Et helt andet liv

Jeg har aldrig på nogen måde været pædofil, men jeg kunne ikke få øjnene fra denne kønne skabning…

ADVARSEL: mindreårig

Forfatter: sugardaddy

Hej, jeg hedder Jan. Mit efternavn kan det som sådan være lige meget med, men for god ordens skyld, så hedder jeg Jan B. Jeg er 36 år og her kommer en historie, der er lidt ud over det sædvanlige.

Jeg har hørt, at alle har én historie i sig. Nemlig deres livshistorie. Efter at have læst en masse historier her på totalsex.dk synes jeg på en måde, at jeg også skylder at komme med en historie.

Min historie er temmelig lang, så den bliver delt over nogle gange.

Da jeg gik ud af skolen kom jeg i lære som tømrer. Det var det jeg altid havde drømt om, så det var som det skulle være. I min læretid mødte jeg Mette. Vi blev hurtigt kærester, og da jeg var udlært og havde lidt mere at gøre med, blev vi gift. Hun blev uddannet revisor. Hun var hovedet i vores forhold og jeg var den der kunne noget med hænderne.

Vi købte hus og alt så lyst og godt ud. Årene gik, og et eller andet sted havde vi begge regnet med, at vi også skulle have børn. Men på trods af at vi havde et fint sexliv, så skete det bare ikke.

Vi begyndte at vokse fra hinanden. Mette havde venner i hendes ”revisor-verden” og jeg havde mine kammerater fra jobbet.

Jeg burde selvfølgelig have set det komme, da Mette en dag fortalte mig, at hun havde fundet en anden og at hun ville skilles. Det kom som et chok, men da det ligesom havde lagt sig lidt, kunne jeg godt se, at det var den retning det var gået. Hendes kurser, overarbejde osv. Var sikkert nok undskyldninger for at mødes med ham den anden. I første omgang havde jeg lyst at brække kæben på den blege revisorfætter, men jeg faldt hurtigt ned igen og kunne se det i et mere neutralt skær.

Jeg skulle have et sted at bo. Nu da pengene ikke var så store mere, måtte jeg være lidt kreativ. Jeg ville ikke have en lejlighed. Jeg har altid boet i hus, og nød sommeraftenerne på terrassen med god grillmad og kølige pilsnere sammen med vennerne.

Jeg havde heldigvis en masse kontakter og en fyr jeg havde arbejdet en del for, havde nogle udlejningsejendomme rundt omkring. Han havde et hus ledigt i en lille landsby ikke så langt fra Vejle hvor jeg ellers boede sammen med Mette. Jeg var ude og kigge på den, og det var helt fint. Nok lidt stort til mig, men bedre end en lejlighed inde i byen. Vi lavede den aftale, at jeg ikke skulle betale noget indskud, men selv sørge for at male og tapetsere. Derudover, ville jeg få frie hænder med huset. Hvis jeg ville lave nogle forbedringer, ville han betale materialer bare jeg lavede det. Det lød som en fin aftale, og 1. maj  var jeg klar til at flytte ind i mit nye hus. Jeg havde ikke så mange ting. Mette fik det meste. Så jeg måtte ud og købe lidt møbler og noget køkkengrej.

Jeg faldt hurtigt til og da der var gået et par uger, var jeg færdig med at male.

Nu skulle jeg i gang med det udvendige. Haven lignede en losseplads og det lille værksted der var i forbindelse med huset trængte bestemt også til en kærlig hånd. Jeg startede med at få haven til at se nogen lunde ok ud. Så blev jeg enig med mig selv om, at jeg ville have en terrasse på bagsiden af huset. Jeg snakkede med udlejeren og syntes det lød som en fin idé. Han ville betale og jeg skulle lave terrassen. Jeg startede næste weekend. Vejret var strålende, så jeg så frem til en dejlig weekend hvor jeg kunne nå et godt stykke vej. Jeg gik i gang og det skred godt fremad. Jeg kunne godt se, det ville tage nogle weekender, men skidt med det.

Solen bagte ned fra en skyfri himmel og jeg svedte som et svin.

”Det ser søreme da godt ud”

Jeg havde nær skidt i bukserne. Jeg gik i mine egne tanker. Jeg kiggede op og så hovedet af min nabo over det fælles plankeværk.

Når jeg ikke har fortalt om mine naboer endnu, så er det fordi de ikke rigtig havde været interessante for mig. På den ene side af mit hus går der en lang markvej ned til en gård, Så på den side har jeg ikke rigtig nogen nabo. På den anden side bor der et par på min alder. Overfor bor nogle ældre ægtepar som jeg nok havde hilst på, men aldrig rigtig talt med.

”Jo tak, det går da fremad, det kommer til at tage nogen uger, Men det skulle da gerne give et godt resultat”

”Vi har vist ikke rigtig hilst på hinanden endnu” sagde naboen ” Jeg hedder Henrik. Men hør, Du ligner en der kunne trænge til en tår at drikke. Kig ind, så finder jeg et par kølige pilsnere frem”

Det var en invitation jeg ikke kunne afslå. Jeg kunne virkelig godt drikke en pilsner og man takker vel ikke nej til en en venlig invitation fra en ny nabo.

Kort efter sad jeg på naboens terrasse med en pilsner i hånden. Jeg var blevet introduceret for Henriks kone. Hun hed Dorthe. En lækker lille steg må jeg indrømme. Lyst, halvlangt, krøllet hår, et par spillende blå øjne. En god krop med et par faste bryster og en stram lille røv. Nu havde jeg gået nogen tid uden sex, så hun havde en god indvirkning på mig og min bette ven længere nede.

De fortalte lidt om dem selv. Henrik var 37 år og Dorthe var 34. De arbejdede begge i et medicinalfirma. Dorthe var forsker af en slags og Henrik var administrativ leder.

Jeg kunne godt høre, at de var lidt længere oppe ad rangstigen end mig. De snakkede ligesom i et andet sprog end mig. Men de var flinke og rare, så jeg var glad ved at have mødt dem.

”Du skal da også hilse på Sofie” sagde Dorthe. Hun kaldte på Sofie og lidt efter kom hun ud inde fra huset.

En dejlig pige, der havde arvet sin mors kønne udseende. Langt lyst hår og et par vidunderlige levende øjne.

”Hej Sofie, Dejligt at møde dig” sagde jeg. Og hun hilste på mig og slog sig ned på terrassen sammen med os andre.

Det viste sig, at hun var elleve år. Hun var iført et par stramme shorts og en lille T-shirt. Jeg har aldrig på nogen måde været pædofil, men jeg kunne ikke få øjnene fra denne kønne skabning. Jeg kunne ane et par små bryster som var under udvikling under hendes T-shirt. Hun sad på en stol over for mig, med det ene ben oppe under sig. På den måde hun sad, strammede hendes shorts om hendes røv og hendes lille fisse. Jeg kunne næste ane konturerne af hendes læber igennem det tynde stof.

Jeg tror hun kunne mærke min interesse, for hun kiggede smilende på mig med hendes skønne øjne, og jeg sad med en stiv pik i mine bukser.
Snakken gik, Jeg fortalte lidt om mit liv og de om deres. Sofie fortalte om hendes skole og om hendes fritidsinteresser. Hun holdt meget af naturen og bedyrede, at når hun blev stor ville hun være biolog eller noget i den stil. Hun havde helt bestemt arvet hendes forældres gode hoved. Hun var klog, men hun var mere nede på jorden end dem.

Jeg må indrømme, at havde de ikke været mine naboer, var vi nok aldrig faldet i snak. De var ligesom på et andet plan end mig.

Jeg takkede for øl. Det var efterhånden blevet til tre, og man skal jo ikke udnytte situationen mere end godt er. Jeg rejste mig og gik ind til mig selv igen.

Da jeg var færdig med dagens arbejde tog jeg mig et bad. Det var skønt at stå der, og lade vandet rense skidt og sved af. Helt ubevidst krøb der et billede af en ung pige med langt lyst hår ind i mit hoved. Pikken rejst sig og var stenhård. Jeg stod og spillede pikken mens jeg forestillede mig hvordan hun så ud uden tøj på. Lige med et slog jeg øjnene op og sagde til mig selv at jeg var et svin. Jeg kunne fandeme da ikke stå der og have sådan nogle tanker om en lille pige. Jeg slukkede for det varme vand og sluttede af med et iskoldt bad. Det kunne vel få pikken på bedre tanker.

Næste dag var det søndag. Jeg stod tidligt op og fik lidt at spise inden jeg gik i gang med terrassen. Dagen gik godt og jeg fik virkelig lavet meget. Midt på eftermiddagen dukkede Henrik op ude i haven.

”Hej Jan, Jeg håber ikke du har noget imod, at jeg sådan dukker op”

”Nej, nej kom du bare ind og kig. Vil du have en øl?”

Vi satte os ned og fik en kold øl og Henrik beundrede mit arbejde.

”Hør, Jeg smidder et par bøffer på grillen i aften. Har du ikke lyst at komme ind til aftensmad”

Det lød som en fremragende idé. God mad har altid været en af mine store passioner. Så vi aftale at jeg skulle dukke op senere på eftermiddagen.
Jeg lavede det færdig jeg var i gang med og gik så i bad. Jeg så frem til bøfferne og ikke mindst så jeg frem til at se Sofie igen. Den tøs virkede som en magnet på min udsultede pik.

Jeg dukkede op med en flaske god rødvin og vi satte os på terrassen. Efter et par øl, gik Henrik i gang med grillen. Han gik meget op i det og forklarede mig alt om Weberen og dens fortræffeligheder. Sofie sad også hos os og mens jeg snakkede med Henrik kiggede jeg af og til på hende. Hun fangede mit blik hver gang og kiggede flirtende på mig. Hendes blik gik lige i bukserne på mig og jeg sad der med halvfed på. Dorthe gik inde i køkkenet og lavede salat og andet tilbehør.

”Jeg tror lige jeg vil snuppe en dukkert inden aftensmaden” sagde Sofie. De havde sådan en temmelig stor pool ude i haven. En af dem man sætter op selv. Jeg vil tro den var på 10.000 L.

Hun gik ind, og kort tid efter kom hun ud iført en lyseblå badedragt. Hun var pænt solbrændt og da hun gik forbi mig, kunne jeg ikke lade være med at beundre hendes faste, lille solbrændte røv. Jeg har altid været helt vild med en god røv. Sådan en badedragt afslører lige det nederste af ballerne. WOW, havde jeg ikke stiv pik inden, fik jeg det i hvert fald nu.

Hun vrikkede lidt mere med røven end nødvendigt da hun gik forbi mig, og jeg er sikker på hun spillede op. Gjorde en pige på 11 sådan? I mit hoved er en 11 årig pige et kønsløst, fnisende væsen, som ikke bestiller andet end at snakke med veninder om popidoler og heste. Men ikke Sofie. Jeg var ikke et øjeblik i tvivl om, at hun var langt mere moden end hendes alder og at hun var sig hendes tiltrækning på mig bevidst. Måden hun kiggede på mig, og måden hun bevægede sig på talte sit tydelige sprog. Hun vidste hun havde en seksuel virkning på mig. Og hun nød det.

Jeg sad og beundrede hendes krop mens hun legede i poolen. Ind imellem kiggede hun på mig for at forsikre sig om at jeg lagde mærke til hende. Der var vel fem meter over til poolen fra der hvor jeg sad, så jeg havde en vidunderlig udsigt til hendes dejlige røv og hendes små bryster.
Det er måske en overdrivelse at kalde det bryster. Nu havde jeg jo ikke set dem, men jeg ville skyde på at det ikke var meget mere end brystvorter. Men hendes brystvorter var store. Den slags der ligner en kegle

Jeg var næsten ærgerlig da Henrik bedyrede, at nu var der kun 10 min til spisetid.

Sofie kom op af poolen og svansede forbi mig. Det våde stof gjorde, at jeg tydeligt kunne se hendes fisselæber. Stoffet sad klistret ind imellem dem og jeg så den dejligste cameltoe.

Deres hus var lavet i en vinkel, og fra terrassen, kunne man se ind på Sofies værelse. Jeg så da hun gik ind på sit værelse. Hun tog sin badedragt af og begyndte at tørre sig. Jeg sad med åben mund og polypper og så denne vidunderlige skabning nøgen, tørre sig. Hun vidste jeg kiggede. Hun tørrede sig langsomt og sensuelt. Ned over maven og over de små vidunderlige brystvorter.

Til sidst tørrede hun fissen og røven. Hun havde så vidt jeg kunne se, ikke eneste hår på fissen. De yderste læber var store og stod tydeligt ud. De små læber var ikke synlige. Hold kæft hun så dejlig ud. Jeg fik lyst til at stikke min tunge og pik op i den skønne stramme fisse. STOP SÅ JAN….Tøsen er kun elleve år.. JA, men hun er fandeme dejlig sagde min pik.

Hun lagde håndklædet fra sig. Og mens hun kiggede på mig, lod hun sin højre hånd bevæge sig nede fra lårene og hen over fissen. Hendes langfinger kørte mellem læberne og videre op. Hen over brysterne og op til hendes hår. Så tog hun tøj på. I guder. Jeg har aldrig set noget så pikant. Den lille møgtøs vidste at jeg var fanget. Og hun nød hvert sekund.

Hvordan en pige på elleve år kan have en selvsikkerhed, der lader hende opføre sådan et show er en gåde for mig den dag i dag.

Gud ske lov stod hendes far med ryggen til og koncentrerede sig om grillen. Han var da blevet stik åndssvag hvis han havde set det hun gjorde.
Dorthe kom ud på terrassen og dækkede bord. Henrik satte sig ned. Nu skulle der spises.

Sofie kom ud på terrassen igen. Jeg kiggede op på hende og hun smilte. Hun blinkede med det ene øje til mig. Og jeg var totalt solgt.
Vi spiste og hyggede os. Sjove historier blev fortalt og vi havde en dejlig aften. Vi delte et par flasker god rødvin og ved 10 tiden bekendtgjorde Sofie, at nu ville hun gå i seng. Hun gik ind og jeg sagde, at jeg vist lige skulle på det lille hus. Jeg mødte Sofie inde i huset og hun kom hen til mig.

”Godnat Sofie, Sov nu godt” sagde jeg til hende. Hun kom hen til mig og lagde armene om mig.

”Godnat Jan” Hun krammede mig, og jeg vil tro hun kunne mærke min halvstive pik gennem mine bukser.

Så gik hun ind på sit værelse.

Jeg skyndte mig på toilet og ud igen. Tænkte at showet fra tidligere måske ville gentage sig. Men hun havde trukket gardinet for, og alt jeg kunne se var skygger og til sidst en lampe der blev slukket.

Det var efterhånden blevet mørkt. Kun stearinlysenes flakkende skær lyste op på terrassen.

”Jeg har noget jeg vil spørge dig om Jan” sagde Henrik.

”Jeg er helt vild med den terrasse du er i gang med inde hos dig selv. Tror du at du kunne have lyst til at bygge sådan en til mig. Du får naturligvis betaling for det. Og mad og øl skal du heller ikke mangle”

Henrik og Dorthe havde på mange måder 100 % styr på deres liv, men sådan nogle ting som hus, have og hjem interesserede de sig ikke så meget for. Deres tanker kredsede om deres job og det meste af deres tid gik med det.

Jeg var lidt i syv sind med mig selv. Egentlig havde jeg jo en del at se til hos mig selv endnu. Men på den anden side kunne lidt ekstra kapital være dejligt. Og tanken om at kunne se mere til Sofie gjorde udslaget.

Sommerferien var ikke langt væk, og jeg havde en del afspadsering jeg også kunne gøre brug af, så vi aftalte, at jeg ville begynde når jeg var færdig med min egen terrasse.

Efter et par godnat pilsnere takkede jeg af for en dejlig aften. Jeg havde nydt deres selskab, men specielt en lille elleve årig piges nøgne krop, sad indprentet på min nethinde.

Historien fortsætter under reklamen

Jeg gik ind til mig selv og da jeg kom i seng, gav jeg fanden i mine hæmninger og med et billede af Sofies lækre fisse spillede jeg pik til jeg kom i nogle lange sprøjt op ad min mave. Jeg faldt i søvn med Sofie i mine tanker og med store forhåbninger til den næste tid.

Læs næste afsnit

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

13 kommentarer

  1. Den ældre

    08/05/2020 kl 16:49

    Læser den igen og igen. Så skøn en kærlighedshistorie og så fræk en sexhistorie.

    4+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *