En Saga fra Provinsen del 2

”Kan du godt lide min tissekone” spurgte hun mig, med et frækt blik, som fortalte mig hun lige havde læst mig ..


Forfatter: Nosmo King

Læs første afsnit

Kapitel 2 – ”Fucking Rich Kid”

Fie kiggede med vantro på den store røde murstensvilla, der lå ned til fjorden.
Hun kiggede fra den gamle, massive egetræsdør op til mit ansigt, men munden let åben.
”Er det her dine forældres hus?” spurgte hun med slet skjult mistro.

Jeg smilede og grinede lidt ”det kan du tro Fie, det er her jeg er vokset op”. Hun grinede nu også let, rystede på hovedet og mumlede ”fucking rich kid”. ”Jep” sagde jeg tørt og så brød vi begge ud i høj latter. Hun havde en herlig latter bemærkede jeg.

Efter jeg låste den store dør op, holdte jeg døren åben for hende, så hun kunne træde ind i den 2 etager høje hall, med høje paneler, lysekrone og marmorgulv. ”Welcome my lady” sagde jeg højtideligt, med et lille komisk buk, som en anden butler og Fie smilede over hele femøren og trådte ind.

”Skal vi gemme touren af huset til en anden gang og skynde os at komme op og få varmen” spurgte jeg og Fie nikkede modstræbende, for hun syntes vist det var et spændende hus. Jeg ledte hende op ad den store trappe, hele vejen op til anden sal, hvor mine forældre havde indrettet en lejlighed i huset. Andre børn havde værelser, men da jeg blev 15 rykkede jeg op i den lejlighed sammen med min 2 år ældre søster.

Lejligheden var hyggelig, med skråvægge, åbent køkken-alrum og en udendørs terrasse, med udsigt ud over fjorden og skoven på den anden side. Fie trådte varsomt ind og virkede lidt usikker på om hun overhovedet måtte være der. ”Kom ind, kom ind” sagde jeg entusiastisk og smilede til hende. Vi smed skoene i en skoreol lige indenfor døren og jeg begyndte touren af lejligheden.

Lige til højre for entréen lå der et rummeligt badeværelse med bruseniche og badekar. Ligeud lå køkken-alrum, med førnævnte terrasse. Til venstre i entréen lå min søsters gamle værelse. Til højre for køkkenet lå kontoret og til venstre for alrum/stue lå mit gamle værelse.

”Hvad synes du” spurgte jeg Fie, som stadig stod med åben mund og polypper.
”Det er godt nok stort det her hus” sagde hun benovet. ”Jeg tror lejligheden her er dobbelt så stor som den jeg bor i”.

Jeg smilede til hende og sagde ”ja, her er dejlig meget plads”. Jeg kunne se hun rystede af kulde og skyndte mig at spørge om hun ikke ville have en varmt brusebad, mens jeg lavede noget mad til os.
”Jamen, jeg har jo ikke noget håndklæde eller andet tøj med” sagde hun genert.

Jeg åbnede et skab i entréen og tog et stort, hvidt og blødt håndklæde frem, samt en rød badekåbe med kinesiske tegn på. ”Hvis du kan leve med min søsters tvivlsomme smag i badekåbedesign, så kan du da bare låne den her” sagde jeg smilende.

Fie grinede lidt og nikkede genert. ”Ved du hvordan bruseren fungerer?” spurgte jeg hende, men jeg viste hende ud på badeværelset. Hun nikkede og jeg sagde ”super, så går jeg i køkkenet. Vi ses om lidt”.

Jeg gik i gang med at hive ingredienser frem fra køleskabet og uforvarende dukkede der et mentalt billede op af en buttet, ung pige, nøgen i min bruseniche op i mit hoved. ”Wow, gamle dreng, verboten” tænkte jeg og rystede det mentale billede fra mig.

Inden længe stod jeg og lavede Carbonara til Fie og mig, med lidt dæmpet Dire Straits på den lille bluetooth-højtaler der lå på køkkenøen og et glas Puilly-Fumé i den ene hånd og en træske i den anden.

Fie stod pludselig og smilede genert i døråbningen mellem entréen og køkkenet og jeg fik et lille chok, da jeg ikke havde hørt hende komme ud af badet.

Jeg havde nær tabt min kæbe, da jeg kiggede på hende. Hun var ikke længere pæn, hun var absolut smuk som bare fanden og bedårende som bare helvede, som hun stod der i den lidt for store badekåbe, i bare tæer og de skønneste fregner. Jeg måtte tage mig sammen for ikke at stirre, så jeg smilede til hende og spurgte ”Nå Fie-pige, var det godt med et varmt bad?”.

Hun havde vist godt bemærket jeg kiggede noget, for hun blev lettere rød i hovedet og nikkede, mens hun smilede genert. ”Ej hvor dufter her dejligt Mathias, hvad er det du laver?” spurgte hun nysgerrigt og kiggede på panden jeg stod og rodede i. ”Jeg laver Carbonara og det du kan dufte er Guanciale, som jeg steger” svarede jeg. ”Kom over og kig” tilføjede jeg og hun kom straks over.

”Gwang-hvadfornoget” spurgte hun og vi grinede begge lidt. ”Guanciale er et stykke saltet og modnet grisekæbe, så det minder lidt om bacon, eller endnu mere om pancetta hvis du har hørt om det” svarede jeg hende. ”Ej, det har jeg aldrig hørt om. Jeg troede man lavede carbonara med bacon, ligesom nede på Ibiza (et af de lokale og temmelig tarvelige pizzeriaer)”.

Jeg forklarede hende lidt om hvordan man lavede retten og hun virkede utrolig interesseret i madlavning. ”Kan du godt lide at lave mad?” spurgte jeg hende interesseret og hun nikkede entusiastisk og bekræftende. ”Jeg elsker at lave mad, men jeg får sjældent lov” svarede hun.

Jeg rakte hende træskeen og lod hende holde øje med Guancialen, mens jeg hældte æggehviderne fra blommerne og derefter rev pecorino ned i en skål med blommerne og tilføjede rigelige mængder friskkværnet sort peber. Hun var flittig til at rode rundt i gunacialen, selvom hun fulgte intenst med i hvad jeg lavede og sugede til sig, med stor interesse. Hun var virkelig interesseret kunne jeg mærke.

”Må jeg smage din vin Mathias” spurgte hun pludselig, mens jeg tog en tår.
Jeg rakte glasset frem mod hende og nikkede med et smil.

”Ej, den smager godt den her, den er slet ikke så sød som mors papvin” sagde hun, da hun havde taget en halvstor slurk. Jeg grinede let og nikkede bekræftende ”det kan jeg godt forestille mig, men jeg er overrasket over du kan lide den” sagde jeg. ”har du smagt meget vin” spurgte jeg efterfølgende.

Det sagde hun nej til, mest bare sin mors dårlige papvin. Jeg tænkte hun måske også var lige lidt ung til vin og undrede mig kort over hvor gammel hun mon var. 14-15 stykker måske, tænkte jeg.

”Har du lyst til et lille glas vin mens vi spiser?” spurgte jeg hende.
”Ej, det vil jeg da rigtig gerne, tak skal du have” svarede hun med et stort smil. Gud hvor var hendes smil dejligt… ”så stopper du din gris” tænkte jeg hurtigt.

Da jeg havde samlet vores Carbonara, satte vi os over ved spisebordet, med hver vores glas vin (hendes ganske lille) og vores tallerkner. Fie spiste med stort velbehag, mens hun kom med små og vanvittig bedårende lyde af nydelse. Jeg blev helt varm indeni over at se hende nyde maden så meget og jeg glemte næsten selv at spise. ”Åh, undskyld jeg spiste så hurtigt” sagde hun, da hun var færdig og jeg knapt var halvvejs. Hun fik røde kinder.

”Ved du hvad Fie, jeg tager det som et kæmpe kompliment” sagde jeg smilende til hende. Jeg fik pludselig en bange anelse. ”Øhm…Fie? Hvornår har du sidst spist?” spurgte jeg bekymret. Hun kiggede ned i bordet og mumlede at det vist var morgenmaden. Mit hjerte græd endnu en gang for den stakkels pige og jeg fik en pludselig trang til at holde om hende.

Jeg tog min tallerken og gik over til hende. ”Vil du ikke godt være sød at spise resten af min portion også?” spurgte jeg og tilføjede ”jeg kan slet ikke spise mere, fordi jeg fik for meget aftensmad også” hvilket ikke helt var sandt, men jeg ville hellere end gerne undvære resten, for hendes skyld.

