Emilie – Del 9

Begge piger lå med deres tissekone op i vejret. Den situation tog jeg masser af billeder af, og jeg fotograferede også ..

advarsel

Forfatter: emp

Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen

Dagen ved søen og skoven, hvor jeg virkelig skulle tisse, var ikke den første gang, jeg sexmisbrugte Mille og hendes veninde Nicoline på netop dette sted.

Allerede sidste sommer kørte jeg til stedet, som ligger tæt på pigernes hjem i den lille landsby, hvor de i øvrigt også går i skole.

Dengang var det i modsætning til dagen for nylig med fuldt overlæg. Mille havde nemlig skrevet på sit sociale medie, at hun og hendes to veninder Nicoline og Franceska ville tage til netop dén sø.

Jeg blev straks liderlig ved tanken om at se Mille nøgen endnu engang. Men også tanken om at se Nicoline og Franceska helt eller delvist nøgne gjorde mig stiv, og der dryppede allerede præsperm ud af mit pikhoved, så mine underbukser fik en ret stor våd plet. Jeg valgte dog at beholde disse underbukser på, fordi jeg gerne ville se, om pigerne ville reagere på pletten, hvis de så den.

På vejen måtte jeg dog holde ind til siden og tage dem af, fordi det blev for klamt at sidde med en våd plet i skridtet. Først prøvede jeg på at få dem ud af mine shorts, imens jeg sad på førersædet i min bil. Men det var alligevel for besværligt, så jeg måtte gå ud af bilen og blæse på, at jeg nu stod i vejkanten kun iført en T-shirt.
Selvfølgelig kom der en bil kørende forbi, ligesom jeg stod mest nøgen, og jeg nåede at blive nervøs for, at nogen ville melde mig for blufærdighedskrænkelse.

Ikke mindst da jeg opdagede, at der i bilen sad fire helt unge piger, som viste sig at være en pige på 18 år, som kun lige havde fået kørekortet.

Hun var i færd med at køre to af sin lillesøsters veninder på 10 og 11 år hjem til den ene. Bilistens lillesøster på 11 år var naturligvis også med i bilen.

Af bar forskrækkelse over, at der stod en næsten nøgen voksen mand i vejsiden, stoppede pigen op, og inden hun hurtigt satte i gang igen, nåede jeg at se ind i bilen, at alle fire piger – især de tre mindreårige nærmest ikke havde noget tøj på. Min pik rejste sig med det samme endnu mere, end den i forvejen var, fordi jeg hele tiden havde i tankerne, at jeg var på vej til Mille og hendes veninder, som jeg jo altså helt klart forventede at se meget letpåklædte eller måske endda nøgne.

Inden de forskrækkede piger i bilen nåede at sætte i gang igen, tog jeg fat i min stive pik, som om jeg ville til at onanere. Måske var det derfor de satte så hurtigt i gang.

Jeg nåede at se, at bilisten havde en kjole på, som var så nedringet, at jeg helt klart kunne se, at hun ikke havde nogen bh på inde under den lette blomstrede sommerkjole. Jeg tror ikke, pigen skulle have lænet sig ret meget forover, fordi man så ville kunne se det meste af hendes forholdsvis veludviklede bryster og en kavalergang uden lige.

Bilistens lillesøster havde en hvid bikini på, og det var tydeligt at se, at hun havde ret store runde bryster, som strittede totalt meget med brystvorter som pressede virkelig hårdt på indersiden af bikiniens overdel. Jeg vidste jo ikke, at hun kun lige var fyldt 11 år. Hun var en lille efternøler, og imellem de to piger, havde de en bror, som ofte var så liderlig af at kigge på sine to søstre – ikke mindst den yngste – at han straks måtte rive den af. Han havde endnu ikke erkendt dette overfor nogen som helst mennesker.

Bilistens lillesøsters to veninder var knap så udviklede.

Hende på 10 havde små runde trekantede buler i den bluse, hun havde på. Hendes små bryster så i mine øjne dejlig strittende ud.

Veninden på 11 var overhovedet ikke begyndt at udvikle sig endnu, bortset fra, at hendes brystvorter var vokset en meget lille anelse. Hun skulle gå i virkelig stramt tøj, hvis andre skulle kunne se dem prikke på indersiden af hendes tøj. Denne dag havde hun dog bare en lårkort løs hvid gennemsigtig kjole på, og da hun sad med fødderne oppe på sædet, nåede jeg faktisk at se hendes tissekone. Hun havde nemlig ingen trusser på. Jeg bemærkede, at hendes skamlæber havde spredt sig en lille smule fra hinanden og at hendes runde hul kunne ses. Dette var selvfølgelig medvirkende til, at jeg blev så enormt liderlig, som jeg gjorde.

Jeg nåede lige at få mine shorts på og sætte mig ind i bilen, inden der kom en ny bilist, som var en voksen liderlig og totalt pædofil gammel mand.

Hvad jeg ikke vidste var, at han var på jagt efter bilen med de fire unge piger, som han også havde observeret var meget letpåklædte. Men ligesom jeg, kendte han heller ikke pigens alder.

Jeg fortsatte min kørsel med den største stivert nogensinde (Det passer nu nok ikke), og på vejen mod søen, var det lige før jeg ærgrede mig over, at det ikke var pigerne i bilen, jeg var på vej til. Men samtidig ville jeg jo også gerne udnytte min viden om, at Mille og hendes veninder var på vej til søen, hvis de endda ikke allerede var ankommet.

Jeg besluttede mig for, at hvis de ikke var der, ville jeg ikke køre afsted lige med det samme.

Men pigerne var der, da jeg omsider ankom med min store stive stang i mine løse hvide shorts. Jeg havde derudover stadig min T-shirt på.

Pigerne var på stedet alene, selvom det var en meget varm sommerdag. Det var sidst på eftermiddagen, så alle andre var taget hjem for at lave mad og andre ting.

Pigerne så ikke, at jeg kom, da de havde travlt med at filme hinanden springe i vandet.

Det første syn var, at de alle tre stod med ryggen til, hvor jeg kom gående, og i øvrigt holdt jeg til at starte med en smule afstand. Selvom pigerne – ikke mindst Mille efterhånden kendte mig ret så godt – ønskede jeg jo ikke at skræmme dem.

”Jeg vil bare have sex”, tænkte jeg for mig selv!

Fra venstre stod de Nicoline, Mille og Franceska.

Nicoline havde sorte Tommy Hilfinger bikinitrusser på. Der stod dog kun Tommy imellem to tynde hvide striber på dem.

Nicoline havde glemt sin bikinioverdel, og havde derfor beholdt sin lille hvide top på. Den var en lille smule gennemsigtig, og jeg tænkte straks på, hvordan det ville se ud, når den blev våd. Min pik rejste sig ved den tanke endnu lidt. Desuden stod den en lille smule skævt, hvilket medvirkede, at den var lige ved at glide ud af det ene bukseben på mine løse hvide shorts.

Den var vist allerede kampklar, men som sagt ønskede jeg jo ikke at gøre pigerne forskrækket og ligefrem kaste mig over dem, selvom jeg helt klart var godt i gang med at planlægge, hvad der gerne skulle ske, inden de og jeg igen forlod dette sted.

Mille havde den sorte bikini på, som hun også havde på den dag i år, da jeg skulle tisse og mødte hende og Nicoline tilfældigt, da de var ved at klæde om inde i skoven. Små sorte lidt stramtsiddende trusser og en overdel, som havde et tyndt bånd på ryggen med et spænde som åbne- og lukkeanordning. To stropper, som var lige til at trække ned over skuldrene på den mindreårige pige. Derudover to skåle, som dækkede Mille bryster, som jo altså sidste år ikke var særlig store, selvom hun var 12½ år. Selvom bikinioverdelen også sad ret stramt, skete det sommetider, at stropperne gled ned over skuldrene på Mille, når hun sprang i søen. Flere gange havde hun oplevet, at hendes små struttende brystvorter og meget lidt hævede areola blev blottet, hvilket hun syntes var ret pinligt, hvis der var andre mennesker.

Mille var allerede dengang for et år siden godt klar over, at hun er en meget smuk pige, og at andre – ikke mindst drenge og enormt mange voksne mænd – kigger på hende, når de ser hende.

Franceska havde en blomstrede bikini på, og overdelen blev bundet om halsen (Må ikke misforstås).

Nu stod de tre piger og gjorde sig parate til at springe i søen, og Milles telefon havde de sat på badebroen, så de kunne filme det. Mille ville nemlig gerne lægge et billede op på sit sociale medie, dér hvor hun havde skrevet om, at de skulle til søen.

Jeg vidste ikke helt, hvordan jeg skulle gribe det an, igen fordi jeg meget nødig ville forskrække pigerne. Samtidig blev min pik mere og mere stiv, og havde det være stramme badebukser eller underbukser jeg havde haft på, ville den helt sikkert for længst være sprunget ud over kanten. Men nu kæmpede jeg bare med at holde den indenbords i mine shorts.

Til sidst måtte jeg overgive mig, så jeg stillede mig bag ved Nicoline, som selvfølgelig blev virkelig forskrækket, da jeg lagde mine voksne hænder på hendes bare skuldre. Inden da havde jeg ganske svagt sagt hej piger.

Imens jeg stod med hænderne hvilende på Nicolines skuldre, kommenterede jeg, hvor dejlig jeg syntes, de alle tre så ud. Min stive pik hvilede mod Nicolines bare ryg, fordi jeg var lidt højere end hende. Jeg havde den dog stadig inde i mine shorts – endnu!

Jeg tog nu fat i Nicolines tynde stropper til hendes top, og langsomt kørte jeg dem begge ned over hendes nøgne skuldre. Jeg kunne se, at Nicoline havde meget små bryster, selvom hun var fyldt 12 år for få måneder siden. En meget lille hævelse af både selve brysterne og areolaen. Nicolines brystvorter var til gengæld tynde og strittede ret stift, hvilket tydeligt kunne ses i hendes hvide lidt gennemsigtige top.

Et ganske kort sekund-minut, imens vi stod dér, tænkte jeg på pigerne i bilen, og selvom jeg ærgrede mig over, at jeg ikke havde lagt mærke til dens nummerplade, så jeg måske på én eller anden måde senere kunne have opsøgt pigerne, var jeg lige nu virkelig glad for, at jeg var kommet til søen, hvor Mille, Franceska og ikke mindst Nicoline var.

Mille og Franceska stod i øvrigt og vidste ikke rigtig, hvor de skulle gøre af sig selv, imens jeg stod og i princippet var ved at klæde Nicoline af.

Pludselig kom Mille dog hen, og allerede sidste sommer var hun med på lidt af hvert.

Pludselig var det begyndt at kilde i hendes tissekone, som dengang ikke var så veludviklede som dagen i skoven for ikke så længe siden. Mille havde dengang sidste år heller ikke endnu fået hår på sin tissekone, selvom hun jo var 12½ år.

Mille overraskede som det tidligere var sket, både Nicoline og mig. Hun trak nemlig mine shorts ned, så min nu virkelig enorme store og meget stive pik sprang med voldsom kraft lige ind i Nicolines bare ryg. Det næste Mille gjorde var, at trække ud i Nicolines bikinitrusser, og med lidt mas fik hun proppet min pik ned i dem. Jeg måtte dog bukke mig en lille smule ned, så den i stedet for at være ud for hendes ryg, nu var ud for hendes lille struttende numse. Nicoline havde på dette tidspunkt ikke særlig store hofter, og det havde Mille i øvrigt heller ikke. Dog nok lidt større. Af de tre piger var Franceska uden tvivl den, som havde de største hofter og i øvrigt også de største bryster. Lidt fascinerende, da Franceska på dette tidspunkt endnu kun var 11. Hun ville først fylde 12 om kort tid. Hun var altså dermed den yngste af de tre piger.

Mille begyndte på at onanere mig nede i Nicolines trusser, men fordi jeg samtidig stod og befølte Nicoline på skuldrende og ned over brysterne / brystkassen, kunne hun ikke vende sig om og se, hvad det var hun kunne mærke i sine bikinitrusser ved sin røv. Nemlig Milles hånd og min pik.

Sin anden hånd puttede Mille ned i sine egne trusser, og herefter puttede hun først én – og siden flere fingre ind i sin egen tissekone. Mille onanerede altså nu på én gang både sig selv og mig.

Jeg var jo våd i forvejen, og Mille blev også hurtigt våd. Hun blev hurtigt så våd, at hun i et rask tempo kunne køre fingrene frem og tilbage i sin sjaskvåde skede. Mille befølte også flere gange sin klitoris, som hurtigt svulmede op og blev mega stor. Mille begyndte også at stønne til både Franceskas og Nicolines store overraskelse.
Mille blev drivvåd i den håndflade, hun brugte til at spille mig af på.

Efterhånden havde jeg fået trukket stropperne på Nicolines top så langt ned, at jeg nemt kunne komme til at beføle hende på den nøgne hud på hendes bryster og brystvorter, som jeg pillede ved med mine fingerspidser.

Min stor stive pik og ikke mindst mit virkelig våde pikhoved var nu helt tæt på Nicolines røv, og pludselig var jeg så tæt på, at jeg kørte den op og ned imellem hendes baller – stadig med Milles hånd rundt om den.

Da Nicoline pludselig dukkede sig forover, gled min pik om til hendes ubehåret tissekone, og inden hun sprang i vandet, gled den ind imellem hendes stramme skamlæber. Jeg gled derfor ufrivilligt med i vandet, hvilket Mille også gjorde til Franceskas store chok. Hun stod jo pludselig alene på badebroen og vidste, at hun ikke kunne redde os alle tre, hvis vi ikke kom op igen. Nu var Franceska jo nok ligeglad med mig, men hendes to veninder blev hun nervøs for.

Franceska smed derfor både bikiniover – og underdel og sprang i vandet. Lige inden hun landede nede i vandet befandt hun sig lige foran mit ansigt. Først med sin barberet fisse og derefter med sine forholdsvis veludviklede bryster.

Vi kom op, og jeg havde nu kun min meget våde T-shirt på, da mine shorts var gledet af, da vi røg i vandet. Jeg smed den dog, da jeg kom op på badebroen igen, så de tre mindreårige piger nu havde en voksen helt nøgen mand stående foran sig.

Mille syntes dog kun, at dette var dejligt, hvorimod Franceska ikke helt vidste, hvad hun syntes. Nicoline syntes, det var klamt. Det var nemlig først senere, at hun ligesom Mille begyndte at være med på lidt af hvert og gang på gang overraskede Mille og mig.

Nicolines top var også gledet helt af, da hun trak Mille og mig med i vandet. Grunden var, at jeg jo i forvejen havde trukket stropperne ned over hendes skuldre, så den kun lige dækkede den smule bryster, hun havde.

Stående – nu nøgen – bag ved Nicoline, blev jeg ved med at rage hende på kroppen, og efter at have befølt hende i lang tid på brysterne, puttede jeg nu hele min højre hånd ned i hendes Tommy Hilfinger bikinitrusser, og i næste nu var jeg i fuld gang med at rage den skrækslagne Nicoline i revnen, som jeg i voldsomt tempo kørte fingeren op og ned i. Nicoline blev ikke som sådan liderlig, men alligevel en lille smule våd, og jeg kunne efter lidt tid lade fingeren trænge længere og længere ind imellem hendes skamlæber. Jeg pillede Nicoline i tissekonen, inden jeg til sidst lod min finger glide ind i hendes lille skede-hul, som var virkelig stramt. Jeg fik dog efter lidt tid fingeren i bund i den 12-årige piges skede. Jeg onanerede Nicoline i håb om, at hun ville få en kæmpestor skedeorgasme. Dette lykkedes dog ikke, og derfor valgte jeg at løfte hende lidt op, hvilket ikke var noget problem, selvom jeg ikke er den stærkeste mand. Men Nicoline var på dette tidspunkt en lille spirrevip.

Jeg kunne mærke, at hun svedte nervøst, men jeg trak hende alligevel op, så hun var tæt på at komme til at sidde på min stive pik. Ind i ansigtet på hende, viskede jeg, at hun skulle ride mig. Derefter trængte jeg ind i hende, og jeg bollede hende bagfra. Først gjorde jeg det lidt forsigtigt, men efter nogen gange at have trukket pikken næsten helt ud af hende, for derefter at mase den helt i bund i hendes stramme skede, måtte hun bukke sig forover, så hun kom til at stå i vinkel. Jeg holdt hende om hofterne, og førte desuden flere gange begge hænder op til hendes bryster.

Nicolines brystvorter var enormt stive. Det var dog ikke af liderlighed, men efter hendes tur i vandet. Måske frøs hun også lidt p.g.a. nervøsitet.

Jeg kneppede Nicoline så voldsomt bagfra, at jeg til sidst ikke kunne holde spermen tilbage, som væltede ud dybt oppe i skeden på hende.

Imens Nicoline stod foroverbøjede og blev voldkneppet af mig, måtte Mille stille sig foran, så ikke Nicoline pludselig røg forlæns ned i vandet igen. Vi stod nemlig tæt på kanten af badebroen.

Selvom Mille ikke var højere end Nicoline, måtte hun bukke sig en lille smule forover, for at stå i den rigtige stilling og holde Nicoline. Da Mille stod med front imod Nicoline og mig, kunne jeg se hendes meget lille kavalergang titte frem i bikinioverdelen, som jo i år er blevet for lille til hendes nu ret store bryster. Virkelig fascinerende, som Mille har udviklet sig fysisk på dét år, som er gået siden denne dag ved søen.

Da jeg endelig var færdig med at voldtage Nicoline, lagde hun sig ned på sit håndklæde i fosterstilling. Nicoline var helt nøgen, og på grund af den måde hun lå på, kunne jeg se hendes tissekone, som nu stod vidt åben, efter min virkelig store og enorme stive pik havde været inde i hende.

Franceska lagde sig ned ved siden af Nicoline, og da hun lå med sin ret store røv strittende op i vejret, blev jeg med det samme så liderlig, at jeg besluttede mig for, at hun også skulle kneppes – HÅRDT!

Franceska var den eneste af de tre piger, som endnu havde hele bikinien på, da hun havde taget den på igen, efter hun sprang i vandet.

Mille havde nemlig nu stillet sig foran mig med front imod mig, og hun sagde, at jeg skulle tage bikinien af hende.

Det skulle hun ikke sige to gange.

Jeg trak let stropperne af bikinioverdelen ned over Milles bare skuldre, og herefter trak jeg langsomt bikinien ned over brysterne, som dengang var meget små, men alligevel en lille smule strittende. Jeg bukkede mig ned og lukkede munden omkring Milles stive og ret strittende brystvorter. Jeg kyssede dem ganske blidt, hvilket gjorde dem endnu mere stive og Milles brystvorter blev ganske kort tid efter totalt hårde.

12-årige Mille var virkelig som i VIRKELIG enormt liderlig nu, hvilket jeg også kunne høre på hendes vejrtrækning.
Jeg lod mine hænder hvile på Milles bare ryg, men efter lidt tid kørte jeg dem langsomt ned af hendes nøgne og meget glatte dejlige hud samtidig med, at jeg stadig kyssede hendes brystvorter, som hele tiden blev mere og mere hårde. Jeg troede til sidst, at de ikke kunne blive mere hårde, men jeg tog fejl. Det føltes desuden som om, at de voksede i munden på mig.

Jeg havde virkelig stådreng på nu.

Jeg førte hænderne længere og længere ned af Milles krop, og da jeg mærkede hendes baller i mine håndflader, kørte jeg hænderne rundt dér, inden jeg stak en finger ind i hendes numse-revne. Jeg var ikke i tvivl om, at Mille trods hendes unge alder nød at blive befølt på denne seksuelle måde.

Via numse-revnen kørte jeg fingeren om til hendes tissekone, som dengang stadig var ubehåret. Hun havde vistnok nogen få dun, hvis man kiggede godt efter.

Jeg kørte blidt pegefingeren op og ned langs Milles våde og lidt klistrede skamlæber, og så stak jeg den ellers ind i selve tissekonen på hende. Jeg fandt hendes opsvulmede klitoris, der ligesom Nicolines var blevet megastor. Men i modsætning til Nicoline, var Mille liderlig som aldrig før. Jeg blev ved med at beføle hendes klitoris, hvilket kun gjorde hende mere og mere liderlig.

Jeg lod min mund slippe hendes brystvorter og satte mig på knæ med ansigtet ved hendes skød. Herefter stak jeg tungen ud af munden og kørte den langsomt op og ned langs hendes skamlæber, som var på vej til at skille sig ad. Jeg slikkede Mille lige ved revnen. Pludselig gled min tunge dog ind i hendes våde tissekone, og pludselig mærkede jeg, at hun tissede mig i munden.

Nu var Mille sjaskvåd i tissekonen både af tis og af tissekone-safter, fordi hun var mega-liderlig.

Jeg borede min tunge længere op i tissekonen på hende, og da jeg ramte hendes klitoris med den, kunne hun ikke stå stille. Voldsomt rev hun mig i håret samtidig med, at hun spjættede enormt meget med hele kroppen.

Lidt efter fandt min tunge vej til hendes skede, og jeg borede den længere og længere ind langs skedevæggene. Til sidst var min tunge helt i bund i Milles skede, og nu skreg hun så højt, at Nicoline rettede sig ud fra at ligge i fosterstilling, fordi hun ville se, hvad der skete.

Franceska vendte sig også om, og lidt efter kom begge piger hen til os, fordi de ville være sikre på, at deres veninde var ok.

Det var hun heldigvis, og hun holdt stadig hårdt fast i mit hår.

Pludselig cirklede en virkelig stor skedeorgasme rundt om min tunge, som jeg stadig havde inde i Milles skede.

Nu blev Franceska liderlig, så hun smed sin bikini igen, så vi alle fire nu var helt nøgne. Herefter tog hun fat i Nicolines ansigt og førte det henimod sin fisse, som hun bad Nicoline om at slikke.

Imens Milles tætteste veninde Nicoline slikkede fisse på deres fælles veninde Franceska, havde jeg i mellemtiden stukket min meget store og gigantiske stive pik ind i Milles skede, og jeg kneppede hende så hårdt, at vi bagefter begge to var meget ømme i underlivet. Mille kneppede dog med, selvom hun lige kort forinden havde fået den voldsomme orgasme.

Pludselig væltede min sperm ind i den 12-årige piges tissekone, og Mille fik på én og samme tid både en kæmpestor skedeorgasme og en klitoris-orgasme, som var så stor, at hun i flere minutter ikke kunne styre sin krop, og kun fordi jeg holdt godt fast i hende, imens jeg spermede hende til, væltede hun ikke.

Bagefter var Mille så træt som aldrig før, og hun lagde sig på Nicolines håndklæde og faldt med det samme i søvn.

Jeg begyndte at tage en masse billeder, som jeg senere har lagt op på mine sociale medier.

Billederne var af den sovende og helt nøgne Mille, som jeg allerede dengang for et år siden virkelig elskede.

Jeg tog også billeder af, at 12-årige Nicoline slikkede fisse på 11-årige Franceska.

Til billederne på de sociale medier skrev jeg, at her var tre virkelig dejlige piger.

Foran Franceska sad Nicoline på sine knæ og slikkede hendes fisse, og selvom Nicoline efterhånden var godt træt i kæberne, tvang Franceska hende til at slikke videre. Franceska holdt goldt fast om nakken på Nicoline.

Jeg stillede mig bag Franceska og jeg stak min pik ind imellem ballerne på hende samtidig med, at jeg tog hende på brysterne, der som tidligere nævnt ikke var helt små trods hendes kun knap 12 år. Franceska var i øvrigt den af de tre piger, som var den højeste.

På et tidspunkt kom jeg til at stikke pikken ind under Franceskas underliv, og på den måde fik Nicoline den frivilligt ind i sin mund.

Senere tog Franceska fat i min pik, og bagfra fik hun med min hjælp ført den ind i sin fisse, som Nicoline stadig havde sin tunge inde i. Mit meget våde blottede pikhoved ramte flere gange Nicolines tungespids, så hun hver gang blev helt forskrækket og desuden syntes, at det var megaklamt.

Endelig lykkedes det Nicoline at trække tungen ud af Franceskas fisse, og jeg bollede derefter Franceska lige så voldsomt bagfra, som jeg havde gjort det med Nicoline og Mille.

I det jeg sprøjtede en ladning af sperm uden lige ind i fissen på Franceska, fortalte hun mig, at hun var begyndt at have regelmæssig menstruation. Lidt efter fik jeg dog at vide, at hun var på p-piller, hvilket hun af lægen havde fået at vide var skyld i, at hun så tidligt havde fået så store bryster. Så store var hendes bryster jo heller ikke, men hun var som sagt helt klart den af de tre piger, som var mest udviklet, selvom hun med de 11 år var den yngste, da de to andre piger jo begge var fyldt 12.

Nicoline havde lagt sig ved siden af Mille, som stadig sov. Begge piger lå med deres tissekone op i vejret. Den situation tog jeg masser af billeder af, og jeg fotograferede også pigernes kønsdele for sig selv. Milles tissekone var stadig en lille smule åben, og faktisk tog jeg et enkelt billede af hendes indre. Jeg lagde dog ikke billedet af Milles skede og klitoris på nettet. Men alle de andre billeder lagde jeg op, og til flere af dem skrev jeg, at dette her var nogen søde og dejlige pigers tissekoner, som jeg havde været inde i. Billederne fik så mange likes, at der vist ikke var nogen tvivl om, at del voksne mænd pludselig havde fået interesse for at følge min profil.

Selvom Nicoline var en spinkel lille pige, lagde jeg mig nu ovenpå hende, og jeg førte igen min pik ind i hendes tissekone. Jeg lå og pumpede løs oven på den lille pige, som jeg til sidst endnu engang denne dag fyldte skeden med sperm på.

Ligesom jeg var mest i gang med at sprøjte inde i Nicoline, opdagede jeg ud af øjenkrogen, at den nøgne Franceska stod og tog billeder. Men da jeg jo var godt i gang med at sperme, kunne jeg ikke gøre noget. Jeg blev noget nervøs for, hvad der ville ske.

Senere viste det sig dog, at Franceska havde taget billederne med min telefon, og selvom jeg egentlig ikke kan lide at se mig selv på billeder, lagde jeg det ene billede op, hvor jeg lå og pumpede løs oven på Nicoline. Det var jo lige i sprøjte-tidspunktet, Franceska, havde trykket på knappen.

Franceska tog igen sin bikini på, og Nicoline hjalp jeg hendes hvide gennemsigtige top på. Da den stadig var en lille smule våd, kunne jeg tydeligt se hendes brystvorter igennem den.

Ingen af os kunne dog finde Nicolines trusser, så hun måtte cykle hjem med bar tissekone og røv. Pigerne skulle spise sammen hjemme hos Emilie eller Mille, som hun ofte blev kaldt. Hun blev endda ofte kaldt Fine Mille.

Da Milles mor Karina Henriette så Nicolines mundering, blev hun så liderlig, at hun tog Nicoline i sin favn og lagde hende på spisebordet. Herefter slikkede Karina Henriette sin datters venindes tissekone, til hun fik en lille rystende orgasme. Bagefter stak Milles mor et tyndt stearinlys ind i Nicolines tissekone, og hun onanerede datterens veninde i skeden, til Nicoline endnu engang fik en lille rystende orgasme.

Karina Henriette nåede selv at få en orgasme, inden hun fik tænkt den tanke til ende, at hun ville stikke stearinlyset ind i både sin egen og Nicolines skede på engang.

Vi kunne ikke vække Mille, og til sidst måtte jeg tage den nøgne 12-årige pige i min favn og bære hende op i min bil, og da jeg leverede Mille nøgen hos hendes mor, blev Karina Henriette virkelig glad. Hun kunne tydeligt se på datterens kønsdele, at hun havde haft sex. Milles mor havde jo en vis erfaring indenfor området.

Vi fulgte den sovende Mille ud i badeværelset, og da vi stillede hende ind under bruseren, vågnede hun, og Mille var igen liderlig, så hun begyndte straks at onanere, da hun skulle vaske sig i tissekonen.

Pludselig sagde hun til mig, at jeg skulle hjælpe hende, og endnu engang spillede jeg Milles tissekone af. Jeg gav hende så meget finger, at jeg blev lige så øm i fingeren, som hun blev i tissekonen.

”Du skal kneppe mig”, lød det pludselig ganske sagte fra Mille, og jeg hoppede med glæde ind i badet til hende, hvorefter jeg endnu engang bollede hende. Denne gang stående inde under bruseren.

Jeg er dog blevet klar over, at det ikke var denne dag, jeg havde bollet Mille tyk, hvis det overhovedet var mig. Mille havde i øvrigt sidste år en del hvalpefedt.

Hvis det er mig, må det være den dag, jeg bollede hende og Nicoline i Nicolines hjem.

I farten glemte jeg selv at få min T-shirt og mine shorts på, inden vi forlod søen.

Jeg havde lovet at hente Milles cykel, og i den forbindelse fandt jeg mit tøj, som jeg tog med i bilen. Jeg havde nemlig lånt en top og et par trusser af Mille, inden jeg kørte afsted for at hente hendes cykel.

Da jeg havde afleveret cyklen, bestemte jeg mig dog for at beholde Milles tøj på. Det var nemlig virkelig en dejlig følelse, at have undertøj på, som jeg vidste, hun havde haft på. Også selvom det var nyvasket.

Endnu engang besluttede jeg mig for, at dette skulle være den sidste gang, jeg opsøgte Mille og for den sags skyld hendes veninder. Men som både del 7 og 8 siger, overholdt jeg det jo ikke.

Da jeg kom hjem, var jeg virkelig glad for, at jeg kørte til søen, som jeg oprindelig havde planlagt, selvom det også stadig ærgrede mig, at jeg ikke fik fat i de fire piger i den forbipasserende bil, da jeg var i gang med at smide mine præspermfyldte underbukser.
Historien fortsætter under reklamen

På vej hjem nåede jeg i øvrigt at blive lidt småliderlig igen, og da jeg kom hjem, opdagede jeg, at der var en våd plet i Milles trusser, som jeg jo altså havde på.

Siddende i Milles trusser og top lagde jeg billederne op.

Læs næste afsnit

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *