- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Det lille slot
Jeg pressede på og hun stødte selv imod. Nu var jeg inde i røven på en 18-årig syrisk kvinde ..
Jeg er ud af en rig familie. Vi ejer to store industrivirksomheder og et lille slot. Det er mig, som bor på slottet, da resten af familien heller vil passe virksomhederne. Landbrugsområdet har vi forpagtet bort. Skoven klares ved hjælp af polske skovarbejdere i efteråret. Jeg lejer riddersalen og de tilstødende lokaler ud til arrangementer. Er det bryllupper kan de leje værelser med. Hver gang har vi et bureau, som kommer med det antal mennesker, som der skal bruges.
Til dagligt er der tre tjenestefolk. James, som er husets butler. En kokkepige Sigrid og stuepigen Laura. Denne fredag havde et gymnasium lejet sig ind og ville afholde årets gallafest. De havde hyret et kopiband og en DJ. Et cateringfirma sørgede for maden og serveringen.
De unge mennesker gav den hele armen. De kom i limousiner og enkelte i landauer og en gruppe i en Char-à-banc. Jeg gik over i en anden fløj langt væk fra festlarmen. Det var kun James, som var på arbejde. Sigrid havde anrettet en kold tallerken, som James serverede. Den spiste jeg i biblioteket. Jeg ville ringe efter James, hvis jeg fik brug for ham.
Jeg sad og læste i et jagtmagasin, da døren gik op. Jeg så på uret. Klokken var 23. En ung pige kom ind i en kort gallakjole. Det var et godt valg, for hun havde nogle flotte stænger. Men hun skulle slet ikke være her. Hun havde ikke opdaget mig, men gik rundt og kiggede. Jeg rømmede mig, og det gav et gib i hende.
Hun vendte sig om. Et dejlig syn. Den unge kvinde lignede en arabisk prinsesse. ”Undskyld jeg forstyrrer, men jeg synes. at det er et spændende slot og heller se på det end at feste.” Hun kiggede på mig lidt rød i kinderne. Jeg besluttede mig for at drille lidt. Jeg er 28 og hun sikkert ikke mere end 18. ”Når jeg har unge damer på besøg på dette tidspunkt, har de ikke så meget tøj på, som du har.” Jeg havde forventet, at hun næsten var løbet ud ad biblioteket.
Nej. Hun løftede armene og lynede sig op i nakken. Kjolen forsvandt ned på gulvet og hun stod nu i laksefarvet lingeri. Det næsten sorte lange hår krøllede lidt i enderne. Ud fra min erfaring var det en størrelse 36 med en b-skål, som stod lidt væk. Smal om livet og lidt fyldige hofter. Hun kom tættere på, og jeg bad hende om at sidde ned. Hendes ansigt var med høje kindben en sød lille næse, og læber der inviterede til tungeleg. Det der forbavsede mig mest, var de næsten kulsorte øjne. Hun præsenterede sig som Jasmin. Jeg ringede efter James.
Jeg bestilte te og bad ham om at hente Jasmins overtøj i garderoben. Han kom med en kort læderjakke og en bakke. ”Overnatter den unge frøken?” spurgte James. Jeg nikkede. ”Vi skænker selv teen. Tak for i aften James.” James bukkede og sagde, at han redte op i værelset ved siden af mit og skrev en seddel til Sigrid. Så var vi alene.
Jasmin fyldte kopperne og satte sig ned. Så fortalte hun, at hendes forældre var flygtet fra Assads Syrien, da de var en del af det kristne mindretal. Hun var fyldt 18, men havde lige fået afslag på dansk statsborgerskab. Jeg fortalte, at jeg synes hun snildt kunne være fotomodel, med det udseende hun havde. Jasmin havde forsøgt, men var blevet afvist da hun ikke var høj nok. Kun 165. Hun spurgte ind til slottet og om der var hemmelige gange. Jo det er der, men skulle vi gå i dem måtte hun hellere tage den korte skindjakke over sig.
Det gjorde en fantastisk forskel. Næsten nøgen og kun en læderjakke over sig, gjorde at hun lignede en mellemting af en ung uskyldig pige og en sexet pornomodel. Trods vores aldersforskel tænkte jeg på, om hun kunne blive slotsfrue. Det ville genere min farfar, som var glødende modstander af indvandrer. Omvendt havde familien plaget mig for at blive gift.
Jeg trykkede på en knap og et panel gled til side. Der var en smule lys i den smalle gang. Den første dør bad jeg Jasmin om at åbne og gå ind igennem. Vi var nu i mit soveværelse. Jasmin gik rundt og kiggede på de antikke møbler. Midt i rummet var en kæmpe himmelseng. Jeg tog mit tøj af og bad Jasmin om at lægge sig i sengen. Det var blevet tid til at sove. Hun kravlede nøgen ind i himmelsengen. Jeg bagefter og trak hende ind og ligge i ske. Sådan faldt vi i søvn.
James kom og trak gardinerne frem, og sollyset væltede ind. Han bad Jasmin og at sætte sig op, ligesom jeg sad. Monterede han et bord, og satte morgenbakken frem. ”Vejret er godt og perfekt til at vise frøkenen resten af slottet i. Hvis frøkenen kan ride, er der lagt ridetøj frem i værelset ved siden af. Tøjet er i størrelse 36 ligesom kjolen. Det kunne være en god måde at vise marker og skov frem på.”
Da James var gået, strålede Jasmins sorte øjne. ”Det ville være perfekt at vågne sådan hver morgen. Der er morgenavis og en lille blomst.” Hun havde ret. Jeg ville godt vågne ved siden af Jasmin. Vi snakkede og jeg fik at vide, at hun havde haft to kærester. Hun puffede mig om på ryggen og lagde sig over på mig. Jeg kunne mærke hendes klitoris og skamlæber på undersiden af mit lem. Jeg stivnede hurtigt. Jasmin kyssede mig og begyndte at bevæge sig. Hun sagde, at jeg kunne ikke komme ind i hende for hun ville skænke sin mødom til sin brudgom på bryllupsnatten. Det holdt jeg ikke til, og selvfølgelig endte vi med at være klistret ind.
Det var kærtegn i badet og da jeg sæbede hendes baller ind, trak hun dem fra hinanden. ”Mine kærester har fået lov til at komme i dette hul. Jeg har olie i min taske. Måske kan det lokke i aften?” Hun var indenfor rækkevidde. Overraskende kunne hun ride. Hun så også godt ud på en hest.
Efter rideturen var der en gæst i biblioteket. En ældre herre, som ville vide, om hans datter var her. Hun var ikke kommet hjem efter festen. Jasmin kom ind ad døren i ridetøjet. ”Far, det er Frederik. Hans familie ejer slottet og jeg er inviteret til at blive.” Manden sagde ikke noget men stirrede på mig. ”Vil De ikke med ned og se vores slotskirke. Det er der, hvor jeg bliver gift med deres datter.” Jasmin kyssede mig lidt mere inderligt end kutyme er i den slags situationer. Faren, som hed Kamil tøede op. ”Hvad min datter ønsker sig, skal hun få” James serverede te i havestuen. Kamil arbejdede som ingeniør indenfor biotek. Han gav mig hånden med et smil, da han takkede af.
Jasmin så kælderen efter, at Kamil var taget afsted. Der var vinkælder i den ene ende og fangekælder i den anden. Fangekælderen have ikke været i brug længe. Den sidste var en krybskytte i 1918, som blev hentet af politiet.
Der var en stor celle og flere små. ”Det her kunne godt indrettes til fester. Det store lokale kunne være bar og danseområde. Måske kunne det være sexfester med gabestokke, kæder og kors. De små celler kunne så være bollerum.” Jeg kunne godt se ideen.
Jasmin fortsatte. ”Der er jo værelser nok, så måske kunne det blive et weekendophold for par.” Hun så drømmende på mig. ”Jeg kunne drive det. Det ville passe godt til at læse på universitet og være værtinde i weekenden.” Hun gik tæt på og kyssede mig. Min livrem blev løsnet og bukserne faldt på gulvet. Hun sad nu på hug og gav mig et blowjob. Hun kiggede op. ”Er det ikke fristende at lade mig blive værtinde?”
Jeg var overtalt. Jeg rejste hende op og trak hendes ridebukser af. Hun blev vendt om og holdt nu fast i gitteret til en af de små celler. Der var masser af spyt og savl på min pik, så jeg satte den mod hendes stjerne. Jeg pressede på og hun stødte selv imod. Nu var jeg inde i røven på en 18-årig syrisk kvinde, der lignede en prinsesse. Jeg tog fat i den lange sorte fletning og hev hendes hoved bagover, mens jeg med den anden nulrede hendes klitoris. Jasmin drejede hovedet og vores læber og tunger fandt hinanden.
Jasmin mumlede et eller andet på arabisk. Så eksploderede hun. Et lille skrig og jeg måtte holde godt fast i hende. Hendes ben gav efter. Jeg holdt hende om hofterne, og så fyldte jeg hende med min sæd.
