- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Lærerens lyn i elevens hue
“Nu er det sidste chance. Jeg tilbyder dig min asiatiske, petite krop. Mine store bryster. Min stramme fisse ..
Forfatter: UngTyren
Smagen af sejr var saltet, maskulin og utvetydig. Maja lukkede øjnene og undertrykte et triumferende smil, mens hendes læber arbejdede rytmisk om hans tykke, pulserende pik. Hun var på knæ på det slidte linoleumsgulv i klasselokalet, hendes kind hvilede mod hans lår, og lyden af hans gispende, undertrykte støn var den smukkeste musik, hun nogensinde havde hørt. Tre års arbejde. Tre års ubøjelig kamp. Og nu var prisen endelig hendes. David, hendes unge, smukke, ambitiøse og så forbandet moralske dansklærer, stod med lukkede øjne og hånden knuget mod sit kateder, mens hun, hans nu tidligere elev, endelig gav ham den forløsning, hun vidste, han i al hemmelighed havde hungret efter.
Sejren var sød, men vejen dertil havde været lang og brolagt med afvisninger, der kun havde gjort hendes begær stærkere.
Det hele startede i 1.g. Den første dag hun så David træde ind i klassen, vidste hun det. Han var ikke som de andre lærere. Han var kun 32 dengang, med en passion for litteratur, der brændte i hans øjne, et lille, skævt smil og en krop, der var alt for veltrænet til at være gemt i en kedelig skjorte. Maja, der med sin asiatiske baggrund, sin petite, men voluminøse figur – knap 155 cm høj, men med en barm, der trodsede hendes lille statur – altid havde fået opmærksomhed, besluttede sig med det samme: Han skulle være hendes. At han var gift og havde små børn, var en irrelevant, men pirrende, detalje.
Hendes første år var en sondering af terrænet. Lange, dvælende blikke, der varede et sekund for længe. Spørgsmål efter timen, der tvang ham til at læne sig ind over hendes bord, så hun kunne dufte ham. Hun var altid den sidste, der forlod lokalet.
I 2.g eskalerede hun. Hendes tøjvalg til dansktimerne blev en kunstart. Toppe, der var lige en anelse for nedringede. Nederdele, der var lige en centimeter for korte. Hun så, hvordan hans blik ufrivilligt gled ned mod hendes barm, før han fangede sig selv og hostede. Hun nød hans kamp.
I 3.g gik hun i offensiven. Hendes stile om kærlighedsdigte blev til slet skjulte erotiske bekendelser. Under en analyse af Tove Ditlevsens “Så tag mit hjerte”, sluttede hun sin stil med afsnittet: “Man kan tilbyde sit hjerte, men hvad hvis det, han i virkeligheden begærer, er en ung, stram krop, en våd, villig mund, og et løfte om total diskretion? Nogle hjerter er bedst tjent med at forblive i skjulet, mens kroppen ofres på begærets alter.” Han havde skrevet “Upassende, Maja!” med rød kuglepen i margenen, men hun fik stadig 12 for stilen.
Den sidste, desperate manøvre kom en måned før eksamen. Hun havde en kort nederdel på og havde bevidst undladt trusser. Hun sad på forreste række, lige foran hans kateder. Midt i en gennemgang af det moderne gennembrud “tabte” hun sin kuglepen. Hun bøjede sig langsomt, meget langsomt, ned for at samle den op og spredte sine lår en anelse, så han fik et direkte, uforstyrret udsyn til hendes bare, fugtige underliv. Hun så hans reaktion i spejlingen fra vinduet. Han frøs midt i en sætning. Hans ansigt blev mørkerødt. Han vendte sig brat om og skrev meningsløse stikord på tavlen i næsten et minut, ude af stand til at se på hende. Men han sagde ingenting.
Og nu var det sidste skoledag. Karaktererne var givet, studenterhuerne var på plads, og klassekammeraterne var stormet ud for at fejre. Kun Maja blev tilbage. Hun gik langsomt op til hans kateder. Han sad og kiggede ud ad vinduet, træt og anspændt.
“David,” sagde hun sagte. Han vendte sig om. “Jeg er 18 år. Fra i dag af er jeg ikke længere din elev. Tre år har jeg kæmpet for din opmærksomhed.” Hun tog et skridt nærmere og lod sin studenterhue falde til gulvet. “Nu er det sidste chance. Jeg tilbyder dig min asiatiske, voluminøse petite krop. Mine store bryster. Min stramme fisse. Alt det, jeg ved, du har drømt om, men ikke har turdet tage.”
Han så på hende. På hendes lille krop, den dybe udskæring, det sultne blik i hendes mørke øjne. Han så på sin vielsesring. Han tænkte på sine børn. Han tænkte på sin kone. Og så tænkte han på tre års ubøjelig, fristende tortur. Han rejste sig, gik hen til døren og låste den med et sagte, men endegyldigt klik.
Hans overgivelse var total.
Maja så op på ham fra sine knæ, på hans ansigt, der var en slagmark af modstridende følelser: skam, lettelse, og en ren, ufiltreret lyst, der endelig fik lov at brænde frit. En bølge af magt og sejr, så intens at det næsten svimlede for hende, skyllede gennem hendes krop. Hun havde vundet.
Langsomt, med en anelse teatralsk nydelse i sine bevægelser, rakte hun ud og løsnede spændet på hans bælte. Lyden af metallet, der klikkede, var som startskuddet til et løb, hun for længst havde vundet. Hendes små, adrætte fingre fandt lynlåsen og trak den ned med en fast, selvsikker bevægelse. Stoffet delte sig, og hun skubbede hans bukser og underbukser ned i én samlet bevægelse.
Da han sprang fri, slap et lille, anerkendende og helt oprigtigt gisp ud af hende. Han var endnu tykkere, endnu mere imponerende, end hun havde turdet fantasere om i sine utallige, hede dagdrømme under hans timer. En perfekt, tyk stamme med et mørkt, velformet hoved, der pulserede let i takt med hans hjerte. “Wow, David,” hviskede hun, mere til sig selv end til ham. “Bare… wow.” Hendes begejstring var tydelig, og synet af hendes ægte beundring fik hans lem til at give et nyt, hårdt ryk.
Hun lænede sig frem, hendes lange, sorte hår faldt som et gardin omkring dem. Hvert slik var en markering af hendes territorium. Hvert sug var en fejring af hendes udholdenhed. Hun nød sin sejr med hver eneste fiber i sin krop. Men under den berusende triumf var der en dybere, mere desperat strøm: en total og fuldstændig overgivelse. Efter tre års jagt var hun endelig ved sit byttes fødder, og alt hvad hun nu ønskede, var at tilbede ham, at give sig hen til den mand, hun så længe havde begæret. Hun overgav sig til opgaven med en hengivenhed, der var næsten religiøs, hendes lille mund arbejdede ekspertmæssigt, mens hendes hænder masserede hans tunge, tunge kugler.
David stønnede højt nu, al facade, al modstand var væk og erstattet af ren, dyrisk nydelse. Læreren, ægtemanden og faderen var forsvundet, og tilbage stod kun en mand, der blev overvældet af tre års undertrykt begær. Hans hænder, der først havde holdt sig stift ved hans sider, fandt nu vej ned i hendes silkebløde, sorte hår, ikke for at skubbe hende væk, men for at trække hende tættere, for at presse hende dybere ned over sig. Han var tæt på, meget tæt på. Men lige inden han mistede den sidste rest af kontrol, trak han hendes hoved blidt, men bestemt, tilbage.
“Maja,” gispede han, hans stemme var ukendelig og hæs. “Ikke… ikke endnu. Rejs dig.”
Hans øjne brændte med en ny, desperat urgenhed. Den indledende ceremoni var forbi. Nu skulle hun tages. Rigtigt.
David løftede hende op fra gulvet, som om hun intet vejede. Hans øjne var vilde, og hans stive, tykke pik stak næsten vinkelret ud fra hans krop, glinsende af hendes spyt. Han bar hende de få skridt hen til sit kateder og lagde hende ned på det, som om hun var et offer på et alter. Med en fejende bevægelse af sin arm sendte han en stak stile og bøger flyvende til gulvet. Maja lå på ryggen på den hårde træplade, hendes lille, petite krop var en skarp kontrast til det store, autoritære møbel. Hendes ben var spredte, og hendes fisse, våd og glinsende, var et åbent, indbydende sår i hendes lyse, asiatiske hud.
Han stillede sig mellem hendes lår. Hun så op på hans lem, et imponerende stykke kød, tykt og pulserende, og slikkede sig om læberne. Uden yderligere varsel pressede han sig mod hende. Hun gispede, da den tykke, varme glans af hans pik pressede sig mod hendes lille, våde åbning og med et enkelt, magtfuldt stød fyldte hendes stramme fisse til bristepunktet. Fornemmelsen af at blive strakt og fyldt ud af netop hans pik sendte en bølge af ren, hvidglødende ekstase gennem hende. Han begyndte at støde, hårdt og dybt, og for hvert stød blev hendes store, tunge bryster, der virkede næsten overnaturlige på hendes spinkle krop, presset mod hans brystkasse eller gyngede vildt i en hypnotiserende rytme.
Drevet af en fælles, vanvittig energi trak han sin dryppende pik ud af hende og løftede hende op. Han vendte hende rundt og pressede hendes mave og bryster mod den store, kolde, grønne tavle. Den glatte overflade var et chok mod hendes ophedede hud. Han trængte ind i hendes fisse bagfra, og denne gang var rytmen hurtigere, mere dyrisk. Hans pik hamrede ind i hende, og for hvert stød kunne hun mærke hans tunge kugler klaske mod hendes balder, en våd, beskidt lyd, der gav ekko i det tomme lokale. Hendes hænder famlede efter støtte på tavlen, og hendes fingre efterlod hvide, spøgelsesagtige aftryk i kridtstøvet, mens hun så sig selv blive taget, hendes runde røv og store bryster presset fladt mod tavlen af den mand, der endelig var hendes.
Pludselig, med en nyfunden styrke, vendte hun sig om. “Min tur,” hvæsede hun. Hun skubbede ham, den store, stærke mand, tilbage, skridt for skridt, indtil hans knæhaser ramte kanten af en af de små elevstole på forreste række – hendes faste plads. Han faldt ned i den med et bump, sårbar og fuldstændig i hendes magt.
“Lige præcis her,” sagde hun og stillede sig foran ham. “Lige her, hvor jeg har siddet og forestillet mig din pik inde i min fisse i tre år.”
Hun satte sig overskrævs på ham, greb hans stive lem med den ene hånd og så ned, mens hun langsomt guidede den imponerende, pulserende pik til sin egen dryppende våde indgang. Med et langt, tilfreds suk lod hun sig synke ned over ham, tog hver en centimeter af ham i sig, indtil hun sad helt tæt mod hans krop. Hun red ham, hendes bevægelser var en masterclass i nydelse. Hun så ned på ham, så hans ansigt forvredet i den ultimative overgivelse, og hun så, hvordan hendes voluminøse bryster svævede og gyngede kun centimeter fra hans ansigt. Hun var i fuld kontrol. Hun kunne mærke orgasmen bygge sig op i dem begge, en uundgåelig tsunami af begær. Hendes skrig var ikke længere dæmpet. Det var et rent, ufiltreret sejrsbrøl, der fyldte det tomme klasselokale, da krampetrækningerne i hendes fisse greb fast om hans pik og vred de sidste dråber nydelse ud af ham, samtidig med at hans varme sæd sprøjtede dybt op i hende i en voldsom, ukontrolleret strøm.
De kollapsede i en sammenfiltret bunke på den lille, spinkle elevstol, der knagede faretruende under deres samlede vægt. Stilheden i det ødelagte klasseværelse var tyk og kun brudt af deres desperate, gispende åndedræt og den svage summen fra lysstofrørene i loftet. Maja lå med hovedet mod hans bryst, og hun kunne mærke hans hjerte hamre som en fanget fugl. Lugten af sex, sved og kridtstøv var overalt.
Efter et langt øjeblik, hvor de blot forsøgte at få luft i lungerne, var det ham, der brød tavsheden.
“Maja,” fremstammede han, og hendes navn lød som en bøn, en forbandelse og en hyldest på samme tid. Det var det eneste ord, han kunne forme.
Langsomt og ømt, som om hun var lavet af glas, hjalp han hende op. Uden at sige mere begyndte de at samle deres tøj op fra det rodede gulv. Handlingen var akavet og uvirkelig. At tage tøj på igen føltes som at iføre sig en løgn, en tilbagevenden til de roller, de netop havde udslettet. Hun var ikke længere kun Maja; hun var kvinden, der havde forført ham. Han var ikke længere kun David; han var manden, der havde overgivet sig.
Fuldt påklædt stod de over for hinanden midt i rodet. Spændingen mellem dem var ikke forsvundet, men den havde ændret karakter. Den desperate lyst var blevet erstattet af en tung, farlig viden. De delte nu en hemmelighed, der var så stor, at den kunne ødelægge ham.
“Går du nu?” spurgte han, og han hadede, hvor lille og desperat hans stemme lød.
Maja så på ham. Hendes tøj var krøllet, hendes makeup en smule udtværet, men hendes øjne strålede af en rolig, urokkelig selvsikkerhed, han aldrig havde set før. Hun var ikke længere pigen på forreste række. Hun var sejrherren.
Hun smilede et lille, vidende smil. “Jeg har fået, hvad jeg kom efter. For nu,” sagde hun, hendes stemme var blød, men fast. Hun rakte en hånd frem og rettede på hans skjortekrave, en intim, næsten ægteskabelig gestus, der fik det til at gyse i ham.
“Du rydder op,” sagde hun. Det var ikke et spørgsmål. Det var en konstatering.
Med et sidste, langt blik, der lovede, at dette på ingen måde var forbi, vendte hun sig om, åbnede den nu ulåste dør og trådte ud i den tomme gang. Hun forlod klasseværelset, sin studenterhue, der stadig lå på gulvet, og sin barndom, og gik ud i den varme forsommer og sin nye fremtid.
Historien fortsætter under reklamen
David stod alene tilbage i ruinerne af sit kontor, sit ægteskab og sit gamle liv, mens duften af hendes parfume og deres fælles, beskidte sejr hang tungt i luften.






Læserne siger: