Lebbe Lone 6

Jeg fik pikken op i Pyt, hun krammede mig far det er dejligt stønnede hun, du må ikke komme i mig far


Forfatter: Lebbe Lone

Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen

Vi fik alt pakket, jeg kyssede Maj og sagde kom skat, vi skal hjem og jeg er sikker på at, storebror med kæreste, har styr på Eva og Mille.
Maj smilte og sagde, har vores søn fået dame på? Ja smukke, men du er bagefter Lone er svigermor, klart hun er sagde Maj, jeg går stille frem.

Vi kørte hjem Lone stod klar, hej smukke godt at se dig, de er i have poolen kom krammer, Jan er pak æsel vi to, skal i haven.

Jeg fik klaret kufferter og tasker, jeg gik i haven og sikke et syn, alle var i pollen men ikke Lone og Maj, de sad i pavillonen og byttede mundvand.

Sofie og Lotte manglede, så jeg gik på jagt og fandt dem, de smilte begge to Jan sagde Sofie, Mette kaster godt nok op, har du kneppet hende tyk? Hør i to, hvor er hun lige?

Hun ligger i sengen eller krammer wc’et Jan, hør i to i bliver lige her ja tak grinte Sofie, du er den frække.

Jeg fandt Mette, går det smukke? Ja skat jeg er sygt gravid, og lige meget hvad du siger om din sperm, så er du far.

Smukke det lover jeg dig at, jeg vil være med glæde men du og Peter, ja skat du er onkel, færdig jeg gylper lige.
Lone kom mig til undsætning sammen med Maj, vi klarer det sagde Lone, du skal over til mig skat.

Line og Asta lå i havestuen, de var ikke alene Peter, lå slikkede dem begge på skift, jeg kiggede på Line og blinkede, jeg lod dem være.

Jeg gik ud til poolen, hør unger I skal op i er snart opløst, onkel gider du hjælpe os ja Pyt og Pot, jeg finder håndklæder.
Da jeg kom tilbage, gav jeg Holger og Liv deres håndklæder, jeg krammede Holger og viskede, i kælderen med jer to.

Onkel grinte Pyt, vil du ikke i sammen med os var, hør i to i er nøgne ja og hvad så kom det fra Pot, vi har set en pik før, ja grinte Pyt.

Maj kom ud, piger nu er i søde ved onkel, ja mor sagde Pyt men mor ærligt, han er far til Holger, som er vores storebror, kan han så ikke nok være bonus far, ja jublede Pot må han mor? Maj kiggede på mig, jeg sagde ok i to aftale, men Lone er jo snart min kone, så er hun vores bonus mor jublede Pyt, ja piger sagde Lone, jeg går lige med mor.

Maj kyssede mig, du gør hvad de vil hviskede hun, jeg stoler på dig skat ok smukke, kys igen ISMAND råbte begge piger, Lone grinte og sagde piger, kys mig.

Jeg smed tøjet, Pyt og Pot (Eva og Mille) kiggede på mig, Pyt sagde far din diller er stor, ja men sådan ser far ud, så hoppede jeg ellers i pollen.

Pyt hoppede på mig, hun krammede mig og sagde, du bliver den bedste bonus far, man kan ønske sig kys mig.

Hun var bestemt da vi kyssede, hendes tunge søgte min, jeg var solgt, jeg greb hende og have mine hænder, på hendes faste baller.
Hun krammede mig og viskede, Pot og mig piller ok smukke, det holder vi hemmeligt ja vi gør far, du må godt.

Smukke jeg tror, det er Pots tur ja far du er bare så sød, hør fars pige det er du os, og jeg vil vildt godt være jeres bonus far.
Pot var lige så vild, hun krammede mig og sagde, far vi har lavt ulykker sammen, med en skole agurk fordi far vil, men det ville vi så, ikke.
Smukke har i to, selv taget jeres mødom ja vi har, det gjorde dæleme ondt, så smukke vi venter til ferien, ok far men vil du slikke os, når vi skal sove? Ja fars pige, men hemmelighed.

Det var en hemmelighed, i deres hoveder men Mette sagde, de glæder sig sikkert jeg ved godt at, de to hygger sig sammen.

Da de skulle i seng, smed de alt tøjet de lagde sig i sengen, kom far du lovede.

Ja i to jeg smed tøjet, jeg lagde mig i sengen Pyt sagde, far må jeg sætte på dit ansigt, ja smukke sagde jeg hurtigt var hun over mig.
Hun var meget våd, hendes fisse var skøn hun stønnede, da jeg begyndte at slikke hende, jeg have fat om hendes baller, mens hun støttede sig til vægen.

Det gav et sæt i mig, Pot tog fat i min pik og, begyndte at sutte den så godt hun kunne, hun var ikke øvet men stille gik det bedre.
Jeg fik tungen op i Pyts fisse, stille vuggede hun med fissen og stønnede ja far, det er skønt far bliv ved.

Pot soppede med at, sutte min pik Pyt blev mere og mere, liderlig hun kun ikke få nok.

Jeg mærkede Pot, prøvede at få min pik op i hende, jeg tog min ene hånd ned og hjalp hende, hun stønnede far, nu knepper vi.

Hun var stram men, jeg nød det far klynkede Pyt nu – nu far, hun stivnede i hele kroppen kort efter, flyttede hun sig.
Jeg så Pot var helt væk, jeg greb hende og begyndte at kneppe hende, hun stønnede far jeg kommer – jeg kommer, ikke stoppe far.
Hun hoppede af, hun sagde far jeg skal på wc, så var hun ellers væk Pyt kiggede på min pik, far vil du prøve bare lidt, ja smukke kom.

Nej far du skal ligge oven på mig, og så skal jeg stritte med mine ben, lige som hende far knepper, hjemme.

Pyt er den der er højest af de to, hun var os den af de to der, allerede have let hævede bryster, det bliver hun drillet med i skolen, og en dreng fra deres klasse bliver kaldt, Jens lang diller fordi hans pik, er den største i klassen.

Jeg fik pikken op i Pyt, hun krammede mig far det er dejligt stønnede hun, du må ikke komme i mig far, jeg vil sutte din pik, ja smukke stønnede jeg.

Hun var ikke så stram som Pot, jeg kom hurtigt i bund og kneppede hende, i lange dybe stød hun stønnede ja far, knep mig du er den bedste.

Jeg gik til den hun stønnede, far jeg kommer bliv ved jeg kommer, jeg nåde at trække mig ud, og slikkede hende, mens hendes orgasme ramte.

Da hun have sundet sig, kneppede jeg hende igen indtil jeg var tæt på, kom smukke sut mig jeg kommer, Pyt suttede min pik grundigt, og da jeg kom, slugte hun næsten, det hele hold kæft det var vildt, hun kyssede mig, far vi skal gøre det igen ja smukke, det lover jeg.

Hør smukke har du været, sammen med en fyr? Ja jeg har far, Pot tørre ikke Jens og mig, gør det på skolen i kælderen.

Ved mor det smukke? Nej så bliver hun tosset far, nej hun gør da ikke sagde jeg, er han flot ham Jens? Ja han er far, lyshåret og lige så høj som mig, hans pik er flot den er lidt lang, han er 10 år han er gået om, vi bliver jo 9 år i ferien.

Hvordan tog i jeres mødomme? Mors dildo far, men far din sperm smager ret godt, det gør de store drenge over i skolen ikke, jeg sutter dem nogle gange nede, bag cykelskurene.

Smukke det er ikke klogt, nej jeg ved godt far men jeg vil selv, Jens kan ikke i nu men far, når han hjælper pedellen efter skole, så sutter pedellen hans pik, og jeg har hørt pedellen sige, hør knægt du smager skønt, jeg elsker din drengesperm.

Smukke er han os til fyre, ja han er og han ved at Pot og mig, hygger os, han syntes det er skønt, han vil godt være med en dag, men far jeg tror ikke Pot tørre.

Hør smukke lad mig klare det, i morgen ringer du til ham og, invitere ham herud ej far skøn ide, kys mig elsker dig.

Jeg fik fat i Maj og sagde, hvad jeg have aftalt med Pyt, hun smilte og sagde tror du de knepper, nej sagde jeg, jeg ved det ingen af de to, er jomfruer.

Er du sikker stønnede hun, ja smukke de har lånt en dildo fra dig, nej vel stønnede hun jo smukke, nu må jeg heller hjælpe dig, ja skat jeg er liderlig.
Smukke sagde jeg, du trænger da til pik ja skat meget, så få hold i Tim eller Holger smukke, ikke Holger skat han er optaget, ok så finder du Tim du fortryder ikke, tro mig.

Jeg gik ind til Lone og Mette, hej far sagde Lone var grinte jeg, ja du har kneppet os tykke jeg har ikke, kvalme eller noget, det have jeg heller ikke med Line.

Vi fik kysset og krammet, jeg fortalte dem om Pyt og Jens, jeg sagde os at Maj var trængende, Mette smilte og sagde, Peter skal hentes i morgen han vil med, på ferie.

Jeg smilte og sagde fin ide, Maj er fysioterapeut, så kan hun hjælpe ham med han genoptræning, ja sagde Lone, så kan du hjælpe os to skat.

Pyt kom ind til os, far han vil gerne komme men, du skal hente ham hans mor vil se giraffen, ok grinte jeg i seng med dig, vi snakker i morgen.
Ud på natten, kom Pot ind til mig og Lone, far jeg have mareridt lige ja sagde jeg kom, vi lister ind i stuen.

Hun satte sig på mig, jeg krammede hende, var det et slemt mareridt fars pige? Ja far, det er ham fyren, han vil kneppe mig hele tiden, men lige inden far så, vågner jeg.

Smukke er han flot? Jeg ved det ikke, for han er helt tåget men vi kysser og han piller, han slikker os mine flade bryster, og når vi næsten skal til det, vågner jeg.
Hør fars pige når du vågner, er du så våd i fissen? Ja far, mærk selv efter jeg mærkede efter, min finger røg hurtigt op i hende.

Hun stønnede kys mig far, vi kyssede længe mens jeg gav hende finger, jeg stoppede og sagde ham fyren, hvordan vil han kneppe dig smukke.
Jeg skal stå bukket, ned over en sofa far ok kom sagde jeg, vis mig hvordan fars pige.

Sådan her far, han siger til mig at jeg er hans prinsesse, jeg nussede hendes baller ja smukke, det er du os og han er din ridder, ja stønnede hun.

Jeg gik i knæ og slikkede hende, hun stønnede voldsomt ja min ridder, slik min prinsesse fisse jeg vil have din rider pik.

Jeg rejste mig og sagde, ja prinsesse du som den eneste, fortjener min ridder pik ja klynkede hun, da jeg trængte op i hende.

Jeg kneppede hende roligt, hun stønnede ja skønne rider, niv mine brystvorter det ved du, jeg elsker ja prinsesse, jeg var overrasket, men gjorde det.

Hun klynkede, ja min ridder nu – nu sker det, hendes fisse trak sig sammen om min pik, jeg stønnede ja prinsesse, nu kommer din prins ja hylde hun, kom i prinsessens fisse, smukke ridder.

Hun faldt til ro, jeg stønnede prinsesse jeg slikker dig, ja stønnede hun.
Da hun var slikket ren, stønnede hun lad mig gøre det samme, ja prinsesse kom sagde jeg, og satte mig i sofaen.

Hun slikkede min nu halv slappe pik, hun satte sig op på mig tak søde far, men hvem er min prins? Smukke sagde jeg, Jens måske var far tror du, ja sagde jeg.

Far han knepper Pyt, ja det ved jeg og du tørrer ikke, nej far men er det ham der er prinsen, så vil jeg gerne men far, ja smukke han kommer i morgen, jeg skal hente ham.

Hun krammede mig, far han skal på koloni hans mor, har ikke råd til de kan holde ferie sammen, det er vildt synd for dem.

De store i skolen, kommer tit forbi hvor de bor, jeg har hørt hun altid er nøgen, når solen skinner.
Kom fars pige sengetid, ja far kys mig.

Da alle sad ved bordet, sagde jeg, nå Pyt og Pot hvor skal jeg hente Jens, far her er adressen det er tæt på skolen.

Maj sagde hør skat, det siges Jens mor dyrker nøgenhed, og at hun er presset økonomisk, ok sagde jeg skal vi, tage dem med på ferie? Du kan da hører, sagde Maj både Jens og Anne er søde, ja de er mor sagde Pyt og Pot i kor.

Jeg tog afsted, da jeg nåde adressen ringede jeg på, hej er du Jan sagde Jens med et stort smil, ja og du er Jens kan jeg se, tro mig ven jeg har ikke, hørt om andet ind dig, her til morgen.

Jeg så godt Jens var nøgen, de boede godt skjult kom ind Jan, mor er i haven.
Da vi kom ud til Anne, rejste hun sig jeg var overrasket, hej søde sagde jeg verden er lille, ej hold nu lige Jan kom krammer, ja søde helt sikkert.

Mor kender du Jan, ja skat vi har været naboer, da vi var på din alder ca. ej mor det er da sygt sjovt, ja skat du Jan, skal jeg have noget med? Ja Jens, tøj når vi kommer hjem til os, er vi os nøgne eller går i boxer, vi skal have pool party, med grill og sodavand, ja tak jublede Jens, jeg er smuttet.

Jeg krammede Anne, smukke jeg har savnet dig, Jan jeg har os savnet dig kys mig, vi kyssede længe hun sagde, vi kysser som i hulen ja grinte jeg, det var tider smukke.

Ja sagde hun, far mor og børn ja grinte jeg, og dukken vores barn, vi lavede på 10 min. ja grinte hun kram mig.

Jan jeg er klar, sagde Jens ok ven, så kører vi Anne dit mobilnummer, ja sagde hun jeg fik det og, sagde vi snakkes ved.

Hold op Jan skal vi kører i en camper, ja Jens det skal vi kom ven hop ind, så finder vi et sted hvor du kan, se den rigtig ja Jan.

Hør ven kender du er godt sted, du ved hvor vi kan holde, uden nogen ser vi at er der? Ja jan, krage skoven der kan vi holde, ok ven du viser vej.

Jan her er det godt, ja sagde jeg skal vi to så nappe en cola, ja Jan men han blev stille, jeg smilte og sagde vi drikker den, nøgen ven.
Han så lettet ud, Jan sagde han jeg elsker at gå med bar røv, ok ven jeg elsker at vise dyret frem, Jan jublede han, kram mig.

Se lige Jan, Jens viste sig stolt frem kom ven, din pik er flot sagde jeg tak Jan din tur, jeg smed tøjet han sukkede, Jan din pik er flottere, ind pedellens ærligt.

Var sagde jeg, han så usikker ud men jeg sagde kom ven, krammer lige er pedellen sød ved dig? Ja han er Jan, han gør kun det, jeg vil.

Hør ven jeg er god til at, læse tanker ej er Jan, ja sagde jeg luk øjnene, så siger jeg hvad du tænker, ja grinte han.
Jeg sagde, du har løst til at vi to skal kysse, og du vil rigtig gerne have mig til at sutte, din flotte pik? Ja viskede Jens, men jeg vil os rigtig gerne, have lov til at sutte din pik.

Kom ven sagde jeg, det klare vi Jens tøvede ikke et sekund, han tog min pik i munden hold kæft, han kunne sutte pik.
Jeg stønnede rolig ven, fuck du er skøn jeg gad godt, kneppe din søde røv stønnede jeg, han forsatte med at slikkede min nosser, og min pik.

Han stønnede Jan, du må godt kneppe min røv, men ikke i dag den er øm, han tog min pik i munden igen, jeg stønnede, skat jeg kommer, stop jeg kommer, han forsatte og slugte alt, jeg kom med.
Så tog jeg over, jeg fik Jens ned at ligge og gik i krig, hans drenge pik var skøn, jeg satte en finger mod hans anus, det var rigeligt han gispede, Jan nu kommer jeg.
Historien fortsætter under reklamen

Og det gjorde han, hans unge pik gylpede i min mund, og jeg slugte alt i mig, kæft han var skøn.

Læs næste afsnit

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *