Un petit monde – Del 4

Jeg sætter mig på kanten af hendes seng og nyder synet af den nøgne velskabte teenager på knæ på gulvet.

Forfatter: Oliver

Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen

De sidste to dage af Roskilde Festival gik hovedsageligt med at have mindblowing sex med Emily. Om det var en hård omgang doggy i mit telt, hende der fik mig til at eksplodere i en reverse cowgirl i hendes telt eller et hurtigt blow i en beskidt toiletbås var ligegyldigt. Det blev hurtigt klart for mig at denne unge velskabte kvinde med sin smittende energi var som et rusmiddel for mig, og jeg var i den grad blevet afhængig. Da det blev søndag havde Emily og jeg aftalt at jeg skulle køre hende hjem til Nordfyn, hvilket ikke var en lang omvej til min lejlighed i Odense.

Da det lykkedes os at finde vej til villevajen, hvor jeg havde smidt 911’eren, udbryder Emily “Oh my god jeg vidste bare, at du måtte have en lækker bil”. Det er med et stort smil at hun finder vej til passagersædet. Hun er iklædt en sort top og en kort blå nederdel, hendes mørkerøde hår er sat op i en høj hestehale. Jeg smiler tilbage til hende og siger “Du klæder den. En hot passenger princess”. Køreturen går med noget, vi ikke har brugt meget tid på de sidste par dage: At snakke. Emily fortæller blandt andet at hendes forældre pludselig gik fra hinanden for lidt under to måneder siden. Det havde ikke været et kæmpe chok, for hun havde længe haft på fornemmelsen at de ikke var lykkelige eller glade sammen, men det havde stadig været overraskende og hun vidste ikke, hvorfor de endelig havde fået taget beslutningen. Jeg havde stadig ikke fortalt hende, at jeg udemærket kendte hendes forældre og problemerne i deres ægteskab, og om den oplevelse jeg havde delt med dem (fra introen til serien), og jeg tænkte heller ikke umiddelbart på at gøre det.

Hvad skulle jeg sige? “Jeg tog din mor som en luder i dine forældres seng imens din far kiggede på” synes jeg ikke lød som noget, der gav mening at prøve at forklare. Så jeg sagde ingenting. Emily fortalte, at hun bare boede med sin mor i huset nu. Hun fortalte også om, hvordan hun glæder sig til 3.g efter sommerferien og at jeg måtte love at komme med til en af festerne på hendes gymnasie. Jeg hørte også om hendes gode venskab til Sofie, de havde kendt hinanden siden børnehaven. Isabella havde også været en god veninde, men de havde ikke talt sammen siden Isabella fandt ud af at jeg, hendes søsters eks, havde været sammen med Emily. Jeg fortalte hende også om mine forældre, om smykkefirmaet, om hvordan jeg bruger min tid på at handle vintage ure og om det relativt nylige brud med Rikke.

I Nyborg holder vi lige ind for en tissepause og lidt at drikke. Da vi sidder i bilen på p-pladsen igen siger jeg “Emily, jeg har for øvrigt noget til dig”. Jeg roder lidt i min taske og rækker hende så en lille æske. Det var en af de præmier til maskeballets Wheel of Pain, der aldrig var blevet vundet. Hun kigger overrasket først på mig og så på æsken, før hun åbner den og ser det fine guldarmbånd prydet med alle regnbuens farver af ædelsten hele vejen rundt. Hun ser chokeret ud, men hviner så og udbryder “Ih Oliver, tusind tak! Jeg elsker det!”. Hun kysser mig og krammer mig. Jeg smiler til hende. Da vi triller ud på motorvejen igen siger jeg “Hvad med at du lige viser mig, hvor taknemmelige du er?”. Hun fanger mit hint med det samme, og med at frækt smil åbner hun først min livrem og så mine bukser før hun finder min pik frem. Hun siger “Det er da det mindste jeg kan gøre, daddy” før hun læner sig ned og tager den i munden. Jeg hiver hendes top ned under hendes store bryster, så jeg kan lege med dem med den ene hånd, imens jeg styrer porschen med den anden hånd og hun ivrigt sutter mig. 5-10 minutter senere skyder jeg min ladning i munden på hende og hun sluger uden indvendinger.

Da hun sætter sig op og tørrer sig om munden med bagsiden af sin hånd, skal hun til at hive sin top op men jeg stopper hende og siger “Lad dem blive fremme. Jeg har ikke noget imod at de andre bilister glor lidt”. Hun fniser og rødmer men lader patterne blive fremme til frit skue. Jeg kigger over på hende som hun sidder der, med det flotte røde hår, de vanvittige grønne øjne, stadig lidt sperm eller savl på hagen og de unge bryster frit fremme. Uden at tænke for meget over det siger jeg “Vil du være min kæreste, Emily?”. Hun kigger overrasket på mig med store øjne, men nikker hurtigt ivrigt og siger “Ja, Oliver! Det vil jeg vildt gerne!”. Jeg smiler og siger “Det er jeg virkelig glad for. Jeg synes du er helt fantastisk”. Emily stråler som en sol da hun hører de ord. Jeg tilføjer “Men Emily, jeg kan være meget krævende, okay? Og du er 10 år yngre end mig, så der er meget du ikke har lært endnu. Så jeg har brug for, at du er lærenem og gør dig umage for at være en god kæreste, er det forstået?”.

Emily ser lidt overrasket og forvirret ud da hun hører de ord, men hun nikker kort efter og siger “Okay, det forstår jeg godt”. Jeg smiler til hende og siger “Godt skat, god pige”. Hun smiler tilbage og kort tid efter kan jeg ud af øjenkrogen se hende sende et billede af hendes nye armbånd til diverse grupper på hendes snap med teksten “Forkælelse fra min fyr”.

Jeg parkerer porschen ved villaen på Nordfyn og hjælper Emily ind med hendes tasker. I gangen møder vi hendes mor som krammer hende før hun rækker hånden frem for at hilse på mig. Jeg når at trykke hendes hånd før hun for alvor får set mit ansigt og da hun gør det, fryser hun i chok. Jeg siger “Hej, du må være Emilys mor. Jeg hedder Oliver”. Hun siger bare “Hvad laver du her?”. Emily bryder ind og siger “Ej mor, du kan altså godt lige hilse pænt. Oliver er min nye kæreste, vi mødte hinanden på festivalen”. Christina kigger vantro på sin datter og siger “Kæreste? Jamen.. Emily han er jo meget ældre end dig?”. Emily kigger vredt på sin mor og siger “Moar stop, helt ærligt. Så meget ældre er han altså heller ikke og du har altid sagt jeg er moden af min alder. Alder er alligevel også bare et tal, okay?!”.

Emily tramper ind på sit værelse med sine tasker. Christina kigger på mig og siger “Min datter? Seriøst?”. Jeg svarer “Jeg sværger det var et tilfælde at vi mødte hinanden. Og for at være helt ærlig, så er der større aldersforskel på dig og mig end på mig og hende..”. Christina virker ikke helt tilfreds med mit svar men siger “Og du har ikke fortalt hende om.. du ved hvad?”, hun ser nervøs ud nu. Jeg svarer med lav stemme “Nej, jeg har ikke fortalt hende, hvor desperat hendes mor var efter pik, der ikke var hendes mands. Og så længe du opfører dig pænt, så behøves hun heller ikke vide det”. Christina ser først lidt trodsig ud, men slår så blikket ned og siger “Okay.. aftale. Bare lov mig at du behandler hende ordentligt, okay?”. Jeg smiler, og før jeg går mod Emilys værelse læner jeg mig ind og hvisker i Christinas øre “Emily er præcis som sin mor: Inderst inde vil hun gerne behandles alt andet end ordentligt”. Jeg vender mig ikke om for at se hendes ansigtsudtryk, men går ind til Emily.

Emilys værelse ser ud, som jeg havde forestillet mig en 18-årig piges værelse ville se ud. Det er tydeligt at hun selv har haft frihed til at indrette de få kvadratmeter, og det er lyst og hyggeligt med masser af pyntegenstande. Det ligner dog at det er gået lidt stærkt med at pakke og komme afsted til festival, for der ligger tøj i bunker overalt. Emily kigger på mig og udbryder “Ej du må altså undskylde min mor. Hvad sagde hun til dig?”. Jeg svarer “Hun sagde bare undskyld. Jeg tror ikke hun bliver et problem længere”. Emily ser lidt overrasket ud, men smiler så og siger “Okay.. nice”. Jeg rejser mig op og siger “Smid tøjet”. Hun kigger på mig og så trækker hun først toppen over hovedet og lader nederdel og trusser falde til jorden. Jeg siger “Ned på knæ”, og hun adlyder med det samme og siger “Okay”. “Når vi er alene sammen tiltaler du mig Daddy, er det forstået?” spørger jeg.

Hun kigger op på mig med et underdanigt ansigtsudtryk og siger “Ja daddy..”. Jeg sætter mig på kanten af hendes seng og nyder synet af den nøgne velskabte teenager på knæ på gulvet. Jeg siger “Tag dine beskidte festivaltrusser i hånden, kravl herover og ræk dem til mig”. Uden at tøve samler hun den sorte g-streng op hun netop har smidt og kravler over imod mig. Hun giver mig dem i hånden og siger “Værsgo, daddy”. Jeg siger “Åben munden så meget du kan”. Hun tøver kun kort før hun åbner munden for mig. Jeg stikker min tommeltot i munden på hende, lader den glide over hendes tunge og rundt i munden på hende imens jeg siger “Så fint. Dygtig pige”. Så propper jeg den beskidte g-streng i munden på hende, hvilket ser ud til at overraske hende, men hun gør ikke mine til at protestere eller fjerne den. Jeg smiler og siger “Vi kan jo ikke have at din mor hører, hvad jeg gør ved hendes lille datter, vel?”. Emily kan ikke svare, men jeg kan se at hun rødmer og kigger ned. Så siger jeg “rejs dig op og vend dig rundt”. Hun adlyder. Jeg kan se, at hun står og kigger på sig selv i spejlet på væggen direkte overfor hende. Jeg hiver min bukser af så min store stive pik springer frem, og så læner jeg mig tilbage på hendes seng. Jeg siger “Sæt dig på min pik og bounce på den som en god kæreste”. Hun støtter hænderne imod mine knæ og sænker sin lækre fyldige røv ned over min pik, som glider op i hendes fedtede fisse uden for meget besvære.

Hun begynder at bounce på mig og jeg siger “God pige. Knep dig selv på min store fede pik”. Jeg kan se at hun stønner trods trusserne i hendes mund og hendes øjne slipper ikke synet af hende selv i spejlet. Jeg rækker hende min telefon og siger “Film dig selv i spejlet imens du får pik”. Hun har travlt med at bounce til at tænke for meget, så hun tager telefonen i sin ene hånd og begynder at filme. Jeg tænker “fuck it” og piller trusserne ud af hendes mund. Jeg bruger min ene hånd til at smække hendes runde balder imens hun hopper op og ned på min pik, og jeg siger “Så lad da din mor høre, hvor glad du er for din nye kæreste”. Hun stønner højt og udbryder “Åh fuck daddy, du flækker mig mig med din store pik. Fuck, jeg kommer så hårdt på dig daddy.. åh fuck.. DADDY!!”. Hun falder bagover i kramper og ligger og ryster på mig imens orgasmen ebber ud og jeg tømmer mig i hende.

Jeg smiler for mig selv tænker, at Christina helt sikkert lige har hørt sin datter komme som aldrig før og kalde sin nye kæreste for daddy. Jeg siger “Sut mig lige ren, jeg skal lige ordne noget på telefonen”. Emily glider ned på gulvet og begynder blidt at slikke min pik.
Historien fortsætter under reklamen

Jeg tager min telefon og stopper optagelsen. Markerer også lige videoen som favorit før jeg sender den til Sofie med teksten “Jeg ved det tænder dig at se, hvor slutty din bedste veninde er”.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

2 kommentarer

  1. Johs

    05/01/2026 kl 14:30

    der kan da kun komme en del mere , så mor kan få en tur mere

    3+
    • Oliver

      05/01/2026 kl 18:59 - som svar på Johs

      Hej Johs. Del 5 er sendt ind, men den ligger vist desværre lidt langt nede i køen. Uden at spolere for meget, så tror jeg, at du vil kunne lide den 😉 Del 6 er desuden også sendt ind. Vh. Oliver

      7+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *