- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Pigerne Fra Syrien 3
Det var vildt stramt, men utrolig lækkert. Jeg kneppede lille Yana i røven og hun kunne li’ det ..
ADVARSEL: mindreårig – incest
Forfatter: sugardaddy
Det var sidste lørdag i november. Vinden og kulden udenfor vidnede om, at vinteren og julen stod for døren. Jeg havde gået og tumlet med en lille plan. Jeg ville invitere pigerne og naturligvis deres forældre, hjem til juleaften. Jeg var ikke sikker på et ja, for de var trods alt muslimer og fejrede ikke jul. Men jeg vidste også, at de var en slags moderne muslimer, der ikke hang så meget fast i deres tro og gamle skikke. De var vel omtrent lige så meget muslimer, som jeg var kristen.
Jeg kørte ned til asylcenteret og regnede med at de var hjemme. Det var de, og de var glade for mit uventede besøg. Som oftest når jeg besøgte dem, havde jeg en lille ting med. Nogle gange bare noget slik, andre gange var det et spil til børnene eller noget pynt til deres lille lejlighed.
”Hej med jer. Jeg håber ikke jeg forstyrrer.” Jeg gav høfligt hånd til Nizar.
”Kom ind, kom ind. Vi lave te til dig Rasmus.”
De tog altid så godt imod mig. De var nogle søde og rare mennesker. Da de boede i Syrien, havde Nizar arbejdet som smed og Rima som ekspedient i en tøjbutik. De havde en moderne tilgang til mange ting ulig en stor del af deres landsmænd.
Historien fortsætter under reklamenPigerne kom og sagde høfligt goddag til mig. Her måtte vi holde lidt på formerne. Men jeg kunne tydeligt se i deres øjne, at de var glade for at se mig.
Da teen var blevet serveret, fandt jeg som altid det frem som jeg havde taget med. Denne gang var det fire julekalendere. Jeg havde lavet pakkekalendere til børnene og havde købt to skrabekalendere til Nizar og Rima.
”Arrrhhh. Hvad er det” sagde børnene.
Jeg forklarede dem om julekalendere. At man talte dagene til jul, ved at åbne en låge eller pakke hver dag.”
Selv Nizar syntes om det. Det var lidt spændende, at man kunne vinde penge.
”Der er en grund til, at jeg har taget dem med. I ved jo godt, at vi fejrer jul i Danmark. De fleste gør det ikke som en kristen ting, men for at holde en tradition i live og for at skabe glæde og hygge. Jeg har tænkt på, om i kunne have lyst til at komme og fejre juleaften sammen med mig.”
Rima kiggede spørgende på sin mand. Det var altid manden, der tog sådan nogle beslutninger. Men jeg kunne se i hendes øjne, at hun bestemt havde lyst.
”Åh ja ja ja. Må vi ikke nok.” Pigerne var ellevilde og hoppede op og ned.
”Jo men, vi holde ik’ jul. Det ikke vores tro. Men jeg se at Rima og piger vil.”
Nizar sad lidt og tyggede på det.
”Jeg sige vi kommer” sagde han så endelig og smilede ”Og tak Rasmus”
Pigerne hvinede og Rima smilede. De var henrykte over, at kunne være med til at fejre jul.
”Det er jeg rigtig glad for. Jeg lover jer, at i vil ikke fortryde det. Det bliver en rigtig dejlig aften. Jeg får nok brug for lidt hjælp. Der bliver en del forberedelser. Jeg skal have bagt og sådan noget. Kunne pigerne komme og hjælpe et par lørdage med at bage?”
”Ingen problem Rasmus. De ha’ fri lørdag så de hjælpe dig.”
”Tak Nizar. Det er jeg glad for. Tror du også at jeg kan bede Rima om at hjælpe lidt juleaften med madlavningen?”
”Det ok Rasmus. Rima hjælpe dig”
”Det var dejligt. Så vil jeg smutte igen. Tak for teen” Jeg gav hånd igen til Nizar og sagde hej til de andre.”
Dagene og ugerne gik. Pigerne havde hjulpet med at bage småkager og lave julekonfekt. De gik til opgaven med stor energi. Også når der skulle prøvesmages. Alt var nyt og spændende for dem.
De hjalp med at pynte op og da vi satte julelys op udenfor, var de helt vilde. De dansede rundt og syntes, at det i sig selv var en fest.
Men langt om længe blev det juleaften. Alt var forberedt. Risalamanden og waldorfsalaten var lavet. Pakkerne var klar og anden var klar til at blive smidt i ovnen. Jeg havde lavet små skåle med vores hjemmebag og med konfekt. Nu manglede jeg kun, at gæsterne skulle dukke op. Jeg havde bedt dem komme ved 2 tiden, så vi kunne julehygge lidt inden aftensmaden.
Præcis Kl. 2 ringede det på døren. Jeg åbnede døren og uden for stod de i deres fineste tøj og med poser og pakker.
”Hej med jer og glædelig jul” Jeg trykkede hånd og gav knus.
”Hej Rasmus” Nizar kom som familiens overhoved først ind.
Jeg kunne se på pigerne, at de var sindssyg spændte på, hvad dagen ville bringe.
”Vi tage gaver med til jul Rasmus” Nizar pegede på poserne der var fyldt til randen.
”Jamen altså. Så må vi se om jeg også har husket at købe noget” Jeg grinede til dem og viste dem ind.
Jeg serverede te, kaffe og satte skåle med julebag på bordet. Nu kunne vi sidde og hygge lidt. Pigerne fandt straks TV’et og satte sig til at se juleflimmer.
Jeg fik sat anden i ovnen og så sad vi eller og hyggede os og snakkede om løst og fast.
Rima kom med i køkkenet og hjalp med at skrælle kartofler og gøre det hele klart. Jeg Kunne ikke lade være med at beundre hendes velformede røv i smug. Jeg vidste det var forbudt område, men det kunne ikke forhindre mig i at beundre den. Vi dækkede op i spisestuen med det fineste porcelæn jeg havde. Der kom servietter og stearinlys på bordet og det så rigtig hyggeligt ud.
Efterhånden var alt sat på bordet. Det hele var der. Brune, hvide og franske kartofler. Tyttebærsyltetøj, sovs, and, rødkål og waldorfsalat. Jeg havde sat en god flaske rødvin på bordet. Jeg vidste ikke om de drak vin, men jeg ville i hvert fald gerne have.
Det var sjovt at se, hvordan de smagte på de forskellige ting. Det var en stor succes. Vi spiste alle til vi var ved at revne. Nizar og jeg delte rødvinen. Rima og pigerne fik sodavand.
Efter maden skulle vi så have risalamanden.
”Øjjj Rasmus. Det er spændende.” Sara var helt rundt på gulvet. Hun syntes det var helt fantastisk med den gemte mandel.
Skæbnen ville, at det var mig der fik mandlen. Jeg sparkede lidt til Saras ben under bordet. Hun opfattede at jeg ville noget. Så gav jeg hende mandlen under bordet. Hun blev helt rød i hovedet. Lige pludselig råbte hun ”Jeg har den” og rakte den op. Vi klappede alle sammen og grinede af hende.
Hun fik gaven som var en kæmpe æske chokolade.
Pigerne kunne simpelt hen ikke vente længere. De var ved at gå ud af deres gode skind.
”Hvornår skal vi have gaver onkel Rasmus” ville Yana vide.
”Jamen jeg tror da vist snart, at vi må se at få dem fundet frem.
Jeg havde købt en lille ting til hver af pigerne. En dukke til Sara og en halskæde til Yana.
Til Nizar havde jeg købt en skjorte og et slips og til Rima et smykkeskrin hvori der var et gavekort til en tøjbutik.
Jeg havde også en ekstra overraskelse til pigerne. Men den måtte vente til sidst.
Vi åbnede gaver og alle var så glade. Jeg fik også gaver. Både af pigerne og deres forældre.
Pigerne blev glade, men måske en smule skuffede over de ting jeg havde købt til dem. Da vi var færdige sagde jeg. ”Åh, jeg har da vist helt glemt noget. Der var da vist en lille ting mere til jer piger.”
”Hvad er det?” sagde de i kor.”
”Prøv at gå over i laden og kigge. Jeg mener der er noget til jer der.”
Pigerne spænede over i laden. Jeg kunne høre nogle råb og lidt efter, kom de tilbage.
De var helt rundt på gulvet. ”Far, mor. Skynd jer at komme.”
Vi gik alle med derover. Inde i laden stod to fine røde cykler til dem.
De faldt mig om halsen begge to.
”Tak, tak, tak onkel Rasmus”
”Det så sødt af dig Rasmus” sagde Rima.” Jeg kunne se en tåre på hendes kind.”
”Du en god mand Rasmus. Tak.” sagde Nizar.
”Kom skal vi ikke gå ind og få kaffe”
”Århh må vi ikke prøve dem onkel Rasmus?”
”Jo selvfølgelig. I må cykle her i laden. Der er plads nok og der er også lys. Men ikke for længe vel.”
De satte sig straks op og var helt opslugte af deres nye cykler.
Vi andre gik ind og fik kaffe, te og julekonfekt.
”Jeg håber ikke i synes det var for meget jeg gav dem. Jeg vidste jo, at de ønskede sig en cykel rigtig højt.”
”Hvis vi have råd, vi købe dem cykler Rasmus. Men vi ikke have penge mere. Alt væk.”
Jeg kunne se at Nizar var ked af, at tingene var som de var.
”Jeg ved det Nizar. Men pigerne har været en god hjælp for mig og det er en slags betaling for det.”
”Men vi vil snart hjem Rasmus. Det var dejlig dag. Dejlig mad”
”Jeg er glad for, at i har haft en god dag. Jeg har nydt det lige så meget.”
Jeg gik ud for at kalde på pigerne. ”I skal hjem nu piger.”
”Nejjj Rasmus. Ikke endnu. Vi cykler.”
”Jamen jeres far og mor vil hjem nu. Kom nu med ind.”
Meget modstræbende gik de med ind.
”Vi vil ikke hjem endnu. Vi vil så gerne cykle noget mere” sagde de da de kom ind.”
”Jamen vi hjem nu” sagde Nizar.
Så sagde de en masse på arabisk, som jeg ikke forstod. Jeg kunne dog forstå, at pigerne var meget utilfredse med at skulle hjem.
”Onkel Rasmus. Må vi blive her til i morgen?” Det var Yana der spurgte.
”Øhh. Deeet.. Det ved jeg ikke. Her er plads nok i gæsteværelset. Men det må i spørge jeres far om.”
Så snakkede de sammen igen på arabisk. Nizar slog opgivende ud med armene.
”Piger vil blive” Sagde han.
”De må gerne blive. Det er ok. Jeg har gæsteværelset som de må bruge.
”Ok. Så piger blive til i morgen.”
”Ja ja ja..Tak far” De gav ham et knus og sagde farvel til dem og så var de rendt ud i laden igen.
Jeg rystede på hovedet og grinede. ”De er glade for deres cykler. Det er dejligt. Jeg kører dem hjem i morgen, når vi har fået morgenmad.”
Vi sagde farvel til hinanden og de gik hjemad.
Jeg begyndte at rydde op og gjorde gæsteværelset parat. Så gik jeg ud i laden.
”Nu må i hellere komme ind piger. Det er ved at være sengetid.”
”Ja OK Onkel Rasmus. Vi kommer nu.”
Lidt efter kom de ind. De var begge glade og de snakkede ivrigt om deres cykler.
”Rasmus. De har både bremser til forhjul og baghjul”
Jeg grinede af dem. Det var dejligt at se dem så glade.
Lige pludselig slog det mig, at vi ikke havde noget ekstra tøj til dem. Heller ikke nattøj. Jeg havde ekstra tandbørster, så det kunne vi nok klare.
Jeg gik på opdagelse i mit klædeskab og fandt to T-shirts. De måtte gøre det ud for natkjoler. Jeg ville stoppe deres tøj i vaskemaskinen og senere i tørretumbleren. Så var det da rent til i morgen.
”Så piger nu skal i se. En ”natkjole” til jer hver.”
Pigerne knækkede sammen af grin. Jeg forstod dem godt, men det var det bedste jeg kunne komme op med.
”Få så børstet tænder, så kommer jeg ind og putter jer.”
Lidt efter kom de ud fra badeværelset. Sikke et syn. To små piger med hver deres alt for store T-shirt. Yana med John Deere logo på brystet og Sara med en T-shirt der nåede til knæene.
”Hvor ser i skønne ud” Jeg grinede og skubbede dem på vej mod gæsteværelset.
De hoppede i seng og fik hver et godnat kys. Der blev ikke lagt fingre imellem. Pigerne stak med det samme deres små tunger ind i min mund og fik et seriøst godnatkys.
”Tak for gaverne og for den dejlige aften Rasmus”
”Jeg er glad for, at i havde en dejlig dag. Det havde jeg bestemt også”
Jeg slukkede lyset og gik i seng. Det havde været en lang dag og jeg var mæt og rigtig godt tilfreds med det hele.
Der gik dog ikke lang tid, før end jeg kunne høre små trin ude i gangen. Så blev døren åbnet og begge piger stak hovedet ind.
”Det er altså lidt uhyggeligt at ligge derinde onkel Rasmus”
”Uhyggeligt? Hvorfor dog det?”
”Der er så mange underlige lyde. Jeg tror ikke vi får lukket et øje i nat. Kan vi ikke sove her ved siden af dig?”
”Sådan er det jo med et gammelt hus. Men hvis i kan være her, så hop bare op.”
Der gik ikke to sekunder, så lå begge pigerne i dobbeltsengen sammen med mig. Jeg ærgrede mig indvendig over, at det ikke bare var den ene. Det havde været lækkert med lidt julesex.
”Vi tænkte også på en anden ting onkel Rasmus. Nu du har givet os sådan nogle fine gaver, så ville vi sige rigtig tak.”
”Hvad mener i?” Jeg fornemmede, at de havde bagtanker.”
Yana som lå tættest på mig lod sin hånd krybe ind under min dyne og lod den glide ned til mine boxershorts. Hun klemte rundt om min pik.
”Vi har lyst til at hygge lidt sammen med dig Rasmus.”
”Jeg tror altså ikke det er nogen god idé Yana. Når vi nu er her alle 3.”
”Jeg har snakket med Sara om hvad vi laver sammen. Hun vil gerne se. Måske vil hun også gerne prøve lidt.”
”Ja onkel Rasmus. Yana har fortalt mig om den der du har. Jeg vil gerne se den. Må jeg?”
Jeg var i vildrede. Det vil sige, mit hoved var i vildrede. Min pik var ikke det fjerneste i tvivl. Den var hård og klar til lidt af hvert.
”Jeg er ikke sikker på, at det er en god idé Sara. Men. Åh gud.. Jo, så skidt.”
Hvad var det dog jeg havde rodet mig ud i. Jeg frygtede hvor dette ville ende, men jeg havde ikke evnen til at sige stop. Pigerne var dejlige og de var villige. Jeg kunne ikke andet end at fortsætte.
Yana tog dynen af mig og Sara krøb over imellem os.
”Se Sara.” Yana trak ned i mine boxershorts og min pik sprang frem.”
”Se hvor fin og stor den er”
”Wow” sagde Sara. ”Den er stor. Kan den virkelig være inde i din tissekone.”
”Ja, det kan den godt. Prøv at holde om den.”
Sara stak sin hånd frem og tog fat om min pik. Jeg lå bare som tilskuer og overværede det hele.
”Så skal du bevæge hånden op og ned Sara.”
Sara forsøgte men havde ikke rigtig styr på det. Hun holdte ikke hårdt nok.
”Se her Sara” Yana tog fat om Saras hånd og hjalp hende. ”Sådan her skal du gøre.”
Sara fik nu lidt mere styr på det. Nu vidste hun hvordan. Hun sad og spillede min pik. Det var vildt at se den lille pige sidde og gnide på min hårde pik.
Yana bukkede sig ned og tog pikhovedet i munden. Hun suttede mig mens Sara gned op og ned.
”Wow piger. Det er dejligt.” Jeg måtte koncentrere mig for ikke at komme med det samme.
”Sutter du på den Yana?”
”Ja, det er ligesom når Rasmus slikker os.”
”Nå ja.” Det gav åbenbart god mening for Sara.
Historien fortsætter under reklamenJeg kunne ikke holde fingrene fra Yana. Min hånd fandt vej ind under hendes alt for store T-shirt og op til hendes trusser. Jeg kælede for hendes røv. Mine fingre fandt ind mellem hendes lår og jeg kunne mærke varmen fra hendes fisse. Jeg gned den blidt.
Det fik Yana til at stoppe med at sutte. Hun rejste sig op og tog sit tøj af. Hun lagde sig ned ved siden af mig og fortsatte med at sutte min pik.
”Jeg er ved at være træt i hånden” sagde Sara.
”Så kom her. Du skal da ikke snydes.”
Hun kravlede op ved siden af mig og jeg hjalp hende
”Nu skal du se.” Jeg trak hende ind over mig, så hun sad med et ben på hver side af mit ansigt og hendes fisse placeret lige ud for min mund. Jeg begyndte at slikke hende.
”Mmm Onkel Rasmus.” Sara var nu på hjemmebane. Den her leg kendte og nød hun.
Jeg slikkede hendes lille pigefisse godt og grundigt. Det var vidunderligt at smage hende igen. Så fint og dejligt.
Jeg kunne lige nå Yana. Hun lå stadig og suttede på min pik. Jeg fandt hendes lille lysthule og begyndte at bearbejde den. Jeg gned hendes klit og mærkede at det straks havde en effekt.
”Mmmmmmm” Yana nød berøringen og der gik ikke længe, før end jeg kunne mærke safterne der rendte fra hende. Hun stønnede så godt hun kunne med munden fuld af min pik.
Jeg kunne fornemme på Sara, at hun var tæt på hendes orgasme. Hendes lille krop bevægede sig ukontrolleret og hun stønnede højlydt.
”Åhhh Onkel Rasmus. Det kommer snart. Åhhhh”
Jeg slikkede hendes lille fisse det bedste jeg havde lært. Lidt efter nåede hun sit klimaks.
”Nuuu ..Jaaa..Nuuuuu. Nu er det der. AAAAhhhhhh”
Lille Sara fik sin orgasme. Hele hendes lille krop rystede og hun sank Stønnende sammen ved siden af mig.
”Åhhh det var skønt.” Sara lå veltilpas ved siden af mig. Hvis jeg kendte hende ret, var hun snart klar til en tur mere.
Yana stoppede med at slikke mig. Havde jeg ikke haft Sara at koncentrere mig om, var jeg for længst kommet. Yana var blevet ganske habil til at sutte pik og hun nød det til fulde.
”Nu skal du bare se Sara” Yana satte sig overskrævs på mig og jeg vidste hvad der ville komme.
Sara rykkede helt tæt på, så hun kunne se hvad der skete.
Yana styrede min pik og placerede pikhovedet lige ved hendes åbning. Ganske langsomt sank hun ned over min pik. Først gled pikhovedet ind og så fulgte resten.
Sara sad med åben mund. Hun var tydeligt overrasket over at det kunne lade sig gøre.
”Wow.. Det er vildt.”
Yana begyndte at bevæge sig op og ned på min pik. Hver eneste gang vi kneppede forundredes jeg over hendes stramme fisse, der dog så ubesværet slugte min pik. Hendes fisse var som altid drivvåd.
Hun red mig stille og roligt mens hun nulrede sine brystvorter. Sara så til. Aldrig havde hun set noget lignende. Hun var ikke i tvivl om, at det måtte være dejligt. Både Hendes storesøster og Onkel Rasmus nød det.
Jeg lå og nød det i fulde drag. Jeg forsøgte at holde min orgasme tilbage så længe som muligt. Jeg ville have det her skulle var for evigt. Yana ville det dog anderledes. Hun satte sit tempo op og jeg kunne høre på hendes vejrtrækning, at hun var på vej mod orgasmen.
”Åhh Yana. Jeg kan ikke holde længe sådan her.”
”Det er OK Rasmus. Jeg må bare. Kan ikke vente længere.” Yana kørte hurtigere og hurtigere op og ned og med et eksploderede hun.
”Åh ja..Åhhhh jaaaaa… Den kommer nuuuu..Åhhhhhhh” Yana rystede og hendes fisse malkede min pik. Jeg kunne mærke det ikke ville var længe inden jeg ville komme også.
”Åh ja..Åhhhh Rasmus.. Det er så godt.” Yana løftede sig fra min pik og satte sig på mine ben. Hun tog fat i min pik og gned den.
”Kom her og hjælp mig Sara”
Yana tog Saras hånd og førte den hen til min pik. De holdt begge to om den. Yana nederst og Sara øverst. Sammen spillede de pik på mig.
”Åh gud piger. Det er dejligt.”
Bare synet af de to små piger, der sad og hjalp hinanden med at spille min pik, var nok til at få mig ud over kanten.
”Nu kommer jeg. Her kommer det. Åhhhhh.. AAAAAAHHHHHHH”
Min pik sprøjtede. Højt op i luften. Sara blev helt forskrækket da det skete. Hun fjernede sin hånd, men Yana fortsatte med at gnide på min pik. Da den sidste sperm havde forladt min pik, satte Yana tempoet ned, indtil hun til sidst kun gned ganske stille.
”Hvad var det?” Sara lignede et stort spørgsmålstegn.
”Sådan er det når en mand kommer Sara. Det er lige som når vi får den der gode følelse. Men når en mand kommer, så kommer der sperm ud af ham.”
”Det er lidt klamt Yana.”
”Nej da. Se.” Yana tog lidt på sin pegefinger og suttede den ren. Så smilede hun til Sara.
”Det er slet ikke klamt.” Hun tog igen lidt på fingeren og førte den hen til Saras mund.
Sara så noget tvivlende ud men stak så tungen ud. Hun smagte på det.
”Det er OK. Det smager ikke så skidt som jeg troede.” Sara grinede.
”Hold da op piger. Det var skønt. Hvem gider hente et håndklæde til mig?”
Yana hentede et håndklæde og begyndte at tørre mig.
”Der kom godt nok meget denne gang.”
”Det er da fordi, i er så dejlige.”
”Tror du også jeg kan få den op i mig Yana?”
”Nej ikke endnu Sara. Din tissekone er ikke stor nok til det. Det varer lidt tid endnu.”
”Øv. Det så ud til at det var dejligt.”
”Det er det dejligste i verden Sara. Men du er ikke stor nok.
”Det er rigtigt” sagde jeg ”Du må vente lidt endnu. Til gengæld er der mange andre dejlige ting, som man kan.”
”Det vil jeg gerne.” Sara lod til at affinde sig med det i første omgang.
Jeg vidste at begge piger var klar til en omgang mere så jeg begyndte at kæle for Sara. Jeg suttede på hendes små brystvorter og kyssede hende.
”Vil du ikke hjælpe mig Yana?”
”Hvad mener du?”
Jeg tog hendes hånd og førte den over til Saras fisse. Jeg vidste ikke hvordan hun ville reagere, men det lod til at det ikke afskrækkede hende. Hun begyndte at røre ved Saras fisse. Jeg kunne se, at hun kørte sin finger stille og roligt op og ned i hendes revne.
”Du skal bare gøre de ting du selv synes er dejligt Yana.”
Det var helt nyt for Yana, men hun vidste hvad hun selv kunne li’ og jeg kunne se, at Sara nød det. Stille og roligt masserede hun hendes klit.
Sara smilede til Yana. ”Det er dejligt Yana. Lige sådan der.”
Jeg fik Yana op på alle fire. Mens hun bearbejdede Saras fisse tog jeg mig af Yanas. Jeg slikkede hendes fisse og hendes røvhul.
”Du må godt prøve at slikke Sara.”
Yana sagde intet men bøjede sig ned og satte prøvende tungespidsen til Saras lille fisse. Hun kørte den prøvende op og ned et par gange. Så havde hun åbenbart afgjort med sig selv, at det var helt OK. Hendes tunge fandt ind mellem Saras fisse læber og hun begyndte at udforske hendes lillesøster.
Sara Havde bestemt ikke noget imod det. Hun bøjede hovedet bagover og et lille ”Aaarhh” undslap hende.
Jeg kunne se, at det skulle de nok klare, så jeg koncentrerede mig om Yanas fisse. Jeg stak tungen op i hende i kneppede hende så godt jeg kunne. Yana var så stram, at kun det yderste af tungen kunne komme ind. Men hun stønnede og gav sig ved min behandling. Jeg nussede hendes bageste hul mens jeg slikkede hende.
Jeg var selv helt klar igen. Synet af Yana der slikkede sin lillesøster, ville kunne få mig stiv selvom jeg var halvt bevidstløs.
Jeg ville kneppe Yana igen. Jeg rejste mig op og førte pikhovedet hen til hendes fisse.
”Åh ja Rasmus. Stik den op i mig.” Yana var helt klar til en tur mere.
Jeg gled ubesværet i bund i hende. Yana var våd, åben og liderlig.
Jeg kneppede hende stille og roligt, mens jeg så hvordan hun slikkede Sara.
Sara var i en anden verden. Jeg tror, at Yana vidste lige nøjagtigt hvad Sara ville have. Hun slikkede Sara til en stor dejlig orgasme.
Da Sara kom, næsten skreg hun. Hendes lille krop rystede og spasmede.
”Åhhhhhhhhhhhh Yana… Åhhhhhhhhh..Det…Jeg..AAAAAhhhhhhhhh” Hun kom i lang tid og var helt opbrugt bagefter. Hun lagde sig ved siden af os, og der gik ikke lang tid inden hun faldt i søvn.
Jeg fortsatte med at kneppe Yana. Jeg kunne mærke, at jeg kunne holde lang tid. Jeg kneppede hende støt og roligt og begyndte at fingerkneppe hendes bageste hul. Yana var blevet ret glad for den lille leg. Hun kom som regel altid hurtigt efter, at jeg begyndte at fingerkneppe hendes lille hul.
”Må jeg prøve at kneppe dig i røven Yana?” Spørgsmålet kom næsten bag på mig selv. Men ubevidst, var det vel det, som jeg i lang tid havde arbejdet hen imod.
”Du må godt prøve. Jeg ved ikke om din pik er for stor.”
”Vi kan prøve at se. Hvis det gør ondt så stopper vi bare.”
Det bedste ville være, hvis jeg havde haft noget glidecreme liggende. Men i mangel af bedre måtte jeg bruge noget vaseline.
Jeg kunne mærke, at med vaselinen kunne jeg ubesværet kneppe hende med min tommelfinger. Yana stønnede højlydt. Jeg var næsten overbevist om, at det kunne lade sig gøre.
Jeg satte pikhovedet til det lille hul og pressede forsigtigt. Lidt efter kunne jeg mærke hvordan hun åbnede sig og lige pludselig var hovedet inde.
”Ahhh” Den er stor. Hold da op.”
Jeg lod den blive lidt, til hun havde vænnet sig til det. Så prøvede jeg at presse lidt og det lykkedes at komme et par Cm. Længere ind. Jeg trak lidt tilbage igen for derefter at presse. Sådan forsøgte jeg nogle gange. Jeg kunne mærke, at det blev nemmere og nemmere. Jeg pressede igen og nu var snart halvdelen af min pik inde.
”Er det for meget Yana?”
”Det.. Det er OK..” Yana stønnede.. Om det var af lyst var jeg ikke helt sikker på.
Jeg kørte stille og roligt ind og ud. Jeg ville ikke forcere tingene. Det måtte tage den tid det skulle.
”Det føles faktisk godt nu” Yana stønnede og hun begyndte at massere sin fisse, samtidig med at jeg kneppede hende.
Efterhånden var næsten hele min pik inde. Det var vildt stramt, men utrolig lækkert. Jeg satte tempoet lidt op. Stadig var det stille og roligt, men det var lykkedes. Jeg kneppede lille Yana i røven og hun kunne li’ det.
Efterhånden kneppede jeg hende temmelig hurtigt. Vi stønnede begge to. Yana gned vildt på sin lille klit.
”Jeg kommer snart Rasmus. Det er vildt dejligt det her”
Det var utroligt at Sara kunne sove. Efterhånden larmede vi temmelig meget.
”Det gør jeg også Yana. Dit røvhul er så stramt og lækkert.”
Jeg satte tempoet lidt mere op. Min pik for ind og ud af hendes lille hul.
”Jeg kommer nu Yana. Åh.. Nu kommer jeg.”
”Også mig Rasmus” Hun gned som en gal på hendes klit og jeg kunne mærke hun begyndte at komme. Sammentrækningerne forplantede sig til hendes røv og jeg kunne ikke holde mere.
”Åhhhhh Yana.. Nu kommer jeg. Jeg sprøjter det op i din lille røv”
”Åh ja Rasmus.. Åhhhhhhhh. Åh jaaaaaaa. Jeg kommerrrrr”
Jeg sendte min sperm op i hende. Det sidste jeg havde i mig blev skudt dybt op i hende.
Yanas fisse pulserede og klemte min pik, så det næsten blev for meget. Jeg trak mig ud af hende.
Yana faldt ned på siden og lå og rystede. Helt opslugt i hendes orgasme.
Da vi lidt efter kom til os selv, var vi fuldstændig tappet for al energi. Vi lå bare og smilede til hinanden.
”Det var vildt Yana. Jeg håber ikke det var for meget.”
”Det var ikke for meget. I starten var det som om, at jeg blev fyldt alt for meget op. Som om at jeg skulle på toilet. Men efterhånden blev det bedre og bedre. Det skal vi prøve igen.”
”Absolut. Men ikke nu vel?”
”Neeeeeeej er du gal” Vi grinede og krammede hinanden.
Vi lagde os til at sove. Vi havde ikke mere at gi’ af.
Jeg var tidligt oppe dagen efter. Jeg havde jo mine dyr der skulle ses til. De var ligeglade med om det var jul. De skulle passes uanset. Jeg lod pigerne sove til Kl. halv 9. De havde vist brug for lidt ekstra hvile oven på i går. Jeg sørgede for et hurtigt morgenmad til os og et bad.
”Åh, jeg er godt nok noget øm bagi i dag Rasmus. Men det var det værd.”
”Jeg håber da, at det hurtigt går over. Du skulle gerne være klar til på fredag” Jeg grinede til hende og hun gav mig et dab.
”Du er strid Onkel Rasmus.”
Historien fortsætter under reklamenEfter morgenmaden fulgte jeg dem hjem. De cyklede og jeg holdt mig lige bag ved dem. Jeg havde næsten ondt af Yana. Jeg vidste hun var øm, men ikke ti vilde heste kunne afholde hende fra at cykle.
Jeg fik dem afleveret og kørte hjem igen. Jeg trængte til en stille dag. Jeg havde fået nok for et par dage.
Da jeg kom hjem satte jeg mig i den bedste stol og knappede en julepilsner op.
Det er måske ik’ så ringe endda at være landmand.
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER







Quasar
29/08/2025 kl 19:56
Hej Sugardaddy.
Sikke en vild god historiefortælling, jeg kunne slet ikke ligge den fra mig efter jeg i gang med den første.
Sådan en drøm har jeg gået med længe, jeg troede lige undervejs her i 3’eren at du fik scoret en aftale med mor Rima, så var der jo lavet hattrick.
Takker for en god historie, nu da det er otte år siden du udgav den, så er chancen for at du laver en 4’er nok ikke særlig stor, men du skal kæmpe stort TAK for en seriøs god novelle.
Dbh. C
Anonym
05/11/2025 kl 8:58 - som svar på Quasar
Fantastisk godt skrevet. Du kunne godt lave et par stykker mere. Lillesøster skal vel også have en tur. Fat pennen det kan kun blive godt.
Anonym
08/12/2021 kl 15:45
ville være fedt hvis der kom flere dele.. 😀
Anonym
04/03/2017 kl 10:16
Ganske enkelt 3 liderlige og fremragende fortællinger, fortsat endelig moderen må gerne inddrages 🙂
sugardaddy
03/04/2017 kl 8:33 - som svar på
Tak for roserne..Tror ikke der kommer flere i denne serie..Men andet er på vej..Har lige haft andre gøremål 🙂
Valygar
15/02/2017 kl 11:02
fuck ja den er så fræk novelle bare kom med mere
ExtraExtra
10/02/2017 kl 2:02
Lækker fortælling, hele vejen igennem. De små tøser blev godt nok forkælet. Ærgeligt den ikke fortsætter, men jeg ser frem til flere fortællinger fra dig af herinde.
extraextra@sigaint.org
Sugardaddy
10/02/2017 kl 13:12 - som svar på ExtraExtra
Der kommet måske flere dele i den her serie. Lige nu er der bare andre ting i støbeskeen 🙂 tak for roserne.
Stor fyr fra kbh
08/02/2017 kl 0:09
Er du gal de er godt.
Glæder mig til at du får tid til mere.
sugardaddy
09/02/2017 kl 18:50 - som svar på Stor fyr fra kbh
Dejligt at du kunne lide min lille historie. Om ikke så længe, kommer der en historie om et par andre piger. Den burde også falde i din smag 🙂
Læsehæsten
06/02/2017 kl 9:20
Tak for et godt læs! 🙂
sugardaddy
06/02/2017 kl 15:35 - som svar på Læsehæsten
Selv tak for interessen 🙂
sugardaddy
04/02/2017 kl 21:32
Jeg takker for de fine kommentarer. Jeg har ikke planer om flere dele i den her serie. Måske på et senere tidspunkt. Lige nu, er der andre projekter i gang. Håber i tager lige så godt imod mine andre historier 🙂
master
04/02/2017 kl 10:10
skal moren ikke deltage også
Michael
04/02/2017 kl 9:52
Håber ikke det stopper her