Gift
Vi blev gift. Hendes mor var en flot, elegant og meget sexet kvinde. Hun fortalte mig, at kvinderne i familien altid havde videregivet deres erfaringer om mænd til deres døtre. På vores bryllupsnat skulle jeg lade Jasmin bestemme og styre det hele. Så ville jeg få en lidenskabelig hustru, som havde en ild og sexlyst i sig, som ikke kunne slukkes. Det gav en fin forklaring på de fantastiske blowjob, som Jasmin havde givet mig indtil nu. For ikke at tale om det analsex med hende, som jeg havde nydt.
Svigermor havde ikke snydt. Jasmin startede med at slikke mig stiv. Det var frækt, at hun stadig havde slør på, som det eneste stykke tøj. Så lagde hun sig i midten af sengen. Jeg lod lige tungen gå på opdagelse. men Jasmin trak mig op til sig. ”Gør mig til kvinde. Din kvinde. vis at du er min mand.”
Jeg mærkede ikke den store modstand. da jeg eroderede min syriske hustru. Jeg kunne dog se en trækning i hendes ansigt et kort øjeblik. Så gav hun sig hen. Jasmin lod sin tunge lege med min og slog benene omkring mig. Jeg nød hendes stramme kanal. Hun nød også min penetrering. Jeg kunne mærke de første rytmiske stramninger om mit lem. Så kom hun. Et lille skrig. Jeg forsøgte at stå imod, men da hun hviskede, at jeg som hendes mand skulle lade min sæd udgyde i hende og markere min ejendomsret, så var det sket.
Vi lå længe og nød hinandens kropsvarme. Så bad Jasmin mig om at stille mig ved siden af sengen. ”Jeg vil nu tilbede min mands pik og underkaste mig ydmygt” sagde hun og begyndte et blowjob. Hun suttede på hovedet og lod tungen lege. Hun brugte en hånd på resten af stangen. Den anden legede med min pung.
Det virkede for godt. Jeg advarede hende om at spermen var på vej. Hun reagerede ved at lægge min pik på sin tunge og lade munden være åben. Det første sprøjt ramte lige ind i Jasmins mund. Så lukkede hun munden og gjorde mig færdig med hånden. Mine klatter fordelte sig på hendes kønne ansigt. Der kom en klat på brudesløret. Jasmins sorte øjne funklede. ”Min mor vil have sløret, som bevis på, at jeg har gjort, som hun har instrueret.” Jasmin rensede min pik meget omhyggeligt, og suttede mig helt ren.
Da Jasmin faldt i søvn, lå jeg og nød synet. Dynen var gledet til siden. Min syriske prinsesse med de flotte stænger og den faste barm pakket ind i en slank størrelse 36. At hun var 10 år yngre betød ikke noget lige nu.
Hun er seksuelt meget aktiv og krævende. Morgen- og aftensex er fast procedure. I løbet af dagen kan hun snildt kaste sig over mig.
Kælderen.
Jasmin er startet på sine studier og er i gang med at indrette kælderen. Hendes tidligere kæreste er tømrer og hjælper til med at bygge møbler og stativer. Der er bygget en almindelig gabestok, og så en, som er noget anderledes. Lårene sidder på et tværsæde, også går der brædder ned foran, indtil hænder og hoved skal placeres og låses med et bræt mere. Hele kroppen er synlig på den anden side.
Der hænger en trapez ned fra loftet. Som kan hejses op og ned, og der er to ringe fastmonteret i gulvet. Der er monteret kæder og fakler på væggene. Der sat et par kors op. Et specialbygget møbel fanger mit øje. En person kan ligge på en bjælke. Anklerne placeres i nogle bøjler og spændes fast. En plade kan sænkes ned over personen således, at overkroppen er skjult fra underkroppen. Hænderne bindes ud til siderne. Hovedet hviler i en nakkebøjle, som kan sænkes. Rundt omkring på væggene hænger der piske og andet sexlegetøj. Der er en gynækologbænk, og i alle de små celler er der madrasser.
Jasmin og Per viste det frem. Jasmin ville prøve det hele, for hvis hun skulle være værtinde, måtte hun have prøvet det af. Jasmin sagde: ”Jeg er din lydige hustru. Du ejer min krop. Hvis du vil dele mig med Per, så adlyder jeg. Som kærester fik han kun min mund og min røv.” Jeg kyssede hende. ”Vi ser, hvad det udvikler sig til.”
Vi startede med at hænge Jasmin op i trapezen. Armene var over hovedet og brysterne hævede sig pragtfuldt. Anklerne blev bundet til ringene i gulvet. Min flotte kone hang nu helt åben og tilgængelig. Jeg bad Per om at slikke hende klar, og hvis han kunne finde g-punktet, så ville det være fint. Jeg ville så smøre Jasmin ind, så hun var klar til anal penetration.
Per klarede det godt. Hurtigt fik hun orgasme. En stille en. Jeg satte min pik mod stjernen og gled i bund og stoppede først, da hendes baller stødte imod mig. Per skulle nu tage hende stående. For første gang delte jeg Jasmin med en anden mand. Hendes tidligere ekskæreste, som nu fik hendes fisse for første gang. Da jeg mærkede, at han var inde begyndte vi at benytte hendes huller. Per ansigt var ud for Jasmins. ”Kys ham. Giv dig hen.” Jasmin adlød. Jeg legede med hendes bryster.
Jeg kunne mærke, at Jasmin begyndte at ryste. Jeg støttede nu omkring hendes hofter. Hun skreg sin orgasme ud og underlivet krampede om vores pikke. ”Per, tøm dig” bad jeg ham. Jeg udgød min sæd. Jasmin rystede stadig i kroppen, da vi trak os ud. Vi gik over og tog lidt at drikke, mens Jasmin dryppede af.
Da Jasmin hang stille, rensede jeg hende med nogle varme våde klude. Da jeg befriede hende, faldt hun mig om halsen. ”Tak for, at du lod mig få den oplevelse. Må jeg ikke godt få en pause inden den næste?” Jo, det måtte hun godt.
Det næste blev gabestokken. Jasmin blev sat ned. Brættet kom ned. Underlivet var frit på bagsiden. Mens benene var på den anden side. Vi sænkede og tilpassede midterstykket. Nu var hænder og ansigt i hullerne og vi låste overdelen fast. Jeg tog en wand og satte den mod hendes klitoris. Det gav et gib. Jeg bad Per om at benytte hendes mund. Jasmin åbnede villigt munden. Han holdt hendes ansigt fast og brugte den åbning til at opnå tilfredsstillelse.
For første gang oplevede jeg, at Jasmin squittede. Det løb ud og oversvømmede wanden og dannede en sø på gulvet. Per gryntede og fyldte hendes mund. Jeg holdt wanden fast indtil, der ikke kom mere væde. Jasmin blev løsnet og fik noget at drikke. Hun skulle være klar til den specialbygget fikseringsbænk.
Per havde givet Jasmin en o-ringgag i silikone i munden. En snor i fletningen, og hendes hoved lå nakke bøjlen og hun var bundet til en ring. Jasmin kunne ikke bevæge sig. Jeg sagde til Per: ”Som tak for hjælpen og fordi du har været kæreste med Jasmin tidligere, så er hun din i 30 minutter, Jeg låner dig min kone, og bagefter smutter du bare stille afsted.
Per overså, hvilken juvel han havde råderet over. Han spyttede på sit lem og borede sig ind i fissen. Jasmin foretrak ikke en mine. Han drejede på et håndtag og benene løftede sig, så der nu var adgang til begge huller. Per kom lidt creme på pikken og så fornøjede han sig med den anale kanal. Jasmin var slet ikke med. Hvorfor kælede han ikke med hende?
Han holdt ikke evigt, og med et trak han sig ud. Han kom nemt gennem silikoneringen. Han kørte pikken helt ind, og jeg kunne se, at halsen på Jasmin bulede ud. Så kom han. Hans sæd gik direkte i halsen og ned gennem spiserøret. Han havde været i alle huller, men havde glemt hende. Han havde onaneret i et stykke kød med puls. Der var noget at reparere.
Jeg startede med at fjerne gaggen. Jeg kyssede hende. Så sænkede jeg benene. Jeg ville spise fissen. Jasmin fortjente at blive forkælet. Jeg startede med at slikke både de ydre og de indre skamlæber. Jeg borede tungen op i skeden inden, at jeg koncentrerede mig om den blodfyldte klit, som skreg på opmærksomhed. Jeg fandt g-punktet og så kom Jasmin velfortjent. Det som Per havde glemt, nød jeg nu i fulde drag. Lårene rystede og Jasmin småsnakkede.
Min pik længtes efter Jasmins varme skød. Jeg nød at glide ind i hende. Da jeg havde nydt hende varm indre begyndte jeg igen at stimulere ærten. Det var rart at mærke hende sammentrækninger omkring lemmet. Mens hendes orgasme klingede af, var jeg stille inde i hende. Hun sagde stille: ”Vil min elskede mand ikke lade mig smage sæden?”
Det ville jeg. Jasmin suttede og slikkede det bedste jeg har oplevet og jeg afleverede mine proteiner til min elskede hustru. Jasmin blev befriet og jeg bar denne lille lækre skabning i mine hænder op fra kælderen.
Historien fortsætter under reklamen
Da jeg lagde hende ned i himmelsengen, sagde hun lige før hun faldt i søvn: ”I morgen er det mig, der skal lege med dig. Jeg vil nu drømme om, hvordan du skal bindes og leges med” Så sov hun.







Læserne siger: