- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Y4AA4Y – Det hemmelige Stof
”Søges – dreng til at teste ny slags viagra sammen med mig. Skriv til mig – København i nat.”

Forfatter: Derrenbrown
Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen
Denne historie er en del af min lange serie om datingapp’en Y4AA4Y (Young for adult, Adult for Young). De kan alle læses uafhængigt af hinanden. Andre forfattere er også velkomne til at bruge den i deres historier, som Vilde Vest har gjort – I må bare gerne lige give mig besked, når I gør det.
”Og herhjemme, den kendte datingapp Y4AA4Y, der har været ramt af forskellige kontroversielle artikler i det sidste stykke tid, fik i dag rettens ord for, at den kan fortsætte. Da serverne formelt befinder sig i Brasilien, har det danske retsvæsen frafaldet deres sag. Direktøren, Dick Buttkiss, udtaler at han ser frem til at formidle endnu flere kontakter i den kommende tid. Og vejret…”
Sally mistede interessen for radioen. Hun havde ikke behov for at høre vejrudsigten, for hun gik alligevel sjældent ud. Hun vendte tilbage til sin computer og den kolbe, der stod ved siden af.
Analysen var næsten færdig, og hun glædede sig til at se resultatet. Hun havde allerede været igennem seks forskellige blandinger, og selvom det selvfølgelig ikke havde været dårligt at teste de drenge, hun havde prøvet de første seks versioner på, så var det på ingen måde det samme som at have en virkningsfuld blanding.
Hendes øjne gled over hendes laboratorieopstilling, der fyldte hele gæsteværelset i hendes lejlighed. Til daglig arbejde hun som biokemiker på NOVO’s laboratorie, hvor hun var kendt som en arbejdsnarkoman og lidt af en kedelig person. Når hun ikke var på arbejde, var hun normalt i sit eget hjemmelaboratorie og arbejdede på hendes store projekt. Hvis det virkede, ville det ikke kun gøre hende rig – det ville give hende så meget fysisk tilfredsstillelse, at hun aldrig ville behøve blive skuffet i sengen igen. At hendes favorit app, Y4AA4Y, nu var ude af de problemer, der havde fået dem til at holde lavere profil et stykke tid, var gode nyheder. Det ville betyde, at det igen ville blive lettere at finde drenge til forsøget.
Siden hendes gymnasietid havde hun haft to interesser, biokemi og smådrenge. Hende og hendes veninde Stine havde i al hemmelighed udlevet nogle temmelig kinky fantasier efter de fik deres studenterhuer, kulminerende i en fest hos Stine hvor de to veninder havde kneppet tre folkeskoledrenge sønder og sammen gennem en hel nat, nemlig Stines lillebror og to af hans venner. Det havde været den oplevelse, der fik Sally til at få ideen til sit mesterstykke. Drenge på den alder havde ikke ret meget stamina, og selvom de kunne flere gange, så var de ofte lidt uøvede, og havde svært ved at ramme de rigtige steder. Det var ikke, fordi de tre drenge ikke havde gjort deres absolut bedste, og hun havde også stadig følt det som en god oplevelse – men hendes orgasmer havde ikke været nær det, hun havde håbet på, og sådan havde det faktisk været næsten hver gang hun havde fundet en ung dreng. Det betød, at selvom det var ophidsende sex, fik hun faktisk ikke altid nok ud af det. Der måtte findes en måde at forlænge deres erektioner, og samtidig forbedre nydelsen for kvinden. Mænd kunne få viagra til det første, men for kvindernes vedkommende var der ikke meget andet at gøre end at købe et massageapparat.
Men ikke nu. Hvis hendes formel denne gang virkede, ville hun have skabt et stof, der ville forbedre sex for begge parter. Det ville være en sensation. Hun ville blive verdenskendt.
Hun havde lagt mange års arbejde, først i sin biokemiske og farmakonomiske uddannelse, og derefter på at eksperimentere i laboratoriet – først på sit job, senere derhjemme, da hun fik råd til at købe sit eget udstyr.
Så vidt, hun vidste, var der ingen der vidste at hun var kvartals nymfoman og samtidig var til unge drenge. Hun havde et ry for at være en grå baggrundsfigur på arbejdet, fordi hun altid gik i sine egne tanker og ikke havde interesse i at småsludre om Paradise Hotel eller den nyeste fantasyserie om drager med sine kolleger over kaffen. Hun gjorde heller ikke noget vildt ud af sit udseende til daglig – hendes mørke hår var halvlangt og normalt i en hestehale, hun gik ikke med makeup og hendes krop var ranglet og uden særligt mange former. Hun levede for sit arbejde – og i al hemmelighed for sin seksualitet, som hun fik bragt til udløsning cirka hver tredje måned, når hun tillod sig selv en pause. Det sidste stykke tid, hvor der havde været så meget blæst omkring hendes favorit app Y3AA4Y, havde hun i stedet fundet en yderst diskret swingerklub i Estland, hvor hun rejste over i en forlænget weekend. Her blev der bragt drenge og piger fra østblokken til en kælder under en lagerhal i et industrikvarter, og her havde hun betalt en høj – men ikke urimelig høj! – pris for at lege med mørkhårede russiske og albanske drenge. Hun havde været en af de eneste voksne kvinder, men hun havde været ligeglad. Ingen kendte hende jo.
Det havde ikke været svært at bede de drenge, hun havde mødt i klubben om at tage hendes forsøgsmedicin. En enkelt lille pille, ikke noget at snakke om, havde hun forklaret dem på de få ord de kunne på engelsk eller tysk. De havde sandsynligvis troet, det var en eller anden form for euforiserende stof, men ingen havde nægtet at tage det – slet ikke, fordi hun jo selv havde taget en pille fra samme glas. Når de så havde indtaget stoffet, havde de kneppet på en af madrasserne i kælderen, og ofte lå hun på ryggen og så op på drengen, mens hun med en del af sin bevidsthed studerede ham for tegn på stoffets virkninger. Resten af hendes hjerne og krop nød selvfølgelig blot den lille, hårde stang der pumpede løs i hende.
Et par gange havde hun haft en snurrende og varm fornemmelse i kroppen efter hun havde taget pillen, og et par gange havde drengen da også været noget mere potent end hans størrelse kunne give indtryk af – men ingen af gangene havde det lykkedes at ramme helt plet i den rigtige formel.
Hun tænkte tilbage på den mørke kælder, på det rødlige lys fra lamperne over de mange senge og madrasser, de mange kroppe der bevægede sig i lyset, følelsen af en lille drengs pik i hendes mund, smagen af hans unge sperm, og følelsen når han trængte ind i hende, mens hans lyse stemme stønnede i hans øre. Hun havde først suttet ham og givet ham god tid til at blive hård, mens hun nød smagen af hans drengekrop. Først da han var hård som jern, havde hun først reddet ham med ivrige, roterende ridebevægelser, og bagefter fået ham til at kneppe sig i missionærstilling så hun kunne sutte hans tunge ind i sin mund mens hans pik bankede i hende. Klubben tilbød aldrig kondomer, så hun fik masser af sund drengesæd i sig, men det var fint – det var, som hun foretrak det. At mærke de varme sprøjt inde i sig gav hende en intens nydelse, der ofte-men ikke altid-gav hende orgasme.
Hun havde også været sært fascineret af nogle af de mænd, der kom i klubben for at være sammen med unge piger. Det så af og til mere voldsomt ud end rart, og hun havde fornemmelsen af, at mange af de unge piger ville risikere varige men af at blive voldbollet af de mænd, de var sammen med. Alligevel virkede det som om klubben aldrig manglede frivillige, selvom hun sjældent havde set de samme ansigter ved sit næste besøg. Især havde hun set på en stor, behåret russer, der havde haft madrassen ved siden af hendes. Han havde gennemkneppet sin lille 12 årige elskerinde i flere timer, gang på gang på gang, og hun havde ømmet sig flere gange – men aldrig sagt stop. Det fandt Sally underligt, men hun var godt klar over at hun, med sit eget lidt sære følelsesliv, nok ikke var den rette til at dømme andre.
Computeren bippede, og Sally lænede sig frem over skærmen. Henover skærmen stod med store bogstaver:
”Forligelighedsprocent 99.7 – fuld forligelighed.”
Sally bed sig i læben. 99.7! Det var mere end hun nogensinde havde håbet på. Langt det meste medicin havde omkring 90 % forligelighed – der var altid nogen, det ikke virkede på. En sådan pille ville gøre enhver der tog den, til et helt ekstremt sexdyr i flere timer efter indtagelsen! Uendelig liderlighed!
Hun fandt sin telefon frem fra lommen, mens hun hældte blandingen i sin pillemaskine. Hun skulle have den gjort klar, mens hun fandt en passende forsøgskanin.
Hun åbnede Y4AA4Y, og så at forsiden var blevet behængt med et flag og en ”We Are The Champions”-besked. De fejrede åbenbart afgørelsen, og tilbød alle nye og gamle brugere 10 dage gratis som VIP medlemmer. Sally havde aldrig haft et fast VIP, for da hun kun brugte app’en med nogle måneders mellemrum, var der ingen grund til det. Nu kunne hun imidlertid drage fordel af tilbuddet, og hurtigt aktiverede hun sin VIP status og opdaterede sin profil.
Det var som altid forbudt at have ansigtsbilleder på sin profil, så hun havde valgt et af sig selv nøgen i sin hvide laboratoriekittel, uden ansigt. Det havde sjovt nok tiltrukket en del beskeder, også fra voksne mænd der havde en sygeplejeske fantasi. Dem var hun ligeglad med.
Profilen havde også fået stjerner fra nogle af hendes tidligere sexpartnere, så folk vidste at hun var seriøs.
Hun gik ind på forsiden og skrev en besked, der ville dukke op øverst i de næste 20 minutter:
”Søges – dreng til at teste ny slags viagra sammen med mig. Jeg er åben for de fleste slags sex, og forhåbentligt varer det længe. Skriv til mig – København i nat.”
Hun lod app’en opdatere, og der gik ikke mere end et par minutter før hun havde en håndfuld svar i sin inbox. Hurtigt gik hun dem igennem, frasorterede de to på 17 og 16 med det samme, og standsede til sidst ved den lille, villige ”Kanin13” som skrev at han var fra Nørrebro, hed Oliver, og var villig til både at mødes og teste det nye middel. Sally tjekkede hans profil og kunne se, at han både havde fået et såkaldt kvalitetsstempel – hvilket betød, at en anden bruger havde været tilfreds med deres møde – og fem stjerner. Han var 13 år, havde en 11 cm pik og var glad for at bruge den. Altså måtte han være en perfekt forsøgskanin.
Sally skrev retur til ham. ”Hej Oliver, du lyder som den helt rigtige – men du skal lige vide lidt mere om, hvad det er, det drejer sig om. Jeg er ved at fremstille et middel, som skal forbedre sex både for mænd og kvinder. For mænd og drenge vil det gøre, at du vil blive stiv længere, kunne holde længere før du sprøjter, måske sprøjte flere gange, og generelt føle dig mere ophidset. Altså lidt som en slags viagra, bare bedre. For kvinder vil det gøre mig mere følsom, og forbedre min orgasme. Det er ikke farligt, og den eneste bivirkning jeg indtil videre har bemærket er, at man får lidt mere røde kinder. Når vi tager pillen så regner jeg med, at vi kan have sex i flere timer, måske hele natten. Jeg er til sex i alle huller, jeg tager gerne sperm når bare du er rask. Det eneste du må love mig er, at du ikke tager noget andet medicin eller noget, der kan påvirke testen. Ikke nogen energidrik eller sådan noget, og heller ikke noget der kan sløve dig, såsom nervepiller eller antidepressiver. Jeg optager det også på video for at have data på forsøget, men hvis du ikke vil have dit ansigt på film kan du godt tage en maske på. Er du ok med de ting, så kan du komme hjem til mig – jeg bor på Ellegade 24, 3. sal. Der står S Kristensen på døren. Håber du vil komme, Mvh Sally.”
Der gik et par minutter, så skrev Oliver at han var frisk og kunne være der indenfor et kvarters tid hvis han kørte med det samme. Sally rejste sig, slukkede for laboratoriecomputeren og gik ind i soveværelset, hvor hun ryddede sengen, satte glidecreme og sin vibrator frem. Hun satte sit kamera på en trefod og tog det lille forsøgs kit hun havde fremstillet op fra en skuffe. De ville begge have elektroder på under forsøget, som ville sende data til hendes telefon via bluetooth – på den måde ville hun have data om hjerterytmer, blodtryk og masser af andre ting. Hun tog sin bluse af, og satte elektroderne på sin overkrop, ovenover brysterne. Det gik jo ikke at de blev trukket af af drengens fingre eller mund.
Midt i alt det tekniske, kunne Sally mærke, at hun var voldsomt ophidset. Hun stak fingrene ned i sine bukser og mærkede sine trusser – de var fugtige. Hun var våd allerede. Det var udenfor hendes normale skema med drengene, og nu skulle hun kneppes en hel nat, hvis alt gik godt. Hendes krop reagerede på tanken med glæde og lyst. Hun kunne allerede forstille sig smagen af drengepikken når hun fik den på tungen. Hun tog sine bukser af, men beholdt trusserne på. Hun begyndte at gnide sig selv med hånden i trusserne, mens hun så ud af vinduet og ned på gaden. Om ganske få minutter…
Der kom han! En lille dreng i mørk vindjakke kom cyklende og sprang af lige udenfor hendes opgang. Han låste cyklen og gik hen til døren, hvor han forsvandt ind.
Sally bestemte sig til at tage sin hvide kittel på, mens hun kunne høre trin på trappen. Hun slyngede den over skuldrene og stak armene i ærmerne, så hun kun havde kittel og trusser på. Derpå gik hun ud til døren og så gennem dørspionen at Oliver dukkede op på repos’en. Han så på dørskiltet, men inden han nåede at ringe på, åbnede Sally døren på klem.
”Hej… kom bare ind.”
Hun holdt sig bag døren, selvom hendes nabolejlighed for tiden stod tom, så ingen ville se hende. Da Oliver var kommet indenfor, lukkede hun døren og smilede til ham. Han var en lyshåret og blåøjet dreng med halvlangt hår, og som hans billede havde antydet var han temmelig spinkel i bygning. Hendes fisse dunkede lidt i lystefuld forventning, som om hun allerede havde taget sin medicin.
”Dav, du må være Sally,” sagde Oliver med et smil. Han lod sine øjne glide over hendes voksne krop. Hendes kittel stod åben og afslørede alt hvad der var at se – inklusive de mørke pletter af væske på hendes trusser. Hendes hår var stadig bundet stramt tilbage i hestehale, og hendes brystvorter var hårde på hendes små bryster.
”Det kan du tro. Det var dejligt, du ville hjælpe mig med mit forsøg. Bare gå ind i soveværelset, jeg kommer straks.” Sally gik ind i laboratoriet og åbnede pillemaskinen. Begge piller var klar. Hun tog dem op i hånden, og gik ind i soveværelset igen.
”Nu skal du se. Det her er mit nye middel, som vi skal teste.”
”Har du selv opfundet det?” spurgte Oliver lidt imponeret, mens han så på alt udstyret i laboratoriet.
”Ja. Jeg har brugt en del år på det, og jeg tror, jeg endelig har en formel, der virker virkeligt godt. Hvis det her virker, så vil det gøre en hel masse godt for mange mennesker. Ikke mindst for sådan nogle kvinder som mig, som tænder på drenge som dig.”
”Dem er der nogle stykker af,” sagde Oliver og tog sin jakke af. ”Du er faktisk min nummer to kunde i denne her uge alene.”
”Du har travlt?” sagde Sally. ”Det må være dejligt at høre. Hvad tager du pr. gang?”
”700 normalt, men når vi skulle blive ved hele nattet, som du skrev, så nok 1000.”
Sally tog sin telefon op fra natbordet og åbnede mobilpay. ”Det lyder fair Hvad er dit nummer?”
Oliver gav det, og Sally overførte 1000 kr. Så gav hun ham den ene pille, og skænkede to glas vand op fra en lille karaffel. ”Her, det her er pillen. Vi tager den, og den burde virke indenfor et par minutter.”
”Er det sikkert?” spurgte Oliver og lød nu for første gang lidt usikker. ”Jeg mener, når du nu har lavet det selv…”
”Jeg er helt overbevist om, at det er sikkert, ja. Men du skal have de her på.” Hun pegede på elektroderne. ”De sender data til telefonen, men hvis der skulle ske noget uforudset så vil jeg få en alarm. Hvis for eksempel hjerterytmen bliver for hurtig, så siger telefonen en lyd. Du skal ikke være bekymret. Jeg har testet midlet før, og jeg har aldrig haft nogen problemer med de gamle versioner.” Hun nævnte ikke, at de gamle jo heller ikke havde virket.
”Okay,” sagde Oliver lidt beroliget, tog pillen i munden og slugte den med vandet. Sally gjorde det samme.
”Tag dit tøj af, så sætter jeg dem her på dig,” sagde hun, og Oliver begyndte at trække sin t-shirt af. Hun nød synet af hans tynde, glatte bryst.
”Hvad siger dine forældre til, at du går ud og sælger dig selv her om natten?” spurgte hun, mens hun satte den ene elektrode fast på Olivers bryst lige over hjertet.
”De er ikke hjemme. De er I Paris med min fars firma. De er tit på rejser og sådan noget, og min far tager altid min mor med, men det er ikke noget for børn, siger han.” Han trak på skuldrene. ”Jeg tror heller ikke, jeg gad. Bare sidde på et hotel i en anden by. Jeg vil hellere være herhjemme, og så begyndte jeg på det her. Jeg kan godt lide det. Jeg synes det er ret sjovt at bolle med voksne kvinder.”
Sally smilede af hans ord, og satte den anden elektrode fast på Olivers mave. Hun tog igen telefonen og tjekkede, at live feed fra både hende selv og Oliver blev modtaget, mens Oliver tog sine bukser og undertøj af. Hun kunne ikke lade være med at se på ham med det ene øje og bemærkede at han havde en vidunderlig lille røv. Hun fik lyst til at slikke den. Hun kunne mærke, hvordan en varm følelse begyndte at brede sig i hendes mave og underliv, endnu stærkere end den liderlighed, der havde fået hende til at onanere lige før. Hun lagde telefonen fra sig og tog sin hvide kittel af, trak trusserne ned og tog så rundt om Olivers skuldre.
”Kan du mærke noget?” sagde hun og så ham ind i øjnene.
”Ja,” svarede Oliver og nikkede, ”det tror jeg… det kildrer ligesom i maven og føles varmt.” Samtidig kunne hun se, hvordan blodet strømmede til hans lille pik, der rejste sig op og stod stiv og smuk. Oliver så ned ad sig selv.
”Wow… det er næsten, som om den er større, end den plejer!”
”Det kan den også godt være, for mit middel øger blodtilførslen. Hvis det begynder at gøre ondt eller…” Sally standsede sine ord, for nu begyndte varmen for alvor at suse rundt i hendes krop. Det føltes fantastisk – som om alle hendes nerveender pludselig blev elektriske og følsomme. Hun rørte ved sit ene bryst og gispede næsten, da en følelse af lyst stærkere end hun havde følt det før, strømmede gennem hende.
Hun bøjede hovedet fremover og kyssede Oliver med en vildskab, der næsten fik hans læbe til at bløde. Han besvarede hendes kys lige så lidenskabeligt, og hans bløde tunge legede vådt med hendes, mens hun lod sine hænder glide over hans nøgne krop, udforskede den, mærkede hans hud under fingerspidser, der for hvert sekund syntes at blive mere følsomme.
Stående var hun næsten et hoved højere end ham, men hun løftede alligevel det ene ben og satte det på sengekanten, mens hun med hånden greb om hans pik og førte den ind i sig stående. Hun kunne ikke vente et eneste øjeblik mere. Oliver lod sig villigt føre frem og ind i hendes fisse, og stødte i bund med et ivrigt støn. Han greb om hendes røv og begyndte at pumpe underlivet frem og op mod hende.
Sallys fingre kradsede hans ryg, trak hvide striber med sine korte negle, mens hun mærkede børnepikken begynde at arbejde i hende. Vinklen var forkert, og hun burde nærmest ingen fornøjelse have følt – men aldrig havde noget føltes mere ophidsende for hende. Hun stak hele sin tunge ind i hans lille mund, snavede ham grådigt mens hendes hænder holdt fast i ham og han i hende. De talte med gryntende og dyriske lyde langt nede i halsen mens drengen kneppede den voksne forsker.
Sally pressede sig ned mod hans stød, og han havde ikke været mere end ti eller femten gange inde og ude, før hun mærkede en orgasme bygge op, Med et gisp pumpede hun underlivet to gange hårdt mod drengen foran hende og kom, så hun med et lille skrig slap hans mund og klyngede sig til hans lille krop. Hun mærkede sine ben blive til vingummi, og lod sig falde over mod sengen, hvor de tumlede ned i en rodet bunke af arme og ben.
Oliver var lynhurtigt ovenpå hende og mellem hendes spredte ben, og med et ivrigt støn bankede han sin lille, jernhårde pik ind i hende igen i missionærstilling. Hun løftede sine ben og slog dem rundt om ham, holdt ham fast og rullede imod hans stød. Hun kunne høre smaskende lyde fra sin fisse og fornemme, at hårene var helt drivvåde. Gud, hvor var det vildt. Aldrig havde hun været så liderlig, og følt sig så følsom!
Oliver brugte de evner, han havde fået ved at være på Y4AA4Y i et stykke tid, for han kneppede hende taktfast og hurtigt, med god styrke i sine stød. Drengepikken dunkede varmt inde i hende, og hans støn var høje, men samtidig var der ingen tegn på, at han var ved at sprøjte med det samme, som nogen af de drenge hun havde kneppet med, gjorde. Igen fandt hans mund hendes, og de kyssede, men ikke som to kærester – ikke engang som to elskere – men som to fuldstændigt liderlige aber der er midt i en heftig parringssæson. Olivers hænder klemte hårdt om hendes små bryster, krammede dem og det burde have gjort ondt – men det føltes vidunderligt! Hvert eneste stød fra pikken op i hendes fisse var ekstase.
Med et voldsomt ryk tog hun ham om skuldrene og væltede ham rundt. Hun ville op på pikken nu, spiddes på den, mærke hvordan hun kunne presse sin kropsvægt ned over den. Sengen gav sig i fjedrene da hun smed den lille dreng ned på ryggen og svingede sit ene ben op over hans hofte.
Med hånden rakte hun ned og førte hans pik ind i sig igen, lod sig glide nedad og trykkede sig hårdt mod Olivers underliv, så drengepikken blev stødt så dybt ind, den kunne komme. Oliver gav en gurglende lyd fra sig og rullede med øjnene, men hun tænkte at det var i nydelse.
”Knep mig… åårrrrhhh knep mig….” knurrede Sally mens hun nu begyndte at ride den 13 årige dreng som en cowboy rider en vildhest ved et rodeo. Aldrig havde hun bevæget sig sådan før, selvom hun holdt meget af at ride drengene, hun var sammen med. Oliver prøvede at holde fast om hendes hofter, men det var nytteløst – hendes bevægelser var for vilde til, at han kunne få nogen som helst indflydelse.
Hun kunne føle pikken i sig når hun pressede nedad, føle den prikke til hendes g-punkt, og efter et par minutter fik hun igen orgasme. Hun tømte lungerne med et lavt og gutturalt skrig, der sikkert ville have fået naboen inde ved siden af til at undre sig – hvis der havde været en. Hendes safter sprøjtede ud af hende og gjorde Olivers mave og underliv vådt, da hun fik en sprøjteorgasme. Noget, hun aldrig i sit liv havde prøvet.
Hun standsede dog ikke sine bevægelser, men red videre, red på bølgen med orgasmen, forlængede den… den blev ved og ved og hun skreg igen, selvom hun bed tænderne sammen for at dæmpe det.
Hun lænede sig forover og så ind i Olivers øjne, men der var ingen frygt i den lille drengs øjne, kun lyst – en lyst så afgrundsdyb, at hun næsten ikke kunne holde det ud.
De kyssede igen, bed i hinandens læber og kinder med kærlige bid, der ikke desto mindre ophidsede dem begge. Det gjorde det endnu mere dyrisk at mærke hinandens tænder, selvom Sally ikke havde tænkt sig at bide ham til blods. Så meget kontrol havde hun dog stadig over sig selv.
Hun bevægede stadig underlivet op og ned, og pludselig gav Oliver et gisp fra sig og stivnede. Hans hænder krammede hendes røv hårdt og hans mund snappede efter vejret.
”AAHHH!” gispede han, og så mærkede hun pikken svulme op i hendes fisse, følte de små nosser give alt, hvad de kunne, og en varm spermlevering skød ind i hende som var det en vandsprøjte. Hun følte det varme væske flyde ind gennem fissen og kom igen med det samme, med en kraft så hun knaldede panden sammen med Oliver. De så begge stjerner et øjeblik, mens orgasmen fik dem begge til at miste vejret.
Oliver vendte det hvide ud af øjnene og fik så langsomt vejret igen, mens Sally bevægede sin underkrop i bløde ryk. Hun kunne føle, at den lille pik ikke blev mindre eller blødere i hende, selv efter hans kraftige orgasme. Selv i hendes lystfyldte og lettere omtågede tilstand vidste hun, at det betød hun Oliver havde fået den viagra effekt, hun havde ønsket.
Hun løftede sig op fra Olivers pik, mærkede den glide ud af hende, og lidt af sæden dryppe ned af hendes inderlår. Hun satte sig på sengen og tog igen Olivers pik i munden for at smage sæden og smagen af sin egen fisse på hans pik. Hun suttede dybt og hårdt, og Oliver gav sig lidt, sikkert fordi hans pik var følsom efter sin orgasme.
Et øjeblik efter gav han dog efter for sin lyst, og greb hende om hovedet, hvorefter han begyndte at skuppe sin pik imod hendes mund. Sally gav en lille halslyd fra sig, men suttede villigt dybere og lod ham bruge sin mund. Faktisk følte hun sig oplivet at Olivers ivrighed, hans måde at pumpe mod hendes læber og tunge på. Følelsen af den unge pik mod tungen og ganen fik hende til at gnide sin fisse med sin frie hånd.
Det her var helt utroligt. Hun havde bogstaveligt talt aldrig været så liderlig før, hun kunne overhovedet ikke stoppe igen. Hun kørte hovedet op og ned i hurtige bevægelser og smagte spermen på sin tunge, tog hans nosser i munden og suttede på dem som bolsjer, slikkede ned mellem hans ben og lod sin tunge kilde hans røv. Med et grynt rullede hun Oliver rundt på maven, så hun kunne komme til hans røv, og gav sig til noget, hun kun havde gjort ganske få gange før. Hun begravede ansigtet mellem hans små baller og slikkede Olivers lyserøde røvhul med sin tunge. Oliver klynkede med ansigtet ned i madrassen mens hun bevægede ansigter frem og tilbage mellem ballerne og slikkede stjernen godt og grundigt. Samtidig strakte hun hånden ned under sengen og tog noget, hun ellers kun brugte når hun var alene – en af de dildoer, hun havde liggende der. Hun havde flere, men den hun fik fat i havde et ganske særligt formål.
Hun hævede sit ansigt fra Olivers bløde, hvide baller og stønnede: ”Du skal kneppe mig i røven… men først vil jeg kneppe DIG i røven!”
Oliver protesterede ikke, og i stedet løftede han sig opad fra madrassen, mens hun med fingre der rystede lidt tog sin dildo og det strapon-spænde, der var fulgt med den. Hun spændte den på sig selv, og justerede den. Den havde en vibrator spændt på indersiden, hvilket gjorde at hun selv fik stimulation mens hun brugte den. Hun havde faktisk aldrig brugt den på nogen før – hun havde aldrig haft lyst til det… men nu var lysten der. Hun trak Oliver op på alle fire, og uden at beklage sig gjorde han det. Hun rakte rundt om hans hofte, tog hans pik i hånden og spillede den nogle gange. Den var stadig lige så jernhård som før.
Sallys spyt havde gjort Olivers røv våd og glat, så da hun pressede frem mod ham gled dildoen relativt nemt ind i den lille drengerøv. Oliver var dog langt fra så vant til at få noget op analt som Sally var, og gav et smertens udbrud fra sig. Han prøvede at trække sig frem og væk, men Sally holdt fast i ham og pressede dildoen ind gennem stjernen og ind i hans røv.
”Av….” klynkede Oliver, men Sally stoppede ikke. At være den aktive på denne måde var en helt ny og anderledes oplevelse. Hun tog fat om Olivers hofter og pressede dildoen dybere ind i den stramme, unge røv. Samtidig stak hun igen hånden om til hans pik og spillede den med hurtige strøg.
Oliver stoppede sin modstand og pludselig mærkede hun hvordan han pressede bagud mod hende, slappede mere af og lod hende bevæge sig som hun ville. Hun var ikke helt sikker på, hvordan kneppebevægelserne virkede på denne måde, men hun begyndte at bevæge sig frem og tilbage i stød.
”Åårrr…” stønnede Oliver, og Sallys tågede hjerne tog det som om, at han nød det. Samtidig kunne hun føle vibratoren få hendes egen fisse til at snurre, og hver gang hun pressede fremad blev den trykket mere mod hendes klit. Hun stønnede også selv, en lav og hæs hvæsen langt tilbage i næse og hals.
På knæ begyndte hun nu at røvpule Oliver, der lå på alle fire. Den spinkle dreng gav stadig lyde fra sig, som tydeligt viste at hans nydelse var blandet op med smerte, men at nydelsen var størst. Den lille drengerøv var presset helt ud til siden med plasticpikken presset dybt ind i røvhullet og med Sallys ene hånd på hans pik lod hans sig villigt kneppe.
Jo mere vibrationerne i hendes fisse fik hende til at nærme sig sin egen orgasme, jo hårdere stødte Sally fremad, og da hun fik orgasme igen pressede hun hele dildoen i bund i Oliver – alle 20 cm. Drengen skreg samtidig med at sæd sprøjtede ud over hendes hånd og hans mave. Smerten og nydelsen nåede åbenbart et højdepunkt.
Sally trak sig bagud og med et svup gled dildoen ud af Olivers røv – noget, der også fik ham til at give et hyl fra sig. Hans røvhul var helt åbent og udspilet. Han mistede styrken i sine ben og faldt fladt ned på maven på sengen, hvilket gjorde at sæden blev smurt ud over lagnet.
Sally trak ham hårdt op igen, og vendte ham om, så hun kunne se ind i hans øjne. De svømmede lidt, men han virkede klar i hovedet.
”Nu dig!” sagde hun med sammenbidte tænder, ”nu er det din tur, giv mig den i røven nu! Hårdt!”
Olivers krop virkede ikke helt, som om den virkede som den plejede. Det havde været hans første analorgasme, og den havde faktisk fået ham til at græde, så intens havde den været.
Sally trak strapon’en af og trådte over til den lænestol, der stod ved siden af vinduet. Hun satte sig på knæ i den og skød røven bagud.
Oliver kom vaklende på benene. Hans pik var stadig fuldstændigt så hård som havde den aldrig sprøjtet en dråbe sæd, og den var rød som blod – en anden bivirkning åbenbart, måtte Sally bemærke, da hun så ham i spejlbilledet i ruden. Han tog de tre skridt til stolen og lænede sig ind over hende, mens han med fingrene fandt hendes egen stjerne. Hun kom i det fjerneste hjørne af sin hjerne i tanke om, at hun jo ikke havde taget glidecreme i røven eller sågar bedt ham slikke hendes røv først, som hun havde gjort, men det var for sent nu. Hun mærkede pikhovedet røre sin stjerne, et sekund før Oliver pressede sin pik i bund – og da hun havde bedt ham kneppe hende hårdt, holdt han sig ikke tilbage. Ikke at han på nogen måde havde meget at holde tilbage med på nuværende tidspunkt. Sallys hemmelige stof havde fjernet hver eneste hæmning, drengen måtte have haft.
”Årrrh fuck…. aaaav!” stønnede Sally, da drengepikken gik i bund i hendes røv med et enkelt stød. Heldigvis var hun ikke fuldstændigt tør, for hendes mange orgasmer havde både smurt hende med safter, og gjort hende mere afslappet. Alligevel var det nok hendes mest smertefulde analpenetration nogensinde.
Det føltes vidunderligt alligevel.
Oliver greb fat om hendes krop og begyndte at pumpe liderligt mod hende som en hund, mens han stønnede uartikulerede lyde. Det lød som halve ord, men det var umuligt at tyde dem. Sally kunne føle pikken gå ind og ud af hendes tarm som et hårdt stempel, og mærke hvordan hendes baller blev presset flade mod hans hofter. Pikken sendte strømme af nydelse gennem hende, og hun behøvede ikke engang tage sin hånd ned til sin klit for at få en orgasme….og en til…og endnu en.
Hun skreg selv nu, flere lange og hæse skrig, og hendes fingre borede sig ind i stolens læderpolstring. Hun følte hvordan tiden forsvandt for hende. Havde Oliver røvpulet hende i to minutter? Ti? Tyve? En time? Hun anede det ikke. Der var kun nydelsen, kun bevægelsen og kroppenes musik, kun følelsen af en jernhård pik der blev banket så langt op i hendes røv at hun næsten kunne se sit maveskind bevæge sig.
Oliver kom igen, spermede dybt ind i hendes tarm med et gisp, men fortsatte, trak den ud og stak den i hendes fisse, kneppede videre som om han aldrig ville stoppe. Han hamrede mod hende, hårdere og vildere for hvert øjeblik, og hun kunne kun blive ved.
Hun anede ikke hvor lang tid der gik… men til sidst standsede det. Eller hun besvimede. Hun var ikke sikker på hvad.
Da hun åbnede øjnene lå hun på sengen omslynget med Oliver. Den lille dreng sov, og hans pik var endelig blevet lille igen. Hun så over på uret. Klokken var 11 om formiddagen! Hun anede ikke, hvor længe de havde sovet, men det var det, hun havde sin telefon til.
Blidt viklede hun sig ud af Olivers arme og satte fødderne på gulvet. Hun skar ansigt, for både hendes fisse og røv var ømme og smertende. Hun følte det som havde hun løbet et marathonløb – og da hun tjekkede telefonen, gik det op for hende, at det ikke var så langt fra sandheden.
Ifølge deres hjerterytmer havde de haft sex i over 6 timer. Hun havde en ret god erindring om den første times tid… men derefter var det bare tåge. Hun kunne se på oversigten, at hun havde fået orgasmer 51 gange på de timer. 51! Det var umuligt – men det forklarede, hvorfor hendes mavemuskler også føltes, som havde hun lavet gymnastik i timevis.
Hun så ned på sin fisse, og var ikke overrasket over, at der udover alt det tørrede sæd i hendes kønshår også var et par bloddråber. Heldigvis forsikrede hendes app hende om, at der ikke var noget galt med nogen af dem, og at de på intet tidspunkt havde været i helbredsmæssig fare.
Sally gik over til Oliver og ruskede ham blidt. Drengen sukkede og slog øjnene op, blinkede et par gange og så på hende.
”Hvad… hvad er klokken? Hold da kæft… hvad skete der i aftes?”
Sally smilede. ”Vi lavede en succesful test. Men kun den første af mange. Du skal have tak for hjælpen.”
Lidt efter så Sally Oliver forsvinde på sin cykel. Han stod op mens han cyklede – han kunne ikke sidde ned på sadlen, og hun gættede på at den ene gang, hun kunne huske at have brugt dildoen på ham, nok ikke havde været den eneste.
Hun tog et brusebad, tog så tøj og sin kittel på og satte sig ved sin computer.
Spørgsmålet var selvfølgelig, hvem hun skulle henvende sig til for at få penge til flere kliniske forsøg, og i sidste ende masseproduktion.
Historien fortsætter under reklamen
Hun havde en ide.
Hun åbnede Y4AA4Y og klikkede på fanen der hed ”KONTAKT OS” – og begyndte at skrive:
”Kære Dick Buttkiss. Jeg har et forretningsforslag at gøre dig…”
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER





Vilde Vest
10/08/2024 kl 8:26
Kære DerrenB – ser først din novelle nu. Først og fremmest er det fantastisk at sitets dygtigste forfatter er tilbage som udgiver. TAK for det. Dine fortællinger har været savnede. Skøn fortælling om forbudt sex mellem kvinde i kontrol og ung dreng. Som sædvanlig med frækt, opfindsomt plot. Og i et lækkert sprog. Tak. Tak. Tak. Kh Vilde Vest
Derrenbrown
10/08/2024 kl 10:32 - som svar på Vilde Vest
“Sitets dygtigste forfatter” – jeg takker og bukker! Det er stor ros fra dig. (Husk at stemme på mig til prisuddelingen 😉 ) Der kommer i hvert fald mindst en historie til snart.
Damernes Ven
11/08/2024 kl 8:55 - som svar på Derrenbrown
fan af VV’s og Derrenbrown udvekslinger
Vil tænke meget på at der igen i 2024 er “Y4AA4Y” historier igen. Een helt særlig kategori! Rammer mig som een mand, som ofte tænker mig som een af de drenge, som ville ønske at blive købt, brugt, omtalt til kvinders veninder!!
… det var bare det fra Damernes Ven og brevven69@yahoo.dk
Derrenbrown
28/07/2024 kl 17:08
Tak til jer alle tre. Det er dejligt at I nyder serien og mine skriverier generelt.
Der kommer snart en Y4AA4Y til.
LUSTifer
28/07/2024 kl 2:47
Skam der ikke findes sådan en app i virkeligheden
Damernes Ven
28/07/2024 kl 8:00 - som svar på LUSTifer
Enig i.. for både kvinder og mænd – ærgerligt at den APP ikke findes – ærgerligt at der ikke er kvinde-krav om at den findes – og at det er legalt for dejlige, modne kvinder uanset størrelser og andet… at der er en lovlig og brugt app.
Bruger de her fortællinger ofte – og tænker mig ind en hver en drengs krop og modtager glæder!
Ideerne bar Y4AA4Y er uendelig .. særlig.
TS ville ikke ha’ været det samme ‘uden’ tankerne om den app – og tilsvarende tanker om aldersforskelle…!!!
Det var bare det – fra Damernes Ven og brevven69@yahoo.dk
Anonym
26/07/2024 kl 15:43
Fan-fucking-tastisk!!