Hun prøvede at afvise høfligt og med røde kinder, men jeg spurgte ”for min skyld Fie?” og hun gav efter og snart spiste hun resten af mine portion med stor nydelse. Jeg gav hende et lille kram bagfra og hviskede ”tak Fie-pige” i øret på hende og mærkede hende slappe af i kroppen. ”Tusind tak for mad Mathias, det er det bedste jeg nogensinde har smagt” hviskede hun tilbage og gav mig et lille kys på kinden, som spredte en helt fantastisk varme fra min kind og rundt i hele min krop. Nej hvor var hun dejlig…

Jeg kiggede ned og opdagede at jeg kunne se hendes lille, spidse bryst igennem åbningen i badekåben og mærkede jeg blev helt tør i munden og fik en kilden i maven. Jeg kunne lige ane at hendes areola var meget stort og lyserødt. Det svulmede og puffede meget ud fra det lille bryst. Jeg skyndte mig at kysse hende i nakken og gik over på min egen plads igen, med meget røde kinder.

Fie sad og smilede til mig og nippede til sin vin. Hun havde øjensynligt ikke opdaget mit luren og havde tydeligvis heller ikke noget mod det lille kys jeg gav hende i nakken.

”Er du virkelig 23?” spurgte Fie eftertænksomt. ”Ja, det er jeg” svarede jeg med et smil. ”Er det svært at tro på?” grinede jeg. ”Næææ, det er bare sjovt at du var 11 da jeg blev født” svarede hun tilbage med et grin.

”11 da hun blev… 11 da hun, FUCK, hun er 12, Fie er 12” tænkte jeg og panikkede.

”Øh Fie, er du 12?” spurgte jeg hende ligeud. ”Jep” svarede hun tørt og kiggede på mig med hovedet på skrå. ”Er det svært at tro på?” skød hun igen.

Det syntes jeg jo det var, når jeg havde gættet på hun var 14-15. ”Jeg synes nu nok du ser lidt ældre ud” svarede jeg. ”Er du skuffet?” spurgte hun lidt betuttet-
”Nej, selvfølgelig er jeg ikke det” svarede jeg og smilede til hende. ”Du er jo lige som du skal være” tilføjede jeg.

Hun smilede igen og virkede tilfreds med det svar, selvom hun selvfølgelig heller ikke vidste hvordan tankerne fór rundt i hovedet på mig. Jeg havde svært ved at komme overens med at jeg synes hun var gudesmuk og sindssyg dejlig… og lad os nu være ærlig, hamrende sexet.

Fie rejste sig nu og stillede sig om bag ved mig, mens hun holdt om mine skuldre. ”Ej, Mathias, dit tøj er stadig fugtigt” sagde hun. ”Tror du ikke det er din tur til at tage et varmt bad og få noget tørt på?”. Det måtte jeg jo give hende ret. Hun spurgte om hun måtte låne en oplader inden jeg gik i bad, for hendes telefon var løbet tør for strøm for længe siden. Jeg fandt hende, efter noget roden rundt, endelig en gammel mini-USB oplader, for hendes telefon var en tudsegammel Samsung, med en revnet skærm og helt baldret.

Jeg stod ude i badet og tænkte over hvor splittet jeg var i forhold til Fie og hvor meget jeg end prøvede kunne jeg ikke få hende ud af hovedet. Hun var jo alt, alt for ung, men jeg havde svært ved at fatte hvor dejlig jeg synes hun var allerede, og jeg kendte hende knapt endnu.

Pludselig bankede det stille på døren og jeg svarede undrende ”ja?”.
Fies sagde forsigtigt ”Mathias, må jeg ikke godt komme ud og tisse, ellers går det galt?”. Jeg blev helt tør i munden igen og mit hjerte begyndte at banke. ”Mathias?” prøvede hun igen, da jeg ikke fik svaret.

”Åh undskyld Fie, selvfølgelig må du det, jeg vender lige ryggen til” svarede jeg, med det jeg selv syntes var en enormt bævende stemme.

Fie åbnede døren og kom ind, kunne jeg høre, for som lovet, vendte jeg ryggen til. Jeg kunne høre hun åbnede brættet og satte sig og da jeg hørte lyden af hende tis der rislede, begyndte der at ske noget sært. Jeg mærkede hvordan min tissemand begyndte at blive stiv og pludselig rejse sig. Det i sig selv er vel ikke så mærkeligt, men det hører med til historien at jeg stort set er impotent og jeg meget sjældent får rejsning. Sådan har det næsten altid været og jeg tror bare jeg havde lært at leve med det. Pludselig stod jeg her og fik den vildeste rejsning af at lytte til en 12-årig, buttet pige, der tissede.

Midt i min trance, hørte jeg Fie trække ud og vaske sine fingre. ”Tak Mathias” sagde hun stille og pludselig var hun ude af badeværelset, hurtigere end hun kom. Jeg stod tilbage med en lille, stiv tissemand og tusind tanker.

Da jeg kom ud fra badeværelset og ind i stuen, sad Fie og tastede på sin telefon, i sofaen. Jeg gik hen og satte mig med lidt afstand til hende og var rædselsslagen for hun havde set noget derude.

Hun kiggede op og smilede til mig, hvilket lettede mit hjerte en del. Hun havde nok ikke opdaget noget tænkte jeg.

”Kunne du godt lide at høre mig tisse” spurgte Fie pludselig og kiggede på mig, med et lidt frækt og udfordrende blik. Jeg tabte kæben og blev knaldrød i hovedet. ”Øh, deeet…øøh, jooo. Undskyld Fie” fik jeg mumlet.

”Det gør da ikke noget, jeg synes det var dejligt at se din tissemand blev stiv” sagde hun og blev selv lidt rød i kinderne. ”Er det fordi du synes jeg er pæn?” spurgte hun håbefuldt.

”Du er jo lidt for ung Fie, jeg må jo ikke…” fremstammede jeg nervøst. ”Synes du jeg er grim?” spurgte hun så, påtaget ked. ”Ej Fie, du er smuk, men jeg… Åh, det skulle jeg ikke have sagt”.

Fie grinede og smilede stort. ”Synes du virkelig jeg er smuk?” sagde hun henrykt. Nu skulle jeg tage et valg og i virkeligheden vidste jeg godt at det blev det moralsk forkastelige valg, for hun havde jo ret. Jeg syntes virkelig hun var smuk.

”Ja, det synes jeg Fie. Jeg ved godt det ikke er noget du vil høre fra en der er på min alder men…” hun afbrød mig ”JO Mathias, jeg vil virkelig gerne høre det fra dig, for du er den sødeste jeg nogensinde har mødt og jeg synes du er pæn og sexet” sagde hun i en rivende fart og med røde kinder.

Isen var brudt. Hun syntes jeg var sød og pæn… og sexet. Jeg syntes hun var sød, dejlig og lige til at spise.

Fie rejste sig om kom hen til mig. Hun stillede sig foran mig og jeg kiggede op på hendes ansigt. Hun lænede sig ned så vi kunne kysse. Hun kyssede med lukket mund, men lidt efter lidt gik det op for hende at jeg ville have min tunge ind i hendes mund. Det var lidt klodset til at starte med, men vi fandt en rytme og hun begyndte så småt at fange idéen bag tungekys. ”Åh, det er dejligt at kysse med dig” sagde hun stakåndet og jeg gav en i den grad ret. Badekåben var gået lidt op og jeg kunne se hendes bløde, buttede mave, hendes dybe navle og den ene store lår. Jeg blev øjeblikkeligt halvstiv igen og berørte hendes mave let.

”Du er så smuk Fie” sagde jeg til hende, mens jeg kiggede hende i øjnene. ”Åh, synes du virkelig?” spurgte hun overrasket. ”Synes du ikke jeg er for tyk?” ville hun vide, men jeg rystede på hovedet og kyssede hendes mave. ”Du er perfekt som du er” sagde jeg til hende, da jeg havde kysset hendes mave og trak langsomt hendes badekåbe fra hinanden. Frem kom de mest vidunderlige små, spidse bryster, med de enorme puffede og lyserøde areola, jeg havde fået et lille glimt af tidligere. Hendes venusbjerg var stort og bulede frækt ud, ligesom hendes fine mave og hun havde røde dun, som gik hele vejen ned over hendes store kønslæber. Jeg kunne dufte hendes søde duft allerede og den fik det næsten til at svimle for mig.

”Kan du godt lide min tissekone” spurgte hun mig, med et frækt blik, som fortalte mig hun lige havde læst mig som en åben bog. Om jeg kunne! ”Ja Fie-pige, jeg er helt tosset med din tissekone”. Hun smilede tilfreds og tog om sine små bryster. ”Hvad med mine bryster, synes du ikke de er mærkelige?” fiskede hun lidt usikkert. ”Nej, det er de flotteste bryster jeg nogensinde har set” svarede jeg, men jeg kiggede hende i øjnene. ”Åh, tak sødeste” svarede hun ømt og kyssede mig igen.

Da vi havde kysset færdig begyndte jeg at kysse fra toppen af hendes venusbjerg, op over hendes bløde mave og op til de fine bryster. Jeg kyssede mig vej ud til spidsen på det ene bryst og begyndte stille og roligt at sutte på hendes brystvorte og areola, gradvis kraftigere, mens jeg mærkede hendes brystvorte stivne og vokse sig længere og længere i min mund. Da jeg fjernede munden, kunne jeg konstatere hendes brystvorte var omkring 3cm lang. Under dette forløb var hun begyndt at stønne og jeg konstaterede at det var den fineste lyd jeg kunne forestille mig og at jeg måtte høre mere af den. Den anden brystvorte fik samme omgang, mens jeg nussede toppen af hendes venusbjerg.

”Mathias, vil du ikke nok slikke min tissekone?” spurgte hun stakåndet og tændt. Der var intet jeg hellere ville. Jeg lagde hende ned på sofaen og kyssede ned over hendes mave, ned over venusbjerget og til sidst kyssede jeg hendes store ydre kønslæber. Jeg bemærkede hendes klit begyndte at titte frem mellem de røde dun og den var overraskende stor og blev større, som hun blev mere tændt. Jeg spredte forsigtigt hende læber ad og nød synes af hendes lyserøde indre, inden jeg med et langt og blødt slik, slikkede hele vejen fra bunden af hendes skede og op til hendes store, stive klit. Hun gav et dybere støn fra sig, en lyd jeg ikke havde hørt fra hende tidligere og konstaterede det var noget hun godt kunne lide. Hun smagte så forbandet dejligt. Frisk og ungpige-agtigt, med et frækt hint af tis.

Der piblede en lind strøm af hendes fedtede safter ud af hende imens, hvilket kun gav mig større iver for at slikke hende. ”Ej hvor smager du dejligt Fie, det er dog helt vildt” mumlede jeg, mens jeg i 2 sekunder ikke havde hendes perfekte tissekone i munden. ”Åh, fuck hvor er det dejligt. Slik mig mere” stønnede hun og jeg lystrede naturligvis. Hun lå og hev i sine lange brystvorter, imens jeg slikkede hendes tiltagende mængde safter i mig, som i stadig større grad væltede ud af hendes skede. Hun havde en relativ stor skede for en så ung pige og jeg fik idéen, at jeg ville prøve at give hende finger imens jeg slikkede hendes klit. Jeg startede med langfingeren, men kunne hurtigt mærke at der minimum skulle en finger mere til. Jeg bøjede fingrene opad inde i hende og suttede samtidig intenst på hendes store klit, hvilket resulterede i at hun i stedet for at stønne, nu nærmest skreg og kastede hovedet frem og tilbage, mens hun rev hårdere i sine brystvorter end nogensinde.

Jeg koncentrerede mig om at holde fingrene inde i hende og læberne omkring klitten, selvom hun kartede noget rundt. ”Åh nej, åh nej, nej, nej” skreg hun højt og rev pludselig mine fingre ud af sig og efter dem kom der et sprøjt af safter, som ramte mig på brystet. Jeg fik hurtigt sat munden i stilling og det næste sprøjt ramte næsten klokkerent lige i min mund. Det smagte af ungpige og tis på samme tid og jeg drak grådigt af hendes bedårende tissekone. Hun blev meget følsom og hun trak mit hoved væk fra den tilsølede mis, mens hun hev heftigt efter vejret.

”Åh nej, undskyld Mathias, det skete bare ikke” sagde hun forlegent. ”Lille skat, det var da noget af det dejligste jeg i mit liv har prøvet” svarede jeg grinende tilbage, mens hendes safter drev ned af mit ansigt.
Historien fortsætter under reklamen

”Hvor er du bare fantastisk” sagde hun udmattet og trak mig op til et stort tungekys.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *