud, husk det!”
“Ja herskerinde, jeg lover at adlyde dig.” Han tøvede lidt, men spurgte så: “Vil du give mig lov til at sperme nu, herskerinde?”
De så begge ned på hans hårde pik, der stadig glinsede af hendes mundvand og dryppede hans præsperm ned på gulvet mellem dem.
Hun lod spørgsmålet hænge i luften nogle sekunder… Han skulle pines lidt i sin ustyrlige liderlighed, af uvisheden om hvorvidt han fik tilladelse til den påtrængende udløsning i aften.
“Fint, du må få lov til at gnide din pik mod min krop til den sprøjter, men skynd dig lidt, jeg har ikke hele aftenen…”. Med det skød hun sit køn frem mod ham og trak op i blusen med den ene hånd, så hendes mave var blottet. Hun så ham afventede i øjnene: “Kom så lad mig se hvad du dur til..:”
Med hænderne stadig bundet på ryggen pressede han sin våde pik mod hendes mave og begyndte at støde sit underliv mod hendes krop. “Tak herskerinde, tak.”
Hun rakte den frie hånd hen mod hans mund og tilbød: “Du kan slikke mine safter af mine fingre mens du gør dig færdig”.
Han åbnede munden og tog imod hendes klistrede fingre, som kort forinden havde været dybt begravet i hendes våde fisse. Han suttede på dem og lod tungen lege omkring dem, så han fik al saften på dem at smage.
Da hun var tilfreds med hans rengøringsarbejde, trak hun fingrene ud og lagde hånden på hans skulder, mens han fortsat stødte imod hende med hastige ryk.
Da smørelsen på hans pik var ved at være brugt, trak han sig lidt tilbage for at ændre position. Han gik en smule ned i knæ for at kunne stikke sit stenhårde lem ind mellem hendes lår og gnide det dunkende pikhovede mod hendes glatbarberede og våde kønslæber.
Da hun mærkede ham glide ind mellem sine ben, klemte hun sine fugtige inderlår sammen om hans stive pik, som nu kørte ind og ud i mellemrummet i raskt tempo.
Den klaskende lyd fra deres fugtige kroppe, hver gang han stødte mod hendes skød, sammen med hans liderlige og udmattede støn fyldte rummet.
Hun omfavnede hans krop og lagde hovedet mod hans kind, mens han fra sin akavede stilling, lidt i knæ og med hænderne bundet bag ryggen, øgede tempoet.
Da han kunne mærke orgasmen var på vej, stønnede han “Jeg er ved at komme herskerinde!”
Hun krammede ham ind til sig og spændte sine lår omkring hans pik.
“Sprøjt for mig nu!” – “Sprøjt mellem mine lår!”
Med hendes kommando stødte han en sidste gang mod hendes fugtige hud, inden sæden fra hans pik flød ud mellem hendes sammenklemte inderlår og baller.
Han pumpede igen og igen mod hendes varme kønslæber og lod sin udløsning, i kraftige sprøjt, strømme ud mellem hendes ben.
Stadig rystende fra sin orgasme og udmattelsen i sine ben, trak han sit lem ud fra hendes indsmurte underliv. På vejen ud strøg hans stadig stive pik over hendes bløde kønsbehåring og efterlod et spor af sæd på hendes trimmede busk.
Hun mærkede den varme klistrede fornemmelse mellem lårene, så ned ad sin krop og så op på sin mand:
“Sikke du kunne sprøjte slave-mand. Jeg kan mærke du har klistret mig godt til dernede…” -“Nød at sperme på din herskerinde?”
Han så forgudende og smilende på hende: “Det var så dejligt herskerinde, tak.”
“Vend dig om så jeg kan løsne dine hænder.” – ”Du skal gøre rent efter det griseri du har lavet mellem mine ben.”
Han vendte sig hurtigt om og hun befriede hans hænder. “Saml så mine trusser op, og tør mig grundigt af…”
Han gik ned i knæ og samlede de bløde trusser op fra gulvet. Samtidig vendte hun røven mod ham, og da han så op, så han hende stå med let spredte ben og baller, svajende med ryggen, så der var frit udsyn til hendes numsehul og fisse.
Han gik fuldstændig i stå og sad bare måbende og gloede på hendes underliv, som var smurt ind i hans udløsning og hendes egne safter.
“Nyd synet, for jeg har besluttet at du ikke får det at se igen de næste tre dage”. “Det skal være din straf for at du har været så slem at grise din herskerinde sådan til.” – “Og begynd så at tørre mig!”
Hun svajede yderligere i ryggen og strittede sit køn imod ham, så hendes glatte læber begyndte at sprede sig. Han blev revet fri fra sin trance, og begyndte med at tørre sæden på hendes inderlår op med de sammenrullede trusser i hans ene hånd.
Han lagde den anden hånd på forsiden af hendes lår for at holde igen. Da trusserne gled over hendes spredte kønslæber, trak de strenge af klistret saft fra hendes åbne skede med sig. Hun stønnede, da han strejfede hendes klitoris, og blev hængende lidt her for at lege med hende.
Han tørrede hendes andet lår, hvor deres safter var på vej ned mod hendes knæhase, og sluttede med at fjerne sæden mellem hendes baller. Da han tørrede sin sæd væk fra hendes numsehul, snurrede hun pludseligt rundt, og stod nu med den tæt-groende busk få centimeter fra hans ansigt.
“Jeg tror trusserne har suget alt den saft de kan.” sagde hun og så ned på ham. “Du skal slikke det sidste af min behårede tissekone.”
Overrasket så han bedende op på hende. “Kom så… vi piger gør det jo, så kan du også…”
“Ja herskerinde… tak.”
Med det stak han sin tunge ud, og begyndte at slikke fra, hvor hendes kønsbehåring startede lige over hendes læber, og op over hendes bulende venusbjerg.
Historien fortsætter under reklamen
Da han nåede toppen af hendes busk, bukkede hun sig ned, og gav ham et langt og blidt kys.
“Kom, lad os gå ud i bad sammen…”
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER





Læserne siger: